>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CasiNETo freerolle

R 0

r00t3k

Użytkownik
tez grałem w tym turku napisałem maila do nich z pretensją ciekawe czy odpiszą jak wyłączyli byłem 6 po tych 40 minutach i koło 250 osób tylko, na 80 płatnych. denerwujące to było. Nie rozumiem jak tak można sobie anulować turniej w czasie gry...
coś im się musi pierniczyć soft, bo ja w takich przerwanych turkach grałem już kilka razy.. najlepsze jest to, że najczęściej się to zdarza właśnie w tym turku o 500, rzadziej w tych o 200..
moja teoria spiskowa to źle zabezpieczona platforma i ataki na serwery ludzi, którzy za wcześnie odpadli (ewentualnie konkurencja)..
bo grając w innych godzinach jeszcze nigdy nie miałem takiej zwiechy ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
coś im się musi pierniczyć soft, bo ja w takich przerwanych turkach grałem już kilka razy.. najlepsze jest to, że najczęściej się to zdarza właśnie w tym turku o 500, rzadziej w tych o 200..
moja teoria spiskowa to źle zabezpieczona platforma i ataki na serwery ludzi, którzy za wcześnie odpadli (ewentualnie konkurencja)..
bo grając w innych godzinach jeszcze nigdy nie miałem takiej zwiechy ;)
właśnie gram o 500$ i niestety rozłącza co jakiś czas ... ale dodam że o inne stawki &quot;np. 200$&quot; także ni z tego ni z owego nagle pojawia się status &quot;sitting out&quot; ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
takze gram i wszystko dziala zero jakis problemow
napisz jak ci pójdzie, bo ja mam 74 miejsce na 750 i wpadło 1.95$ heh :-D
ale piszę to nie dla spamu, ale dlatego żeby napisać że takich ryb w życiu nie widziałem, ja na ręce JJ człeń nie wiem co, w końcu 2 się sprawdziło i jeden miał parę króli ze stołu, drugi z kolej miał 10 na ręce i coś jeszcze, i wyszło 1010KK łącznie mu, oczywiście bym wygrał, a na stole było aż 10K $ ... :kwasny4565: nie chcę być rybą, ale na następny raz muszę ostrzej grać, bo grałem chyba ze 3 raz i zawsze jestem w 100 ... sądzę że jak troszkę poblefuję to lepiej na tym wyjdę :spokodfhgfh:
 
K 12

karauak

Użytkownik
Kase dopisuja jak turniej sie skonczy !
I nie kumam waszych problemow z softem ja tam gram tydzien wygralem pare razy (praktycznie co turniej koncze na platnych miejscach) i nic mi sie nie wiesza ani nie sitautuje mnie
Zastanawiam sie tylko ile zabieraja % za wyplate mam narazie 150 $
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Kase dopisuja jak turniej sie skonczy !

I nie kumam waszych problemow z softem ja tam gram tydzien wygralem pare razy (praktycznie co turniej koncze na platnych miejscach) i nic mi sie nie wiesza ani nie sitautuje mnie

Zastanawiam sie tylko ile zabieraja % za wyplate mam narazie 150 $
właśnie, to jest ciekawe, bo też kończę na płatnych miejscach tak jak piszę, a tak wysoko bo się boję ryb :-D ale w końcu zacznę grać ostrzej i dlatego chciałbym wiedzieć ile wynoszą opłaty za wypłaty, jeśli ktoś się o tym dowie albo wie, to niech tu napisze !
 
R 0

r00t3k

Użytkownik
właśnie, to jest ciekawe, bo też kończę na płatnych miejscach tak jak piszę, a tak wysoko bo się boję ryb :-D ale w końcu zacznę grać ostrzej i dlatego chciałbym wiedzieć ile wynoszą opłaty za wypłaty, jeśli ktoś się o tym dowie albo wie, to niech tu napisze !
Wystarczyło przeczytać kilka postów wcześniej ;)

Tylko i wyłacznie na konto .Czeka sie około 2 tygodni,ale wypacaja bez probemów . Za 2 wyplate w miesiacu pobrali mi 20$ :kwasny4565: . Minimum to chyba 50 . Fajnie sie Wegrow wnerwia,ktorych tam cala masa :-D
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
dzieki bardzo za info o tym pokerroomie , wczoraj 3 miejsce z pula 500 $ i 29$wpadło , dzisiaj pierwsze i 75$ , poziom graczy rzeczywiscie mizerny , z softem nie miałem najmniejszych problemów jak tu niektórzy mieli , , zleciłem wypłate 104 $ i zobaczymy ile sie czeka , w mailu z potwierdzeniem napisali ze 48 h , zobaczymy...
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Wie ktoś moze jak przetransferowac kase z pokera na zakłady?
ponawiam pytanie? można tam grac za kase z pokera u buka?
i tzreba sie weryfikowac pzred wyplata?

nie ma akiej opcji ale widze jest możliwośc transferu $$$ inemu uzytkownikowi.niechce ktoś dokupić dolców po dobrym kursie ? ;) bysmy sie jakos dogadali na moneyboekrs
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
najbardziej oszukany pokerroom w jakim grałem podam tylko jeden z przykładów:
ja we freerollach bardzo dużo razy trafiam podobnymi kartami w strita, i wcale się takiemu tokowi gry nie dziwię, sam dziś grałem o 50$ o 10 i miałem na ręce KK a gość 88 i oczywiście na stół siadło 8 10 10 także rozumie twój ból :-D
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
ale jeśli ktoś podbija a potem sprawdza all in z 8h 5s (w ogóle śmiech co za fish) to podejrzewam że wiedział co będzie i chociaż był to jakiś freeroll zgłosiłem to do supportu bo przez takie zagrania straciłem na tym pokerroomie kolo 50$ na stołach cashowych
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Własnie podejzane to jest... ja tez grałem dzis w freerolu i miałem na rece 88 na stole nic nie było i koles weszedł all in a miał dame i jupka i oczywiscie na stole wpadła jedna dama i 9 i 6 i przegrałem... a koles miał pare dam :/ zal.pl
 
K 12

karauak

Użytkownik
Matko ! piszecie tu takie zale jakby to byla wasza pierwsza gra we freerollach ---&gt; przeciez wiadomo ze tam ludzie graja all in z niczym bo to tylko freeroll nie ryzykuja wlasnej kasy ! watpie zeby podobne all iny wchodzily w gre przy prawdziwej puli 1000 $
 
Do góry Bottom