>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon - Coventry 1 @ 1,30 ✅ 49-41
Leicester - Poole 2 @ 1,45 ✅ 38-52
AKO: 1,89 Bet365 ✅ łatwa kasa ;)

Pogram dzisiaj na dwie najlepsze drużyny ligi. Swindon u siebie jest piekielnie mocne. Zengota jedzie sezon życia, jednak teraz ma trudniej bo wszedł na #5 a Kildemand na #4. Baczelor u siebie swoje robi. Summers i Morris bardzo solidni u siebie. Rezerwa Wright i Rose mocna ale dzisiaj przeciwko nim Garrity najlepszy rezerwowy ligi i oni muszą niwelować straty na rezerwie. Jestem zdania że rezerwa przegra max 8 punktami. Jednak pozycje 1-5 dużo lepiej obsadzone i to zdecyduje. Goście z pełną RR za Kilokarpiego. Jednak Andersen, Harris i Fricke to mimo wszystko bardzo nieobliczalni zawodnicy i nie sądzę że będą seryjnie wygrywali swoje biegi.
Drugi mecz, Poole jest zdecydowanym faworytem. Mocny skład, przede wszystkim bardzo równy, choć Kacper na wyjazdach jeździ średnio by nie powiedzieć że słabo. Był już taki mecz w tym sezonie i Poole wygrało 47-43 jednak wtedy Holder był bez formy i zdobył tylko 3 punkty. Dzisiaj na pewno będzie lepiej. U gospodarzy Woźniak, Walasek i Świderski to kukły. Doyle solidny. Ale znowu rezerwa słabsza niż w Poole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
furman19 928

furman19

Użytkownik
Grzegorz Zengota powyżej 9 @ 1.8 7 amator ???? ⛔
dokładnie 9 @ 7.5


Grzegorz notuje bardzo dobre wyniki na swoim torze. Ostatnie mecze to (13;12;10). Jest liderem swojej ekipy. Wczoraj na torze gości 8 pkt. jednak każdy widział w jakim stanie był tor i było trochę loterii. Życiowa forma i powinien dziś znowu pokazać się z dobrej strony. Według mnie jest dziś w stanie wygrać z każdym . Linia niska ja na to co jedzie, może 4 starty się szykują ale myślę, że i w takiej sytuacji by ogarnął.

bet365
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Harris under 10 @1,8 landbrokess ⛔ Bomber najlepszy mecz na wyspach ja to mam wyczucie :p sorrki za ten typ
Harris na 34 starty w EL jeśli dobrze liczę zrobił:
-25x poniżej 10
-4x równe 10,
-5x over 10
Wczoraj 6 oczek, wcześniejsze jego ostatnie występy to (pkt) 6, 7, 8, 8, 7, 11, 5, 9, 9, na ostatnie 10 meczy przekroczył tą linie tylko raz. Słabiutko jak co roku jeździ Chris. Dziś trudny mecz to i trudni przeciwnicy Zengota, Batch, Morris, Kildemand. Do tego na swoich może tracić bo Garrity, Hansio Lansio, czy Fricke też mogą go ojechać. Dla mnie bet dnia. Linia powinna być na 8pkt, nie na 10... Wątpie by dziś Bomber ojeżdżał w/w zawodników i zrobił 11+.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poole Pirates zwycięzcą Elit League @ 2,00 Sportingbet

Przed kontuzją Warda moim faworytem była ekipa Swindon jednak brak Darciego zmienia wiele, nie no zmienia wszystko. Po 1 w Swindon Zengota przechodzi z #4 na #5 czym traci niesamowicie wiele. A Kildemand nie jest kompletnie w stanie załatać dziury za Warda. Poole ma najsilniejszy skład, bardzo wyrównany z liderem Janowskim. Bardzo mocna rezerwa w postaci Newmana. Jeśli ominą ich kontuzję to zdobędą mistrzostwo.
Ten typ gram w dublu z Unią Leszno, ako @2,80 w Sportingbet
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Leicester +8 @1,95 bet365 ✅✅ :cool: 44:46 izi HC niepotrzebny, bo wygrali ????

Nie mam dziś czasu niestety na wnikliwe opisy na forum, więc streszczę się ????
Wilki dziś 2 mecze pod rząd ???? Tylko w BEL takie jaja, ale zawsze pod koniec sezonu jak trzeba nadrabiać to ma takie coś miejsce, więc nie jest to jakoś mega dziwne dla Brytoli. Rok temu Asy tak jechały to pierwszy mecz wygrały, a drugi przegrały, ale nie doszukiwał bym się tu jakichś analogii :p Prześledziłem parę lat wstecz to rzadko była taka sytuacja, że ktoś jechał obydwa mecze z różnymi drużynami ???? Częściej było tak, że dwa mecze między sobą tego samego dnia. Można powiedzieć, że będą dobrze spasowani gospodarze, ale z drugiej strony pamiętajmy, że w Anglii zagraniczni zawodnicy na ogół nie jeżdżą na podstawowym sprzęcie i nie trzymają po 10 maszyn, więc w drugim meczu sprzęt u co po niektórych może już nie być tak wydajny. Więc tutaj można interpretować w obydwie strony.
Ja się skupie na składach, który w przypadku Lwów jest bardzo dobry.
Doyle wczoraj tragedia w ELidze, wiec dziś pewnie ok 12 oczek w BEL ???? norma. Masters fajnie punktuje po kontuzji. Niezła rezerwa w postaci Lamberta i Elisa jako gościa. Do tego stabilny Lawson za Walska jako gość i dwójka nierównych i słabych Polaków Świder z Woźniakiem.
Gospodarze u siebie solidni, ale nie ma tu jakiejś iskry i widać, że brakuje trochę motywacji. Dziś dwa mecze i ja uważam, że to nie będzie dla nich wcale plus. Słaby Musielak + Karlsson, Lindgren, Wells i Thorsel. Niby fajny i równy skład, ale jeżdżą w kratkę. Rezerwa na podobnym poziomie co Lwy. Może i mecz wygrają, ale dla mnie HC +8 dla Leicester jest jak najbardziej możliwym scenariuszem, a naprawdę nie zdziwię się jak mecz zakręci się w okół remisu.
Powodzenia ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aikman 460

aikman

Użytkownik
Wolverhampton - Belle Vue Aces 1 @ 3.00⛔ i hadicap +6 @ 1.95⛔

Maraton Wilków w dzisiejszym dniu aż dwa mecze pod rząd mają.Nie będe tutaj dużo się rozpisywał ale czuję że w pierwszym meczu Wolves pokonają Asy w których w składzie zamiast Zagara pojedzie Harris.Wiliki nie jadą już o nic tylko o prestiż i pokazanie się w ostatnich meczach przed własną publicznością.Belle Vue walczy o PO.Po takim kursie myślę że można isc w stronę gospodarzy ktorzy wystąpią w swoim najmocniejszym zestawieniu.

Wolverhampton : Fredrik Lindgren, Jacob Thorssell, Ricky Wells, Tobiasz Musielak, Peter Karlsson, Max Clegg, Josh Bates.

Belle Vue : Chris Harris, Max Fricke, Craig Cook, Scott Nicholls, Josh Grajczonek, Steve Worrall, Stefan Nielsen.


Wolverhampton - Leicaster 2 @ 4.00 ✅i hadicap +8 @ 1.95✅

Zaraz po mecz z Asami,rozpoczyna się pojedynek z &quot;Polską&quot; ekipą Leicaster Lions.Na moje maszyny ekipy gospodarzy będą już na tyle słabe że nie dadzą rady znieść trudu pierwszego spotkania więc upatruje zwycięstwo bądz handicap w stronę gośći.Doyle wczoraj słaby występ jednak w lidze ang radzi sobie całkiem całkiem.Walasek Świderski Woźniak ????

Wolverhampton : Fredrik Lindgren, Jacob Thorssell, Ricky Wells, Tobiasz Musielak, Peter Karlsson, Max Clegg, Josh Bates.

Leicester : Jason Doyle, Sam Masters, Grzegorz Walasek, Piotr Świderski, Szymon Woźniak, Simon Lambert, Adam Ellis.
Ja to dziś tak przewiduję a kursy mnie zachęcają

Kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 12

gruby9510

Użytkownik
Harris over 8,5 @1.80
Batchelor over 5,5 @1.65
Ako: 2.97
Harris dzis nie bedzie mial z kim powalczyc jedzie u siebie a ja sledze jego ostatnie wyniki tocsmiga rowno, Batchelor wydaje mi sie byc osoba ktora dzis bedzie ciagnac wynik i linia jest moim zdaniem do pokrycia na luzie!
Prosze o sprostowanie jesli zle mysle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Garrity - Jonsson 1 1,38 ⛔ Betsafe
Dziwne zestawienie. Garrity na swoim torze piekielnie mocny. Dzisiaj 2 łatwe biegi z rezerwowymi. Średnia 2,140pkt/bieg na swoim torze. AJ na wyjeździe ma 1,875pkt/bieg. Ciężkie biegi przed nim. AJ pojedzie zapewne 5x. Garrity pojawi się zapewne aż 6x a może nawet i 7. Przewaga startów po stronie młodziaka. Forma bardzo dobra. Łatwiejsze biegi. To wszystko skłania mnie do grania na Garritego. Do dubla idealny zakład.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kennett +4 - King @1,61 landbrokersss
Swindon +6 @1,33
ako @2,15 ⛔
Harris powyżej 11 @1,57 landbrokesss ⛔
Harris po zawodach w Rybniku, jest nakręcony. Ostatnie występy w Angli fenomenalne. Dziś pewnie 6 biegów i myślę, że koło 15 zakręci jak nie będzie jakiś niepotrzebnych wykluczeń.
Edward Kennett +0,5
- Howarth @1,9 sportin gbet ✅
Kennett powyżej 6 b3655 @1,9 ✅
Kennett dobrze zna tor w Coventry startował tu jakiś czas temu. Do tego dochodzi dobra forma ostatnio w niższych angielskich ligach. Ciężko pisać analizę do takich betów, ale dzisiaj trochę kaski zainwestuje w Kennetta mam nadzieje, że się zwróci. H2h z Howarthem jest ryzykowne bo jest z/z, ale over 6 i +4 z Kingiem wydają się być pewkami.
Taka sama pewka to Swindon +6, gospodarze to 3 z instytucją gościa.
Thorsell - Lawson @1,66 b3655 ⛔
Bieg więcej ma Szwed, to sporo jak na h2h bez handicapu. Myślę że skończy się ok 8 - 6 dla zawodnika gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom