>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Jedyny turniej na którym się &quot;obudzili&quot; to ostatni EPICENTER. Chociaż wtedy był system GSL. Ja ich zagrałem ale tylko dlatego że C9 -4,5 zamyka mi kupon z niezłą kasą, STS nie oferuje mi cashoutu, więc się zabezpieczyłem na wypadek jakiejś niespodzianki.
W Krakowie i rok temu w ELEAGUE zaczęli turniej dobrze (w Atlancie wyszli z 3-0, w Krakowie 3-1).
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Cloud9 - Virtus.pro 2 4.00 Parimatch
Gram na naszych. Virtusi od dluzszego czasu nie moga sie odnalezc, te same schematy, brak innowacji, byc moze znudzenie gra czy tez brak swiezosci. Inni ewoluuja, VP gra to samo. Ale przeciwko C9 radzili sobie swietnie. C9 jest srednia druzyna. Jezeli VP nie postawi sie im to juz lepiej kibicowac AGO czy Kinguinom. Wierze w naszych. Snax moze ten mecz wygrac sam. Wszyscy sie z nich smieja. Nie polecieli do Atlanty po to, aby rozegrac 3 mecze i wrocic do domu. Oni sa pod presja... ale.. wygrywali juz majory, wygrywali turnieje nie do wygrania, mecze przegrane obracali na swoja korzysc. Dlaczego daje VP? Po prostu kiedys musza sie odbic od dna a kurs 4.0 to w ich wykonaniu nie widzialem nigdy. Dla mnie value. Postawic 1.22 na C9? W zyciu.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wow gratulacje dla chłopaków z BIG. Odprawili z kwitkiem North. Ale ten system szwajcarski jest nieprzewidywalny. Ciekawe czy jeżeli ktoś od pierwszych meczy, już od kwalifikacji grałby na underdogow płaska stawką nie był by sporo zarobiony ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
IMHO system ten jest nieco niesprawiedliwy dla faworytów - w sensie zwiększa prawdopodobieństwo niespodzianek. Załóżmy (mało realny na teraz) scenariusz że dziś to fatalne dotąd VP wygrywa jakimś cudem i jutro trafia na BiG/Astralis. Lepsza byłaby jakaś modyfikacja tego systemu i trzymanie się koszyków przy losowaniu par z jednakowym bilansem. Zresztą przykład tego był w 5 rundzie kwalifkacji.
Trochę OT ale ciekaw jestem najbliższego Starladdera i systemu szwajcarskiego granego BO3 a nie BO1
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
IMHO system ten jest nieco niesprawiedliwy dla faworytów - w sensie zwiększa prawdopodobieństwo niespodzianek. Załóżmy (mało realny na teraz) scenariusz że dziś to fatalne dotąd VP wygrywa jakimś cudem i jutro trafia na BiG/Astralis. Lepsza byłaby jakaś modyfikacja tego systemu i trzymanie się koszyków przy losowaniu par z jednakowym bilansem. Zresztą przykład tego był w 5 rundzie kwalifkacji.
Trochę OT ale ciekaw jestem najbliższego Starladdera i systemu szwajcarskiego granego BO3 a nie BO1
Będzie to samo, po prostu mecze będą bo3, więc więcej faworytów będzie wygrywało.
 
D 3

dudson

Użytkownik
Vitrusi na miragu z C9, dobrze sobie radzili z nimi, a na mirku to juz w ogole swojego czasu, probuje delikatnie pre z ewentualna kontra live, chociaz zaczynaja po tt.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
To na pewno była ciężka noc dla Virtus Pro. Niestety Polacy poraz pierwszy od wygranej w Katowicach 2014 roku bez przerwy byli w fazie play-off każdego Majora - teraz odpadli. To jest pierwszy Major na którym nie wygrali żadnego meczu, łącznie na 3 mapach ugrali tyko 16 rund.
Ale Elegue Major 2018 nadal trwa i przed nami jeszcze sporo meczów i emocji. Zaczynamy czwaty dzień, dzisiaj poznamy wszystkich uczestników ćwierćfinałów, które zaczną się 26 stycznia!
Dzisiejsze pary:
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Według mnie mamy dobry kurs na BIG. Nie grają oni jakoś szalowo ale ss też do topu nie należą i grają przeciętnie. Tabsen i spółka na pewno potencjał mają i powinni teoretycznie prezentować wyższy poziom i wystawiać ponad 3 kurs to zdecydowanie przesada i trzeba brać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Space Soldiers - BiG
Zaczynamy od eliminatora. Turcy prezentują się tutaj solidnie - może nie grają wybitnego CSa ale poniżej jakiegoś dramatycznego poziomu też nie schodzą. Jedyna rzecz która mnie zdziwiła wczoraj - wybór traina. Już podczas ESEA GC nie pokazywali nic po stronie atakującej na AGO i wczoraj też wysoko przegrana połówka na Gambit. Potem ładny comeback. Oprócz XANTARESA w formie jest też Calyx i paz. Nieco odstają formą Maj3r i bardziej zdecydowanie ngin.
Niemcy wydawałoby się że najsłabsza (obok VP) ekipa w stawce, jednak wczoraj w meczu o życie pokonali North dzięki świetnemu meczowi tabsena (ADR 116.7) i fatalnej postawie Duńczyków po stronie broniącej. North na tym majorze ugrało 9 rund po CT na 39 rozegranych (3:12 z Astralis, 3:10 z BiG, 3:8 z Vegą). Wcześniejsze potyczki Niemców? 1:16 z NaVi i 5:16 z Liquid.
Niemcy powinni zacząć mapę po swojej lepszej stronie a Space Soldiers mają problem z wygrywaniem spotkań przekonująco (najwyższa wygrana 16:9 na AVANGAR, w pozostałych meczach przeciwnicy zdobywali co najmniej 13 rund). Czy dziś wreszcie uda im się wysoko pokonać rywali?
Space Soldiers @1,40 LVBet 16:8

Quantum Bellator Fire - mousesports
Faworyta wskazać tutaj nietrudno - myszy. Prawdę o rewelacji majora ukazało wczoraj G2 rozbijając QBF do 4. Myszy na otwarcie dnia rozbiły Vegę do 3. W pierwszej rundzie i jedni i drudzy rozbili swoich rywali - QBF pokonało Virtusów do 3, a myszy rozbiły duńskie Astralis do 2. W drugiej rundzie QBF pokonało niespodziewanie Gambit po dogrywce a mousesports uległo SK Gaming 12:16.

mousesports @1,19 LVBet
(choć to pewnie nie do gry)
mousesports -5,5 @1,70 LVBet - jeżeli QBF nie wygrają obu pistoli to spokojnie powinno wejść
Hahahahahaha myszy....
Astralis - Cloud9
Kolejny eliminator - tym razem Astralis które jak dotąd rozczarowuje - wysoko ulegli mousesports, następnie ledwo wygrali z fatalnymi North i wczoraj przegrali także dość wysoko z fnatic. Za rywala mają Cloud9 które przegrało pierwsze dwa mecze (z G2 i Space Soldiers) i teraz cały czas gra z nożem na gardle. Mimo wszystko to Amerykanie sprawiają tutaj nieco lepsze wrażenie. Mieli mimo wszystko trudniejszych rywali, więcej ogrania (grali od fazy Challengers) i powinni to dziś wygrać

C9 @1,87 LVBet 16:6
C9 -2,5 @2,15 LVBet 16:6
device poniżej 19,5 zabójstwa @2,02 (17) STS


Liquid - Vega Squadron
Ostatni eliminator w czwartej serii spotkań. Amerykańskie Liquid, które musi radzić sobie z trenerem kontra rosyjskie Vega. Liquid, gdyby nie konieczność gry z zewsem, byliby pewnie w szerokim gronie kandydatów do namieszania w turnieju. Vega, rewelacja eliminacji została chyba przez rywali przeczytana. Na start drugiej fazy ograli 16-10 North, które jak się okazało, nic ciekawego nie prezentuje. Później nadeszły dwie wysokie porażki - ugrali zaledwie 3 rundy zarówno z Faze jak i mousesports.
Liquid wysoko ograło BiG, następnie ulegając do 8 G2 i do 9 NaVi.
Obie ekipy mierzyły się już w pierwszej fazie, wówczas po długim spotkaniu górą z potyczki wyszli Rosjanie wygrywając 16:14. Wydaje mi się że dziś może być inaczej i górą będą Amerykanie. Co prawda znowu może być długie spotkanie ale powinno się rozstrzygnąć na korzyść Liquid.
Liquid @2,04 LVBet (na STSie jest 1,7 - 1,9 - faworytem Liquid)
Gambit - SK Gaming
Najciekawiej zapowiadające się starcie czwartej rundy. Obrońca tytułu kontra najlepsza drużyna rankingu HLTV. SK jednak nieco spuściło z tonu, zdarzają się pomyłki w ustawieniu (np. kluczowa w kontekście wczorajszego meczu runda gdzie po entry dla SK, dwóch typów z gali patrzy A, żaden nie patrzy środka i olof robi 2 fragi po plecach). Gambit też nie porywa - przekonująco pokonali NaVi na początek turnieju, wydawało się że mają świetną formę i znowu mogą zaskoczyć. Ale już w drugim meczu zaskakująca przegrana na Quantum a wczoraj męczarnie po przekonującej pierwszej połowie ze Space Soldiers - ale tam to raczej słabość Turków zdecydowała o tym że nie wygrali). SK faworytem na pewno, ale czy aż takim jak wskazują to kursy?

over 26,5 @1,95 LVBet
SK Gaming @1,39 LVBet
(chociaż przemyślałbym mocno czy to grać)
fnatic - Natus Vincere
Na koniec czwartej rundy pojedynek szwedzko - ukraiński. Dwie formacje które szukają powrotu do dawnej formy. U Szwedów błyszczy KRiMZ, w NaVi simple. Szwedzi grają o awans dzięki świetnemu losowaniu (Virtus Pro, Astralis), chociaż NaVi nie miało wiele trudniej (Liquid, BiG). Gdybym miał wybierać faworyta to chyba 55/45 na NaVi dlatego spróbuję delikatnie w ich kierunku. Liquid to było jednak zdecydowanie większe wyzwanie niż Astralis (VP mniej więcej na poziomie BiG na tym turnieju).

NaVi @1,94 LVBet
flamie over 18,5 @1,95 STS

KRiMZ over 19,5 @1,90 STS

Dwa typy na zabójstwa bardziej symbolicznie

 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
16:00
BIG - Space Soldiers

I to jest właśnie piękno BO1. Mimo, że BIG prezentowali się bardzo źle przed meczem z North to udaje im się pozostać w tym turnieju. Z pewnością dwie wygrane pistoletówki im w tym pomogły. Do tego Duńczycy nie wytrzymali gry nerwów w końcówce spotkania. Najpierw wygrany clutch przez nexa podczas 1 vs 1 z cajunb w matixie gdzie snajper North oddał dwa niecelnie strzały na blisko z awp a potem Niemiec mógł go dojechać i zrobiło się 12:11 dla BIG. Brakowało również fraga od MSL&#39;a przy clutchu nexa, który został sam na dwóch. Widzieliśmy jak zostało chyba z 6 sekund do podłożenia bomby i Niemiec sprytnie zafakeował i w konferencji MSL rozpędził full auto a Niemiec mógł go łatwo zabić. Sporo przerw taktycznych w końcówce, które miało pomoc North poprostu ich rozproszyło i przegrali w głównej mierze aimowo. Dzisiaj zdecydowanie trudniejszy przeciwnik dla BIG bowiem SS grają bardzo dobrze praktycznie od porażki na Sprout w kwalifikacjach. Wczoraj Niemcom się poszczęściło - dzisiaj natomiast odpadają z turnieju.
Zwycięstwo Space Soldiers @1.40 forBet
✅
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
16:00
Big - Space Soldier
Big niespodziewanie graja dalej w turnieju, wszystko sie zgadza awansowali m.in po bociarskim zachowaniu canjuba (jeden ze slabszych snajperow w tym turnieju) Jednak, zeby zagrac turkow po 1.4 to troche malo, wg mnie czegos im brakuje- moze wykonczenia, moze zimnej krwi, bo w koncowkach/waznych momentach meczu
nie graja zbyt pewnie. Dlatego wg mnie dobrym wyborem na ten mecz bedzie Tabsen najwiecej fragow @6 w Unibet. Widac, ze chlopakowi zalezy i to on zawsze ciagnie ten wozek u szwabow,
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Panie moderator, kursów nie podaję, to jedynie przemyślenia, kto będzie chciał się nimi kierować znajdzie mecz bez trudu w swoim bukmacherze.
SS - BIG
Gdyby North wybrało Overpassa jestem pewny, że BIG nie byłoby w turnieju, zachowana AWP przez keeva i ugranie rundy AWP+cz&#39;tki gdzie cajunB nie trafił w clutchu 1on1 ustawiło dalszą część meczu. SS jednak grają bardzo dobrze, wczoraj dogonili Gambit po słabej pierwszej połówce a Gambit to jakieś 2 półki wyżej niż BIG.
̶S̶S̶ ̶w̶i̶n̶
QBF - mouz
Widzieliśmy co wczoraj z kopciuszkiem zrobiła topowa drużyna, G2 odprawili rewelację turnieju do 4. Mouz gra fantastycznie przegrywając z SK 12:16, a w swoich dwóch wygranych meczach tracąc w sumie 5 rund. Kopciuszek po dzisiejszym meczu będzie pod presją w piątej rundzie, gdzie zapewne też przegrają, jeszcze nie czas.
mouz win 13:2 -&gt; 14:16
Astralis - C9
Skip, obie drużyny grają w kratkę, szkoda nerwów.
Liquid - Vega
Vega rozczarowuje, dwóch najgorszych zawodników na Majorze to jR i keshandr, trzecim najgorszym zawodnikiem z tych dwóch drużyn jest trener Liquid zews, potem są chopper i mir i jedynie hutji jest powyżej ratingu 1.00, także Liquid będzie miało 4 z 5 najlepszych zawodnikó na serwerze, ale argesywny styl Vegi daje o sobie znać i może dać i tym razem. Skłaniam się ku Liquid, ale dużo będzie zależeć od mapy.
Gambit - SK
Dobry mecz, ale nie spodziewam się żeby Gambit wygrało mapę z SK, SK mimo gry ze stand inem w mojej ocenie to półka na równi z G2 i FaZe i gdyby trafili na QBF to oni byliby już w 1/4 finału z bilansem 3-0, przy kursie 1.40 raczej nie warto, ale SK powinno wygrać.
SK win
fnatic - NaVi
Jeżeli s1mple i electronic będą strzelać jak w meczu z Liquid NaVi powinno wygrać, jeżeli fnatic, które uważam za lepszy team niż Liquid uniemożliwi rozkręcenie się szczególnie electronicowi, dla którego to pierwszy Major w karierze, to fnatic powinno wziąć mecz, fantastycznie gra ostatnio Krimz, Golden strzela lepiej niż jedno vis-a-vis - Zeus, siła ognia z electroniciem grającym jak w poprzednim meczu jest po stronie NaVi, jeżeli fnatic uda się go zatrzymać będzie close. Faworyt jest niezbyt klarowny w tym meczu, tak jak wskazują kursy. Nie polecam gry w żadną ze stron, za dużo zmiennych.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
(kursy z Betrally i Nitrogensports)
Mouse - QBF; Mouse -5.5 @1.86 ⛔
Myszy wyglądają na tym turnieju elegancko. 2 pewne zwycięstwa, 1 porażka z SK ale to głównie przez indywidualne niecodzienne zagrania i błysk skilla Brazylijczycy odnieśli tam zwycięstwo. QBF swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli z najgorszą drużyną na tym turnieju, drugie z kolei zawdzięczają przede wszystkim wodospadowi który z awp sam mecz robił, oraz Gambit za późno ogarnęło krycie zioła i łącznika, stracili przez to kilka istotnych rund. Gdyby nie to + wodospad czyszczący wszystko i wszystkich to QBF byłoby teraz 1-2. G2 pokazało ich miejsce w szeregu, ale G2 na tym turnieju podoba mi się najbardziej, najbardziej mnie przekonuje. Myszy nie wyglądają dużo gorzej, wynik powinien oscylować w podobnych ilościach rundowych, daje max 8 QBF. Niesamowicie dużo szczęścia mają znajdując się tak daleko, the dream raczej się kończy, chyba że w następnym meczu los się znów uśmiechnie, no ale tutaj nie będą mieć nic do powiedzenia.
Astralis - C9; C9 win @1.9, under 26.5 @2.02, C9 -2.5 @2.25 ✅ ✅ ✅
Astralis odkąd device zaczął chorować straciło swój duński blask, ze standinem wyglądało to różnie, raz lepiej raz gorzej. Teraz wrócił po przerwie 3miesięcznej i wygląda to naprawdę kiepsko, zwłaszcza że snajperem jest na te chwilę dupreeh, a device zostaje riflerem. Obaj na tym tracą, cały zespół na tym traci. Wyglądają fatalnie, dali radę tylko na North które mieli tragiczne ct na wszystkich mapach oraz w ogóle aim nie siedział, kompletnie. C9 to naprawdę dobra drużyna od momentu przyjścia tarika i RUSHa, chyba klątwa majorowa daje się we znaki, trafienie na vp może to odmienić, bo w poprzednich meczach a w zasadzie meczu z Space Soldiers nie wyglądało to źle, poza tym SS naprawdę fajnie się prezentuje a XANTARES z asystującym mu raz pazem raz Calyxem przyłożył chmurom nóż do gardła, w meczu z G2 już tak kolorowo nie było, ale jak wspominałem Francuzi w końcu widać że przygotowani, wszystko tam działa, jest aim, jest taktyka, jest komunikacja, będę to powtarzał jak mantrę ???? najlepiej wyglądająca drużyna do tej pory na majorze. Wracając do Chmurek, z naprawdę bezpłciowym Astralis, z kłopotami na pozycjach nie powinni mieć większych trudności, szczerze mówiąc nie widzę żeby Duńczycy ugrali tutaj podwójną zdobycz, na 9 to się najdalej zatrzyma w moim przekonaniu, nic nie wskazuje żeby mieli to wziąć.
Team Liqiud - Vega
Tutaj nie stawiam nic, kibicuje mocno Rosjanom. Jednak stawianie ich po 1.75 nie warte ryzyka, z kolei w liqiud nie wierzę, dlatego 2.0 też nie wydaję mi się być warte grania, zews gra w sumie na 0, a tak naprawdę to jdm zawodzi, szczerze mówiąc zews wygląda lepiej na te chwile niż jdm. Ale jak mówię 1.75 nie warto.
BIG - SS
To samo, 1.3 na SS to pomyłka, ale w BIG zupełnie nie wierzę, SS w prawdzie zawsze niemal ma overy w swoich meczach, ale z kasztanami z BIG powinni sobie poradzić łatwo, ale skipuje to
SK Gaming - Gambit; o26.5 @2.0, Gambit win @2.86, Dosia najwięcej fragów @7.5, TACO najwięcej fragów @7.5 ⛔ :minus :minus ⛔ ⛔
Brazylijczycy mają 2 zwycięstwa dlatego że mają tak bardzo utalentowanych zawodników. Fer ze swoimi sneaky zagraniami, Coldzera który sam odbija zajęty site, Fallen który wtedy kiedy trzeba odpala i ugrywa clutche, Felps po tt bardzo często z open fragiem, no i TACO który na tym turnieju z całej piątki podoba mi się najbardziej, gra mega stabilnie, równo i pewnie. Coldzera w 3 meczach tak naprawdę w 1 odpalił i czyścił, a TACO we wszystkich 3 trzymał poziom. CT siedzi, większość jak mówię ugrywane jest po TT. Gambit wygląda dosyć pewnie. 1 porażka z QBF jak wspomniałem wyżej przez utratę łącznika i dzień konia wodospadu. Wczoraj z SS ct na trainie jak to na trainie mocne, tt bez pomysłu, z SK powinni tej mapy uniknąć. Najbardziej podoba mi się w tym meczu over 26.5 rund, obie drużyny prezentują się dobrze ale obie również grają bez szału, nie powinno być tutaj dominacji którejkolwiek ze stron. Z związku z nieprzekonywującym SK warto tutaj zagrać na Gambit, po wyborze mapy najlepiej podjąć decyzję, jeśli będzie Inferno lub Mirage to z całą pewnością uderzam Gambit trochę mocniej. Byle uniknąć Traina i Ovp i będzie dobrze.
Fnatic - NaVi; Fnatic @1.86, KRIMZ najwięcej fragów @5.5 ⛔ ⛔
Trzeci bet który mi się mega podoba na dziś (poza C9 i over w meczu sk;gambit), NaVi nie jest warte stawiania złamanego grosza. S1mple jest jedynym zawodnikiem który gra stabilnie. Flamie poniżej oczekiwań, electronic genialny mecz przeplata z tragicznym. Zeus brak komentarza, Edward ostatnie mecze nawet wziął się w garść. Ale i tak uważam że NaVi jest tak nierównym zespołem do tego z bardzo ubogim map poolem że nie są warci gry. Fnatic na tym turnieju nie gra porywająco, ale bardzo równo i przewidywalnie mianowicie przegrywa znacząco z tymi z którymi powinni przegrać i wygrywam znacząco z tymi z którymi powinni wygrać.
Krimz kosi równo, któryś już turniej wyróżnia się najbardziej, złapał bardzo dużo pewności, co widoczne jest też poza grą, nie jest już tak skryty i nieśmiały jak to miało miejsce w przeszłości, co przełożyło się na grę (lub właśnie gra to spowodowała). Gra agresywnie wtedy kiedy trzeba i pasywnie wtedy kiedy trzeba. Do tego zawsze ma asystę jak nie w JW to Flushy. Lekr0 trochę w cieniu, ale w każdej chwili może odpalić. Golden bardzo w porządku IGL. Podsumowując, Fnatic jest dużo bardziej równym zespołem, lepszy map pool i nie mają bota który nie potrafi strzelać. To mi wystarczy by zaufać im w spotkaniu z NaVi.
e; Astralis z C9 + QBF na live pozwoliło wyjść na minimalny plus, szkoda że adren niewidomy był w tej ostatniej rundzie w meczu sk to by over też siadł. Największe zaskoczenie dnia (poza qbf) to oczywiście pozostające bez podjazdu do Ukraińców fnatic. Czekamy na decidery
 
B 0

brajan

Użytkownik
W pierwszym meczu spróbuję zagrać na zabójstwa keeva, ktory wczoraj nie pokrył lini mimo dlugiego meczu z north. Myślę ze keev -17.5 zabójstw 1.70 sts ✅ mozna za mniejsza stawkę spróbować
QBF vs mouse balbina -16.5 zabójstw 1.75 sts ✅

 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
SS - BIG na cobblu, granie SS po 1.35 nie jest warte ryzyka. Nie na tej mapie.
edit: jak to BIG wygrało z North na cobblu? ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
SS - BIG na cobblu, granie SS po 1.35 nie jest warte ryzyka. Nie na tej mapie.
edit: jak to BIG wygrało z North na cobblu? ????
Mecz meczowi nie równy - ta zasada również sprawdza się w meczach Counter-strike&#39;a.
No i SS aimowe lepsze od BIG. Ważna też była końcówka meczu, która opisałem mniej więcej w mojej analizie
 
P 9

plokin

Użytkownik
edit: jak to BIG wygrało z North na cobblu? ????
BIG nieprzygotowane pod względem taktycznym moim zdaniem jest na tym turnieju. Skoro indywidualnie przegrywają, to powinni nadrabiać taktykami. Zaskakiwać, przewidywać i asekurować się wzajemnie. Co do asekuracji, to świetnym przykładem jest ostatnia runda i inna z xantaresem. Mianowicie zatrzymał on sam wjazd trzech graczy na B, bo wychodzili pojedynczo. Tak można grać na randomach, a nie na poziomie majora. Smutne miny mieli, ale żal mi ich nie jest. Pokazywali w innych turniejach, że stać ich na więcej.
Ogólnie jestem rozczarowany poziomem majora. Masa pojedynków jednostronnych bez jakiegokolwiek oporu. Klepanie standardu przez topowe drużyny, bo więcej nie potrzeba. Mało zaskakujących akcji i taktyk.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
BIG nieprzygotowane pod względem taktycznym moim zdaniem jest na tym turnieju. Skoro indywidualnie przegrywają, to powinni nadrabiać taktykami. Zaskakiwać, przewidywać i asekurować się wzajemnie. Co do asekuracji, to świetnym przykładem jest ostatnia runda i inna z xantaresem. Mianowicie zatrzymał on sam wjazd trzech graczy na B, bo wychodzili pojedynczo. Tak można grać na randomach, a nie na poziomie majora. Smutne miny mieli, ale żal mi ich nie jest. Pokazywali w innych turniejach, że stać ich na więcej.
Ogólnie jestem rozczarowany poziomem majora. Masa pojedynków jednostronnych bez jakiegokolwiek oporu. Klepanie standardu przez topowe drużyny, bo więcej nie potrzeba. Mało zaskakujących akcji i taktyk.
Akurat T mieli w porządku, gdyby nie byli pod taką presją tylko zaczęli od T side mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej ????
A tak to dobrze wytypowałem mecz, ale nie zagrałem ????
 
P 9

plokin

Użytkownik
Czyste zwycięstwo było po śmiesznym kursie, więc przypuszczam, że z rundami ✅
To właśnie presja jest czymś normalnym, a wychodzenie pojedyncze w sytuacji 3vs1 już nie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co do poziomu majora to zabija go trochę zbiór zasad - roster locki (na których cierpią Liquid, SK czy TyLoo) i status legendy (North, BiG, VP). O ile miało to sens w przypadku gdy turnieje były rozgrywane często to teraz tylko obniża poziom turnieju. Zresztą od minorów też trochę czasu minęło i kilka ekip obniżyło loty, do tego klucz geograficzny w minorach - po 2 sloty dla każdego. O ile Vegę przyjemnie się oglądało, tak teraz to zespoły z regionu CIS są po prostu dostarczycielem punktów. Poza tym sposób banowania map jest dobrany tak, że ten lepszy może sobie w BO1 wybrać stronę , właściwie bez strat (oba zespoły po 3 bany a ostatni zespół wybiera stronę).
E. Inne przykłady to Sprout czy Flipside w New Challengers. Jeśli ktoś teraz uzyska status legendy to ma pewny udział w dwóch kolejnych majorach. Trochę chore, rok w e-sporcie to bardzo dużo czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom