>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
oki 270

oki

Użytkownik
Swindon:
1. Peter Kildemand
2. Kyle Howarth
3. Nick Morris
4. Rory Schlein (gość)
5. Troy Batchelor
6. Lewis Rose
7. Charles Wright
W takim razie w miejsce kogo jedzie Doyle?
SWINDON Speedway wish to inform supporters that due to an administrative error at the club, Peter Kildemand&#39;s return has had to be further delayed.
Kildemand mial jechac za Miedzinskiego, ale ze wzgledu na jakis blad administracyjny jednak nie pojedzie i w to miejsce wskakuje Doyle.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Z tego co wiem Schlein nie dotrze na stadion i będzie R/R (Z/Z) za Zengotę.
W takim razie proponuje grać
Morris -1 - Kylmakorpi @1,83 b365
Fin jedzie 2x z Thorsellem i 2x z P.K, Morris pojedzie z/z w biegu 4 R/R -, Wright, Karlsson, Greaves
lub 8 Line Up: R/R -, Wright, Wells, Blackbird
Można śmiało liczyć, że pojedzie 2x z Batchem, 2x z rezerwowymi + w łatwiejszym biegu jako z/z.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Morris - Kylmakorpi @1,45 bez handi jest w betsafe, expekt trzyma Morris -1 po @1,7 bo w bet365 spadek do @1,4
Jednak jedzie Grajczonek więc Morris nie dostanie biegu extra
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
P. Karlsson over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 2.25 ⛔
Kolejny raz skłaniam się ku Szwedowi i mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.
Jak do tej pory Wolverhampton odjechało dwa mecze wyjazdowe:
27.03
Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 50:42
P. Karlsson - 3, 3, 6, 3, 2, 3 = 20 pkt
24.04
Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 44:46
P. Karlsson - 3, 1, 3, 3, 3 = 13 pkt
i w obu spotkaniach Pikej pokrył over punktowy.
Zarówno Rudziki, jak i Wilki wystąpią dzisiaj osłabione brakiem Polaków, którzy w czwartek startowali w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski. W ekipie Swindon Grzegorza Zengotę zastąpi Rory Schlein, a w Wolverhampton za Tobiasza Musielaka pojedzie Joonas Kylmaekorpi.
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z numerem 9 u gospodarzy za Petera Kildemanda -&gt; Jason Doyle!
bukmacher: STS
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lakeside - Coventry 1 (+3,5) @1.75 ⛔
Lakeside win @2.22
⛔
Bieg 14 Lawson jedzie kilkanaście metrów z przodu i wiezie 3:3, zerwany łańcuch i robi się 0:5, a w meczu zamiast 44-40 jest 41-42. Bieg 15 i zamiast Nilssona (11 punktów !) jedzie Lindgren (4 punkty) ! Co to ma być ?!
Coventry przegrało 2 ostatnie wyjazdy z Kings Lynn i Wolverhampton. Ekipy może i silniejsze od Hammers, ale nie jakoś znacznie. Kilka dni wcześniej Hammers przegrali u siebie z Wolverhampton i to mógłby być argument na minus dla tego typu, jednak wiele składowych złożyło się na tę wpadkę. Słabsza postawa juniorów oraz Doyle&#39;a na gościu, który zdobył zaledwie 6 punktów. Wtedy Wilki do zwycięstwa poprowadził między innymi Fredrik Lindgren (11 oczek). Dzisiaj to właśnie Szwed wystąpi w ramach gościa w ekipie Hammers i powinno to być spore wzmocnienie. Cały seniorski skład Lakeside jedzie u siebie bardzo dobrze. Kennett u siebie średnia prawie 2,5 punktu na bieg, Nilsson prawie 2,3, Bech ponad 2,2, Lawson prawie 1.9. Juniorzy z pewnością słabsi od tych z Coventry, jednak Ellis i Boxall nie są kompletnymi ogórkami. Również zawsze jakieś punkty zdobywali, nie licząc tej wpadki z Wilkami. Przez świetny początek sezonu i kilka wyjazdowych wygranych Coventry jest niby faworytem, jednak ja widzę tutaj więcej plusów po stronie gospodarzy. Przede wszystkim bardzo wyrównany skład na wysokim poziomie w potyczkach domowych. Dla porównania w ekipie Coventry w tych dwóch ostatnich delegacjach tylko dwóch zawodników doczołgało się do granicy 10 punktów. Myślę, że Lakeside skrzętnie wykorzysta tę obniżkę formy Pszczół. Myślę, że Młoty wracają na zwycięski szlak na torze w Thurrocku.
Do opcji z handicapem dorzuciłem sobie mecz z Bundesligi, ale jako singiel też da radę, kurs nie najgorszy.
Brokstedt - Norden 1 (-10,5) @1.80 ✅ +40 - 62:22, deklasacja, 0 nerwów od początku do końca i easy money :cool:
Nie jestem oczywiście jakimś znawcą niemieckiego żużla, jednak skład gospodarzy o wiele bardziej mnie przekonuje. Lindbaeck, Korneliussen i Kroner w Bundeslidze są gwarancją punktów. Hefenbrock na tle rywali również wydaje się mocnym punktem. Goście właściwie mają tylko Grzegorza Zengotę i długo nic. Jakieś punkty zdobędą również Kamil Brzozowski i Rene Deddens (choć temu drugiemu zdarzało się w zeszłym sezonie pojechać padakę), jednak z liderami gospodarzy, będą przegrywać. Tak więc na pierwszej linii mamy olbrzymią przewagę Brokstedt. Przyznam, że juniorzy dla mnie trochę anonimowi, jednak tylko jedna ekipa jedzie na swoim torze i myślę, że to jej młodzieżowcy spiszą się lepiej.
STS
edit: Pisząc o juniorach Coventry miałem w pamięci przede wszystkim Garrity&#39;ego. Drugi z nich będzie jak najbardziej do zrobienia, bo za również mocnego Sarjeanta jedzie gość. Poprzedni - Mountain i Greenwood zdobywali dla Pszczół odpowiednio 0 i 1 punkt. Teraz jednak Bees mają lepsze opcję, jednak chyba nie na tyle, aby wygrywać z Młotami na ich ciężkim torze.
 
szirokow 15

szirokow

Użytkownik
Do opcji z handicapem dorzuciłem sobie mecz z Bundesligi, ale jako singiel też da radę, kurs nie najgorszy.
Brokstedt - Norden 1 (-10,5) @1.80
Nie jestem oczywiście jakimś znawcą niemieckiego żużla, jednak skład gospodarzy o wiele bardziej mnie przekonuje. Lindbaeck, Korneliussen i Kroner w Bundeslidze są gwarancją punktów. Hefenbrock na tle rywali również wydaje się mocnym punktem. Goście właściwie mają tylko Grzegorza Zengotę i długo nic. Jakieś punkty zdobędą również Kamil Brzozowski i Rene Deddens (choć temu drugiemu zdarzało się w zeszłym sezonie pojechać padakę), jednak z liderami gospodarzy, będą przegrywać. Tak więc na pierwszej linii mamy olbrzymią przewagę Brokstedt. Przyznam, że juniorzy dla mnie trochę anonimowi, jednak tylko jedna ekipa jedzie na swoim torze i myślę, że to jej młodzieżowcy spiszą się lepiej.
STS
Popieram. Dodam tylko, że w ekipie gości to nie są &quot;juniorzy&quot;. Marco Gaschka startował w polskiej lidze, ale delikatnie mówiac szału nie robił. Raczej mizerny poziom i dziś nie powinien narobić punktów.
Marcel Limberger i Henning Loof to są żużlowcy w wieku 27-32 lat, którzy ostatni raz w zawodach startowali 3-4 lata temu. Teraz zdecydowali się na powrót do żużla.
Wśród gospodarzy jedyny junior to Lukas Fienhage. 16 lat, dość dobre wyniki w 2 Bundeslidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 13

harper

Użytkownik
Nie jestem przekonany. Moim zdaniem na 5 i 6 pozycji więcej pkt zrobią goście. Do tego niepewna postawa Korneliusena który jednak słabo rozjeżdzony jeszcze. Zengota może pojechać jako Joker i nadrobić ewentualne straty. To że gospodarze wygrają to pewnik, lecz 12 punktów różnicy na 14 biegów to dużo. Ladshut też miał w pierwszym meczu zmiażdzyć a na koniec przegrali
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Mówiłem, że anonimy. :mrgreen: Gaschke oczywiście znam i to beztalencie jest dla mnie dodatkowym argumentem do tego typu. A co do reszty no to sami widzicie, kevlary. Kurs zabity już do 1.60, heh.

1.45... Lakeside czysto 1.85, opcji handi nie ma
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
C. Harris over 6.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.60 ⛔
Goście są liderami tabeli Elite League, a w ośmiu meczach odnieśli pięć zwycięstw (z czego aż trzy na wyjeździe!). Z kolei gospodarze w dziewięciu spotkaniach wygrali trzykrotnie i sklasyfikowani są na piątej pozycji.
Młoty wystąpią osłabieni brakiem Andreasa Jonssona, którego zastąpi Fredrik Lindgren. Pszczoły pojadą w najmocniejszym składzie.

COVENTRY BEES - wyjazd:
04.04
Leicester Lions - Coventry Bees 42:51
C. Harris - 1, 3, 1, 1 = 6 pkt + trzy bonusy
15.04
Poole Pirates - Coventry Bees 41:50
C. Harris - 3, 1, 2, 3, 1 = 10 pkt + bonus
20.04
Belle Vue Aces - Coventry Bees 39:51
C. Harris - 1, 3, 3, 3, 1 = 11 pkt + bonus
27.04
Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 48:42
C. Harris - 2, 1, 0, 2, 1 = 6 pkt + bonus
29.04
King&#39;s Lynn Stars - Coventry Bees 49:41
C. Harris - 1, 2, 2, 3, 1 = 9 pkt + dwa bonusy
W każdym z pięciu wyjazdowych spotkań Bomber zdobywał conajmniej 6 oczek dokładając do tego bonusy.
Rozkład biegów z udziałem Harrisa:
3: Bech, Harris, Kennett, King
6: Kennett, Andersen, Lawson, Harris
11: King, Lindgren, Harris, Nilsson
13: Harris, Bech, Andersen, Lindgren
bukmacher: STS
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Edward Kennett over 7 @1.83 365 ✅ Over pokryty w trzech startach, dziękuję, księgarniaaaa !!!!!!!!
Bukmacher chyba zasugerował się ostatnim fatalnym występem Kennetta w Leicester, gdzie zdobył zaledwie 2 punkty. Ale pokaże wam coś:
27 marca Lakeside u siebie z Leicester: Edward Kennett - 11+1 (3,3,3,2*,0)
31 marca Lakeside na wyjeździe z Kings Lynn: Edward Kennett - 1 (d,0,1,0)
3 kwietnia Lakeside u siebie z Kings Lynn: Edward Kennett - 10 (3,2,3,2)
Jest to po prostu zawodnik swojego toru, na którym over 7 pokrywał 4/4 razy i to w każdym przypadku w TRZECH STARTACH. Forma Pszczół, jak już wyżej pisałem, spadła, to i Kennett nie powinien mieć większych problemów, aby znowu wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Raczej Całoroczny zasugerował się zmianą numeru Edka Kennetta. Do tej pory startował pod czwórką, a dziś jedzie spod nr 3. A to jest różnica, bo rozpiska biegowa dla gościa jadącego z trójeczką jest znacznie trudniejsza ????

Mi z kolei spodobało się pewne H2H na dzisiejsze spotkanie.

Adam Ellis (+3) - Jason Garrity
Typ: Jason Garrity
Kurs: 1.909 | 5/10 | Bet365

✅ Adam Ellis 5+1 (2,1*,0,0,2) - Jason Garrity 11+2 (3,1*,1*,3,3) Jason ????

O Jasonie już raz się rozpisywałem. Handicap spory ale znów liczę na jego świetną postawę. Chłopak naprawdę rośnie na solidnego rajdera. Punktuje bardzo dobrze, czy to na wyjazdach, czy przed własną publicznością. W Thurrocku miał okazję zaprezentować się dwukrotnie w barwach Pszczół w minionym sezonie.

Jason Garrity - 2, 1*, 2, 2*, 0 = 7+2

Worrall, Garrity, Sarjeant, Morley (u)
Lawson, HANSEN, Garrity, Worrall
Morley, Garrity, Worrall, Sarjeant
Fricke, Garrity, Lawson, Morley
Hansen, Bech, Morley, Garrity

W swoim debiutanckim występie na tamtejszej agrafce zdobył kilka punktów, ale szału nie było. W drugim występie było już dużo lepiej

Jason Garrity 3 3 3 2 =11

Garrity, Sarjeant, Ellis, Morley(u)
Garrity, Hansen, Lawson, Ellis
Garrity, Sarjeant, Morley, Ellis (u)
Nilsson, Garrity, Hansen, Ellis

Jedyna porażka ze świetnie dysponowanym na torze w Thurrocku Kimem Nilssonem, który łyknął go na dystansie. Co ciekawe w tym samym meczu Adam Ellis zdobył 1 punkt ???? i czterokrotnie dostawał oklep od Jasona.
Co do samego Adama... młodzieniaszek, rocznik 96, narazie nie prezentuje się jakoś wybitnie. Taki przeciętny zawodnik, który czasem coś pokaże. W tym sezonie w czterech spotkaniach na własnym obiekcie też nie zachwycił

Lakeside - King&#39;s Lynn -&gt; 3,d,0,d = 3 (pierwszy wyścig i pokonany Lewis Kerr a potem już norma ???? defekty nie na punktowanych miejscach)
Lakeside - Leicester -&gt; 1*, 2*, 1, 1* = 5+3 (trzy wyścigi w których pokonywał beznadziejnego Simona Lamberta i jeden, w którym zabłysnął zostawiając za plecami Auty&#39;ego i Barkera)
Lakeside - Swindon -&gt; 2*,1,d,1,3 = 7+1 może i ładna zdobycz, ale pokonywał jedynie słabiutkich rezerwowych Rudzików - Morleya i Bates&#39;a
Lakeside - Wolverhampton -&gt; 1,0,u,u = 1 (jedyny punkt na kumplu z drużyny)

Wyniki na pierwszy rzut oka niezłe, ale w zasadzie tylko raz (no może dwa licząc wyścig z Kerrem) przywiózł za sobą kogoś bardziej obytego z brytyjskimi torami. Reszta to kelnerzy.

Zarówno Ellis, jak i Garrity mogą dziś pojechać 5 razy, bo pozostali rezerwowi to pionki, dla których zdobycie punktu będzie sukcesem. Liczę na to, że Jason pewnie wygra dwa wyścigi rezerwowych, a w pozostałych wyścigach powalczy o jakieś punkty z drugą linią gospodarzy (ewentualnie przyjedzie przed kumplem z drużyny ???? ). A Ellis poza wyścigami rezerwowych raczej dziś nie zapunktuje. Stawiam na Jasona ????
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Leicester Lions - King&#39;s Lynn Stars
Niels Kristian Iversen over 7.5 (4 starty) ✅✅ // 10 pkt
@1,7, STS
3/10

Atakuję dziś over Iversena. Leicester to nie jest drużyna naszpikowana gwiazdami. Sportowo wszystkich tych zawodników Niels bije na głowę. Duńczyk miał słaby początek, ale dotyczy to głównie twardych, suchych torów. W Anglii też ciut słabiej, ale jednak poziom trzymał. Ale w Anglii takich suchych lotnisk jak w Tarnowie czy Grudziądzu nie ma. Zdaje się nawet, że Iversen jest rekordzistą toru w Leicester. Tak czy tak biorę over bo margines dość spory, a wy daje mi się, że Duńczyk powoli wraca na swój wysoki poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Elite League Coventry - Lakeside 4.05, godz. 20:30
Jason Garrity - Adam Ellis (+4)
Typ: Jason Garrity
Kurs: 1.909 | 6/10 | Bet365
ZWROT mecz zakończony po 10. wyścigach, trudno powiedzieć czy to dobrze czy źle ???? został jeden wyścig rezerwowych Garrity miał 6+2 po trzech startach, a Ellis 3 po czterech. Mogło być na plus, a mogło też braknąć jednego punktu, jeśli Jason złapałby kolejnego bonusa.
Może jestem nudny i powtarzalny... ale skoro bukmacherzy nie wyciągają wniosków, to czego z tego nie korzystać ? ???? Ponownie stawiam na Jasona. Handicap bardzo wysoki, to prawda, ale mimo wszystko Jason w dalszym ciągu jest w tej parze faworytem ???? Jak w meczu u siebie Ellis miał szansę na punktowanie, bo drugi rezerwowy ekipy Coventry był plastronem, tak dziś nie wróżę mu żadnych punktów na rywalu, gdyż na rezerwę w ekipie Pszczół wraca James Sarjeant. Jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego, to gospodarze pewnie wygrają obydwa wyścigi rezerwowych 5:1. Na tych biegach Garrity może uzyskać nad rywalem przewagę nawet 6 punktów. No ale tak obiektywnie patrząc, wliczając bonusy i to, że Ellis może przywozić też punkt na kumplu z drużyny (co nie jest z kolei takie oczywiste), najbardziej prawdopodobne jest zyskanie 3-4 punktów. A przecież zostają jeszcze po dwa wyścigi dla Jasona i Adama, w którym ten pierwszy powinien zapunktować, a drugi wprost przeciwnie ???? Mimo sporego handicapu, stawiam na Jasona ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Coventry Bees - Lakeside Hammers 1 1.03 ✅
Na podbicie AKO. Niespodzianki być tu nie ma prawa!
COVENTRY BEES - dom:
27.03 - Wolverhampton Wolves 50:42
10.04 - Poole Pirates 41:48
24.04 - Belle Vue Aces 48:42
LAKESIDE HAMMERS - wyjazd:
31.03 - King&#39;s Lynn Stars 34:58
08.04 - Poole Pirates 39:53
09.04 - Swindon Robins 43:47
20.04 - Wolverhampton Wolves 38:52
25.04 - Leicester Lions 42:51

Leicester Lions - King&#39;s Lynn Stars: N. K. Iversen over 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.70 ✅
Popieram typ PrzemczaN i również wchodzę dzisiaj w PUKa. Dodam tylko, że na dziewięć odjechanych spotkań w Anglii tylko raz zdarzyło mu się nie zdobyć więcej niż siedmiu oczek w meczu. Było to w pierwszym spotkaniu o tarczę Elite Shield przegranym przez Gwiazdy na wyjeździe 53:39.

Wolverhampton Wolves - Poole Pirates: K. Gomólski over 5.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.70 ⛔
Na sześć występów (w rewanżowym spotkaniu o tarczę Elite Shield stosowane było zastępstwo zawodnika) w barwach Piratów aż pięć razy Ginger pokrywał over punktowy. Jedyny under przytrafił mu się w wyjazdowym meczu z Pszczołami, gdzie po zwycięstwie w pierwszym swoim starcie i dwójce w drugim, Gomólski zaliczył kolejno upadek i defekt.
25.03 - Poole Pirates - King&#39;s Lynn Stars 53:39 - (tEL)
K. Gomólski - 2, 1, 3, 1 = 7 pkt + bonus
26.03 - King&#39;s Lynn Stars - Poole Pirates 46:43 (85:96) - (tEL)
K. Gomólski - Z/Z
06.04 - Swindon Robins - Poole Pirates 33:47
K. Gomólski - 3, 2, 3 = 8 pkt + bonus
08.04 - Poole Pirates - Lakeside Hammers 53:39
K. Gomólski - 2, 1, 2, 2 = 7 pkt + dwa bonusy
10.04 - Coventry Bees - Poole Pirates 41:48
K. Gomólski - 3, 2, upadek, defekt = 5 pkt
15.04 - Poole Pirates - Coventry Bees 41:50
K. Gomólski - 2, 2, 3, 1 = 8 pkt + bonus
29.04 - Poole Pirates - Belle Vue Aces 45:45
K. Gomólski - 3, 0, 3, 2, 0 = 8 pkt

Rozkład biegów z udziałem Gomólskiego:
4: Rose, Bates, Gomólski, Wells
7: Lindgren, Watt, Karlsson, Gomólski
9: Blackbird, Gomólski, Thorsell, Rose
14: Gomólski, Wells, Watt, Musielak

kurs ogólny: 2.98 ⛔
bukmacher: STS
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Jonas Kylmaekorpi over 7 @2.00 365 zwrot

Pszczoły wracają na swój tor po trzech wyjazdach. Fin moim zdaniem dobrze się na nich prezentował. 8 punktów w Wolverhampton, 10 z Kings Lynn i 6 z dzisiejszym rywalem - Lakeside. Ostatnia zdobycz nie budzi jakiegoś respektu, jednak pisałem już tutaj, jak Młoty jeżdżą u siebie. Bardzo dobrze. Do tego dzień konia miał jadący dwa razy z Finem w parze Daniel King. Poskutkowało to ponownym przesunięciem Fina na pozycję numer 4, a Anglik jeździć będzie z trójką. Daje to łatwiejsze biegi Jonasowi. 2 razy jedzie znowu w parze z Kingiem, który raczej nie powtórzy kapitalnego występu z Thurrocku i 2 razy z powracającym po kontuzji juniorem Jamesem Sarjeantem. Pierwszy mecz po kontuzji dla młodego zawodnika może jeszcze nie być taki, jakiego by sobie on życzył. Tak więc myślę, że na kolegach z pary Fin narobi trochę punktów. Głównie jednak liczę, że przywozić za plecami będzie jeźdźców Młotów. Tak jak wspomniałem, że dobrze oni jeżdżą na swoim owalu, tak ponownie w tym temacie wspomnę, że są FATALNI na wyjazdach. Oto przeciwnicy, z jakimi mierzyć będzie się Jonas, a w nawiasie ich średnie wyjazdowe: James Wright (0,750), Mikkel Bech (1,591), Richard Lawson (1,500), Kim Nilsson (1,048), Adam Ellis (1,546), Edward Kennett (1,211) oraz Troy Batchelor, który wraca do ścigania po kontuzji i do tej pory na Wyspach przejechał 4 biegi. Jak widzimy żaden z tych zawodników nawet nie zbliżył się do granicy 2 punktów na bieg. Myślę, że będący w niezłej formie Fin, na swoim torze zaprezentuje się lepiej w starciu ze słabymi w delegacjach Hammers.

E: No to dalem ciała, Jonas jednak pod 3 czyli polowa analizy na nic. Zasugerowałem się oczywiście polskim portalem. Amatorka w ich wykonaniu, jak i w moim, ze tak bezmyślnie im zaufalem. Efekty pracy na szybko. :/ miejmy nadzieje, ze Fin jednak ogarnie.

2 pierwsze biegi to dwa podwójne zwycięstwa, ale Jonas w obu jako drugi mijał linię mety. Czyli było dobrze, ale mogło być lepiej. Kolejny wyścig i silnik eksplodował Finowi na starcie. W głowie już typ na minus, a tu deszcz i zakończono mecz po 10 wyścigach. Teoretycznie szansa na over jeszcze była (praktycznie znikoma) i bukmacher daje zwrot. Żeby pogoda pomagała, to się rzadko zdarza. Magia MAJA. :grin:

Przepraszam za pomyłkę.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Coventry Bees - Lakeside Hammers 1 1.03
Na podbicie AKO. Niespodzianki być tu nie ma prawa!
Może i nie będzie niespodzianki, ale granie typu po kursie 1.03 nie ma ŻADNEJ wartości. Nawet na jakieś podbijanie. Ile Ci to podbije? A takie kursy też czasem nie wchodzą, a trzeba pakować w to strasznie dużo kasy, żeby cokolwiek ugrać. W żużlu są upadki, kontuzje, defekty, deszcze - po 1.03 nie warto. Szczególnie w Anglii. Mi się zdarzy czasem 1,15, ale to musi być liga Polska, no i kurs z internetowego, bo tu pomnóż sobie jeszcze *0,88 (podatek) i zobacz jaki masz kurs ;). Na prawdę szkoda zachodu.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Może i nie będzie niespodzianki, ale granie typu po kursie 1.03 nie ma ŻADNEJ wartości. Nawet na jakieś podbijanie. Ile Ci to podbije? A takie kursy też czasem nie wchodzą, a trzeba pakować w to strasznie dużo kasy, żeby cokolwiek ugrać. W żużlu są upadki, kontuzje, defekty, deszcze - po 1.03 nie warto. Szczególnie w Anglii. Mi się zdarzy czasem 1,15, ale to musi być liga Polska, no i kurs z internetowego, bo tu pomnóż sobie jeszcze *0,88 (podatek) i zobacz jaki masz kurs ;). Na prawdę szkoda zachodu.
Iversen over 7.5 + Gomólski over 5.5 = 2.89
po odjęciu podatku - 2.54
2.54 x 400 zł = 1017,28 zł
Iversen over 7.5 + Gomólski over 5.5 + Coventry = 2.98
po odjęciu podatku - 2.62
2.62 x 400 zł = 1047,79 zł
Przy stawce, którą zagrałem ten kupon, czyli 400 zł Coventry podbija wygraną o 30 zł, co jak dla mnie piechotą nie chodzi ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A wystarczy jakiś dzwon jednego z liderów Bees z początku zawodów plus mecz życia jakiegoś Lawsona czy Kennetta i masz ciepło. Także nie rozumiem grania @1,03 na podbitkę w żużlu i zgadzam się z sąsiadem ;)
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Witajcie! Mam do Was pytanie odnośnie zakładu w bet365.
Mecz 4 maja Coventry Bees - Lakeside Hammers
Postawiłem na linię Mikkel Bech Jensen poniżej 6
Wynik: M. Bech 1 0 2 -
Zawody przerwane po 10 wyścigach, wynik oficjalnie zaliczony. Jensen 3 punkty, czyli poniżej 6 punktów
Dostałem zwrot za ten zakład, tutaj regulamin http://help.bet365.com/pl/rules/rules-sports/107-pol
Mieliscie podobna sytuacje? doradce pisze, ze wynik nie został OKREŚLONY - dlatego zwrot. Cos mi się tu nie podoba
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom