>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champion of Champions 2013 (19-24.11.2013)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Champion of Champions 2013
19-24 listopada 2013​

Champion of Champions 2013 to reaktywowana po ponad 30 latach impreza zaproszeniowa, która w zamyśle miała koncentrować wszystkich zwycięzców turniejów rankingowych z poprzedniego sezonu. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała zamierzenia organizatorów, którzy byli zmuszeni zapełnić drabinkę dwoma najwyżej sklasyfikowanymi zawodnikami bez turniejowego zwycięstwa ( Mark Davis i Shaun Murphy ) . Mimo tych małych niekonsekwencji regulaminowych faktem jest, że zestaw uczestników turnieju jest imponujący i nie brakuje absolutnie żadnego z najlepszych snookerzystów na planecie.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 19-24 listopada w Ricoh Arena w angielskim Coventry. Pula nagród jest adekwatna do rangi turnieju i wynosi £270,000 z czego zwycięzcy przypadnie okrągłe £100,000, ale nawet przegrany w pierwszym meczu nie powinien wyjechać niezadowolony, bo zgarnie całkiem przyjemne £5,000. Format turnieju trochę nietypowy, bo pierwsze 2 rundy tylko z nazwy są meczami grupowymi, gracze są rozstawieni i wygrany przechodzi dalej, więc nie ma mowy o prawdziwych rozgrywkach grupowych. Pierwszą rundę gramy do 4 wygranych frejmów (best-of-7), dwie następne do 6 (best-of-11), a w finale triumfator będzie musiał uzbierać 10 partii (best-of-19).
Livescore
Turniej będzie szeroko transmitowany przez brytyj ską telewizję ITV4, więc nie powinno być probl emów z dotarciem do transmisji na żywo. Oferta na mecze 1 rundy dostępna już praktycznie w większ ości buków, ale chyba najszy bciej poja wiła się w william hill.
Zapraszam do dyskusji
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wprawdzie do turnieju jeszcze sporo czasu i przez te 2 tygodnie może się sporo wydarzyć, ale już teraz chyba można postawić co nieco na te 2 typy, bo nie zdziwię jeśli z biegiem czasu kursy będą tylko spadać.
Judd Trump v Marco Fu
Typ: Marco Fu @ 2.50 bet365 ⛔ 4-1

Nie wiem z jakiego powodu Trump miałby być faworytem tego meczu, chyba tylko z racji magii nazwiska, bo porównanie klasy sportowej przemawia zdecydowanie za Azjatą. Przecież Anglik od ładnych paru miesięcy jest bez formy i trudno w jego tegorocznym rekordzie szukać jakichkolwiek wartościowych wyników, zazwyczaj rozczarowywał szybkim wylotem we wczesnych rundach i to często z dużo niżej notowanymi rywalami. Na zupełnie przeciwnym biegunie formy jest Fu, który obok Dinga i Robbo jest zdecydowanie najjaśniejszą gwiazdą obecnego sezonu. Bardzo wysoka i równa forma o czym dobitnie świadczy najpierw triumf w Australian Open, a ostatnio pasjonujący finał w International Championship. Gdzie tu miałby się wpasować Trump nie wiem, tym bardziej, że formuła tego turnieju bardzo powinna pasować Marco, bo on akurat swój najlepszy snooker pokazuje najczęściej przeciwko najlepszym. Kursy zupełnie dla mnie niezrozumiałe, według mnie powinny być dokładnie odwrotne, bo to Fu jest faworytem, nawet biorąc pod uwagę krótki dystans meczów grupowych.

Mark Allen - Allister Carter
Typ: Mark Allen @ 1.50 william hill ⛔ 3-4

Typ powodowany trochę niewiadomą co do formy Cartera, który z powodu perturbacji zdrowotnych był zmuszony zrezygnować na kilka ładnych tygodni z zawodowego touru. Forma nie może być topowa, bo w takiej sytuacji zaniedbane musiałyby być treningi, nie mówiąc o ograniu meczowym. Szczerze mówiąc w normalnych okolicznościach faworytem również byłby dla mnie Allen, który ostatnio wyraźnie się obudził o czym świadczy triumf w Ruhr Open, ale też niezły run w International Championship. Spodziewam się, że z uwagi na okoliczności forma Cartera będzie daleka od optimum, a to raczej wyklucza nawet wyrównaną walkę z odzyskującym formę Irlandczykiem. Wobec takich faktów kurs wydaje się całkiem atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Stawka zawodników prawie jak w Mastersie więc powinno być bardzo ciekawie. Psotnick podał typy na Fu i Allena i ja je zdecydowanie popieram i też gram. Nie będę powtarzał analiz, bo to bez sensu. Od siebie dorzucę takie mecze:

@ Ding Junhui 1.40 - Barry Hawkins ✅

Chińczyk to absolutny nr 1 ostatnich tygodni jeśli chodzi o światowy snooker. Trzy duże turnieje rankingowe wygrane z rzędu (Shanghai Masters, Indian Open i International Championship). Właściwie to wystarczy za cały komentarz. Hawkins ostatnio bardzo przeciętnie. Porażki z Dayem czy Xintongiem. Ogólnie Anglikowi daleko teraz do formy z Mistrzostw Świata. Warto grać teraz, bo spodziewam się, że kursy na Dinga będą spadać.

@ Neil Robertson 1.30 - Martin Gould ✅

O Robbo już wiele w tym dziale się pisało. Setka za setką. Świetna forma, lekkość w grze. TOP 3 na świecie obok Dinga i Fu w aktualnej dyspozycji. Żeby pokonać Australijczyka trzeba zagrać naprawdę świetne spotkanie i wygrywać frejmy pojedynyczymi wizytami przy stole. Gould prezentuje się średnio. Czasem coś wygra, czasem przegra. W obecnej formie daleko mu jednak do Robertsona i nie spodziewam się by Krupier realnie zagroził Robbo.

@ Stephen Maguire 2.10 - John Higgins ✅

Buki wyraźnie wystawiają kursy po nazwiskach. Tak jak niezrozumiałe jest faworyzowanie Trumpa w meczu z Fu tak podobną sytuację mamy w szkockich derbach. Higgins ostatnio kompletna padaka. Porażki w fatalnym stylu z tragicznymi Stevensem i Higginsonem mówią w zasadzie wszystko. Maguire owszem, miewa wpadki, ale ogólnie jego gra wygląda dużo lepiej niż Johna i dla mnie to Furiat jest tutaj faworytem. Po takim kursie grzech nie zagrać.
William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To może być naprawdę świetny turniej. Grają praktycznie sami najlepsi a mają o co grać bo nagrody finansowe naprawdę spore. Szkoda tylko, że tak naprawdę mecze będą krótkie best of 7 i 11 to troszkę mało. Co do typów:

Judd Trump - Marco Fu ▶ Marco Fu [2,50] ⛔ bet-at-home
Kursy powoli lecą i nie ma co się dziwić. Bo to co oboje grają to różne bajki. Trump ogólnie rzecz biorąc jest świetnym graczem o wielkim talencie i z cudownymi technikami jednak nie ma tego co ma np Marco Fu. Nie ma odpowiedniej samodyscypliny i cierpliwości. Gdy mu nie idzie, zaczyna próbować wbijać wszystko. W tym sezonie anglik nie powala. Przegrywał z min.: Hang, Holt, McManus, Anda, J. Robertson, Morris... Nie podałem tu graczy z wyższej półki. Marco zaś gra rewelacyjnie. Wpadki też się zdarzają, to nie uniknione w tym sporcie. Jednak ma rozkładzie świetnych przeciwników i same wyniki mowią za siebie. Dobrze buduje breaki i jego gra taktyczna wiele wnosi i daje korzyści. To powinno na tyle utrudnić sprawę Juddowi, że będzie zostawiał grę dla azjaty. H2H korzystne dla anglika bo 6:3 gdzie Judd wygrał ostanie 4 bezpośrednie mecze. W przypadku tego meczu to mnie nie martwi i myślę, że przyszedł czas na przełamanie ze strony Marco i ogranie Trumpa. Po takim kursie naprawdę warto grać.

Druga moja propozycja to dubel: Robertson &amp; Ding [1,91] ✅ paddypower

Neil Robertson - Martin Gould ▶ Neil Robertson [1,33] ✅ paddypower​

Kto jak kto ale jeden z najrówniejszych graczy touru nie pozwoli sobie na przegraną z byłym krupierem. Gould w tym sezonie nie pokonał jeszcze kogoś znaczącego, wygrane ma ze słabymi lub przeciętnymi graczami. Z Kangurem grał 10 razy i wygrał nawet 3 razy w tym 2 w CL i raz PTC (4:0!). Jednak to nic nie świadczy. Robertson to sama klasa w sobie i takie mecze wygrywa, rzadko zdarza mu się taka wpadka. Chłop jak na razie w tym sezonie wygrał ponad 80% meczy! A przegrywał w wysokich fazach turniejów i to nie z ogórkami. Nie ma co pisać, Neil nie pozwoli sobie przegrać w turnieju o taką kasę w pierwszej rundzie w dodatku przeciwko byłemu krupierowi...;)
Ding Junhui - Barry Hawkins ▶ Ding Junhui [1,44] ✅ paddypower​
Ding po 3 wygranych turniejach z rzędu ma teraz odpaść w pierwszej rundzie? Nie wydaję mi się, w dodatku gra ze słabo grającym w tym sezonie wicemistrzem świata... Ding w tym sezonie jest przemocny. Wygrał aż 85 % swoich meczy! To jak buduje breaki, jak kontroluje białą bilę i świetnie gra taktycznie to wszyscy wiedzą. Na pewno będzie zmotywowany i skoncentrowany jak zawsze. Barry po tym życiowym sukcesie jest strasznie niemrawy. Nie widzę go w tym meczu. Myślę że z taką formą jaką prezentuję chińczyk to pokona anglika.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Raczej innego zdania niz poprzednicy miec nie bede bo to naprawde ciekawe mecze i fajne typy.Ale poszukam czegos troche innego mianowicie:
Trump - Fu.
Trump ostatnio ladnie poszedl bo dotarl az do finalu gdzie ulegl Allenowi az 4-1.
Fu ostatnio takze niezla forma nawet lepiej niz niezla.
Popieram kursy na wygrana Fu bo napewno przy jego doswiadczeniu i obecnej formy jest graczem o wiekszych mozliwosciach niz Trump.
Dlatego dwa typy : Fu 2.50 bah jak i over 5.5 po 1.57. titanbet
Nie widze tutaj wygranej do zera Fu ale obawiam sie tez ze Trump moze skonczyc na jednym frejmie.Tak czy siak stawiam na 4-2 dla FU wiec overek 5.5
Selby - Murphy typ over 5.5
Selby taka niby forma bo wygral dzis 4-0 ale jak przyjdzie ktos lepszy niz Hull np Dott
to juz robi sie nieciekawie.Dott to ostatnio fenomen bo walczy jak rowny z rownym z najlepszymi.Murphy slabo ostatnio dostal od Gilberta , Selta i Dinga.Trzeba przyznac ze urywa frejmy i licze ze w meczu z Selbym to bedzie taka gra lekko wyrownana i nie bedzie do zera.Jeden i drugi traca frejmy przy graczach o podobnym poziomie do siebie wiec nawet nie wykluczam decidera.Tutaj tak samo over 5.5 po 1.57 titanbet
Do tego to co inni czyli
Ding 1.41 i Robertson 1.30 to poprostu najwyzsza polka i nie widze ich porazki juz w pierwszej fazie.
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Neil Robertson - Martin Gould
Typ: Neil Robertson @ 1,28
Neil Robertson over 0.5 @ 2.25

Jak gra Neil to każdy wie. To jest robot. Maszyna. Na przełomie ostatnich 2 miesięcy jego ilość setek jest dosłownie imponująca. Robi wrażenie mecz do 4 frejmów w którym Neil potrafił wbić cztery setki - przeciwnik był chyba tylko po to by zrobić pierwsze uderzenie .
Kto jak kto ale Gould w tym przypadku nie jest w stanie zagrozić stałemu dyspozycyjnie Neilowi.

Judd Trump - Marco Fu
Typ: Marco Fu +1,5 @ 1.66
Over 5.5 @ 1.57
albo fu stracił głowę, albo trumpik zaskakuje.. Coś dziwnego
Tutaj widzę każdy myśli jednostronnie. Padały też zdania o tym, że Trump nie dorównuje klasie Marco. Ja się nie znam na snookrze, na tyle dobrze co niektórzy z Was. Nie siedzę w tym jeszcze odpowiednio długo - ale według mnie faktem jest, że kursy są nieco dziwne. Nie widzę problemu w tym, że Trump jest tutaj faworytem ale jednak kursy powinny być niemalże porównywalne , bo według mnie ciężko wsakazać tutaj bezprecedensowego faworyta. Co jak co ale Trump potrafi grać. Owszem Fu to Fu - nie znam bardziej zdyscyplinowanego , opanowanego gracza. Robi dokładnie to co sobie założył i popełnia stosunkowo mało błędów. Jest silny psychicznie. Trump jest jeszcze młody - ale jednak umiejętności ma co zresztą pokazuje na fali ostatnich turniejów.
Poszedłem jednak w dodatnie handi na Fu i myślę, że powinno spokojnie wejść, a kurs wcale nie jest gorszy.
Mark Allen - Ali Carter
Typ: Mark Allen @ 1.44
Mark Allen over 0.5 @ 2.5
Mark Allen - 1.5 @ 1.83
No tutaj czysty pech dla Aliego. Według mnie totalnie bez szans. Kurs 1.4 na Allena, może niezbyt wysoki ale na podbitke do jakiegoś dubla jak znalazł. Bo w tym wypadku nie wierzę w to, że Ali będzie w stanie dosięgnąć zwycięstwa. Ali gra swoje ale nie jest w pełnej dyspozycyjności - za to Allen przychodzi, wygrywa i odchodzi zadowolony. Pokusiłbym się również o ujemne handi (choć to bardziej ryzykowne podejście).
Myślę, że też można zastanowić się nad seteczką dla Allena, który potrafi wykorzystywać dobry układ na stole a kurs również zadowalający.
Dodam jeszcze bez analizy oczywiście Dinga @ 1,4 - myślę, że to co napisaliście jest już wszystkim co można tutaj powiedzieć. Dokładny, opanowany i konsekwentny Ding nie przegra z totalnie wyparowanym, bez formy Hawkinsem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Neil Robertson - Martin Gould
Neil Robertson @ 1,30 ✅
Neil Robertson Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,25
✅
Gould gra słaby sezon. Robertson wyśmienity. Różnica 2-3 klas pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Nie wiem co tutaj więcej napisać. Jedyny pozytyw dla Anglika to fakt, że mecz tylko do czterech wygranych, ale to nie powinno przeszkodzić Australijczykowi w pewnym zwycięstwie. Do tego dorzuci setkę, bo to przecież maszyna do ich wbijania. Odpoczął sobie kilka dni i wróci świeżutki i chętny do bicia rekordu, a kurs znów przedni.
Ding Junhui - Barry Hawkins
Ding Junhui @ 1,444 ✅
Ding Junhui Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,37
✅
Ding musi zacząć być trochę słabszy bo takiej formy w jakiej jest/był nie da się utrzymać, ale Hawkinsa pokona. Anglik gra takie dno, że dawno już u niego nie było tak źle. Można przypomnieć, że Hawk potrafił ograć Dinga, np w MŚ, ale warto pamiętać, że wtedy grał najlepszy snooker w życiu, teraz nie gra nawet 50% tego co wtedy. Zresztą w Szanghaju skończyło się 6-2 dla Chińczyka. Ding jest znakomity i nawet porażka z Selbym w Antwerpii tego nie zmienia. Setki też wbija na zawołanie i całkiem możliwe, że dołoży kolejną, bo pewnie okazji, przy słabiutkim Hawkinsie będzie sporo.
Ronnie O&#39;Sullivan - Mark Davis
Ronnie O&#39;Sullivan @ 1,285
✅
Nie lubię grać na Rona, ale jego forma jest dobra. W tym turnieju spora kasa do podniesienia, turniej w Anglii, więc będzie mobilizacja. Szczególnie, że rywal w przeciętnej formie, w której nie potrafi pokonać nawet 18-latków z Tajlandii. Jeżeli O&#39;Sa nie będzie się wydurniał to pewnie pokona zawodnika, który potrafi wygrywać tylko na sześciu czerwonych.
Mark Selby - Shaun Murphy
Mark Selby (+1,5) @ 1,30
✅
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,66
⛔
Bardzo bezpieczna opcja. Myślę, że czysta wygrana Marka też do gry, ale ja zagram bezpieczniej. Obaj na przeciwnych biegunach. Selby odzyskuje formę i gra znakomicie, co udowodnił w Antwerpii, a Szon cieniuje i nie może się absolutnie odnaleźć. Niemniej, jest to mecz dwóch znakomitych graczy, którzy znają się jak łyse konie. Murphy może zaskoczyć i nagle grać jak z nut, dlatego bezpieczny handicap. Co do setek... Obaj potrafią. Bardziej liczę na Selby&#39;ego, bo to on w lepszej formie, ale i Szon jak wejdzie w uderzenie to potrafi przyłożyć trzycyfrowe podejście.
John Higgins - Stephen Maguire
Stephen Maguire (+2,5) @ 1,25
✅
Bardzo bezpiecznie, a to dlatego, że Mag odpuścił Antwerpię i to zupełnie niespodziewanie, więc nie wiadomo czemu. Może kontuzja? Raczej nie, bo pewnie bym o tym wiedział, ale lepiej się tutaj zabezpieczyć. Rywal kompletnie, kompletnie bez formy. Nigdy jeszcze nie widziałem tak bezradnego i słabego Higginsa. Jeżeli z takim rywalem Stephen nie ugra dwóch frejmów to będzie po prostu parodia.
Judd Trump - Marco Fu
Marco Fu (+2,5) @ 1,28 ⛔
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,57
⛔
Też maksymalnie bezpiecznie, chociaż tu wydaje mi się, że mniej potrzebnie. Fu jest w dobrej, równej formie, ale przestoje w meczu ma, tak jak dziś z Dingiem (od 2-0 do 2-4). Trump to nie jest byle ogórek, niby bez formy, a finał w Gloucester i maks w Belgii. Biorąc jednak pod uwagę, że w tym pierwszym nie pokonał nikogo znaczącego, a w drugim, poza maksem wiele nie pokazał to stawianie na Fu wydaje się sensowne, a już z takim podparciem nawet bardzo. Można ryzykować coś bardziej w stronę Azjaty, ale mnie starcza to co jest. Co do setek, obaj potrafią, wbijają, są w top 5 sezonu jeżeli chodzi o 100+. Chociaż raz powinno być.
Mark Allen - Ali Carter
Mark Allen Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,50
⛔
Mark wbija ostatnio masę setek. Nawet jak przegrywa mecz, tak jak z Perrym dziś to i tak z setką. Nie ma sensu więcej pisać. Jest faworytem, Carter może się trochę mylić i zostawiać łatwe układy więc powinno to sprzyjać wysokim podejściom.
Kursy na czyste wygrane z Marathonu, a na handicapy i setki z Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Champion of Champions - Day 1


Mark Selby vs Shaun Murphy

Mark Selby 1,57
Mark Selby (+1,5) 1,30
Mark Selby (+2,5) 1,12


Bardzo ciekawy pojedynek na rozpoczęcie zawodów. Selby chyba odzyskał formę na bardzo ważną część sezonu,bo teraz COC,a potem jeden z najważniejszych turniejów czyli UK.
W weekend świetny turniej i wygrana w PTC. Widać,że wróciła lekkość wbijania i potrafi jednym podejściem wygrać freama.
Shaun natomiast od początku sezonu prezentuję się bardzo słabo i w niczym nie przypomina zawodnika z poprzednich lat. W zasadzie to ze świecą szukać jakiegoś dobrego wyniku Magika w tym roku. Mnóstwo porażek i słaba forma. Dyspozycja też nagle się nie poprawi więc raczej zmiany gry na lepsze nie ma co się spodziewać. Na pewno nie teraz.
Umiejętności obu panów porównywalne zarówno pod względem skuteczności wbić jak i w grze taktycznej. Jednak obecna forma zdecydowanie po stronie wicelidera rankingu.
Typ na zwycięstwo to zawsze małe ryzyko na tak krótkim dystansie,więc nie ma co szaleć ze stawką.Natomiast handi +1,5 a tym bardziej +2,5 to fajna lokata i można śmiało za więcej zagrać.

John Higgins vs Stephen Maguire

Stephen Maguire (+1,5) 1,61
Stephen Maguire (+2,5) 1,25


Obaj są daleko od swojej najlepszej formy.John gra piach niemal w każdym turnieju. Ogromne męczarnie z wygrywaniem partii.Bardzo rwana gra,słaba skuteczność wbitych bil. Jednym słowem szok. Ostatnie wyniki to m.in porażki (1-4 Baird) , (0-4 Higginson) , (2-6 Stevens). Ciężko znaleźć jakiś pozytyw bo go raczej nie ma.
Maguire też nie błyszczy bo baty z Hamiltonem czy porażka nawet z dobrze grającym Wilsonem chluby mu nie przynosi. Wcześniej jednak były dobre turnieje w Indiach i jeden z turniejów PTC.
Ostatnie bezpośrednie mecze to wygrane Stephena i mam nadzieję że tak samo będzie tym razem. Generalnie mecz ciężki do wytypowania,ale młodszy ze Szkotów powinien spokojnie ugrać 3 partie,bo na grę Higginsa obecnie nie da się patrzeć.

Mark Selby vs Stephen Maguire

Stephen Maguire (+2,5) 1,50
Stephen Maguire (+3,5) 1,25



Przed nami już ćwierćfinał i walka o awans do najlepszej 4. Mecze pierwszej rundy przebiegły po mojej myśli. Wszystko siadło. Niestety meczów praktycznie nie widziałem(tnący się stream). Po suchym wyniku i śledzeniu livescoringu spodziewam się dosyć wyrównanego meczu. Można zagrać jak kilku forumowiczów over 8,5 bo każdy z zawodników powinien wygrać chociaż te 3 partie.
Jednak ja zagram inaczej. Mianowice za większą stawkę zagram +3,5 freama dla Stephena. Dzisiaj zagrał całkiem dobre spotkanie. Oczywiście błędów nie brakowało,ale breaki (125,92,66 i 52) to super wyniki. Wiadomo,że Higgins pomógł swoimi pudłami,ale to jeszcze trzeba podejść i wbić.
Selby też dzisiaj zaprezentował się przyzwoicie wbijając (55,58,66) i to on jest faworytem,ale wątpię aby zdeklasował rywala. Mam nadzieję na fajny,wyrównany mecz, z pięknymi breakami.
Dla odważnych (+2,5) dla Szkota.
Może mecz zakończy się na pełnym dystansie? Kto wie. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Selby v Shaun Murphy
Typ: Mark Selby -1.0 @ 1.80 bet365 ✅ 4-2

Trudno nie postawić na dzisiejszy dobry dzień triumfatora Antwerp Open. Myślę, że te kilkadziesiąt godzin między niedzielnym finałem, a wtorkowym meczem powinna Selby’emu z nawiązką wystarczyć na przemieszczenie się z Antwerpii do Coventry i solidną regenerację. W Belgii widzieliśmy Selby’ego wracającego do swojej normalnej dyspozycji, w jeden weekend zaliczył 3 potężne skalpy (Trump, Ding, O’Sullivan) do tego wygrał w końcu turniej w tym sezonie i z miejsca stał się jednym z faworytów zarówno CoC jak i UK Championship. Dzisiaj w pierwszym meczu rywalem Jestera będzie Murphy, który renesans formy ma chyba jeszcze przed sobą. Cały sezon niewyraźny, a ostatnio marazm się tylko nasilił, dość powiedzieć, że Shaun wygrał tylko 2 z 6 ostatnich meczy i to tylko dlatego, że z amatorami trudno przegrać. Oczywiście zawsze może straszyć jego smykałka do wbijania, ale akurat z uważnym Selbym o dobre szanse na punktowanie może być ciężko. Dla mnie faworytem tego meczu jest Mark i nawet handicap nie wydaje mi się zbytnim ryzykiem, zwłaszcza, że przy 4-3 będzie zwrot.

CoC - Group 2 Winner
Typ: Mark Selby @ 2.875 sportingbet ✅ Dodatkowo biorąc pod uwagę, że w drugim meczu grupowym spotkają się mocno rozczarowujący ostatnio Maguire z Higginsem, to Selby jawi się jako solidny faworyt do wygrania grupy, bo aktualnie formą bije na głowę całą wymienioną trójkę. Dlatego warto już teraz zainteresować się wieczornym meczem ćwierćfinałowym (czyli właśnie o wygranie grupy i miejsce w półfinale), Wygląda na to, że trudniejsza przeprawa może na Selby&#39;ego czekać w pierwszym meczu, w wieczornym ćwierćfinale powinno być łatwiej, zwłaszcza, że pogramy na dłuższym dystansie (best-of-11), gdzie trudniej będzie o niespodziankę. W takim kontekście kurs na wygranie grupy przez Selby’ego wydaje się interesujący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Winner of group 3 - Marco Fu 4,00 ⛔
Po takim kursie warto zaryzykować. Marco na początku ma Trumpa i to będzie kluczowy mecz, jeśli wygra to nie zatrzyma go potem ani Walden ani Bingham. A że kurs bardzo wysoki to ryzykuję. Na temat Trumpa i Fu rozpisali się koledzy powyżej, nie mam nic do dodania.
Winner of group 4 - Neil Robertson 2,00 ✅
Głównie przewiduję mecz o wygranie &quot;grupy&quot; między Robertsonem i Allenem, a tam na wygraną Australijczyka na pewno nie dostaniemy takiego kursu. Robertson powinien przejść łatwo Goulda, w takiej formie nie ma innej opcji. A Allen będzie miał większe problemy z Carterem. A to nawet lepiej dla tego typu.
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W końcu trochę więcej czasu więc i na mnie przyszedł czas, żeby podzielić się swoimi przemyśleniami. Typów nazbierało się nie mało, miło widzieć, że przed zbliżającym się konkursem wielu użytkowników szlifuje formę;) Co do samego turnieju to obsada oczywiście imponująca jednak dystans rodem z PTC sprawia, że na magię prawdziwego turnieju snookerowego przyjdzie poczekać do UKCh.
Selby - Murphy
Na początek jeden z klasyków. Dwóch utytułowanych Anglików w dodatku mega sympatycznych więc zapowiada się fajny mecz (szkoda, że taki krótki;&gt;). Mark załapał w końcu formę, bo szalał w Antwerpii wygrywając tamte zawodny w ładnym stylu. Shaun od jakiegoś czasu znacznie słabiej, może nie daje plamy na całej linii ale z zawodnikami z czołówki częściej przegrywa niż wygrywa. Dodatkowo za Selbym przemawia bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań (11-1-4). Ogólnie uważam, że z punktu widzenia teorii czyli analizując obecną formę, umiejętności itp naturalnym jest postawienie na Marka, jeśli ktoś ma przeczucie może typować inaczej ale sportowych argumentów ja w każdym razie na tą chwilę nie dostrzegam.
Zwycięstwo w meczu: Selby kurs 1,57 bet365✅
Higgins - Maguire
Tu dla odmiany mamy klasyk Szkocki. Zdecydowanie polecam grać w kierunku Stephena. Odpuścił Antwerpię, myślę, że z myślą o tym turnieju. Higgins jest bardzo bezbarwny od jakiegoś czasu, po imponującym początku sezonu nie ma śladu. Maguire od kiedy wrócił do gry prezentuje się dosyć stabilnie, a już na pewno zdaje się być pewniejszy niż John. Myślę, że ważną kwestią przemawiającą za graniem w stronę Stephena jest bezpośredni bilans spotkań między Panami. Może i z początku Maguire zbierał bęcki od bardziej doświadczonego rywala ale śmiem twierdzić, że nauczył się z nim grać. Trzy ostatnie pojedynki to zwycięstwa Stefka i to wyraźne (szczególnie ostatnie dwa gdzie wygrywał 5-0 i 4-1). Jeśli ktoś obawia się typować czyste zwycięstwo Maguire`a to jest szereg handicapów, którymi można się wspomóc.
Moje propozycje to:
Zwycięstwo w meczu: Maguire kurs 2,2 bet365✅
Handicap w meczu: Maguire +1,5 kurs 1,61 bet365✅

i mega bezpiecznie:
Alternatywny handicap w meczu: Maguire +2,5 kurs 1,25 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Witam specjaliści snookera! ????
Co powiecie na temat zakładu - najwyższy break w meczu Robertson-Gould 1.50 - 2.50
Rozważam czy nie opłaca się bardziej postawić na 1.50 w tym wypadku niż na czyste zwycięstwo Robertsona za 1.28. Może się ktoś wypowiedzieć czy mam rację uważając że ryzyko jest porównywalne w obu przypadkach? Czy też Gould jest w stanie wyskoczyć z jakąś setką?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam specjaliści snookera! ????
Co powiecie na temat zakładu - najwyższy break w meczu Robertson-Gould 1.50 - 2.50
Rozważam czy nie opłaca się bardziej postawić na 1.50 w tym wypadku niż na czyste zwycięstwo Robertsona za 1.28. Może się ktoś wypowiedzieć czy mam rację uważając że ryzyko jest porównywalne w obu przypadkach? Czy też Gould jest w stanie wyskoczyć z jakąś setką?
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ten zakład to bardzo pewna sprawa. Robertson w tym sezonie imponuje wysokimi brejkami, Gould niekoniecznie. Poza tym umiejętności również po stronie Robbo. Jest tylko jedno &quot;ale&quot;. Mianowicie, to jest szesnastu snookerowych geniuszy. Owszem, jedni są lepsi niż pozostali, albo kompletnie w różnej formie, ale wysokiego brejka może wbić każdy z nich. Możliwe, że Robertson wygra 4-1 wbijając 110, 107, 101 i 100, a Gould w tej jednej partii dostanie układ i zrobi 125. Musisz sam zadecydować, ale moim zdaniem jednak dużo lepiej zagrać na wygraną Australijczyka, albo jego setkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Champion of Champions - Day 2
Judd Trump vs Marco Fu
Marco Fu (+2,5) 1,28

W tym meczu wybieram tylko jeden zakład,który zagram grubo. Zastanawiałem się na han +1,5 dla Azjaty jednak doszedłem do wniosku,że zagram bezpieczniej.
W teorii wydaje się,że nieco lepszą dyspozycję posiada obecnie Marco jednak Trump to zawsze Trump i tak naprwde gdy będzie miał dzień to może trafiać niemal wszystko,a że to robić potrafi widzieliśmy podczas ostatniego PTC i jego maksymalny break.
Anglik na pewno nie błyszczy formą i jego skuteczność wbić już nie jest tak ogromna jak to było dawniej jednak ostatnio forma idzie w górę. Finał w ET6 i przegrana z Allenem (1-4) oraz całkiem niezła dyspozycja w Antwerpii są tego potwierdzeniem.
Marco jest solidny aż do bólu i na pewno szanse zostawiane przez Judda będzie potrafił zamieniać w wygrane freamy,jednak jest to trochę człowiek zagadka i nagle jego gra może szybko zmienić się na gorsze lub odwrotnie czyli na lepsze.
Sporo do myślenia daje także bilans bezpośrednich spotkań obu panów. Tutaj przewaga Anglika jest dosyć duża. Sam fakt wygrania czterech ostatnich spotkań budzi respekt.
Może to być bardzo wyrównany mecz lecz wybieram bezpieczną opcje,czekam na 2 partie Azjaty i liczę hajs.
Ricky Walden vs Stuart Bingham
Stuart Bingham (+1,5) 1,33
Stuart Bingham (+2,5) 1,14

Na papierze wydaję się,że para najmniej porywająca i będzie to zwykły mecz. Jednak może to być niezwykle równe spotkanie zakończone w deciderze.
Osobiście nieco więcej szans daje Binghamowi i też w niego zainwestuje nieco grosza.
Wybieram bezpieczne handicapy,bo lepiej mało zyskać niż duża stracić.
Walden kompletnie bez formy,przegrywa ze wszystkimi jak leci. Potrafi pokonać tylko słabeuszy tj. Jones czy Einsle. W tym sezonie nie może się w ogóle odnaleźć. Mały wyjątek stanowi początek sezonu,ale im dalej w las tym wyniki gorsze.
Bingham z kolei też bez rewelacji,jednak co ma wygrać to wygrywa,a porażki w ostatnim czasie z Rakietą,Selbym czy Dottem ujmy mu nie przynoszą. Zdarzają się wpadki takie jak z Morrisem,ale kto ich nie zalicza.
Bingham jest to ofensywny gracz i woli otwarte układy. Obawiam się jednak,że Ricky może w swoim stylu szukać gry taktycznej i partie mogą się wydłużać,a tutaj lekka przewaga jest po jego stronie.
Ciężki mecz do typowania,bo poziom obu zawodników jest niezwykle zbliżony. Stawiam na Binghama tylko dlatego,że jego obecna forma jest lepsza niż dyspozycja rywala.
Kursy z bet365
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
@ Stuart Bingham - Ricky Walden over 5.5 1.57 Marathonbet ⛔ cały Walden
Z tym meczem miałem największy problem jeśli idzie o wybór jakiegoś konkretnego zdarzenia. Na papierze nazwiska niezwykle wyrównane. Jeśli chodzi o formę w tegorocznym sezonie no to w lepszej jest Bingham. Stuart co prawda nie gra nic nadzwyczajnego, ale też nie ma jakiejś wielkiej tragedii. Ot typowa solidność. Ogrywa słabszych, przegrywa z mocniejszymi. Bez oszałamiających wyników i sukcesów. Walden ostatnio dno i marazm. Mnóstwo porażek z niżej notowanymi graczami i to z reguły już w pierwszych fazach turniejów. Odpuszczę stawianie h2h, bo choć kurs na Bingo jest przyjemny to nie jestem jakoś przekonany. Walden to typowy zawodnik, który może złapać formę z niczego, a ponadto jest niezwykle chimeryczny i to jeden z tych gości którego meczów w ogóle nie lubię ruszać. Należy się spodziewać, że Ricky dziadować wiecznie nie będzie, a Bingham choć gra lepiej to jest w jego zasięgu. Wobec tego wybieram over, bo spodziewam się tutaj jednak dość wyrównanego boju i myślę, że te 2 partie obaj powinni ugrać. Możliwy decider. Ja dalej widzę Binghama po zwycięstwie 4-3 lub 4-2, ale nie zaryzykuję jego czystego winu, bo sam Stuart też miewa wpadki.
Overek do dubla z @ Markiem Allenem 1.50 ⛔. Analizy nie piszę, a zainteresowanych tym meczem odsyłam do pierwszego posta psotnicka. Nie ma sensu się powtarzać.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Selby - Maguire 1,44 ✅
Stawiam tutaj zdecydowanie na Marka. Swój mecz z Murphym wygrał łatwo, nie wbił żadnego spektakularnego break&#39;a, widać było że trochę szwankowała koncentracja, ale w następnej rundzie nie powinno być miejsca na podobne rzeczy. Maguire ograł Higginsa, ale po tym co pokazali to obydwaj powinni odpaść, tak banalne pomyłki nie mogą zdarzać się na tym poziomie. Do tego lekko można pograć Selby (-1,5) ✅ po 1,72.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Selby - Maguire
Obaj bardzo dobrze zaprezentowali się w swoich pierwszych meczach. Selby po przegraniu pierwszej partii wygrał trzy kolejne i w pełni kontrolował pojedynek z Murphym, natomiast Stefan przegrywając 2-3 wygrał po deciderze. Widać, że u obu forma jest elegancka co pokazuje spora ilość partii wygrywanych wysokimi breakami. Może setki nie były domeną obu tych meczy jednak ilość wygrywających podejść świadczy o wysokiej dyspozycji. Nie podejmuję się typowania zwycięzcy (skłaniam się minimalnie ku Selbiemu, bo jednak tak jak pisałem w poprzedniej analizie Maguire z Higginsem grać potrafi) ale najpewniej wygląda tu over framowy. Bukmacherzy dośc mocno faworyzują Marka, spodziewałem się jednak bardziej wyrównanych kursów, a to otwiera drogę do całkiem niezłego kursu na niższą linię overową.
Suma framów w meczu: powyżej 8,5 kurs 1,4 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Champion of Champions 2013
Mark Selby v Stephen Maguire
Typ: Powyżej 8.5 @ 1.40 bet365 ✅ 6-3

Obstawianie wyniku końcowego tego finału grupy 2 odpuszczam, bo ciągle w grze mam typ na wygraną Selby’ego @2.87. Za to bardzo pewnie wygląda typ typ na over w tym meczu. Po tym co było widać w meczach 1 rundy, to obaj gracze przywieźli do Coventry bardzo solidną formę. Selby nie dał pograć Murphy’emu i dość pewna wygrana , z kolei Maguire w meczu z Higginsem świetnie wyglądał zwłaszcza w podejściach. C hyba a ż do 4 frejma nie spudłował żadnej bili, po drodze wbił setkę (125), potem prawie setkę (92), a skończył wygrywającym podejściem w deciderze (66) ze skutecznością wbić powyżej 95% w całym meczu. Pogromu z którejkolwiek tutaj trudno się spodziewać, raczej walka frejm za frejm, a to rysuje zdecydowanie overowy scenariusz tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Trump - Fu
Z tego co widzę mecz ten został już opisany dość szczegółowo i każdy z typujących gra mniej lub bardziej odważnie w stronę Azjaty. Ja tym razem obstawiam inaczej. Mój główny argument za Trumpem to przede wszystkim h2h na korzyść Judda (4-0), oczywiście może to być ten &quot;pierwszy raz&quot; ale wcale nie musi i może być np przy kolejnej okazji. Widać, że Marco trudno gra się z młodym Anglikiem, mecze przegrywane były dość wyraźnie (ostatni mecz rozegrany w tym roku na World Championship to porażka aż 7-13). Oczywiście zgodzę się z tym, że Fu jest w formie i jest ona patrząc z perspektywy czasu stabilniejsza niż rozregulowany Trump ale dam chłopakowi szansę. W Antwerpii wbił jakże wyczekiwanego breaka maksymalnego i liczę, że dołączając do zaszczytnego grona &quot;Maxymalistów&quot; zacznie grać tak jak pamiętamy Go z MŚ w 2011 roku. Z tego co się dzisiaj zorientowałem kieszenie dość dobrze przyjmują mocniejsze wbicia, a to też dodatkowy (może niuans ale zawsze) bonus dla Judda bo Fu jak wiadomo słynie z subtelniejszych kulanek.
Zwycięstwo w meczu: Trump kurs 1,57 bet365✅
Analiza z drobnym uszczerbkiem ale suma sumarum typ dobry;)

Ozborn nie czytasz analiz innych userów:wink: Masz złe dane dotyczące h2h. Grali ze sobią już 9 razy a nie 4. Sprawdź sobie:wink:
Rzeczywiście masz rację ale jako, że typu nie zmieniam to odwrócę kota ogonem i napiszę, że wygrane cztery ostatnie pojedynki dają mi podobną pewność jakby to były jedyne cztery pojedynki (coś jak w mojej analizie Higgins - Maguire), a to że jednak Fu wygrywał w dalekiej przeszłości to też bonus bo znika obawa, że w końcu przecież wygrać musi;)
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Judd Trump - Marco Fu
Czy któryś z graczy wygra 3 frejmy z kolei?
Typ: NIE @ 2,25

wow nie weszło :p
Jak już mój przedmówca wspomniał - wszystko na temat tego meczu zostało opisane.
Obstawiałbym tutaj dość wyrównaną walkę frejm za frejm.
Już wcześniej podawałem typy i jestem za Fu. Ale zapomniałem, że jest możliwość typowania 3 wygranych z rzędu. Na tak krótkim dystansie jest to całkiem możliwe - a wydaje mi się, że żaden z nich łatwo skóry nie sprzeda.
Fajny typ, warty uwagi, po dobrym kursie. Czego chcieć więcej?
Ricky Walden - Stuart Bingham
Typ: Stuart Bingham @ 1,66

Myślę, że Bingham wygra ten mecz po zaciętej walce. Bądź co bądź na przełomie ostatnich turniejów Walden jakoś w ogóle nie zachwycił mnie swą grą. Jest to osobiście dla mnie dziwny gracz, którego uważam ciężko przewidzieć. Z nikąd jest w stanie wygrać mecz, może nie raz nawet w dobrym stylu. Ale tak samo zaskakująco oddaje frejmy przeciwnikowi.
Bingham zaś, jeśli również patrząc na pryzmat ostatnich turniejów jest o wiele bardziej konsekwentny. Owszem, jego gra czasem nie jest aż tak dobra. Jednak uważam, że dyspozycyjnie zdecydowanie lepszy od Waldena.
Powiem tak: zdziwie się, jeśli ten mecz Bingham przegra.
Dodatkowo tak z własnego przeczucia dorzucam :
Stuart Bingham 4-2 @ 5.00 : &gt;&gt; 4-0 ... ah ten Walden : D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom