>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W kwestii PickEma sprawa jest tutaj chyba o wiele prostsza, niż przy kwalach i pierwszej fazie. W każdym pojedynku mamy wyraźnego faworyta i z perspektywy prawdopodobieństwa nie ma chyba sensu bawić się w szukanie niespodzianek. Najbardziej wyrównany mecz G2 z C9, ale Francuzi w gazie, zrobili 3-0 i tutaj powinni potwierdzić swoją formę. Gramy bo3, więc to tylko sprzyja faworytom. W SK FalleN powiedział, że te kilka dni poświęcą na zgranie z felpsem, który w statch prezentował się naprawdę nieźle. Fnatic znowu zaskoczyło i znowu zyskali status legend, ale losowanie nie było łaskawe i imo tutaj już lecą. FaZe też odpaliło i tutaj już zrobili 3-0, mimo że w kwali zawiedli w tej kwestii. Mouz świetni aimowo, ale łapią zwiechy, takie jak to coś z QBF. Ostatni pojedynek to NaVi właśnie z QBF. Dla ruskich ta faza to już kosmiczny wynik. Ukraińcy jak grają swoje to są pretendentem do dalszych faz. Musieliby powtórzyć naprawdę słabą grę, żeby nie przejść najsłabszej drużyny w tej ósemce.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik

Któryś wejdzie ???? ?
Nie przekreślałbym szans C9 w starciu z Francuzami. Jestem niemal przekonany, że Chmurki wygrają wybraną przez siebie mapę, a na pozostałych mapach nie są bez szans. Spójrzmy na mappool obu zespołów: C9 zbanuje z pewnością Nuke i to chyba jest tak naprawdę jedyna mapa na której nie grają. G2 ma tutaj 2 dziury: (notabene 2 ulubione mapy Chmurek) Mirage i Train, zbanuje pewnie Mirage. Zastanówmy się teraz nad pickami: Chmurki wybiorą pewnie traina na którym wymiatają i powinni pokonać Francuzów. Francuzi pewnie wybiorą między Overpass/Cache. Deciderem będzie raczej cobble, który obie drużyny lubią. W tym meczu to szedłbym po fajnym kursie na Chmurki, bo przede wszystkim mają lepszy mappool na G2, natomiast pozostają jeszcze pozostałe czynniki (aim, zespołowość). W formule BO3 Mecz dla mnie 50/50, czyli daję na Chmurki.
Co do pozostałych meczów: Faze raczej łatwo powinni pozamiatać Mousesports, mają dobry mappol przeciwko myszkom, no chyba że Niemcy zdecydują się na pick Nuke, ale to jednak spore ryzyko (nie wiem czy czują się na tyle mocni na tej mapie). Natus Vincere również bezproblemowo powinni ogarnąć QBF. SK Gaming również ma sporą przewagę mappola nad Fnatic, w dodatku w moim mniemaniu w formie są tam tylko Krimz i Flusha. Obie drużyny nie grają Nuke i jestem ciekaw, czy któraś z nich zaryzykuje i go nie zbanuje.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie zdecydowałem się jeszcze co dokładnie zagrać chociaż rzuciły mi się dwie, trzy rzeczy w oczy od razu. Po pierwsze tak jak wyżej napisał kolga - nie szukalbym sensacji. BO3 jest już całkiem inna gra niż BO1. Gra się na pewno z większym spokojem, wiedzac, ze ma się w razie czego kolejna mapę.
Po drugie - apeluję żeby kompletnie nie ruszac meczu Navi - QB. Nie opłaca się, nie ma sensu, zbyt duża losowosc w każdym aspekcie. Jeden wielki No bet. Lepiej skreslic ten mecz.
G2 - Troche mnie zaskakuja. Grają bardzo dojrzałego cs-a. Do tego NBK i Body grają na wysokim poziomie, nie dostają od reszty, wyjątkowo dobrze im idzie, reszta gra na swoim normalnym poziomie - wysokim. Jeśli się nie mylę to Francuzi nie stracili jeszcze mapy, w razie play off prędzej czy później musi się to zmienić.
Cloud 9 - Aimowo potwory grają niezły turniej, chociaż już mieli gorące 0:2 w drugiej fazie. Mają mega mocnego traina. Na Mirage, overpassie również prezentują się znakomicie. Dużo zależy od doboru map, ale Cloud 9 musi banowac Nuka. G2 wybierze pewnie Cache, chmurki Traina, zostanie może Coblle?
Reasumujac - Skłaniam się do +1,5 na Cloud9 po kursie 1.50 w BAH. Wydaje mi się rozsądnym typem, ale na razie to przemyślenia. Jutro podam konkretnie co gram.
W meczu Faze i SK nie przewiduje niespodzianek. Myszy zdecydowanie zbyt mocno faluja. Nie potrafia rozegrać całej dobrej mapy lub kilku pod rząd. Dlatego przegrają według mnie. Sk mimo, ze z Felpsem gra dobry turniej. Przegrać z Fazę to nie wstyd. A w Fnatic bryluje Krimz, tylko co się stanie jak zacznie mniej fragowac? Wtedy pójdzie mecz w jedna stronę. Golden i Lekro prezentują się mizernie, JW średnio. Będę zdziwiony jak SK odpadnie akurat z Fnatic.
Jak pisałem wcześniej - konkretne typy jutro lub w piątek. Pozdrawiam.
 
P 9

plokin

Użytkownik
W Fortunie na duet Faze+SK jest kurs 1,74. Dla mnie nie ma jakichkolwiek argumentów przeciw tym typom. Łapiące zawiechy myszy z równie chwiejnym oskarem nie grają nawet w tej samej lidze. Sam Felps też nie zawodzi, a ma być przecież tylko lepiej (treningi w dni wolne). Aimowy kot Krimz też w końcu nie będzie w stanie wycarrować Fnatic. Tym bardziej, że mowa tutaj o BO3 i popisowy Mirage nie wystarczy.
Czy tylko mi ten kurs wydaje się za duży, jak na takich faworytów? Faworytów, którzy trzymają ciśnienie w stykowych wynikach oraz mających graczy, którzy w każdej chwili są w stanie sami ugrać kluczowe rundy.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
W Fortunie na duet Faze+SK jest kurs 1,74. Dla mnie nie ma jakichkolwiek argumentów przeciw tym typom. Łapiące zawiechy myszy z równie chwiejnym oskarem nie grają nawet w tej samej lidze. Sam Felps też nie zawodzi, a ma być przecież tylko lepiej (treningi w dni wolne). Aimowy kot Krimz też w końcu nie będzie w stanie wycarrować Fnatic. Tym bardziej, że mowa tutaj o BO3 i popisowy Mirage nie wystarczy.
Czy tylko mi ten kurs wydaje się za duży, jak na takich faworytów? Faworytów, którzy trzymają ciśnienie w stykowych wynikach oraz mających graczy, którzy w każdej chwili są w stanie sami ugrać kluczowe rundy.
Według mnie kurs 1.74 na te dwa mecze w AKO to zbyt mało jak na takie ryzyko. Ale to tylko moje zdanie. Ty musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć samemu. CS jest bardzo nieprzewidywalny. Nawet na takim wysokim poziomie.
Dla myszek będzie to rewanż za przegrany finał ECS Season 4 na Faze. Chłopaki udowodnili wówczas, że mogą walczyć jak równy z równym. Przypomnę, że to również było BO3 i widzieliśmy w tym meczu 3 mapy, w tym dwie dogrywki. Przypomnę:
nuke 16:14 dla mouz
inferno 18:22 dla fazę
mirage 17:19 dla mouz
Spotkanie odbyło się stosunkowo niedawno bowiem 17 grudnia i z tego co pamiętam, to kurs oscylował między 1.15 a 1.22 a o niespodziankę było blisko.
Również w meczu SK nie liczyłbym na łatwą wygrana Brazylijczyków. Fnatic jest bardzo doświadczona drużyna a tacy gracze jak Krimz, fluska i JW wystarcza żeby zagrozić SK, mimo ze aktualnie nie są w swojej najwyżej formie
To tylko takie moje podpowiedzi, ja raczej w tych dwóch meczach będę szukał tutaj value w typach na over 2.5 map lub handicap 1.5+ map na underdogow. A na singla to już jest kurs około 2.0
 
P 9

plokin

Użytkownik
Myszy są uzależnione wręcz od Oskara, który poniekąd jest wyznacznikiem i odniesieniem do ich wyników. W wspomnianym przez Ciebie finale miał staty 92-75. Nie oglądałem, więc nie wiem, czy faktycznie tam mocno z AWP kosił, ale jeśli tak, to nie dziwię się, że było ciężko Faze w jego dzień konia.
SK to razem z VP (kiedy jeszcze trzymali poziom) zespoły zachowujące zimną krew do końca. Fnatic do tej grupy zaliczyłbym wyłącznie w starym składzie. W tym przypadku się nie zgodzę i uważam, że Szwedzi nie mają szans. Doceniam skilla Krimza, inteligencję flushy i dobre głowy z deaglea od Lekro, ale to inny poziom, chociaż poświęcenia im nie odmówię.
Osobiście tylko dwa razy zagrałem w tym majorze na G2, ale tym razem już się powstrzymam. Opisana para wydaje mi się wręcz popularnym &quot;pewniakiem&quot;. Dzięki za odpowiedź.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Husarz piszę dużo prawdziwych i rozsądnych rzeczy, jednak pamiętajmy o jednym. Faze co by nie mówić jest z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Potencjał jest ogromny i widać u nich progres, przecież jeszcze nie dawno to był mix. Światowej klasy, ale jednak mix. Dla takiego zespołu miesiąc pracy to jak dla większości pół roku. Do tego wtedy był grany Nuke, myślę, że tym razem pójdzie ban, ewentualnie Faze będzie na tą mapę bardziej przygotowane. Ogólnie faktycznie, nie ma co się podniecać takimi kursami. Dla mnie kursy są adekwatne do ryzyka. Kurs na Fnatic i Myszy nie jest żadnym Value na pewno. Pomyślę
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym zauważył że tydzień czasu jaki dzieli obie fazy to w esporcie sporo czasu. Znaczy jak ktoś gra totalne zero to nie zdążą nic poprawić, ale takie SK jeśli rzeczywiście grało z felpsem tylko dwa dni przed poprzednim etapem to teraz mieli sporo czasu na poprawę gry. Myślę też że przynajmniej w 1/4 zespoły będą wiedziały co banować (idealnym przykładem złego banowania jest Gambit które najpierw grało overpassa na SK a potem mirage na fnatic). Myślę że teraz tego nie będzie.
Zresztą podczas dwóch ostatnich majorów zespół z 3-0 odpadał w 1/4. Nie mówię że to się tu powtórzy ale myszy albo chmurki nie są bez szans w starciu z rywalami - raczej nie do gry na faworytów po oferowanych obecnie kursach. Co prawda pewnie zarówno FaZe jak i G2 będą miały prawo wyboru strony na decydującej mapie (zakładam że będą woleli wybrać stronę bardziej niż mapę) ale i tak to trochę nie do gry te kursy na nich.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Może wtrące swoje 3 groszę tutaj ????
Postaram się jakoś fajnie podtrzymać swój typ, ale nie jestem jakimś wybitnym artystą, który napisałby coś mocnego ????
FaZe vs mousesport
Mecze majorowe(wliczam minora):
  • Faze: Liqud(16:14), Vega(6:16), NaVi(16:4), fnatic(16:8), Vega(16:3), SK(16:12)
  • Mouz: Avangar(16:12), NaVi(16:2), C9(5:16), SS(17:19), Renegades(16:4), Astralis(16:2),SK(12:16), Vega(16:3), QBF(16:14), SS(16:13)

Mapy, które grały poszczególne druzyny:
  • Faze: Cache x2, Train x2, Mirage, Inferno, Overpass
  • Mouz: Mirage x7, Train x2, Cache

Proponowane mapy:
Jako, że FaZe doskonale wie o tym, że Mouz grało aż 7 razy!! mirage, na pewno odrzucą to mape, ze strony mouz wywali jak zwykle overpass - za każdym razem w BO1 leciał ban pick jako pierwszy dla overpassa. I tu jest dosyć ciekawie, faze mając do wyboru kilka ciekawych dla siebie map, weźmie inferno, na której według mnie są najmocniejszą ekipą na świecie. Z drugiej strony jest mouz, które prawdopodobnie zagra taktycznie, tylko czy to dla nich będzie dobre rozwiązanie ? Zobaczymy. Pick poleci na Cobblestone, którego FAZE nienawidzi. Trzecia mapa, jaka zostanie to imo. train - bez większej analizy.
Sama analiza meczu:
Patrząc na poczynania obu ekip w majorach łatwo jest wskazać faworyta, ale czy na pewno takiej rangi turnieje mają swoich faworytów ? Już nie raz się przekonaliśmy, że nawet BO3 może sprawić niespodzianki. Na głównym turnieju faze nie miało sobie równych, odprawili bardzo dobre SK, które jest w gronie faworytów do wygrania tego turnieju. Warto zwrócić uwagę na to że Oskar podczas wywiadu zagrał trochę psychologicznie na zawodnikach Faze, mówiąc że chcą się zrewanżowac za finał ECS, który przegrali 2:1. Uważam że podwójna motywacja pozwoli ugrać mapę zawodniką z mouz, dlatego mój typ na to spotkanie:
Ilość map; powyżej 2,5; po kursie 2.02 sts
Resztę meczy podam do kilku godzin ????
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Pierwsza faza majora, czyli kwali to nie minor. Minory były rozgrywane wcześniej, tam mieliśmy nawet swoje ekipy. Niemniej jednak informacje z pickami niezłe.
ja kwalifikacje poprzedzające majora, zawsze nazywam minorem ???? ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Faktycznie pickowanie może być ciekawe. Lecz jak dla mnie Faze nie da bana na Mirage. Myszy grały siedem razy te mapę, ale dwa razy przegrali, z Avangar było mega close. Wiec są do pokonania. Do tego karrigan przynajmniej ma co analizować i pełno domek do obejrzenia. Poza tym Faze nie gra Nuka i Cobbla, według mnie na coblla idzie ban w pierwszej kolejności. Na mirage mają wysoki współczynnik zwycięstw 65%, zresztą jak myszy. W mojej ocenie mogą być trzy mapy, ale rewanżu nie będzie. Spodziewam się Traina, Mirage, Nuka lub Cache.
Train, Overpass i Inferno idzie w stronę Faze wedlug mnie. Nuke dla mysz. Cache może być Close. Będzie ciekawie. ????

Mój typ główny na weekend. Wydaje mi się, ze nie trzeba się rozpisywać na ten temat, ponieważ pisałem o nich już kilka razy. Nie stawiam jakieś potężnej kwoty i nikogo nie namawiam, ale kurs wydaje mi się niezły, 1/4 myszy, 1/2 Natus Vincere. Obie ekipy do pokonania.
Faze wygrywa Majora - 2.50 BAH
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Może wtrące swoje 3 groszę tutaj ????
Jako, że FaZe doskonale wie o tym, że Mouz grało aż 7 razy!! mirage, na pewno odrzucą to mape,

Ilość map; powyżej 2,5; po kursie 2.02 sts
Resztę meczy podam do kilku godzin ????
Skoro jesteś przekonany, że Faze zbanuje Mirage to nie podawaj typów na resztę meczy, bo tylko wprowadzisz w błąd mniej kumatych w temacie. Nad gramatyką też popracuj (&quot;zawodniką&quot;). Prędzej Virtus Pro wygra jeszcze jakiegoś majora niż Faze zbanuje Mirage na którym wymiatają. Pierwszy must ban Faze to Cobblestone, więc tej mapki nie zobaczymy w tym meczu, drugi to Nuke. Nie ma znaczenia ile razy Mousesports grało tutaj Mirage.
 
verner 220

verner

Użytkownik
Co myslicie o qbf vs navi? qbf dosc dobrze zaprezentowalo sie w grupowej mimo tego ze kazdy obstawial, ze nie wygraja meczu. mam przeczucie ze urwa mape navi, a kurs na qbf +1.5 to az 2.3
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Co myslicie o qbf vs navi? qbf dosc dobrze zaprezentowalo sie w grupowej mimo tego ze kazdy obstawial, ze nie wygraja meczu. mam przeczucie ze urwa mape navi, a kurs na qbf +1.5 to az 2.3
Navi raczej nie osiągnie nic wielkiego na dużych turniejach bo mają strasznie ubogi mappoll. Ich pierwszy standardowy ban to Cache, a gównami jeszcze są na Cobble i Nuke. QBF banowało akurat Cobbla i Nuke, więc jeśli to się tak potoczy jak dotychczas to QBF może tutaj nie ugrać swojej mapy. Warto po prostu poczekać na live i jeśli QBF wybierze Cobble lub Nuke (Navi rzadziej gra Cobble) to można wtedy postawić.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myszy +1.5 mapy @1.7 Sts ⛔⛔ Szkoda
Z.telefonu więc szybko - faze zbanuje cobble myszy pewnie wezmą nuke - i spokojnie mogą tam z faze powalczyć. Na finałach ecsa byly 3 równe mapy, nuke 16-14. Lepszy bet niż wygrana faze po 1.25
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Myszy +1.5 mapy @1.7 Sts
Z.telefonu więc szybko - faze zbanuje cobble myszy pewnie wezmą nuke - i spokojnie mogą tam z faze powalczyć. Na finałach ecsa byly 3 równe mapy, nuke 16-14. Lepszy bet niż wygrana faze po 1.25
Z całym szacunkiem, bo Twoja propozycja jest jak najbardziej do pogrania. Ale czy nie lepiej over 2.5 map? Wiadomo, że ryzyko większe bo w przypadku 2:0 dla myszek to Twój bet wejdzie a mój nie, lecz myślę że o mape dla Faze powinniśmy być spokojni. A kurs zdecydowanie większy bo 2.02 w STS. Ja tylko tak doradzam, a każdy zrobi co będzie chciał.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z całym szacunkiem, bo Twoja propozycja jest jak najbardziej do pogrania. Ale czy nie lepiej over 2.5 map? Wiadomo, że ryzyko większe bo w przypadku 2:0 dla myszek to Twój bet wejdzie a mój nie, lecz myślę że o mape dla Faze powinniśmy być spokojni. A kurs zdecydowanie większy bo 2.02 w STS. Ja tylko tak doradzam, a każdy zrobi co będzie chciał.
Tak zupełnie szczerze to najbardziej kusi mnie Mouse wygra 1. Mapę @2.8 ⛔⛔ lvbet. Faze ma możliwość wyboru czy chcą być. A czy B i zakładam że będą woleli być B ( mają wtedy prawo do wyboru strony na deciderze, team A dokonuje bana jako drugi w drugiej serii banow ale pierwszy wybiera mapę) oczywiście to najbardziej ryzykowny typ spośród 3 rozważanych ale i najwyższy kurs
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Tak zupełnie szczerze to najbardziej kusi mnie Mouse wygra 1. Mapę @2.8 lvbet. Faze ma możliwość wyboru czy chcą być. A czy B i zakładam że będą woleli być B ( mają wtedy prawo do wyboru strony na deciderze, team A dokonuje bana jako drugi w drugiej serii banow ale pierwszy wybiera mapę) oczywiście to najbardziej ryzykowny typ spośród 3 rozważanych ale i najwyższy kurs
Warto być przy wyborze mapy przy komputerze. Często różne buki mają to opóźnione i na hltv są już mapki kto którą wziął a kursy nie ulegają jeszcze przez moment zmianie. Poza tym zanim jeszcze na hltv pojawią się bany i picki to jak jest tabelka z rozgrywki i zawodnicy się rozgrzewają to w tle jest jakaś mapa i ZAWSZE jest ona tą na której będą grać, więc można wywnioskować kto ją wziął ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom