>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
świetnie ????
gram już kupę czasu i ugrałem uwaga...uwaga........ 10 RC :jupisdfgdfg::browar565::jupisdfgdfg:
Nie mam pojęcia czy uda mi się wyrobić ten bonus ????
szkoda, że nie idzie wypłacić tego co powyżej 25E ????
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
To szalu nie zrobiles, ja mam juz 85E rc ????
Wooooolniutko idzie
to moje 10 rc to był &quot; żenujący żart piszącego&quot; :jezora:
też jestem z tego niezadowolony ????
a ile czasu poświęcasz dziennie ? i na jakich stawkach grasz ? ???? no i jaki masz stan konta ? ???? (sorka za wywiad) :spokodfhgfh:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Gram po kilka godz dziennie 2-3 stoliki jednoczesnie na najnizszych stawkach oczywiscie (zawsze gram zgodnie z bankroll management). Co do stanu konta, zachowam dla siebie ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a ja ugralem na blackjacku 58 euro i zlecilem wyplate 33 euro ale wczesniej nie ugralem tych punktow, to teraz mi cofną wyplate czy nie?? narazie jest status:held
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ale nie o to chodzi Mazaq teraz wyplaty z webdollara ogolnie maja status held (chyba przez swieta) ciekawe jest to jak on w ogole mogl zlecic ta wyplate bo przed ugraniem wymaganego rake w ogole sie nie da tego zrobic ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak mogles zlecic wyplate skoro opcja wyplat jest zablokowana przed ugraniem 200E rc? W kazdym razie ja tak mam...
ja tez bylem zdziwiony ze moge zlecic wyplate ale jakos poszla i teraz nie wiem czy bedzie cofnieta czy nie ale zadnych punktow nie wyrobilem
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
no a ja sobie pluje w brode , bo miałem 500 euro , i zamiast grać sobie progresją zaczynająć od 1 euro na BJ to poleciałem bez zadnego systemu i te 500 wtopiłem w 5 minut. a miałem już 66 RC i za każdą partią 1vs1 za 50 euro wyrabiało sie 10 punktów, to moja największa porażka w tym roku
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
majorr czy mozesz powtórzyc?? :-|

Odebrali ci to co od nich dostales.

A w okresie swiat czyli od soboty do dzis to wszytskie wyplaty sa utrzymywane i wszystko okaze sie najwczesniej jutro.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
ja tez bylem zdziwiony ze moge zlecic wyplate ale jakos poszla i teraz nie wiem czy bedzie cofnieta czy nie ale zadnych punktow nie wyrobilem
Ale jaja, to chyba masz poprostu farta i jak Ci dopisywali kase to nie zalozyli blokady wyplat. Mysle, ze jak system przyjal wyplate to przejdzie ????
 
Do góry Bottom