>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

H 63

harryangel

Użytkownik
a ja po przeczytaniu lektury
stwierdzam że różnicy między Brokrem a Bukmacherem nie widzę.
mało tego: na 1 stronie mam kursy wszystkich dostępnych bukmacherów, więc...
oczywiście minus to brak Bet365, ale jak mam Pinnacla?
jakoś da radę (prościej).
obstawiam tylko live w tenisie. czy istnieje jakaś różnica między grą na Pinnacle a grą na SportMarketPro / Pinnacle?
czy jest gdzieś Bet365?
czy jest lepszy Broker?
czy livy z BetFair dorównują Bet365? (nigdy nie grałem)
może wymienię co mnie interesuje:
1) wszystkie mecze tenisa transmitowane w tv (innych nie obstawiam)
2) wygrana gema bieżącego
3) kto pierwszy wygra 2,3,4,5,6 gem bieżącego seta w czasie rozgrywania tego gema
4) liczba gemów powyżej/poniżej bieżącego seta z uwzględnieniem aktualnie rozgrywanego gema (np wynik meczu 1:0 w gemach 0:40 i opcja obstawienia powyżej 6.5 gemów w bieżącym secie, analogicznie przy 6:5 i 0:40 i powyżej/poniżej 12.5 gemów)
5) handicap bieżącego seta w gemach / handicap na sety / handicap na gemy w meczu
6) kto wygra seta
7) kto wygra mecz
trochę ten limit 50 Euro duży, bo jednak czasem Mistrz stawia mniej niż 50 zł po większym ryzyku ale lepszym kursie...
ale i tak w ostatnich czasach zmieniłem przyzwyczajenia albo grać przy pierwszych intuicjach / niezłych kursach albo jednak procenty ale gwarantowane stawiam. a wtedy 50 Euro to raczej minimalna stawka. AsianOdds nie ma tenisa więc... chyba problemu nie ma.
pozostaje weryfikacja konta. czy ktoś mógłby podać tutorial ze zdarzenia bo polskiego wsparcia nie ma, i weryfikacja czy wystarcza wyciąg z Banku odebrany z siedziby mBanku, zaświadczenie opłaty za użytkowanie wieczyste / skan karty kredytowej czy zdjęcie oprócz tego dowodu osobistego? mam też dowód nabycia nieruchomości ale niecałe pół roku więc nie wiem jak tam z datami sprawa. mam nieruchomość na siebie ale rachunki nie, wynajmuję chatkę w górkach, strzelam typy, oglądam tenisa i sobie żyję...
jakiś vpn w ekstremalnej sytuacji bez laga i politycy wypierdalać!
więcej chyba nie mam pytań.
za tutoriala z zakładania i aktywowania konta i co tam im wpisać w obcym języku (każdemu się przyda) i niezbędne wskazówki piwo z Biedronki stawiam!
pozdrawiam...
 
antybuker 0

antybuker

Użytkownik
Czy grając u brokera prowizje od wygranych się sumują? Betfair średnio zabierał mi 6,5% od kwoty wygranej, brokerzy jak widzę kasują 2,5%. Łącznie zabierane bedzie 9% czy zostaje tylko prowizja brokera?
Dziekuje za odpowiedz
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Czy wpłaty do brokerów są zaliczane przez jako transakcje pozwalające osiągać kolejne szczeble statusów VIP?

myślę, że to informacja dość ważna dla wielu graczy
Dzisiaj dzwoniła do mnie agentka z Netellera.I podjeli już rozmowy z kilkoma brokerami.I jeżeli zakończą się sukcesem to będzie wliczane do obrotów itp. Na pewno dogadani są z asianodds88 Dzisiaj nawet ma się pojawić jakiś bonus do 300e dla klientów netellera.
 
H 63

harryangel

Użytkownik
w zasadzie jak dla mnie metoda jest taka.

grać na większe stawki w SportMarketPro

grać na mniejsze po wyższych kursach za pomocą Pinnacla na AsianConnect

5 Euro to akurat takie minimum przyzwoite. dopóki sytuacja nie jest jasna obstawiam do 20 Euro, a potem to może wartość być i 3cyfrowa. gra na Pinnaclu w SportMarketPro odpada, bo minimalna wygrana to 50 Euro. nie przyjmuję na ogół takich zakładów na dzień dzisiejszy bo wiem czym to w przypadku czarnej serii skutkuje (mam to za sobą). jeśli kurs jest niski, gram za duże stawki ale kurs wymusza niski zysk (czasem może dojść do 500 zł może, ale to raczej wyjątki), jeśli kurs jest wyższy mogę postawić i około 100 Euro, ale rzadko będzie to kurs powyżej 1.50. przy takim kursie po prostu 100 Euro prawie nie wchodzi w grę, w przypadku 100 zł rzecz miałaby się inaczej. nie gram jednorazowo, gram z godziny na godzinę, z dnia na dzień i dla mnie kalkulacją jest przede wszystkim częstotliwość obstawień, zyski w ciągu dnia promilowo-procentowe. nie dwucyfrowe. ma być do przodu i zarobić na utrzymanie, a nie od razu o willi z basenem myśleć po nierealnym kursie. ma być często, a pomału, a nie raz dobrze i kilka razy debet.

podsumowując pytania mam takie:

czy dokumenty potrzebne do weryfikacji przy wypłacie są takie same na AsianConnect jak i na SportMarketPro? czy starczy dowód osobisty - fotka, i fotka karty kredytowej, wyciąg z banku mBank z siedziby mBanku, albo zaświadczenie o zameldowaniu z Urzędu Gminy u jednego i drugiego Brokera? chcę to jakoś zunifikować. czy wystarczy 1 raz konto na starcie zweryfikować?

czy jeśli mamy limit stawki, to jest też limit dolnej wygranej? na Pinnacle była to równowartość dolara. czy to znika czy tak zostaje na AsianConnect , i czy ma taki limit wygranej jakiś inny bukmacher na SportMarketPro?

potrzebne oba tutoriale, zwłaszcza do weryfikacji konta. ale najlepiej wszystko podać żeby pójść sobie na gotowe. zawsze najbardziej odstraszały mnie te rejestracje i dostosowanie i ustawianie konta sobie. samo granie nie jest straszne

no i jeszcze kwestia przewalutowania. to się coś robi ręcznie, czy samoistnie? nigdy to mi nie było potrzebne. Skrill mam w PLN. rozumiem że limit 5/50 Euro jest limitem niezmiennym, niezależnie od waluty? tzn jak bym grał w dolarach czy jenach to nie będzie to 5/50 dolarów/jenów tylko równowartość 5/50 Eur? jaka jest strata na przewalutowaniu. wpłacam powiedzmy 1000 Euro - strata kursowa jest 1%, 10% czy pomiędzy i ile jest tych strat (wpłata/wypłata), bo różne są tu opinie na ten temat. bo jak 10% to właściwie równie dobrze mogę sobie grać na Bet At Homach i Expektach.

jak to jest z koniecznością po weryfikacji konta kontaktowania się z supportem? jak byłem na Bet365, czy Pinnacle, czy zresztą gdziekolwiek indziej, rozmawiałem jak mnie to tylko interesowało - inaczej nie musiałem. czy tu jest jakieś zagrożenie że kontakt z jakichś racji miałby być częstszy? czyli zakłady działają idealnie jak na bukmacherze, wypłaty zlecane automatycznie, zakłady rozliczane w 100% idealnie itd. tak na prawdę na dzień dzisiejszy przeraża mnie procedura rejestracyjno-weryfikacyjna, i depozytowo-wypłatowa, na polskojęzycznych bukmacherach, można było wszystko robić przez intuicyjny panel i sprawa była automatyczna. czy tu wypłata jest automatyczna czy też trzeba coś tam ręcznie walutować, supportować przez pośrednika? wygląda mi po lekturze że AsianConnect jest portalem dużo bardziej przyjaznym oczywiście też limitowo, ale strasznie skomplikowanym jeśli chodzi o procedury wpłat czy wypłat oraz rejestracji. SportMarketPro wygląda prawie pod tym względem jak normalny bukmacher. czy AsianConnect jest pośrednikiem jak w przypadku SportMarketPro (tak przynajmniej to rozumiem), czy pośrednikiem jedynie w procedurze otwarcia konta, wpłat i wypłat - ale później gram już bezpośrednio ze strony bukmachera ze swojego konta, chociaż założonego przez pośrednika? bo to jest znacząca różnica, jeśli by były jakieś problemy z rozliczeniem zakładu, wówczas muszę się do supportu Brokera odzywać, a gdyby to był tylko pośrednik niczym bramka proxy, to po prostu ufam że jest tak jak zawsze (nigdy Pinnacle mi źle nie rozliczył zakładu, mam nadzieję że też tak jest na innych Bukmacherach z oferty SportMarketPro). jedynym powodem AsianConnect jest niższy limit, ten limit 50 Euro nie daje pokombinować i skazuje tylko na tzw pewniaki. po środku osobiście nie gram, pewniak to i kwota większa niż 50 Euro, natomiast można ewentualnie pobawić się w taktykę zabezpieczenia innymi kolejnymi opcjami małego bardziej ryzykownego zakładu, jak i czasem zrobić coś przed meczem (zwłaszcza opcje turniejowe: zwycięzca turnieju, finalista, dojdzie do ćwierćfinału, zwycięzca ćwiartki itp). 50 Euro pewne opcje wyklucza. np na Pinnacle często grałem zwycięzcę następnego gema, ale potem odbijałem niepowodzenie w następnym czy klikając na jakąś inną opcję alternatywną. 50 Euro na zwycięzcę następnego gema nie dam, bo jak potem odbijać po kursie np 1.10 to bym musiał dać 500 Euro, jak tam się powinie noga, albo z 3 razy po kursie 1.5 to potem już nie chce się odbijać. można ryzykować ale gdy stawka początkowa jest mała - a zawsze wpadnie trochę grosza i na meczyku można parę dyszek ugrać, w najgorszym przypadku jeden mecz będzie koło 0.

czy w ramach SportMarketPro mam dostęp do kursu pochodzącego z giełdy zakładów w czasie live, czy muszę na tą giełdę się logować z innego okna?
przykład: obstawiam mecz Federer-Djokovic live. mam platformę z pokazywarką kursów na zwycięzcę meczu. czy ta pokazywarka, pokazuje mi kursy z giełdy zakładów jako najwyższe kursy czy tylko z bukmachera BetFair (powyżej jest chyba odpowiedź ale co tam). generalnie liczą się dla mnie i kursy i opcje. o BetFair się tak pisze jak by tam było dużo więcej niż w Bet365, ale nigdy nie wiadomo czy to jest live, czy tylko pre-match i czy to się robi z poziomu no w tym przypadku platformy SportMarketPro, czy trzeba się specjalnie wgryzać w granie na giełdzie na BetFair przez SportMarket logując się na oddzielne konto.

z tego cytatu wynikałoby że mogę zrobić depozyt w PLN (wracam do pytania z tematu walutowania)?

&quot;Otwarcie konta w SportMarket
Nawet jeśli nie jest to ogromny problem z otwarciem konta SportMarket, to nadal nie jest
Najprostszym zadaniem, jak trzeba wykonać kilka kroków. Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja
Konto w SportMarket w SportMarket A następnie finansowanie. Pamiętaj o minimum
Depozyt wynosi 1000 EUR, 1000 PLN i 1000 USD (ty możesz wybrać między tymi walutami
Otwórz konto SportMarket). Najlepszym sposobem na sfinansowanie konta jest przelew bankowy,
Jednak SportMarket akceptuje również depozyty od Skrill i Neteller&quot;

co to znaczy że na SportMarketPro nie mogę postawić wielokrotności zakładu? czy to oznacza że nie mogę dać łącznie więcej niż górny limit, czy że jak dam 50 Euro na zwycięzcę meczu po 1 gemie, to nie mogę dać drugiego 50 Euro w 10 gemie?!

jak często zdarza się w praktyce odrzucenie kursu w SportMarketPro? czy to się da zauważyć czy takie rzeczy się dzieją powiedzmy raz rocznie / kwartalnie?

w zasadzie pytanie do praktyków miałbym takie, na ile Pinnacle na tle innych bukmacherów w SportMarketPro, ma przebicie w kursie, podczas składania zakładów live w tenisie? w stosunku do tych które odwiedzałem (do tej pory to Expekt, Betsson, Betsafe, Bet At Home, Sportingbet, Bet365), Pinnacle miało kursy wyższe i tylko od czasu do czasu na Sportingbet i Bet365 zdarzały się porównywalne (zasadniczo spadek o około 0.015-03 w stosunku do Pinnacle jeśli chodzi o dwóch ostatnich). gdyby można było później składać zakłady na reszcie i kursy byłyby praktycznie takie same na livach i pre-match w pozostałej ofercie, po prostu odpuściłbym sobie może to Pinnacle a AsianConnect zawsze mam przecież w odwodzie.

najlepiej byłoby w obecnej sytuacji stworzyć odrębny dział o brokerach i wątek o AsianConnect, i SportMarketPro, bo chyba jeśli ktoś obstawia zakłady sportowe, to obecnie będzie dla niego jedyne wyjście. sprawa wydaje się oczywista. sam jestem raczej niedużym graczem który chce mieć z bukmacherki zwykłą pensję która nawet nie musi dobijać 1000 Euro nawet, ale ja na regularne zarabianie gdzie indziej szans nie widzę. oczywiście ja obstawiam specyficzną niszę, i jestem skuteczny na ile jestem - może słaby jestem, a może po prostu inni mają dużo większe wkładowe. depozyt już u mnie znacząco nie urośnie bo będę regularnie wypłacał pieniądze, z tego się utrzymuję ???? .

na AsianConnect coś tam płacą za wprowadzenie &quot;znajomego&quot; więc może ktoś pomoże bo ja mam do tych wszystkich procedur konkretną awersję.

mam nadzieję że moje pytania przydadzą się każdemu laikowi i warto żeby każdy miał konto na Brokerze. nie ma co lamentować skoro jest właściwie to samo tylko pod inną nazwą / przez pośrednika. dyskusję o poglądach proponuję prowadzić w innych wątkach a tu tylko o brokerach.

proszę o wypowiedzi profesjonalistów (tzn tych którzy mają konta, mają praktykę, umieją policzyć, mogą doradzić a nie gdybania)

Mistrz obstawiania na tenisie pozdrawia
 
P 5

petmay

Użytkownik
Wszystko coś napisał przeczytałem, ale tak się zmachałem przy tym, jakbym przebiegł z 10 km. Czy znasz coś takiego jak przecinek? Dużo pytań zadajesz, ale sam się nie pofatygujesz na czat AsianConnect i nie tam nie zagadasz, a potem nam tu przedstawisz odpowiedzi :]
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie w Polsce to dla mnie jest to temat zamknięty. Pomimo tego że kilku nielegalnych bukmacherów zostało obecnie na rynku to niestety w najbliższym czasie ich liczba jeszcze się zmniejszy, a ci co zostaną na pewno będą szybko limitować nie mówiąc już o dużym ryzyku z jakim wiąże się gra u nielegalnego buka mając na uwadze kto obecnie rządzi (czyt. pociąga za sznurki) w Polsce. Nie zamierzam tym pedałom oddawać 12 % podatku z moich ciężko wypracowanych i już opodatkowanych pieniędzy. Moje pieniądze zarobiłem w legalnej pracy zapłaciłem od tego już i tak duży złodziejski podatek dlatego gra w Totolotkach i STS ach i innych melinach nie wchodzi w grę.
Zostaje jedyna możliwość w miarę bezpiecznej gry jaką jest broker internetowy( przy zachowaniu ostrożności w kwestiach płatności oraz logowania). Oczywiście jest szansa że PISS za 2 lata nie wygra wyborów i być może wtedy następcy jakoś zliberalizują ponownie tę ustawę coś na zasadzie modelu duńskiego itp ale na razie nie ma tematu.
Zatem mam prośbę do administracji, aby w możliwie jak najkrótszym czasie stworzyć osobny dział brokerów internetowych obok bukmacherów internetowych i stacjonarnych. W tym dziale znalazły by się osobne tematy każdego godnego uwagi brokera internetowego z przyklejonymi tematami dotyczącymi wpłat i wypłat opinii oraz obszernych poradników na temat każdego z brokerów. Obecnie mamy kilku godnych uwagi brokerów typu AsianConnect, sportmarket . Było by to pomocne dla nowych graczy a starzy wyjadacze mogliby sobie porównać brokerów. Jeżeli sportmarket wprowadzi PLN to będą bezkonkurencyjni.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Skrill nie pozwala mi dokonać wpłaty na konto AsianConnect, jakby ten adres był przez nich zablokowany. Ktoś miał taką sytuację?
==
&quot;Since Email: [email protected] is having technical issue in your end please use details below for your deposit via Skrill (EUR):
Email: [email protected]
Name: Martin Janzo&quot;
odpowiedź od nich, przyznam, że mega nieprofesjonalnie to wygląda już na wstępie...
 
H 63

harryangel

Użytkownik
Wszystko coś napisał przeczytałem, ale tak się zmachałem przy tym, jakbym przebiegł z 10 km. Czy znasz coś takiego jak przecinek? Dużo pytań zadajesz, ale sam się nie pofatygujesz na czat AsianConnect i nie tam nie zagadasz, a potem nam tu przedstawisz odpowiedzi :]
no i na to się ***** chyba zanosi ????
dlaczego to jest tak że ja we wszystkim muszę być Pionierem albo Championem?
coś mi się widzi, że nikt do tej pory z tej strony się z Brokerami nie zadawał, albo mają cykora że ich złapie Kaczka i będzie chciała sądzić z nielegalnego prawa (typu zagraniczna dziwka jest nielegalna bo nie płaci w Polsce podatku, więc zakazana jest sexkamerka albo zakaż sprzedaży internetowej piwa powyżej 18 lat w Czechach tudzież na Bermudach ludziom z PL bo nie jest na nie nałożona polska akcyza, albo zakaz logowania się na zagraniczne strony bo tam może człowiek obrażać religijne uczucia)
no i **** tam, będę pytał, bo nie mogę tyle nie grać.
wyniki opublikuję chyba w dziale tenisa, jak mnie napadnie kiedyś wena.
 
H 0

halbu

Użytkownik
Skrill nie pozwala mi dokonać wpłaty na konto AsianConnect, jakby ten adres był przez nich zablokowany. Ktoś miał taką sytuację?
==
&quot;Since Email: [email protected] is having technical issue in your end please use details below for your deposit via Skrill (EUR):
Email: [email protected]
Name: Martin Janzo&quot;
odpowiedź od nich, przyznam, że mega nieprofesjonalnie to wygląda już na wstępie...
najprosciej pogadac z supportem skrill skoro to jest po twojej stronie podobno
 
domell 454

domell

Użytkownik
Jestem po dłuższej chwili z dwoma brokerami, mianowicie ze SportMarket i AsianConnect.
Zacznę może od opisu brokera z którym spędziłem tylko chwilkę. AC od początku nie wyglądało dla mnie profesjonalnie. Mogą dziwić wpłaty na cudze konto (mowa o skrillu), choć byłbym w stanie to znieść. Z poziomu AC do każdego bukmachera trzeba logować się osobno (Podobno z AsianOdds jest inaczej) co już samo w sobie jest wykluczeniem. Do tego doszły u mnie problemy z założeniem konta. AC zrobiło na mnie złe pierwsze wrażenie i postanowiłem odstawić tego brokera.
Przeszedłem na SportMarket, które od razu mi się spodobało. Depozyt robimy na jedno konto, z poziomu swojego konta w SportMarketPro mamy możliwość gry u 8 najlepszych bukmacherów (nie trzeba mieć konta u każdego z nich). Co więcej, po wybraniu zdarzenia które nas interesuje widzimy wszystkie kursy u bukmacherów, którzy mają to zdarzenie i możemy zagrać po najlepszym kursie. Obsługa bardzo sprawna, weryfikację przeszedłem w 7 minut! Kontaktowałem się jeszcze dwukrotnie z supportem i na odpowiedź w jednym przypadku czekałem 13 minut, w drugim 7 minut. Dochodzą do tego niższe prowizje za giełdę (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Od depozytu pobierany jest 1%, od wypłaty również. Przy depozycie minimalna kwota opłaty to 10E. Minimalny depozyt to 250E. Od 4 kwietnia minimalna stawka na zakład to 25E.
Podsumowując, AC przyciągnie większość forumowiczów ponieważ kwoty depozytu/zakładów są niebotycznie niższe. Natomiast jeśli ktoś szuka profesjonalizmu i operuje minimalnymi stawkami na poziomie 100PLN (od 4 kwietnia) to szczerze polecam SportMarket.
 
H 12

handpicks

Użytkownik
w Bet365 dalej można grać bez problemów, o ile ktoś ma zagraniczne konto, jak coś pisać priv, ale odpowiem w ciągu 24h, co do brokerów później napiszę, kogo mogę polecić, jest co najmniej 2-3firmy warte uwagi, gram od 2 lat
 
B 59

blox

Użytkownik
Od 4 kwietnia minimalna stawka na zakład to 25E.
Pinnacle still has e50 minimum bet requirement and in addition to that, the bet placed needs to win at least e50 to get accepted by them (meaning that if the odds are 1,50 the minimum bet will be e100)
W Pinnacle minimlana stawka to 50e, ale pod warunkiem, że potencjalna wygrana wyniesie też co najmniej 50e, przeciwnym razie stawka musi być wyższa.
Domell, czy możesz napisać jakie są ograniczenia dla zakładów łączonych? Czy można łączyć na jednym kuponie zakłady od różnych buków? Czy w Pinnacle można łączyć w NBA under/over z handicapem z jednego meczu?
 
Do góry Bottom