>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Teraz można na becie pograć Lions +20. Jak myślicie, jest realna szansa na wynik w okolicach roznicy 16-18 punktow tak zeby oba zaklady weszly? ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Teraz można na becie pograć Lions +20. Jak myślicie, jest realna szansa na wynik w okolicach roznicy 16-18 punktow tak zeby oba zaklady weszly? ????
Realna niby jest, ale tak szczerze mówiąc bez Doyla to ja się spodziewam co najmniej +25 dla Asów ;) Kto tam ma jechać u Lwów ja się pytam ???? ?
Tu nawet Joker nie pomoże jak przywiozą na nim 1 punkt ???? Nie widzę innej opcji jak pogrom Asów. Mam pograne -14 i mi wystarczy osobiście
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Dzisiaj kolejny mecz w UK.

Tym razem Swindon z King&#39;s Lynn.

Ode mnie tylko jeden typ:

Darcy Ward over 12 @2.20
Darcy Ward dokładnie 12 @7.50
Bet365

Linia na Darka ustawiona wysoko, mecz w UK - ze stawkami nie będziemy szaleć za bardzo. Darcy od swojego powrotu na tor udowadnia że ma ponad przeciętny talent i umiejętności. Ma również bardzo dobry sprzęt - jestem zdania że może 2-3 żużlowców w tej chwili dysponuje lepszymi GM&#39;ami. W zasadzie od powrotu po karencji zdarzył mu się chyba jeden słabszy mecz. Tak zawsze potrafi się zakręcić powyżej 10 punktów. Jedzie wszędzie - ale co się dziwić - pół sezonu stracone - teraz trzeba zarabiać zdobywając punkty.

Dzisiaj dwa trudne biegi - ale na pewno jest w stanie w nich robić trójki. Ostatni jego mecz w Anglii co prawda na wyjeździe pokazał że nie będzie patrzył jak jedzie chociażby Batchelor razem z nim w parze bo wie, że ten sobie poradzi w walce z rywalami.

Biegi Darka:
Bieg 1 - Ward , Summers , Iversen , Porsing
Bieg 7 - Ward , Batchelor , Lindgren , Bjerre
Bieg 11 - Ward , Summers , Lindgren , North
Bieg 13 - Ward , Batchelor , Iversen , North

Patrząc na te biegi - w pierwszym tylko PUK może zagrozić, w siódmym pewna trójka, w jedenastym może Dakota powalczyć ale wątpię, w trzynastym znów PUK. Myślę że w tych biegach Darcy spokojnie może przywieźć 10 punktów, a nawet 11 czy 12 - zależy czy będzie puszczał Batcha w 13. biegu. Nie sądzę żeby PUK powtórzył dzień po dniu taki wyczyn jak wczoraj gdzie zdobył 18 punktów w sześciu startach i już na starcie radził sobie bez problemu z rywalami - jednak klasa rywali nie ta sama - tutaj nie ma się co oszukiwać i z Darcym nie będzie mu tak łatwo.

Do tego można śmiało założyć że Darcy pojedzie w biegu 15. co spokojnie powinno pozwolić na pokrycie tej linii. W razie czego zabezpieczam się jednak dokładnie 12 punktami ale nie na zwrot stawki tylko na pewny win.

Zdaję sobie sprawę że linia wysoka, bo jedna taśma, jeden defekt czy jeden upadek mogą popsuć typ. Ale ani taśmy ani defektu sobie nie przypominam od powrotu Darcy&#39;ego na tor ale wykluczenie już tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
cokano 18

cokano

Użytkownik
Na dziś polecam:
Swindow vs Kings Lynn +8 @2 1,83 ⛔⛔
Bet365

To mój pierwszy typ na forum, miejmy nadzieję że udany. Jako gość w drużynie gości wystąpi F. Lingren oraz North. Szykuje nam się bardzo ciekawy pojedynek, ale wydaje mi się, że gospodarze mogą wygrać to spotkanie, ale różnicą nie większą niż 8 pkt, lecz goście także nie są na straconej pozycji. ????

Edit: Iversen troszkę za późno się obudził ????
 
S 6

szlapek

Użytkownik
Na dziś polecam:
Swindow vs Kings Lynn +8 @2 1,83 ⛔⛔
Bet365

To mój pierwszy typ na forum, miejmy nadzieję że udany. Jako gość w drużynie gości wystąpi F. Lingren oraz North. Szykuje nam się bardzo ciekawy pojedynek, ale wydaje mi się, że gospodarze mogą wygrać to spotkanie, ale różnicą nie większą niż 8 pkt, lecz goście także nie są na straconej pozycji. ????

Edit: Iversen troszkę za późno się obudził ????
Kolego również tak postawiłem ale to nie Iversen dał ciała. Jakby para Lingren,Bjerre pojechała na podobnym poziomie zakład byłby do przodu. Nie będę ukrywał, że ten zakład to był dla mnie praktycznie pewniak. Niestety życie pisze inne scenariusze ... ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry Bees - Swindon Robins 2 @ 1,42 Unibet ✅ 36-55 gwałt :cool:
Coventry dzisiaj bez Kinga, Andersena, Robsona i Garity&#39;ego poważne osłabienia. W zamian za to gość Walasek, jakaś RR za Kinga i reszta jeszcze nie ustalona co do gości. Poza tym Harris i Kilokarpii z pewniaków, trochę mało. Goście podstawą, choć na rezerwie dwóch gości, jednak James Wright może ładnie zapunktować. Na &#39;seniorce&#39; Ward, Summers, Zengota, Bacze i Morris jak na moje goście wezmą ten mecz za 4 punkty.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
King jednak jedzie, za Robsona RR (w ramach RR rezerwa i tylko Walasek mogą jechać ale niech ktoś to potwierdzi bo na 100% nie jestem pewny), za Garritego jakiś Ayres. Brak tego ostatniego kluczowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
O dziwo dzisiaj mają objechać 2 spotkania w Anglii.
Popatrzyłem w oferte i spróbuje zagrać:
Peter Karlsson powyżej 7 - 2,00 bet365 4pkt ⛔
dokładnie 7 - 7,50 ⛔
Ostatnio kilka razy pisaliśmy o tym,że Karlsson jak jedzie pod 5 to wypada słabo itd. No i to rzeczywiście jest prawda. Jednak tutaj upatruje szanse na dobry występ Karlssona. Ostatni mecz Asy z Wilkami jechały 5 sierpnia więc stosunkowo niedawno i wtedy Peter Karlsson jechał również pod 5 i zdobył (2,3,3!,3,1). Składy będzie niemal identyczne bo dzisiaj zamiast Zagara pojedzie Bomber Harris. Jak widać tor Karlssonowi pasuje był dobrze spasowany i dzisiaj liczę na podobny występ. Linia ustawiona &quot;tylko&quot; na 7 pkt.
Odpowiednio stawkując można uzyskać zakład: powyżej 6,5 pkt po kursie 1,58.
Do tego myślę,że można spróbować:
F.Lindgren powyżej 7 - 1,80 bet365 8pkt ✅
Co prawda Fredka w meczu na poczatku sierpnia tylko 4 oczka ale uważam,że to wypadek przy pracy bo tak to jeździ w ostatnim czasie naprawdę dobrze i kręci wyniki w okolicach 10 oczek.
Za bardzo głowy nie mam.
DARCY 3maj się!!!
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Max Fricke (-1) - Tobiasz Musielak 1 // 6-6 ⛔⛔
@1,61 bet365

Niewielki handicap w tej parze, która wcale taka równa moim zdaniem nie jest. Fricke fajny sezon, szczególnie na własnym torze. Dziś w parze zamiast Zagara będzie Harris. Uważam to za lekki plus, bo Zagar u siebie jest bardzo mocny i często on wygrywał biegi przed młodzieżowcem. Harrisa może Fricke wozić. Z drugiej strony Musielak. Co by nie mówić - forma brak. Pokazał to też wczoraj w lidze polskiej. W Angli punktuje delikatnie mówiąc średnio. Jedyne co działa dziś na jego korzyść to lepszy układ biegów. Ale tor w Manchesterze jest trudny technicznie i ta przewaga będzie dziś po stronie Fricke. Duże stawki jednak odradzam, bo tak na prawdę nie wiadomo jak zachowają się dziś zawodnicy po wczorajszej tragedii.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj jeden mecz na Wyspach i pojadą w takich składach:

Składy nie powinny sie zmienić dlatego je wrzucam zeby nie było problemów i zawirowań tak jak np wczoraj w Szwecji.
Mecz bardzo ważny dla układu tabeli.Gospodarze zajmują 4 msc a przyjezdni 3 msc jednak maja tyle samo pkt i tylko 2 oczka wiecej niż piate Asy.
Poki co oferty nie ma więc nie podam propozycji co do tego meczu.
Ps. Doyle niby zmęczony bo tyle jeździ itd., nie ma czasu na treningi na MA a dzisiaj jedzie sobie jako gość... Oj chyba w przyszlym roku poszuka sobie nowego klubu.
edit: ZAWODY ODWOŁANE pojawiła się informacja.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon Robins - Leicester Lions 1 @ 1,30 Unibet ✅ 51-39
WTF? skąd taki kurs na rudziki? Z Darka jedzie Harris, wiadomo że nie pojedzie jak kangur ale bez jaj. Summers, Morris, Zengota i Baczelor ta czwórka robi już ok 40 punktów. Do tego Harris i rezerwa szczególnie Wright to spokojnie ok 50 punktów. Goście z Doylem, który na Wyspach jeździ dobrze. Ale Woźniak, Walasek, Świder i Masters to jest nędza na wyjazdach. Na rezerwie Worral, ale drugi rezerwowy cienizna. Był już taki mecz i skończyło się 50-40. U gospodarzy było RR, jechali bez Summersa a z Howarthem więc dzisiaj też lepiej to wygląda. Goście wtedy mieli Shleina i Newnama na rezerwie a dzisiaj ich nie ma. Rudziki pojadą dla Darciego i rozwalą Leicester za 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mimo,że niedziela to wyjatkowo na Wyspach pojada dzisiaj jedno spotkanie. Mecz rozpocznie się o 16:30.

Składy już znamy i wrzucam żeby nie było później pytań kto jedzie itd.:



Ofert póki co nie ma w internetowych więc czekamy czym nas przy niedzieli uraczą.
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Warto dodać, że Asy dziś żegnają się prawdopodobnie ze starym stadionem, linie będą wysokie i mogą być nawet -22 w becie jak będą niższe to do grania. Linie na Nichollsa i Cooka jeśli będą na 10 ustawione, bo ta para powinna również być w nominowanych jako para brytyjska na zakończenie pewnej ery brytyjskiego żużla, później dopisze typy i kursy. Największym znakiem zapytania jest jak będzie jechał Garrity do on może dać różnicę na rezerwie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
S.Nielsen - J.Garrity 2 1,34 Betsafe ✅ lokata ✅
Kurs malutki jednak do zagrania grubiej bądź do dubla idealny. Rozumiem że Garrity jedzie jako gość jednak nie sądzę aby odpuścił ten mecz. Chłopak ma naprawdę spory potencjał i dzisiaj razem z Doylem będzie starał się trzymać wynik. Nie zdziwie się jeśli pojedzie np.6x. Nielsen to miejscowy zawodnik jednak nie notuje jakiś sporych zdobyczy punktowych. 1,519pkt na bieg u siebie taka ma średnią i wiadomo dzisiaj 2 biegi rezerwowych i tutaj wszystko się zapewno rozstrzygnie. Garrity zdecydowanie wyzsza i równiejsza forma. Garitty 12 średnia w lidze 1,975 pkt na bieg co pokazuje jakiej klasy jest to zawodnik bez znaczenia czy jedzie na swoim torze czy na wyjeździe. Dla porownania Nielsen dopiero 49 w tym zestawieniu.
Zastanawiam się jeszcze nad:
C.Cook powyżej 10 pkt - 2,00 bet365 13pkt✅
J.Doyle powyżej 10pkt - 1,90 bet365 11pkt ✅
Doyle w tym sezonie na torze Asów pojechał srednio (8pkt).
Cook dzisiaj pod 3 więc teoretycznie łatwiejsze biegi + rywale o wiele słabsi. Doyle dzisiaj w każdym z biegów bedzie musiał walczyć o kazdy punkcik bo gosp. bardzo mocni na pozycjach 1-5.
Chyba jednak lepiej spróbować Cooka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
A ja się nie zgadzam, że Asy z Manchesteru muszą tu pogromić Lwy.

Belle Vue - Leicester Lions (+16) 53:37 @1,83 ⛔ i na wszelki wypadek remis w tym hc @15✅✅ bet365 Z fartem remis w HC wchodzi i nie jest źle, chociaż mogło być lepiej, bo goście jechali na 5:1 w biegu 15 i Masters spusiaczył. Walasek ze Świderskim WIELKA FORMA ????

Brak lidera w ekipie gospodarzy. Jedzie za Mateja nieśmiertelny Bomber Harris i swoje na pewno zrobi. Może nawet porównywalny wynik do Zagara. Do tego szalona młodzież w postaci Cooka i Fricke + Grajczonek i Nichols daje nam całkiem niezłą i wyrównaną paczkę. Mocno punktującą szczególnie na swoim torze. Ale umówmy się, że nie są to największe gwiazdy speedweya. Do tego rezerwowi Nielsen i WIlkinson to jednak poziom niżej, niż Garitty, który jedzie jako gość w druzynie gości.

Goście ostatnio nie przegrywają wysoko na wyjazdach, a u siebie potrafili nawet coś wygrać.
Doyle - lider i 4 średnia w lidze. Co by nie mówić to w BEL jedzie świetnie.
Masters wraca po pauzie i z meczu na mecz jedzie co raz lepiej. Gospodarze to nie są nie wiadomo jacy zawodnicy, żeby nie mógł im zabierać punktów.
Mocna rezerwa w postaci Garrityego i Lamberta. Szczerze mówiąc typ opieram głównie własnie na Jasonie Garrity. Może on w każdej chwili wskoczyć zamiast któregoś z seniorów i walczyć jak równy z równym z zawodnikami asów.
Co do pozostałej trójki Woźniak, Świder, Walasek to są oni nieobliczalni i mega nierówni. Ale wystarczy, że jeden z tej trójki pojedzie na dobrym poziomie i typ moim zdaniem wejdzie na luzie. Pamiętajmy, że na wyspach istnieje coś takiego jak Joker ;) więc nawet jakby gospodarze prowadzili 10 oczkami to wtedy np. w biegu 10 wskakuje Doyle jako Joker i robi 6 zamiast 3 niwelując straty ;)
Z resztą od lipca tylko raz Lwy przegrały wyżej, niż 16 oczkami z Piratami w Poole. Owszem gospodarze dziś wygrają, ale nie sądzę, żeby była to wysoka wygrana ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
S.Nielsen - J.Garrity 2 1,34 Betsafe
Kurs malutki jednak do zagrania grubiej bądź do dubla idealny. Rozumiem że Garrity jedzie jako gość jednak nie sądzę aby odpuścił ten mecz. Chłopak ma naprawdę spory potencjał i dzisiaj razem z Doylem będzie starał się trzymać wynik. Nie zdziwie się jeśli pojedzie np.6x. Nielsen to miejscowy zawodnik jednak nie notuje jakiś sporych zdobyczy punktowych. 1,519pkt na bieg u siebie taka ma średnią i wiadomo dzisiaj 2 biegi rezerwowych i tutaj wszystko się zapewno rozstrzygnie. Garrity zdecydowanie wyzsza i równiejsza forma. Garitty 12 średnia w lidze 1,975 pkt na bieg co pokazuje jakiej klasy jest to zawodnik bez znaczenia czy jedzie na swoim torze czy na wyjeździe. Dla porownania Nielsen dopiero 49 w tym zestawieniu.
Dodam tylko tyle:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stefan Nielsen - Jason Garrity 2 @ 1,34 Betsafe ✅ 4-14 :grin:
Również to gram. Garrity to najlepszy rezerwowy ligi, ma papiery na jazdę. W Belle Vue jechał w tym roku dwa razy, raz zdobył komplet 12 punktów, za drugim razem zdobył 5 punktów, ale miał aż 3 defekty ???? Dla Nielsena taki plus że nie ma Worrala i to on jest &quot;liderem&quot; rezerwy, jednak wydaje się że nie ten poziom co Jason. Poza tym Garrity pewnie 6 startów pojedzie, a Nielsen 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Nie wiadomo, czy w drużynie Asów będzie Z/Z czy Harris za Zagara, bo odwołali mecz w Cov. Natomiast WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Jacob Thorssell, Ricky Wells, Tobiasz Musielak, Peter Karlsson, Ashley Morris, James Wright.
Wolves - Aces Wygrana Asów 2.54 i handi +4.5 na Asów 1.8 kursy Sts Ladbrokes już obniżył kurs na Asów do 1.44 co znaczy, że jedzie Harris, który ostatnio na Monmore Green zrobił płatny komplet, Cookies w świetnej formie z Nicholsem w parze rzadko przegrywają, dziś do Asów wraca Stevie Worrall, który zawsze może zmienić Fricke, który średnio radzi sobie na torze Wilków, liderzy Wilków Lindgren i Karlsson jeżdzą w Anglii bardzo nierówno jak jeden pojedzie to drugi zawali, w dobrej formie jest jedynie Wells, rezerw po stronie Wilków dość solidny Ashley Morris i pan niewiadoma James Wright, nie zapominajmy o naszym rodzynku Musielaku, który w tym sezonie się totalnie pogubił. Mecz na styku powinien być do 15 biegu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom