>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Czy jakikolwiek gracz strzeli z przewrotki/nożyc? kurs na betsafe 7,5
Myślę, że można pograć i to za więcej niż 10 plnów ????
 
navent 83

navent

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zakładów na zawodnika meczu podczas Euro. Wybór odbywa się tak jak na MŚ na stronie uefa.com?
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Unibetowa bomba jak dla mnie:
Thomas Muller strzeli więcej bramek niż reprezentacja Irlandii Płn @ 2.5

Irlandczycy to zespół, któremu ciężko będzie o wyjście z grupy. Mecz z Polakami będzie typowym meczem walki. Nie ma pewności jak wygląda sytuacja z Lafferty&#39;m, który jest jedynym jako tako snajperem w tej reprezentacji. Nie zakładam, że strzelą coś Niemcom, bo przy ich stylu prowadzenia gry to raczej faworyci będą trzymać posiadaniem 70+% spotkanie w szyku. Trzeci mecz i kto wie czy nie ostatni z Ukariną zależeć będzie od sytuacji w grupie. Niemcy jakby nie grali zawsze wysoko na turniejach. Muller zapewne wykonawcą rzutów karnych, zawodnik turniejowy który przechyla szalę zwycięstw w wielu spotkaniach. Pamiętajmy, że Niemców czeka lekko 5-6 spotkań a Irlandczyków 4 maksymalnie. Pamiętajmy też jaki styl gry prezentują Niemcy, a jaki Irlandczycy. Jak dla mnie świetny kurs.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Czas rozliczyć długoterminówki

Fraser Forster zostanie powołany na EURO @ 2,70 Betsson ✅
Danny Welbeck zostanie powołany na EURO @ 3,50 Betsson ⛔
Phil Jagielka NIE zostanie powołany na EURO @ 3,50 Unibet ✅
Pozostałe typy, które podawałem jeszcze nierozliczone, ale mam nadzieję, że nie przytrafią się komuś kontuzje, tak jak Welbeckowi, który był pewniakiem. Forster jest powołany, Jagielka nie, nie podawałem tutaj Walkera✅, ale grałem, że pojedzie. No i dziś jeszcze polecam Drinkwatera ⛔. Żałuję, że nie pograłem Rose&#39;a jak był kurs 10,00
Zawodnik rozpocznie mecz - Eric Dier NIE @ 5,00 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Jack Wilshere NIE @ 2,25 Bet365 ✅
Zawodnik rozpocznie mecz - James Milner TAK @ 4,00 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Jordan Henderson TAK @ 2,50 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Raheem Sterling TAK @ 3,00 Bet365 ✅

Kolejne

Polska - najlepszy strzelec - Arkadiusz Milik @ 6,50 Unibet

Na Euro zagramy prawdopodobnie te 3-4 mecze. Wiadomo, że w dłuższej perspektywie czasu to Lewy zdobywa najwięcej bramek dla naszej reprezentacji, jednak na tak krótkim dystansie 3-4 meczów najlepszym strzelcem może być ktokolwiek, komu akurat wyjdą te mecze. Stawiam na Milika, dlatego że jest to napastnik, drugi nasz najlepszy strzelec, udowodnił w reprezentacji i w klubie, że potrafi strzelać. Milik w eliminacjach zdobył prawie połowę mniej bramek niż Lewy, jednak nie umniejszając nic Lewemu, niemal połowę tego dorobku nabił sobie na meczach z Gibraltarem i z Gruzją, w końcówce spotkania. Biorąc pod uwagę wagę zdobytych bramek, czyli bramki otwierające mecz i te decydujące o końcowym wyniku, to wygląda to bardzo podobnie u obu piłkarzy. Wg mnie 6,50 to fajny kurs na Milika i warto to zagrać.


Niemcy nie dotrą do ćwierćfinału @ 3,20 Unibet

Nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale w ostatnich kilkunastu latach często tak bywa, że zespół, który wygrał na ostatnim wielkim turnieju słabo radzi sobie na kolejnym.

MŚ 1998
Francja

EURO 2000
Francja

MŚ 2002
Francja nie wychodzi z grupy, wygrana Brazylia

EURO 2004
Francja odpada zaraz po wyjściu z grupy, wygrana Grecja

MŚ 2006
Grecja nie awansowała na MŚ, Brazylia odpada w ćwierćfinale, wygrana Włochy

EURO 2008
Grecja nie wychodzi z grupy, Włochy odpadają zaraz po wyjściu z grupy, wygrana Hiszpania

MŚ 2010
Włochy nie wychodzą z grupy, wygrana Hiszpania

EURO 2012
Wygrana Hiszpania

MŚ 2014
Hiszpania nie wychodzi z grupy, wygrana Niemcy

Tak mniej więcej to wygląda. Po wygraniu MŚ Niemcy spuścili nieco z tonu i w eliminacjach potrafili tracić punkty. Wydaje mi się, że obecna reprezentacja jest słabsza od tej, która zdobywała MŚ. Trudno sobie wyobrazić, żeby Niemcy nie wyszli z grupy, tym bardziej, że teraz wyjść mogą nawet 3 drużyny, jednak mimo to stawiam, że do ćwierćfinału nie wejdą po kursie 3,20.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na Betsson był zakład czy zawodnik strzeli bramkę przy pierwszym kontakcie z piłką.
Czy przypadkiem Duda tego nie zrobił?
W powtórce widać,że uderza z pierwszej,ale może przyjmował piłkę przed rozpoczęciem tej akcji,orientuje się ktoś?
No i dla mnie zakład pewniak - jak Polska straci bramkę to Szpakowski powie &quot; Jeden, jedyny błąd&quot; nie ma tego u żadnego buka,ale w którymś meczu na pewno powie to irytujące stwierdzenie ????
Co do Lewandowskiego to raczej będzie faulowany więcej niż raz,jak inaczej mieliby go powstrzymać jak nie twardą grą?
E:Kurs na te faule już 1,35 ????
 
P 22

polasios

Użytkownik
Póki co w 5 spotkaniach turnieju tylko raz został pokryty over 9,5 celnych strzałów na bramkę (w meczu Walia - Słowacja, 10 strzałów). Po pierwszej połowie meczu Polska - Irlandia też zapowiada się, że będzie poniżej.
Edit: W meczu Polski też było under.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ktoś chyba wyżej pisał o zakładzie na to, że kibic wbiegnie na murawę, jakieś zdjęcie już krąży z chorwatem cieszącym się razem z piłkarzami.
 
Do góry Bottom