>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2011

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu zaczynamy prawdziwy maraton z CL 2011. Na razie przyjrzałem się tylko dzisiejszym spotkaniom i najbardziej interesują mnie:

Tachira - Santos
Santos pierwszy raz w tym roku z Neymarem w ataku, więc liczę na kilka bramek z ich strony. W nic nie znaczących rozgrywkach stanowych bez Neymara Santos potrafił strzelać kilka bramek w prawie każdym meczu. Teraz zaczyna się walka o Copa Libertadores i mobilizacja na 100%. Przeciwnik z Wenezueli, więc nie jest to najwyższa półka. Santos z Elano, Neymarem i Ze Eduardo w składzie jest w stanie strzelić im przynajmniej kilka bramek. Myślę, że Santos nie przegra tego spotkania, ale biorąc pod uwagę ich słabą defensywę, zagrałem over Santosu 1.5 (1.80 Bet365). Neymar musi się popisać w pierwszym meczu w tym roku w barwach Santosu.

Velez - Caracas
Zdecydowanym faworytem wydają się być gospodarze. Velez na własnym terenie jest niezwykle groźne. Wystarczy zobaczyć na ich domowy bilans w 2010 roku:

Velez w CL: 4 zwycięstwa / 0 remisów / 0 porażek i bramki 10:1!
Velez w Aperturze: 8/1/0 (19:2)
Velez w Clausurze: 6/3/1 (17:8)

Ich bilans w 2010 roku na własnym stadionie jest naprawdę imponujący. 18 zwycięstw na 23 mecze i tylko 1 porażka. Bilans bramkowy też robi wrażenie: 46:11! W tym roku pokazali już, że nie zapomnieli jak się zdobywa bramki. Kilka dni temu strzelili 2 bramki na wyjeździe z Independiente, więc z atakiem jest wszystko ok. Caracas łatwym przeciwnikiem nie jest, zawsze tracili mało bramek w CL, ale mimo wszystko Velez powinno wygrać to spotkanie. Nie wiem tylko jak ze składami w obu ekipach, bo nie szukałem jeszcze przewidywanych jedenastek na dzisiejszy mecz. Ja mecz odpuszcza ze względu na niski kurs.

dziś zaczynaja sie mecze fazy grupowej,a tu cisza?Na pierwszy rzut oka to zarówno jaguares jak i once caldas powinni sobie poradzic na swoich boiskach.Przyzwyczailismy się do tego że prym w tym pucharze wiodą zespoły z meksyku,może nienależą do faworytów całęgo turnieju,ale faze grupowa powinni przejść wszyscy,co o tym myslisz kacmon?
Obie ekipy są faworytami i powinni wygrać, ale na razie dokładniej przyglądałem się tylko dzisiejszym meczom ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Deportivo Tachira-Santos| Santos over 1,5 @ 1,80 Bwin⛔0:0
Tutaj faworytem są goście, którzy po sporych wzmocnieniach jakich udało im się dokonać w zimie poważnie myślą o zwycięstwie w Copa Libertadores. I powiem w ten sposób, że nie jest to niemożliwe. Z drużyn Brazylijskich jak na razie wyglądają chyba najlepiej ale dopiero rozgrywki to zweryfikują. Dzisiaj wraca Neymar, który co prawda może odczuwać skutki turnieju U20 ale to młody organizm, więc 3 dni jakie miał na odpoczynek powinny mu wystarczyć. Obok niego są do ataku przecież Keirrison, Ze Eduardo, Maikon Leite czyli jak widać konkurencja bardzo duża. Również istotnym czynnikiem jest fakt grania na wyjeździe. Piłkarze Deportivo będą chcieli jakoś zaatakować, gdyż gdzie mają zdobywać punkty jeśli nie u siebie w Wenezueli? Santos takie coś musi wykorzystać i moim zdaniem dwa gole powinien tutaj machnąć bez problemu.

Velez-Caracas| Velez Over 1,5 @ 1,34 Bwin
✅3:0
Velez świetnie opisany w dziale przez Kacmona. U siebie to jak grali robiło w poprzednim sezonie na mnie spore wrażenie. Zawsze duet napastników Silva-Martinez potrafił rozmontować każdą obronę. Dzisiaj ma nie zagrać co prawda Silva, ale w jego miejsce wejdzie Guillermo Franco. Tego zawodnika wielu kojarzy z reprezentacji Meksyku oraz West Hamu United czy Villarrealu. O gościach co tu dużo pisać. Drużyna z Wenezueli nie ma prawa być zagrożeniem, żadnym dla wicemistrza Argentyny i sądzę, że Velez tutaj spokojnie sobie wygra, a ja wole wyższy kurs jaki mam na Over 1,5 na gospodarzy.
America-Nacional Montevideo| 1 @ 1,50 Bwin✅2:0
Co do meczu America-Nacional to krótko. Faworytem dla mnie są gospodarze, którzy na pewno chcieliby pójść w ślady Chivas z poprzedniego roku i awansować do finału Copa Libertadores. Jednak grupy nie mają łatwej, bo oprócz Urusów dostali jeszcze Fluminense i Argentinos Juniors. Wobec takiego składu grupy muszą wygrywać bezsprzecznie u siebie. Ostatnio w lidze co prawda polegli na wyjeździe z Necaxą ale w tamtym spotkaniu zabrakło w składzie chociażby bramkarza Ochoy czy wielu innych graczy, którzy mogli sobie wypocząć. Nacional póki co z tego co widziałem w 3 meczach ligowych zdobył zaledwie 4 punkty co wynikiem nie jest oszałamiającym szczególnie patrząc na nie najmocniejszych rywali. Jeszcze dochodzi czynnik zmęczenia podróżą, którą Urusi mieli bardzo długą. Do tego jeszcze zmiana dwóch lub trzech(nie pamiętam dokładnie) stref czasowych co też im nie ułatwi grania. Jednym słowem faworytem są gospodarze i powinni spokojnie tutaj wygrać.

Z dwóch ostatnich typów można skleić fajnego dubla, którego gorąco polecam, gdyż sam go zagrałem już co wrzuciłem do swojego tematu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jaguares Chiapas-Jorge Wilstermann| Jaguares over 1,5 @ 1,25 Bwin✅2:0
Jaguares w tym sezonie jak na razie gra bardzo słabo w obronie co zmusza ich do strzelania sporej ilości bramek jeśli chcą wygrywać mecze. W kwalifikacjach CL mieli za rywala Allianzę Limę czyli rywala, który jest o wiele lepszy aniżeli Boliwijski, Jorge Wilstermann, a i tak w obu meczach zaaplikowali Peruwiańczykom po 2 gole. Jako ciekawostkę można podać, że Jorge Wilstermann to jedyny przedstawiciel drugiej ligi w CL 2011!! Nie pomyliłem się, ani nie jestem pijany. Po zwycięstwie w Aperturze na początku roku 2010, później w Clausurze zagrali tak katastrofalnie, że spadli z ligi, a mimo to będą grać w Copa Libertadores... Czy drużyna z drugiej ligi boliwijskiej jest w stanie zagrozić Meksykanom? Chyba każdy może sobie odpowiedzieć na to pytanie. Można jeszcze dodać, że rywalami Jaguares i Jorge w tej grupie są Emelec z Ekwadoru oraz Internacional Porto Alegre z Brazylii. Tak więc Jaguares może mieć problem z awansem do kolejnej fazy. Jednak jeśli chcą to osiągnąć to dzisiaj muszą ograć najsłabszy w stawce wszystkich ekip CL, Jorge Wilstermann i przy okazji strzelić kilka goli i zrobić sobie dobry bilans bramkowy.
Once Caldas-Deportivo San Martin| Once Caldas @ 1,40 Bwin⛔0:3
Once Caldas będzie podejmować na własnym boisku Deportivo San Martin. Faworytem tego spotkania zdecydowanym są gospodarze, którzy mają chęć zajść w tych rozgrywkach daleko. Grupa nie jest jakaś strasznie mocna: San Luis i Libertad to pozostali rywale Kolumbijczyków. Jednak żeby myśleć o awansie to najpierw należy zwyciężyć u siebie we wszystkich spotkaniach. Dzisiaj będą podejmować mistrza Peru, Deportivo San Martin. Goście dzisiejszego spotkania przed sezonem pozbyli się jednego z najlepszych graczy Pablo Vittiego, który odszedł do Universitario Limy. Jak zwykle ciężko się gra w Kolumbii o czym już się przekonali piłkarze Corinthiansu przegrywając dwumecz z Deportes Tolimą. Uważam, że Once dzisiaj spokojnie powinni ograć Peruwiańczyków i rozpocząć marsz po awans do 1/8 finału CL.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Gremio - Oriente Petrolero| Gremio 3 gole lub więcej @ 1,67 Bwin✅3:0
Gremio zaczyna walkę w CL jako ostatnie z klubów brazylijskich. Pierwszy mecz z rywalem, który nie oszukujmy się - nie powinien stanowić dla nikogo zagrożenie w tej grupie u siebie. Wiadomo w Boliwii jakieś punkty mogą ugrać ale na wyjeździe w Porto Alegre i Barranquilli i Peru nie mają większych szans. Boliwijczycy nigdy nie słynęli z dobrej gry wyjazdowej. Jeśli już to u siebie dzięki wysokości mogą coś powalczyć. Gremio dzisiaj z bardzo ofensywnym ustawieniem. Nie ma klasycznego 4-4-2 tylko takie bardziej 4-1-3-2. Renato Gaucho zrobił taką zmianę, że defensywnego pomocnika - Adilsona zamienił na ofensywnego Carlosa Alberto. W ataku duet Borges - Andre Lima ale jeśli nie będzie im szło(do czego nie dojdzie...) to mogą ich przecież zastąpić Vinicius Pacheco, Diego Clementino czy Junior Vicosa. Jak więc widać dzisiaj Gremio powinno zdemolować gości.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Typy już dzisiaj, bo kursy przez te kilka dni pewnie ulegną zmianie...

Cruzeiro - Guarani
Cruzeiro świetnie weszło w sezon. Na 5 spotkań aż 4 wygrali do zera, a punkty i bramki stracili tylko w derbach na szczycie z Atletico Mineiro. Jednak rozgrywki stanowe mało mnie interesują, ważne co zrobili w pierwszym meczu Copa Libertadores. Pogromu 5:0 z Estudiantes chyba nikt się nie spodziewał. Obie ekipy wymieniane są wśród faworytów do zdobycia tytułu, a Cruzeiro bez problemu zmiażdżyło Argentyńczyków. Pokazali, że interesuje ich zwycięstwo w tym roku w CL i dziwne by było, żeby punkty zdobyte w takim stylu, stracili u siebie z przeciętnym Guarani. Goście to nie ta półka, w meczach wyjazdowych na arenie międzynarodowej w ogóle się nie liczą i wątpię, żeby postawili opór Brazylijczykom. Po pogromie mocnego Estudiantes, inny wynik niż wygrana Cruzeiro z handicapem będzie dla mnie niespodzianką.

Cruzeiro -1 EH (1.833 Sportingbet) ✅ 4:0


Estudiantes - Tolima
Estudiantes podrażnione kompromitacją w Belo Horizonte musi jak najszybciej odzyskać twarz. Tu nie będzie żadnej kalkulacji, muszą pokazać, że porażka z Cruzeiro była jednorazowym przypadkiem i nadal liczą się w walce o zdobycie CL. Teraz będzie im łatwiej, bo grają na własnym terenie ze słabszą ekipą. Tolima może pokusić się o jakieś niespodzianki, ale tylko u siebie w Kolumbii. Na wyjazdach nie daje im szans z mocniejszymi ekipami. W kwalifikacjach udało im się zremisować z Corinthians, ale to Brazylijczycy byli w kryzysie i nie chciało im się nic zrobić w celu zwycięstwa. W tym meczu dobra seria Tolimy w tegorocznym CL się skończy. Estudiantes w niedzielnym ligowym meczu oszczędzało Verona, żeby na z Tolimą był wypoczęty i pociągnął zespół do zwycięstwa. Myślę, że Estudiantes nawet pokryje w tym meczu handi -1.5.
Fluminense - Nacional
Fluminense zgubiło punkty w domowym meczu przeciwko Argentinos i nie mogą sobie pozwolić na drugą stratę punktów u siebie pod rząd. Taka sytuacja może skomplikować im sytuacje w grupie i wątpię, żeby do tego doszło. Tym bardziej, że w tym meczu są zdecydowanymi faworytami. W pierwszym meczu zremisowali, ale mieli trudniejszego rywala. Teraz grają z Nacionalem Montevideo i chociaż Urugwajczycy co roku grają w CL to raczej w najbliższym czasie nie dorównają ekipom brazylijskim. Nacional przegrał pierwszy mecz z Americą 0:2, a teraz czeka ich dużo trudniejszy sprawdzian. Fluminense musi wreszcie pokazać, że chcą walczyć o CL w tym roku.

Estudiantes - Tolima: Estudiantes 1:0
Fluminense - Nacional: Fluminense 0:0
1.96 Sportingbet ⛔

Poza tym fajnie wygląda Emelec, Independiente i Gremio, ale to przeanalizuje jak będę miał więcej czasu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cruzeiro-Guarani| Cruzeiro over 1,5 @ 1,30✅4:0
Cruzeiro jest w nieprawdopodobnej formie jeśli idzie o ofensywę. Z Estudiantes 5 goli, z Atletico Mineiro 3 gole. Rywale bardzo silni, a mimo tego potrafili strzelić im taką liczbę bramek. W ataku są Thiago Ribeiro i Wellington Paulista(jego może zabraknąć) oraz objawił się Wallyson, który strzela gola za golem. Tradycyjnie już Montillo robi swoje w drugiej linii. Na pewno Guarani przyjedzie inaczej ustawione aniżeli Estudiantes, które przyjechało pograć otwartą piłkę i się źle to dla nich skończyło. Jednak czy Guarani przyjedzie atakować czy się bronić to mało ważne, bo i tak Cruzeiro tutaj wygra i do tego strzeli kilka goli.

Emelec-Jorge Wilstermann| Emelec Over 1,5 @ 1,33 Bwin⛔1:0 - kretyni

Jorge to będzie chyba moja ulubiona ekipa w Copa Libertadores 2011 z tego względu, że przeciw nim można grać zawsze i wszędzie. W pierwszym meczu przegrali w Meksyku z Jaguares 2:0 ale i tak mogą wiele zawdzięczać bramkarzowi, który kilka znakomitych sytuacji dla Chiapas wybronił. Teraz przyjeżdżają do Guayaquil, które jest jednym z niewielu miast w Ekwadorze nisko położonych. To dodatkowo źle dla Bolwijczyków, którzy woleliby na pewno grać w Quito, gdzie jest wysoko. Emelec w pierwszej kolejce zremisował 1:1 z Internacionalem i chociaż to Inter był lepszy to i Ekwadorczycy mieli swoje szanse. Teraz na pewno goście będą chcieli za wszelką cenę zremisować ale im się to nie uda, bo nie dość, że są słabi to jeszcze Emelec u siebie powinien wygrywać by myśleć o awansie do kolejnej rundy, a do wyprzedzenia są albo Inter albo Jaguares, a więc zadanie nie łatwe.
Internacional-Jaguares| Inter Over 1,5 @ 1,53 Bwin✅4:0
Inter zaczął od remisu z Emelec 1:1. Teraz muszą wygrać, gdyż grupa nie taka łatwa jak się wydawało, a poza tym trener Roth ma co raz bardziej grząski grunt pod nogami. Najpierw kompromitacja w Klubowych Mistrzostwach Świata, kilka dni temu co prawda rezerwami ale jednak odpadli z amatorami w Gauchao. Tak więc gdzie jak nie w Copa Libertadores obronić swoją pozycję. Również Jaguares nie należy do drużyn dobrze broniących co udowodniają co chwilę w lidze meksykańskiej. Inter musi się spiąć i pokazać wreszcie klasę i czekam na to, że pokażą jak gra zwycięzca poprzedniej edycji. Liczę w ataku na Leandro Damiao, który dla wielu jest o wiele mniej znany od Alecsandro i Cavenaghiego ale obecnie to najlepszy według mnie napastnik Interu i z Chiapas powinien coś ukłuć.
Fluminense-Nacional Montevideo| Flu Over 1,5 @ 1,40 Bwin⛔0:0

Analizę tego typu właściwie można skończyć po słowach Rafael Moura, Dario Conca i Fred. Ta trójka ma w tym sezonie zapewnić Fluminense zdobywanie hurtowych ilości goli. Póki co Fred strzela w Carioca, Moura i w CL i Carioca. Conca jeszcze po kontuzji nie wygląda może najlepiej ale z każdym meczem będzie lepiej. Są na bokach ofensywni obrońcy Carlinhos i Mariano czy w pomocy Souza( nie wiadomo czy zagra). Poza tym rozdrażnieni porażką z Boavistą RJ w Carioca i remisem z Argentinos Juniors w pierwszej kolejce. Czy można podać lepsze powody dlaczego Flu ma tutaj strzelić kilka goli? Chyba raczej nie i należy szybko pobrać ten kurs, póki nie spadnie w dół.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Emelec dzisiaj powinien wygrać bez problemu, chociaż kurs mnie nie zadowala i ja ten mecz odpuszczam. W weekend nie mieli meczu ligowego, więc będą wypoczęci, ale martwi mnie brak Pedro Quinoneza w pomocy. Jednak rywal z najniższej półki i wątpię, żeby Boliwijczycy urwali jakiś punkt w meczach wyjazdowych...

Kurs na Fluminense spada, ale ich sytuacja przed meczem z Nacionalem się pogarsza... Fred jest kontuzjowany i na pewno nie zagra. Urazy mają Rafael Moura i Rodriguinho i nie wiadomo czy wystąpią w jutrzejszym meczu. Brakuje 3 najlepszych napastników w zespole i na dzien dzisiejszy ich atak to Tarta z Williansem... Tarta mało gra i nic ciekawego nie pokazuje, a Willians w tym roku zagrał tylko słabe 45 minut z Argentinos.To nie jest atak na mistrza Brazylii i na mecz w CL. Jeżeli informacje się potwierdzą i Fluminense zagra z takimi napastnikami, to kurs 1.35 na win Fluminense zupełnie nieopłacalny.
 
Baqu 834,9K

Baqu

Forum VIP
23 Feb 2011, 20:15 Leon de Huanuco vs Oriente Petrolero ⛔

León de Huanuco no levanta cabeza y después de haber perdido en su estreno por Copa Libertadores frente a Junior por 1x2, cayo este fin de semana nuevamente en casa frente a Cobresol, cuadro recién ascendido a la división de honor del futbol peruano, con lo que suma su 3ª derrota consecutiva y rompe una racha de 20 partidos sin conocer la derrota en casa. El cuadro local perdió jugadores importantes que lo llevaron a realizar la buena campaña del año pasado, entre ellos el argentino Gustavo Rodas y el colombiano Luis Perea que aportaban mucho al ataque, ambos firmaron por Deportivo Quito. Y ese es justamente lo que mas ha costado al cuadro peruano generarse buenas chances y concretarlas, solo ha convertido 3 tantos en sus ultimas 6 presentaciones, además del bajo nivel que ha mostrado la defensa y la poca seguridad de su arquero, para este encuentro es duda el defensa colombiano Roller Cambindo.
Hemos visto un equipo que no tienen muchas ideas y a veces abusa del pelotazo, frente tendrá a Oriente Petrolero, el campeón boliviano perdió su invicto el fin de semana frente a Aurora pero aun continua líder del Torneo, llega con ganas de revancha después de su derrota con Gremio, y es que le planto cara al cuadro brasileño y mantuvo controlado el partido durante el primer tiempo hasta que llego un penal injustamente cobrado que cambio el rumbo del partido, con gran actucion de jugadores como Aguirre que aporto gran despliegue.
Los 2000 mts de altura no serán problema alguno para el cuadro boliviano que esta acostumbrado a jugar incluso a alturas mayores, gano a Aurora de visitante a una altura sobre los 4.000 mts. Creo que Oriente lograra sacar un buen resultado, por lo mostrado hasta ahora el cuadro peruano se vislumbra como el mas debil del grupo y Oriente debe aprovechar el mal momento para arrebatarle puntos, creo que una derrota es impensada e incluso puede traerse los 3 puntos.

typ nie mój, więc nie podaje stawki ani nic, ogólnie warto zagrać X2, chociaż value już spadło ze względu na ruchy kursów.

jeżeli ktoś nie zna hiszpańskiego zrzut z amatorskiego translatora:

Leon de Huanuco nie podnoś głowę i po przegranej w ich otwarcia Copa Libertadores przeciwko Junior 1x2, spadł ponownie w ten weekend w domu przed Cobresol, stół niedawno awansował do podziału Peru honor piłkarskie, które dodaje swoje 3 rd prosto straty i złamał passa 20 meczów w domu. Po stronie domu stracił kluczowych graczy, która doprowadziła go do wykonywania dobry sezon w ubiegłym roku, w tym Argentyny Gustavo Rodas i Kolumbii Luis Perea, którzy przyczynili się do ataku, podpisane przez Deportivo Quito. I to jest właśnie to, co ma kosztować więcej Peru pole generowane duże szanse i konkretne stał się tylko 3 gole w ostatnich 6 prezentacji, jak i niskiego poziomu, które wykazały, trochę obronności i bezpieczeństwa ich bramkarza, na to spotkanie jest Roller Cambindo wątpliwości kolumbijskiego obrońcy.
Widzieliśmy zespół nie ma wiele pomysłów i czasami nadużywane boiska, będzie musiała stawić czoła najsilniejszym, Boliwia mistrz stracił pobity rekord w ten weekend przed Aurora, ale nadal pozostaje liderem turnieju, pochodzi z pragnieniem zemsty po porażce z Gremio, a on wstał z Brazylii i był kontrolowany pole gry po raz pierwszy do I get niesprawiedliwie zapłacić karę, która zmieniła przebieg gry, z wielkich graczy, jak noc Aguirre &quot;harmonogram s dla zapewnienia wysokiej wyświetlenia.
2000 metrów będzie żadnego problemu dla boliwijskich pole, które służy do odtwarzania nawet większej wysokości, Aurora wygrała gości, na wysokości powyżej 4000 metrów. Myślę, że na Wschodzie udało się uzyskać dobry wynik do tej pory pokazano Peru pole jest postrzegany jako najsłabsze grupy i Wschodniej muszą podjąć w niewłaściwym czasie kradzieży punktów, myślę, że porażka jest nie do pomyślenia, a nawet przyniósł 3 pkt.

Internacional-Jaguares| Inter Over 1,5 @ 1,53 Bwin

Inter zaczął od remisu z Emelec 1:1. Teraz muszą wygrać, gdyż grupa nie taka łatwa jak się wydawało, a poza tym trener Roth ma co raz bardziej grząski grunt pod nogami. Najpierw kompromitacja w Klubowych Mistrzostwach Świata, kilka dni temu co prawda rezerwami ale jednak odpadli z amatorami w Gauchao. Tak więc gdzie jak nie w Copa Libertadores obronić swoją pozycję. Również Jaguares nie należy do drużyn dobrze broniących co udowodniają co chwilę w lidze meksykańskiej. Inter musi się spiąć i pokazać wreszcie klasę i czekam na to, że pokażą jak gra zwycięzca poprzedniej edycji. Liczę w ataku na Leandro Damiao, który dla wielu jest o wiele mniej znany od Alecsandro i Cavenaghiego ale obecnie to najlepszy według mnie napastnik Interu i z Chiapas powinien coś ukłuć.
z tego co czytam D&#39;Alessandro ma nie zagrać ze względu na kontuzję.

prawdopodobne składy:

International:
Lauro; Nei, Índio, Sorondo e Kleber; W.Matias, Bolatti, Guiñazu e Zé Roberto; Damião e Cavenaghi.
Técnico: Celso Roth
Jaguares-MEX
Jorge Villalpando; Jesús Chávez, Ismael Fuentes e Omar Flores; Miguel Angel Martínez, Oscar Razo, Alan Zamora, Guillermo Rojas,Damián Manso e Diego Ordaz; Antonio Salazar.
Técnico: José Guadalupe
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Independiente-Penarol| Penarol(+2) @ 1,31 Bwin⛔3:0
Penarol ma bardzo ciekawy skład z Juanem Manuelem Oliverą, Jonathanem Urretaviscayą i Dario Rodriguezem na czele. Tych dwóch ostatnich kibice w Europie mogą kojarzyć z Schalke i Benfici. Natomiast ten pierwszy w poprzednim sezonie strzelał na zawołanie dla Universidadu de Chile i jest sporym wzmocnieniem Penarolu. Również bramkarz Fabian Carini ma za sobą występy w Interze Mediolan co oznacza, że zawodnikiem słabym być nie może. W Independiente problemem są kontuzję. Na to spotkanie trener Antonio Mohamad nie będzie mógł zabrać: Carlos Matheu, Roberto Battión, Hernán Fredes, Lucas Mareque i Andrés Silvera. Straty spore, a Independiente mnie to siebie jakoś nie przekonywuję więc myślę, że tutaj maksymalnie wygrają jednym golem, o ile w ogóle do tego dojdzie. Jak dla mnie wynik będzie oscylował w okolicach remisu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Junior Barranquilla-Gremio Porto Alegre| Gremio over 1,5 @ 2,35 Bwin⛔2:1

Mecz Junior Barranquilla-Gremio Porto Alegre będzie moim zdaniem fajnym zwieńczeniem tego drugiego tygodnia rozgrywek grupowych. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jak wiadomo Kolumbijczycy są bardzo groźni na własnym terenie o czym zdążył się już przekonać w tym sezonie Corinthians przegrywając w Ibague z Tolimą 0:2. Junior to jedyna ekipa, która ma realną szansę nawiązać walkę z Gremio o pierwsze miejsce w grupie. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe z peruwiańskim Leonem de Huanuco czym pokazali, że z awansem nie powinni mieć najmniejszych problemów. Gremio z kolei wygrało u siebie 3:0 z Oriente Petrolero ale nie był to żaden poważny sprawdzian dla piłkarzy z Brazylii, gdyż Boliwijczycy mocni nie są, a już na wyjazdach można zaliczyć ich do słabeuszy.
Ja zmierzam do tego, że Gremio na pewno zagra o zwycięstwo w tym spotkaniu więc z pewnością się otworzą. To samo oczekuję od gospodarzy. To nie będzie to co zaprezentowało Deportivo Tachira z Santosem, która zagrała na 0:0 i ją to zadowoliło. Junior na pewno będzie chciał pokazać swoją siłę w starciach u siebie i wyjdą ofensywnie usposobieni. Skoro więc zapowiada się nam ofensywny z obu stron mecz to czemu więc nie spróbować zagrać na strzelenie dwóch goli przez Gremio? No właśnie ja nie widzę żadnych przeciwwskazań, bo skład jedzie najmocniejszy: z napastnikami Andre Limą i Borgesem na czele. Rozgrywającymi będą Carlos Alberto i Douglas więc ma kto dogrywać piłki napastnikom. Również Fabio Rochemback potrafi wiele zrobić swoimi bombami z dystansu. Ja liczę również na kolejny dobry występ Gilsona na lewej obronie. Z Oriente zagrał kapitalne zawody nie tylko ze względu na gola, ale również wiele świetnych wejść z defensywy. Ten mecz pokaże czy było to spowodowane bardziej niską klasą rywala czy jego dużymi możliwościami. Po drugiej stronie mamy Gabriela, który nic nie musi udowadniać, bo swoją klasę potwierdził już nie jednokrotnie.
Drużyny gospodarzy nie znam praktycznie wcale. Jednak nie byłbym sobą, gdybym nie zobaczył sobie poszczególnych graczy tej drużyny. I co mi wyszło? Na bramce stanie Sebastian Viera, który niegdyś bronił barw Villarrealu i jak dobrze pamiętam to nie był to zbyt pewny golkiper. W pomocy znalazłem grającego na poprzenim turnieju U20 w Ameryce Płd. Shermana Cárdenasa. Jest to niski gracz(168cm). Również ma ciekawy przydomek: &quot;Sherminator&quot;. Również jest John Viafara, który już grał na dwóch ostatnich Copa America w barwach reprezentacji Kolumbii tak samo jak kapitan Giovanni Hernandez. Obaj już są wiekowymi graczami, odpowiednio 33 i 35 lat. W ataku jest Carlos Bacca, który był już królem strzelców w lidze Kolumbijskiej. Obok niego zagra Luis Paez, który w poprzednim sezonie grał w drugoligowym Itagui Ditaires, gdzie zdobył 20 goli i dzięki temu kupiono go do Juniora.
Junior: Viera; Otálvaro, De Almeida, Macías e Valencia; Barahona, Viáfara, Hernández e Cárdenas; Páez e Bacca
Gremio: Victor; Gabriel, Paulão, Rodolfo e Gilson; Fábio Rochemback, Adilson, Lúcio (Carlos Alberto) e Douglas; Borges e André Lima
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu CL mnie rozczarowało (chyba, że ja wybrałem takie nudne mecze do oglądania...). Najpierw Cruzeiro. Tydzień temu rozgromili silne Estudiantes, a teraz dużo namęczyli się z przeciętnym Guarani. Wynik ładny (4:0), ale mecz wcale nie wyglądał tak fajnie. Tempo meczu wolne, Cruzeiro spokojnie czekało, aż jakaś bramka wpadnie i będzie po robocie... Poza tym wynik wysoki tylko dlatego, że w kilku ostatnich minutach Raposa dobiła rywala dwoma bramkami. Po Cruzeiro spodziewałem się trochę lepszej gry, ale stylu i tak nikt nie będzie pamiętał, a wynik tego meczu zostanie zapisany na zawsze. No i te wyniki trzeba przyznać, że robią wrażenie. Dwa mecze, dwa zwycięstwa i bramki 9:0.

Później zawiodłem się na Estudiantes... Myślałem, że bardziej będzie im zależało na zmazaniu plamy po meczu w Belo Horizonte. Pierwsza połowa nudna i gdyby nie gol z rzutu wolnego w 45 minucie meczu, Estudiantes mogłoby mieć kłopoty. W drugiej połowie grali już trochę lepiej, ale i tak nic im się nie udało strzelić, a Tolima ciągle groźnie kontrowała. Po jednej akcji mieli nawet słupek i Estudiantes miało sporo szczęścia, że dowiozła to minimalne zwycięstwo do końca meczu. Mnie niestety rozczarowali, bo to na pewno nie jest zespół, który oczarował mnie w meczu z Internacionalem w poprzedniej edycji CL.

Na koniec dobiło mnie Fluminense... Nie było Freda i Rodriguinho, ale cały mecz grał Rafael Moura, dlatego kontuzje nie są dla mnie żadnym wytłumaczeniem kolejnego remisu. Fluminense nie ma pomysłu na akcje ofensywne... W pierwszej kolejce z Argentinos męczyli się jak największą ilością podań i chociaż wyglądało to czasami efektownie, to gola zdobyli dopiero po najprostszym dośrodkowaniu w polu karne... Teraz też pokazali, że nie bardzo wiedzą jak zdobywać bramki. Co z tego, że mają miażdżącą przewagę w środku pola i ciągle próbują atakować, skoro nie potrafią sobie stworzyć żadnej dobrej sytuacji strzeleckiej. Nie potrafią wejść w pole karne, a z ich strzałów z dystansu chyba żaden nie trafił w światło bramki... Conca nie jest w najlepszej formie, R. Moura osamotniony w ataku, obrona kilka razy się ośmieszyła. Chociaż Fluminense atakowało cały mecz, to Nacional był bliższy zdobycia bramki. Jak się okazało, wcale nie jest trudno ominąć obrońców mistrza Brazylii i przy odrobinie szczęścia Urugwajczycy mogli strzelić przynajmniej dwie bramki... Fluminense na dzień dzisiejszy jest zupełnie bez formy. Odpadli z półfinału Cariocao z amatorami i skomplikowali swoją sytuacje w Copa Libertadores. Byli faworytami grupy, a teraz po dwóch remisach u siebie, wcale mnie nie zdziwi jak z niej nie wyjdą. Nie poradzili sobie u siebie z Argentinos i Nacionalem, a na wyjeździe będzie jeszcze trudniej. Do tego dochodzi America, z którą wcale łatwiej nie będzie. Jak na razie, mistrz Brazylii wcale sobie nie radzi w CL...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Już w nocy z wtorku na środę kolejne spotkania w ramach Copa Libertadores. W tym tygodniu mamy aż 11 spotkań tak więc emocji oraz okazji do obstawiania na pewno nie zabraknie. Najciekawiej według mnie wygląda spotkanie w Meksyku: America-Fluminense. Gospodarze póki co mają 3 punkty po zwycięstwie nad Nacionalem u siebie i porażce z Argentinos na wyjeździe, z kolei mistrz Brazylii tylko dwa remis jak na razie i jeśli myślą o awansie to muszą tutaj zagrać o komplet punktów. Również ciekawie zapowiadają się mecze Santos-Cerro Porteno, Velez-Universidad Catolica, Deportes Tolima-Cruzeiro czy powtórka z półfinału Sudamericany, LDU Quito-Independiente. Więcej będzie można o spotkaniach powiedzieć oczywiście, gdy będzie wiadomo jakie składy wystawią na te spotkania trenerzy oraz jeszcze dostaniemy pełną ofertę chociażby w Bwin.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jest parę ciekawych spotkań w meczu America- Fluminense goście muszą zagrać na maksa jeśli o czymś więcej myślą ja w tym meczu widziałby typ over lub obie strzelą America solidna drużyna z Meksyku u siebie strzelają sporo bramek ich teren do łatwych nie należy.
Kolejny mecz na który czekam to Deportivo Tachira-Colo Colo widziałem gospodarzy w meczu z Santosem i niczym mnie nie zaskoczyli ,goście co prawda zaliczyli falstart w lidze i w CL lecz są groźną ekipą ,która naprawdę potrafi grać super w ofensywie w takim wypadku warto jest skorzystać z opcji 2DNB lub X2 bo że strzelą coś to jestem przekonany ostatnio w lidze wygląda na to że się przełamali i żal nie spróbować ,jeśli defensywa nie popełni takich głupich błędów jak to miało miejsce w meczu z Cerro(bardzo dobry mecz z obu stron) i Univ. Concepciónto będzie dobrze . W meczu LDU i Independiente widzi mi się obie strzelą choć goście przyjeżdżają w bardzo ciężki teren(umieszczenie stadionu i nie tylko) to myślę że są wstanie strzelić bramkę o LDU można powiedzieć że jest to ekipa swojego podwórka obie ekipy spotkali się ze sobą dwa razy wygrali raz LDU(3-2) raz Independiente (2-1) (Copa Sudamericana) .Santos zwolnił trenera wiadomo że atmosfera na pewno jest nie ciekawa jakiś over lub obie strzelą można próbować.Gremio bez problemu powinno u siebie wygrać choć kurs nie ciekawy.Penarol według mnie nic wielkiego w meczu z Godoy nie ugra ,bardzo słaba obrona Penarolu będzie miała ciężkie zadanie .
Więc jest sporo tych meczy jest z czego wybierać teraz czekać na składy i informacje i grać emocji nie zabraknie ale o to w tym chodzi;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nieźle wygląda Godoy z Penarolem. W weekend oszczędzali większość podstawowych zawodników i stać ich na zwycięstwo. Penarol tydzień temu odwiedził już Argentynę i zaliczyli falstart przegrywając z Independiente 0:3. Kurs na Godoy wydaje się trochę niski, ale powinni ten mecz wygrać.

Do mnie jakoś Colo Colo nie przemawia. Początek sezonu mają beznadziejny (słaby początek w lidze i wysoka porażka z Cerro Porteno w CL), a Tachira już u siebie zremisowała z Santosem. Nie zdziwi mnie porażka Colo Colo, chociaż to Wy jesteście specami od Chile i możecie coś więcej o tym powiedzieć ;)

Ciekawy mecz zapowiada się w Kolumbii. Tolima u siebie potrafi sprawić niespodziankę i już jednego brazylijskiego rywala w tym roku pokonali (2:0 z Corinthians). Cruzeiro bilans ma znakomity, dwa zwycięstwa i bramki 9:0, ale ich styl gry w meczu z Guarani na mnie nie zrobił wrażenia. Może czas na pierwszą stratę punktów w Copa Libertadores? Typowanie w tym meczu sobie odpuszczę, ale mecz chętnie obejrzę.

Poważny sprawdzian przed Fluminense... Po dwóch domowych remisach lecą do Meksyku i mecz z Americą będzie jeszcze trudniejszy. Po tym co zagrali w ostatnich spotkaniach, nie wierzę w ich wyjazdowe zwycięstwo, ale chciałbym się mylić. Ich kolejna strata punktów może oznaczać problemy z wyjściem z grupy w CL. Nie wiadomo jeszcze czy do składu Brazylijczyków po kontuzji wróci Fred.

Zwolnienie trenera Santosu zapowiada lepsze widowisko w ich meczu przeciwko Cerro. Santos pewnie zagra jeszcze bez szkoleniowca, a ostatnio w ogóle grają słabiej. Tracą gole ze słabymi przeciwnikami w rozgrywkach stanowych, dlatego Cerro też stać tutaj na dobry wynik. Czekam na opcję bts i gol Cerro.

W meczu Gremio nie powinno być niespodzianki. Liczę na kilkubramkowe zwycięstwo z dużo słabszym przeciwnikiem. U siebie mogą spokojnie strzelić 3-4 bramki i wszystko wskazuje na jednostronny pojedynek.

Za to na pewno odpuszczę Velez. Może i mają większe szanse na wygraną, ale z kursem bukmacherzy trochę przesadzili. Aż tak Velez mnie nie zachwyca, a Catolica powinna im też coś strzelić.

Na sam koniec największy hit (przynajmniej dla mnie) w tym tygodniu, czyli LDU - Indepediente. Liczę na ciekawy i w miarę wyrównany pojedynek. Wiadomo, że po stronie LDU jest mocny argument w postaci własnego, specyficznego terenu, ale Independiente niedawno pokazało, że się tego nie boją i strzelili tutaj 2 bramki. Inde wzmocnione Defederico ma szanse na awans w tej grupie. W lidze nadal im nie idzie, ale tydzień temu pokazali, że w pucharach dalej potrafią grać. Osłabieni, bez problemu pokonali Penarol 3:0 i to dobry znak. Teraz na pewno będzie dużo trudniej. Liczę na jakiegoś gola z ich strony, ale na dzień dzisiejszy większe szanse na zwycięstwo daje Ekwadorczykom. Kurs 1.90 na win LDU wygląda zachęcająco.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Deportivo Tachira-Colo Colo| Colo Colo DNB @ 1,95 Bwin✅2:4
Absolutnie nie rozumiem tutaj kursów na to spotkanie. Wenezuelczycy są bardzo słabą drużyna. Fakt, że grają u siebie ale przez to nie dostaną nie wiadomo jakich umiejętności. Colo Colo na początku sezonu miało straszne problemy z obroną i każdy był w stanie strzelić im kilka goli co najbardziej pokazały mecze z Concepcionem i Cerro Porteno. Jednak teraz jest nowy trener Americo Gallego, który z wieloma klubami w Ameryce Płd. święcił spore sukcesy. Widziałem mecz z Unionem San Felipe i po mimo porażki 0:2 to wreszcie obrona grała całkiem przyzwoicie, a z Palestino nawet udało się nie stracić pola i strzelając przy tym 3 i dzięki temu udało się wygrać wreszcie. W weekend mieli grać z Huachipato ale klub zdecydował się przełożyć ten mecz, gdyż chcieli by trener miał więcej czasu na poznanie drużyny i zrobienie czegoś z nią na mecz w Wenezueli. Ja również liczę na efekt &quot;nowej miotły&quot;, który sprawdził się już w wielu przypadkach i teraz też są ku temu przesłanki. Uważam, że kurs na to, że Colo Colo nie przegra jest naprawdę fajny i można go spokojnie zagrać.

Velez Sarsfield-Universidad Catolica| Catolica strzeli @ 1,62 Bwin✅3:4

Co do spotkania w Argentynie. Velez jak na razie nie zachwyca w tym sezonie. Niby najpierw Copa Libertadores wygrali 3:0 z Caracas ale mnie osobiście styl nie zachwycił i gdyby rywal nie musiał grać przez 80 minut w osłabieniu oraz był mocniejszy to pewnie gospodarze mieliby problemy w tamtym spotkaniu. W lidze również remisy z Independiente i Argentinos oraz porażka z All Boys. To pokazuje obraz innej drużyny, aniżeli tej, która walczyła przed kilkoma miesiącami o mistrzostwo Argentyny grając doprawdy pięknie i skutecznie. Teraz coś się zacięło w tej maszynce. Catolica zaczęła do remisu z Unionem Espanola 2:2, a gdyby nie karny z kapelusza dla Los Hispanos to mieliby po pierwszej kolejce 3 punkty. W lidze również idzie naprawdę dobrze i niech nie zasłoni tego ostatnie spotkanie z Santiago Wanderers. Wystarczy sobie porównać jedenastki z poprzednich spotkań Catolici z tym ostatnim meczem. Aż 7 zmian dokonał trener Juan Antonio Pizzi. W ataku zabrakło Guttiereza i Pratto(mówię o podstawowym składzie) co było nad wyraz widoczne. W obronie również brak Velenzueli i Eluchansa był w pierwszej połowie był odczuwalny, gdyż goście ośmieszyli chociażby przy golu defensywę La UC. W meczu z Velezem nie będą faworytem ale ta pozycja powinna im pasować, gdyż gospodarze będą na pewno atakować, a to idealna okazja do kontrowania. Skoro Velez traci gole praktycznie z każdym to dlaczego miałby tego nie zrobić z Chilijczykami?

LDU Quito-Independiente| Inde strzeli @ 1,70 Bwin⛔3:0

Independiente gra na wyjeździe w Quito. Dla każdej ekipy jest to teren strasznie nie wygodny. Jednak Los Dialbos Rojos co raz częściej zaglądają do stolicy Ekwadoru. Grali z LDU w półfinale Sudamericany i było wtedy 3:2 dla gospodarzy, również w nie dawnych eliminacjach Copa Libertadores grali z Deportivo Quito i przegrali 1:0 ale to dlatego, że taki wynik im dawał awans do kolejnej fazy więc nie musieli atakować. LDU pierwszy mecz w CL przegrało 2:1 z Godoy Cruz więc tutaj rzuci się do ataku i jeżeli będą skuteczni tak jak w lidze, w której idzie im bardzo dobrze to strzelą zapewne kilka goli. Independiente na razie słabo w lidze ale tym się sugerować nie należy, gdyż w CL to zupełnie inna ekipa i tutaj liczę na ich kontry w tym spotkaniu. Powiem więcej, że liczę na ich otwartą grę i walkę o punkty na co ich nie wątpliwie stać ale pod warunkiem nie popełniania błędów w obronie takich jak z River.

Santos-Cerro Porteno| BTS @ 1,72 Bwin✅1:1

Moim zdaniem to jest najlepszy pomysł na to spotkanie. Santos gra ostatnio nie najlepiej i traci punkty w Paulistao. Jednak to nie powinno martwić zanadto, gdyż to CL jest ich nadrzędnym celem na tę część sezonu. Jednak władze klubu uznały iż należy wyrzucić Adilsona Batistę po remisie z Sao Bernardo 1:1. Moim zdaniem czysta głupota, gdyż Cerro Porteno to nie byle kelnerzy na których wystarczy oddać strzały by wygrać mecz. Fakt Santos ma potencjał w ofensywie wielki ale ostatnio nie potrafią go wykorzystać. Strzelają gole to prawda ale liczba marnowanych sytuacji jest zatrważająca. Oglądam Santos często i widzę również, że obrona jak była tragiczna tak dalej jest. Skoro więc słabeusze ze stanu Sao Paulo są w stanie im strzelać gole to czemu mieliby tego nie zrobić Paragwajczycy? No właśnie nie wiem i dlatego zdecydowałem się na tę opcję. W ataku jest Nanni, Fabbro. W pomocy jako ofensywni są Iturbe, Lucero czy Dos Santos. Do prawdy skład mocny według mnie. Również to co pokazali z Colo Colo dało do zrozumienia, że jeśli ma się słabą obronę to raczej łatwo z nimi nie będzie. Niestety Santos obronę ma tragiczną co już pisałem więc goście na pewno coś wcisną.


Gremio-Leon Huanuco| Gremio 3 gole lub więcej @ 1,88 Bwin⛔2:0

Kurs bardzo ciekawe zwłaszcza, że rywal słaby. Gremio ostatnio przegrało w Kolumbii z Juniorem 1:2 ale trzeba przyznać, że w drugiej połowie gra wyglądała z ich strony naprawdę dobrze. Również w niedziele w półfinale Gauchao wygrali 4:2 i zagrali świetne zawody w ataku. Wiadomo rywal słaby ale również i oni sami pokazali próbkę swojego ogromnego potencjału. Leon póki co wyniki niezbyt oszałamiające. Ledwo co wygrali 1:0 z Oriente u siebie i przegrali również u siebie 1:2 z Juniorem. Kto by nie wyszedł w ataku Gremio to i tak będzie dobrze. Borges ostatnio w niezłej formie i zaczyna strzelać gole. Niestety Andre Lima coś ostatnio cieniuję ale jeśli będzie słabo grał z Leonem to wejdzie przecież Junior Vicosa i po problemie. Ja uważam, że ten zakład spokojnie wejdzie jeśli Gremio nie popuści po strzeleniu 2 goli, a takowe na pewno zdobędą.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Godoy Cruz - Penarol 1 (1.72 Bet365) ⛔ 1:3
Dzisiaj w nocy dwa spotkania, Colo Colo odpuszczam, ale Godoy bardzo mi się podoba. Argentyńskie Godoy debiutuje w Libertadores i trochę się o nich martwiłem, ale mecz z LDU pokazał, że wiedzą po co tu są. Grupa jest bardzo wyrównana i Godoy ma szanse na awans do następnej fazy, ale muszą wygrywać takie pojedynki. Godoy gra w tym roku w kratkę, ale widać, że mobilizują się na CL, a ligę raczej odpuszczą. Rozgromili na wyjeździe Bocę 4:1 i wygrali u siebie z LDU 2:1, a te mecze na pewno nie należały do łatwych. Kilka dni temu zremisowali w lidze z Olimpo, ale w tym meczu zagrało tylko dwóch podstawowych zawodników (Sigali i Rojas). Dzisiaj wystąpią wypoczęci w najsilniejszym ustawieniu. Penarol tydzień temu zaliczył bolesny falstart. Odwiedzili w Argentynie osłabione Independiente, a mimo to dostali lanie 0:3! Ten mecz stawia ich w nie najlepszym świetle. Penarol zrobił ostatnio ciekawe transfery, ale na razie w ich grze nie widać nowej siły. Popełniają dużo błędów w obronie, co bez problemu wykorzystało Independiente. Dzisiaj dodatkowo będą osłabieni brakiem podstawowego bramkarza - Cariniego i pomocnika Urrety. Godoy na własnym terenie, w najsilniejszym ustawieniu, zawodnicy byli oszczędzani w ostatnim meczu ligowym, a Penarol gra fatalnie w obronie i są osłabieni - dla mnie to wytaczające argumenty, żeby zagrać win Godoy po kursie 1.72.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
América vs. Fluminense
Bardzo ciekawe spotkanie w Meksyku ,spotykają się ze sobą dwie solidne drużyny faworyta ciężko wyłonić*moim okiem heh ale ciekawym typem jest obie strzelą goście mają nóż na gardle 2 remisy w CL u siebie chwały im nie przynosi ,America jedno zwycięstwo ale do rzeczy jeśli o czymś konkretnym Flu myśli a jest tak na pewno to będą musieli od pierwszej minuty zaatakować America co prawda nie ma słabej obrony ale wpadki się zdarzają dużo strzelają sporo tracą i o bramkę dla gości jestem spokojny .America co prawda na 10 meczy z brazylijskimi ekipami wygrała tylko 3 ale jest w stanie zagrozić bramce Flu Vuoso czy Sanchez to bardzo dobry duet(bramkostrzelny).Wygląda to tak że obu ekipom będzie zależeć na zwycięstwie mecz raczej będzie szybki z dużą ilością okazji na bramki myślę że nie będziemy narzekać.Mecz bardzo ważny dla obu ekip.
Dopiszę więcej jak zostaną podane składy bo jest parę nie wiadomych ale typ dla mnie jest prawdopodobny.
Typy na spotkanie to:
Obie strzelą 1.80 bet365⛔
Gol przed 30:00 min 1.83 bet365⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dopiszę więcej jak zostaną podane składy bo jest parę nie wiadomych ale typ dla mnie jest prawdopodobny.
Też planowałem zagrać bts w tym meczu, ale czekałem na skład Fluminense. No i się zawiodłem. Już nie mówię o kontuzjowanych na dłuższy czas napastnikach Emersonie i Rodriguinho, ale nadal kontuzjowany jest Fred, a w pomocy brakuje Souzy. Do mnie skład z Araujo w ataku nie przemawia, dlatego odpuściłem całkiem ten pojedynek. Ostatnie mecze Fluminense w ofensywie bardzo słabe i jeżeli zagrają tak jak z Nacionalem, to boję się, że znowu nic nie uda im się wbić ;)
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Od jakiegoś czasu interesuje sie ligami latino wiec miło mi gościć w gronie specjalistów latinio ????
Pare słów odnośnie meczu Godoy - Penarol oglądałem to spotkanie niestety po raz kolejny
nie udało sie wytpować wyniku 1x2 wiec zaczne typować Cl u/o bo wydaje mi się ze lepsze to niż typowanie 1x2 choć to zależy od danego meczu ale o gustach sie nie dyskutuje ???? . Piłkarze Godoy zawiedli w tym spotkaniu nic nie dało oszczędzanie zawodników w ostatnim
spotkaniu ligowym gubiła sie obrona druga linia nie funkcjonowala tak jak należy. Zawodnicy Penarol przeważali w tym meczu a kluczem do zwycięstwa były szybkie kontry
po których padly 2 bramki szczególnie 3 bramka była ładnej urody techniczne uderzenie lob nad bramkarzem. Co do dzisiejszych jutrzejszych spotkań CL jeszcze nie wiem co zagram ale bede szukał u/o. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zaczne od tego, że nieporozumieniem jest brak transmisji z meczów fazy grupowej przez TVP!!! Mają prawa, a ich nie wykorzystują... Co za telewizja to brak słów. Pewnie znowu zaczną od fazy pucharowej i co najśmieszniejsze mecze będą odtwarzane w czwartek w godzinach popołudniowych, a jak dobrze pójdzie to może pokażą na żywo półfinały... Szkoda gadac... A dzisiaj z chęcią by się obejrzało taki szlagierowy mecz pomiędzy Americą a FLuminense.

VS
CLUB AMERICA - FLUMINENSE
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,80 Bet365⛔1:0
Fluminense po dwóch meczach ledwo dwa remisy tak więc dzisiaj już presja wzrasta, ale też i kaliber wyzwania się zwiększa. Bo do tej pory dwa mecze mieli na Enghenao, a tym razem muszą grac w Meksyku na stadionie Azteca. Porażka bardzo skomplikuje sprawe mistrzowi Brazylii. Dzisiaj Mauricy Ramalho nie może skorzystac z Freda, Emersona i Deco. Ten trzeci to akurat żadna poważna strata, bo czasu nie cofnie, a zatem grał tak jak w Barcelonie czy Porto już nie będzie. W ataku więc zobaczymy Rafaela Moure, który wspierany będzie przez Conce.
America przystąpi bez Pavel Pardo do tego meczu, w jego miejsce zagra Reina. Szkoda, że kariera dryblera Cabanasa została zastopowana przez to postrzelenie...
America na stadionie Azteca jest trudna do ogrania więc nielada wyzwanie czeka dzisiaj Flu. W siedmiu udziałach w Copa Libertadores America u siebie poległa tylko w trezch meczach. 1:2 z Gremio w 98r, 1:4 z Libertad w 2004r i 2:4 z Flamengo w 2008r. Już nawet po tych trzech wynikach widac, że liczy się atak, atak i jeszcze raz atak.
Fluminense również było chwalone za widowiska jakie stworzyli w pierwszych dwóch meczach tegorocznej CL bo grali ofensywną piłke.
Spotykają się więc dwa ofensywne teamy, Flu w Carioce strzelało mnóstwo goli, ale odpadli w 1/2 po karnych, teraz z nożem na gardle też muszą strzelac by wygrac, a ich styl nakazuje zagrac oba strzelą.
AMERICA : Ochoa-Layun, Valenzuela, Mosquera ,Rojas- Reina, Rosinei, Oliveira, Montenegro- Vuoso, Vicente Sanchez
FLUMINENSE : Ricardo Berna-Dig&amp;atilde;o, Gum, Leandro Euzébio ,Carlinhos- Valencia, Diguinho, Marquinho , Mariano- Conca , Rafael Moura.

VS
SANTOS - CERRO PORTENO
Typ : Santos @ 1,44 Bet365⛔1:1
Władze Santosu zakpiły sobie z trenera Batisty zwalniając go poprostu mimo iż ten miał dobre rezultaty i pzregrał tylko jeden mecz. Rywale co ciekawe też 2tygodnie temu zmienili trenera, różnica polega na tym, że dzisiaj na ławce Cerro jest już jego zastępca, a w Santosie będzie tymczasowy Marcelo Martelotte. Do składu wracają mu Edu Dracena i Possebon, którzy nie grali w Paulistao przeciwko Sao Bernardo. Kontuzjowany jest Arouca czyli ważny zawodnik środka pola. Na ławce zacznie Maikon Leite, który lekki ból odczuwa w prawym kolanie. Tymczasowy trener zamierza zagrac trzema napastnikami, chce by drużyna grała do przodu czyli jak do tej pory.
Wschodząca gwiazda Iturbe ma zacząc na ławce, ten 17 latek już został okrzyknięty talentem na miare Messiego. Trener jednak nie chce by woda sodowa mu strzeliła do głowy i sadza go dzisiaj na ławie. Dlaczego gram Santos ? Bo wkońcu po coś zwalniali Batiste by poprawic wyniki... Ma byc ofensywna gra, liczą na wsparcie od kibiców którzy na Villa Belmiro raczje nie zawodzą. Dla mnie wygrywa Santos chociaż opcja oba strzelą czy over też wydaje się ciekawa, ale przecież nie mogę w kazdym meczu typowac takiego rozstrzygnięcia :p
SANTOS : Rafael- Jonathan, Edu Dracena, Durval , Léo-Rodrigo Possebon, Danilo,Elano-Diogo, Zé Eduardo , Neymar
CERRO : Diego Barreto-Ivan Piris, Pedro Benítez, Luis Cardozo , Lautaro Formica- Jorge Nú&amp;ntilde;ez, Luis Cáceres, Rodrigo Burgos , Ivan Torres-Jonathan Fabbro , Roberto Nanni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom