>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 (maj)

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
choćby dwa razy na Lambercie, Thorrselu i Bechu :p????
Niby 2 ostatnie mecze po 5 ptk (3 1 1 0)
Ale te dwie trójki jadąc z Lambertem na Grajczonka i Tungate&#39;a
Bet chyba lekko podpuszcza. Ale powodzenia.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Bieg 9 :

Win Kings Lynn 4:2 @19
Win Kings Lynn 5:1 @26
Draw @2,37


edit: Analiza :

Kai mimo 0,0 nioe było źle na trasie, nie jechał padaki jak Batch.
Rose 3,2,1* ? 0 oby nieee, wygrał dziś z Clegg, który niczym nie zaskakuje a czwarty do startu to Bech - dziś 3,2 nie zawodzi. Liczę na dobry start i pognanie ????

Rose nie zdolny :/ nie pojechał ehhhh za niego słaby Roynon i Howarth za Clegg szkoda. Ale dziś wchodzi wszystko.
Szok co dziś wchodzi :/⛔⛔⛔

edit: 4:2 dla Wilków
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Niestety Batchelor pojechał kaszane. Żeby chociaż walczył... A to co zrobił w bodaj 11 biegu zakrawa na kpinę. Nie chcę Ci się? Nie jedź!
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
edit2: Po dwóch zerach daje sobie spokój z Batch. Jedyne co to nie było jednak allina uff;) ????
LOL. Typ nie wszedł więc &quot;allina nie było&quot; ???? A gdyby wjechał to byś pisał &quot;kupa kasy wpadła, allin izi :cool: &quot;. Ludzie nie róbcie z siebie debili.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Niestety Batchelor pojechał kaszane. Żeby chociaż walczył... A to co zrobił w bodaj 11 biegu zakrawa na kpinę. Nie chcę Ci się? Nie jedź!
Mi się wydaje, że Batch ma problemy z ciężkimi torami. Jak jest beton i równo to motor nie szarpie, ramie nie boli i chłopak coś tam jedzie. Jak już jest trochę wody i klei mu maszyna to brak mu kondycji i może odczuwa ból. Coś ala Tomek Gollob.
Może stąd taki wynik w Danii? Nie wiem, poszukam jakiegoś wywiadu z nim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom