>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kings Lynn Stars - Swindon Robins 1 (-12,5) @1.85 S p o r t i n g b e t ✅
Widzę tutaj lekki spacerek Gwiazd. Ekipa, która wygrywa u siebie 58:34 z Lakeside Hammers, którzy dysponowali składem lepszym, niż ten dzisiejszy Swindon oraz 50:43 z Asami Belle Vue, musi również pokonać Rudziki i to zdecydowanie. W składzie gości kontuzjowany jest, przymierzany do roli lidera zespołu, Troy Batchelor oraz Adrian Miedziński. Efektem tego i innych powikłań są takie kuriozalne mecze, jak ten wyjazdowy z wyżej wspomnianymi Młotami, gdzie Swindon jechało tylko dwójką swoich zawodników (4 gości i ZZ). Potyczka ta zakończyła się wynikiem 62:28. A więc mamy jakieś porównanie obu drużyn, jeśli jako punkt odniesienia przyjmiemy mecz z Lakeside i w tym, trochę naciąganym oczywiście, przypadku Kings Lynn wręcz miażdży Swindon. Dziś również na gościu Harris i North, którzy powinni podnieść trochę poziom tej ekipy, ale nie są to zawodnicy, którzy regularnie mogliby wygrywać z liderami Gwiazd na ich torze. Takimi nazwiskami nie są z pewnością również Howarth, Morris czy Zengota. Dodajmy silniejszą juniorkę gospodarzy i po drugiej stronie równania mamy pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
W zeszłym roku w dwóch meczach tych drużyn nieźle wypadli zarówno Morris jak i North. W ich pierwszym ubiegłorocznym starciu:
2 Dakota North 1* 2 3 2 8+1
3 Nick Morris 2* 1 2* 2 7+2
w kolejnym:
3 Nick Morris 2 3 3 3 11
4. Dakota North - 2 3 3 3 0 11
dodatkowo w bardzo dobrej formie jest Harris które nieźle punktuje w EL i na pewno coś dorzuci Grzesiek Zengota. Rozbicie drużyny może działać na nich mobilizująco. Doskonale zdaje sobie sprawę że mamy inny sezon i każdy z zawodników reprezentuje inną formę aczkolwiek nie wydaje mi się aby padł tutaj taki pogrom. Obstawiam 50-40 dla Gwiazd
Kings Lynn - Swindon 2 (+12) 2.00 bet365
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Robert Lambert - Grzegorz Zengota 1 1,57 bet365 [6-3]✅

Jak dla mnie naprawdę bardzo dobra opcja. Lambert u siebie na torze mega mocny w tym sezonie:
King&#39;s Lynn Stars - The Lakeside Hammers 58-34
R.Lambert - 16+2 (3,3,3,2*,2*,3)
Kings Lynn Stars - Belle Vue Aces 50:43
Robert Lambert - 8+1 (1,3,3,1*)
Widać,że forma super i dzisiaj zapowiada się też na punktowanie na wysokim poziomie.

The Lakeside Hammers - Swindon Robins 62:28
Grzegorz Zengota - 6 (0,2,u,2,1,1)

Zengota pewnie coś dzisiaj też zapunktuje ale nie sądzę aby był wiodącą postacią w swojej drużynie.

Reasumując własny tor + forma + objezdżenie na owalach angielskich to wszystko skłania mnie do grania na Lamberta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Harris - Bjerre @1,75 betsafe
Moi dwaj ulubieńcy. Jeden i drugi mają wyskoki, że robią koło kompletu, a mecz później 2-3 punkty i prysznic. Kennio raz zabłysną, 2x nie zachwycił. Boomber kilka razy lepiej się pokazal w tym sezonie. O dziwo nawet w sobote w GP ładnie pojechał. Myślę, że zmiana mechaników i teamu mu zrobiła dobrze. W GP jechał bez strachu na pękającym piasku, więc liczę dziś na niego. Bjerre jak już wspomniałem, albo zakręci koło kompletu albo zdobędzie np 4 oczka bez walki. W tym sezonie więcej fajnych występów miał Anglik, miał też okazje jechać w King&#39;s Lynn więc stawiam na niego.
Zengota - Schlein @3,2 betsafe
Typowe value dla mnie. Kurs 3,2 wysoki więc pobieram. W h2h jakby obaj jechali z nr 3 to Grześ nie miał by szans i taki kurs byłby adekwatny do ryzyka, ale dziś Grześ jedzie z 4 więc 2 teoretycznie łatwiejsze biegi. Teoretycznie bo 9 bieg to R Lambert i Kerr, którzy mogą go na 5-1 obejchać. Mimo wszystko uważam, że Grzesia stać dziś na przynajmniej 6 oczek, to trochę mało na Australijczyka, ale kurs @3,2 kusi.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
N. K. Iversen over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.55 ⛔

Rudziki po raz kolejny wystąpią osłabione brakiem kontuzjowanych liderów (Adriana Międzińskiego i Troy&#39;a Batchelora). Tym razem jako gość wystąpi Hans Andersen.
Z kolei Gwiazdy do tego spotkania przystąpią w swoim najmocniejszym składzie.

31.03
King&#39;s Lynn Stars - Lakeside Hammers 58:34
N. K. Iversen - 1, 3, 3, 3 = 10 pkt
03.04
Lakeside Hammers - King&#39;s Lynn Stars 51:39
N. K. Iversen - 3, 3, 2, 2, 0 = 10 pkt
08.04
King&#39;s Lynn Stars - Belle Vue Aces 50:43
N. K. Iversen - 3, 1, 2, 3 = 9 pkt
22.04
King&#39;s Lynn Stars - Swindon Robins 53:40

N. K. Iversen - 3, 2, 3, 3, 2 = 13 pkt

bukmacher: STS
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pisze z tel. Macie sklad Swindon? Bo jak sprawdzalem jakis czas temu nie bylo podane kto pojedzie jako gosc...
Pozniej do usuniecia
Dobra Harris i Hans Andersen jada jak dobrze widze
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 6 ⛔ /fatalna analiza, wstyd mi... ????
@1,72 bet 365
4/10
Forma Kennetha dość nierówna, ale na pewno lepsza niż na początku sezonu. Ustawiony w parze z rezerwowymi, więc teoretycznie większe szanse na punkty. Drużyna Swindon mocno osłabiona. Dziś wystartuje aż 3 gości. Nie jeżdżą tu na co dzień, więc handicap własnego może być mniej widoczny. Linia moim zdaniem na prawdę niska. Jak najbardziej możliwa do przekroczenia nawet przy 4 startach. Ja próbuję.
Edit: Zasugerował się polskim portalem, ale wygląda na to, że Bjerre nie jest ustawiony z rezerwowym. Typu jednak nie zmieniam.
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Elite League, Swindon - King&#39;s Lynn 23.04, godz. 20:30
Swindon - King&#39;s Lynn (+8)
Typ: Swindon
Kurs: 1.909 | 4/10 | Bet365

✅ Swindon - King&#39;s Lynn 55:37 pewna wygrana Rudzików...

Elite League, Swindon - King&#39;s Lynn 23.04, godz. 20:30
Nick Morris - Rory Schlein
Typ: Nick Morris
Kurs: 1.833 | 3/10 | Bet365

✅ Nick Morris 11+3 (1*,2*,3,3,2*) - Rory Schlein 6 (d,1,3,2) ... i znakomity występ młodego Kangura ????

Dziś jeden mecz na Wyspach. W Swindon jako goście pojadą Andersen (zna tutejszy owal jak własną kieszeń), Harris (wczoraj pojechał kiepsko ale nie zmienia to faktu, że jest w stanie zakręcić się koło dychy) i Newman (jeden z najlepszych na pozycji rezerwowego w całej lidze). Do tego Morris, który mimo młodego wieku już sporo kółek pokręcił na Abbey Stadium, Zengota który punktuje głównie u siebie, bo na wyjazdach w Anglii nie pokazuje nic wielkiego, solidny jak na grajka pod nr 2 Kyle Howarth i drugi rezerwowy Lewis Rose. Po stronie Gwiazdek lider w osobie PUKa, do tego solidni Bjerre i Schlein (choć ten ostatni z meczu na mecz prezentuje się coraz słabiej). Do tego perełka w osobie nastolatka Lamberta (aczkolwiek, co zrozumiałe, Robert bryluje głównie u siebie), Porsing i na rezerwie Lewis Kerr oraz Ashley Morris. Nie ma co się oszukiwać, Kerr drugiego takiego meczu jak wczoraj nie pojedzie ???? Dziś rezerwy ze wskazaniem na gospodarzy (Newman &gt; Kerr i Rose &gt; Ashley Morris), u liderów (czyli rajderzy spod 1 i 5 Andersen - Harris vs Iversen - Schlein) też wg mnie lekka przewaga Rudzików (głównie z uwagi na znajomość toru przez Hansa i obniżkę formy u RoBoya), a druga linia również co najmniej na remis, o ile nie z lekkim wskazaniem na gospodarzy (N. Morris, Zengota, Howarth vs Bjerre, Porsing i Lambert). Myślę, że gospodarze nie pozwolą dziś zapunktować przyjezdnym i wygrają z dwucyfrową przewagą ????

A co do H2H to krótko. Morris z meczu na mecz w coraz lepszej formie, Schlein wprost przeciwnie. Pojadą na siebie minimum dwa razy i tu też upatruję szansę na &quot;zbudowanie przewagi&quot; ;) Morris spod 3, a Schlein spod 5 ale to nie ma żadnego znaczenia. Biegi mają bardzo podobne. Liczę, że młodszy z Australijczyków wykorzysta atut własnego toru i pokaże Schleinowi kto tu rządzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 6
@1,72 bet 365
4/10

Forma Kennetha dość nierówna, ale na pewno lepsza niż na początku sezonu. Ustawiony w parze z rezerwowymi, więc teoretycznie większe szanse na punkty. Drużyna Swindon mocno osłabiona. Dziś wystartuje aż 3 gości. Nie jeżdżą tu na co dzień, więc handicap własnego może być mniej widoczny. Linia moim zdaniem na prawdę niska. Jak najbardziej możliwa do przekroczenia nawet przy 4 startach. Ja próbuję.
No właśnie że nie. To ze jest ustawiony pod 5 oznacza wręcz przeciwnie, ze biegi będzie miał mocno obsadzone. Gdyby przeanalizować bieg po biegu to nie ma ogórków dostarczających pewne punkty. A czy osłabienia Swindon są aż tak mocne? Polemizowalbym. Zamiast Miedziaka i Batchelora jadą Andersen i Harris. Oni o wiele lepiej znają tor w Swindon niż Miedziak. Andersen już w tym sezonie jechał gościnnie w Swindon i zakrecil się koło kompletu.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Leicester Lions - The Lakeside Hammers
Doyle over 9,5 w 4 startach @1.90 STS ⛔ 2 defekty :/
Wydaje mi się, że Doyley nie ma z kim dzisiaj przegrywać. Jedyne poważne zagrożenie to osoba Hansa Andersena. Jednak przeanalizowałem jego ostatnie występy na torze w Leicester i nie jest na nim jakimś wybitnym asem. W poprzednim sezonie w barwach swojej drużyny robił 10 i 7 oczek. W tym wystąpił tam w barwach Coventry i zrobił 10 punktów, przywożąc 5x2 punkty. W bezpośrednich pojedynkach z Doylem było 2:1 dla Duńczyka. Dziś również spotkają się 2-3 razy i nie spodziewam się, aby wszystkie potyczki wygrał Hans. Oprócz niego Jason przeciwników ma raczej słabszych. Popatrzmy jak prezentują się zdobycze punktowe zawodników Lakeside na wyjazdach w tym roku:

Jak widać Bech, Kennett i Nilsson z pewnością nie jadą tego, czego się od nich oczekuje. Lawson poza jednorazowym wyskokiem w Poole również słabiutko. Wątpię, aby któryś z nich był zagrożeniem dla Doyle&#39;a na jego torze. Pozostaje więc sprawa zabierania punktów przez kolegów z pary. I tutaj również widzę dobrą sytuację dla tego zakładu. Michelsen, z którym jedzie 2 biegi w parze, wraca po kontuzji i raczej nie będzie stanowił tutaj problemu. Przez pozostałe dwie gonitwy parowym Kangura będzie Bjarne Pedersen. Nazwisko wydaje się głośne, jak na Wyspy, ale spójrzmy, co prezentuje Duńczyk w tym sezonie na torze w Leicester: 3 punkty przeciwko Coventry i 4 punkty przeciwko Belle Vue. W tych samych meczach Doyle robił 10 i 13 punktów. Sądzę, że dziś bliższy będzie tego drugiego wyniku, gdyż przeciwnicy nie wydają się zbyt wymagający.
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Elite League, Leicester - Lakeside 25.04, godz. 20:30
Typ: Mikkel Bech Jensen (Suma punktów zawodnika)
Typ: Poniżej 6 punktów
Kurs: 2,75 | 4/10 | Bet365

⛔ Mikkel Bech 9+1 (2,2,2*,3,0) tym razem odjechał dobre spotkanie

Lwy podejmują u siebie ekipę Młotów. Wpadł mi w oko jeden zakład na punktówkę zawodnika, konkretnie Becha. Nie jest to wysoka linia, ale też nie dotyczy ona mocnego zawodnika, a że kurs bardzo zachęcający to ... ;) do rzeczy, Duńczyk na wyjazdach nie jest mocnym punktem drużyny (w tym roku tylko w Swindon pokazał się z dobrej strony). Dziś pojedzie pod numerem 3 (czyli tak jak od początku sezonu). Rozkład wyścigów z jego udziałem prezentuje się następująco:

3. N. Morris, B. Pedersen, Bech, Lawson
7. Doyle, B. Pedersen, Bech, Kennett
11. Doyle, Michelsen, Bech, Lawson
14. N. Morris, Wozniak, Bech, Kennett

Z Doylem według mnie nie ma szans, ciężko będzie miał również z Nickiem Morrisem, który mimo że nie jedzie na swoim torze, to i tak powinien pokazać się dziś z dobrej strony, bo tak jak ostatnio wspominałem jego dyspozycja z meczu na mecz jest coraz lepsza. Kluczowa będzie dyspozycja Pedersena. Barney nie zachwyca od początku sezonu, ale gość musi w końcu się obudzić. Dziś ma ku temu idealną okazję, bo rywal niezbyt wymagający. Jeśli choć raz pokona młodszego rodaka, to myślę że zakładzik powinien być do przodu lekką ręką. Jeśli dalej będzie odstawiał kaszanę...to może być na styku. Zostaje jeszcze Michelsen wracający po kontuzji i Szymek Woźniak. Tu wg mnie 50/50. Gospodarze mogą pokonać Mikkela, a równie dobrze to Bech może pokazać plecy rywalom. Nie ukrywam, że liczę również na &quot;kumpli z drużyny&quot; którzy pozabierają jakieś oczka Duńczykowi, a Kennetta i Lawsona z pewnością na to stać. Podsumowując, Bech ma gdzie pogubić punkty, włączając to kolegów z Lakeside, i według mnie mamy tutaj spore value. Warto spróbować ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Wolverhampton - Coventry: Karlsson over 8,5 w czterech startach @1.60 STS ✅
Peter jest królem tego toru. Do tej pory w obu meczach domowych linia pokryta, a dzisiaj rywale o podobnej klasie. Z resztą co tu dużo mówić... Oto wynik Szweda w meczu na torze Coventry, miesiąc temu: 4. Peter Karlsson - 20 (3,3,6!,3,2,3). Myślę, że u siebie również powinien spokojnie pokonywać jeźdźców Pszczół. Linia o tyle fajna, że nawet mimo defektu jest szansa powodzenia. A co lepsze, że takowe może nastąpić już po trzecim starcie Karlssona.
Belle Vue - Kings Lynn: Schlein over 5,5 w czterech startach @1.70 STS ⛔ 5...
W 5/5 meczów linia pokryta. Kangur lepiej jeździ u siebie, ale i w delegacjach poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Parowo 2 biegi z Bjerre, który do tej pory na wyjazdach 2 i 3 punkty oraz 2 biegi z Porsingiem - 3 punkty w Swindon, a i u siebie nie zachwyca. Po drugiej stronie barykady myślę, że do pokonania North, który jedzie tu jako gość, młodzi Fricke i Cook. Kangur pokazał się z bardzo dobrej strony w lidze polskiej i myślę, że jest na tyle w gazie, że nie pojedzie tutaj tak słabo, jak wyliczył to STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
cześć nie znam się na żużlu dlatego chciałbym zapytać czemu na ostatnią drużynę k
Ligi wystawiony jest kurs 1.25 na zwycięstwo a na gości 3.90? (5pozycja)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dlatego, że w żużlu kolosalne znaczenie ma znajomość swojego toru, jak i możliwość przygotowania go &#39;pod siebie&#39;. Wczoraj na przykład beniaminek Ekstraligi GKM Grudziądz wygrał na swoim torze z mistrzem polski Stalą Gorzów. Belle Vue na razie bilans 2-4 (dom-wyjazd), a Kings Lynn 3-2. Obie ekipy wygrały wszystko u siebie i przegrały wszystkie wyjazdy i stąd Kings Lynn jest wyżej. Oczywiście liczy się również potencjał składowy i forma w danym czasie, ale w tym przypadku jest to według mnie w miarę porównywalne.
Schlein zniknął z oferty i zamiast niego pojawił się Bjerre z linią 6,5. Poważnie zastanawiam się czy nie spróbować ograć Juroszka po całości i postawić na under. :] Duńczyk jest w kiepskiej formie i ma trudne biegi. Linię tą przekraczał tylko 2/5 razy i w obu przypadkach na swoim torze. Jak wyżej wspomniałem na wyjazdach 2 i 3 punkty.
Bjerre under 6,5 @1.70 STS ✅
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Belle Vue na razie bilans 2-4 (dom-wyjazd), a Kings Lynn 3-2. Obie ekipy wygrały wszystko u siebie i przegrały wszystkie wyjazdy i stąd Kings Lynn jest wyżej.
Radzę poczytać trochę zasad jak są przyznawane punkty w Elite League za mecze u siebie i na wyjeździe - bo nie zawsze są 2 punkty za zwycięstwo i zero za przegraną - i nie mówię o bonusach jak w polskiej lidze.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dlatego, że w żużlu kolosalne znaczenie ma znajomość swojego toru, jak i możliwość przygotowania go &#39;pod siebie&#39;. Wczoraj na przykład beniaminek Ekstraligi GKM Grudziądz wygrał na swoim torze z mistrzem polski Stalą Gorzów. Belle Vue na razie bilans 2-4 (dom-wyjazd), a Kings Lynn 3-2. Obie ekipy wygrały wszystko u siebie i przegrały wszystkie wyjazdy i stąd Kings Lynn jest wyżej. Oczywiście liczy się również potencjał składowy i forma w danym czasie, ale w tym przypadku jest to według mnie w miarę porównywalne.
Nie wprowadzaj innych w błąd.
BELLE VUE
dom: 1 zwycięstwo, 1 porażka
wyjazd: 0 zwycięstw, 4 porażki
KING&#39;S LYNN STARS
dom: 3 zwycięstwa, 0 porażek
wyjazd: 0 zwycięstw, 2 porażki
Asy przegrały u siebie z Pszczołami 39:51.
http://espeedway.pl/news,el_belle_vue_aces_coventry_bees_3951,76046,1.html
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Wczoraj na przykład beniaminek Ekstraligi GKM Grudziądz wygrał na swoim torze z mistrzem polski Stalą Gorzów
wg niewiem co to ma do typu ale ten kawalek brzmi tak jakby to bylo cos dziwnego. Stal trzyma sie tylko dzieki Zmarzlikowi a GKM ma fajna w miare równa seniorke i PO mnie nie zdziwi.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
wg niewiem co to ma do typu ale ten kawalek brzmi tak jakby to bylo cos dziwnego. Stal trzyma sie tylko dzieki Zmarzlikowi a GKM ma fajna w miare równa seniorke i PO mnie nie zdziwi.
Możliwe, że tak czy siak by wygrali, ale nie powiecie mi, że tor nie miał tu znaczenia. Zobaczymy ile ujadą w Gorzowie. Do typu nie ma nic, po prostu tłumaczyłem na przykładzie.
Co do Belle Vue to racja, coś mi się pomieszało, sorry. Ale @Tajski nie sugerowałem się tabelą, jak zapewne myślisz. Źle spojrzałem na wyniki po prostu.
O typach nic nie powiecie ? :razz:
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Radzę poczytać trochę zasad jak są przyznawane punkty w Elite League za mecze u siebie i na wyjeździe - bo nie zawsze są 2 punkty za zwycięstwo i zero za przegraną - i nie mówię o bonusach jak w polskiej lidze.
Powiem więcej, NIE MOŻNA zdobyć w lidze brytyjskiej za dane spotkanie dwóch dużych punktów meczowych z jednym wyjątkiem, gdy padnie remis. Wówczas dwa punkty wędrują na konto drużyny przyjezdnej.
Schemat punktowania w Elite League dla gospodarzy -&gt;
Porażka - 0 pkt,
Remis - 1 pkt,
Zwycięstwo - 3 pkt (czyli dokładnie tak samo jak w piłce pokopanej).
Dla gości -&gt;
Porażka różnicą 7 punktów lub wyższa - 0 pkt,
Porażka różnicą 6 punktów lub niższa - 1 pkt,
Remis - 2 pkt,
Zwycięstwo różnicą 1-6 punktów - 3 pkt,
Zwycięstwo różnicą 7 punktów lub wyższe - 4 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom