>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Punktacja z sparingu Leicester - Coventry:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/507741/leicester-lions-coventry-bees-6327-wozniak-najlepszy-z-polakow
Popieram typ Sancho Pansa na Leicester -12 ;)
Tor w Leicester przypomina bardzo tory polskie, więc Greg oraz Woźniak na pewno nie będą mieć na nim problemu, mimo że zaczynają dopiero swoją przygodę z Lions. W związku z czym nie ma luk w składzie oprócz pozycji nr 7 - Simon Lambert. Jednak, jak napisał mój przedmówca, tą lukę powinien wypełnić Auty.
Do tego dodałbym typ:
Josh Auty -1 (Jason Garrity +1) 1,83
Auty nie własnym torze jest zawsze liderem drużyny, co potwierdził poprzedni sezon oraz przedsezonowe sparingi. Jeśli gospodarze mają wygrać, to musi górować na juniorami gości.
Do obejrzenia jak wygląda geometria toru w Leicester:
https://www.youtube.com/watch?v=oqeYNtf62SA
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Robert Lambert (-1) - Max Fricke 1 @1.66 Bet365 ⛔

Robert ostatnio płatny komplet przeciwko Lakeside. W poprzednich zawodach również spisywał się bardzo dobrze. Max Fricke wczoraj raptem 4 punkty w czterech startach przeciwko bardzo przeciętnym wilkom z Wolverhampton. Dla porównania linia na Sporting_Bet to -2.5.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Trochę zrobiła się tutaj cisza. Ja też czekam na naszą Ekstraligę ale w między czasie coś tam pogrywam na Elite League ????
Niels K Iversen (-1.5) - Matej Zagar 1 @ 1,72 Sportingbet ✅ Wynik: 9-4 pkt.

Typ wydaję mi się bardzo dobry. Iversen na własnym torze jest świetnym rajderem i ciężkim do ugryzienia. Wiele o nim mówiło się, że po wprowadzeniu &quot;przelotówek&quot; wróci do słabej formy prezentowanej przed zatkanymi rurami. Czy tak będzie? nie wiem. Prawdziwą jego wartość będziemy mogli poznać w GP, Ekstralidze czy choćby Elitserien. W Elite League Iversen pokazał już w 1 meczach, że forma jest niezmienna. Poziom w tej lidze wiadomo, że pozostawia wiele do życzenia, jedyną przeszkodą mogą być trudne angielskie tory ale &quot;PUK&quot; jeździ już dobrych kilka lat więc nic go na tych torach raczej nie jest w stanie zaskoczyć tym bardziej u siebie gdzie jak wspomniałem na początku jest ciężki do złapania. Z Leicester u siebie 1,3,3,3 wpadka początkowo z świetnym na torze Gwiazd z Kings Lynn 16 letnim Lambertem i AJ. Później nie do złapania i bardzo szybki przede wszystkim na starcie.
Zagar wczoraj w meczu w Wolverhampton w swoim stylu czyli nierówno. Po pierwszych 2 wygranych biegach przyszły wpadki. Ogółem: 3,3,1,2,0. Zagar odgrażał się przed tym sezonem, że zrezygnował z Elitserien żeby jak najlepiej jechać w Elite League, sporo zainwestował w sprzęt. Z Asami z Manchesteru jak sami mówi celuje w złoto. Skład całkiem fajny ale czy starczy na złoto? Powątpiewam. Ale co do Zagara u siebie jest świetnym zawodnikiem bardzo dobrze tam spasowanym ale, że dziś jest kolejny mecz wyjazdowy można po Słowencu spodziewać raczej wyścigów dobrych przeplatanymi ze słabymi. Obaj spotykają się ze sobą minimum 2 razy w biegu już 1 i 13 + ew. 15. W 1 biegu po stronie Gwiazd Iversen i Lambert i już tutaj mogą zacząć się schody na dzien dobry dla Mateja. Ze swojej ekipy Zagar może stracić punkty z Simonem Steadem bo na Maxa Fricke bym aż tak nie liczył. Szkoda, że nie w 4 pierwszych startach nie jedzie ze Scottim Nichollsem bo tutaj jeszcze mógłbym pogubić punkty ????
Niels K Iversen over 8.5 (4 pierwsze biegi) @ 1,5 STS ✅ Wynik: 9.
Kurs trochę spadł grałem wyższy. Jeszcze niestety złodziejski podatek. Wszystko opisałem wyżej. Dodać warto jeszcze z kim może stracić pkt jeśli chodzi o swoich. 2x Bjerre a on ostatnio w Anglii jedzie tragicznie więc nie liczyłbym na to, 2x Lambert tutaj Robert w 1 biegu ma teoretycznie lepsze 1 albo 2 także różnie może być ale jeśli Iversen wygra start to po szerokiej pomknie po 3 punkty, później w 11 biegu też Lambert. Młodzian jest świetny szczególnie na własnym torze i oczywiście może mu urwać punkty niemożliwe nie istnieje ale teraz tego nie przewiduje nawet jeśli to powyżej 8.5 oczek powinien przywieźć.
Andreas Jonsson under 7.5 (4 pierwsze biegi) @ 1,7 STS ✅ Wynik: 5.
AJ to kolejny jeździec z serii tych nierównych. Wraca do Elite League po dobrych kilku latach przerwy więc niektóre tory jeszcze trzeba poznać na nowo. Wiadomo, że to doświadczony wyjadacz ale niektóre &quot;niespodzianki&quot; będą na niego czekać. Wyjazd do Poole więc zarówno dla Lakeside jak i dla Szweda bardzo ciężki mecz. Patrzmy na jego tabele biegową:
1 bieg: Grajczonek, Nilsson, Holder, AJ. 6 bieg: North, AJ, Gomólski, Lawson. 10 bieg: AJ, North, Nilsson, Janowski. 13 bieg: Lawson, Janowski, AJ, Holder.
1b przeciw u siebie mocnemu Holderowi i Grajczonkowi w parze z nieobliczalnym rodakiem, 6b North, który w tym sezonie od początku pokazuję świetną formę + Gomóła (bardzo fajny mecz poniedziałkowy wyjazdowy) i przeciw Lawsonowi z którym także może stracić punkty, 10b znow North i Maciek Janowski bardzo ciężki bieg czeka Jonssona + Nilsson, 13b tutaj kolejny bardzo mocno obsadzony bieg bo &quot;Magic&quot; Janowski i Holder ze strony Piratów a od siebie w parze Lawson. Znając Jonssona i jego wahania formy nawet w czasie meczu nie widzę tu aż tak dużo punktów z jego strony. Taki Grajczonek, North czy pewnie Gomólski (nie mówiąć o Holderze i Janowskim) są na swoim torze mega mocni i każdy bieg dla Szweda będzie bardzo trudny.
Do tego leci dubelek: Iversen over 8.5 ✅ &amp; Jonsson under 7.5 ✅ @ 2,55 (bez odliczenia podatku) STS ✅✅
Popieram typ kolegi wyżej Robert Lambert (-1) - Max Fricke 1 @ 1,57 ⛔ Bet365. Wynik: 8-9. Fricke dostał nie planowany bieg 15 i to świetnie wykorzystał. Do 15 było 8-6 ???? W Sporting za wysoka linia bo aż -2.5. -1 młodziak powinien to ogarnąć. U siebie na torze jeździ świetnie. Mają Brytyjczycy materiał na świetnego zawodnika. Oby tak dalej.
Można znaleźć jeszcze coś fajnego coś do stawiania ale od razu uprzedzam aby nie szaleć ze stawką ale typów zapodam ogólnie kilka także coś można wybrać spokojnie.

Dakota
North (-3.5) - Mikkel Bech 1 @ 1,85 Sportingbet i linia -3 1,95 w Bet365 ⛔ Wynik: 5-3. Szkoda bo całkowicie przespany początek do tego upadek. Dostał w prezencie bieg 15 a i tak tego nie wykorzystał i znów upadek.
Dakota North jak wspomniałem już we wcześniejszych analizach jedzie początkowo świetnie a do tego zwłaszcza u siebie na własnym owalu powinien pokazać się z bardzo dobrej strony. Przy Bechu handicap dodatni +3.5 ale mimo wszystko wydaję mi się to świetnym typem. Bech w tym sezonie zaczął bardzo słabiutko. W meczu w King&#39;s Lynn tylko 4 oczka u siebie z Gwiazdami z King&#39;s Lynn tylko 2+1. Bardzo marniutkie wyniki młodego Dunczyka i niczym nie przypomina on jeźdźca z ubiegłego sezonu szczególnie z początku Elita League gdzie wręcz latał. Spotykają się ze sobą 2 razy w biegu 3 i 14 i już tych biegach może zostać strata zniwelowana. Bechowi z Piratami będzie bardzo ciężko cokolwiek uciułać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
N. K. Iversen over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.55 ✅
Nic dodać nic ując, wszystko na temat PUKa napisał Jajs.
Do tego bez analizy:
M. Janowski over 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.55 ✅
kurs ogólny: 2.40 ✅
bukmacher: STS
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Zalogowałem się, żeby napisać nieco o pojedynku Lamberta z Fricke. Widzę jednak że koledzy mnie uprzedzili. Popieram jednak jak najbardziej ten typ. Lambert póki co w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Ponadto jest objeżdżony na torze w King&#39;s Lynn. W Anglii różnie bywa, ale nie widzę tutaj żadnych atutów po stronie Frickego, linia też całkiem fajna.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Scott Nicholls over 7.5 (4 pierwsze biegi) @ 1,7 STS ⛔ Wynik: 6 pkt. Takie przeplatanie 3,0,3,0. Po 2 świetnych meczach akurat dzisiaj słabszy mecz ????
&quot;Scottie&quot; dziś jako gość w barwach &quot;Rudzików&quot; ze Swindon w miejsce kontuzjowanego Troya Batchelora pod numerem 5. &quot;Hot Scott&quot; bardzo dobrze zna tor w Swindon ponieważ startował tam z dość dobrym skutkiem w roku 2011 zresztą Scott jest megaa doświadczony na Angielskich torach i do nich przystosowany zarówno geometrią jak i przygotowaniem toru na bardzo przyczepne. Bez wątpienia Brytyjczyk na takich torach jak i reszta jego rodaków czują się bardzo dobrze. Kolejnym argumentem przemawiającym za Nichollsem jest to, że do Swindon przyjeżdża Lakeside. &quot;Młoty&quot; na pewno są mocno nieobliczalne i dobre na własnym obiekcie natomiast na wyjazdach prezentują się często mizernie. Ale o biegach i rywalach za chwile.
Warto dodać, że &quot;Scottie&quot; w pierwszych meczach jedzie bardzo dobrze i jest wyraźnym liderem swojego klubu Belle Vue Aces. Jak dotąd jechał 2 mecze i oba na wyjazdach w meczu w Wolverhampton punktował tak: 11 - (2,3,2,2,2). W meczu w King&#39;s Lynn wczoraj wyglądało to następująco: 12 - (1,2,3,3,3). W obu więc przypadkach w pierwszych 4 biegach przekraczał linie 7.5 notując 2x po 9 oczek. Mimo, że 2x jechał w numerem 3 czyli łatwiejszym to i tak z najlepszymi w biegu 15 potrafił raz wygrać a raz przywieźć 2 punkty do mety. Teraz spójrzmy na zestaw biegowy:
3: Nicholls, Lawson, Morris, Bech
7: Andersen, Bech, Nicholls, Kenneth
10: Jonsson, Morris, Nilsson, Nicholls
13: Lawson, Nicholls, Jonsson, Andersen
Od siebie z drużyny może przegrać z Andersenem, który też jedzie na razie bardzo fajnie ale mam nadzieję, że znajomość tego toru da przewagę Scottowi, do tego 2x Morris ale to jest kolejny zawodnik zagadka nie wiem czego się po nim można spodziewać. U siebie jest mocny ale czy da radę to zobaczymy. Z przeciwników 2x słabiutki Bech nie powinien być zagrożeniem, 1x Kenneth to samo, 2x Lawson z nim już może i powinno być ciężej bo choćby wczoraj pokazał się z dobrej strony i 2x Jonsson. Jonssona opisywałem wczoraj i potwierdziło się wszystko. Gość jest mega nieobliczalny i do tego od nowa musi poznawać Angielskie tory ;)
Z pewnością nie jest to jakiś super pewny typ ale można próbować. Ze stawką nie szalejemy bo choćby jutro są 2 mecze z Anglii i myślę, że łatwiej będzie coś wybrać no i w niedziele rusza PGE Ekstraliga ????
Hans Andersen (-0.5) - Andreas Jonsson 1 @ 1,72 Sportingbet ✅ Wynik: 14-11.
Hansia Lansia kolega niżej opisał. Nie wiem czy będzie lepszy niż Scottie w pojedynku h2h ale fakt jest taki, że także prezentuję bardzo fajną równą formę. Dzisiaj jako gość podobnie jak Scott ale jest on bardzo objeżdżony na torach Elite League. U siebie z Wolverhampton 7+1 - (1,1*,2,3). W Leicester 10+3 - (2*,2*,2,2,2*). &quot;Ugly Duck&quot; dziś z &quot;Adrenaliną&quot; Jonssonem spotka się minimum 2 razy w biegu 1 i 13. Można sobie zrobić przewagę punktową w bezpośrednim pojedynku. 13 bieg jest taki, że tam może się zdarzyć niemal wszystko a jest duże prawdopodobienstwo, że tak jak i wczoraj Szwed w 13 biegu zanotuje przy swoim nazwisku 0 oczek bo obsada będzie równie mocna od przeciwników + kolega z pary Lawson a to ogórek na pewno nie jest.
Jonssona opisywałem wczoraj i raczej dużo się nie zmieniło. Wczoraj na pewno fanów i włodarzy &quot;Młotów&quot; rozczarował bo od lidera, który robi w 5 biegach 6+1 punktów wymaga się jednak sporo więcej. Wczoraj miał bardzo trudne biegi ale dziś duże łatwiej nie będzie. Bo nawet jeśli 6 bieg ma teoretycznie łatwiejszy (Morris&amp;Zengota) to od siebie z pary ma Lawsona. 1 bieg Andersen i Howart, który nie jest jakimś leszczem. 10 bieg od siebie ma Nilssona więc zapewne jego pokona ale w barwach &quot;Rudzików&quot; &quot;Hot Scott&quot; Nicholls i Nick Morris. 13 bieg opisywałem także Lawson a po przeciwnej stronie Andersen&amp;Nicholls także obsada jest bardzo mocna. Powtórzę to po raz kolejny i powtarzał będę jak mantrę, że Jonsson wraca na Angielska tory po kilku sezonach przerwy a tam po takich przerwach na pewno łatwo się nie jeździ. Nazwiska aż takie na Wyspach nie startują ale to nie Polska liga, że na te nasze lotniska wystarczy mieć sprzęcicho odkręcisz i latasz po szerokiej ????
Zagrane mam na Nichollsa a także właśnie tę parę a kilka razy ta trójka się ze sobą spotka. Oby z pozytywnym skutkiem na korzyść &quot;Hot Scotta&quot; i &quot;Ugly Ducka&quot; i oby przesadnie nie włączył się w to Lawson ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Richard Lawson powyżej 5 oczek @1,57 b365 ⛔ 2...
Kurs niski, ale i linia bardzo niska. Liderzy &quot;Swindon&quot; to goście dziś pojedzie Hans Andersen i Scott Nicholls. Wg mnie to gorsza para niż Batch z Miedziakiem i liczę na to, że jakaś wpadka im się przytrafi. Richard ostatnie dwa mecze fenomenalne dziś liczę na jego dobry występ.
Lakeside +10,5 sportingbet @1,727 ✅ 47 - 43
Gospodarze jak już wspomniałem to zbiór gości. Dwóch liderów i dwóch rezerwowych to goście. Ponad połowa zespołu, więc nie liczyłbym na team spirit. Swindon wg mnie traci na tych zastępstwach. Lakeside jeżdżą w kratkę, ale jeśli każdy pojedzie na swoim poziomie to spokojnie linie 40 oczek przekroczą.
Hans Andersen - Scott Nicholls Betsafe @1,80 ✅ 14 - 6
Na pierwszy rzut oka niby 50/50, ale Hans od 2-3 sezonów ma na wyspach wyższą średnią niż Anglik. Scott wpadł w dołek kilka lat temu jak i Hans, ale to Duńczyk ma przebłyski lepszej jazdy jeśli chodzi o ligę na wyspach. Rok temu Hansior jechał częściej na torze w Swindon w barwach Coventry niż Nicholls. Poza tym występował też jako gość. Nie widzę tutaj argumentów za Anglikiem chyba tylko dyspozycja dnia może sprawić, że będzie lepszy w h2h.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Zengota - Kennett +2 2,50 ✅ 6-9
bet365

Edek to straszny kaleka, ale jednak jeździ na tych torach od lat, ma już sporo odjechanych meczów w tym roku , nawet w bieżącym tygodniu. Zengi z pewnością możliwości ma większe, ale on dopiero zaczyna zabawę. Po takim kursie uważam, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dzisiaj szybciej bo czasu mało. Typy dopiero teraz bo wróciłem do domu po 19 dopiero a Sporting do tego nie wystawił oferty więc poszperałem trochę gdzie indziej.
Andreas Jonsson - Scott Nicholls 1 @ 1,96 Betsson ✅ Wynik: 12-9. izzi. Jonsson wchodzi cały czas czy przeciw niemu czy na niego ???? Scott zgodnie z planem. W sobotę jedzie kolejny mecz już 5 w ciągu 5 dni...
Kto czytał moje analizy i śledził ostatnie typy może być troszkę w szoku bo ostatnie 2 razy było przeciwko Jonssonowi. Dziś jednak leci 1. Jonsson ma pewne problemy z torami o czym wiele razy wspominałem ale na bardzo specyficznym torze w Lakeside czuje się świetnie. Dziś Scott kolejny mecz jako gość i kolejny wyjazd. Po 2 dobrych meczach wczoraj maszynka się zacięła i sądzę, że dziś jakiegoś szału też nie będzie. Jonsson wczoraj pojechał całkiem fajny mecz aczkolwiek rywale też nie zachwycali. Głównie dlatego dziś typ po AJ bo jedzie u siebie a także rywale bez szału. Za Batchelora będzie z/z a rywali jacyś trudni nie są bo Morris, Zengota czy Fricke. Anglik rywali ma dużo lepszych więc ciężko będzie to ugryźć. Jedynym problemem w tym typie może być to, że Scott ew. pojedzie jako z/z ale czy może pojechać to nie wiem i nie mam za bardzo czasu aby to sprawdzić bo nie wiem czy Anglicy dalej mają ten sam system zastępstwa za najlepszego czy tam 2 najlepszego w drużynie. A czy Batchelora miał rok temu 1 średnią wśród &quot;Rudzików&quot; i może jechać dziś Scott czy 1 miał Peter Kildemand. W każdym bądź razie nawet przy 6 biegach Brytyjczyka większe szanse daje Szwedowi. &quot;Scottie&quot; jedzie 4 w meczu w 4 kolejny dzien. Sprzęt powinien być zajechany jak i on fizycznie bo masa nie mała ????
Hans Andersen - Chris Harris 1 @ 1,55 Betsson ⛔ Wynik: 2-10. Kompromitacja Hansa dzisiaj, nie ogarniam jak można jechać tak świetnie do tej pory a u siebie zrobić 2 pkt w 4 biegach...

Hans wczoraj świetny mecz i po raz kolejny pokazuje, że tory Angielskie świetnie mu leżą tak samo jak i przelotowe tłumiki. Wreszcie odżył bo to przecież dalej kawał zawodnika, który myślę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Dziś swój tor i na przeciw w pojedynku jego klubowy kolega Harris ale jego kibicom żużla przestawiać nie trzeba pod kątem jego spadającej formy. Zawsze chimeryczny a on sporego czasu notujący coraz to gorsze rezultaty. GP czy Polska liga swoją drogą ale Chris notuję coraz słabsze wyniki nawet u siebie w Elite League a także na torze &quot;Pszczół&quot; z Coventry. Rywali mają dziś świetnych bo przyjeżdza ekipa &quot;Piratów&quot; z Poole na czele z byłym mistrzem świata Chrisem i Holderem i Maćkiem &quot;Magiciem&quot; Janowskim. Jednak wydaję mi się, że kontakt i walkę z nimi podjąć może właśnie &quot;Hansior&quot; a na &quot;Bombera&quot; Harrisa raczej bym nie liczył. Walczak z niego jest mega ale przegranymi startami jak duża ilość jego rodaków zawala całą sprawę ????
EDIT: Oczywiście jak podaję 2 typy to nie mogą oba wejść.. ja pierdziele co za padaka w wykonaniu Duna Andersena... ???? przepraszam wszystkich co to pograli i fajnie jeśli ktoś wykorzystał fajny kurs na Jonssona i zarobił ;) na Best Pairs nie wiem czy będzie sens coś grać + jest 1 mecz w Elite League. Czekamy na naszą ligę i tam będzie dość dużo typów do pogrania. Oby z dobrym skutkiem! ;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
MBJ (-1) vs Morris 1 2,0 ✅ 12-5
bet365
Mecz już za chwilkę, więc za wiele nie da się napisać. Nie wiem, czy Morris jest tak wybitnym specjalistą od jazdy po agrafkach, wiem natomiast, że młody Bech radzi sobie na tym torze całkiem fajnie. Skoro lepszy był nawet na wyjeździe, to i u siebie postawie na Duńczyka. Oczywiście z zabezpieczeniem remisu.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jason Doyle (-1.5) - Scott Nicholls 1 @ 1,8 Sportingbet ⛔ Wynik: 13-13. Jason swoje zrobił 13 pkt, to Gruby pojechał za dobrze. Jedyne uwagi, jedyne ale duże co do postawy Australijczyka mam jak mógł przegrać 2 biegi bezpośrednio? To położyło kupon. Do tego w 14 biegu, Scott jechał 3 (co dałoby wygraną) wyprzedził Walaska i Woźniaka.. jak to mówią - już nie takie pewniaki psuły ;)
Długo Sporting kazał czekać na swoją ofertę ale wreszcie się pojawiła. Warto było czekać ;)
Dla mnie świetny bet. Doyle wybrał mecz w Anglii (zapewne ze sporą pomocą Angoli ale nie wiem dokładnie jak było więc o tym nie dyskutuję) zamiast SBPC. &quot;Lwy&quot; ostatnio przegrały u siebie z Coventry co było sporą niespodzianką i myślę, że teraz pojadą podrażnieni. Jedynym zawodnikiem, który poza 1 biegiem nie zawiódł był właśnie Doyle i także w sumie Walasek. Jason w Anglii od ubiegłego roku jest nie tylko liderem ekipy z Leicester ale także czołowym zawodnikiem ligi. U siebie na własnym obiekcie notuję świetne wyniki i bardzo ciężko aby ktokolwiek tam z nim wygrał.
Za to Anglik jedzie 5 mecz w ciągu 5 dnia ???? w sumie z każdym kolejnym meczem jedzie co raz słabiej. Do tego wczoraj jechał 6 biegów. Każdy dodatkowy start przy takim natężeniu musi zostawić ślad ;) Ciekawie to wygląda ze strony Nichollsa bo jutro pojedzie 6 dzien po kolei a Ostrów czeka bardzo ciężki mecz na betonie w Daugavpils czyli na torze jakich &quot;Scottie&quot; nie lubi. W Polsce nie ma cackania się tym bardziej u Cieślaka. Zawiedzie i pójdzie w odstawkę jeśli Ostrów będzie miał pełny skład. A to, że Brytyjczyk wziął sobie na głowę (2 mecze ostatnie jako gość) za dużo to wychodzi co mecz już teraz, wyjdzie dziś i jutro myślę, że także. Ale o meczu jutrzejszym być może jutro. Spodziewałem się, że będzie taki zakład na Jasona ale w pojedynku z Zagarem a tu dali wg mi prezent w postaci pojedynku z Nichollsem. W meczu jadą minimum ze sobą 2 razy w biegu 7 i 11. Do tego &quot;Hot Scott&quot; ma 2x Bjarne, który ostatnio pojechał tragicznie więc na pewno będzie się chciał zrehabilitować. Trafia także na Walaska. Polak pokazał też już w Anglii, że u siebie pojechać potrafi. 2x od siebie z ekipy ma Steada, który także jedzie słabiutko ale może wreszcie odpali. Czas najwyższy.
Typ naprawdę polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Belle Vue Aces - Leicester Lions

Leicester Lions +13 @1,90
bet365 ⛔
Mecz zaczyna się niedługo, więc nie będę sie rozpisywał tylko podam konkrety.
Drużyny spotkały się dwa dni temu na torze w Leicester i górą byli zawodnicy Lwów w stosunku 50:40. Nie sądzę, że dziś powtórzą wyczyn i wygrają, ale linia +13 punktów jest spora. Do drużyny Asów wraca lider drużyny Matej Zagar co będzie duzym wzmocnieniem, gdyż zawodnicy jeżdżący za niego jako Z/Z w ostatnim meczu przywieźli zaledwie 2 punkty. W drużynie Lwów pojedzie Kyle Howarth, a zastąpi nieobecnego Roberta Lamberta, który w poprzednim starciu przywiózł 6 oczek. Howarth spokojnie może przywieźć niewiele mniej. Doszły mnie również słuchy, że z powodu choroby nie zobaczymy Bjarne Pedersena, a w jego miejsce wskoczy Rory Schlein co ja osobiście uważam za wzmocnienie, gdyż Pedersen nie porywa w tym roku na brytyjskich torach. Najwięcej zależy od Grzegorza Walaska, który jeździ mocno w kratkę w lidze Brytyjskiej. W pierwszym meczu obu ekip przywiózł 11 oczek, ale w poprzednich kolejkach przydarzyło mu się nawet 1 oczko. Wydaję mi się jednak, że dziś razem z Doylem będą liderami ekipy Lwów. Skład Belle Vue oczywiście z dużo większym potencjałem. Zagar, świetnie jeżdżący w tym sezonie na wyspach Nichols czy chociażby młodzi Fricke i Worral mają olbrzymi potencjał, ale jak na razie wyniki dosyć słabe. Asy przegrały 3 ligowe spotkania. Wszystkie co prawda nieznacznie, ale za każdym razem ktoś zawodził. Myślę, że dziś też ktoś będzie odstawał od reszty i nawet jeśli odniosą zwycięstwo to nie większe, niż 12 oczkami.
Dodatkowo polecam zagrać Walasek powyżej 4 punktów @1,53 ⛔
Linia strasznie niska i jeśli Lwy mają zamiar powalczyć to Grzesiek musi ją pokryć

Pechowo trochę. Walasek upadek w 2 wyścigu i ciężko było bez niego walczyć o cokolwiek . Zawiódł Rory Schlein, Woźniak i Lambert tez fatalnie. Jedynie młody Auty oraz gośc Howarth w miarę przyzwoicie. Lider Doyle też poniżej oczekiwań.
Z kolei w ekipie gospodarzy wszyscy dziś równo. Nichols i Zagar pozamiatali
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Holder powyżej 9 Bet365 @1.72
Linia wystawiona na tyle nisko, że śmiało się na nią decyduje. Podstawowym faktem przemawiającym za Holderem jest świetna znajomość toru w Poole. Ponadto rywale nie należą do przesadnie wymagających, 10 pkt to minimum na co stać Chrisa w mojej opinii w dzisiejszym meczu. Przemawia również za nim dobry występ w ostatni weekend w Toruniu przeciwko Wrocławowi. Jeśli tylko nie zobaczymy żadnego defektu, ani upadku w jego wykonaniu, to typ powinien być na plus.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
K. Gomólski over 6.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.80 ✅
Po słabszym spotkaniu w niedzielę przeciwko wrocławskiej Sparcie, kiedy to Kacper na Motoarenie zdobył tylko 3 punkty i dwa bonusy, dzisiaj już wszystko powinno wrócić do normy i over powinien zostać pokryty.

Dwa mecze Gingera w barwach Piratów na domowym torze i dwa razy over pokryty:
25.03 - pierwszy mecz o tarczę Elite League:
Poole Pirates - King&#39;s Lynn Stars 53:39
K. Gomólski - 2, 1, 3, 1 = 7 + dwa bonusy
08.04
Poole Pirates - Lakeside Hammers 53:39
K. Gomólski - 2, 1, 2, 2 = 7 + dwa bonusy

Rozkład biegów z udziałem Gomólskiego:
4: Sarjeant, Starke, Kylmaekorpi, Gomólski
6: North, Andersen, Gomólski, Harris
8: Gomólski, Garrity, Starke, Doolan
14: Kylmaekorpi, Gomólski, King, North

Pierwsze spotkanie pomiędzy Pszczołami a Piratami rozegrano 10 kwietnia. Górą byli goście z Poole, którzy pokonali Coventry 48:41.
K. Gomólski - 3, 2, upadek, 0 = 5

bukmacher: STS
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Gomólski - Kylmaekorpi (+1) 2 2,00 ⛔ 8-4
bet365
Gomólski - Kylmaekorpi 2 2,40 ⛔ 8-4
betsson
Poole - Coventry (+10,5) 2 1,95 ✅ 41-50
sportingbet
Poole - Coventry 2 5,50 ✅ 41-50
bet365
Kolega wyżej ładnie opisał dokonania Gomólskiego, który rzeczywiście notuje dotąd dobre występy w Anglii. Spróbuje jednak poszukać niespodzianki i zagrać dziś przeciw niemu. To wciąż taki etap sezonu, w którym trudno jeszcze wyciągać wnioski co do formy. Odjechali zaledwie po kilka meczów, a Kacper to wciąż młody chłopak. Kto się spodziewał, że na Moto Arenie wykaże się tylko łokciowaniem Jędrzejaka? Takie wpadki mają prawu się mu zdarzać. Co by nie mówić zaś o karierze i możliwościach Fina, to jest to znacznie bardziej objeżdżony na angielskich torach zawodnik. Dyspozycja w dotychczasowych meczach była, wydaje mi się, nieco lepsza od tej prezentowanej przez &quot;Gingera&quot;. Dwa razy spotkają się ze sobą - i te biegi powinny zadecydować. Teoretycznie Fin ma dziś trudniej, jego ekipa skazywana jest na pożarcie, przyjdzie mu bić się z bardziej znanymi rywalami, ale myślę, że Coventry się postawi, a strata Janowskiego może okazać się bardziej odczuwalna niż się zdaje. W Polsce mieliśmy niespodziankę w Toruniu, może pierwsza sensacja w Anglii?
--------
eh... całość meczu nadspodziewanie łatwo po myśli, szkoda, że akurat Fin dwa pierwsze starty pechowe - upadek i defekt:-|
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Krótko bo dzisiaj czasu mniej i do meczów już tylko godzina.

Fredrik Lindgren over 7.5 (pierwsze 4 biegi) @ 1,65
STS ⛔ Wynik: 6. (0,3,0,3). Przeplatanka. Położony całkowicie 1 bieg przespany start i 11 gdzie jechał 2 i spadł na 4. Co za gość...
Lindgren po roku przerwy wraca do Elite League i do ekipy Wilków. Jak sam mówi wraca aby powrócić do dobrej formy aby mógł wrócić do GP i coś tam pokazać. &quot;Fredka&quot; 2x z Thorssellem i 2x z Wellsem także do objechania na spokojnie szczególnie Amerykanin Ricky Wells. Z rodakiem Lindgrena - Jacobem Thorssellem może być ciężej ale wiadomo kto lepiej wyjdzie ze startu ten będzie w lepszej pozycji. Z rywali zagrozić mogą Lawson i Doyle, który jako gość jedzie za Jonssona. Ale &quot;Doylie&quot; ostatni mecz wyjazdowy w Belle Vue pojechał słabiej więc tutaj upatruję szansy, że na wyjazdach nie jest tam mocny jak na torze w Leicester. Myślę, że linia przez Szweda jest jak najbardziej do pokrycia. Mecz do obejrzenia na Polsat Sport od 20.30 ;)

Matej Zagar over 8.5 (pierwsze 4 biegi) @ 1,7
STS ⛔ Wynik: 4. (0,3,0,1). na tego gościa najlepiej w ogóle nic stawiać albo w Polskiej lidze coś przeciw niemu. Sinusoida. Chyba najbardziej nieobliczalny rajder z czołówki speedwaya.

Zagar jak pisałem już kiedyś specjalnie odpuścił Szwecję i jazdę w tamtej lidze żeby skupić się na Elite League, która ma mu pomóc w m.in. świetnej jeździe w GP. W GP w sobotę bardzo fajna jazda na typowo angielskim torze - krótkim i dziurawym ale tamtejszych wyników nie ma co brać pod uwagę bo tamte zawody to totalny kabaret. Tor, brak taśmy i jazda na światło. Ale szkoda o tym gadać tym bardziej tutaj. Zagar w meczach wyjazdowych spisywał bardzo średnio delikatnie mówiąc. Ale w ost. meczu u siebie z Leicester pojechał świetnie 10+1 w 4 biegach także jest moc. Od siebie 2x z Fricke i 2x Scottie, który jedzie jako gość. Także źle nie jest. Rywale mocni to na pewno Andersen i Harris. Oby w 13 biegu nie zrobić 1 i nie przegrać 1-5 właśnie z &quot;Bomberem&quot; i &quot;Ugly Duckiem&quot; to będzie myślę, że dobrze ;)
EDIT: co za sieroctwo. obaj 0,3,0.. ???? koncze stawianie na tą głupią ligę bo tutaj to jest straszna loteria. Lidery nie radzą sobie na swoich torach w tej Anglii. I ta tabela biegowa... Lindgren z 1 rokiem przerwy całe życie prawie śmiga w Wolverhampton a sam nie wie gdzie jechać czy po szerokiej czy po dużej i daje się objeżdżać jakimś magikom ???? trzeba koksić i stawiać na naszą ligę i w niedziele na pewno coś napiszę bo u nas na lidze można coś zarobić. Do niedzieli ;)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
P. Karlsson over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.90 ✅
Dziś w kalendarzu 20 kwietnia, a Wolverhampton jak do tej pory odjechało tylko dwa spotkania w lidze, najmniej z wszystkich zespołów.
W obu meczach &quot;Pikej&quot; pokrył powyższą linię i w tą też stronę idę dzisiaj.

27.03
Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 50:42
P. Karlsson - 3, 3, 6!, 3, 2, 3 = 20 pkt
07.04
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 49:41
P. Karlsson - 1, 2, 3, 3, 1 = 10 pkt

Rozkład biegów z udziałem Karlssona:
4: Boxall, Bates, Kennett, Karlsson
6: Musielak, Doyle, Karlsson, Lawson
8: Karlsson, Ellis, Bates, Nilsson
14: Kennett, Karlsson, Bech, Musielak

bukmacher: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers (+12) 2, @1,8 bet365, 3/10 ⛔ Wynik: 52-38, zaważyła słaba końcówka Młotów...
Podaję kurs z tego buka, bo tam mam kasę. Może ktoś znajdzie wyższy handicap - tym lepiej.
Uważam, że żadnego pogromu dziś nie będzie. Moim zdaniem Lakeside ma bardziej wyrównany skład. Nie jedzie Jonsson, ale nie jest równie dobry na angielskie tory (a może i lepszy) Jason Doyle. Po stronie Wilków zawodnicy jak Musielak czy Thorssel - według mnie trochę niepewni. Tobiasz ma fajny początek sezonu, ale doświadczenie w Anglii niewielkie. Thorssel to tak z 2 półki niżej. Kolejna sprawa: Wolverhampton ma za sobą 2 mecze (w tym jeden u siebie). Lakeside pojechało już 6 spotkań. Moim zdaniem gości mają to szanse nawet wygrać, ale Anglię trochę niewygodnie się typuje, bo tu często wyskakuje zawodnik, który w każdej innej lidze zbierałby szpryce, a tu pokazuje plecy najlepszym. Ale handi +12 biorę.
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Elite League, Belle Vue - Coventry 20.04, godz. 20:30
Steve Worrall - Jason Garrity
Typ: Jason Garrity
Kurs: 1.90 | 6/10 | Bet 365
✅ Steve Worrall 5+1 (1*,0,2,2) - Jason Garrity 12 (3,3,3,3) z gościa się robi majster tego owalu ;)
Asy podejmują Pszczoły. Jeden zakład bardzo przypadł mi do gustu, a mianowicie pojedynek rezerwowych obu ekip. U gospodarzy Steve Worrall, solidny rezerwowy, jednakże tor w Manchesterze nie jest dla niego żadnym handicapem. Steve dopiero w tym roku reprezentuje barwy Belle Vue i miał okazję wystąpić dopiero w jednym meczu przed własną publicznością. Zaprezentował się bardzo przeciętnie.
6. Steve Worrall 2, 1&#39;, 0, 1, 1&#39; = 5+2
Auty, Worrall, Nielsen, Lambert,
Howarth, Fricke, Worrall, Lambert,
Cook, HOWARTH, Auty, Worrall,
Fricke, Auty, Worrall, Wozniak,
Auty, Nielsen, Worrall, Lambert
Jak widać, zdołał pokonać 3 razy słabiutkiego Simona Lamberta i raz Szymka Woźniaka. Nic wybitnego.
Z drugiej strony młodszy o 2 lata Garrity, który na dobre rozkręcił się w zeszłym sezonie i nie sądzę, by w tym sezonie chłopak nagle zaczął cofać się w rozwoju. W każdym meczu zdobywa przynajmniej te kilka punktów, nie schodzi poniżej określonego poziomu. Jednakże najbardziej do tego typu przekonuje mnie fakt, że Jasonowi bardzo odpowiada owal w Manchesterze. W zeszłym sezonie miał okazję 2 razy wystąpić na tym torze w barwach Coventry. Wyniki mówią same za siebie.
Jason Garrity - 3 , 2&#39; , 3 , u/w , 3 , 3 = 14+1
Garrity, Payne, Clegg, Starke
Hansen, Garrity, Cook, Zagar
Garrity, Hansen, Palm Toft, Payne
Nicholls, Worrall, Summers, Garrity (u/w)
Garrity, Clegg, Starke, Payne
Garrity, Hansen, Worrall, Payne
Jason Garrity 3, 3, 3, 3 = 12
Garrity, Sarjeant, Greaves, Payne
Garrity, Palm Toft, Hansen, Payne
Garrity, Sarjeant, Greaves, Payne
Garrity, Worrall, Hansen, Payne
Ten Worrall to akurat Richie ???? ale jak widać Garrity jechał bardzo dobrze i w zasadzie nie licząc tej gleby, to nie przegrał z żadnym rywalem. Oczywiście zdecydowaną większość punktów zdobył na pionkach ... ale przecież dziś też nie będzie miał kozaków naprzeciwko siebie. Jedynie z Cookiem może być problem, Fricke do pyknięcia, nie mówiąc o reszcie. W dodatku Worrall i Garrity pojadą na siebie minimum 3 razy więc wystarczy, że Jason będzie przywoził za sobą Steve&#39;a w bezpośrednich pojedynkach, co jest jak najbardziej realne. Nie sądzę, że zapomniał jak się jeździ na torze w Manchesterze. Stawiam na młodszego z Brytoli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars - Swindon Robins 1 1.10 ✅
N. K. Iversen over 9.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.80 ✅

KING&#39;S LYNN STARS - dom:
26.03 - Poole Pirates 46:43 (tEL)
N. K. Iversen - 3, 2, 2, 3, 2 = 12 pkt + bonus
31.03 - Lakeside Hammers 58:34
N. K. Iversen - 1, 3, 3, 3 = 10 pkt
08.04 - Belle Vue Aces 50:43
N. K. Iversen - 3, 1, 2, 3 = 9 pkt
SWINDON ROBINS - wyjazd:
10.04 - Lakeside Hammers 62:28

King&#39;s Lynn u siebie niepokonane, trzy mecze - trzy zwycięstwa. Swindon jak do tej pory tylko jedno spotkanie wyjazdowe i od razu straszny łomot.
Gospodarze do tego spotkania przystąpią w najmocniejszym składzie. Z kolei wśród gości zabraknie Adriana Międzińskiego i Troy&#39;a Batchelora, których zastąpią Chris Harris i Dakota North.
Zwycięstwo Gwiazd nad Rudzikami zdaje się być formalnością, a jednym z ojców tego triumfu zapewne zostanie właśnie PUK Iversen.
bukmacher: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom