>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Witam na forum, to mój pierwszy wpis ????

Jonsson over 10, @ 2.0 Bet365 ✅

The Lakeside Hammers zmierzy się dzisiaj z liderem brytyjskiej Elite League - Coventry Beees. Młoty potrzebują punktów, więc kto jak nie Jonsson powinien pociągnąć tą drużynę. Jego forma ostatnimi czasy idzie lekko w górę. W GP czasem notuję wpadki, w Falubazie idzie co raz lepiej, w Anglii jego forma wydaję się najstabilniejsza. Na domowym torze notuję średnią biegową na poziomie 2.33/bieg. Mecz będzie bardzo wyrównany i mam nadzieję, że popularny AJ trzaśnie te 11 pktów w 5 startach.

Mikkel Bech Jensen +3 vs Jason Garrity -3, @ 1,66 Bet 365 ⛔ Niestety ale Garrity miał dzień konia...

To samo spotkanie co wyżej. Fajny kurs. Mimo iż Jason Garrity, oprócz Harrisa jest jedynym z liderów Coventry. Ten chłopak często przywozi ważne punkty i można określić go jako &quot;perełkę&quot; tego sezonu. Jednak jego postawa na wyjazdach jest różna - potrafi zachwycić ale na trudniejszych torach (takich jak w Lakeside) miewa wpadki. Z kolei Mikkel Bech na domowym torze notuje średnią ok. 2pkt/bieg, co w tym meczu da mu w najgorszym przypadku 6-7 pktów, a wątpie by Jason zbliżył się do poziomu 9-10 pktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Mikkel B. Jensen (+3) - Jason Garrity 1 1,61 ⛔ to co zrobił Garrity to kryminał. Rzadko się zdarza żeby na torze Młotów przyjezdny jechał lepszymi ścieżkami od miejscowych!
Lewis Blackbird (+4) - Charles Wright 1 1,53
✅
ako: ok. 2,40
b365
Taki dzisiaj stawiam dubelek. Chciałem iść w stronę Młotów, ale liczyłem na wyższy kurs, więc lepiej spróbować w ten sposób. Obaj jadą u siebie, na wstępie analizy trochę matematyki i statystyki:
Bech średnio 4,33 biegu na mecz, śr. domowa: 1,976
Garrity śr. 4,66 b. na mecz, śr. wyjazdowa: 1,936
Tu statystyka minimalnie w stronę pierwszego, pola startowe lekko w stronę Becha (zaczyna trudnym biegiem spod kredy, bezpośrednie starcie też bliżej wewnętrznej). Obaj mają łatwiejsze biegi na których powinni porobić punkty. Oddsmakerzy liczą na dużo startów Garrit&#39;ego i Wrighta, ale pytanie czy tak rzeczywiście przy wyrównanych meczach będzie? Potencjalnie jest i szansa na jokera u Becha.
Teraz druga para:
Blackbird śr. dom. 1,871 4,53 biegu na mecz
Wright na wyjeździe 1,6 4,26 biegu w meczu
Tu układ sprawiedliwy, obaj raz od wewnątrz, raz od zewnątrz w bezpośrednich starciach. Przeciwnicy podobni. Dodatkowy argument w postaci narastającej złości na słabych Karlssona i Lindgrena, może akurat któryś zostanie zmieniony na niezłego Blackbirda?
To powinny być dwie wyrównane pary, może z minimalnym wskazaniem na miejscowych, a tymczasem mamy przy obu plusik. Większe obawy związane z Bechem, ale spadek zaraz przed obstawieniem wskazuje że to nie tylko moje spostrzeżenia. Powinno być ok ;-)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
A. Jonsson over 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.75 ✅

Bardzo ważny mecz dla gospodarzy spotkania - Lakeside Hammers, którzy bronią się przed spadkiem z Elite League. Goście, Coventry Bees na zgoła odmiennym biegunie - obecny lider rozgrywek.

Kto ma pociągnąć Młoty do zwycięstwa jak nie właśnie Szwed, którego średnia biegowa na własnym torze wynosi 2,33.

01.05: Lakeside Hammers - Coventry Bees 42:47
04.05: Coventry Bees - Lakeside Hammers 39:24
W żadnym z tych meczów nie brał udziału Jonsson, który pauzował z powodu odniesionej w tamtym czasie kontuzji.

Rozkład biegów z udziałem Jonssona:
1: Bech, Robson, Jonsson, Andersen
7: Jonsson, Kylmaekorpi, Watt, King
11: Kylmaekorpi, Jonsson, Harris, Bech
13: Harris, Watt, Andersen, Jonsson


do tego: Wolverhampton Wolves - Swindon Robins X2 1.50 ✅

kurs ogólny: 2.62 (po odjęciu podatku - 2.31) ✅
bukmacher: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radula 5,4K

radula

Użytkownik
T.Batchelor dokładnie 7 7,50⛔

T.Batchelor powyżej 7 1,90 [2,1,2,1,2] = 8pkt✅

F.Lindgren dokładnie 9 8,00⛔

F.Lindgren poniżej 9 2,00 [3,3,2,2,0]????⛔

bet365

Ogólnie to bym odwrotnie wystawił te linie i tych zawodników. Batchelor w Anglii spisuje się dobrze i może nie jeździ blisko kompletów to jednak co mecz przywozi ważne punkty dla swojego zespołu i rzadko kiedy schodzi poniżej dzisiejszą linie a więc 7pkt. Rywale nie są jacyś mega wymagający bo Karlsson słabiej się teraz spisuje niż na początku roku. Lindgren też nie jest jakimś pewniakiem do wysokich zdobyczy nawet na swoim torze. Batchelor dzisiaj pod 5 więc ciężkie zadanie go czeka i pewnie dlatego taka linia ale według mnie spokojnie ją ogarnie.

O Lindgrenie ciut wspomniałem powyżej. Fredka nie jest takim pewniakiem jak chociaż w zeszłym roku do punktowania. Dzisiaj rywale wymagający bo właśnie Batchelor dalej Ward zawsze groźny na wyspach. Morris i Zengota też potrafią pojechać naprawdę dobre zawody więc ma na kim tracić pkt. Nawet w przypadku 5 startów co wcale nie jest takie pewne Lindgren raczej nie zdobędzie dwucyfrówki. Ciężkie biegi bo też jedzie pod 5 a forme ma mimo wszystko gorszą od Batcha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Kyle Howarth jako Gość.
Ogólnie wydaje mi się, że -14 na Swindon to dobra opcja. Wczoraj Andreas z Mikkelem ciągnęli wynik długo. Dziś nie będzie nawet Becha. Sam Jonsson to może być zdecydowanie za mało, żeby osiągnąć tu niezły wynik z resztą ma trudne biegi , więc wcale nie musi robić samych &quot;3&quot; . Rudziki niby wczoraj fatalnie, ale dziś jadą u siebie co zdecydowanie zmienia postać rzeczy. Szczególnie Zengi śmiga nieporównywalnie lepiej na torze w Swindon, niż na wyjazdach. Myślę, że ta linia z całorocznego wcale nie za wysoka, a godna zastanowienia, bo kurs mamy @1,83 na to cudo.
W drużynie gości oprócz Jonssona nie ma kto ciągnąć tego wyniku, a on sam też nie wygra wszystkiego. Natomiast zawodnicy Rudzików na pewno trochę zawiedzeni po wczoraj. Z pewnością na własnym torze Batch, Zengi czy Andersen, którzy wczoraj trochę zawiedli będą dziś regularnie punktować. Oczywiście liczę również na dobry występ Darcyego. Młoty punkty z pewnością mogą przywozić na Branfordzie i Krcmaru, który na razie nie zaskoczył w Wielkiej Brytanii i to chyba wszystko. Zdecydowanym faworytem są Rudziki i myślę, że wynik będzie oscylował w okolicach +20 oczek, a jak Jonsson nie zrobi 6! jako joker może być wynik jeszcze większy.
Swindon Robins -14 @1,83 bet365 ⛔
Wright się wycofał w połowie zawodów, Andersen totalnie zawiódł i to wystarczyło, żeby HC poszedł się kochać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
A. Jonsson over 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.75 ⛔ 7 pkt + dwa bonusy

AJ ewidentnie złapał wiatr w żagle, o czym świadczą dwa ostatnie jego występy w lidze angielskiej.

poniedziałek
Lakeside Hammers - Coventry Bees 45:45
1. Andreas Jonsson - 3, 3, 3, 2, 3 = 14 pkt

środa
Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 52:37
1. Andreas Jonsson - 2 + bonus, 3, 3, 3, w = 11+1 pkt

Jeden przegrany bieg (nie licząc wykluczenia za poruszanie się na starcie) na dziewięć ostatnich wyścigów budzi respekt, tym bardziej mając na uwadze jak spisuje się w tym sezonie Szwed w Grand Prix czy w lidze polskiej reprezentując Falubaz Zielona Góra.


H2H - 2015:
09.04
Swindon Robins - Lakeside Hammers 47:43
1. Andreas Jonsson - 2, 3, 1, 3, 2 = 11 pkt

10.04
Lakeside Hammers - Swindon Robins 62:28
1. Andreas Jonsson - 2 + bonus, 3, 1, 3, 3 = 12 pkt + bonus


Rozkład biegów z udziałem Jonssona:
1: Krcmar, Howarth, Ward, Jonsson
6: Andersen, Jonsson, Zengota, Nilsson (ZZ)
10: Jonsson, Andersen, Howarth, Batchelor
13: Nilsson (ZZ), Batchelor, Jonsson, Ward


bukmacher: STS
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
H.Andersen - A.Jonsson 2 2,11 Betsafe [3-10]✅:cool:

Fajna para wystawiona przez Betsafe. Jak wiemy AJ dzisiaj ma dodatkowy start jako ZZ za Nilssona więc bardzo prawdopodobne że dzisiaj Andreasa na torze zobaczymy 6x. Występ na tym torze w tym roku Szwed ma juz za sobą 11pkt w 5 startach a dzisiaj jak wspomnialem dojdzie zapewne jeszcze 1 start więcej. Wczoraj mimo,że mecz wyjazdowy i ekipa Lakeside pojechała dość słabo to AJ zdobył 11+1 w 4 startach bo w 5 swoim starcie został wykluczony na starcie.
Ogólnie widać że forma jest naprawdę wysoka i dzisiaj też należy spodziewać się dobrego wyniku +10 pkt. Dodatkowym plusem jest fakt że nie jedzie Bech Jensen który wczoraj doznał kontuzji i w jego miejsce jak koledzy wyżej wspomnieli K.Howarth który nie powinien zabierać pkt starszemu koledze.
Teraz kilka słów o Hansiku Lansiku. Zawodnik dość nieobliczalny bo potrafi pojechać zawody na naprawdę wysokim poziomie ale też często zdarzają mu się wpadki w poszczególnych biegach i ogólny wynik jak na niego nie wygląda jakość specjalnie. Wczoraj zdobył 9pkt w 5 startach. Dzisiaj wcale nie jest powiedziane że będzie miał 5 startów ponieważ jedzie w parze z Grzesiem Zengota a jak wiadomo Zengi o wiele lepiej spisuje się na swoim torze i tutaj stać go na wyniki bliskie kompletu. Wniosek: Hansio może tracić pkt na Zengocie (jada 2x). Batchelor wczoraj pojechał słabo jednak dzisiaj nowy dzień i jego domowy tor więc też należy liczyć że pojedzie lepiej.
Do 15 biegu w ekipie Swindon widzę 4 kandydatów (Ward , Zengota , Batchelor , Andersen) a są tylko 2 miejsca. Ważne też jest to,że Andersen jedzie jako gość więc w przypadku takiej samej ilości pkt jak inny z zawodników Swindon to pewnie z Andersena nie skorzystają tylko dadzą pojechać swoim.

Reasumując:
*aktualna forma po stronie AJ
*Bardzo prawdopodobne 2 starty więcej Jonssona
* Andersen ma trudniejszych kolegów z pary
* kurs - osobiście bym odwrócił no może wystawił 50/50 ale nie tak jak jest teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
X 357

xxxl

Użytkownik
H.Andersen - A.Jonsson 2 2,11 Betsafe

Fajna para wystawiona przez Betsafe. Jak wiemy AJ dzisiaj ma dodatkowy start jako ZZ za Nilssona więc bardzo prawdopodobne że dzisiaj Andreasa na torze zobaczymy 6x. Występ na tym torze w tym roku Szwed ma juz za sobą 11pkt w 5 startach a dzisiaj jak wspomnialem dojdzie zapewne jeszcze 1 start więcej. Wczoraj mimo,że mecz wyjazdowy i ekipa Lakeside pojechała dość słabo to AJ zdobył 11+1 w 4 startach bo w 5 swoim starcie został wykluczony na starcie.
Ogólnie widać że forma jest naprawdę wysoka i dzisiaj też należy spodziewać się dobrego wyniku +10 pkt. Dodatkowym plusem jest fakt że nie jedzie Bech Jensen który wczoraj doznał kontuzji i w jego miejsce jak koledzy wyżej wspomnieli K.Howarth który nie powinien zabierać pkt starszemu koledze.
Teraz kilka słów o Hansiku Lansiku. Zawodnik dość nieobliczalny bo potrafi pojechać zawody na naprawdę wysokim poziomie ale też często zdarzają mu się wpadki w poszczególnych biegach i ogólny wynik jak na niego nie wygląda jakość specjalnie. Wczoraj zdobył 9pkt w 5 startach. Dzisiaj wcale nie jest powiedziane że będzie miał 5 startów ponieważ jedzie w parze z Grzesiem Zengota a jak wiadomo Zengi o wiele lepiej spisuje się na swoim torze i tutaj stać go na wyniki bliskie kompletu. Wniosek: Hansio może tracić pkt na Zengocie (jada 2x). Batchelor wczoraj pojechał słabo jednak dzisiaj nowy dzień i jego domowy tor więc też należy liczyć że pojedzie lepiej.
Do 15 biegu w ekipie Swindon widzę 4 kandydatów (Ward , Zengota , Batchelor , Andersen) a są tylko 2 miejsca. Ważne też jest to,że Andersen jedzie jako gość więc w przypadku takiej samej ilości pkt jak inny z zawodników Swindon to pewnie z Andersena nie skorzystają tylko dadzą pojechać swoim.

Reasumując:
*aktualna forma po stronie AJ
*Bardzo prawdopodobne 2 starty więcej Jonssona
* Andersen ma trudniejszych kolegów z pary
* kurs - osobiście bym odwrócił no może wystawił 50/50 ale nie tak jak jest teraz.
Radula Hans nowe motorki na Anglie na krotki tor - ostatnio lepszy od AJ ale robił błędy na dystansie zwłaszcza w ostatnim biegu gdzie go podniosło - ale kurs adekwatny do ryzyka
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Aaron Summers - Robert Lambert 2 // 1-4 ✅✅
@1,72 bet365

Summers dziś pojedzie w Coventry jako gość. Ciężko więc mówić o handicapie własnego toru. W BEL pojechał w tym sezonie w 3 meczach. Tragedii nie ma, ale też bez rewelacji. W sumie ciężko mi coś więcej napisać o tym zawodniku, nazwisko jak dla mnie mało znane. Lambert jest objawieniem tego sezonu. Fakt, że najgroźniejszy jest u siebie, ale taki Summers jest na pewno w jego zasięgu. Na wyjazdach Robert jest nieco słabszy, ale przeważnie te 5-7 punktów robi. Myślę, że tyle dziś powinno wystarczyć na Summersa.
Piotr świderski - Grzegorz Zengota (+3) 2 // 7-12 ✅✅
@ 1,7, bet365

W drugim meczu polska para. Na pewno dużo lepszy sezon ma Zengi. widerski ma problem z przebiciem się do składu Gorzowa. Co prawda ostatnio nieco lepiej, począwszy od finału IMP, mecz w Lesznie. Odnośnie Zengiego boję się tylko jego nieregularności. On ma mecze gdzie jedzie jak profesor, a potrafi też pojechać dramatycznie słabo. Więcej jest jednak tych udanych. Tu dodatkowo są 3 punkty handicapu. W obu drużynach są ZZ. Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem, kto może jechać a kto nie. &quot;Na oko&quot; ten zakład wydaje mi się wart gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W obu drużynach są ZZ. Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem, kto może jechać a kto nie
W obu ekipach pełne ZZ.
Również popieram tym na Zengote ✅. Handi sporawe co tak naprawdę przy równej ilości startów wydaje się być bardzo dobrą opcja grać na Zengote. W tym sezonie już jechał przeciwko Lekaside wtedy zdobył 6 pkt w 5 startach. Teraz wydaje mi się że forma lepsza Grześka więc można liczyć na 2-3 pkt więcej w to spokojnie wystarczy.
Dodatkowo z drugiego meczu polecam:
K.Bjerre powyżej 7 2,20 bet365 =7 ⛔
Kenio dzisiaj pod 3 więc ma łatwiejsze biegi aniżeli jak jeździ pod 5. I dlatego postanowiłem zagrać na Bjerre bo widzę tu jego jakieś 9-10pkt w meczu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zengi jechał też niedawno na tym torze i zrobił 2 pkt. Świder dziś spod nr 2,wcześniej jezdził spod 5 i to też zmienia troche postac rzeczy.Na pewno forma po stronie Grzecha,ale dla mnie to handi jest dobrze wystawione.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Jason Garrity (-2) vs Lewis Kerr (2) @ 1.72 Bet365 ✅

Garrity ostatnio mocno poszalał na wyjeździe, zdobywając grubo &gt;10pktów. Na swoim domowym torze Jason legitymuje się średnią 2pkt/bieg, i jego forma jest stabilna. Chłopak zachwycił mnie w swoim ostatnim pojedynku i myślę, że dzisiaj również można na niego liczyć. Istnieje większa pewność, że swoją odważną jazdą nie wprowadzi sam siebie w kłopoty ???? Pszczółki są liderami elite league, w dużej mierze dzięki temu zawodnikowi.

Jeżeli chodzi o Lewisa, to jest to solidny zawodnik lecz wiele lepiej radzi sobie na domowym torze. Na wyjeździe jego średnia wynosi 1.66/bieg.

Podsumowując liczę na podobną dyspozycję Jasona co w ostatnich spotkaniach. Jeżeli gorąca głowa go nie zawiedzie myślę, że bez problemów walnie dziś dwucyfrówkę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
H 1K

horosz

Użytkownik
Szymon Woźniak under 9 @ 2.00 Bet365 // ⛔
Minimalnie, Szymon zdobył 9 punktów.. ;)

Sorka koledzy, mocno poleciałem z tą analizą. Rzeczywiście Szymon legitymuje się średnią ok. 2 pkt/bieg ???? Sorka. Potraktujcie to jako błąd nowicujusza ????

Szymon w tym roku odbywa &quot;żużlowe studia&quot; na wyspach ???? Odjechał dotychczas 5 spotkań, gdzie średnia z tych meczy wynosi jedynie 3.80pkt/mecz. Fakt, że Szymon jedzie u siebie nie wiele wnosi bo tor jest mu obcy. W dotychczasowych (2?) spotkaniach zdobył tu zaledwie 0.33pkt/bieg !
Fakt. The Lakeside Hammers bez Andreasa Jonssona (walczy w IM Szwecji), wiele traci na sile rażenia, jednak powinni powalczyć. Co do Szymona - przykro, ale nie wydaje mi się, że zrobił dzisiaj dwucyfrówkę czy potrzebne 9 pktów. Nie liczę na jakieś wielkie przełamanie, pomimo iż klasa przeciwnika nie jest zbyt wysoka.
Typ lekko ryzykowny ale za małą sumę pogram ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No właśnie Horosz, chyba ci się coś pomyliło ...
Niemniej samego typu nie neguje. Dziś ma pojechać taki lineup:
Leicester Lions = 00
1. Jason Doyle -
2. Thomas Jorgensen (Guest) -
3. Grzegorz Walasek -
4. Szymon Wozniak -
5. Piotr Swiderski -
6. James Sarjeant (Guest) -
7. Dan Greenwood (Guest) -
Lakeside Hammers = 00
1. Chris Harris (Guest) -
2. Max Fricke (Guest) -
3. Edward Kennett -
4. Richard Lawson -
5. Hans Andersen (Guest) -
6. Richard Hall (Guest) -
7. Adam Ellis -
Jest na kim potracić punkty. Biegi Szymona:
4: Wozniak , Greenwood , Kennett , Ellis
6: Walasek , Wozniak , Harris , Andersen
8: Wozniak , Greenwood , Fricke , Hall
14: Walasek , Wozniak , Kennett , Lawson
Ogółem ma dwa łatwe biegi (4 i 8), jeden średni (14) i jeden trudny (6). W 4 i 8 powinien przywieźc 5-6 pkt, pytanie ile dorzuci w 6 i 14. Żeby under wszedł mógłby zdobyć w nich 2-3 pkt. Na dwoje babka wróżyła. W 14 napewno coś przywiezie ale w 6 może być równie dobrze śliwka. Ogólnie linia chyba optymalnie zestawiona, jeśli miałbym coś grać to bardziej under niż over ale value to tutaj nie ma.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Maciej Janowski over 10 @ 2.0 Bet365 ⛔
Krótko mówiąc, Maciek w tym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikiem na wyspach. W 16 spotkaniach wyśrubował średnią 2.45pkt/bieg ! Maciek jedzie równo, na wyjazdach praktycznie też nie zawodzi. Liczę dzisiaj na jego minimum 11pktów. Kurs 2.0 bardzo ciekawy i zachęcający
Chris Holder over 7 @1.72 Bet365 ⛔ tylko 3pkty Holdera
Kolejny lider Poole Pirates, podobnie jak Maciek ???? Chyba łatwo zauważyć, że Chris powraca na szczyt, robi to powoli i konsekwentnie. Na torze Pirates często jest nieuchwytny, gorzej idzie mu na wyjazdach - śr. 1.7 pktów/bieg. Jednak moim zdaniem dziś Piraci całkiem realnie powalczą o wygraną, i punkty Holdera mogą być decydujące. Liczę na jego dobrą postawę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Typ na Holdera faktycznie wygląda dobrze i też uważam,że warto spróbować zagrać w jego strone.
Od siebie polecam:

M.Janowski - S.Nicholls 1 1,44 Betsafe 9-11⛔????

Kurs nie za wysoki jednak według mnie tutaj nic nie może się wydarzyć aby po meczu nie rozliczyć na plus. Janowski bardzo dobrze prezentuje się na Wyspach i co mecz to jedzie na +10pkt. Nicholls ma olbrzymie problemy żeby załapać się do biegu 15 więc bardzo możliwe że będzie różnica 1 biegu na korzyść Janowskiego. Niby Nicholls jedzie u siebie ale za wiele nie sądzę aby to Mu pomogło. Dzisiaj trudne biegi bo rywale jak nie Janowski to Holder lub Watt + kolega z pary bardzo dobry Zagar i Cook. Można zaatakować grubo singla ale też można spokojnie dodać do dubla.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Steve Worrall (+5) - Kyle Newman 1 // 6(+5) : 7 ✅✅
@1,5 bet365

Strasznie wysoki handicap. A zawodnicy właściwie stanowią podobną siłę rażenia. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Worrall na własnym torze jest nawet lepszy. Podejrzewam, że mecz będzie na styku, więc jeśli Newman nie będzie miał jakiegoś dnia konia, to nie dostanie też nie wiadomo ile startów. W drużynach nie ma ZZ, na prawdę nie wiem skąd taki handicap, dlatego ja pobieram nawet po niezbyt wysokim kursie.
Ricky Wells (-1) - Vaclav Milik 1 // 8(-1) : 3 ✅✅
@1,8 bet365

Wells świetnie radzi sobie na domowym torze. Średnia 2,158 robi wrażenie. Wyjazdami sporo zaniża, ale dziś jedziemy w Wolverhampton. Milik wciąż uczy się tych torów. Szczególnie widać to na wyjazdach, gdzie nie może solidnie zapunktować. Dziś może jechać dodatkowy bieg jako ZZ, ale z taką średnią wyjazdową na niewiele się to raczej zda. Rywal wymagający, nie bardzo jest na kim punktować. Myślę, że Wells znajomością toru dziś go zdecydowanie pokona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 1K

horosz

Użytkownik
Matej Zagar over 10 @ 1.83 Bet365

Przed wilkami dzisiaj ciężki, wyjazdowy pojedynek. Belle Vue Aces na tym etapie sezonu ma jeszcze szansę na awans do czołowej &quot;4&quot; - jednak nie mogą zawalić tak ważnego meczu. Wilki w tym sezonie w dole tabeli, 7 miejsce na pewno nie zadawala włodarzy i kibiców ale no cóż - na wyjazdach sporo zawodzą.

Jeżeli chodzi o Słoweńca, jest liderem drużyny, szczególnie na domowym torze (2.28), w miarę pewny. Jedzie z 9 na plecach w parze z Maxem Fricke. Rozkład biegów i pól powinien ułatwić mu zadanie.

Maciej Janowski over 10 @ 1,66 Bet365

Cóż, typ podobny jak kilka dni temu ???? Pewny Maciej, tym razem na swoim domowym torze, na którym wozi większość zawodników i utrzymuję średnią biegową na poziomie 2.6pkt/bieg. Przeciwnikiem drużyny z Poole jest ostatnia drużyna ligi. Jadą tam między innymi: Doyle, Walasek, Woźniak. Wydaje mi się, że mecz może zakończyć się pogromem Lwów z Leicester.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom