>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
B 2

brewka83

Użytkownik
Godzina: 1:30
Spotkanie: Boliwia vs Peru
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

Na dobry początek dnia, bet na który czekałem od wczoraj po meczu Chile z Urugwajem. Mogliśmy się przekonać jakie &#39;buractwo&#39; gra w Copa i jak łatwo na tym turnieju komuś popsuć nerwy by ten dostał karteczkę i wyleciał z boiska.
Dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania, dużo napięcia, mnóstwo fauli, agresywna gra.
Boliwia na tym turnieju &#39;zdobywała&#39; odpowiednio 2,3 i 3 kartki w fazie grupowej. Nawet w przesądzonym szybko meczu Chile potrafili dostawać kartki w ramach frustracji. Peru z kolei 2,3 i 2 kartki (1 czerwona).
Sędzią tego meczu będzie pan Wilmar Alexander Roldán Pérez czyli facet idealnie nadający się do tego typu betu. Przykład? Proszę bardzo... Argentyna vs Paragwaj - 7 kartek na rozpoczęcie Copy. W meczu Ekwadoru z Boliwią pokazał on 5 żółtych kartek.
Boliwia jak i Peru wg mnie fartownie wyszli z grupy i myślę, że zawodnicy obu ekip zdają sobie sprawę jak więlką okazję mają by przejść do następnej rundy bo jednak nie są to gwiazdy światowego formatu i żadna z tych ekip nie trafiła na wyraźnych faworytów. Myślę, że nie będzie tu głaskania się.

Na początku dawałem linie 5 ale widzę, że już kolega mnie uprzedził, dlatego daje tutaj 5.5 :grin:

Przepraszam, że pytam...może się nie znam albo jestem slepy, ale gdzie jest taka linia do zagrania na Bet365?? Bo ja widzę tam tylko 5

Dziękuję
 
D 453

dresu

Użytkownik
Boliwia-Peru
over 8 rzutów rożnych
kurs 1.72 bet365
W tym meczu linia wystawiona przez buki na rożne wydaje się być fajna do pogrania wysoki kurs jak na over 8 rzutów rożnych. Na tym turnieju zagrałem już kilka meczy na rożne i większość typów weszła. W tym meczu raczej dużo bramek nie powinniśmy zobaczyć ale to rożnym nie przeszkadza i pewnie obie ekipy będą miały swoje groźne pod bramkowe sytuacje i po nabijają kilka rożnych. Obie ekipy jak zaprezentują bardziej ofensywny styl gry to jestem wręcz przekonany że typ wejdzie.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Boliwia- Peru
Drużyna gospodarzy strzeli gola w I połowie? TAK
kurs: 3,4 Bet365
Hmm... a czemu by nie taki typ? Peru w roli faworyta, nie tak wyraźnego ale mimo wszystko faworyta, który jest w zasięgu Boliwii. Wiadomo, mecz do ciekawych teoretycznie nie powinien należeć ale zważywszy na turniej i niespodzianki jakie już były, możemy dziś ujrzeć piękne widowisko z gradem goli. Ten mecz przypomina mi nieco mecz Ekwador- Boliwia. Tam też byli skazywani na porażkę a jednak dali radę załadować 3 brameczki w I połowie. Peru co prawda straciło tylko dwie bramki ( z Brazylią, dla której był to pierwszy mecz). Kolumbia nawet ze stylem jaki prezentuje na tym turnieju stwarzała sobie sytuacje na sytuację i gdyby grali ciut lepiej coś by pewnie ustrzelili. Meczu z Wenezuelą nie oglądałem ale tam czerwona kartka miała duże znaczenie dla gry Wenezuelczyków. Moim zdaniem, skazywana na porażkę Boliwia może zaskoczyć całkiem szybko. Ciężko znaleźć racjonalne argumenty popierające typ bo takowych do tego meczu nie ma. Typ na czuja, bardziej for fun za drobne żeby się lepiej oglądało. Może w końcu zaczną padać te bramki do przerwy bo póki co 11/19.
 
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Co do rożnych:
boliwia 2 13 chile
boliwia 1 5 ekwador
boliwia 3 2 meksyk
peru 2 8 kolumbia
peru 3 1 wenezuela
peru 3 2 brazylia
Jak widzimy jedni i drudzy mało ich uzyskują, chociaż w ostatnim meczu obie na sporo rożnych pozwoliły przeciwnikowi. Może bym grał poniżej 9 rożnych, ale często zdarzają się sytuacje, że są np 4 rożne pod rząd. Mi w przypadku jakichkolwiek underów nieprzyjemnie się ogląda mecz, więc jeśli to postawie, to pójdę spać.
Co do kartek to obie okipy otrzymały w trzech meczach po 3, 3, 2 kartek każda, więc też średnio grać powyżej 5,5 kartki, chociaż bliżej mi tu do overu niż do underu.
Bardziej stawiam na dominacje peru, ale kurs na czysty win tez nieporywający. Co do ilości goli, to czuje , że na przekór wszystkiemu, że moze ich paśc powyżej 2,5. Chyba poczekam do rozpoczęcia i zagram coś na live.
Nic nie stawiam, ide spać, gdybym jednak stawiał to powyżej 5,5 kartki i poniżej 9 rożnych. Z rana zobaczę, czy będę miał czego żałować.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Mecz już za kilkanaście minut, a dla mnie zdecydowanym faworytem są zawodnicy drużyny Peru. Boliwia tylko szczęściu zawdzięcza awans do 1/4 finału Copa America, gdyby Ekwadorczycy nie przespali pierwszej połowy w meczu pomiędzy tymi drużynami to Boliwia dziś oglądała by spotkania w TV. Peruwiańczycy broniący 3 miejsca, powinni sobie bez problemu poradzić z najsłabszą drużyną strefy CONMEBOL. Mający w swoich szeregach graczy bardzo doświadczonych w Europie (co prawda już w sile wieku), to jednak Farfan, Vargas, Pizarro (ten raczej rozpocznie na ławce) mogą zrobić różnicę.
Boliwia to drużyna nieobliczalna, ale w własnym kraju, gdzie grają na dużych wysokościach nad poziomem morza, i tam właśnie są w stanie zrobić niespodziankę. Ostatni raz przez fazę 1/4 finału Boliwia przeszła w 1997 roku, a gdzie? Oczywiście na własnych boiskach. Nie zdarzyło się nigdy (od kiedy mamy fazę grupową), że Boliwia zwojowała coś na tym turnieju, z trudem co turniej udawało im się wygrać mecz.
Dla mnie po obejrzeniu gry obu zespołów wielkim faworytem są Peruwiańczycy, po prostu są piłkarsko lepsi.
Boliwia - Peru
Typ: 2
Kurs: 1.85 Bet 365 8/10

Polecam też typ:
Gol dla Peru przed 30 minutą (w bet365 na live powinny się pojawić kursy) 4/10 e: 3,25
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Godzina: 1:30
Spotkanie: Argentyna vs Kolumbia
Typ: over 6 kartek (azjan) Wynik: 8 kartoników
Kurs: 1.950
Bukmacher: Bet365
✅ ????

Na dzisiaj ponawiam typ kartkowy. Wg mnie na tych mistrzostwach to kopalnia zysku. Spodziewałem się tutaj linii 6.5 ale skoro dają mozliwość taką a nie inną to głupio nie pograć za większą stawkę.
Do rzeczy. Spotkanie można powiedzieć na szczycie, teoretycznie. Dlaczego? Ano dlatego, że Kolumbia gra straszną kaszankę na tym turnieju i być może wielu to zdziwi ale to jeden z powodów dla którego wg mnie pograć karteczki w tym meczu. Podejrzewam, że nie będzie tutaj standardowo głaskania się, dużo wymuszeń ze strony Kolumbijczyków, dla których będzie to jeden ze sposobów na rywala bo swoją formą daleko im do ideału.
Tak jak mówiłem, mnóstwo szarpań, sprzeczek, wymuszeń, prowokacji - myślę, że właśnie tak to będzie wyglądało.
To moja subiektywna opinia a teraz trochę statystyk/informacji.
W ostatnim spotkaniu tych drużyn padło 10 kartek (8 :zoltakartka:, 2????)
Sędzią spotkania jest Pan Roberto García Orozco, który w 2 spotkaniach pokazał odpowiednio 6 żółtych kartek a w drugi spotkaniu 3 żółte i 1 czerwoną w spotkaniach o znacznie mniejszej randze. Wnioski nasuwają się same.
Obydwie drużyny dostawały 2 bądź 3 kartki w fazie grupowej w tym jedna czerwona Kolumbii.
Tyle ode mnie, polecam pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Argentyna - Kolumbia 1 @ 1.80 Bet365 ⛔

Doszliśmy do fazy pucharowej w której każda z drużyn będzie musiała dać z siebie wszystko w każdym meczu żeby osiągnąć triumf w Copa America. Los dla drużyny Argentyny nie był najszczęśliwszy, bo w ćwierćfinale tego turnieju zmierzą się z bardzo groźną Kolumbią.
W mojej ocenie zdecydowanym faworytem tej pary będzie właśnie Argentyna, która naszpikowana jest gwiazdami światowego formatu w swojej drużynie. Nie chciałbym negować umiejętności zawodników Kolumbii ale mimo wszystko uważam, że ta dobra drużyna jest słabsza od drużyny Albicelestes. Kolumbia w dotychczasowych 3 spotkaniach zanotowała każdy możliwy rezultat czyli przegraną z Wenezuelą, wygraną z Brazylią i remis z Peru. Na dobrą sprawę Kolumbia miała dość dużo szczęścia, że w ogole udało awansować im się do fazy pucharowej Copa America. Na drugim biegunie mamy zespół Argentyny, który w pierwszym meczu z prowadzenia 2:0 dał sobie wbić 2 bramki i osiągnąć remis z reprezentacją Paragwaju, a następnie wygrać 2 mecze z Urugwajem i Jamajką odpowiednio po 1:0.
Jeśli chodzi o reprezentacje Argentyny to oglądałem ich dwa mecze : z Urugwajem i Jamajką. Nie ukrywam, że w meczu z Urugwajem zagrali piekielnie dobrze jeśli chodzi o posiadanie piłki i siedzieli na swoich rywalach przez znaczną ilość czasu. Z Jamajką w pierwszej połowie było podobnie i powinni skończyć się bardziej znacznym wynikiem. Warto dodać, że w drugiej połowie z reprezentacją Jamajki to właśnie Argentyna skupiała się na defensywie i długimi okresami czasu nie mogli wyjść z własnej połowy próbując dowieźć prowadzenie w tym meczu.
Kolumbia według mnie zdecydowanie poniżej moich oczekiwań, bo myślałem, że będą grać lepiej ale jak się okazuje niestety się przeliczyłem. Szczególnie przegrana z Wenezuelą i ten remis z Peru jest bardzo słabym rezultatem. Wygrana z Brazylią to zawsze coś ale według mnie Brazylia w tym turnieju jest zdecydowanie przeceniana i zespół pokroju Kolumbii ma równorzędne szanse na sukces w takim meczu (tym bardziej, że grali w tym spotkaniu o życie - a Brazylia nie).
Biorąc pod uwagę poprzednie mecze wydaje mi się, że dzisiaj zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu jest Argentyna, która gra po prostu lepiej. Ma w swoich szeregach więcej doświadczonych i ogranych zawodników na wysokim szczeblu rozgrywek. Skład mają właściwie kompletny jeśli chodzi o różne formacje i ciężko powiedzieć żeby defensywa Kolumbii mogła była być równorzędnym przeciwnikiem dla tak genialnych ofensywnych zawodników Argentyny jak Messi, Di Maria, Aguero itd. Dla mnie spotkanie będzie toczyć się pod dyktando Argentyny i w związku z tym, że Kolumbia najprawdopodobniej będzie zmuszona się bronić uważam, że Albicelestes wygrają to spotkanie w regulaminowym czasie gry, bo nikt nie będzie chciał loterii w rzutach karnych.
 
M 0

mihaal

Użytkownik
Kolumbia do tej pory rozczarowuje a Argentyna w sumie bez wielkiej spiny przeszła grupę.
To może być mecz tych mistrzostw. Pekerman zdążył już nawychwalać Messiego i spodziewam się, że pomysłem na grę w defensywie będzie przede wszystkim próba zneutralizowania Lionela. Tutaj pojawia się pole do popisu dla innych ofensywnych graczy Argentyny.
W ofensywie Kolumbii Pekerman może zaskoczyć swoich rodaków już samym ustawieniem. W końcu ma w napadzie nadmiar bogactwa.
Chciałbym, żeby padł w tym meczu szybki gol. To może sprawić, że mecz będzie totalnie overowy- kartki, gole, rzuty rożne. Ale to tylko moje chciejstwo.
Za to typ na over kartkowy popieram bez względu na to jak się mecz ułoży.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Argentyna - Kolumbia
Messi strzeli @ 2,30 Betsson !

Chyba najwyższy kurs na Leo, w bukach. Dzisiaj idę w jego stronę. Dlaczego? To proste, turniej wchodzi w decydującą fazę rozgrywek i nie ma mowy o przelewkach. Bramka na razie tylko jedna na koncie Argentyńczyka, to stanowczo za mało, wiedząc że w Lidze Hiszpańskiej dopiero się rozkręcał z meczu na mecz, gdzie ładował bramek mnóstwo. Teraz po drugiej stronie Kolumbia, która nie gra jakoś specjalnie wzorowo na tym turnieju, choć mogło się wydawać, że mając taki atak to będą grali znacznie lepiej. Messi, jako najlepszy piłkarz na świecie (no prawie) ???? to od niego się więcej wymaga. Kto jak kto, ale potrafi nieźle wykańczać i do tego zwinność pozwala mu szarżować na bramkę i oddawać przy tym bardzo ładne trafienia. Argentyna dużo nie strzela, ale jak będzie potrzeba (a dziś, już temu sytuacja wymaga) to Messi zrobi robotę. Będzie widoczny i efektywny. Bo ostatnie mecze z jego udziałem, to zawsze czegoś brakowało. Argentyna z taką grą nie przekonuję mnie w ogóle do wygrania Copa, ale dziś już trzeba postawić kropkę nad i. Moim zdaniem Leo dzisiaj przypomni chłopakom z teamu jak się strzela i będzie ciężko go powstrzymać.
 
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Jedną prognoze tego meczu napisałem stronę wcześniej. Czytając o zakładach na kartki, doszedłem do wniosku, że to może być dobre. Poniżej bilans kartek:
Argentyna 2 3 Jamajka
Argentyna 3 3 Urugwaj
Argentyna 2 5 Paragwaj
Kolumbia 2 5 Peru
Kolumbia 1 3 Brazylia +2 czerwone po meczu
Kolumbia 3 4 Wenezuela
Pinnacle oferuje linię: Powyżej 6 @2,08 żeby zakład wygrał kartek by musiało być 7. W przypadku Argentyny zostało to spełnione tylko w pierwszym meczu i to na styk. W przypadku Kolumbii na styk w pierwszym i ostatnim. Wobec powyższego mój zachwyt zmalał. Linia wbrew pozorom wysoka. Więcej szans daje na to, że jednak będzie więcej niż 6 kartek, ale już na pewno nie zagram tego grubo.
Pierwsza myśl była taka aby grać, że Kolumbia będzie miała więcej kartek od Argentyny, ale statystyki też są przeciwko temu. Według mojego wyobrażenia Kolumbijczycy mieli by faulować głownie uciekającego im Messiego i innych zwrotnych szybkich jak np Aquero, ale dotychczas tak nie było. Dlaczego by miało być akurat dzisiaj? Zaufam intuicji i pierwszej myśli, te mnie mylą najrzadziej, ale bez przesadzania ze stawką:
Argentina vs Colombia Over 6 Bookings @2.080
stawka:80.00 ew: ✅86.40
Argentina (Bookings) vs Colombia (Bookings) (-0.5) @1.840
stawka:80.00 ew:✅67.20

I jeszcze pytanie. Czy jest tak, że jednorazowa czerwona kartka liczy się jako 2 żółte?
Polecam po ładnym kursie, ze Messi strzeli. Szanse się zwiększają jeśli będzie karny. Pinnacle nie oferuje takiego zakładu niestety.
Strzelec gola w meczu: Lionel Messi @2.10
stawka ⛔100,92 ew: 111.01
sportingbet

Argentyna powinna to wygrać w regulaminowym czasie. Wybitnie zabrakło szczęscia. Ale sytuacja jest jeszcze stabilna.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
A może lepiej jakiś over sumy nr na koszulkach piłkarzy, lub zakład na to, czy Cuadrado wsadzi Leo palec między pośladki?
Dajcie spokój z takimi randomami, tak samo jak z kartkami, rożnymi, strzałami celnymi, itp.. Wszystko zależy jak się mecz ułoży.
Argentyna w gazie nie jest, ale wygrać powinna. Jest bardziej ustabilizowanym zespołem od Kolumbii, która stety - niestety nie pokazuje ani krzty swojego potencjału ofensywnego.
Jedna odskocznia i zwycięstwo z Brazylią gwiazdki nie czynią.
Argentyna - 1,80
Argentyna &amp; Messi goal - 3,50
Messi goal - 2,10
wszystko betsson
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dajcie spokój z takimi randomami, tak samo jak z kartkami, rożnymi, strzałami celnymi, itp.. Wszystko zależy jak się mecz ułoży.
A wynik nie jest randomowy? Prędzej da się przewidzieć ilość kartek niż zwycięstwo jakiejś drużyny, szczególnie na tym etapie.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Argentyna totalne kalafiory, napierali całą 1 połowę i chcieli wjechać z piłką do bramki, bezmyślne dośrodkowania, jak średnia wzrostu w ofensywie wynosi 165 cm. Potem spuchli, dwa wybicia z bramki Kolumbii i karne.. Mam nadzieję, że Chile im pokaże jak się gra w piłkę nożną w Ameryce Południowej w finale..
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Argentyna totalne kalafiory, napierali całą 1 połowę i chcieli wjechać z piłką do bramki, bezmyślne dośrodkowania, jak średnia wzrostu w ofensywie wynosi 165 cm. Potem spuchli, dwa wybicia z bramki Kolumbii i karne.. Mam nadzieję, że Chile im pokaże jak się gra w piłkę nożną w Ameryce Południowej w finale..
Niech najpierw Chile dojdzie do finału, bo jeśli Ci się wydaje że będą mieć łatwą przeprawę z Peru, to się mylisz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna totalne kalafiory, napierali całą 1 połowę i chcieli wjechać z piłką do bramki, bezmyślne dośrodkowania, jak średnia wzrostu w ofensywie wynosi 165 cm. Potem spuchli, dwa wybicia z bramki Kolumbii i karne.. Mam nadzieję, że Chile im pokaże jak się gra w piłkę nożną w Ameryce Południowej w finale..
Wiesz z tego powodu, że wtopiłeś, a przy okazji przez ciebie parę innych osób zasugerowanych twoimi typami przy jednoczesnym wyśmiewaniu świetnych typów na kartki nie oznacza jeszcze, że Argentyna to kalafiory. Kolumbia miała furę szczęścia i świetnego bramkarza, który uratował im tyłek. Były co najmniej 2 poprzeczki, 1 słupek. Argentyna miała przewagę, umiejętności i graczy, a Kolumbia to kolejna miernota, która zaprezentowała antyfutbol aby tylko dojść do karnych, ale na całe szczęście oliwa nie żywa... i nawet po osiągnięciu celu czyli karnych to spier...li. Czasami się tak zdarza, a nawet bardzo często, że zespół mający przewagę niemiłosiernie się męczy jak się postawi autobus, a połowa Argentyny to jednak są gracze z mniejszym potencjałem niż Messi, DiMaria czy Mascherano. Ja osobiście asekuracyjnie pograłem w dubelku awanse Argentyny i Brazylii, ale nie podawałem typów bo wszystkie argumenty zostały już na Argentynę podane, a na Brazylię mi się nie chce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Brazylia - Paragwaj
- Kolejny, ciekawy ćwierćfinał przed nami. Canarinhos będą szukać rewanżu na Paragwaju za eliminację z poprzedniego Copa America. Zapowiada się bardzo dobry pojedynek.
- Brazylia w Chile nie pokazuje najwyższego poziomu. Minimalne sukcesy nad Peru i Wenezuelą oraz porażka z Kolumbią. Dzisiaj rywal równie niewygodny, zatem Canarinhos mogą mieć kłopoty.
- Warto pamiętać, iż po skandalicznym zachowaniu, Neymara już nie ma na Copa America. Mimo to, kadra wciąż wygląda imponująco. Doświadczony Robinho, czy nowy nabytek Liverpoolu, Firmino mają potencjał i dzisiaj będą musieli wziąć brzemię na swoje barki.
- Paragwaj gra równo. Remisy z faworyzowaną Argentyną czy Urugwajem i skromne zwycięstwo z ambitną Jamajką to niezłe wyniki, jak na tak trudną grupę. Potrafią zaskoczyć rywala, szczególnie w ofensywie z Barriosem na czele. Brazylia może się obawiać o dobry rezultat.
- Na ostatnim Copa America, obie reprezentacje zagrały dwukrotnie i w regulaminowym czasie padły remisy. Jednak w karnych w 1/4 finału to Paragwaj awansował dalej aż do finału.
Naszym zdaniem zapowiada się ciekawy ćwierćfinał, może i najciekawszy spośród wszystkich. Liczymy na otwarty futbol z dość dużą liczbą goli począwszy od pierwszej połowy. Obie ekipy mają bowiem kim straszyć. Nasze sugestie:
Powyżej 2.5 gola, 2.20 Sportingbet ⛔ 1:1
Powyżej 0.5 gola do przerwy, 1.50 Sportingbet ✅ 1:0

Trwa nasz Letni Typer. Darmowe spiny i cenne nagrody rzeczowe do zdobycia.
Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Brazylia vs Paragwaj / Brazylia wygra i Paragwaj nie strzeli bramki @2.37 ⛔
Bet365

Ja dzisiaj króciutko bo niestety nie mam zbytnio czasu ale bardzo fajny typ na dzisiejszy wieczór.
Nie spodziewam się tutaj, że będzie jakaś duża strzelanina tylko raczej 1-0 lub 2-0 i pełną kontrolę Brazylijczyków.
Wg mnie Paragwaj nie ma tutaj zbytnio argumentów by coś ustrzelić.
Powodzonka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom