>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-point 10 Euro Free

miczu 0

miczu

Użytkownik
&quot;Bonus jest jednorazowym saldem zakladowym i nie moze byc wykorzystany w gotówce. &quot;

Z tego rozumiem iz jest to freebet. Minimalna wyplata to 50 euro
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
ja tez nic nie mam

mogl by ktos napisac ten tekst meila co do nich wysylaliscie ze kase dostaliscie po angielsku

bylb bym wdzieczny
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
poszedłem za waszym przykładem i sprawdziłem ale na stronce tego buka żadnych wiadomości nie mam o bonusie ???? wysłałem im przed kilkoma chwilami maila ???? zobaczymy ale widzę z waszych wypowiedzi że coś ociągają się z odpowiedziami na wasze maile⛔⛔⛔
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Z tego co widze motacie się z tym pseudointernetowym bukiem:]Rozumiem że każdy jest łasy na te darmowe 10 euro,ale oni są raczej jeszcze na etapie &quot;niepoważności&quot;, moje przejścia z bonusem od 1. depozytu to jakieś wolne żarty były.Dawali mi jakieś bonusy,bo coś im się nie księgowało na koncie etc.:-DKOntakt z nimi graniczy(ł) z cudem,ale dostałem parę e-maili i polecam abyście pisali na każdy z nich,a nóż widelec się uda.Ja tylko dzięki temu coś wywalczyłem ???? :
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Hi

I dont get code promotion &#39;xmas&#39;.
I dont get any email and sms . So if u could send me this code , please.

Thanks and have nice day


Mniej wiecej tak.

Tak jak pisalem meczy Deportivo wszedl .
Mam juz 29,50 euro na koncie.
Dzis chce postawic mecz i sie nie da .. Kupon zostaje odrzucony.

Mam przez to rozumiec ze mam jeszcze raz postawic za all?
Troche to nie kumate ..
 
K 0

kaki

Użytkownik
Ich bin von 30.12.2008 bis einschließlich 06.01.2009 nicht im Haus. In dieser Zeit wenden Sie sich bitte mit dringenden Angelegenheiten an Frau Kanai unter [email protected]. mam pytanie co to oznacza bo jestem slaby z nieimieckiego?
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
ja wyslalem do nich meila ze strony ze skrzynki i przyszlo mi takie co

Dear Customer! A routine check of our system showed that You signed up with more than one account. Please tell us which one You will be using in the future, since we can give You Your bonus just once. We hope for your understanding for the measure, but the wagering permits only a single Login. Sie schrieben:
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
ja wyslalem do nich meila ze strony ze skrzynki i przyszlo mi takie co

Dear Customer! A routine check of our system showed that You signed up with more than one account. Please tell us which one You will be using in the future, since we can give You Your bonus just once. We hope for your understanding for the measure, but the wagering permits only a single Login. Sie schrieben:
ja wysłałem chyba z 6 maili + maile ze skrzynki i nic mi nie odpisują:-|
 
M 0

makims

Użytkownik
Ja po wyslaniu im na maila blednego kodu,ktory mi wyslali pare dniu temu,w odpowiedzi dostalem prawidlowy kod i kasa na koncie.
 
Do góry Bottom