>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Brazylia-Paragwaj
BTS/2.18/Ónibet✅✅✅


Kto wie czy nie będzie dzisiaj niespodzianki? Ja liczę tutaj na wyrównany mecz i to niekoniecznie bez goli ;)Brazylia w każdym z meczów w grupie przynajmniej jeden gol straciła. I to nawet ze słabiutką Wenezuelą. A Paragwaj jak widać potencjał do strzelania bramek jest, czy to z Argentyną czy z Urugwajem. Paragwaj pewnie będzie grał zachowawczo, z dużą uwagą w obronie- jednak nie aż tak, żeby ograniczyć się wyłącznie do bronienia dostępu do własnej bramki przez całe 90 minut, tak jak to miało miejsce np. podczas wczorajszego meczu ćwierćfinałów. Uważam, że groźne akcje po stronie dzisiejszych underdogów na pewno będą, pytanie czy je wykorzystają ;) Oczywiście gol dla Canarinhos to dla mnie rzecz oczywista, nawet i z brakiem Neymara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo dobrze się stało, że randomowa zbieranina grajków z Brazylii odpadła.
Po dzisiejszym meczu z Paragwajem myślę, że Brazylię i my byśmy pokonali. Bardzo dobrze się stało, że przegrali. Przy 1:0 totalny minimalizm, cofanie się do tyłu lub podania w poprzek. Uwielbiam jak takie minimalistyczne granie jest karane, nawet jak tracę kasę. Obecnie w Brazylii po za historią nie ma już nic. Myślę, że połowa zespołów europejskich by ich pokonała. Zresztą cały turniej jest na mega żałosnym poziomie. Piłka europejska to kilka poziomów wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu z Paragwajem myślę, że Brazylię i my byśmy pokonali. Bardzo dobrze się stało, że przegrali. Przy 1:0 totalny minimalizm, cofanie się do tyłu lub podania w poprzek. Uwielbiam jak takie minimalistyczne granie jest karane, nawet jak tracę kasę. Obecnie w Brazylii po za historią nie ma już nic. Myślę, że połowa zespołów europejskich by ich pokonała. Zresztą cały turniej jest na mega żałosnym poziomie. Piłka europejska to kilka poziomów wyżej.
Osobiście jestem zdania, że poziom ekip narodowych spadł i to na każdym kontynencie. Większe znaczenie w dzisiejszych czasach ma kalkulacja, za dużo rozgrywek, więc zawodnicy dają z siebie minimum, by tylko dać z siebie wszystko w finale, ale najpierw trzeba do niego dotrzeć. Poza tym zawsze łatwiej ustawić mecz wmawiając opinii publicznej na pomeczowej konferencji, że to nie był dzisiaj nasz dzień, albo, że zlekceważyło się rywala, a karuzela ustawiania dalej się kręci, gdy janusze myślą, że to piękno futbolu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja mam takie pytanie bo zastanawiam się nad większą kasę na dubelek: Argentyna + Chile zwycięstwa lub/i awanse. O ile co do Argentyny jestem przekonany bo przeciwnika już znają, nie dadzą sobie znowu odebrać 2 bramkowej przewagi, a i Paragwaj gra słabo ( w zasadzie atak pozycyjny u nich nie istnienie, środek pola fatalny, grają prostymi środkami, defensywa jak ser szwajcarski itd) o tyle nie miałem okazji oglądać w żadnym meczu Chile. Oczywiście grają u siebie i wiemy jaki to może być handicap - organizator, ale sportowo nic nie wiem. Więc jakieś opinie o Chile i ewentualnie polemika o Argentynie mile będą widziane ????
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Jak widac, ten turniej lubi zaskakiwać i nie wnikam czy kryją się za tym przekręty czy poprostu spadek jakości faworytów. Patrząc na skład Argentyny, przeciwnicy powinni oddawać mecze walkowerem. Brazylia mogła wydawać się jednym z kandydatów do zwyciestwa a jak wyglądały mecze, każdy wie. Chile gospodarz, dodatkowo maja kilku zawodników z najwyższej półki i raczej stawialbym na nich, chociaż szczerze chyba sobie daruje ryzyko w tym turnieju ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Jesli chodzi o Chile, to generalnie jest to jedyna druzyna na turnieju po ktorej widac, ze sie im chce grac. Walcza w kazdym meczu, nie odpuszczaja zadnej pilki. Takze mysle, ze przejda Peru bez wiekszych problemow. Urugwaj gral fantastycznie w defensywie, a jednak nie wytrzymal do karnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
candida 45

candida

Użytkownik
ile co do Argentyny jestem przekonany bo przeciwnika już znają, nie dadzą sobie znowu odebrać 2 bramkowej przewagi, a i Paragwaj gra słabo ( w zasadzie atak pozycyjny u nich nie istnienie, środek pola fatalny, grają prostymi środkami, defensywa jak ser szwajcarski itd)
Argentyna żadnej dwubramkowej przewagi nie ma - mecz zaczynamy od 0:0. Trochę wygrałem, trochę przegrałem na tym turnieju, i dla mnie to już czas podsumowań - szkoda grać na 1/2 finału, bo tu scenariusz wydaje się oczywisty - dwie ekipy napierają, dwie się bronią, zdarzyć się może wszystko. Mesii po meczu z Paragwajem zrugał drużynę, powiedział, że to niedopuszczalne wypuścić zwycięstwo z rąk i muszą się poprawić. Tymczasem o ich losie zdecydowała loteria w karnych z Kolubimią. To samo Chile - byli lepsi ale nie potrafiki tego udokumentować w meczu z Urugwajem, słabym skąd inąd. Gdyby nie analna fiksacja, doszło by do karnych najpewniej i znowu loteria.

Argentynie brakuje trenera, w meczu z Kolumbią, Martino więcej się modlił niż wpływam na drużynę, o ile w Barcelonę taktyka wpojona była każdemu z zawodników, o tyle tutaj chłopcy w biało błękitnych pasach grają samowolkę i brakuje alternatywy gdy przeciwnik się dobrze ustawia/dopisuje mu szczęscie.
Chile to z kolei zespół, który nie miał na tym turnieju wciąż słabego meczu, a takowy pewnie im się przydarzy, w półfinale lub finale. Radzę zachować powściągliwość w ocenie gry Chile - gospodarze nie mieli mocnego przeciwnika w tym turnieju, i jeśli dojdzie do finału z Argentyną - wymiana ciosów zdecydowanie stawia w roli faworyta Messiego i kumpli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
walt 33

walt

Użytkownik
Jak dla mnie Argentyna która w każdym meczu ma bardzo dużo sytuacji podbramkowych w końcu stanie na wysokości zadania i wbiją w końcu parę bramek rywalowi - w tym wypadku Paragwaj. Ja liczę na wyrównane spotkanie z dużą ilością bramek z obu stron ????
 
M 0

mihaal

Użytkownik
Osobiście jestem zdania, że poziom ekip narodowych spadł i to na każdym kontynencie. Większe znaczenie w dzisiejszych czasach ma kalkulacja, za dużo rozgrywek, więc zawodnicy dają z siebie minimum, by tylko dać z siebie wszystko w finale, ale najpierw trzeba do niego dotrzeć.
Podzielam tą opinię.
Niestety piłka obecnie mniej więcej tak wygląda.
Po pierwsze- nie stracić, bo jeśli stracisz to się przeciwnik będzie murował i jest duże prawdopodobieństwo, że przegrasz 1-0.
Po drugie- jeżeli już strzeliłeś to murujesz, żeby wygrać 1-0.
Na Copie wyszło, że spośród wszystkich półfinalistów tylko Peru odniosło pewne, przekonujące zwycięstwo w ćwierćfinale.
 
benny17 11

benny17

Użytkownik
Over 6 kartek (azjan) w meczu Chile-Peru pokryje sie | 1.8? W grupie drużyny nie kartkowały za mocno, ale ćwierćfinały pokazują temperamenty południowców. Jest takie coś, jak kasowanie kartek przed półfinałami lub finałem?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
vs.
⚽ Chile - Peru
Chile -1 AH ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 2/10 ▶
&quot;Chi chi chi le le le VIVA CHILE&quot; - Jak to mawiał Dariusz Szpakowski :cool: kontra &quot;Słońce Peru&quot; aka najlepszy zawodnik wśród elit światowych władz Donaldinho Tusk (Bilans bramkowy 1282/123).
Pisząc już na poważnie to turniej jest dość sensacyjny, ale Chile i Argentyna grają tam gdzie bukmacherzy widzieli ich od początku turnieju. Moim zdaniem spotkają się w finale.
Wracając do meczu to za Chile stoi przede wszystkim własny obiekt, kibice i są przede wszystkim gospodarzem turnieju, a jak wiadomo przysłowie mówi: &quot;Wolnoć Tomku w swoim domku&quot;. Chile będzie mogło ostrzej grać, a sędzia będzie przymykał na to oko. Zresztą korupcja w Ameryce Południowej to chleb powszedni. Przynajmniej ja mam taki scenariusz na ten mecz i liczę, że arbiter spotkania pomoże Chilijczykom dojść do upragnionego finału. Bo kim powiedzmy szczerze jest Peru? Chwała im za ten sukces jaki osiągnęli, ale kompletnie nie widzę ich jako finalistów. Moim zdaniem wynik jaki tutaj padnie to jakieś 3:0 bądź może 3:1. Przez cały turniej zdecydowanie za dużo było tych &quot;spokojnych&quot; teoretycznie niskich wyników.
Uważam, że Peru miało łatwiejszą drogę do półfinału, bo Wenezuela i Boliwia to nie są jakieś solidne piłkarskie marki. Wenezuela 70% meczu grała w osłabieniu. Reszta meczów to porażka 2:1 z przeciętną Brazylią i 0:0 z Kolumbią której już nie ma.
Mecz Chile z Urugwajem pokazał, że sędzia kartkuje dobrze przeciwników (dwa czerwa). 5:0 z Boliwią robi wrażenie, a remis z solidnym Meksykiem 3:3 to zawsze coś.
Koniec sensacji Chile wjeżdża dzisiaj w nocy grubo do finału!
Wynik: 2:1 @Edit: Myśl z sędzią była dobra, czerwona już w 23 minucie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 91

mateo843

Użytkownik
Chile - Peru
BTS / 2,10 ✅
Bet365

Wynik : 2:1

Zapowiada się ciekawe spotkanie, oba zespoły dobrze prezentują się w turnieju. Chile gospodarz jak dotąd nie przegrał ani jednego meczu, tak ktoś powie nie natrafił jeszcze na porządnego przeciwnika, ale pewne zwycięstwa z Ekwadorem i Boliwią, plus remis z Meksykiem 3:3. Zdominowali Urugwaj, coby nie mówić, niesportowa sytuacja z Cavanim, ale i tak to oni dominowali więc jutro o nich się nie martwię, Peru to nie Urugwaj że zamuruje się pod własną bramką. Z drugiej strony wspomniane Peru, grają bardzo dobrze w swojej grupie wygrana z Wenezuelą, równy bój z Kolumbią i Brazylią, jeden remis i porażka w ostatniej minucie to dobry bilans z tymi drużynami. Plus potem pewne zwycięstwo z słabszą Boliwią. Główny problem Chile - Jara nie zagra do końca turnieju. Zgodnie z przewidywaniami środkowy obrońca Mainz został ukarany za incydent z udziałem Edinsona Cavaniego. Jara to jeden z bardziej doświadczonych graczy w kadrze, który zaliczył już 80 meczów w kadrze. Dlatego typ BTS, jak najbardziej prawdopodobny.


Argentyna - Paragwaj
Argentyna / 1,45 ✅
Argentyna(-1) / 1,80 ✅
Argentyna wygra przynajmniej dwoma bramkami, zwrot w przypadku wygranej jedną bramką
Bet365

Wynik : 6:1

Można rzec powtórka z rozrywki, oba zespoły zmierzyły się ze sobą w grupie. Wtedy padł remis, Argentyna miała wtedy zwycięstwo na wyciągnięcie ręki, ale w drugiej połowie coś się zacięło. Zabrakło może motywacji, skuteczności, bo mieli kilka sytuacji w drugiej połowie, Paragwaj to wykorzystał i strzelił dwie bramki i mieliśmy pierwszą niespodziankę w turnieju. Argentyna po zaciętym spotkaniu z Kolumbią wyszła zwycięsko dopiero w karnych, nie dała rady przejść obrony Kolumbijskiej. Bardzo się zawiodłem na Kolumbii bo przy takiej kadrze zespołu powinni zagrać lepiej w ofensywie. Argentyna powinna to spotkanie wygrać, raczej nie popełni błędu z pierwszego spotkania i od początku do końca przyciśnie Paragwaj. Tak samo nie wydaje mi się żeby stracili bramkę w tym spotkaniu, po remisie w pierwszym meczu, może nie wygrywają spektakularnie meczów, ale grają na czysto z tyłu i z przodu zawsze tą jedną bramkę strzelą, oprócz ostatniego meczu z Kolumbią, chociaż i tam było na to kilka sytuacji, tylko zabrakło skuteczności. Argentyna na pewno podejdzie inaczej do tego spotkania niż miało to miejsce w grupie, z większym respektem do rywala, finał jest na wyciągnięcie ręki. Nie powinni z takim przeciwnikiem zaliczyć po raz drugi wtopy
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Finał tuż tuż a gospodarze są w nim na wyciągnięcie ręki.. wystarczy tylko wygrać z Peru. Chile ogólnie jako gospodarze czują się bardzo dobrze, dodatkowo w turnieju jeszcze nie przegrali strzelając przy tym aż 11 goli. H2H pomiędzy tymi drużynami także obiecujące. Ofensywne nastawienie Chile + walka o finał + gospodarz turnieju = over 1.5 gola @1.61 Bet365 Chile i ja w to wchodzę bez zbędnego namysłu (choć to już półfinał myślę, że gospodarze za wszelką cenę będą chcieli rozstrzygnąć mecz w 90 minutach nie doprowadzając do rzutów karnych gdyż to jak zawsze jest loteria więc i my - miejmy nadzieję - obejrzymy w miarę ofensywny mecz)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jaskowski 15

jaskowski

Użytkownik
  • Chile - Peru
  • • Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos, Santiago de Chile

  • Referee: Jose Argote (VEN)
    Assistant Referee 1: Jose Urrego (VEN)
    Assistant Referee 2: Byron Romero (ECU)
    Fourth Official: Raul Orosco (BOL)
    Fifth Official: Javier Bustillos (BOL)
    Referee Observer: Wilson Seneme (BRA)

• Argentina – Paraguay
Referee: Sandro Ricci (BRA)
Assistant Referee 1: Emerson De Carvalho (BRA)
Assistant Referee 2: Fabio Pereira (BRA)
Fourth Official: Wilmar Roldan (COL)
Fifth Official: Christian De la Cruz (COL)
Referee Observer: Mario Vargas (CHI)
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wg mnie dobrym typem jest pogranie na ilość RR Argentyny.
W kolejnych meczach Argentyna zdobywała odpowiednio 9,8,7,8 RR. Oglądałem skróty meczów Argentyny oraz Paragwaju i sądzę, że Argentyna od początku będzie ostro atakować. Jeśli zaś chodzi o Paragwaj, to nastawią się tylko na kontry, a jeśli Argentyna zacznie przegrywać, to posypią się rożne. Dodatkowo za typem przemawia fakt, że Argentyna lubi grać skrzydłami. Tak więc:
Argentyna over 6,5 RR, @1,95 betano⛔
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Polecamy podejść do tego meczu pod kątem rzutów rożnych. Chile zapowiada czystą walkę od początku do końca i w tym spotkaniu powinni pokazać solidny i najlepszy futbol w swoim wykonaniu. Peru to solidna drużyna, ale nie oszukujmy się - ciężko im będzie zatrzymać rozpędzoną Chilijską lokomotywę. W tym starciu to właśnie ulubieńcy Szpakowskiego będą dominować, to oni będą częściej przy piłce, a co za tym idzie - będą częściej pod bramką przeciwnika. Chile pod względem utrzymywania się przy piłce ma najlepszą średnia posiadania ze wszystkich ekip na Copa America. Typ na rzuty rożne jest tu bardzo dobrym rozwiązaniem.
Chile -2 EH (rzuty rożne) 2,25 Rivalo ⛔
Chile powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,90 Rivalo ⛔
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Witam
Jak juz moi przedmowcy stwierdzili Chile jest w gazie. Gospodarze, swietny bilans bramkowy wiec dzisiejsza wygrana powinna być tylko formalnoscia.
Chile gra chyba najpewniej w tym turnieju nawet w przypadku pojedynku z argentyna nie stawialbym ich na straconej pozycji, natomiast jak widzimy na etapie pucharowym trudno jest jakiejs druzynie zdominowac mecz i strzelic duzo bramek.
Mocno natomiast bym stawial na typ over na kartki. Szanse upatruje w tym ze wlasnie z powodu trudnosci ze strzelaniem bramek nerwy moga brac gore. W przypadku mojego buka czyli sportingbet gram kupon na ponad 70 punktow za kartki gdzie zółta to 10punktów a czerwona 25punktow. W innym przypadku grałbym overa 6.

TYP SPORTINGBET
over 70 punktów
kurs 2,6 na punkty

Drugi typ chodz przeciwstawny to podwójny
TYP Sportingbet
CHILE x PERU 1 i over 2,5
kurs - 2,25

Motywuje to odwrotna sytuacja czyli gra staje sie otwarta po szybko strzelonej bramce wtedy widze wynik 2:1 Chile. Otwarta szybka gra sprzyja tez kartka tak jak to ze obie druzyny raczej nie oszczedzaja nóg rywali...

Przepraszam ze chaotycznie ale pierwszy raz przelewam swoje przemyslenia na &quot;papier&quot;
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom