>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Vidal : Nie rozumiem Twojego toku myślenia ???? JAki tam może być remis ewentualnie ? inny niż 0-0 jeśli rozpatrujemy remis ? 1-1 , 2-2 i wyższe ? te 2-2 już możemy włożyć między bajki ???? zatem wg mnie sens ma granie remisu i under 2.5 na podwyższenie kursu.
NIby można z góry zakładać , że Wenezuela nie strzeli po dobrym kursie 1.90 około więc po co psuć taki dobry kurs w tym meczu i szukać innych &quot;cudów&quot; ? po okazalszych kursach ? Wg mnie Brazylia pokona Wenezuela i ostro się przełamie bez Neymara i zagrają w pełni skupieniu polegająć tylko na sobie bez jedynej najjaśniejszej gwiazdy przez , którą zawsze musi przejść piłka ???? Widze w tym meczu 3-0 lub właśnie drugą strone czyli 0-0.Bez zbędnych kombinowań warto brać typ , że Wenezuela bramki nie zdobędzie.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Vidal : Nie rozumiem Twojego toku myślenia ???? JAki tam może być remis ewentualnie ? inny niż 0-0 jeśli rozpatrujemy remis ? 1-1 , 2-2 i wyższe ? te 2-2 już możemy włożyć między bajki ???? zatem wg mnie sens ma granie remisu i under 2.5 na podwyższenie kursu.
NIby można z góry zakładać , że Wenezuela nie strzeli po dobrym kursie 1.90 około więc po co psuć taki dobry kurs w tym meczu i szukać innych &quot;cudów&quot; ? po okazalszych kursach ? Wg mnie Brazylia pokona Wenezuela i ostro się przełamie bez Neymara i zagrają w pełni skupieniu polegająć tylko na sobie bez jedynej najjaśniejszej gwiazdy przez , którą zawsze musi przejść piłka ???? Widze w tym meczu 3-0 lub właśnie drugą strone czyli 0-0.Bez zbędnych kombinowań warto brać typ , że Wenezuela bramki nie zdobędzie.
Tylko pytanie po co? mają sobie utrudniać nie sądzę ..
Brasil jeśli wyjdzie z 1 miejsca zagra z Paragwajem a potem spotkają się ewentualnie z Argentyną a więc, wszystko zrobią by trafić ewentualnie do drabinki Uru/Chile a zagrają z Boliwią
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kolumbia - Peru
Typ: over 5 kartek @ 1,85 | over 0,5 HT @ 1,50
Stawka: 2/10 | 2/10
Bet365


Bardzo ciekawa sytuacja w grupie C i każdy ze sporymi szansami na awans, jednak nikt odpuszczać nie chce i pomimo, że Kolumbia i Brazylia to faworyci do końcowego trymfu, to nikt się im nie podłoży i na pewno będzie sporo walki.

W spotkaniu Kolumbii z Peru dobrą opcją wydają się być przede wszystkim kartki. Jak wiadomo, takie mecze to sporo walki i to pokazał już wczorajszy mecz Urugwaju z Paragwajem, a w tym powinno być podobnie, patrząc na wcześniejsze mecze i niektórych zawodników.

3/4 pewniaków do kartek jest, a obie drużyny będą chciały grać w piłkę, więc przy szybkiej grze kartki pewnie będą i ogólnie atmosfera może być napięta. Do tego sędzia na tym turnieju poniżej 4 kartek nie zszedł, a i w obu spotkaniach pokazał czerwone kartki, stąd sądzę, że azjan 5 kartek, zarówno żółtych jak i czerwonych, jest trafioną opcją, a kurs przyjemny.

Poza tym, sądzę, że spotkanie od początku będzie szybkie i drużyny rzucą się do ataku, by przejąć inicjatywę w środku pola, co będzie niewątpliwie bardzo ważne, a oglądając te drużyny na tym turnieju czy wcześniej to potrafią atakować i porządnie zagrozić bramce rywala. Po niezłym kursie do dubla można to pograć.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Vidal : Nie rozumiem Twojego toku myślenia JAki tam może być remis ewentualnie ? inny niż 0-0 jeśli rozpatrujemy remis ? 1-1 , 2-2 i wyższe ? te 2-2 już możemy włożyć między bajki zatem wg mnie sens ma granie remisu i under 2.5 na podwyższenie kursu.
Masz rację z tym remisem to pewnie 0-0/1-1. Na więcej ciężko liczyć, na jakąś strzelaninę czy coś. Ale bet ma @4.33 na to. To niewiele więcej, a nuż coś dziwnego będzie się działo. @3.80 mi wystarcza.
No ale ja czekam na ten pierwszy warunek, czyli wygrana kogoś w 1 meczu. Oczywiście nie ma gwarancji w taki przekręt, ale jest taka możliwość i wolę pograć coś takiego niż wygraną po marnym kursie. Brazylia nic wielkiego nie gra. Nikt z czołówki Urugwaj, Kolumbia, Argentyna, Brazylia nie gra nic nadzwyczajnego, więc ryzyko wtopy jest równe IMO w graniu na remis.
@3.90 nawet, wzrosło. ;)
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Brazylia - Wenezuela
Jak dla mnie under 2.5 i brak BTS-a w tym meczu to najodpowiedniejsze co można zagrać. Obie drużyny muszą wyjść na ten mecz bardzo skoncentrowane a po ewentualnym przejęciu prowadzenia zagrać mądrze w defensywie. Wenezuela nie pójdzie na wymianę ciosów z Brazylią a ci osłabieni brakiem Neymara tracą wiele w ofensywie. Dodatkowo obydwie drużyny underowo w tym turnieju (no może oprócz Brazylii i ich bramki w 92minucie) 1:0/2:0 to wszystko co w tym meczu według mnie może się wydarzyć.
brak BTS @1.67 Bet365
under 2.5 @1.73 Bet365
DW 1:0 @5.5 2:0 @6.5 Bet365
 
M 127

matand

Użytkownik
NIby można z góry zakładać , że Wenezuela nie strzeli po dobrym kursie 1.90 około więc po co psuć taki dobry kurs w tym meczu i szukać innych &quot;cudów&quot; ?.
Jak dla mnie totalnie bezsensu. Wenezuela gra mega mądrą piłkę, bardzo dobrze się broni co było widoczne w obu poprzednich meczach - Kolumbijczycy nie potrafili im strzelić bramki, a i Peru grając w przewadze miało z tym pewne problemy, a w ataku mają kim straszyć, i jeśli ktoś ma ten mecz wygrać (bo sam też widzę remis) to uważam, że prędzej już będą to Wenezuelczycy niż Brazole. I właśnie tu widzę value, kurs około 7 na win Wenezueli, za drobne można spróbować. Pewniejszy zakład to dla mnie czyste under 2,5, no ale kurs na to oczywiście już mocno spadł i obecnie wynosi około 1,7.
Tak napisałeś jakby Neymar był jakimś hamulcowym tym reprezentacji, że każda piłka musi przez niego przejść, a taka prawda, że jedyny coś tam grał. Obecna generacja Brazylijczyków po prostu mocno odbiega od tego do czego zdążyli przyzwyczaić na przestrzeni ostatnich kilkunastu/kilkudziesięciu lat. Dodać do tego głupie powołania, a właściwie ich brak dla kilku piłkarzy (Lucas Moura, Felipe Anderson) i wychodzi obraz reprezentacji, która całą swoją ofensywę MUSI opierać na Neymarze, ewentualnie chimerycznym Coutinho. I to w nim widzę dzisiaj jedyną nadzieję Brazylijczyków.
Pozdro! ;)
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Wynik 0-0 teraz daje Brazylii pierwsze miejsce, a Wenezueli 3 miejsce i awans. Więc wygląda na to, że może to być mecz, w którym żadna z drużyn nie zaryzykuje w grę do przodu.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Brazylia-Wenezuela
Chyba nikt nie ma wątpliwości kto tu będzie stroną przeważająca i kto będzie stwarzał więcej sytuacji podbramkowych. Ja w tym meczu widzę rzuty rożne, a granica wystawiona przez buki nie powinna być dużą przeszkodą.
Brazylia-Wenezuela over 9 rzutów rożnych kurs 2.00 bet365
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Dowolny remis daje awans i Brazylii (z 1. miejsca) i Wenezueli (z 3. miejsca przy 0-0 i 1-1 oraz 2. miejsce od remisów 2-2 wzwyż).
Porażka powoduje odpadnięcie któregoś z kraju.
@MatAnd
ajjj, oczywiście miałem na myśli Wenezuelę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Warto spróbować po kursie 3.75 w bet365 pograć na remis w tym meczu , Copa America nie rozpieszcza nas golami więc nie powinna żadna z drużyn zdominować przeciwnika.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
KAŻDY remis w tym meczu daję Brazylii 1 miejsce w grupie, o wygranej nie wspominam.
Brazylia nie może przegrać tego meczu jeżeli chcą grać dalej. Wenezuela jeżeli chce wyjść to nie może przegrać. Zaś jeżeli chce wskoczyć na 2 miejsce aby zagrać z Boliwią w 1/4 to musi paść remis 2-2 lub wyższy.
Nie jestem pewien co zdarzy się w sytuacji gdy padnie 1-1 bo wtedy w tabeli dla 3 miejsce z poprzednich grup Urugwaj i Wenezuela mają tyle samo punktów i bilans bramek oraz tyle samo strzelonych.
Najlepiej dla Wenezueli byłoby zremisować 2-2 ale na to nie liczmy bo się tak nie otworzą.
Idealny typ do under 2,5 oraz remis do przerwy. Nawet jak Brazylia wygra to nie wyżej niż 2-0. Ewentualnie, że Wenezuela nie strzeli ale tutaj bym się obawiał.
Kursów nie podaję bo już nie czas na to.
@roicik dokładnie tak jak ten użytkownik napisał, ubiegł mnie
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
To polecam Wam na szybko coś takiego:
Zwycięstwo Brazylii zwrot, remis 1,50: Betsafe
Wiadomo, ze Brazylia na porazke nie moze sobie pozwolic, to zaklad bezpieczniejszy gdyby mieli jednak wygrac. Remisem mogą słodko się zemścić na Kolumbii, więc niewielkie ryzyko. Analiza wyjatkowo krotka, ale chodzi tylko o czystą matematykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Po krótkich analizach rzucam parę typów długoterminowych na ten turniej. Wydaję mi się to dość prosty sposób na zarobek w tym turnieju.

Typ: Argentyna ✅+ Chile ✅(Zwycięzcy grup)
Kurs: 1.98/betclic
Stawka: 3/10j

Zacznijmy może od drużyny Argentyny, która na ten turniej przyjedzie najprawdopodobniej w najmocniejszym składzie razem z Tevezem, który wraca do gry w reprezentacji. Powiedzmy sobie szczerze drużyna Argentyny ma bardzo duże szansę na zwycięstwo w tym turnieju a co dopiero wygraniu grupy, która powiedzmy sobie jest słaba. Jamajka, która będzie autsajderem w tej grupie czy Paragwaj, który może być czarnym koniem w tej grupie to nie są zespoły, których powinna się bać Argentyna. Do tego Urugwaj mocno osłabiony brakiem Suareza także nie powinien być mocnym przeciwnikiem dla Argentyny i mimo tego, że w spotkaniu na szczycie tej grupy może paść remis to Argentyna powinna rozgromić Paragwaj jak i Jamajkę a drużyna Urugwaju może mieć problem z pozostałymi drużynami, które będą chciały sprawić niespodziankę i wyjść z grupy z 2 miejsca lub też z dobrym bilansem z 3 miejsca.
+
Chile to gospodarz tego turnieju, która jak kolega wspomniał wcześniej ma bardzo prostą drabinkę do finału. Ale żeby zagrać w tym finale trzeba wygrać grupę. Ekwador jak i Boliwia to nie są jakieś straszne zespoły, których powinni się bać Chilijczycy jednakże Meksyk to dość silna reprezentacja, która przyjedzie jednak na ten turniej bez swoich największych gwiazd gdyż zostawiają oni siły na turniej CONCACAF, który odbędzie się w Lipcu a drużyna Meksyku traktuję go dużo poważniej. Jak dla mnie Chile jest faworytem tej grupy i jeżeli chce we własnym państwie bardzo fajnie się pokazać to powinni wygrać tą grupę. Moim zdaniem taki dubelek jest wart zagrania po kursie 1.98 na betclicu.

Typ: Argentyna (wygrana w całym turnieju)
Kurs: 3.25/betclic
Stawka: 1/10j
Dużo już wspomniałem o drużynie Argentyny i jak dla mnie są oni faworytami tego turnieju. Drogi do finału nie mają bardzo trudnej gdyż grupa jak i ćwierćfinał maja bardzo prosty a w półfinale może na nich czekać Brazylia jednak z tą nie powinni mieć problemu gdyż dla mnie &quot;Canarinhos&quot; na tym turnieju nie będą zbyt silni i mogą mieć problem z Kolumbią w grupie a co dopiero z Argentyńczykami, którzy bez problemu powinni wygrać ten turniej.
Typ: Kolumbia (wygrana w całym turnieju)
Kurs: 6.50/betclic
Stawka: 0.5/10j
Tutaj typ w, którym pokładam ogromne nadzieję. A może inaczej, Kolumbię traktuje jako reprezentację, która może a nawet powinna namieszać na tym turnieju. Strasznie silna ofensywa z Falcao, Jamesem oraz Martinezem na czele. W bramce Ospina w obronie zawodnicy, którzy grają w Serie A. Drogi tej drużyny do finału nie ma co analizować, bo nie wiadomo jak poradzą sobie w grupie. Spotkają się albo w półfinale albo we finale z Argentyną, bo nie wydaję mi się żeby Chile miało pokonać drużynę Kolumbii, która już na MŚ 2014 pokazała się ze wspaniałej strony a na takim turnieju na &quot;domowym podwórku&quot; powinna zabłysnąć i znaleźć się w &quot;trójce&quot;.
Podbijam swoje jedyne typy, które tutaj wrzucałem jak do tej pory na Copa America. Niestety zagrałem jeszcze 3 mecze, które niestety nie weszły (Argentyna, Kolumbia w pierwszym kolejkach oraz Ekwador z Boliwią). Rzucam wam tutaj chyba mój jedyny kupon na pozostałą część Copa America.
Typ: Awans (Chile + Argentyna + Brazylia)
AKO: 2.51/betclic
Stawka: 2/10j

Noc z środy na czwartek rozpocznie nam zmagania Play Off w Copa America 2015. Na początek gospodarze turnieju zmierzą się z drużyną Chile. Na pierwszy rzut oka powinno być to fantastyczne i wyrównane spotkanie między dwoma świetnymi drużynami. Niestety jednak to myślenie jest strasznie omylne. Ekipa Urugwaju nie jest tą samą drużyną co na Mistrzostwach Świata 2014. Powód jest jeden i wszystkim znany - Suarez a bardziej jego brak. Jednak co do samego meczu to wydaję mi się, że Chile powinno sobie bez problemu poradzić ze swoim rywalem. Reprezentacja gospodarzy z meczu na mecz jest co raz skuteczniejsza. W fazie grupowej strzelili aż 10 goli! Stracili tylko 3 jednak warto także wspomnieć, że dwa mecze wygrali bez straty gola i tylko Meksyk był im wstanie strzelić 3 gole. Alexis Sanchez wreszcie strzelił gola po ponad 200 dniach bez bramki w reprezentacji. Wydaje się, że teraz reprezentacji Chile będzie się grało jeszcze prościej. Kibice są zachwyceni, że ich zespół jest już w ćwierćfinale a z taką drabinką ma bardzo spore szansę na finał. W ekipie Urugwaju za to odmienne nastroje. Brak pomysłu na grę i gdyby nie wymęczone zwycięstwo w 1 kolejce z Jamajką to tej ekipy zapewne byśmy już tutaj nie oglądali. Brak Suareza jest tutaj widoczny tak samo jak w poczynaniach ofensywnych Liverpoolu, brak pomysłu na grę. Do tego Cavani jest w strasznie słabej formie. Wydaje mi się, że Chile powinno pokonać Urugwaj w regulaminowym czasie gry jednak awans tego zespołu jest dla mnie niemal pewny.
Drugim spotkaniem na moim kuponie jest szlagier tych ćwierćfinałów a mianowicie Argentyna vs. Kolumbia. Wielu w tym ze mną na czele typowało taki finał niestety obie drużyny nie są na tym turnieju takie jak powinny być. Argentyńczycy męczą się ze wszystkimi rywalami choć widać u nich dużo wyższy poziom sportowy, który pozwala zdobywać punkty. Zaś Kolumbia tak samo jak Urugwaj ledwo wyszła z grupy. Reprezentacja Brazylii pomogła im wyjść z grupy zarazem spychając ich od razu na bezpośredni pojedynek z Argentyną. Mimo wszystko dla mnie będzie to jednostronne widowisko, które wygra Messi i spółka. Mając taką siłę ofensywną nie powinni mieć problemów ze strzeleniem dwóch goli. Reprezentacja Kolumbii ma straszne problemy w ofensywie i nie widzę możliwości poza błyskiem Jamesa aby w tym meczu mieli strzelić gola. Jak dla mnie Argentyna wygra to spotkanie 2-1 i dopiero wtedy zacznie walkę z Brazylią w półfinale.
Na koniec zostaje moim zdaniem najbardziej wyrównany pojedynek a u buków jest to odwrotnie. Ekipa Canarinhos podejmie drużynę Paragwaju, która jak dla mnie gra bardzo fajny futbol na tych mistrzostwach. Mimo tego, że przegrywała z Argentyną 2:0 była wstanie ugrać remis. I choć można mówić, że to w większości wina Argentyny to jednak drużyna Paragwaju była im wstanie strzelić 2 gole. Są oni także niepokonani w tym turnieju i grupę skończyli z 5 punktami. Moim zdaniem robi to wrażenie w szczególności, że w grupie grali z Urugwajem i Argentyną. Brazylia bez Neymara zagrała dość ciekawie i wygrała ostatnie spotkanie grupy 2-1. Ja osobiście spodziewam się w tym spotkaniu remisu i emocji w dogrywce. Nie wydaję mi się jednak żeby drużyna Paragwaju miała wytrzymać tak wielką presję i wyrzucić ekipę Brazylii już na etapie ćwierćfinału. Moim zdaniem jest to dość dobry trebelek, który warto spróbować zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom