>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

26 stycznia zaczynamy najważniejsze rozgrywki klubowe w Ameryce Południowej. Tego to dnia zostaną rozegrane pierwsze mecze eliminacyjne, a tydzień później poznamy już ostateczne składy grup na tegoroczne rozgrywek.



Tak właśnie prezentują się zestawienia par eliminacyjnych oraz grupy. Obrońcą tytułu jest brazylijski Internacional Porto Alegre. W parach najciekawiej prezentuje się starcie Corinthiansu z Kolumbijską, Tolimą. Jednak całość chce opisać w kolejnym poście tak by wyglądało to bardziej przejrzyście.

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zgodnie z obietnicą opiszę wszystko co przedstawiłem w pierwszym poście.

W parach eliminacyjnych widzę awans Corinthiansu, Jaguares, Cerro Porteno, Unionu Espanola, Independiente i Gremio. Dlaczego tak? Po pierwsze drużyny brazylijskie będą chciały grać o zwycięstwo w tych rozgrywkach więc tutaj nie powinni już skończyć swojej przygody. Co do Jaguares to uważam, że meksykańskie ekipy stoją wyżej niż te z Peru. Jednak myślę, że będzie to jedna z bardziej wyrównanych par i każdy wynik jest możliwy. W trzeciej parze to nie mam wątpliwości, że Cerro Porteno czyli nie dawny mistrz Paragwaju sobie poradzi z Deportivo Patare. Oba klub zajęły w swoich ligach 3 miejsce ale każdy wie, że ligi te razej poziomem nie są równe. Independiente wybrałem, gdyż ostatnio pokazali się na arenie międzynarodowej wygrywając Copa Sudamericana. Grali również w Quito więc będą wiedzieli jak grać by nie dostać w wysoko położonej stolicy Ekwadoru, a poza tym przydomek Copa Rey zobowiązuje.... I na koniec Union Espanola-Bolivar. Co ciekawe w jakimś tam rankingu klubów w Ameryce Południowej Bolivar był w pierwszej 10... To pokazuje co ten ranking jest wart. Union pokazał w ostatnim sezonie dobrą grę, a w play-offach już zagrali świetnie. Najpierw odprawili Universidad de Chile czyli półfinaliste ostatniego Libertadores, a w finale pokonali w dwumeczu świetnie dysponowany Audax Italiano. I teraz jeśli się nie dadzą rozkupić co będzie trudne, to nie powinni mieć problemów z ograniem Boliwijczyków.
Grupy:

Grupa 1

Chyba najbardziej wyrównana grupa spośród wszystkich. Aż ciężko wytypować faworytów ale chyba za takowych mogą uchodzić piłkarze z Kolumbii czyli Once Caldas. Poza tym o awans powalczą piłkarze Libertadu oraz dobrze grający z początku sezonu meksykański, San Luis. Może lekceważę piłkarzy z Peru ale ich awans byłby dla mnie niespodzianką.

Grupa 2

Skład tej grupy dziwny. Jak na razie mamy tam 3 drużyny ale zapewne dołączy do nich Gremio. I to właśnie piłkarze z Porto Alegre w razie awansu będą faworytem tej grupy. Obok nich powinni wyjść gracze Junior Barranquilla, a pozostałe dwie ekipy będą groźnie jedynie u siebie, a i tam będzie ciężko im o punkty.

Grupa 3

Również bardzo ciekawa grupa. Argentinos jako mistrz Clausury 2010 wystąpi już jako zupełnie inna drużyna i obawiam się, że będą mieli spore problemy z awansem. Faworytem naturalnie Fluminense ale każdego stać tutaj na awans.
Grupa 4
Tutaj mamy na starcie dwóch faworytów w postaci Catolici i Velezu. Jeśli natomiast zobaczymy w tej grupie Union Espanola to sądzę, że powinni coś namieszać. Jednak każdy inny wynik niż awans wspomnianej na początku dwójki będzie można uznać za niespodziankę.
Grupa 5
Tutaj również póki co mamy dwóch faworytów. Santos i Colo Colo. Jednak jeśli zobaczymy Cerro Porteno to zapewne Paragwajczycy powalczą o awans, a na pewno sporo namieszają. Bez szans w tej grupie gracze z Wenezueli.

Grupa 6

Los oszczędził obrońcę trofeum i bez trudu Inter powinien znaleźć się w najlepszej 16. O drugie miejsce powalczy Emelec z drużyną z kwalifikacji. Jakoś nie przyszpuszczam by Boliwijski Jorge Wilstermann tutaj miałby powalczyć o coś więcej niż punkty u siebie.

Grupa 7

To jest grupa śmierci. Mamy już Cruzeiro, Estudiantes i Guarani czyli mistrza Paragwaju. Do tego najprawdopodobniej zobaczymy Corinthians i zaczyna się robić jeszcze ciekawiej. Chyba najsłabiej w tym gronie wyglądają Paragwajczycy jeśli w ogóle można powiedzieć, że ktoś tu jest słaby. Tutaj nie ma faworytów więc ciężko się podjąć typowania tej grupy.
Grupa 8
Kolejna wyrównana grupa. Jeśli z eliminacji dołączy Independiente to będziemy meli rewanż za Copa Sudamericana 2010 i półfinał, gdy to w dwumeczu lepsi okazali się Argentyńczycy. Również ciężko typować tą grupę ale wydaję się, że LDU powinno dzięki dobrej grze u siebie awansować. Jednak każdy wynik jest tu możliwy.

Jak więc widać wiele grup ciekawych ale są i takie, w których już teraz łatwo wskazać faworyta. Jeśli chodzi o kursy to pewnie za tydzień można się spodziewać pierwszych propozycji od bukmacherów.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Grupa 1

W tej grupie nie widzę innej opcji niż awans Once Caldas solidna kolumbijska drużyna na której terenie bardzo ciężko się gra dobra obrona.

Grupa 2


Jeśli dołączy do tej grupy Gremio to będzie faworytem ,ale ja nie byłbym do końca przekonany czy aby na pewno dadzą rade.Liczę w tej grupie na Oriente które musi coś w końcu udowodnić bo grać potrafią.
Grupa 3

Ekipa z Brazylii bez problemu powinna wyjść z grupy jedyną ekipą która może powalczyć jest ekipa z Meksyku choć łatwo nie będzie.
Grupa 4
Bardzo ciekawa grupa i ciężko wybrać faworyta ja skłaniałbym się ku Universidad pewne jest że w tej grupie emocji nie braknie.

Grupa 5

Santos i Colo Colo innej opcji nie ma bo to by była bardzo duża niespodzianka.

Grupa 6

W tej grupie moim faworytem jest Emelec który bez problemu powinien łapać pkt u siebie.
Grupa 7

Konkretna grupa z konkretnymi drużynami ale mimo wszystko moim faworytem jest Cruzeiro.

Grupa 8

LDU tu nie powinno mieć większych problemów na ich terenie rzadko kto wygrywa i to jest ich wielki atut.

Zapowiada się bardzo ciekawie ja bardzo liczę na ekipy z Brazylii i Meksyku ,tylko czekać na kursy i łapać peffki których na pewno nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Już jutrzejszej nocy rozpocznie się faza kwalifikacyjna Copa Libertadores. Kursy na te spotkania już wystawione więc ja je tutaj zaprezentuje:

Na pierwszy rzut oka bardzo niskie mamy kursy na faworytów. Jednak tego należało się spodziewać. Mi się rzucił fajny kurs na Allianze Limę, która co prawda nie zagra u siebie w Peru ale w ekwadorskiej Cuence ale jednak wysokość zostanie zachowana bo zagrają na wysokości 2500m. Miałem grać w eliminacjach na awans Unionu Espanola. Może tak zrobię ale w pierwszym meczu zagram zapewne na Bolivar. Tutaj jeszcze lepiej jeśli chodzi o wysokość. La Paz leży na wysokości 3600 metrów, a dla porównania Santiago de Chile na 500 metrach tak więc będzie bardzo ciężko piłkarzom Unionu nie przegrać tego meczu. Czytałem, że byli na obozie w wysoko położonej Calamie ale obawiam się, że może to być za mało na Bolivar, który rok temu u siebie z tego co pamiętam w grupie nie przegrał ani razu, a zremisowali chociażby z Estudiantes LP. Patrzyłem kursy na awans i tutaj ciekawie można pobrać Corinthians, Independiente, Gremio i Cerro Porteno i uzyskać ako około 2,44, które mnie jak najbardziej zadowala, a raczej te spotkania to pewniaki.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dobra na dzisiaj mamy jedno spotkanie. W Avellanedzie dojdzie do spotkania Independiente-Deportivo Quito. Faworytem tego meczu są rzecz jasna zdobywcy ostatniego Copa Sudamericana czyli gracze Independiente. Los Diablos Rojos zagrają praktycznie w takim samym składzie jak przed niespełna dwoma miesiącami w finale z Goias. Dodatkowo w ataku zadebiutuje dzisiaj Matias Defederico, który został wypożyczony z Corinthiansu i będzie nie wątpliwym wzmocnieniem dla zespołu. Z drugiej strony mamy Deportivo Quito, które w poprzednim sezonie w Ekwadorze zajęli 3 miejsce i dlatego muszą zmagać się w kwalifikacjach. Dla nich problemem może być dzisiejszy wyjazd, gdyż jak wiadomo drużyny z Quito czyli oni i LDU o wiele lepiej sprawują się u siebie, gdzie mają przewagę w postaci wysokich gór i ciężkich tam panujących warunków. Jednak Independiente nie dawno grali w Quito właśnie z LDU i dlatego są faworytem nie tylko dzisiejszego pojedynku ale również faworytem do awansu do grupy. Przypomnę, że zwycięzca tej pary zagra w grupie 8 z Penarolem, Godoy Cruz i ...LDU Quito.
Independiente de Avellaneda: Hilario Navarro; Julián Velázquez, Carlos Matheu y Eduardo Tuzzio; Nicolás Cabrera, Roberto Battión, Cristian Pellerano, Lucas Mareque, Matías Defederico; Facundo Parra y Andrés Silvera.

Deportivo Quito:
Marcelo Elizaga; Pedro Esterilla, Luis Checa, Isaac Mina, Mariano Mina; Segundo Castillo, Alex Bolaños, Luis Fernando Saritama y Juan Carlos Paredes; Michael Quiñónez y Maximiliano Bevacqua

Moje typy:
Independiente @ 1,45 Bwin✅2:0
Independiente(-1) @ 2,45 Bwin
✅
Independiente awans @ 1,35 Bwin ✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Independiente - Deportivo Quito 1 (1.53 Bet365) ✅ 2:0
Dla mnie to najciekawsze spotkanie kwalifikacyjne. Independiente spodobało mi się w ostatniej Copa Sudamericanie. Fajnie grali i aż chciało się ich oglądać. Skład dzisiaj mają podobny do tego z sukcesu w Sudamericanie plus Defederico, którzy przyszedł z Corinthians. Dwumecz wyrównany, jednak Deportivo wykorzystuje tylko swój wysokogórski domowy atut, a na wyjazdach grać nie potrafi... Ich bilans z ostatnich trzech lat w meczach poza Ekwadorem: 0 zwycięstw, 2 remisy, 7 porażek i bramki 3:17... Poza tym pamiętam wyczyny obu ekip z poprzedniego roku. Independiente udało się wyeliminować LDU! Pokazali, że nie boją się grać na ciężkim terenie w Quito i za ten mecz należy im się wielki szacunek. Wygrali dwumecz z LDU, więc tym bardziej stać ich na pokonanie Deportivo. Za to Deportivo nie popisało się na początku Sudamericany. Dwumecz z San Martin wyglądał z ich strony bardzo słabo i odpadli w kiepskim stylu. W tym pojedynku obie ekipy sa na podobnym poziomie, jednak Deportivo o awans powalczyć może tylko w Quito. Dzisiaj Independiente nie powinno mieć problemów z wygraną.
Corinthians - Tolima 1 (1.25 Bet365) ⛔ 0:0
Corinthians zawaliło ostatni mecz w rogrywkach stanowych, ale teraz awans do Copa Libertadores to chyba wystarczająca motywacja do zwycięstwa. Nie widzę innej możliwości niż Timao w fazie grupowej. Brazylijczycy w tym pojedynku wydają się być zbyt leniwi, żeby odpuścić pierwszy mecz i grać o wszystko w Kolumbii, dlatego myślę, że jutrzejsze zwycięstwo na Pacaembu to tylko formalność.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Początkowo miałem nie zwracac w ogóle uwagi na pierwsze mecze eliminacyjne do Copa Libertadores bo zbyt wiele neiwiadomych, ale tak czytam powyższe analizy i zastanowie się ewentualnie nad Independiente.
Kompletnie jednak nie rozumiem kursu na Corinthians. @1,25 w meczu pucharowym z rywalem w walce o CL, a przypomne, że przecież w niedziele kiedy rywalizowali z bezligowcem Noroeste w Pauliscie buki dawały @1,40! Zatem czy warto ryzykowac? Oglądałem te ich &quot;popisy&quot; przeciwko Noroeste. Początek mieli obiecujący i wydawało się, że wygrana i kolejne bramki kwestią czasu. Potem dwie bardzo groźne kontry już mnie zaniepokoiły. Następnie błąd Roberto Carlosa, który chciał jakoś podac lewą nogą i kopnął się w... prawą noge! Strata, kontra i 1-1. Nie udało już się odrobic. Dentinho był widoczny, Jorge Herique troche gorszy mecz. Ronaldo kompletnie poza grą. Pare razy odegrał partnerom piłke, ale trzeba sobie powiedizec jasno, że Timao nie mają napastnika.
Tak więc jeżeli coś dzisiaj pobiore z Copa Libertadores to raczej nie będzie to Corinthians.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do meczu Independiente-Deportivo Quito. No niestety nie tak wyobrażałem sobie inaugurację Copa Libertadores. Nudny mecz ale co najważniejsze zwycięstwo Los Diablos Rojos 2:0. Myślę, że w rewanżu warto pomyśleć o zagraniu na Deportivo, bo nawet jak będą prowadzić jedną bramką to goście dalej się będą bronić, a to stwarza okazje do tego by taki zakład się powiódł. Warto dodać, że pierwszego gola dla Independiente zdobył debiutujący Matias Defederico.
Corinthians zdecydowanym faworytem tego pierwszego meczu. Kursy nie zachęcające do gry, gdyż ciężko nawet ich dać do dubla. Jednak można poszukać innych ciekawych opcji. Tak jak wczoraj Deportivo Quito przyjechało do Avellanedy by się bronić tak i dzisiaj Deportivo Tolima przyjeżdża do Sao Paulo w bardzo defensywnym ustawieniu. 4-5-1 tak wychodzą goście i sądzę, że ich główną domena będą kontrataki. Olo_13 napisał nawet co prawda nie na tym forum, o katastrofalnej postawie Tolimy na wyjazdach. I z tego co widziałem to faktycznie jak na drużynę z czołówki bilans nie był zbyt imponujący. Corinthians musi sobie zapewnić przewagę po pierwszym meczu, gdyż w rewanżu może nie być tak różowo. Dobrze napisał robson United xD, że kurs jest fatalny no bo jak można dawać taki sam współczynnik dla jednej z najlepszych drużyn Kolumbijskich i drużyny, która nawet nie jest w Serie D, a dopiero w tym roku awansowali do Paulisty A1. Timao jak zwykle z ustawieniem 4-3-3 i jeżeli dzisiaj Roberto Carlos nie będzie się przewracał o własne nogi tak jak ostatnio z Noroeste to powinni spokojnie tutaj wygrać i zapewnić sobie sporą zaliczkę przed rewanżem.
Corinthians
Julio Cesar, Alessandro, Chicão, Leandro Castán e Roberto Carlos; Ralf, Jucilei e Bruno César; Dentinho, Ronaldo e Jorge Henrique

Deportivo Tolima
Antony Silva; Gerardo Vallejo, Yair Arrechea, Julián Hurtado e Félix Noguera; Jhon Hurtado, Gustavo Bolivar, Diego Chara, Elkin Murillo e Rafael Castillo; Wilder Medina

Moje typy:
Corinthians(-1) @ 1,88 Bwin⛔0:0
Deportivo Tolima nie strzeli @ 1,83 Bwin✅
Corinthians strzeli w obu połowach @ 2,00 Bwin
⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Należałoby napisać coś o meczach, które odbyły się w nocy. Corinthians w fatalnym stylu zremisowali 0:0 na własnym boisku z Kolumbijską, Tolimą. Sensacja spora, gdyż przed meczem stawiano pytanie nie kto wygra ten mecz, tylko ile Corinthians wbije goli gościom. Okazało się, że ani jednego i teraz jadą do Kolumbii mając nóż na gardle. Ten teren będzie dla nich niesamowicie ciężki i mogą odpaść z Copa Libertadores. Jednak również tam inaczej Deportivo zagra, gdyż na pewno nie będą się bronić, a to ułatwi grę Timao. Gremio z kolei zremisowali w Montevideo z miejscowym Liverpoolem 2:2. Wszystkie gole padły już po 30 minutach i co ciekawe wszystkie po stałych fragmentach gry. Dla Gremio dwukrotnie strzelił Andre Lima z tym, że pierwszy gol to bardziej się bramkarzowi należy. Znowu nie popisał się Victor, który wpuścił wrzutkę z wolnego z ponad 40 metrów. I teraz nie dziw, że Mano go nie powołał na kadrę skoro takie cuda robi. Mecz był szybki w pierwszej połowie ale w drugiej tempo siadło i już tak ciekawie nie było. Widać było, że Gremio zadowolone z remisu bramkowego, a Liverpool próbował niby coś atakować ale też można było zauważyć, że nie są zbyt mocną drużyną. Dlatego tutaj już sprawa praktycznie wyjaśniona w kwestii awansu. Tak samo jak w parze Allianza-Jaguares. Meksykanie wygrali w Cuence 2:0 i już są jedną nogą w grupie. Dzisiaj zostały dwa mecze i ja już mam jeden swój typ. Przyznam się, że zadziwiły mnie kursy na ten mecz ale co zrobić. Również mecz Bolivar-Union Espanola mnie na początku ciekawił. Kursy na początku były takie jak się spodziewałem ale teraz to już jest dziwne, bo buki strasznie faworyzują Bolivar. Fakt, że wysokość zrobi swoje ale Union po mimo straty kilku ważnych graczy to dalej solidny zespół i można tutaj spróbować jakiegoś dodatniego handi na nich. A teraz analiza meczu Cerro Porteno-Deportivo Petare:


Co do meczu Cerro Porteno-Deportivo Petare. Faworyt jest jeden i są nim gospodarze. Cerro Porteno w ostatnich latach walczy co roku o mistrzostwo Paragwaju i uważam, że ich poziom jest zbliżony do tego, który zaprezentowali w ostatniej edycji Copa Libertadores, Libertad, a jak dobrze pamiętam zaszli aż do 1/4 finału. Goście dla wielu to nie znany zespół ale może coś rozjaśni się w głowie jak powiem, że to dawne Deportivo Italia. W bramce jest Diego Barreto, który był z drużyną narodową na Mundialu w RPA. Jak czytałem to wielu graczy ma wspólną przeszłość. Mianowicie chodzi o grę dla Velezu Sarsfield. Co którego zawodnika nie patrzę, to widzę, że tam grał. Jest Lautaro Formica, który grał w reprezentacjach młodzieżowych Argentyny. W ataku będzie straszył Rodrigo Nanni. Co do gości to nawet sobie nimi dupy nie zawracałem jeśli chodzi o skład. Wenezuelczycy to najgorszy kraj w Ameryce Płd. jeśli chodzi o kluby. Może i Boliwijczycy też mocni nie są ale oni mają chociaż wysokość nad poziomem morza u siebie i to mogą wykorzystać. Kacmon mi mówił, że gdzieś doczytał, że kibice Petare modlą się o remis ale i tak mało kto w niego wierzy, a to pokazuję jaką siłę prezentuje ich klub. Aż żal, że nie trafili na Gremio...
Cerro Porteno: Diego Barreto; César Benítez, Mariano Uglessich y Luis Cardozo; Jorge Núñez, Javier Villarreal, Iván Piris, Lautaro Formica y Julio Dos Santos; Juan Manuel Lucero y Roberto Nanni

Moje typy:
Cerro Porteno @ 1,48 Bwin✅1:0
Cerro over 1,5 @ 1,65⛔
Cerro awans @ 1,35 ✅
Deportivo Petare nie strzeli @ 2,05
✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Bolivar v Union Espanola
W Copa Libertadores spotkają się ekipy z Boliwii i Chile według mnie jest to najciekawszy mecz dziś .
Bolivar jest to ekipa która rzadko przegrywa u siebie można rzec ekipa swojego boiska ale dziś czeka ich bardzo trudna przeprawa z jednym z najpopularniejszych klubów w Chile .Goście bardzo ładnie grają ofensywnie ,lecz dziś to gospodarze będą częściej atakować żeby uzyskać dobry rezultat z tego co czytałem na ich oficjalnej stronie to chcą wygrać więcej niż jednym golem ,UE nie będzie im dłużny według mnie over jest jak najbardziej do brania.Obie bramkostrzelne drużyny.
na tą chwilę posiadam tylko skład gości:
Skład reprezentacji, która wyruszyła tworzą Rainer Wirth, Eduardo Lobos, Esteban Gonzalez, Pedro Luis Figueroa, Leandro Delgado, Rafael Olarra, Francisco Alarcon, Rodolfo Madryt, Fernando Cordero, Gonzalo Villagra, Braulio Leal, Diego Scotti, Martin, Donadell Nahuel, Aravena Mario, Leonardo Monje, Sebastian Fabian i Jaime Saavedra. Gracze którzy nie zagrają u gości to na pewno obrońca Giovanny Espinoza ,Kevin Hardbottle i Raúl Estévez.
Powyżej 2.5 1.80 ⛔
Obie strzelą 1.83 ⛔
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Bolivar - U. Espanola; 1 (-1) @ 1.91⛔
Główną przewagą gospodarzy jest wysokość na której przyjdzie się zmierzyć. Stadion jest położony 3600 m n.p.m. W ekipie gospodarzy doszło do wielu zmian w porównaniu z poprzednim sezonem, w związku ze średnio zadawalającym rezultatem.. Zwolnili trenera, a wjego miejsce został powołany Argentyńczyk - Ángel Guillermo Hoyos. Wraz z trenerem do zespołu dołaczyło trzech nowych zawodników (bramkarz, obrońca, pomocnik).
W ekipie gości tylko jeden zawodnik miał styczność z graniem na takiej wysokości. Jest, to bardzo męczące dla zawodników, którzy nie mieli styczności z graniem na takiej wysokości.
Zespoły z Chile często odpadały w fazie grupowej. W poprzednim sezonie do 1/2 dotarli tylko U de Chille.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu rewanże kwalifikacji do Copa Libertadores:
01/02.02.2011
Deportivo Quito - Independiente (0:2)
Argentyńczycy po pierwszym meczu prowadzą 2:0 i jadą do ciężkiego Quito na rewanż. Wygrywać tam w ogóle nie muszą i pewnie ograniczą się głównie do obrony. Losy awansu jeszcze otwarte, chociaż myślę, że bliżej ma Inde. Pokazali w tamtym roku, że jak potrzeba to mogą się spiąć nawet w Quito (mecz z LDU). Tylko, że na razie nie mają po co się spinać i Deportivo od początku powinno ich przycisnąć. A Ekwadorczycy już w Argentynie mogli coś strzelić, tylko zawiodła skuteczność. Teraz grają na swoim, specyficznym terenie (wysokogórskie Quito) z Independiente, którym nawet porażka daje awans. Mój scenariusz: wygrana Deportivo, awans Independiente.
Jaguares - Alianza Lima (2:0)
W tym pojedynku awans jest już raczej rozstrzygnięty. Chociaż Alianza miała kilka świetnych okazji w pierwszym meczu, to Jaguares strzelili dwa gole w 5 minut i wygrali 2:0. Taki wynik raczej daje im awans, bo jeżeli Alianza nie potrafiła pokonać bramkarza rywali u siebie, to ciężko wymagać od nich strzelenia przynajmniej 2-3 bramek na wyjeździe. Mecz typersko odpuszczam, bo kurs na gospodarzy niski, a po wyjazdowej wygranej wcale nie muszą się jakoś szczególnie spinać na rewanż.
02/03.02.2011
Tolima - Corinthians (0:0)
Chociaż pierwszy mecz był nudny, to rewanż zapowiada się zupełnie inaczej. Z jednej strony Brazylijczycy ostatnio nic nie grają, są w fatalnej formie i nawet z amatorami w rozgrywkach stanowych im nie idzie. Pierwszy mecz pokazał, że Timao nie mają pomysłu i chęci do gry... Jednak nie chce mi się wierzyć, że odpadną przed fazą grupową. Corinthians to zbyt duża firma, żeby pozwoliła sobie na brak Copa Libertadores. Dla nich byłaby to porażka marketingowa i finansowa. Nie dość, że ich porażka będzie wielką sensacją to klub straci spore pieniądze za udział w CL (bilety, sponsorzy itp.). Chociaż z taką grą awans im się nie należy, to jednak powinni się zmobilizować. Wystarczy, że zagrają jeden mecz na przyzwoitym poziomie i wchodzą do fazy grupowej CL.
Gremio - Liverpool (2:2)
Gremio na pewno jest zespołem o klasę lepszym od Urugwajczyków. Po wyjazdowym remisie 2:2 to Liverpool powinien ruszyć do ataku, jeśli chce awansować. Jednak trudno sobie wyobrazić broniące się Gremio na Olimpico z takim rywalem. Gremio jeśli tylko będzie chciało to rewanż spokojnie wygra. Stać ich na handi, chociaż z tym bym uważał, bo nadal nie są w najlepszej formie.
03/04.02.2011
Petare- Cerro (0:1)
Jeden z ciekawszych pojedynków o CL. Awans należy się Cerro, ale nie wykorzystali oni w pełni atutu własnego terenu i w pierwszym meczu wygrali tylko 1:0. Ten wynik stawia ich w niepewnej sytuacji, bo Wenezuelczyków na pewno stać na jednobramkowe zwycięstwo na własnym terenie. W tym meczu na pewno będzie gorąco, ale liczę na awans Cerro Porteno.
Union - Bolivar (1:0)
Szkoda, że Bolivar zawalił pierwszy mecz, bo rewanż byłby dużo ciekawszy. Niestety Union po wygranej na wyjeździe awans powinien spokojnie wywalczyć. Bolivar chcąc awansować musiał wykorzystać atut swojego terenu, a oni u siebie nie potrafili wbić ani jednego gola. W takim wypadku w rewanżu ich szanse jeszcze bardziej maleją. Mecz omijam, bo kurs na gospodarzy niski, a jakby nie patrzeć, to goście muszą gonić wynik.

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na taki mecz czekałem od początku grudnia czyli od końca ligi. Wreszcie Gremio zagra u siebie na Olimpico o dużą stawkę. No i właśnie oczekuję takiej gry jak w poprzednim sezonie chociażby z Prudente, Cearą, Botafogo czy Atletico Paranaense. Tylko w tych czterech meczach Tricolor zdobyli 16 goli!!! Wynik znakomity, a i gra naprawdę piękna dla oka. W pierwszym meczu Liverpool zagrał dobrze tylko w drugiej połowie ale było widać, że Gremio nie ma ochoty na wielką walkę na wyjeździe i chce wszystko rozstrzygnąć w drugim meczu u siebie. Przez ten mecz również na niesamowicie ważny Gre-Nal wyszły rezerwy, które ograły rezerwy... Interu. Teraz wychodzą najmocniejszym składem i wreszcie na lewej obronie zagra Bruno Collaco, a nie Gilson, który według mnie jest o wiele słabszy od Bruno. Poza tym już będzie mógł zagrać pauzujący w pierwszym meczu Adilson i wraz z Fabio Rochembackiem będą tworzyć zaporę nie do przejścia. Trochę się martwię o postawę Victora, bo ta woła o pomstę do nieba. Takie gole jak z Sao Jose i to co wpadło w Montevideo. Jednak teraz myślę, że im dłużej gra to ta kontuzja, którą miał podczas przerwy już nie będzie mu dawała się we znaki i pokaże to na co go stać. Ja wybieram oczywiście typy na Gremio, gdyż na skład Liverpoolu nawet nie patrzę, bo mam go daleko. Dlaczego? To się przekonacie oglądając mecz i zauważając różnicę klas obu rywali. Typ na over 1,5 na Gremio to myślę, że po pierwszej połowie najpóźniej powinien siąść.
Gremio: Victor; Gabriel, Paulão, Rafael Marques e Bruno Collaço; Fábio Rochemback, Adilson, Lúcio e Douglas; Júnior Viçosa e André Lima

Moje typy:
Gremio @ 1,25 Bwin✅3:1
Gremio(-1) @ 1,78✅
Gremio(-2) @ 2,95⛔
Gremio HT @ 1,75⛔1:1
Gremio over 1,5 @ 1,35✅
Gremio 3 gole lub więcej @ 2,05✅
Gremio strzeli w 1 i 2 połowie @ 1,95✅
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
01/02.02.2011 Deportivo Quito - Independiente (0:2)
Deportivo Quito - Independiente // Quito @ 1,80
Jak to często w zwyczaju bywa wysokość powinna zrobić swoje. Independiente już grało raz z LDU jak wspominał kacmon i można powiedzieć , że sobie poradzili ale sporo szczęścia dopisało. LDU prowadząc 3:0 rozluźniło się i przewaga została roztrwoniona dosłownie w parę minut. Gospodarze nie mają nic do stracenia rzuca się na pewno od pierwszych minut do ataku i powinni odrobić straty ale wtedy gdy nie straca bramki bo jak dobrze myślę to Inde strzelając na wyjeździe zmusi rywala do wygranej ponad 4 bramkami aby myśleli o awansie co byłoby nie lada wyczynem. Pobieram zwycięstwo gospodarzy po dobrym kursie. Atut własnego boiska , wysokość powinna zrobić swoje tym bardziej, że na wyjeździe stworzyli sobie sytuacje ale zabrakło skuteczności jak pisał kacmon.
FT 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kacmon, pomyliłeś niektóre wyniki :razz:

Ja o meczu Jaguares - Lima. Meksykanie wygrali w pierwszym spotkaniu 2:0, wobec czego Lima musiałaby naprawdę bardzo się postarać, żeby awansować. Myślę, że Jaguary postawią mocną obronę i nie będą jakoś specjalnie atakować, bo im się to zbytnio nie kalkuluje. Ja tam uważam, że mecz będzie z gatunku underowych, więc warto coś w tym kierunku pograć. Ode mnie:

under 2.5 1.877 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To co się stało nie śniło mi się w najpiękniejszych snach. Corinthians odpada po porażce 2:0 w Kolumbii. Ja jako ktoś kto nie lubi Timao jestem bardzo zadowolony. Na dodatek awans wywalczyło Gremio, które może po nie najlepszym meczu ale spokojnie ograli 3:1 Liverpool. Chociaż to Urusi jako pierwsi strzelili gola. Potem szybka zmiana Vinicius Pacheco za Adilsona i wtedy myślałem, że Renato Gaucho zwariował. Jednak Pacheco strzelił dwa gole, a grał naprawdę świetnie. Widać, że Flamengo zrobiło spory błąd oddając go na wypożyczenie do Gremio.
Dzisiaj z kolei mamy ostatnie dwa mecze. Union Espanola u siebie podejmować będzie Bolivar. W pierwszym meczu w La Paz wygrali Chilijczycy. Jeśli wygrali w górach to dlaczego nie mieliby i dzisiaj pokonać słabych Boliwijczyków. Słabych na obcym terenie. Moim zdaniem tutaj zobaczymy pewne zwycięstwo gospodarzy, a kurs 1,45 jaki nam serwują na to spotkanie jest jak najbardziej do zagrania. Ja już zagrałem takowy w Millenium i sądzę, że nie będę żałował bo różnica klas jaka dzieli te ekipy dzisiaj powinna być widoczna.
W drugim meczu Deportivo Petare spróbuje odrobić jednobramkową stratę do Cerro Porteno. Obie ekipy nie grały w weekend w swoich ligach. Jednak z innych powodów. Deportivo specjalnie przełożyło sobie mecz by móc powalczyć o fazę grupową. Z kolei mecz Guarani-Cerro Porteno odwołano, gdyż z tego co wiem kibice rzucali jakimiś przedmiotami w zawodników i w efekcie mecz się nie odbył. Mecz zapowiada się ciekawie i każde rozstrzygnięcie jest możliwe, chociaż najprawdopodobniej to Paragwajczycy awansują do fazy grupowej, w której są już z eliminacji Independiente, Jaguares Chiapas, Deportes Tolima i Gremio Porto Alegre.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W środku tygodnia zaczyna się już faza grupowa Copa Libertadores. Na początek mamy niestety tylko jedno spotkanie ale za to jakie. Mistrz Brazylii - Fluminense zmierzy się z mistrzem Argentyny - Argentinos Juniors(zwycięzcy Clausury 2010). Jednak Argentinos od momentu zdobycia tytułu wiele się zmieniło i to już nie ten sam team. Ja jakoś nie śledziłem transferów w Argentynie i nie wiem jak u nich się pozmieniało przez dwa miesiące ale na pewno musieli zrobić jakieś transfery i o nich napiszę już przy okazji analizy spotkania. Fluminense z kolei ma za cel wygrać Copa Libertadores. Tak więc przez grupę muszą przejść jak burza, chociaż rywal nie mają najłatwiejszych, gdyż poza nimi i AJ w grupie są jeszcze America Mexico i Nacional Montevideo. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania, które zapowiada się szalenie ciekawie. Oto kursy na ten mecz:
10.02.2011 01:00 Fluminense - Argentinos Juniors 1,55 | 3,50 | 5,50
Również na stronie Bwin piszę, że w tym tygodniu będzie spotkanie Deportes Tolima-Guarani ale jak przeczytałem na oficjalnej stronie klubu z Kolumbii czy chociażby na Globo to już jest wzmianka na temat tego meczu, który ma odbyć się w nocy z 15 na 16 stycznia

Zapraszam do dyskusji
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Fluminense - Argentinos Juniors
W tym meczu jest wg mnie tylko jedna opcja - over. Obie ekipy przyjeżdżają mocnymi składami. Goście bez osłabień, u gospodarzy to jest sporo graczy i nie wiadomo kto zagra, ale trener na bank wybierze najlepszych aktualnie, bo zdaje się, że do dyspozycji ma chyba wszystkich. Do rzeczy, Flu to mega overowa drużyna. W tym roku po przerwie ponad miesięcznej w 6 meczach z ich udziałem padło 28 bramek, co daje średnio 4.67 bramki na mecz. Strzelali średnio 3.16 gola. Nie ustrzegli się też strat. Skoro strzelały im takie zespoły jak Olaria, Macae, Duque czy Cabofriense to Juniory z pewnością też jest do tego zdolne. Independiente zagra pierwszy mecz po przerwie. Tu zdecydowana przewaga Flu, które jest już w rytmie meczowym. Ale Argentinos już w tym sezonie pokazało, że potrafi zdobywać bramki na wyjazdach, więc myślę, że z Fluminense, których obrona nie powala też będą mogli to spokojnie zrobić. Zwłaszcza, że skład mocny, stawka spora bo to CL. Ze strony Fluminense to liczę na 3 bramki albo i więcej, bo oni jak się rozkręcą to potrafią naprawdę zaszaleć.

Ode mnie więc:
over 2.5 1.90 ✅
over 3.5 3.25 ✅
over 4.5 6.50 ⛔
Fluminense over 2.5 3.40 ⛔
Wszystko Bet365
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Flu ma problemy z napastnikami. Emerson nadal kontuzjowany, a Fred pauzuje za kartki. Do braku Emersona już się ostatnio przyzwyczaiłem, ale martwi mnie brak Freda. W końcu to ich motor napędowy i z nim zawsze się Flu łatwiej grało. W ataku zagra Rafael Moura (drugi mecz w składzie Flu, poprzednio zawodnik Goias) i Willians. Moura w poprzednich klubach pokazał na co go stać, ale o Williansa się boje. 23-letni zawodnik, niby coś tam pogrywał kiedyś jako rezerwowy w Palmeiras i Vitorii, ale ostatnio nic nie gra. W poprzednim sezonie Brasileirao zagrał w sumie 45 minut... To chyba nie jest zawodnik na Copa Libertadores.

Inna sprawa, że Flu jest nadal faworytem. Argentinos gra tutaj tylko dzięki dobrej grze w Clausurze, bo później zespół się rozpadł. Jakoś nie widzę ich w Libertadores... Brak Freda popsuł mi pomysły na ten mecz. Gdyby grali w podstawowym ataku brałbym handi i overy na Flu, a tak trzeba się jeszcze zastanowić...
 
A 4

alex123

Użytkownik
dziś zaczynaja sie mecze fazy grupowej,a tu cisza?Na pierwszy rzut oka to zarówno jaguares jak i once caldas powinni sobie poradzic na swoich boiskach.Przyzwyczailismy się do tego że prym w tym pucharze wiodą zespoły z meksyku,może nienależą do faworytów całęgo turnieju,ale faze grupowa powinni przejść wszyscy,co o tym myslisz kacmon?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom