>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Championship Manager / Football Manager

kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
a więc zakładam ten temat, że sporo forumowiczów, gra właśnie w te gry, jak sie przyjmie to dobrze jak nie to trudno, wklejajcie tutaj zdjęcia ze swoich osiągnięć, podawajcie utalentowane perełki, wklejajcie zdjęcia różnych &quot;dziwnych wydarzeń w grze&quot; czy też różne filmiki z bramkami zdobywanymi przez waszych podopiecznych, dyskutujmy o składach naszych drużyn, o ruchach transferowych itd itp ???? :spokodfhgfh:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.
Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
no niestety i zdarzają się tacy, ale ja wiem czy aż 70%? ???? ale to właśnie w rozmowie wychodzi czy grają save &amp; load ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja osobiście wole już przegrac mecz niż grac go jeszcze raz bo wtedy wogóle gra nie ma sensu przecież. Trzeba także umiec przegrywac a nie. Same zwycięstwa non stop szybko nudzą a tak jeżeli po kilku porażkach odnosi się jakieś sukcesy to jest powód do radości. i także nie rozumiem tych co edytują sobie budżety na transfery itp. Jak już grac to uczciwie;)
Ostatnio jakoś nie mam motywacji do grania w żadne gry. Ale z Managerów bardziej cenie FM. Championship mi się nie podoba.
Przy FM potrafie nawet po kilka godzin posiedziec ale ostatnio robiłem formata i nie mam żadnych savów a od nowa jakoś nie mam motywacji grac:p
A jest już może Football Manager 2009 ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.
Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
pewnie Ty jesli o tym wspomniales :] mi by nie przyszlo do glowy zapisac gre przed jakims meczem
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.

Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
To jestem w tych 30% :] Zapisywanie itp. to bezsensu. Gra traci sens ... Osobiście gram ustawieniem różnymi ustawieniami, i lubię &quot;bawić&quot; się np. w zmienianie treningu, taktyki itd.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie wierzę, że 70% graczy tak robi ;) to wręcz niemożliwe. Nie sądzę, żeby ten procent sięgał 10 tak naprawdę.
Jak grałem w championshipka kilka długich lat to nie zdarzyło mi się zrobić czegoś takiego ????
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
dam rade sie przylaczyc jak mam neo? bo cos slyszalem ze nie bardzo to jest mozliwe xD a jesli chodzi o te sprawy z kompem to troche na lewo z tym jestem ;P
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Troszke pogrywało się w różne menago, no i przyznam się, że w FM 2005 i 2006 powtarzałem mecze, by się &quot;napawać&quot; zwycięstwami. W 2007 to na 15-16 sezonów to powtórzyłem chyba z 2-3 mecze, bo się wk.... ;] Natomiast w 2008 ani razu meczyk nie powtórzony. W pierwszym sezonie v-ce mistrzostwo Polski Widzewem, mistrz w 2, ufa 5 LM 7 sezon. ;) Grałem ustawieniem 4-4-2. z Bocznymi pomocnikami schodzącymi do środka wspomóc napastników i jeśli ma sie pomocników z duzym wykanczaniem akcji to gole padaja na zawołanie bo klepia az miło ;)
Najgłosniejsze transfery do Widzewa (zawsze nim gram)
FM 05 - Walter Pandiani
FM 06 - Hamdi Salihi
FM 07 - Luca Modric
FM 08 - Szymkowiak
A co do talentów, to ja głównie działałem na polskim rynku i brazylisjkim rynku i np, w FM 2007 w 3 sezonie trafiłem na prawdziwa gwiazde - wychowanek Widzewa! Waldemar Jaroszewski w wieku 20 lat 15A/12 bramek
EDIT: FIFA MANAGER 08 ssie, 06 była najlepsza
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
wygrac lige mistrzow polskim zespolem jestt to trudne ale nie niemozliwe, ja dokonalem tego w cm 01/02 wisla. z tym ze Ci co pamietaja ta gre wiedza ze sila wisly w tej edycji byla mocno wyolbrzymiona. pilkarze ktorych mialem do dyspozycji byli rewalacyjni (brozek, szymkowiak, glowacki, nowotrzynski (jakos tak, obronca) byli gwiazdami w kazdym klubie ktory ich kupowal do tego transfery taribo west za free, maxim tsigalko za grosze, harasimowicz i swietochowski
z gwardi warszawa za grosze, jeden koles z radzionkowa (niepamietam nazwiska, jarosz czy jakos tak) i majdan na brame i mialem pake z ktora walke podejmowaly tylko takie kluby jak arsenal, manchester, lazio, roma, milan czy psv. a jak miales farta to mogles do takiej wiselki sciagnac kallstroma z hacken, czy aghahowe (najlepszy grajes w tej grze).
wedlog mnie byl to najlepszy manager, od pamietnego 01/02 w kazda edycja gram coraz krocej (choc fm 08 nawet mi sie podoba i troche w niego pogralem). grajac ta wisla wtedy gralem taktyka 3-4-1-2 u siebie (3obroncow-4 pomocnikow-1 srodkowy ofensywny i 2 napadziorow), a na wyjazdach 4-4-2 lub 3-2-2-1-2 (3 obroncow, 2 bocznych ddefensywnych, 2 srodkowych pomocnikow, srodkowy ofensywny i 2 w ataku) zalezy z kim przychodzilo sie mierzyc. w tej edycji nie wazne kogo prowadzilem zawsze najwieksze klopoty byly z roma, lazio i psv z robbenem. rozpisalem sie ale gra byla rewelacyjna
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Hmmm ciekawy wątek nie ma co. Ja osobiście gram w FM&#39;a od 4 lat. Nie wiem dlaczego niektórzy tak groźnie wypisują sie na temat save&#39;ów przed każdym meczem... przecież mecz to jak misja w innej grze - nie przejdziesz to chcesz sprobować jeszcze raz. Mi też na początku Fm&#39;owskiej kariery zdarzalo sie wyjść z gry jak straciłem gola w ostatniej minucie i trzy punkty szlag trafiał... W FM&#39;a 2008 gram od początku Legią jak narazie 4 sezon i jeszcze nie udalo mi sie wygrac LM ani Pucharu UEFA. A tak swoja droga bije brawo tym ktorym sie udalo to zrobic polskim klubem albo jakims europejskim przecietniakiem...
Perełki FM&#39;a 2008 :
Anton Putilo (sprzedany do Rangers za 4 mln euro)
Ricardo Serna (król strzelców ekstraklasy kupiony za 20 tyś)
Rafał Murawski
Piotr Dziewicki (ściagniety z Turcji za grosze)
No i jeszcze tak możnaby wymieniać dlugo
 
Do góry Bottom