>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak myślicie, czy jak mam tam konto, jednak nie grałem na kase (tylko freerolle) to mogę zamknąć konto i otworzyć na nowo żeby dostać kase? ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Bananeq napisz do supportu ze zalozyles konto ze zlego linka nic nie wplacales ani nie wyplacales i prosilbys o zamkniecie. Robilem tak juz w sieci bossmedia.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mam jedno przemyslenie na temat pomnarzania tego bonusa. Nie wiem jak inni grajacy ale ja odnosze wrazenie, że ta firma bardzo utrudnia wyrobienie wymaganych 200e RC. Dostalem wczoraj maila ze mam jakies 125 e RC, jednak na poczatku gdy zaczynalem pomnazac to potrafilem wejsc na stół z 10e i zejsc z 40e. A teraz poprostu potrafie siedziec 10-15 minut i nawet jedna głupia para sie nie trafii, a wczesniej wczodzily takie uklady, że az pytali sie mnie na stołach czy nie jestem synem &quot;Dealera&quot; ???? ))

To napewno nie jest szczescie poczatkujacego, bo od poczatku gralem bardzo ostroznie. W pewnym momencie mialem 150e, teraz zostało mi tylko 90. Nie wiem jak innym grajacym z Polski idzie, ale naprawde bardzo trudno wyrobic ten bonus.

PS. Moj nick na celebpoker : luca_brass ;))


A i jeszcze jedna sprawa o której chcialem napisac, przed chwila otrzymalem maila w którym na zadane przeze mnie pytanie supportowi czy RC przechodzi na nastepny miesiac, dostalem odpowiedz ze niestety nie przechodzi ;))) nie no piekna sprawa poprostu ;)) wiec chcialbym sie dowiedziec czy ktos ma jakies info na ten temat ?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ogolnie nie przechodzi poniewaz rake jest rozliczany comiesiecznie 15 kazdego miesiaca. Jesli masz ugrane minimum 100E rake dostajesz 30% rakeback jesli nie to nie. Nie wiem jak ma sie sprawa do naszego bonusa. Pozostaje sie tylko sprezyc i ugrac do 15 stycznia wymagane 200E rc ???? Ja mam jakies 130E rc ugrane.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ogolnie nie przechodzi poniewaz rake jest rozliczany comiesiecznie 15 kazdego miesiaca. Jesli masz ugrane minimum 100E rake dostajesz 30% rakeback jesli nie to nie. Nie wiem jak ma sie sprawa do naszego bonusa. Pozostaje sie tylko sprezyc i ugrac do 15 stycznia wymagane 200E rc ???? Ja mam jakies 130E rc ugrane.
To ten bonus trzeba ugrać do 15 stycznia? Jeśli tak, to mam małe szanse, bo do tej pory wyrabiałem raczej bonus na Titanie, a na Celeb mam ugrane tylko kilka euro RC :kwasny4565:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem czy trzeba, nie mam pojecia jak oni traktuja tych z bonusa. Ja sie postaram ugrac do 15stego zeby miec spokoj ???? Juz mam jakies 140E rc zrobione wiec tak duzo nie zostalo.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Kurde do konca grudnia mialem wyrobione ponad 130E rc teraz wysylam zapytanie ile mam a oni mi na to 11E.... Mam nadzieje, ze to sie sumuje bo jak nie to sie wk$$%# ????
 
lotheg 0

lotheg

Użytkownik
Ja dokładnie tak samo...w grudniu sporo grałem, ale nie wiem ile miałem. Teraz w styczniu tylko parę rozdań i przysłali, że mam 0,44 euro RC wyrobione :/
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem jak cos zrobie sobie dumpa do innego pokerroomu z sieci bossmedia bo to juz by byla przesada zebym od nowa musial to wyrabiac ????

Po skonsultowaniu z Darkiem z polskiego supportu Celebpoker dowiedzialem, ze rake sie sumuje i po wygenerowaniu lacznie 200E rc wyplaty zostaja odblokowane wiec nie ma sie czym martwic ????
 
Do góry Bottom