>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn! - opinie

madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Miał ktoś problem z wypłatą, że po wpisaniu kwoty i kliknięciu wypłata, pojawiło się "kółeczko" ładowania i nic się nie działo? Próbuję na różne sposoby i nic.
 
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
potwierdzam to co wyżej , jeśli ,,mieli,, wypłatę , to zmieńcie przeglądarke lub via telefon , bo przez dwie przeglądarki nie przeszło , a potem via telefon bez problemu. Dokumenty + wyciąg z konta i potem wypłata wieczorem szybko przyszła ponad 1k
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Coś niedobrego dzieje się z tym bukiem ostatnio - długi czas realizacji wypłat, brak kontaktu z livechatem, na pytanie drogą mailową nie odpisują. Albo zwykłe przeciążenie, albo coś nie halo.
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Bo to śmieć Buk szkoda nerwów mi dali bana nie wiadomo za co raz u nich korzystałem tylko z bonusu 800 zł wygrałem wypłaciłem i tyle a co najlepsze stale dostaje smsa albo maila ze mogę odebrać bonus od drugiego depozytu 50 % do 100zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Marisini 52

Marisini

Użytkownik
Planowałem zrobić u nich rejestracje ale wasze ostatnie posty zniechęciły mnie do tego - w ogóle czy można się tam połączyć kiedyś z konsultantem? Za każdym razem wyświetla się bot, który informuje o długim czasie oczekiwania na weryfikacje i wypłaty :D Kiedy pisze mu, aby połączył mnie z konsultantem to ignoruje to (albo nie zna takiej komendy):
1698409077940.png 1698409101479.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
N 50,8K

nafciarz1995

Użytkownik
nie jest az taki najgorszy ten bukmacher, przynajmniej kolory mi sie podobaja :D wiadomo slaba oferta, ale powiem wam ze cashout mimo niekorzystych wynikow widze ze sa najlepsze wsrod tych bukow ktorych gralem, kase mialem jakos okolo do 30 minut wiec tez nie najgorzej, nie ma co sie cudow spodziewac ale tez az takiej tragedii nie ma
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze. Ugralem coś i chce teraz wypłacić. Jak przesłać numer rachunku bankowego i gdzie? Czy po prostu wystarczy wysłać wyciąg z konta bankowego razem z dowodem w wymaganych dokumentach? Ktoś coś?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze. Ugralem coś i chce teraz wypłacić. Jak przesłać numer rachunku bankowego i gdzie? Czy po prostu wystarczy wysłać wyciąg z konta bankowego razem z dowodem w wymaganych dokumentach? Ktoś coś?
Zalacz tylko wyciag z dowodem do dokumentów. Nic więcej nie trzeba
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Tak się tam bawią. Miałem zakłady bez ryzyka 5 zl i obstawiłem takie coś. Kurs wysoki ładnie siadł to zamiast wypłacić anulowano. Jak dobrze liczę to z tych zakładów powinno być 550 zł, ale sobie anulowali... Niezłe dno...
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Nie wiem po co ludzie bawią się z tym gównianym bukiem jest tyle fajnych firm ktore nie robią jakiś cyrków a tu tyle negatywnych opinii bo robią z ludzmi co chcą ale nadal pakują sie w tego gównoobuka
 
Do góry Bottom