>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
P 9

plokin

Użytkownik
Rozumiem Twoje podejście do problemu, ale przeciętnego widza (na twitchu obecnie jest ich 262k) obchodzi widowisko i poziom. Nieprzygotowanie zespołu nie może być usprawiedliwiane czymkolwiek. Treningi aima każdy przeprowadza we własnym zakresie, ale ważniejsza jest część drużynowa. Przyjechać nieprzygotowanym na majora, to wstyd. Pasha już płacze, że nie mają statusu legendy ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i QBF jest z CIS i miało być &quot;dostarczycielem punktow&quot; a jednak potrafili dostać się do majora i nawet wygrać dwie mapy. Jeszcze jedna i będą w play-offach, chociaż to bardzo mało prawdopodobne
 
uzytkownik-24118 2,1K
SK, Astralis, Liquid - Ci musieli się przygotowywać w czwórkę (lub w ograniczonym czasie w piątkę).
BiG, VP, North, F3, Envy - Ci falowali formą właściwie od ostatniego majora, przecież nie zrobią nagle formy skoro właściwie cały 2017 dołują.
QBF, Vega, AVANGAR - byli zaskoczeniem (lekceważeni?) na początku , teraz każdy podchodzi do nich tak jak powinien no to kończy się pogromami
Flash - Ci się dowiedzieli że jadą dopiero na ostatnią chwilę
Przy tylu przeciętnych drużynach w New Challengers to było oczywistym że kilka z nich przy szczęśliwym losowaniu przebrnie do kolejnej fazy. Jedynym rozwiązaniem byłoby robienie całych kwalifikacji i turnieju w krótkim odstępie czasu, żeby z minorów dostawały się zespoły przygotowane i nie zdążyły zgubić formy po drodze
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Gambit - SK Gaming

Tutaj nie trzeba się dużo rozpisywać. SK jest bez dwóch zdań faworytem, a Gambit &quot;ślizga&quot; się po turnieju. Dlaczego? Gambit w pierwszym meczu nieoczekiwanie pokonał NaVi, na mapie w której Ukraiński zespół posiada niecałe 40% win ratio. Gambit natomiast posiada 60%. Zgodzę się z założeniem, że system BO1 który jest rozgrywany na turnieju kryje za sobą wiele niespodzianek, i często faworyci przegrywają z drużynami, na które nie powinny przegrać. Nie da się również ukryć, że to SK miało trudniejszych przeciwników niż Gambit, a pomimo tego SK urwało na każdym ze spotkań minimum 12 rund. Jeśli popatrzymy na statystyki H2H, gdzie drużyna z Brazylii wygrywa 6:1, to jest to kolejny argument który przemawia za zwycięstwem SK. Myślę że tzw. &quot;fart&quot; składu z Kazachstanu dobiegł końca, a SK Gaming trafiając w końcu na nieco słabszy team niż dotychczas, poradzi sobie bez problemu z Gambit.
SK Gaming (-3.5) @1.75 STS 16:10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i stało sie, Quantum Bellator Fire w ćwierćfinale Majora! Szok. W pięknym stylu pokonali mousesports, niesłychany comeback. Naprawdę takich niespodzianek nie było chyba na żadnym Majorze.
Typ że zwycięstwem SS na ✅ zatem pokusze się o jeszcze jedna krótka analizę.
Mianowicie stawiam powyżej 26.5 rund w meczu Liquid vs Vega po kursie 1.80 w LVBet
Amerykańskie trio nitr0, elige oraz twist dwoi i się i troi żeby ugrywac rundy. W ostatnich dwóch meczach mieli trudnych przeciwników ponieważ najpierw G2 a potem Navi. Natomiast Rosjanie grali na Faze i mousesports.
Nareszcie spotkały się wyrównane drużyny. Myślę że żadna nie będzie chciała odpuścic i zobaczymy overowy mecz.
✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Okej Panie administratorze, postaram się coś dodać do mojej wypowiedzi. Z mojej analizy wynika, że na majorze KRiMZ fraguje średnio 23 razy. Mecz z NaVi zapewne będzie wyrównany, więc i rund będzie wiele. A co to oznacza? Więcej czasu na zabójstwa z jego strony. W drugim meczu przeanalizowałem, że fitch to najsłabsze ogniwo w Gambit, bo fraguje średnio 13 razy. Myślę, że przy pogromie przez SK nie będzie miał dużo sytuacji na zabójstwa. Moim zdaniem 17.5 przy fitchu to bardzo dużo jak na jego możliwości. Panowie, co myślicie o takim połączeniu?
Dziesiąta runda, a fitch ma na swoim koncie 0/0/9 ????
KRiMZ over 19.5 @1.70 STS
fitch under 17.5 @1.80 STS
@3.06 AKO
Jedno zabójstwo KRiMZa dzieliło mnie od tak pięknego AKO... No, niestety! Gramy dalej!
W działach tematycznych nie podajemy suchych typów, jak i nie zadajemy pytań nie dodając od siebie swojej argumentacji. Normalnie takie posty są kasowane./Macko18
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Miałem nie grać do play offów, ale nie wytrzymałem i coś we własnym zakresie bez podawania na forum pograłem. Dziwny bardzo jest ten Major i boję się stawiać jakieś większe stawki. Szczerze mówiąc rzadko kiedy jestem jakoś 100% pewny typu. W zasadzie miałem tak tylko z Vega jak grali z Lquid i wczoraj z Fnatic. Liczyłem mimo wszystko, ze VP się podniesie i ugrają chociaż jeden mecz. Niestety, tym razem już naprawdę czas na zmiany. Obejrzę sobie dzisiaj chyba mecze do końca. Kusi mnie mocno żeby postawić na Ukraińców, ale czekam na Decidery. Do usłyszenia niebawem.

Aaa i jak dla mnie Faze wygrywa tego Majora. Kurs 2.75 w BAH naprawdę godny uwagi. W zasadzie kto ich może zatrzymać w BO3? Tylko i wyłącznie SK lub G2. Jednak Sk nie błyszczy z felpsem aż tak jak z boltzem. Dla mnie EU mix jedzie po wygraną do Bostonu. Mają wszystko, skill, aim, IGL-a Kariigana IQ 200, Clutchmaistera Olofa, Guardian gra świetnie i stabilnie. Nie wyobrażam sobie żeby mogli uledz komukolwiek w BO3.
Jedyna niewiadomą jest dla mnie G2. Forma 10/10. KennyS gra bajecznie. Przy odrobinie szczęścia i dobrym doborze map mogą dać wyrównany pojedynek z Faze, a może nawet wygrać? Kto wie. Chciałbym takie finału i 3 map.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Gambit - fnatic
Vega - Cloud9
mousesports - Space Soldiers

Gambit i C9 powinny sobie poradzić z rywalami. W ostatnim meczu dwa nieprzewidywalne zespoły więc może długi mecz? Ciekawe kto pierwszy kursy wystawi?
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Gambit win
C9 powinno wygrać, ale klątwa NA wciąz może działać, więc wszystko znów będzie zależeć od mapy
Ostatni mecz mega blisko.
Powodzenia.
/Po raz ostatni dostajesz upomnienie o podawanie &quot;suchych&quot; typów. To temat do merytorycznych dyskusji oraz analiz
 
uzytkownik-24118 2,1K
1,65 na Gambit w STSie spokojnie do gry. fnatic na tym turnieju to &quot;tylko&quot; KRiMZ, wygrali dwa mecze na fatalne Astralis i VP. 1.35 na C9 już tak fajnie nie wygląda, chociaż pewnie zagram.
AKO 2.19 ⛔⛔
Na mousesports chyba za nisko do gry po tym co zrobili z QBF. Więc może Space Soldiers po takim kursie spróbować?
E. Za to kurs na over w meczu myszek (1.80 STS) wygląda OK.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jak dla mnie jakieś kursy 1.3-4 w decydujących meczach nie ma sensu się pchać. Pamiętajmy, że Vega jest nieobliczalna. Według mnie c9 wygra, ale po takim kursie szkoda mi czasu na oglądanie nawet. Mousesport gra w kratkę. Xantares sodpali maszynę i też może być różnie.
Czekam na mapę w meczu Fnatic - Gambit i daję typ na ten mecz.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przed chwila została wylosowana pierwsza z trzech par, w których to zwycięzcy awansują do fazy play-off.
00:30
Fnatic - Gambit

Analiza taka &quot;na szybko&quot; ponieważ czasu do meczu zostało bardzo mało. Drużyna gambit przegrała ostatni swoj mecz na SK. W gruncie rzeczy, zawalili już pierwsza połowę, ugrywajac tylko 2 rundy. Najsłabiej zagrał fitch, który miał już w pewnym momencie 0:11. Natomiast podobnie było z Fnatic, oni na Navi ugrali 3 rundy w pierwszej połowie. Nie ma co porównywać SK z Navi- wiadomo ale wywnioskowałem, że teraz zobaczymy wyrównane spotkanie. Za równo jedni, jak i drudzy mieli swoje słabsze i gorsze momenty. To spotkanie pozwoli wyłonić drużynę, która lepiej się przygotowała.
Gram over 26.5 rund @1.75 STS
⛔16:2

Za chwilę edytuje post i napiszę analizę to pozostałych dwóch meczów
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
Myszy mogą być jeszcze w szoku po tym co stało się z QBF na trainie, dodatkowo oskar, który ma być filarem tego zespołu z rundy na rundę gdzieś tracił pewność siebie, a od jego postawy zależy dużo. Jeśli podejdzie do tego meczu, mając gdzieś z tyłu głowy to co wydarzyło się kilka godzin temu, Turasy moga to łatwo wziąć. Myślę, że SS po 2.45 spokojnie do gry.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem czy tak spokojnie. Tam mi się najbardziej podoba over rundowy. Przede wszystkim myszy są chyba teoretycznie lepsze, ale niesamowicie chimeryczne. Przykładem tego choćby mecz z QBF ale też występy na całym turnieju. Space Soldiers podobnie. Po tych kursach to ja się nie pcham w typowanie zwycięzcy, chociaż gdybym musiał to pewnie Turcy (przy obecnych kursach). Natomiast over 26,5 rundy po kursach 1,85 (w STSie) wydaje się sensowną opcją. Presja na pewno po stronie Niemców (przecież już właściwie byli jedną nogą w ćwierćfinale) ale dla Turków to też mecz o dużym ciężarze gatunkowym.
over 26,5 @1,85 STS ✅✅
W pozostałych meczach powinny wygrać Gambit (fnatic naprawdę nic specjalnego) po @1,62 (to IMHO do gry) i Cloud9 - chociaż 1,35 na ich wygraną z nieobliczalną w sumie Vegą to nie wiem czy grać. Pewnie to vecie będę mądrzejszy (o ile będę czekał do kolejnych meczów.
fnatic - Gambit na mirage,
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Vega - C9
Zabawa się skończyła. Vega jest rewelacja kwalifikacji. W szczególności długo będą pamiętać wygrana 16:6 na Faze. Kto wie, może nawet na zwycięzcę majora? Jednak późniejsze mecze trochę sprowadziły ich na ziemię. Uważam, że Amerykanie odeślą Rosjan do domu. Vega być może ma jakis tam swój styl - jest to ich pomysł na grę. Ale nie powinni zagrozić bardziej doświadczonej ekipie. C9 chce się publicznie pokazać swoim fanom na play-offach i udowodnić, że Ameryka też potrafi grać dobrego countera. Rosjanom jeszcze dużo do nich brakuje...
C9 wygra z handi (-3,5) @1.70 STS
✅ 16:4 dla Cloud9
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
No i zwycięscy Majora w Krakowie jadą do domu. Fitch chyba pobił wszystkie niechlubne statystyki. W dwóch ostatnich meczach zrobił 13-35.
Gram za średnią stawkę C9 + Mousesport = 2.09 BAH ✅✅
Klątwa skaadoodle wisi w powietrzu okey... Jednak idę tym razem za zdrowym rozsądkiem. Vega wygląda jakby jechała na oparach. Umówmy się są po prostu gorszym zespołem niż C9.
Myszy przegrały z Turkami. Czas na rewanż. Ile tych niespodzianek może być?
Mam nadzieję tylko, że jak teraz dodam post z typami to nie będzie powtórki z rozrywki jak ostatnio. Może nade mną wisi klątwa tego forum. Najwyżej będę musiał typy zachowywać dla siebie ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zgadzam się z typem na Amerykanów ale uważałbym na myszy. Po tym co widziałem vs QBF nie postawiłbym na nich nawet złotówki ???? I nawet nie myśl o zachowywaniu typów dla siebie ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Znamy już pary ćwierćfinałowe:

Początek 26 stycznia (piątek) godzina 16:00!
No i znów mamy kilkudniową przerwę. Pora żeby trochę odetchnąć od sporej liczby meczów.
W teorii każde spotkanie ma swojego faworyta. Ciekawe czy potwierdzi się to również w praktyce. W końcu zobaczymy mecze w systemie BO3, przekonamy się zatem, czy faktycznie dzięki temu będziemy mieli mniej niespodzianek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom