>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-point 10 Euro Free

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Spokojnie, dostaniemy, dostaniemy tylko 20 grudnia którego roku??
Pewnie mają &quot;problemy techniczne&quot; jak większość w takim przypadku
 
M 0

makims

Użytkownik
Napisalem do nich maila po angielsku poprzez link &quot;kontakt&quot; na ich stronie.Odpowiedz otrzymujemy po zalogowaniu sie na konto.Kod byl w tej wiadomosci jednak kiedy go wpisuje,wyswietla sie blad o nieprawidlowym kodzie...
 
B 25

bobo

Użytkownik
Napisalem dzis do nich meila kiedys wysla te wiadomosci na sms i po kilku godzinach dostalem wiadomosc meilowa z kodem na 10 E ????

Dear customer,

your 10 € code is -------------------------------
You can use the deposit methode -&gt; bonuscard to cash.

With best regards

your
Cashpoint.com team

Manuel Goldmann
Cashpoint Agentur &amp; IT-Service GmbH.
Viktor Kaplan Strasse 9
A-2201 Gerasdorf
Tel: +43 1 217 72
Fax: +43 1 734 73 30
[email protected]
http://www.cashpoint.com
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wysłałem im właśnie zapytanie czy mogą mi wysłać promocyjny kod na 10euro ten świąteczny, bo jeszcze nie dostałem. Może się uda i mi też go dadzą ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Ludzie . Napiszcie do nich email . Najlepiej po angielsku o bonus xmas.
Ja wczoraj napisalem i dzis kodzik wyslany. Trzeba zaczac obracac. Jakie warunki?

Odp na skrzynke na stronie.

Pozdrawiam
 
baz 25

baz

Użytkownik
Wiecie co ja nic nie wysyłałem !!! a mam kod !!!! sprawdźcie swoje skrzynki ale na stronie cashpoint po zalogowaniu mysle ze wszystkim wysłali !!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no wlasnie teraz tez zobaczylem oni zamist wysylac na skrzynki na maila to wyslali na konto u buka i tez mam kase, więc jednak dotrzymali slowa
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak logujesz się na konto to masz pod sekcją logowania informację ze masz w skrzynce nieprzeczytaną wiadomość, jest niemożliwe abyś tego nie zauważył, więc skoro nie ma to znaczy ze nie dostałeś.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Jak logujesz się na konto to masz pod sekcją logowania informację ze masz w skrzynce nieprzeczytaną wiadomość, jest niemożliwe abyś tego nie zauważył, więc skoro nie ma to znaczy ze nie dostałeś.
a ile razy do nich pisałeś i na jaki email?
 
Do góry Bottom