>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2011

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z tego co pamiętam w finale nie obowiązują zasady goli na wyjeździe więc dzisiaj remis 1:1 oznaczać będzie dogrywkę, a nie zwycięstwo Penarolu. Jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi.
Masz racje, aż się zdziwiłem jak to przeczytałem, ale sprawdziłem i takie coś znalazłem :
&quot;The higher-seeded team (Santos) will play the second leg at home. If the teams are tied on goal difference at the end of regulation in the second leg, the away goals rule will not be applied and 30 minutes of extra time will be played. If still tied after extra time, the title will be decided by penalty shootout.&quot;
Co do samego finału to wiadomo, że liczę na Santos. Wobec tego regulaminu uważam, że tymbardziej można stawiac na Santos. Bowiem jak pójdą do przodu to ewentualna strata bramki na 1-1 nie sparaliżuje ich i nie będą się musieli potem szaleńczo rzucać do ataku by strzelić drugiego gola.
Może dziwne to rozumowanie, ale tak sobie to wymyśliłem.
Kurs może nie za wysoki, ale można pobrać. Skład powyżej optymalny więc może też zagram na Santos w dniu dzisiejszym ;)
Vamos Peixe!!!:cool:
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
Mecz oglądałem .
Santos wygrał ale nie zachwycała ich gra .
Teraz pewnie zacznie sie wielka wyprzedaż zawodników do Europy.
Najlepszy gracz tej edycjii Copa Libertadores to bez przeczenie Neymar,
choć drażnią te jego idiotyczne symulowania fauli.
W Europie musi o tym zapomnieć bo inaczej brutalnie grający obrońcy choćby w Anglii nie będą się patyczkować z gówniarzem i połamią mu te cienkie nózki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie wiem czemu wszyscy tak się czepiają tego Neymara :-| Co to inni nie lecieli z ciosami karate ? Dajcie sobie na wstrzymanie te ataki. Nie pochwalam tej demolki czy jak to nazwać po meczu, ale żeby robić kozła ofiarnego z jednego zawodnika to bez przesady...
Zobaczymy co będzie w niedizele po meczu River Plate - Belgrano. Tam to może się dziać niestety ... fanatyzm &quot;kibiców&quot; River może wywołać niezłą burde! :;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Robson zapomniałeś dodać że kibice River już pokazali niezłą akcje ostatnio. Także tam będzie zapewne sajgon po tylu latach spadek. A Neymar to Neymar warto wspomnieć że już raz był zawieszony na 5 spotkań jednak talent ma nie przeciętny i zapewne przejdzie do Realu Madryt a tam go utęperują starsi koledzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom