>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
Chile - Argentyna
Faworytem na papierze są Argentyńczycy, jednak jak można było wywnioskować z poprzednich meczów, sędziowie na tym turnieju lubią lekko forować w swoich decyzjach gospodarzy, dlatego ja nie odważyłbym się postawić pieniędzy na którąkolwiek z drużyn. Postanowiłem jednak przeanalizować jak padały bramki w poszczególnych połowach i prezentuje się to dość ciekawie. W dotychczasowych 5 meczach na tych mistrzostwach w których grało Chile aż w 4 spotkaniach, więcej bramek padało w drugiej odsłonie spotkania. U Argentyńczyków nie jest już to tak jednoznaczne, gdyż w ich 5 spotkaniach w drugiej połowie tylko dwa razy padało więcej bramek (2 razy remis, 1 raz więcej w 1 połowie), jednak wcale mnie to nie zniechęca. Jest to mecz finałowy, więc obie drużyny rozpoczną spotkanie na pewno spokojnie bez szturmowania bramki przeciwnika. Na pewno stroną przeważającą będą Argentyńczycy, a Chile przynajmniej na początku ograniczy się do kontr. Stawiam, że w pierwszych trzech kwadransach nie padnie więcej niż jedna bramka, z kolei w drugiej myślę, że minimum 2 spokojnie pokryją ten typ. Powodzenia i wielu bramek w 2 połowie! ;)

Mój typ: Połowa z największą ilością goli - 2 połowa
Kurs: 2,1 B-win ⛔
 
M 8

mrdzik90

Użytkownik
Chile - Argentyna
Otrzyma kartkę: Mascherano @ 2,50 ✅
Bukmacher: Unibet

Typ wydaje się dość prawdopodobny. Mascherano to zawodnik który nie odstawia nogi czy głowy, lubi grać twardo. Dodatkowo gdy przeciwnik idzie z kontrą bardzo często popełnia faule taktyczne co skutkuje kartką. Do tego w reprezentacji Argentyny ustawiany jest jako defensywny pomocnik a na tej pozycji łapie się często kartki. Pozatym stawka meczu jest wysoka i lepiej sfaulować kogoś niż pozwolić na groźną kontrę.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chile vs Argentyna Liczba celnych strzałów: Over 8.5 @ 1,60 Unibet
Myślę że najlepsza opcja na ten finał. Dla porównania Betsafe ma kurs 2,45 na ten zakład ale linia... 12.5. W finalne zmierzą się ze sobą dwie bardzo ofensywne drużyny, po jednej stronie Sanchez, po drugiej Messi i Aguero. Oczywiście, żadna z drużyn nie rzuci się od razu do ataku ale myślę że szachów też nie będzie. Argentyna w półfinale pokazała że jest w formie i nie będzie tutaj jakiś kalkulacji tylko od razu zaatakowali i wygrali 6:1 mimo że był to półfinał. Obie ekipy oddały w tym turnieju łącznie 63 strzały, co daje średnią co daję 12,6 celnych strzałów na mecz! Jako że to jest finał, myślę że nie ma opcji żeby tutaj był jakiś kabaret i granie na 0:0 przez którykolwiek zespół. Te 9 strzałów to dla takich zespołów nie będzie trudność.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chile vs Argentyna Liczba celnych strzałów: Over 8.5 @ 1,60 Unibet

Myślę że najlepsza opcja na ten finał. Dla porównania Betsafe ma kurs 2,45 na ten zakład ale linia... 12.5. W finalne zmierzą się ze sobą dwie bardzo ofensywne drużyny, po jednej stronie Sanchez, po drugiej Messi i Aguero. Oczywiście, żadna z drużyn nie rzuci się od razu do ataku ale myślę że szachów też nie będzie. Argentyna w półfinale pokazała że jest w formie i nie będzie tutaj jakiś kalkulacji tylko od razu zaatakowali i wygrali 6:1 mimo że był to półfinał. Obie ekipy oddały w tym turnieju łącznie 63 strzały, co daje średnią co daję 12,6 celnych strzałów na mecz! Jako że to jest finał, myślę że nie ma opcji żeby tutaj był jakiś kabaret i granie na 0:0 przez którykolwiek zespół. Te 9 strzałów to dla takich zespołów nie będzie trudność.
Ości grasz,bo było 2,0.

W Betano dalej masz @1,8 to samo.

Nie dziękuj:cool:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chile - Argentyna

Sporo o tym meczu zostało napisane. Spotykają się dwie drużyny, które najlepiej prezentowały się na tym turnieju. Cały czas zastanawiam się jak tu ten mecz ugryźć. Od samego początku chciałem iść w kierunku Argentyny, która jeśli zagra na zbliżonym poziomie co w 1/2 powinna to spotkanie wygrać. Ale im bliżej meczu tym co raz mniej jestem tego pewny, choć wzrost kursu na zwycięstwo Messiego i spółki jest zachęcający (obecnie najwyższy to 2,29 na pinnku). Koniec końców zdecyduję się chyba na gole. Po obu stronach bardzo mocne kwartety ofensywne - u gospodarzy turnieju Vidal, Valdivia, Vargas i Sanchez, po stronie Argentyny Messi, Aguero, Di Maria i Pastore. Moim zdaniem zobaczymy tu jakieś gole w regulaminowym czasie gry. Fakt, to finał i może być sporo zachowawczej gry natomiast typowanie zwycięzcy jest tu cholernie trudne. Logicznym chyba byłoby granie 1X @ 1,67 jednak jeśli Leo będzie miał swój dzień, oraz pomoc partnerów, to może się skończyć podobnie jak z Paragwajem (oczywiście nie w takim wymiarze). Dlatego ja spróbuję ustrzelić coś na bramkach.
Gol w obu połowach @ 1,77
Over 2,5 @ 2,02

Uni
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Chile v Argentina

First Half Goals - over 1.5 @ 3.5 (Betfair Exchange)

Również uważam, że nie powinno być szachów i od początku będzie wymiana ciosów:

Chile jako gospodarz (na plus overa kibice, którzy oczekują goli oraz może sędzia), będą chcieli coś szybko strzelić bo myslę, że liczą się z tym, że czystego konta nie zachowają przez 90 minut.

Argentyna wie, gdzie jest mecz i im szybciej strzelą gola (albo lepiej dwa) tym mniejsze prawdopodobieństwo różnych cudów w 2. połowie przy stanie remisowym, więc na pewno przycisną od początku.

Nie wspomniałem oczywiście o teoretycznej sile ofensywnej drużyn i bramkostrzelności poszczególnych zawodników, a to plus niezły kurs dodatkowo skłania mnie w kierunku tego typu.

Faworyta w tym meczu nie mam, w zasadzie w Am Pd &quot;od zawsze&quot; kibicuję Argentynie, ale jako Gooner nie zmartwię się, jeśli Alexis coś strzeli i wzniesie puchar ????
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Chile - Argentyna
W finale bez niespodzianek. Już za niespełna pół godziny spotkają się dwie najlepiej grające drużyny tego turnieju. Faworyt - Argentyna i gospodarz - Chile. W Argentynie obecna ekipa naszpikowana wielkimi nazwiskami. Praktycznie na każdej pozycji mają piłkarza wielkiej klasy. W ostatnim spotkaniu z Paragwajem udowodnili jak duży potencjał w nich drzemie. Mimo tego, wcześniej ten sam Paragwaj potrafił im stawić czoła i dwa razy znaleźć sposób na Romero. Także Kolumbia udowodniła, że przy odrobinie szczęścia można z Argentyną powalczyć. Trzeba jednak zaznaczyć, że Kolumbijczycy na tym turnieju grali bez polotu, nie mając wielkiego pomysłu na strzelanie bramek. Poprzez fatalne wykonywanie jedenastek w kluczowych momentach potwierdzili tylko, że absolutnie nie zasłużyli na awans do dalszej fazy rozgrywek. Jednak gdyby Albicelestes trafili wtedy na bardziej ułożoną drużynę w ataku, jaką niewątpliwie są Chilijczycy, to dziś nie oglądalibyśmy ich w finale. Gospodarze jednak trafili na wyjątkowo łatwą drabinkę, dlatego też bez większych problemów zamelodowali się w finale. Dziś okaże się czy potrafią stawić czoła wielkiemu zespołowi jakim niewątpliwie jest Argentyna. Moim zdaniem tak. Ich grę ogląda się wyjątkowo dobrze. Widać, że stanowią zgrany team, widać, że mają pomysł na ten turniej. Nawet grając przed polem karnym rywala potrafią wymieniać genialne krzyżowe podania. W tym turnieju zanotowali jedynie jedną wpadkę z Meksykiem, ale wtedy piłkarze Chile mogli spokojnie wpakować dwa razy więcej bramek, a i naprawdę dobry dzień w ataku mieli Meksykanie i wszystkie bramki padały, bo fajnych składnych akcjach lub kontratakach. Dziś gospodarze muszą się tego wystrzegać. Ciężko przewidzieć jak będzie wyglądało to spotkanie, ale według mnie żadna z drużyn nie zdominuje rywala i będziemy oglądać ciekawy mecz z akcjami z obydwu stron. Na remis tutaj bym nie stawiał, obie drużyny potrafią grać w ataku i nikt raczej tu nie będzie starał się murować swojej bramki. Ja stawiam na Chillijczyków, za którymi przemawia przewaga własnego boiska, a także według mnie lepiej poukładany zespół.
Znamy już składy:
Chile: Bravo, Isla, Silva, Medel, Beausejour, Aranguiz, Diaz, Vidal, Valdivia, Sanchez, Vargas.
Argentyna:
Romero, Zabaleta, Demichelis, Otamendi, Rojo, Biglia, Mascherano, Pastore, Messi, Aguero, Di Maria.

moje typy:
Chile @ 3.40 bet365
Chile &amp; BTS @ 6.50 bet365
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:

Faza grupowa:

Grupa A:
Chile - Ekwador 2:0
Meksyk - Boliwia 0:0
Ekwador - Boliwia 2:3
Chile - Meksyk 3:3
Meksyk - Ekwador 1:2
Chile - Boliwia 5:0

Grupa B:
Urugwaj - Jamajka 1:0
Argentyna - Paragwaj 2:2
Paragwaj - Jamajka 1:0
Argentyna - Urugwaj 1:0
Urugwaj - Paragwaj 1:1
Argentyna - Jamajka 1:0

Grupa C:
Kolumbia - Wenezuela 0:1
Brazylia - Peru 2:1
Brazylia - Kolumbia 0:1
Peru - Wenezuela 1:0
Kolumbia - Peru 0:0
Brazylia - Wenezuela 2:1


Faza pucharowa:

Ćwierćfinały:
Chile - Urugwaj 1:0
Boliwia - Peru 1:3
Argentyna - Kolumbia 0:0, rzuty karne 5:4
Brazylia - Paragwaj 1:1, rzuty karne 3:4

Półfinały:
Chile - Peru 2:1
Argentyna - Paragwaj 6:1

Mecz o 3. miejsce:
Peru - Paragwaj 2:0

Finał:
Chile - Argentyna 0:0 po dogrywce, rzuty karne 4:1



Klasyfikacja końcowa:




Królami strzelców zostali Jose Paolo Guerrero (Peru) i Eduardo Vargas (Chile). Obaj zdobyli po 4 gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom