>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Mam nadzieję na przełamanie - więc dziś stawiam na jeden, konkretny mecz:
America - Atletico Mineiro - Oba zespoły strzelą bramkę - @1.90 - bet3.6.5 ⛔
Oba zespoły strzelą bramkę + ov2,5 - @2,3 - bet3.6.5 ⛔
ov2,5 + Atletico wygra - @2,62 - bet3.6.5 ⛔
Atletico ov1,5 - @1,8 - bet3.6.5 ⛔
\\edit - kompromitacja.. /moja/.. gol w 9 minucie i to na tyle ???? - i dla mnie za typy idla zespołów za mecz.
America tylko w pierwszym meczu u siebie nie strzeliła gola. Później gole strzelała kolejno: Vitorii, Ponte, Figueirense i Coritibie. Może atak ich nie jest najmocniejszy i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli - ale to jest mecz derbowy Belo Horizonte - wiadomo zawodnicy dadzą z siebie 150%. Patrząc na gości - to ofensywnie grająca drużyna - zajmuje co prawda 13 miejsce w tabeli ale jej środek jest bardzo spłaszczony - przy zwycięstwie mogą awansować na 7 pozycję. Na 10 meczy strzelili 15 a stracili 16 bramek. Dodatkowo Atlerico jest na fali ostatnie 2 mecze to wygrane - Ponte i Corinthians. I ostatni argument za siłą ofensywną gości - w ostatnich meczach wysoką formę pokazują ofensywni gracze - Cazares, Robinho, Fred. Myślę, że gol gości jest pewny. Ale skoro to derby to i gospodarze nie będą się tylko bronić. Ich bramka także jest bardzo prawdopodobna. Jak nic wychodzi mi, że obie strzelą - i tego się trzymam.
Dodatkowo jeszcze uważam Atletico za faworyta i z tą siłą ofensywną strzelą przynajmniej 2 bramki.
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja dziś bez typów, jakoś nic nie przykuło mojej uwagi mocniej.

VS

Santos- Sao Paulo

W tym meczu myślałem o bramkach, Santos z jednym problemem w defensywie. Wciąż nie ma Davida Braz. Ponadto ciągle nie ma Ricardo Oliveiry, a i dziś nie ma też Paulinho.
W Sao Paulo też możliwych kilka roszad. Nie będzie Kelvina, który jest kontuzjowany. Okazję do gry wygrał sobie na treningach Luiz Araujo, podobno wielki talent więc jak ktoś będzie oglądał mecz warto na niego zwrócić uwagę.
Opcja z golami wygląda naprwadę ciekawie. A kursy @2,00 na obie strzelą?TAK wyglądają smakowicie, musze to jeszcze rozważyć, może się skuszę.

Santos: Vanderlei; Victor Ferraz, Gustavo Henrique, Luiz Felipe e Zeca; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Vitor Bueno, Gabriel e Rodrigão

Sao Paulo: Denis; Bruno (Caramelo), Lugano (Rodrigo Caio), Maicon e Matheus Reis; Artur (Hudson), João Schmidt, Luiz Araújo, Ganso (Ytalo) e Michel Bastos; Calleri


Ponadto wrzucę składy na kolejne dwa mecze derbowe:

América-MG: João Ricardo; Hélder, Suéliton (Alison), Adalberto e Bruno Teles (Gilson); Leandro Guerreiro, Juninho, Ernandes e Eduardo; Osman e Victor Rangel
Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Leonardo Silva, Erazo e Douglas Santos; Leandro Donizete, Júnior Urso, Clayton, Cazares e Robinho; Fred



Flamengo: Alex Muralha, Rodinei, Réver, Rafael Vaz e Jorge; Márcio Araújo, Willian Arão, Alan Patrick e Mancuello (Marcelo Cirino); Everton e Guerrero.

Fluminense: Diego Cavalieri; Jonathan, Henrique, Gum e Wellington Silva; Pierre (Edson), Douglas, Cícero e Gustavo Scarpa; Maranhão (Osvaldo e Richarlison) e Magno Alves.
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Dziś wracam do Ameryki Południowej. Proponuje kila ciekawych typów:

Atletico - America
- Atletico + no bts - @2,37 - bet3.6.5 ✅ (1:0)
Atletico - America - no bts - @1,7 - bet3.6.5
(1:0)
Atletico - America - Atletico - @1,55 - bet3.6.5
(1:0)
W Brazyli spotykają się zespoły Atletico - 10 zespół w tabeli z 17 pkt. w meczach 12:14 bramki - 5-2-5. Gośćmi jest zespół Americi, zajmujący ostatią - 20 pozycję w tabeli z 8 pktami. W 12 meczach goście zdobyli 9 bramek tracąc 20 - bilans - 2-2-8. Gospodarze przed własną publicznością nie przegrywają: 10 meczy to 9 wygranych i jeden remis. Wśród tych 10 spotkań aż 7 zakończyło się bez straty gola. Atletico potrafiło do 0 wygrać m.in z Gremio czy Santosem. America natomiast na 10 wyjazdowych spotkań zaliczyła 1 wygraną, 5 remisów i 4 porażki. Ale ostatnie 3 spotkania to porażki. W zespole Atletico zabraknie:
Clébersona i Marcosa Guilherme - kontuzje
Pablo - kartki
Deivid - nie w pełni sił

Trener Americi ma do dyspozycji pełny skład.

U gospodarzy najbardziej odczuwalny będzie zapewne brak defensywnego pomocnika - Deivida.

pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Ponte Preta - Sao Paulo - Ponte Preta wygra - @1,9 - bet3.6.5 ✅ (1:0)

Szybka analiza bo mecz tuż tuż... W tym meczy idę w kierunku gospodarzy. Zespoły w tabeli dzieli tylko 1 pkt.Ponte przed własną publicznością potrafiło pokonać Atletico czy Palmeiras. Dla porównania Sao Paulo na wyjazdach ulegało już Santosowi oraz Figueirense. A teraz najważniejsza informacja. Już za 4 dni Sao Paulo gra u siebie w półfinale Copa Libertadores. A to oznacza, że trener Bauza będzie mocno rotował składem i oszczędzał podstawowych zawodników. Nie zagrają Bastos, Maicon i Calleri. Dodatkowo z powodu kontuzji wykluczonych jest 10 graczy gości:
Carlinhos, Breno, Luiz Eduardo, Wellington, Wilder Guisao, Eugenio Mena, Lucas Fernandes, Kelvin, Ganso, Wesley
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Witam,

przed nami kolejna kolejka ligi brazylijskiej. Skupiam się na meczu wicelidera - bo widzę tutaj ciekawą okazję do zarobku (oczywiście jak wszystko pójdzie po mojej myśli):

Chapecoense - Corinthians - Corinthians + ov 2,5 - @4,75 - bet3.6.5 ⛔ (0:2)

\\edit - heh... oczywiście powyżej chodziło mi o under... mam nadzieje, że ewentualnie jak ktoś stawiał to przeczytał analizę... bo tam na końcu wyraźnie napisałem jaki wynik przewiduje. Jeżeli ktoś postawił ov - to tylko pozostaje mi przeprosić. Typ oczywiście zaznaczam jako nie trafiony


Chapecoense - Corinthians - x2 - @1,42 - bet3.6.5 ✅ (0:2)

Chapecoense - Corinthians - un 2,5 + no bts - @2,1 - bet3.6.5
(0:2)


Wicelider tabeli ligi brazylijskiej jedzie do Chapeco. Gospodarz zajmuje 11 pozycję. Po 13 spotkaniach ma 18 pkt - 4-6-3 - gole 20:23. Goście ruszyli do walki o mistrzostwo. Mają aktualnie zwyżkę formy co zaowocowało skokiem do czołówki. Mają 25 pkt - 8-1-4 - gole 22:10. Na własnym stadionie Chapecoense jeszcze w tym sezonie nie przegrało.. 6 meczy - 2-4-0 - 10:7. Wyjazdy Corinthians to 2-0-4 - 7:7. Ale jak patrzę na ostatnie mecze to dzisiejszy gospodarze ostatni mecz przegrali aż 3:0 z Santosem.W tym meczu praktycznie nic nie pokazali a do tego stracili rozgrywającego - Josimara - żółta kartka i teraz musi pauzować. U gospodarzy nie zobaczymy jeszcze Marcelo i najprawdopodobniej Rafaela Limę. Co do gości - ostatnie 3 mecze to wygrane... i to nie byle z kim bo 4:0 z Flamengo (dom), a pozostałe to 2:0 z Americą (wyjazd) i 2:1 z Santa Cruz (dom). Największy brak w Corinthians to obrońca Vilson oraz DMC Cristian. Na pewno przed Corinthians jest trudniejszy mecz niż z Americą, ale liczę na to, że goście wygrają minimalną ilością goli - czyli przewiduje jakieś 0-1 lub 0-2.

Pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Corinthians z problemami w 1 połowie, ale już po przerwie duża dominacja i zasłużona wygrana.
Ja dziś szybko jeden typ, który mi się widzi.


VS

Sao Paulo - Ameirca
Typ: Sao Paulo @ 1,525 b365
✅✅3:0​

Libertadores nie wyszło, porażka 0:2, dziś jednak rywal z samego dołu. Mecz na Morumbi, trzeba wygrać.



Skład wcale nie jakiś najsłabszy, ba, jest Cueva, Centurion. Wypada jedynie Ganso i Kelvin. Z przodu niby będzie oszczędzanie Calleriego, więc szansa dla Alana Kardeca. Ale np Globo podkreśla, że Sao Paulo ma niezwykle szybki przód, Centurion, Cueva i Luiz Araujo dysponują niesamowitą szybkością i przebojowością.
America początek obiecujący, a ostatnio już spuszczają z tonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
ja gram tutaj Sao + un 2,5... @3,5 - bet3.6.5 ⛔ (3:0)
nie oszukujmy się America jest w dołku. Będzie zapewne się bronić, a nie widzę tutaj jakoś możliwości żeby America coś strzeliła. Sao z Maiconem, Lyanco na obronie nie powinna dać sobie wbić czegokolwiek (nie widzę jeszcze Schmidta w wyjściowym składzie może wejdzie w trakcie meczu). Z kolei defensywna gra gości, plus braki w ofensywie Sao Paulo (Ganson i Kelvin to przecież czołowi asystujący w zespole gospodarzy) jakoś mnie nie nastawia na grad goli. A jak jeszcze patrzę na wcześniejsze mecze - gospodarze rzadko strzelają więcej niż 2 gole na własnym boisku - ostatnio 29.04.2016 r. Natomiast America ostatnie wyjazdy to 1:0 z Atletico i 2:0 z Palmeiras
 
D 0

dutra

Gość
Palmeiras – Santos
Over 2.5 @1.95 bet365

Spotkanie w Brazyliano serie A. Drużyny w tym meczu mają jeden z najwyższych współczynników bramkowych, strzelone odpowiednio 29 i 23 bramki do tej pory. Palmeiras - lider tabeli jak i też największa liczba bramek, Santos siódmy ale z trzecią najwyższą liczbą goli. W meczach drużyn także pada sporo goli, 5/6 meczów Palmeiras pokryło over a z drugiej strony 4/5 gości. Brazylia bardzo często to jazda bez trzymanki i potencjał ofensywny a do tego ostatnie mecze pokryły over więc drużyny rozhulane

Co tu dużo mówić, jest forma zespołów i częste statystyczne overy, ostatni mecz h2h w pucharze (półfinał) 2:2 i karniaki. Ja tu widzę over.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Palmeiras – Santos
Over 2.5 @1.95 bet365

Spotkanie w Brazyliano serie A. Drużyny w tym meczu mają jeden z najwyższych współczynników bramkowych, strzelone odpowiednio 29 i 23 bramki do tej pory. Palmeiras - lider tabeli jak i też największa liczba bramek, Santos siódmy ale z trzecią najwyższą liczbą goli. W meczach drużyn także pada sporo goli, 5/6 meczów Palmeiras pokryło over a z drugiej strony 4/5 gości. Brazylia bardzo często to jazda bez trzymanki i potencjał ofensywny a do tego ostatnie mecze pokryły over więc drużyny rozhulane

Co tu dużo mówić, jest forma zespołów i częste statystyczne overy, ostatni mecz h2h w pucharze (półfinał) 2:2 i karniaki. Ja tu widzę over.
Wiem, że już po fakcie, ale tak na przyszłość, bo często można się na takich typach przejechać: zapomniales o defensywach, a sprawa wyglada tak, że obie drużyny przoduja w najmniejszej ilosci straconych bramek. Co innego jak gra super ofensywa z ogorkami a co innego jak spotykaja sie dwie solidne ekipy z poukladanym skladem. H2h tez naciagane bo raz ze puchar, dwa ze na ostatnie 5 meczy tylko 2 overy.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Niestety skusiłem się na typ z golami , a pare minut przed meczem zobaczyłem , że nie gra najlepszy strzelec ligi z zespołu Palmeiras Gabriel Jesus ????
 
B 59

brazil

Użytkownik
Rozgrywki : Brazylia - Copa Brasil
⚽⚽Spotkanie : Club Atletico Bragantino - Botafogo F.R⚽⚽
Data rozpoczęcia : 14.07.2016 - 00:30
Typ : Over 2.5 gola ✅✅✅
Kurs : 2.46
Bukmacher : Oddsring
Stawka : 50zł
Potencjalna wygrana : 123zł

Przed nami 1/16 Pucharu Brazylii i bardzo ciekawe spotkanie, w którym mierzyć się będą drużyny Bragantino i Botafogo. Nie ulega wątpliwości że faworytami w tym spotkaniu są piłkarze przyjezdni jednak ja ostatecznie nie zdecydowałem się zaryzykować na bet w ich stronę. Pod względem piłkarskim i organizacyjnym oczywiście różnica między tymi ekipami jest ogromna jednak mimo to puchary to jak każdy wie takie rozgrywki, gdzie nie zawsze spotkanie kończy się na korzyść faworyta. Bardzo ciekawą opcją tutaj wydaje się tutaj być over bramkowy. Oczywiście nie będzie to też jakieś mega łatwe do osiągnięcia bo sama specyfika ligi jest mocno underowa, jednak tutaj powinniśmy być świadkami złamania tej reguły. Jeśli mielibyśmy patrzeć tylko na spotkania ligowe to typ byłby mało przekonujący - Bragantino na własnym stadionie traci bowiem najmniej bramek w lidze i ciężko się gra na tym terenie. Tutaj jednak musimy pamiętać że nie gramy ligi, a puchar krajowy i nie sądzę żeby w defensywie jak i samym podejściu do tego spotkania obie ekipy podchodziły na 100%. Gospodarze mają ogromne problemy w lidze, gdzie po 15 kolejkach zajmują 17 lokatę. Z całą pewnością teraz skupienie w ich szeregach jest tylko na rozgrywkach Serie B, i tutaj nie mogą zagrać na tego maksa. Kadra jest krótka i ewentualne kontuzje na pewno drużynie nie pomogłyby w utrzymaniu ligi. To powinno spowodować nieco mniejsze zaangażowanie w formacjach zarówno ofensywnych jak i defensywnych. I właśnie to powinno być wodą na młyn ich rywali. Dla Botafogo sama Copa Brasil to jedna z nielicznych okazji do tego, aby w jakikolwiek sposób znaleźć się w rozgrywkach Copa Libertadores na kolejny sezon i w tym momencie każdy w klubie podkreśla że są to priorytetowe rozgrywki. Sezon ligowy jest długi i dotychczasowe nie najlepsze wyniki i tak nie powinny jakoś kibiców martwić w kontekście utrzymania. Kadrowo różnica między obiema drużynami jest ogromna. Goście mają ogromny potencjał jeśli chodzi o ofensywę i jeśli tylko gospodarze postanowią zagrać nieco oszczędniej i nie na 100% swoich możliwości co przewiduje że się stanie, to nie zdziwiłbym się jakby sami piłkarze Botafogo ten over pokryli.

Rozgrywki : Brazylia - Copa Brasil
⚽⚽Spotkanie : Botafogo PB - Ceara F.R⚽⚽
Data rozpoczęcia : 14.07.2016 - 02:45
Typ : Remis nie ma zakładu - 1 ✅✅✅
Kurs : 1.77
Bukmacher : Oddsring
Stawka : 50zł
Potencjalna wygrana : 88.50zł

Drugi pojedynek to spotkanie występującej na codzień w Serie C drużyny Botafogo i reprezentanta serie B - Ceary. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra z całą pewnością można powiedzieć że większe szanse na odniesienie zwycięstwa i zrobieniem pierwszego kroku w kierunku awansu do kolejnej fazy mają piłkarze gospodarzy dla których sam udział w 1/16 to już największy sukces w historii klubu. Nigdy wcześniej bowiem tak daleko nie zaszli, jednak jest to wszystko potwierdzone bardzo dobrą dyspozycją w ostatnim czasie co pokazują również w lidze, w której dzięki wygranej w ostatniej kolejce zajmują pierwsze miejsce. Dzisiaj staj na przeciwko drużynie teoretycznie lepszej kadrowo jednak nic bardziej mylnego. Do dzisiejszego spotkania piłkarze gości przystąpią bez swoich sześciu podstawowych piłkarzy. Z powodu występów już wcześniej w innych klubach w tegorocznym Copa Brasil nie zagrają Valdo, Thallyson i Wescley a oszczędzać przed ligom trener postanowił Joao Marcosa, Felipe Coste i Rafaela. Wydaje mi się że to może mieć tutaj kluczowe znaczenie jeśli chodzi o końcowy wynik. Goście nie mają też na tyle mocnego składu i długiej listy rezerwowych żeby bez problemów zastąpić sześciu piłkarzy z wyjściowej jedenastki. Sądzę że tutaj gospodarze wygrają 1-0, 2-0 jednak starając się zminimalizować ewentualną porażkę gram bezpieczniejszą opcję, gdzie w przypadku remisu mamy zwrot.​
 
B 59

brazil

Użytkownik
Rozgrywki : Brazylia - Liga U20
⚽⚽Spotkanie : Sao Paulo U20 - Internacional U20⚽⚽
Data rozpoczęcia : 15.07.2016 - 00:15
Typ : 1✅✅✅
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bet365
Stawka : 60zł
Potencjalna wygrana : 109.80zł​

Pierwsze spotkanie które dziś wybrałem z oferty to pojedynek w ramach juniorskiej Ligi U20 , w której dzisiaj mierzyć się będą juniorskie drużyny Sao Paulo i Internacionalu. Faworytami w moim odczuciu i to zdecydowanymi są gospodarze, którzy co prawda nie najlepiej rozpoczęli tegoroczną ligę, jednak to z całą pewnością nie oddaje siły, jaka drzemie w tych chłopakach na tle innych drużyn juniorskich. Początek ligi trochę niefartowny po ich stronie. Porażka na wyjeździe z Coritibą 2-1, potem sensacyjnie u siebie ulegli Ponte Precie a w ostatniej kolejce zdobyli pierwszy punkt remisując właśnie z Internacionalem. Dzisiaj stoją przed idealną szansą na pierwszą wygraną w lidze bo patrząc na statystyki tamtego spotkania remis był mega niesprawiedliwym wynikiem. Sao Paulo oddało w tamtym spotkaniu aż 21 strzałów przy 7 ich rywali i tylko i wyłącznie nieskuteczność spowodowała że tamtego spotkania nie udało im się wygrać. Dziś powinno być inaczej bo drugiego tak nieskutecznego meczu w ich wykonaniu raczej nie będzie. Personalnie też duży plus po stronie Sao Paulo. To jest jedna z najlepszych akademii piłkarskich w kraju, dzięki czemu cały czas kadrowo wygląda to bardzo dobrze. Dzisiaj nie powinno być po raz kolejny niespodzianki i uważam że gospodarze odniosą wreszcie pierwsze zwycięstwo w lidze.


Rozgrywki : Brazylia - Campeonato Brasileiro Serie B
⚽⚽Spotkanie : CRB - Tupi ⚽⚽
Data rozpoczęcia : 15.07.2016 - 02:00
Typ : Gospodarze czyste konto - NIE ⛔⛔⛔
Kurs : 1.80
Bukmacher : Bet365
Stawka : 60zł
Potencjalna wygrana : 108zł​

Bardzo interesujące spotkanie czekać nas będzie w ramach 16 serii spotkań brazylijskiej Campeonato Brasileiro Serie B , w którym to mierzyć się będą ekipy CRB i Tupi. Nie ulega wątpliwości że przed pierwszym gwizdkiem zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy jak na razie grają niezwykle atrakcyjny i skuteczny futbol i który co rzadko się zdarza w takich przypadkach przekłada się również na bardzo dobre wyniki w lidze. Na pewno gospodarze podejdą do tego spotkania bardzo mocno zmotywowani - ewentualne trzy punkty w tym meczu pozwolą im awansować na pozycję wicelidera rozgrywek, także mają o co walczyć. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że w tej serii nadarza im się do tego idealna okazja bo trafiają na jedną z czerwonych latarni ligi. Piłkarze Tupi jak na razie nie spisują się dobrze - przedostatnia pozycja jednak nie do końca oddaje to , jak prezentują się oni na boisku. Na pewno nie jest to drużyna prezentująca się jakoś ultra słabo jakby mogła wskazywać na to tabela. Sama ich gra jest bardzo interesująca. Nie grają oni defensywnie jak wiele drużyn z tej części świata i znakomicie potrafią przechodzić z drugiej linii pod bramkę rywali, a także wyśmienicie grają z kontry. Oczywiście zdecydowanymi faworytami ze względu na to jak prezentowali się do tej pory w lidze są gospodarze, jednak po takim kursie na pewno nie opłaca się grać w ich stronę. Goście to drużyna bardzo niebezpieczna i mogąca spokojnie wygrać z każdym w tej lidze. Jak na razie nie pokazali jeszcze nawet 50% tego , jaki potencjał w tej drużynie drzemie. Sama linia ofensywna także jest bardzo interesująco złożona i wydaje mi się że przynajmniej jedną bramkę uda im się strzelić.
 
B 59

brazil

Użytkownik
Rozgrywki : Brazylia - Campeonato Brasileiro Serie B
⚽⚽⚽Spotkanie : Sampaio Correa - Bahia EC⚽⚽⚽
Data rozpoczęcia : 16.07.2016 - 02:30
Typ : 2
Kurs : 2.38
Bukmacher : Oddsring
Stawka : 80zł
Potencjalna wygrana : 190.40zł​

Na dzisiejszą noc mamy tylko jedne spotkanie bo i oferta buków jest bardzo uboga a na siłę też nie ma co grać. Na to spotkanie muszę przyznać że czekałem bardzo długi okres czasu, bo tak myślałem że buce zrobią tutaj duży błąd i wystawią na Bahię wysokie kursy. Mimo wszystko aż tak wysokiego się nie spodziewałem i próbuję wejść w ten bet największą stawką jak do tej pory. Pojedynek Sampaio i Bahii z wielu powodów zapowiada się niezwykle interesująco. Dla gości będzie to drugie spotkanie po zatrudnieniu nowego sztabu szkoleniowego i myślę że już dziś będziemy mogli wyciągnąć wnioski z pracy jaką poczynili od pojedynku z Villa Novą. Dla samych piłkarzy Bahii wydawać by się mogło że jest to idealne spotkanie na przełamanie bardzo słabej passy w ostatnich kolejkach. Nie ulega wątpliwości że personalnie jest to zdecydowanie najmocniejsza drużyna w całej lidze. Po spadku z Serie A, w składzie nie doszło do większych zmian i trzon ekipy pozostał a jego siłę widzieliśmy idealnie już na początku rozgrywek, kiedy Bahia wygrywała mecz za meczem. Ostatnio jednak z całą pewnością możemy powiedzieć żę przechodzili duży kryzys. Gdy na ostatnich siedem spotkań w lidze zespół, który jest murowanym faworytem do awansu przegrywa sześć spotkań to z całą pewnością w klubie najlepiej się nie działo. Tutaj był konflikt na linii sztab szkoleniowy - zawodnicy, który wydaje mi się że został zażegnany i dzisiaj już powinniśmy oglądać drużynę z początku sezonu, która grała mądry i poukładany a zarazem niezwykle skuteczny futbol. Co prawda to nawet nie półmetek sezonu ale jeśli piłkarze Guto chcą myśleć o powrocie do elity, to takie spotkania jak to dzisiejsze po prostu muszą wygrywać i to w cuglach nie zależnie czy grają na własnym terenie czy poza nim. Sampaio to w obecnej kampanii zdecydowanie najsłabiej grająca ekipa, która swoją postawą jak na razie nie daje kibicom nadziei na utrzymanie. Dziesięć zdobytych punktów w 15 kolejkach i zaledwie 9 strzelonych bramek mówi samo za siebie i pokazuje że to bedzie dla nich piekielnie ciężki sezon jeśli chodzi o utrzymanie samej ligi. Pod każdym względem dużo lepiej wyglądają piłkarze Bahii i nie mam pojęcia czemu buki wystawił tak wysokie kursy. Na pewno gdyby goście byli w swojej dyspozycji z początku sezonu to wyglądało by to w graniach 1.50 na ich zwycięstwo. Ostatnie siedem dni obozu przygotowującego do tego spotkania odbyło się za zamkniętymi drzwiami dla reporterów i kibiców, także należy się spodziewać że szkoleniowiec Bahii ma coś specjalnie przygotowanego na ten pojedynek. Moim zdaniem ogromny błąd buków. Porównując oba zespoły to mamy tutaj przepaść jeśli chodzi klasę i umiejętności i jeśli goście zagrają przynajmniej na 60% swoich możliwości to ze zwycięstwem problemu mieć nie powinni.
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Santos - Ponte Preta
Wracamy do typowania ligi brazylijskiej - czyli na swój grunt. Eliminacje LE i LM za dużego zysku nie przyniosły, wręcz wypadły żenująco. Ale żeby już Was nie zanudzać przejdźmy do sedna - czyli analizy.
Santos musi wygrać bo już powoli zaczyna tracić pkty do czołówki tabeli. Ostatni mecz to wyrównany pojedynek z liderem - Palmeiras i cenny remis na wyjeździe 1:1. Ostatnie mecze u siebie to 4 wygrane i porażka z Internacionalem (0:1). Od tego czasu do zera zostały odprawione zespoły: Botofago, Sport Recife, Sao Paulo, Chapecoense. Sao przy tym strzelało raz 2 bramki i 3 razy 3 bramki. Jedyny nieobecny w zespole santosu to Alison - więc niewielka strata.
Goście w lidze zajmują 7 miejsce. Mają tyle samo punktów co gospodarze. Jednak różnice robią tutaj braki kadrowe. Zabraknie w zespole Ponte Preka podstawowych graczy: Vitor, Rene Junior, Kadu, Azevedo. To sporo osłabienie. Dlatego wystawiam takie typy:
Santos wygra
- @1,44 ✅ (3:1)
obie nie strzelą - @1,8 ⛔ (3:1)
poniżej 2,5 gola i obie nie strzelą
- @2,35 ⛔ (3:1)
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Santos - Ponte Preta
Typ: Santos @ 1,42 bwin
✅✅3:1​


Także w tym meczu myślę, że Santos powinien wygrać. Są w formie, nie ma absencji,a po dwumiesięcznej pauzie wraca w dodatku Ricardo Oliveira, który zajmie miejsce na szpicy w dzisiejszym meczu. Na ławce usiądzie Rodrigao, który udanie zastępował doświadczonego napastnika.

Tak jak wyżej wspomniał już @majekx, to dziś Ponte Preta bez sześciu graczy.

Santos na Villa Belmiro to naprawdę bardzo dobry zespół, ciężko jest im tutaj urwać punkty, nie ma co kombinować z typami. Stawiam wygraną Santosu.

Santos: Vanderlei; Victor Ferraz, Luiz Felipe, Gustavo Henrique e Zeca; Thiago Maia, Renato, Lucas Lima e Vitor Bueno; Gabriel e Ricardo Oliveira

Ponte Preta: João Carlos, Jeferson, Fábio Ferreira, Grolli e Reinaldo; Matheus Jesus, Wendel e Ravanelli; Giva (Rhayner), Clayson e Pottker



VS

Botafogo - Flamengo
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,74
⛔3:3​


Zanim jednak odbędzie się mecz Santosu, to będziemy świadkami derbów Rio de Janeiro, niestety mecz tylko na Arena do Botafogo, a nie na Maracanie, która już szykowana na IO.

Botafogo: Sidão, Luis Ricardo, Renan Fonseca, Emerson e Diogo Barbosa; Airton, Bruno Silva, Rodrigo Lindoso e Camilo; Rodrigo Pimpão e Sassá.
Flamengo: Alex Muralha, Pará, Réver, Rafael Vaz e Jorge; Márcio Araújo, Willian Arão e Mancuello; Fernandinho, Marcelo Cirino e Guerrero.

Flamengo gra póki co świetny sezon, poniżej oczekiwań za to Botafogo, ogólnie derby RIo nie kojarza mi się z widowiskową grą, a taka opinia na przestrzeni ostatnich 4-5 lat nie jest w sumie pozbawiona sensu.
Flamengo dzisiaj bez Alana Patricka, nie będzie też Edersona i Emersona. Potencjal w tym zespole rzecz jasna jest nadal, bo Guerrero, Fernandinho czy Mancuello, ale jednak bez Alana Patricka siła ofensywna cierpi bo to dowodzący, i zarazem rozgrywający tego zespołu.

Botafogo wielkiej siły rażenia nie ma. Ich dyspozycja z początku sezonu i indolencja strzelecka raziła po oczach, ostatnio coś ruszyło i postrzelali kilka bramek, ale derby widzę dziś jednak underowo. Kurs nawet spoko więc gram ;)




------------------------------

Od razu dziś już podaje jeden typ na niedzielę.

VS

Corinthians - Sao Paulo
Typ: Corinthians @ 1,90 bet365
⛔1:1​


Sao Paulo niby już ma Libertadores z głowy i mogą się skupić na lidze, to fakt. Ale innym faktem jest, że Sao Paulo opuściła już trójka ważnych graczy. Po pierwsze Jonathan Calleri zakończył wypożyczenie i wrócił do Deportivo Maldonado, tzn teoretycznie, bo jego agenci chcą go gdzieś umieścić w Italii, przynajmniej tak chcieli już jakiś czas temu, a jak to się skończy nie wie nikt... Zmiennik Calleriego, czyli Alan Kardec odszedł do Chin.
Ponadto Ganso, który w sumie nie grał już kilka ostatnich meczów, ale teraz już odchodzi do Sevilli. Ponadto kontuzje Kelvin, Breno, Caramelo i Lucas Fernandes.

Sao Paulo: Denis, Bruno, Maicon, Rodrigo Caio e Mena; Hudson e Thiago Mendes; Centurión, Cueva e Michel Bastos; Ytalo (Gilberto)

Bauza i klub starają się uzupełnić wyrwy w składzie, ale akurat na mecz derbowy może być to ciężkie, niby Centurion i Cueva, przebojowy Ytalo też może zagrać. Ale jakoś brakuje w tym składzie Sao Paulo czegoś więcej. W ostatnich dniach przyszedł Gilberto z Chicago Fire, ale nie wiem czy to będzie wzmocnienie, sami rzućcie sobie okiem na jego bilanse -&gt; http://www.zerozero.pt/player.php?id=173130

Mówi się, że z Chin ma tez wrócić Diego Tardelli, w sumie to akurat byłby dobry ruch zważywszy, że ten doświadczony napastnik strzelał już mnóstwo bramek w lidze brazylijskiej. Ale w klasyku z Corinthinas jeszcze Bauza ma do dyspozycji innych graczy. Ytalo na szpicę raczej nie pasuje bo to gracz bardziej do rozgrywania, pokazywał to wiele razy w Audaxie, który był rewelacją tego roku.

Corinthians: Cássio, Fagner, Yago, Balbuena e Uendel; Bruno Henrique e Rodriguinho; Romero, Giovanni Augusto (Guilherme) e Marquinhos Gabriel; Danilo (André)

W zespole Corinthinas w przeciwieństwie do rywala zza miedzy same dobre wieści. Wraca po urazie Andre, z klubem trenuje Alexandre Pato i media, a raczej Globo już podnieca się bo zdobył 2 gole na treningu i może jutro już byc na ławce rezerwowej.
Oglądałem ostatnio Corinthians, są w formie, wysoka wygrana z Flamengo, nieco problemów, ale jednak tez pewna i przekonująca gra po przerwie w meczu przeciwko Chapecoense na wyjeździe. W bardzo dobrej formie jest Angel Romero, drybluje i napędza akcje. Dobrze w środku pola Rodriguinho, który potrafi też huknąć z dystansu jak trzeba. Efektownie Marquninhos Gabriel. Corinthinas ma sporo atutów, nie widać jakichś minusów, mimo że przecież odszedł od nich trener Tite. Następca Cristavao Borges radzi sobie bardzo dobrze i rozwija projekt pod nazwą Corinthinas.

Mecz na Arena do Itaquera, gdzie Corinthinas jest bardzo trudne do ugryzienia. W poprzednim sezonie potrafili rozbić u siebie aż 6;1 SPFC! Teraz w taką kanonadę oczywiście nie wierzę, ale wg mnie wygrana gospodarzy tak czy siak. Za dużo kłopotów w SPFC ostatnio, a Corinthinas w formie, a do tego mecz u siebie. Już czytam, że sprzedano 39 tysięcy biletów wiec będzie rekord.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
jeszcze z aktualnej kolejki dodam taką mała tasiemkę:
1. Figueirense - Chapecoense AF - un 2,5 - @1,6 ✅ (1:1)
2. Atletico Mineiro - Coritiba - 1 - @1,57 ✅ (2:1)
3. America - Santa Cruz - Santa Cruz strzeli gola - @1,53 ✅ (0:3)
@3,85 - bet3.6.5 ✅
a teraz argumenty:
1. Figueirense u siebie na 7 meczy aż w 5 miało under 2,5. - czyli jak widać to zespół u siebie grający bardzo ostrożnie, a jednocześnie niezbyt mocno atakujący. Skład i ustawienie będzie zapewne bardzo podobne jak w ostatnim meczu pucharowym z Ponte (0:0). Chapecoense co prawda statystykę overową ba całkiem dobrą.. ale z reguły o over na ich niekorzyść. czyli tutaj zapewne wyjdą mocno defensywnie. A przy niezbyt mocnym ataku gospodarzy wynik całkiem możliwy
2. Atletico z Fredem i Robinho powinno poradzić sobie ze słabą Coritibą. Ostatnie 3 mecze u siebie gospodarzy to 3 wygrane. Goście natomiast mają serię porażki i dwóch remisów po 0:0. Przewiduje, że Atletico jest w stanie coś strzelić.. a jeżeli już coś wpadnie - to gospodarze nie oddadzą zwycięstwa.
3. Ostatni typ - chyba najdłużej go dobierałem - ale uważam, że Santa Cruz jest w stanie stzrelić gola czerwonej latarni ligi - Americe. Oba zespoły mocno dołują, ale Santa w ostatnich 5 ligowych wyjazdach 4 razy strzelała bramki. Do skłądu gości powinni wrócić: Grafite, Danny Morais i Arthur - a to duże wzmocnienie.
pozdrawiam
m
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Znowu wracamy do ligi brazylijskiej... przed nami 16 kolejka.
I już dziś pojawia się całkiem fajna okazja do zarobku. Na pierwszy ognień idzie dubelek:
Corinthians - Figueirense - 1 - @1,36 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
Santa Cruz - Coritiba
- un2,5 - @1,66 - bet3.6.5 ✅ (0:1)

@2,27
- bet3.6.5 ⛔
kolejne kupony to już single:
Corinthians - Figueirense - 1+ov2,5 - @2,2 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
Corinthians - Figueirense - 1+bts - @3,75 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
Corinthians - Figueirense
- ov2,5+bts - @3 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
Na początek moim zdaniem mniej ciekawy mecz - Santa - Coritiba. Czemu uważam, że będzie mało bramek. Ponieważ nie widzę zawodników, którzy mieli by te bramki strzelać. Santa Cruz bez dwóch najlepszych graczy - Graffite (napastnik 13 meczy i 8 goli) zawieszony za kartki, Neris (środkowy obrońca 10 meczy) kontuzjowany. Ostatnie ligowe mecze Santa u siebie to 2-0-3 z tylko jednym meczem z ov2,5 (przegrana 0:3 z Ponte Preta). Teraz przyjeżdża Coritiba - zespół z przedostatniego miejsca w tabeli - zespół, który na pewno nie będzie atakował - bardziej murował bramkę. 5 ostatnich ich wyjazdów to 0-2-3. W zespole gości zabraknie Juana - zawieszony za kartki uniwersalny gracz środka pola. Przewiduje tutaj minimalne zwycięstwo gospodarzy - 1 lub 2 do 0.
A teraz pora na bardzo dobrze zapowiadające się spotkanie pomiędzy wiceliderem - Cirinthians a walczącym przed strefą spadkową - Figueirense. Zdecydowanym faworytem są gospodarze - jedynym ich osłabieniem będzie brak Fagnera (prawy obrońca - 15 meczy). Zagrają za to Gabriel, Henrique, Romero, Uendel, a w ataku powinien pojawić się Andre - czyli w sumie człon zespołu będzie na boisku. Ostatnie 5 meczy Corinthians to 4-1-0 - i tylko w jednym z tych meczy nie stracili bramki. Gospodarze natomiast bez Pedroso (lewy obrońca - 15 meczy). Za to powinniśmy zobaczyć Parę, Dodo oraz Jeffersona. Powinien zagrać także najlepszy strzelec gości - Moura (12 meczy, 6 goli). Ostatnie wyjazdy Figueirense i fatalna passa - 0-1-4. Ale w ostatnim meczu pojawiło się światełko w tunelu - pechowo przegrana 2:1 z Gremio (gol dla Gremio w 92 min). Myślę, że mimo skazywania na porażkę Figueirense coś strzeli... ale jednocześnie tracąc ze 2, 3 bramki.

pozdrawiam
m
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
no to pora trochę odrobić straty:
Palmeiras - Atletico - Palmeiras + bts -@3,5 - bet3.6.5 ⛔ (0:1)
Lider podejmuje 8 zespół ligi. Jeżeli Palmeiras wygra - odskoczy na 5 pkt Corinthians. Myślę, że powinni wykorzystać taką okazję. Mecze u siebie: 4-1-0 - gole - 11-2 ale to były mecze min z Americą, Figueirense czy Santa Cruz. Dodatkowo trzeba pamę tać że Palmeiras zagra bez powołanych na IO Jesusa i Prassa. Atletico natomiast to zespół strzelający dużo bramek - ostatnie 5 wyjazdów to 1-2-2 - bramki 6-9. Dużą stratą będzie na pewno brak Urso i Rochy. Ale przecież w ataku zagrają Fred i Robinho - w ostatnich 5 meczach ten duet strzelił 6 bramek (na 9 zespołu).
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
dodaje jeszcze tasiemkę:
Palmeiras - Atletico - 1 - @1,83 ⛔ (0:1)
Gremio - Sao Paulo - 1 - @1,85 ✅ (1:0)
ostatnie mecz do kupony mam w 2 wariantach:
1. Ponte Preta - Internacional - un2,5 - @1,6 ⛔ (2:2)
2. Ponte Preta - Internacional - un3,5 - @1,2 ⛔ (2:2)
wer 1 - @5,42 ⛔
wer 2 - @4,07 ⛔
Pierwszy mecz opisałem powyżej.
Gremio - Sao Paulo - Gospodarze bez Waleca i Luana - wyjazd IO... Za to Sao Paulo - potężnie osłabione. Caio - IO, Ytalo, Ganso, Kelvin - kontuzje. Sprzedani Karderc, Ewandro, Calleri kończy wypożyczenie... właściwie ze składu z początku sezonu, który dobrze wyglądał został Maicon i Mena. Dobrze zapowiada się też nowy nabytek - Cueva - ale moim zdaniem to za mało na Gremio - Sao jest w trakcie małej rewolucji - i jeszcze za wcześnie na jakieś sukcesy.
Under w meczu Ponte - Internacional wygląda bardzo zachęcająco - Inter w kryzysie - ostatni gol jaki strzelili to było 5 kolejek temu - 26.06. Pozostałe 4 mecze - porażki po 1:0. Ponte natomiast bez podstawowych napastników - Pottker - zawieszony za kartki, Azevedo kontuzja. Obaj strzelili w tym sezonie po 5 bramek. Pewnie Ponte wygra.. ale jeżeli tak to naprawdę minimalnie.
A może ktoś ma jakieś pomysły na tą kolejkę? - jeszcze kilka ciekawych meczy przed nami jest - a zatem i kilka ciekawych opcji. Zapraszam do dyskusji i pomysłów.
pozdrawiam
m
\\edit - dzięki zksstal - od 3 dni... prawda
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Za to Sao Paulo - potężnie osłabione. Caio - IO, Ytalo, Ganso, Kelvin - kontuzje. Sprzedani Karderc, Ewandro, Calleri kończy wypożyczenie.
Ten pan już jest w FC Sevilla ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom