>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jestem na tel i mam problem znalezc kto dzisiaj bedzie mogl jechac jako ZZ za Nilssona??
Pozniej do skasowania ewentualnie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
W związku z tym uważam, że warto spróbować over Lawsona. Całoroczny proponuje linię na poziomie 6 punktów, co wydaje się bardzo przystępną opcją. ????
Richard Lawson over 6 @2.00 bet365 ⛔ całkowita pomyłka
5 startów raczej pewne, bo z ZZ pojedzie na pewno Jonsson, Bech i... no właśnie, kto byłby lepszym kandydatem od Lawsona ? Fatalny na wyjazdach Kennett czy, nie czarujmy się, słabi rezerwowi ? Na pewno nie, Anglik jedzie dziś co najmniej 5 wyścigów.
Ustawiony pod czwórką, a więc 2 teoretycznie łatwiejsze biegi. Niestety tylko teoretycznie, bo walka z Kerrem i Lambertem na ich torze do łatwych z pewnością nie należy. Za to w biegu numer 9 bardzo realnym scenariuszem jest zwycięstwo. Porsing i Morris to dwie bardzo duże dziury w składzie Gwiazd. Od obu jest na ten moment po prostu lepszy. W obu tych biegach powinien również przyjechać przed kolegą z pary - wziętym na gościa Wilkinsonem. Tak więc w tych dwóch biegach widzę duże szanse na 4 punkty.
Pozostałe wyścigi to:
7. Niels Kristian Iversen, Edward Kennett, Vaclav Milik, Richard Lawson
14. Richard Lawson, Robert Lambert, Edward Kennett, Kenneth Bjerre
Największe nadzieje na punkty to oczywiście parowy Kennett, który powinien mieć zakaz jazdy na wyjazdach, bo jest na nich po prostu fatalny. Zawodnik swojego toru i tyle. Nie wykluczone jest, że Lawson powalczy też z Milikiem, który zadebiutuje w barwach Kings Lynn czy z Bjerrem, po którym nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać.
W rozpisanych startach widzę właśnie 6-7 punktów w wykonaniu Anglika. Do tego dodatkowa szansa z ZZ. Idealnie byłoby, gdyby jechał za Nilssona w biegu 11. W programie jedzie w 9 i 14 więc przydałby się taki pomost między tymi startami, aby czuć jak zmienia się tor. Jeśli menadżer Młotów myśli podobnie do mnie, a wydaje mi się, że powinien, Lawson trafi na kolejny łatwiejszy bieg. W parze ponownie będzie miał Kennetta, a po przeciwnej stronie barykady będzie Porsing. To rodzi duże nadzieje na kolejne 2 punkty.
Warto również zauważyć, że są szanse na to, że pojedzie w biegu 15. Napisałem już co myślę, o Kennetcie. Dodam, że nawet u siebie bardzo rzadko jeździ w ostatniej gonitwie dnia. Do wyboru pozostaną zatem tylko Jonsson, Bech i właśnie Lawson. Trzeba pamiętać, że z tej trójki tylko on jest Anglikiem i jeśli przed ostatnim biegiem dnia wszystko będzie pozamiatane (a jest to prawdopodobne), może dostać ten start. Mam jednak nadzieję, że Lawson nie zawiedzie i wszystko wyjaśni się dużo wcześniej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Typu nie neguję,warto tylko dodać,że Lawson w poniedziałek jechał mecz w Essex,we wtorek był na treningu w Cardiff(zawody 20 biegowe),wczoraj jechał w Peterborough,dziś jedzie w Kings Lynn,jutro jedzie znów w Essex a w sobotę ma kolejny mecz Glasgow w Berwick.Trochę to się może odbić na chłopaku;)
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
The Lakeside Hammers v Leicester Lions

Grzegorz Walasek powyżej 5 @ 1.9 bet365⛔


Jak dla mnie świetna opcja , Grzegorz ostatnio w Anglii radzi sobie bardzo dobrze.Mecz u siebie z Asami 12 pkt ,wczesniej mecz wyjazdowy z Pszczółkami 11 pkt .Taki STS wystawia linie 6.5 i to na 4 starty!.Tutaj raczej to Walasek i Doyle będą szykowani na 15 wyścig , a myślę nawet ,że w 4 startach jest w stanie pokryć tą linie.Partnera w każdym wyscigu będzie miał przeciętnego , po Świderskim właściwie niczego się nie spodziewam , jest słaby brak mu jazdy.
Zestawienie biegów Grzesia :

3 Davey Watt Piotr Świderski Edward Kennett Grzegorz Walasek

7 Andreas Jonsson Grzegorz Walasek Davey Watt Szymon Woźniak

11 Grzegorz Walasek Andreas Jonsson Piotr Świderski Mikkel Bech

14 Szymon Woźniak Richard Lawson Grzegorz Walasek Edward Kennett


Dodatkowo za drobne :
Hans Andersen powyżej 7 @ 1.72 bet365⛔
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Jonas Kylmaekorpi – Josh Grajczonek 1 @1.80 bet365 ⛔
Pierwsze co trzeba zrobić przy typie na Jonasa to sprawdzić pogodę. Fin panicznie boi się mokrych, mocno przyczepnych torów. Według relacji z brytyjskiego forum w Coventry było bardzo sucho. Przed chwilą padał niby lekki deszczyk, ale teraz znowu ma być ciepło i wiatr i wszystko znowu przeschnie. Wydaje się zatem, że tor będzie idealny. A skoro tak, to Fin powinien dziś znów być tym „latającym”. Josh co prawda ma szansę na start więcej z ZZ, ale bardzo możliwe jest, że Kylmaekorpi pojedzie w biegu 15 i szanse się wyrównają. Myślę, że na tym torze Fin jest zawodnikiem dużo lepszym niż Grajczonek.
Edward Kennett powyżej 8 @1.90 bet365 ⛔
Kennetta bardzo skrzywdzono podczas ostatniego meczu, nie słusznie go wykluczając. Przez to jego dorobek zamknął się na d, 3, 3, w. Wykluczenie nie miałoby miejsca, gdyby nie walka Anglika o lepszą pozycję. Jestem przekonany, że gdyby nie faul Musielaka, przeszedłby na trzecie, a może nawet drugie miejsce. 6 punktów czyli można uznać, że Eddie odjechał słabsze zawody. Nie spodziewam się, aby było tak drugi raz pod rząd. U siebie jest on prawdziwym liderem Młotów, co potwierdza średnia 2,158. Dziś jeździ w parze ze słabszym ostatnio Lawsonem i gościem Wattem. W biegach ze swym rodakiem to na nim będzie ciążył ciężar zdobywania dużych punktów. Myślę, że z Wattem też nie powinien przegrać 2 razy. A przede wszystkim nie powinien przegrywać z rywalami. Tutaj chyba tylko Doyle może mu zagrozić, choć i tego nie byłbym pewny. W pierwszym meczu tych drużyn Doyle zrobił 10 (2,1,2,2,3). Wtedy właśnie przegrał swój bieg m.in. z Kennettem, a dorobek Anglika wyniósł wtedy 11+1 już po czterech startach. Z łatwością pokonywał takich zawodników jak Walasek czy Woźniak więc dziś nie powinno być inaczej. Ani z nimi, ani z będącym na podobnym poziomie Świderskim, czy na jeszcze niższym (jak, na Anglię) Richiem Worrallem. Przyjmuję asekuracyjnie, że traci po punkcie raz z Wattem i raz z Doylem – zostaje zapas jednego punktu.
Lakeside Hammers (-16,5) – Leicester Lions 1 @1.80 + Coventry Bees - Belle Vue Aces (+14,5) 2 @1.80 AKO @3.24 STS ✅
Po wczorajszej porażce Młotów pewnie niewielu widzi dziś ich pewne zwycięstwo. Ja jednak niejednokrotnie pisałem, i powtórzę się jeszcze raz, że jest to drużyna absolutnie swojego toru. Swoją siłę na nim pokazała w ostatnich meczach z Wolverhamtpon i Kings Lynn, wygrywając w stosunkach odpowiednio +23 i +11. W obu tych meczach stawiałem na Lakeside i dziś postaram się, wraz z nimi, podtrzymać dobrą passę.
Zacznijmy od składów. U gospodarzy zachodzi jedna zmiana w porównaniu do tego optymalnego zestawienia. Kima Nilssona zastąpi Davey Watt. Australijczyk ścigał się w barwach Młotów w przeszłości więc dobrze zna ten tor. Pozytywnie zaprezentował się na nim w tym sezonie, kiedy to Lakeside podejmowało jego Poole. Zdobył 7+2 w czterech startach, pokonując w nich między innymi właśnie Nilssona, Becha czy Lawsona. Myślę, że Młoty nie powinny dużo stracić na tej wymianie. Parę juniorską tworzą Ellis z Morleyem. Początkowo miał jechać Birks, jednak ma kontuzję kolana. Jest to spora strata. Forma Ellisa poszła trochę w górę. Morley pojechał w Thurrocku w barwach Belle Vue i zdobył 5+2 w czterech startach. Niezły wynik, jednak nie jest powiedziane, że to powtórzy. Z juniorami gości może jednak powalczyć. Reszta składu bez zmian czyli Jonsson, Bech, Kennett, Lawson. Cała czwórka oscyluje w granicach dwóch punktów na bieg. Na tym torze to bardzo mocna paka. Lawson wczoraj bardzo mnie zawiódł, ale liczę, że u siebie pokaże na co go stać. Z takimi zawodnikami, jak Lambert, Worrall czy Woźniak powinien sobie radzić. W Anglii ładna pogoda, wczoraj jechali wyjazd więc cała ekipa jest na miejscu i od rana mają czas, żeby się spasować na wieczór.
U gości zacznę od przytoczenia wyników z ich ostatniego meczu na tym torze.
1. Jason Doyle - 10 (2,1,2,2,3)
2. Ben Barker (gość) - 3+2 (0,0!,1*,1*,1)
3. Grzegorz Walasek - 1 (1,d,0,0)
4. Szymon Woźniak - 4 (0,1,2,1)
5. Bjarne Pedersen - 3 (0,0,3,0)
6. Josh Auty - 9 (3,1,2,3)
7. Simon Lambert - 1 (0,1,0,0)
Czterech z nich pojedzie dziś ponownie, czyli Doyle, Woźniak, Walasek i Lambert. Doyle ponadto miał tu okazję startować jako gość w barwach Młotów i również wynik nie porywa – 6+2. Polacy może aż tak fatalnie znowu nie pojadą, jednak te wyniki dają jakiś obraz, jak czuli się na tym owalu. Młody Lambert bardzo dobrze pojechał ostatnio w Premier League, jednak tor w Peterborough, a tor w Thurrocku to dwie różne bajki i po tym wyniku widać, że ta druga wcale mu się nie podobała. Bardzo dobrze spisał się wtedy w miarę już doświadczony Auty, w miejsce którego jedzie dziś Bates. Był on tu już dwukrotnie w tym sezonie z drużyną Wolverhampton. W pierwszym meczu jego wynik to 6+1 czyli całkiem nieźle. Wtedy jednak fatalnie prezentował się Ellis, a drugim juniorem był słabiutki Wright. W drugim występie, gdy wszystko wróciło do normy z rezerwowymi Lakeside Bates zdobył 1 punkt w czterech startach. Co prawda tor był wtedy po deszczu, jednak Ellis potrafił zdobyć dwie trójki w praktycznie dwóch startach. Taki wynik z pewnością nie napawa Batesa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Juniorzy Młotów zmiażdżyli wtedy swoich rywali i myślę, że dziś, mimo braku Birksa, również będą mieli lekką przewagę. Skład Lwów uzupełniają Richie Worrall i Piotr Świderski. Anglik bardzo dobrze jeździ w Premier League, jednak na szczeblu wyżej odjechał dopiero 2 mecze. W barwach Belle Vue zdobył 6 punktów w pięciu startach właśnie w Leicester i 2 punkty w Poole. Dziś nie spodziewam się lepszego wyniku, z uwagi na specyfikę toru i klasę rywala na nim. Świderski ścigał się kiedyś dla Młotów więc znajomość owalu z pewnością jest duża. Było to jednak już dość dawno, Piotrek miał przerwę od Anglii, a obecnie nie prezentuje jakiejś super formy, toteż myślę, że fajerwerków również przy jego nazwisku nie zobaczymy.
Podsumowując, tak naprawdę Młoty mają tutaj przewagę prawie na każdej pozycji. Myślę, że niewykluczona jest tu nawet powtórka z końca marca, kiedy to padł wynik 59:31. Realnie patrząc - +20 (i taką właśnie linię zaproponował całoroczny).

O Belle Vue nie mam już zbyt czasu. Zagar jedzie 5-6 razy, mocna juniorka, zawsze solidny Nicholls, Summers, który jeździł tu w przeszłości i Grajczonek, który kilka punktów dorzuci. Myślę, że Asy nie oddadzą całkowicie pola i powalczą może i o punkt.

Zdarzenia połączyłem i stawka nie za wysoka, gdyż do obu typów nie jestem w 100% przekonany.
e: Pojawiło się info, że za Batesa jedzie Roynon. Jeśli to prawda to powinno być chyba trochę łatwiej.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Fricke - Gomólski 1 + Wells - Garrity 2 @1.78 betsafe
Fricke dobra forma, było już tu pisane o nim sporo. Wpadka w eliminacjach do GP, ale tor naprawdę był tam bardzo mokry, śliski i ogólnie trudny. Ostatnie występy w barwach Belle Vue: 7 w domu, 10 i 8 na wyjazdach. Gomóła słabiutko radzi sobie na wyjazdach - średnia 1,280. Ponownie zawiódł w Toruniu.
Garrity świetnie pojechał na owalu w Wolverhampton na finale IM WB. Dzisiaj może mieć sporo startów, bo na wyjazdach cieniuje Robson, obniżać średnią może Andersen, a po kontuzji wraca Sarjeant.
Morris over 8 @2.10 bet365
Morris jechał tu już bodaj 3 razy w tym sezonie. Znajomość owalu powinna być zatem duża. Będzie to przydatne, gdyż mecz ten jest bardzo ważny dla Swindon w walce o PO. Motywacja powinna być tym większa, że mecz pokazywany jest przez telewizję. Morris pokazał na DPŚ, że presja mu nie straszna i chyba skutecznie walczy o dobry kontrakt w Polsce na przyszły rok. Raczej pewny start w 15 biegu. Overek jednak powinien być wykręcony już wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Swindon -12 - Wolver @1,83 B365 ✅
Zengota - Thorsell @1,34 Betsafe ✅
Howarth -1 - Wells @1,80 B365 ⛔
Tylko pogoda mogłaby zepsuć ten bet, ale w Londynie i okolicach sucho więc spokojnie w to wchodzę. 52 oczka dla gospodarzy to myślę nie będzie jakoś super dużo. Goście to przede wszystkim zawodzący liderzy, Lindgren ma najgorszy sezon na wyspach odkąd pamiętam, PK nabił wysoką średnią na łatwych przeciwnikach, a po przesunięciu pod 5 już nie jest taki skuteczny, Musielak uczy się dopiero Anglii. Wells i Thorseell to 2 niewiadome dla mnie. Gospodarze są zdecydowanie mocniejszym zespołem, dziś swoją wartość będą chcieli udowodnić Howarth i Zengota. Jeden z nich wyleci po dołączeniu do zespołu Warda, teraz będą musieli jechać na 200% by udowodnić swoją wartość menagerowi. Stawiam dziś na gospodarzy oraz na wymienionych dwóch zawodników wyżej, bo będą wg mnie dawać z siebie 200%, bo z tego co mi wiadomo, jeszcze nie podjęto decyzji który z nich odejdzie.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Poole - Lakeside
Watt (-1) - Lawson 1 // 12 -7 ✅✅
@1,9 bet365

Trochę późno więc krótko i szybko. Poole bardzo mocne u siebie i ostatnio zawodnicy Piratów punktują bardzo dobrze. Watt jest równiejszym zawodnikiem. Na własnym torze średnia 1,909 - całkiem przyzwoita. Lawson o ile u siebie na torze stanowi podobną siłę, tak na wyjazdach jest zdecydowanie słabiej 1,278. W zespole gości aż trójka zawodników jadących jak tzw. goście. Scenariusz meczu jest raczej łatwy do przewidzenia. Ostre lanie od początku. AJ w słabej formie, ale to i tak on pojedzie raczej jako joker. Liczę na spasowanie Watta i parową jazdę Piratów, to pozwoli dość szybko odrobić handicap. Lawson może mieć więcej startów, ale liczę na to, że zaprezentuje dyspozycję zgodną z jego średnią - wtedy jestem spokojny o typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Lakeside - Belle Vue
A.Jonsson over 7.5 (4 starty) ✅✅ // 11 punktów
@1,9 STS

Biorę dziś w obroty Jonssona. Jonsson jest bardzo nierówny w tym sezonie. Ma spotkania bardzo dobre, a ma takie, że wygląda jak amator. Ostatnio w Poole bardzo słaby mecz. Dziś jednak uważam, że będzie inaczej. Przede wszystkim powrót na własny tor, gdzie średnia jest bardzo wysoka (2,294). Do tego przyjeżdża drużyna zdecydowanie słabsza niż Poole z aż 3 &quot;gościami&quot; w składzie i zastępstwem zawodnika. Doolan startuje gównie za zapleczu, jest tak jednym z lepszych zawodników Berwick, ale jacy tam żużlowcy jeżdżą to każdy wie. Zengota jest w niezłej formie, ale ma problem z wyjazdami. W Anglii średnia 1,192 (wyjazdowa). Ostatnio startował w lidze szwedzkiej gdzie miał zastąpić Walaska i nie zdobył żadnego punktu. Hughes jest mi nie znany. Do tego Z/Z za Cooka. Przy Z/Z przeważnie nawet liderom zdarzają się słabsze biegi. W wielu biegach będziemy oglądać właśnie wspomnianych gości, którzy moim zdaniem za wiele w Lakeside nie zdziałają. Mocny będzie na pewno Zagar, chociaż wyjazdy w jego wypadku też bez rewelacji. Jonsson ustawiony w parze ze Świderskim, więc na swoim nie powinien tracić punktów. Wydaje mi się, że Andreas ma dobre spotkanie na przełamanie. Liczę na jego 8 punktów. Bet365 dał linię 10, czyli w ewentualnym 5 starcie musiałby dorzucić 3 pkt, więc nie ma się co tam pakować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Ward powyżej 11pkt 1,72 ✅
Dzisiaj Darek rozpoczyna sezon! W jakiej jest formie? Z tego co doczytałem nie jest źle aczkolwiek nie da się ukryć,że brakuje mu startów bark w bark i objeżdżenia. Dzisiaj rywale naprawdę bardzo przeciętni i nie liczę oczywiście Doyla ale reszta jak najbardziej w zasięgu Darka. Dzisiaj na 99% pojedzie 6x ponieważ jest ZZ za Morrisa. Więc łatwo wyliczyć,że po 2pkt na bieg Darek musi przywozić żeby kupon zaliczyć na plus. Oprócz wspomnianego Doyla który raczej jest poza zasięgiem mamy takich rywali jak: Sam Masters , Szymon Woźniak , Piotr Świderski i rezerwowi Simon Lambert oraz Carl Wilkinson. No i tak naprawdę nawet rozpoczynający sezon Ward nie powinien mieć większych problemów z tymi rywalami a jak wcześniej napisałem nie musi wcale wygrywać biegów bo 6x2pkt wystarcza. Ward napewno będzie chcial wejść w sezon mocno bo Toruń tylko czeka na dobre występy żeby powołać Go na spotkanie. Jak dla mnie dość pewna opcja na wieczór.

Jason Doyle powyżej 13pkt 1,72 13pkt...⛔
Doyle na dobra sprawę dzisiaj może więcej pkt stracić na kolegach z pary niż na rywalach. Australijczyk w wybornej formie. Atut własnego owalu. Rywale niezbyt wymagający i dzisiaj myślę,że pojedzie w okolicach kompletu a co ważne i w jego zespole będzie stosowane ZZ i też zapewne pojedzie 6x.
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Kings Lynn Stars - Wolverhampton 1 (-16) 1,83 @całoroczny ✅ 56:37
Tak obserwuję skład gości i nie widzę za bardzo zawodników, którzy mieliby dzisiaj jakoś pozytywnie zaskoczyć. Ok, jest Lindgren i Karlsson, ale ich ostatnie wyniki na wyjeździe FL (6,6,3), PK (9,3,6) nie napawają optymistycznie. Wśród miejscowych nie ma dziś Waszka Milika i to stosunkowo spora strata, z tym że za niego pójdzie ZZ, a ma go kto zastępować. W formacji juniorskiej rownież znaczna przewaga miejscowych (Kerr powinien lać obu rywali, Morris jest niewiele słabszy). Dla ścisłości ostatnie wyniki Wilków na wyjazdach, to: +28 z Coventry, +28 z Rudzikami oraz +23 z trzecim od końca w tabeli Lakeside. O ile meczu zycia nie odjedzie któryś z dwójki Karlsson-Lindgren powinno być lanie, jeśli pojadą na 17+ punktów może być na styku z handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Belle Vue - King&#39;s Lynn
Matej Zagar over 10 //8 ⛔⛔
@1,72 bet365

Matej ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Co prawda w Daugavpils nie było do końca po jego myśli, ale drużyn ligowych nie zawodzi. Bardzo mocny punkt Gorzowa, wczoraj świetny wynik na Motoarenie. Dziś startuje na swoim domowym torze, gdzie ma niezłą średnią. Belle Vue to nie najmocniejszy team, dlatego 15 bardzo często pada łupem Zagara. Biorąc to pod uwagę, to uważam, że linia niska. STS ma 9.5 czyli tylko o 1 punkt niższą, ale liczą 4 starty. King&#39;s Lynn niby nieźle niby wysoko, ale bez rewelacji. Jest oczywiście groźny Iversen, nieprzewidywalny Bjerre i to by było na tyle. Nie ma Lamberta, Porsing słaby na wyjazdach, Milik uczy się dopiero angielskich torów, gościnnie Howarth, który wyjazdowo też słabo. Kerr i Morris to nie poziom Zagara. Tak patrzę i nawet przy złym scenariuszu, że Matej będzie przegrywał z Iversenem, że potknie się z Bjerre, to dalej wychodzi mi, że linia do osiągnięcia. A przecież wcale z nimi przegrać nie musi...
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Ch. Holder over 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.62 ⛔

Bardzo dobry weekend w wykonaniu Holdera:
- w sobotę 4 miejsce w Grand Prix Łotwy w Daugavpils z dorobkiem 10 punktów na swoim koncie
- w niedzielę natomiast w meczu PGE Ekstraligi: Toruń - Gorzów 56:33, Holder wywalczył 13 pkt

Dzisiaj Elite League i wyjazdowy mecz z Wilkami z Wolverhampton, gdzie Chrispy nie powinien mieć problemów z pokryciem powyższej linii punktowej.


04.05
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 55:38
Ch. Holder - 1, 3, 6, 1, 3 = 14 pkt

06.05
Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 55:35
Ch. Holder - 3, 1, 3, 3, 3 = 13 pkt + bonus


Rozkład biegów z udziałem Holdera:
1: Thorssell, Watt, Karlsson, Holder
6: Wells, Holder, Musielak, Janowski
10: Holder, Wells, Watt, Lindgren
13: Janowski, Lindgren, Holder, Karlsson


bukmacher: STS
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Wszędzie kursy na Poole w granicach 1,40 a b_win wystawił kurs 3,10 na gości??
O co tu chodzi, jakieś absencje czy co??
Może pomylili drużyny ale jak zagrałem na Poole po kursie 3,10 to zamknęli zakład na ten mecz i po chwili wystawili ponownie z tym że z kursem 2,90 na Poole...
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wszędzie kursy na Poole w granicach 1,40 a b_win wystawił kurs 3,10 na gości??

O co tu chodzi, jakieś absencje czy co??

Może pomylili drużyny ale jak zagrałem na Poole po kursie 3,10 to zamknęli zakład na ten mecz i po chwili wystawili ponownie z tym że z kursem 2,90 na Poole...

Mam tylko dwa pytania - ponieważ ten book przestał dla mnie istnieć juz jakies 10 lat temu - uważam go za firmę , która jest jednym z największych żartów bookamcherki (limity po 3 wygranych zakładach do 5 zł i tym podobne cuda):

Za ile zawarłeś zakłądy na to zdarzenie oraz czy to był max tego co przyjmowali ??

ps: odpowiedz na Twoje pytanie jest następująca - to ewidentny bład booka i znając tą pedalsk... firmę zrobi zwroty , a tym graczom których uzna za inteligentnych polimituje konta do 5zł na 1 zakład
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Mam tylko dwa pytania - ponieważ ten book przestał dla mnie istnieć juz jakies 10 lat temu - uważam go za firmę , która jest jednym z największych żartów bookamcherki (limity po 3 wygranych zakładach do 5 zł i tym podobne cuda):
Za ile zawarłeś zakłądy na to zdarzenie oraz czy to był max tego co przyjmowali ??
ps: odpowiedz na Twoje pytanie jest następująca - to ewidentny bład booka i znając tą pedalsk... firmę zrobi zwroty , a tym graczom których uzna za inteligentnych polimituje konta do 5zł na 1 zakład
Początkowo zagrałem za 60 euro po kursie 3,1 , po chwili jak wystawili jeszcze raz zakład na mecz z kursem 2,90 na Poole to wpłaciłem jeszcze 40 euro ale mogłem postawić tylko około 20 euro bo wyskoczył limit 250 euro na wygraną.
Domyślam się że to pomyłka z ich strony, ale zakład był już kilka razy wycofywany i ponownie wystawiany i cały czas wisi. Najgorsze jest że w przypadku jakby Poole przegrało to zakład uznają pewnie za ważny....
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Początkowo zagrałem za 60 euro po kursie 3,1 , po chwili jak wystawili jeszcze raz zakład na mecz z kursem 2,90 na Poole to wpłaciłem jeszcze 40 euro ale mogłem postawić tylko około 20 euro bo wyskoczył limit 250 euro na wygraną.

Domyślam się że to pomyłka z ich strony, ale zakład był już kilka razy wycofywany i ponownie wystawiany i cały czas wisi. Najgorsze jest że w przypadku jakby Poole przegrało to zakład uznają pewnie za ważny....
To czy uznają za ważny nie jest zupełnie przesądzone - zalezy od tego ile będa mieli do stracenia - jeśli niewiele osób pograło moga wpisać to w straty - natomiast nie da się ukryć , że ich regulamin dopuszcza możliwość interpretacji w obie strony każdego zakładu .
100 eu na wygraną - to powiem szczerze szacun - na betsafe dzisiaj miałem limity wygranych 10 zł ???? po 10 dniach gry i wyprowadzeniu konta na ok 1000 zł plusa - więc bez komentarza w ogóle
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Cook - Millik @2,0 b365 // @1,85 betsafe
Dużo ludzi gra polską ligę, a ja wychaczyłem fajny zakład na EL. Młody Czech ostatnio nie zachwyca jak patrze na jego występy w lipcu to nie przekroczył w ligowych zawodach 6 oczek. W Polsce ostatnie 3 zawody to 6,4,1 punkt, w Angli 5,0,4 więc nie ma co się podniecać, ale po ładnym początku sezonu forma lekko poszła w dół. Cook dla mnie w tym roku nie formalny mistrz Anglii, ładny występ w Cardiff, w lidzę dużo gorzej ale jak porównam go do młodego Czecha to stawiam pieniążki na Craiga, wg mnie dziś o 2 oczka będzie lepszy od Vaclava.
Gomólski -2 - Musielak @2,0 bet365
Drugą parę jako gram to Kacper z Tobiaszem. Ten pierwszy ostatnio fajne występy po gorszym początku sezonu, drugi z kolei na odwrót super wejście w sezon, kontuzja i klapa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom