>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś na szybko...:
-

Sao Paulo - Coritiba
bts - @1,95 - bwin - ⛔ 0:0

dziś nie zobaczymy w zespole Sao Paulo:
Breno - środkowy obrońca
Wellington - defensywny pomocnik
Lucas Fernandes - pomocnik - 5 meczy, 207 min, 1 gol, 1 asysta
Ytalo - ofensywny pomocnik - 13 meczy, 547 min, 1 gol
Renan Ribeiro - bramkarz - 1 mecz, 90 min
natomiast zobaczymy Cueve, Bastosa, Maicona - oni powinni mocno pociągnąć do przodu zespół Sao Paulo. Niewiadomą jest występ Caio, który normalnie by był mocnym punktem zespołu, ale teraz jest zdekoncentrowany końcówką okna transferowego i jego możliwym odejściem, do któregoś z europejskich klubów.
Nie zagrają w zespole Coritiby:
César González - ofensywny pomocnik - 6 meczy, 423 min, 1 asysta
Thiago Lopes - pomocnik - 7 meczy, 173 min
Ruy - uniwersalny pomocnik, skrzydłowy - 10 meczy, 703 min, 1 gol, 3 asysty
Leandro - napastnik
Alan Santos - defensywny pomocnik, 9 meczy, 613 min, 1 gol
Colin Kazim-Richards - 9 meczy, 605 min, 2 gole, 1 asysta
Carlinhos - lewy obrońca - 14 meczy, 1246 min, 1 gol, 1 asysta
ostatnie 5 meczy Coritiby to 2-1-2. W tym 2 mecze z Vitorią i oba przegrane. Pozostałe to remis na wyjeździe Cruzeiro 2:2 oraz wygrane u siebie z Santosem 2:1 i Ponte 3:1.

Ciągle będące w dołku Sao Paulo podejmuje średniaka - Coritibę. W Sao cały czas jest wyprzedaż zawodników i sztabu. W klubie jest spora rotacja i trochę nerwowych ruchów kadrowych. Coritiba jest podbudowana ostatnimi meczami i wyjściem ze strefy spadkowej. Na pewno będą chcieli iść za ciosem - ale czy to wystarczy? Co ważne - Coritiba w ostatnich 5 meczach wyjazdowych strzelało gola. Sao z Cuevą i Bastosem w składzie, także stać na ustrzelenie gola - na pewno takiemu przeciwnikowi jak Coritiba (29 goli straconych w lidze w 21 meczach).
pozdrawiam
m
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Witam.
Dziś zapraszam na zaległy mecz 19 rundy ligi brazylijskiej.

-

Botafogo - Gremio

ov2,5 + bts - @2,3 - bet365 ✅ (2:1)
bts - @1,8 - bet365 ✅ (2:1)
Botafogo+bts - @4,75 - bet365 ✅ (2:1)

13 Botafogo - 7-5-9, bramki 27-30 podejmuje 6 Gremio - 10-6-5, bramki 31-22. Na pewno Botafogo na swoim stadionie potrafi grać i strzelać bramki. W 10 meczach u siebie strzeliło 17 bramek. W 10 ostatnich meczach na właśnym stadionie w 8 strzelało gola (w 6 przynajmniej 2 gole). Co warto zaznaczyć - w tych meczach potrafili strzelić 3 bramki Palmeiras (1 miejsce) czy 3 gole Flamengo (2 miejsce). Goście na wyjazdach w 10 meczach strzelili 14 goli. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych 8 razy strzelało gola. Warto odnotować, że na wyjeździe Gremio strzelało gola wcześniej wspomnianemu Flamengo, 3 gole Palmeiras i 3 gole Atletico-MG (3 miejsce). Z braków kadrowych warte są odnotowania:
W zespole Botafogo:
Emerson Santos - środkowy obrońca - 14 meczy, 1199 min w lidze na boisku
W zespole Gremio zabraknie:
Grohe - bramkarz - 18 meczy, 1620 min
Bolanos - napastnik - 10 meczy, 687 min, 1 gol
Geromel - środkowy obrońca - 15 meczy, 1320 min, 3 gole
Licze na dobry otwarty mecz. Na pewno braki środkowych obrońców w obu zespołach, oraz podstawowego bramkarza w zespole Gremio będzie sprzyjał bramkom.
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Przed nami kolejna kolejka w lidze brazylijskiej. I znów kolejka, którą trzeba typować na podstawie braków kadrowych - zawodnicy na zgrupowaniach, sporo kontuzji i sporo zwieszeń.
-

Botafogo - Fluminense
Botafogo - @2,6 - bet365 ✅ (1:0)
Botafogo+bts - @5,5 - bet365 ⛔ (1:0)

Wybieram mecz pomiędzy 11 w lidze Botafogo - 8-5-9, bramki 29:31 a 8 w lidze Fluminense - 9-7-6, bramki 25:22. Bota w poprzednim meczu pokonało faworyzowane Gremio (2:1) - 6 zespół ligi. Przypomnę inne osiągnięcia Bota u siebie:
potrafili strzelić 3 bramki Palmeiras (1 miejsce) czy 3 gole Flamengo (2 miejsce).
Liczba meczy w lidze na własnym stadionie z przynajmniej strzelonymi 2 bramkami urosła do 7 (11 meczy).
U gospodarzy na czele napadu wystąpi będący w wyśmienitej formie Sassa (10 goli w lidze - 4 gole w ostatnich 5 meczach) i Neilton (6 goli) oraz na pozycji ofensywnego pomocnika Camilo (5 goli)
Fluminense z osłabioną formacją ofensywną - bez Scrapy. Na wyjazdach spisują się poprawnie - 11 meczy - 3-4-4, bramki 9:11. Ale nie są rewelacją, bo ostatnie mecze nie powalają:
Santa Cruz (19 w lidze) - wygrana 0:1
Internacional (17 pozycja) - 2:2
Atletico-PR (9 pozycja) - porażka 1:0
Vitoria (15 pozycja) - 0:0
Sao Paulo - (12 pozycja) - porażka 2:1
W zespole Botafogo:
Emerson Santos - środkowy obrońca - 14 meczy, 1199 min w lidze na boisku
Luis Ricardo - prawy obrońca - 20 meczy w lidze, 1792 min, 5 asyst
W zespole Fluminense
Gustavo Scrapa - skrzydłowy/napastnik - 19 meczy, 1660 min, 5 bramek, 6 asyst - strzelec gola i zawodnik meczu w poprzedniej kolejce
Ostatni mecz gospodarzy pokazał, że są w formie. A ich braki kadrowe powinny nie przeszkadzać w zdobyciu 3 pkt. Zwłaszcza, że goście pkt zbierają głównie na zespołach słabszych. A z zespołami wyżej notowanymi już im nie idzie aż tak dobrze - no i Fluminenese jest osłabione brakiem jednego z filarów ofensywy.

pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Football / Bra. Serie A / Kick off: 07 Sep 2016, 21:00
Santa Cruz PE - Chapecoense TYP X2 1.75 Stawka 1 Bet365✅



Mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie !!
Przedostatnie w tabeli Santa Cruz 5-4-13 podejmuje 9 Chapecoense 7-9-6.
Gospodarze są w fatalnej formie w ostatnich 10 meczach włączając puchar wygrali tylko raz !! Dokładając 6 porażek i 3 remisy , w przeciwieństwie do drużyny gości 3 wygrane w ostatnich 5 spotkaniach sprawiają że są dzisiaj faworytem jeżeli dodamy do tego sporo absencji w drużynie Santa Cruz mamy całkiem wydaje się bezpieczny typ jednak nie ryzykuje więcej niż 1 j
Santa Cruz nie zagra:
Keno (f 20/4 2nd top scorer) and Derley (m 8/0) a także wyczytałem że doszły świeże braki Neris (12/0 d), Tiago Costa (17/2 d), Vítor (6/0 d), Wellington Cézar (2/0 d)
Prawdopodobny skład Santa Cruz:
Tiago Cardoso; Léo Moura, Luan Peres, Danny Morais i Allan Vieira; Uillian Correia, Jadson i John Paul; Pisano, Artur i Gradite
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
-

Botafogo - Fluminense

Botafogo - @2,6 - bet365
Botafogo+bts - @5,5 - bet365
Odważnie z typem na Botafogo ;)
Derby to są wiadomo, szkoda, że mecz ciągle na tym przestarzałym stadioniku Arena Botafogo gdzie murawa jest jaka jest...
IO już kurcze dawno za nimi, mogliby wrócić na swój stadion, albo na Maracanie zorganizować taki mecz, tym bardziej, że znowu Eleven zamierza ich pokazywać.

Składy na dziś




Jak wspomniałeś zabraknie dziś Luisa Ricardo, ten prawy obrońca zrobił na mnie bardzo duże wrażenie w meczu z Gremio gdzie zrobił cały mecz w zasadzie, dwie asysty dał. Jego brak dziś to strata.
Ale ważne, że Sassa jednak zdrowy bo on też zszedł w niedzielę z jakimś lekkim urazem.

Flu jakoś nie bardzo lubię, ten ich styl mnie w ogóle nie przekonuje, skład to smao, nie wiem czy to jako moje po prostu zniechęcenie do nich, ale no po prostu się do tego zespołu przekonać nie mogę wcale.

Powodzenia z typem, odważny jest, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma wiadomo ;)

PS. kto nie widział, to tak strzelił gola w niedzielę Camilo w meczu Bota - Gremio :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=-nJrh_8tHvY
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
@Robson - miałeś racje.. ryzykowny typ.. ale mały plus jest. Dzięki za te składy.. jednak Scarpa zagrał - a jeszcze rano czytałem, że nie jest w pełni sił... - myliłem się.
pozdrawiam
m
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
-

America - Cruzeiro

Cruzeiro - @1,8 - bet365 - ✅ (0:2)
Cruzeiro + bts - @4 - bet365 ⛔ (0:2)
America bez formy. Ostatnie mecze to 3 porażki z nie najmocniejszymi zespołami - VItoria, Chapecoense i Fluminense. Zajmuje 20 pozycję w lidze (ostatnie) - 3-4-15, bramki 14:35. Dodatkowo nie zagra Gilson - prawy obrońca.
Cruzeiro w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zaledwie 16 pozycja - 7-5-10, bramki 30:35. Ostatnie mecze gości pokazują w jakiej są formie. Najpierw wygrana na wyjeździe z Figueirense, potem u siebie z Santa Cruz - 2:0 i na końcu wygrana na wyjeździe z Botafogo 5:2 (puchar). Na pewno w Cruzeiro nie zobaczymy skrzydłowego Sobisa - i to chyba największa strata - kartki. Druga duża strata to bramkarz Fabio. Za to na boisku powinniśmy zobaczyć resztę naprawdę dobrze grającej ostatnio ofensywy Cruzeiro - Arrascaeta, Abila i Robinho.
Ja stawiam na Cruzeiro. Ale ze względu na braki - przede wszystkim podstawowego bramkarza - są szanse, że America coś ustrzeli - stąd mój drugi typ.

pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wydaje się dośc oczywisty typ na Cruzeiro✅. Już dwa razy się w tym sezonie jednak przejechałem na tej Americe, niby najsłabsi, a jak grałem przeciwko nim to urywali pkt faworytom, w tym Santosowi ;/

Wiadomo Cruzeiro ostatnio zwyżka, są faworytem. Wreszcie zaczęli grać odkąd przejął ich Mano Menezes. Liga brazylijska potrzebuje mocnego Cruzeiro.



América-MG: João Ricardo, Jonas, Alison, Suéliton, Danilo, Leandro Guerreiro, Juninho, Pablo, Diego Lopes, Osman, Michael (Nilson).

Cruzeiro: Rafael; Lucas, Manoel, Bruno Rodrigo e Edimar; Henrique e Ariel Cabral; Robinho, Arrascaeta e Rafinha; Ramón Ábila.


Corinthians- Sport

Sam miałem w tej kolejce grać na Corinthians szukając ich przełamania, jednak się wstrzymałem. Raz, że z klubu odeszło kilku ważnych graczy jak Andre, Bruno Henrique czy Elias, to jeszcze dzisiaj osłabieni brakiem Fagnera, Danilo i Rildo. Ponadto forma gdzieś zniknęła i zrobił się lekki kryzys. Dlatego mówię pas i tylko się przygladam. A już w weekend derby Santos - Corinthians!


VS

Internacional- Santos✅

Hitem nocy jednak dziś jest pojedynek Internacionalu z Santosem.
Inter w potężnym kryzysie, ale potencjał kadrowy spory. Nie wiem co jest przyzcyną tak słabych wyników, bo kadra naprawdę ciekawa, ale skoro włodarze w ciągu kilku miesięcy maja już trzeciego trenera to nie jest to normalne.

Internacional: Danilo Fernandes; William, Paulão, Ernando e Geferson; Anselmo, Fabinho, Seijas e Valdívia; Nico López e Aylon
Santos: Vanderlei; Victor Ferraz, Luiz Felipe, Gustavo Henrique e Zeca; Renato, Léo Cittadini e Lucas Lima; Vitor Bueno, Copete e Ricardo Oliveira

Inter dziś bez Eduardo Sashsy i Rodrigo Dourado. Dwa ważne braki.
Santos już bez Gabigola sprzedanego do Interu Mediolan, a także bez Thiago Maia, który pauzuje za kartki, przynajmniej wróci na derby.
Lucas Lima ma już niby grać, mimo iż był na zgrupowaniu reprezentacji. No, ale Gabriel Jesus grał już wczoraj mimo iż dzień wcześniej przecież rywalizował jeszcze z Kolumbią w el. MŚ.

Miałem szukać wygranej Internacionalu, szukam ich przełamania wreszcie, bo to nie przystoi by taki klub, z taką kadrą dostawał taki oklep co tydzień. Czuję, że pokonaja Santos, ale jednak nie gram, nie podoba mi się że brakuje dwóch ważnych graczy, żę w ataku Aylon będzie. Nico Lopez mimo mojej sympatii też jeszcze nie porywa, raczej zawodzi, nie spełnia nadziei, a ma nieograniczony potencjał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
@Robson.. jednak trzeba było wszystko grać - wszystkie Twoje przypuszczenia trafne ???? .

chapeau bas

pozdrawiam
m.
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś celuje w mecz pomiędzy:
-

Cruzeiro - Botafogo
over 2.5+bts - @2,87 - bet365 ⛔ (0:2)
Cruzeiro - @1,65 - bet365 ⛔ (0:2)
Cruzeiro+bts - @3,75 - bet365 ⛔ (0:2)

Zapraszam na spotkanie 24 kolejki ligi brazylijskiej. 12 Cruzeiro podejmuje 10 Botafogo. Ostatnie mecze gospodarzy na własnym stadionie wyglądają następująco: 3-1-2, bramki 11:10 (w tym jeden puchar - wygrana 2:1 z Vitorią). Z tych spotkań warte odnotowania są: najpierw wysoka porażka z Atletico PR (9 w lidze) 3:0 - 12.07.2016 oraz wygrana z Internacionalem 4:2 - 05.08.2016. Ostatnie mecze Cruzeiro to 2 wyjazdy - najpierw w pucharze wygrana z właśnie z Botafogo - 5:2 a następnie wygrana z Americą 2:0. W porównaniu z ostatnim meczem do składu wraca Sobis - podstawowy skrzydłowy. Nadal zabraknie pierwszego bramkarza - Fabio.
Przechodząc do gości - ostatnie mecze wyjazdowe: 1-2-3, bramki 4:7 (także policzyłem jeden mecz pucharowy). Tutaj chciał bym zwrócić uwagę na wygrany mecz z Sao Paulo 1:0 - 14.08.2016 oraz porażkę z Atletico PR 1:0 - 30.08.2016. Może ostatnie mecze wyjazdowe nie napawają optymizmem - ale patrząc na wszystkie ostatnie mecze to są to dwie wygrane u siebie - najpierw 2:1 z Gremio a ostatni mecz 1:0 z Fluminense. W Bota zabraknie:
Luisa Ricardo prawy obrońca - 20 meczy - 1792 min - 5 asyst
Fernandesa - pomocnik - 18 meczy - 1086 min, 1 asysta, 2 gole
Rodrigo Lindoso - pomocnik - 13 meczy - 1046 min - 2 asysty
Mimo tych braków na pewno w obu zespołach zobaczymy na pewno główną siłę ofensywną obu zespołów. W Cruzeiro - Arrascaeta, Robinho, Sobis (powrót do składu) i Abila. W Botafogo - Sassa, Neiltona i Camilo.
Zapowiada się na ładny, szybki mecz. A z powodu braku podstawowego bramkarza w zespole gospodarzy liczę na bramki z obu stron (bo to że Cruzeiro strzeli o pewne).
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziś dwa mecze przede wszystkim się wysuwają przed szereg.

VS

Santos - Corinthians
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,625
b365 ⛔2:1​

Klasyk w stanie Sao Paulo.
Oba zespoły w lekkim kryzysie, oba z problemami przed dzisiejszym hitem.
O tym, że Corinthians potraciło kilku ważnych graczy pisałem w poście wyżej. Elias, Andre i Bruno Henrique odeszli. Skład teraz nie robi już jakiegoś wrażenia.

Jednak Santos także ma dzisiaj problemy z zestawieniem składu. Gabigol już na San Siro wiadomo, ale dziś też trójka podstawowych graczy z powodu kartek będzie pauzować. Lucas Lima, Ricardo Oliveira i Victor Ferraz, cała trójka musi odcierpieć zawieszenie za kartki.

Santos: Vanderlei; Daniel Guedes, Luiz Felipe, Gustavo Henrique e Zeca; Renato, Thiago Maia, Jean Mota (Vecchio) e Vitor Bueno; Copete e Rodrigão
Corinthians: Cássio, Fagner, Vilson, Balbuena e Uendel; Cristian (Willians); Marquinhos Gabriel (Giovanni Augusto), Camacho, Rodriguinho e Marlone; Gustavo

Gdyby więc Lima i R.Oliveira byli to grałbym na Santos, bo na Villa Belmiro są niesamowici, jednak kiedy ich nie ma, nie jestem już aż tak przekonany do wygranej Santosu, aczkolwiek myślę, że tak czy siak ta wygrana będzie, ale typ z miana jako takiego przeistacza się w ryzykowny bo nie będzie tyle jakości w grze z przodu.
Dlatego najlepiej odpuścić.


VS

Gremio - Palmeiras
Typ: obie strzelą? TAK @ 1,75 b365
⛔0:0​


Gremio straszny dołek formy. Wrócił Luan, ale przeciwko Botafogo nie wiele pomógł. Wrócił też Marcelo Grohe do bramki więc to dobry znak bo ostatnio zastępujący go goleiro przeicwko Bota często się mylił, a Grohe to uznana marka.No i wraca też Miller Bolanos, który także jeździ na kadrę.

Palmeiras z Gabrielem Jesusem, Palmeiras liderem Brasileirao. Są faworytem, ale myśląc o tym meczu widzę gole. Gremio większy potencjał dziś, mecz u siebie na Arena do Gremio, więc powalcza.

Grêmio: Marcelo Grohe; Edílson, Geromel, Wallace Reis e Marcelo Oliveira (Kannemann); Jailson, Walace e Ramiro (Pedro Rocha/Lincoln); Douglas, Luan e Miller Bolaños.

Palmeiras: Jailson; Fabiano (Tchê Tchê), Edu Dracena (Thiago Martins), Vitor Hugo e Zé Roberto; Gabriel, Moisés, Tchê Tchê (Thiago Santos ou Cleiton Xavier); Rafael Marques (Róger Guedes ou Cleiton Xavier), Dudu e Gabriel Jesus

W zespole Palmeiras kilka zagadek ze składem jak widać.

Mecz to pojedynek Luan vs Gabriel Jesus, obaj zdobyli złoto IO w Rio, obaj są jednymi z najlepszych graczy w całej lidze. Więc zapowiada się ciekawy mecz, nie tylko ze względu na kluby będące w czołówce, ale też ze względu na tą dwójkę piłkarzy.


Gremio - Palmeiras w Eleven Sports dziś o 23:30 ;)
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ypiranga FC - Guarani
Ypiranga @1.66 Betsafe 4/10 ⛔
Pewni awansu z pierwszego miejsca goście decydują się oprzeć skład na rezerwowych piłkarzach w tym meczu. Dla gospodarzy jest to mecz o wszystko, potrzebują zwycięstwa by awansować nie patrząc się na innych. Atut boiska potrafią wykorzystać o czym świadczy bilans 6 wygranych, 2 remisów i 0 porażek. W zaistniałych okolicznościach typ na gospodarzy wydaje się być logiczny. Brazylia Serie C.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cruzeiro - Atletico MG

Wiele osób przewiduje w tym spotkaniu bramki, ale nie tylko z jednej ze stron. Ja też się skłaniam ku temu stwierdzeniu, dlatego też proponuje zakład obie strzelą, po kursie który mógłby być lepszy, ale wybrzydzać nie ma co. Abila, Sobis, Arrascaeta, Robinho vs Fred, Pratto, Robinho to według mnie prognostyk ofensywnego spotkania. Cruzeiro po dobrym okresie, zagrało dwa spotkania gdzie nawet nie strzelili bramki, z Bota brakło skuteczności, a z Sampą to był tak słaby mecz, że nawet nie komentuje. Teraz wracają do siebie, apetyty na pewno są duże właśnie po tych ostatnich dobrych wynikach, także walki i zaangażowania u nich nie powinno zabraknąć. Dla typu dobre to, że bodaj tylko w jednym meczu w tym sezonie u siebie zachowali czyste konto.
Atletico ma ostatnio ciężki terminarz wyjazdowy, Palmeiras, Flu, Santos, Sampa, Flamengo, Gremio, ale i tak według mnie źle nie wyglądali. W sumie siedem punktów, a mogło być lepiej, bo w żadnym z przegranych spotkań aż tak źle nie wyglądali. Teraz mają szanse na kolejne punkty, bo na przeciw nich stoi ta dość słaba defensywa Cruzeiro i taki Robingo czy właśnie Fred może błysnąć i coś ustrzelić. Według mnie bts bardzo prawdopodobny i myślę że warto spróbować.

Obie strzelą @ 1,66 Bet365 ✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Goias - Parana
Goias @1.87 Pinnacle 3/10

Oba zespoły na porównywalnym poziomie w tym sezonie. Za Goias przemawia atut boiska, u siebie tylko jeden mecz przegrali z 13 rozegranych. W ostatniej kolejce pokonali Oeste a Parana jest po trzech porażkach z rzędu i z fatalną formą na wyjazdach - 4 z 5 ostatnich spotkań przegrali i mają najwięcej straconych bramek na wyjazdach z całej ligi. Gospodarze bez poważniejszych osłabień. Przyjezdni muszą sobie poradzić bez: Uchoa (Pomocnik 16M/1G), Jao Paolo (Obrońca 15M/1G), Carioca (Pomocnik 11M), Claudevan (Pomocnik 9M).
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
-

Ponte Preta - Atletico
ov2,5+bts - @2,2 - bet365 ✅ (1:2)

Atletico ciągle walczy o mistrzostwo. Musi atakować, żeby nie stracić dystansu do prowadzącej dwójki. Ostatnie wyjazdy nie najlepsze - 0-3-2, bramki 6-10. Ale może właśnie teraz przełamią tą zła passę. Ostatni mecz między tymi zespołami rozegrany był ledwie tydzień temu (także na stadionie Ponte) - 2:2. Ponte u siebie mocne - 3-2-0, bramki 10:3.
Natomiast nie zobaczymy dziś na boisku:
Ponte:
Clayson, Reynaldo, Pottker
Atletico:
Erazo, Rocha
możliwe że zamiast Freda w wyjściowym składzie zobaczymy Pratto.
Cóż - Ponte wg mnie niby delikatny faworyt - ale liczę tutaj na skuteczność bramkową Robinho, Pratto (lub Fred, w zależności czy się pojawi na boisku) oraz Cazareza. Jak by nie było - goście mają bardzo mocną ofensywę. Na przeciwko nich w Ponte pojawią się Roger, Azevedo. Są duże szanse, że na własnym stadionie także coś ustrzelą.
Oba zespoły bardziej ofensywne niż defensywne - a to może oznaczać całkiem ciekawe widowisko.
Pozdrawiam
m
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś bardziej ryzykowne typy:
-

Internacional - Coritiba
1+no bts - @2,75 - bet 365 ✅ (1:0)
x HT/1 FT - @4,33 - bet365 ✅ (1:0 (0:0))
Inter powoli odzyskuje formę. Po serii meczy na wyjeździe w poprzedniej kolejce wrócił na swój stadion i od razu wygrana - 1:0 z Figueirense. Zresztą na własnych śmieciach osiągają jakieś tam wyniki - 2-2-1. Do typu skłania mnie także fakt, że mimo niewielu goli - to jednak one są rozłożone równomiernie między zawodników - a ich powinniśmy zobaczyć dziś na boisku - Vitinho, Aylon czy Seijas. W zespole Coritiby nie zagrają Gladiator oraz Kazim - to czołówka strzelców u gości. Dodatkowo wyjazdy ligowe też nie napawają optymizmem - 1-2-2. Ostatnie mecze między tymi zespołami także skłaniają mnie ku Internacionalowi:
28.01.16 PL Internacional Coritiba 0 : 0
07.06.15 SA Internacional Coritiba 2 : 0
28.09.14 SA Internacional Coritiba 4 : 2
24.11.13 SA Internacional Coritiba 0 : 0
20.05.12 SA Internacional Coritiba 2 : 0
myślę, że Internacional stać na wygraną - jednak będzie to wygrana w ich stylu - czyli minimalna.

\\edit - dziękuję Panowie za ostrzeżenie.. może faktycznie trochę za optymistycznie powiedziałem że Inter &#39;odzyskuje formę&#39;.. bardziej chodziło mi o styl z zeszłego sezonu - brzydki, minimalistyczny, ale w zeszłym sezonie to wystarczało.. Co do składu Coritiby - no cóż - Kleber jednak jest zdecydowanym strzelcem zespołu za nim dopiero są pozostali.


pozdrawiam
m
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na moje oko to te zespoły mają dziwną H2H , ta historia pojedynków jest dosyć klarowna,i na moje powinien być dzisiaj remis lub wygrana gości,ale nie gospodarzy. Do wykasowania potem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
International wypada stoper Paulao i def. pomocnik Fernando. Co prawda goście od jakiegoś czasu bez Klebera i zawieszony jest Kazim ale tam ma kto strzelać bramki i raczej to się rozkłada na kilku graczy. International w tym sezonie tragiczne, ostatnio bez formy a wygrali tylko ze słabym Figueirense.
Coritiba ostatnio bardzo ładnie pogrywa więc totalnie nie rozumiem tych kursów. Poza tym biorąc pod uwagę siłę ofensywną Coritiby nawet bez tych dwóch napastników i def. International, która reg traci bramki to pierwszego zakładu totalnie nie rozumiem.

Coritiba marnuje karnego (chyba kontrowersyjny ale dokładnie nie widziałem sytuacji) nie trafia po czym International dostaje w prezencie karnego od Coritiby za totalnie idiotyczny faul :p Patrząc na przebieg meczu to +0,5 na gości &gt;2,00 było fajną opcją
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Pora dodać coś z Brazylii. Na początek coś oczywistego:
-

Corinthians - America (2:0)

1+ov2,5 - @2,05 - bet365 ⛔
prawdopodobne składy:
Walter - Uendel, Balbuena, Henrique, Fagner - Camacho, Rodriguinho - Gabriel, Augusto, Marlone - Guilherme
Ricardo - Gilson, Lima, Roger, Jonas - Guerreiro, Juninho, Ernandes - Danilo, Matheus, Pablo
zabraknie w zespole Corinthians:
Cassio - bramkarz - 18 meczy - 1621 min
W zespole gości zabraknie:
Osman Junior - skrzydłowy - 22 mecze - 1945 min - 2 gole

-

Botafogo - Atletico MG (3:2)

bts - @1,7 - bet365 ✅
i odważniej:
ov2,5+bts - @2,2 - bet365 ✅
SidĂŁo - Luis, Santos, Fonseca, AlemĂŁo - Airton, Silva, Lindoso - Camilo - Sassá, Neilton
Victor - Santos, Erazo, Silva, Cesar - Carioca, Urso - Robinho, Otero, Clayton - Fred
Botafogodziś bez:
Luis Ricardo - prawy obrońca - 20 meczy - 1792 min - 5 asyst
Diogo Barbosa - lewy obrońca - 21 meczy - 1849 min - 2 gole - 1 asysta
Atletico bez:
Patric - wszechstronny zmiennik - 16 meczy - 786 min - 2 gole - 4 asysty
Carlos Carvalho - zmiennik, ofensywa - 16 meczy - 828 min - 2 gole
Marcos Rocha - prawy obrońca - 13 meczy - 1025 min - 3 asysty
Maicosuel - ofensywny pomocnik/skrzydłowy - 12 meczy - 820 min - 2 gole - 1 asysta
pozdrawiam
m
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Fluminense @2,01 pinnacle ⛔ 1:2
Flu po przegranych derbach z Flamengo podejmuje spisujące się ostatnio bardzo słabo Sao Paulo. Przede wszystkim wracają na własny stadion. Jeżeli chodzi o kontuzje to nie znalazłem informacji jakoby miał pauzować ktokolwiek istotny. Patrząc na to jak się ostatnio prezentują to powinni tutaj raczej spokojnie wygrać bo Sao Paulo nieuchronnie zbliża się do strefy spadkowej i ciężko tutaj szukać pozytywów. Trener powinien spróbować zagrać dobrze spisującemu się w meczu z Santosem Robsonowi, w podstawowej &quot;11&quot; powinien też zacząć Cueva w miejsce Wesleya.
Fakt, że goście walczą o utrzymanie nie jest tutaj aż tak istotny bo gospodarze również walczą o awans do CL, więc mobilizacji nie zabraknie po żadnej ze stron a biorąc pod uwagę ostatnie poczynania ofensywy gości przypuszczam, że będzie im bardzo trudno wywieźć punkty z Rio de Janeiro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom