>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czyli eliminacje HR należy przyjąć jako pewnik ?
Czekać tyle na cs i nic nie dawać..., no ale chyba tak to będzie. Szkoda że Faze trafiło na Astralis, w innym wypadku stawiałbym faze, tak niestety no bet. Jeżeli Astralis wygrywa z takimi przewagami to czemu może tu nie być 2-0 ?
Widzę, że analizy są głównie pod map picki, ale ja pójdę w słabe i mocne ogniwa zespołów czyli indywidualne umiejętności strzeleckie graczy, intuicyjne sytuacje lub 1vs1. Tutaj liczę na karrigana, tj. na jego lepszą grę niż ostatnio.
Z dwóch pozostałych zakładów, który to ten pewniejszy ? MiBR gra nierówno, mają świetną ekipę, ale jeśli męczyli się z takim G2 to niestety złotówki na nich nie postawię. Chociaż na papierze to wygląda super z debiutantami.
Wracając do słabych ogniw. Co sądzicie o grze Edwarda i Zeusa ? Czy oni grając tak słabe mecze mieli spadek formy, pecha czy są po prostu ciency ? Jeśli mi powiecie, że nie odstają od reszty to daję NaVi ???? Póki co Liquid do taśmy bo pewniaków już niestety nie ma ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Big - Navi: Navi DW 2:1, BIG +1.5 @2.75 @1.60 unibet 2x ⛔
Postanowiłem że przedmeczowo pogram tylko to, resztę live. Gram taki zakład z jednego bardzo prostego powodu - Dust2. Big wyglada solidnie, ale bez szału. Navi za to wyglada bardzo stabilnie a co najważniejsze w dzikiej formie jest electronic. Trójka simple flamie electronic maja formę i kręcą cyferki, do tego Zeus i Edward nie obciążają. Wymarzony czas dla navi na duży sukces. Ale musza ogarnąć te mapę, bo są na niej naprawde słabi. Simple sam osobiście mowi ze nienawidzi tej mapy. Wyniki to odzwierciedlają. Z kolei drużyna Niemców ze smooya są na tej mapie najpewniejsi. Jest to ich najlepsza mapka. Uważam że może nie tak mocno jak z Faze ale powinni wygrac tutaj do 11-12 z navi. Zwłaszcza że aimowo są w porządku. W prawdzie tabsen trochę bez szału ale za to smooya dzik i gobb zaskakująco dobrze. Finalnie jednak nie widze żeby to oni mieli wygrać. Zwłaszcza ze tak naprawde nie mieli rywali z najwyższej półki, oprócz faze ale to był wlasnie Dust plus w faze były problemy. Dlatego pozostałe 2 mapy biorą Ukraińcy. Jestem pewny ze gdyby nie to ze Navi jest zespołem który ze swojego mappoolu wykluczył całkowicie Cacha to wlasnie banowaliby dusta w meczu z big. Do tego też warto grac Handicapy ujemne na navi na ich mapie czyli najprawdopodobniej train, bo Niemcy zbanują miraga.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Czyli eliminacje HR należy przyjąć jako pewnik ?
Ja dla nich nie widzę szansy w Bo3. Pewniaków nie ma, ale odpadnięcie Liquid po takim występie w dotychczasowych meczach byłoby gigantyczną sensacją. Jak woxic i ISSAA będą strzelać to może o mapę powalczą. Chociaż tutaj raczej ban train ze strony Liquid i HR będzie miało cieżko nawet o to.
Z dwóch pozostałych zakładów, który to ten pewniejszy ? MiBR gra nierówno, mają świetną ekipę, ale jeśli męczyli się z takim G2 to niestety złotówki na nich nie postawię. Chociaż na papierze to wygląda super z debiutantami.
Z dwóch pozostałych czyli NaVi i MIBR? To wg mnie mimo wszystko wygrana NaVi nad BiG wydaje się być pewniejszym typem. Tak jak wyżej quinty pisał - jedyne o co może BiG powalczyć to dust. Osobiście uważam, że MiBR też to zgarnie, ale compLexity dotąd zaskakuje, a MiBR miewa przestoje (TyLoo, cache vs NiP).
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Mam jedno pytanie dla ekspertów czy widzcie kto bedzie wybierał jako pierwszy mape w meczu Big - Navi ?
Wydaje mi się, że BIG z racji wyższego rozstawienia po fazie grupowej decyduje czy jest drużyną A czy B. I dalej wygląda to następująco:
Team A Ban
Team B Ban
Team A Pick
Team B Pick
Team B Ban
Team A Ban
Będąc drużyną A masz prawo wyboru decidera, drużyna B wybiera stronę na tej mapie. A co BIG zdecyduje to nie wiem ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jakbym miał zgadywać to najpierw zagramy na mapie NaVi. Ale to zgadywanka bo jest tak jak wyżej pisał kolega. Tym nie mniej niezależnie od kolejności odrzucania i tak obie ekipy mają po 2 bany, a wybór strony robi różnicę na większości map
 
konrad313 46

konrad313

Użytkownik
Smooya najwięcej zabójstw w mecz @6.00
Unibet
Ten pan z Wielkiej Brytanii tak mi imponuje, że zaryzkuje taki typ. BIG nie miało mocnych przeciwników poza Faze, ale myślę, że ten zawodnik zdoła zronić najwięcej fragów.
Mam cichą nadzieje, że Navi pozwoli na dusta 2 i wtedy zobaczymy 25+ zabójstw smooyi. Stawiam, że mecz zakończy się po 3 mapach, a sam Smooya będzie miał 60-65 fragów l.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Długo miałem olać typowanie w kierunku BiG bo uważałem że kursy mogłyby być wyższe, poza tym mam przeczucie, że NaVi nie odda nawet dusta. Ale jak zwykle pomocny w zmianie zdania jest Totalbet. Poszerzyli ofertę na majora i jak zwykle przegięli. Trochę ryzykuje nie znając map (kolejności), ale to i tak za drobne (1j)
2. mapa - BiG + over 26.5 @5.50
Czemu ryzykuję? Bo nie wiadomo czy BiG wybierze swoją mapę jako pierwszy czy jako drugi. NaVi ma na tym duście (bo o tym mowa) bardzo mocno close wyniki. O ile BiG nie weźmie dwóch pistoli to może siąść. Teraz czemu druga mapa? Bo wydaje mi się, że BiG będzie chciało wybierać stronę na deciderze, mając taką możliwość więc będą grali jako drudzy. Ewentualnie może będą mapy ciut przed 16:15 więc może uda się zagrać to na ostatnią chwilę jak ktoś nie chce teraz. Po takim kursie to pewnie spróbuję też (choć to już duże ryzyko) BiG wygra obie pistolki i mape @11.00
 
N 0

nanana

Użytkownik
Ja puscilem tasme 4 dni temu i zamykaja ja 3 mecze. Obstawilem tak wygra navi, wygra astralis i wygra Liquid 2:0. Wg mnie HR nie ma zadnych szans z Liquid, na zadnej mapie, po tym jak strzelaja i jak graja zespolowo. Navi tez gra doskonale, mysle ze jest duza szansa na 2:0, tutaj Big musialby wejsc na wyzyny, a Navi calkowicie zwalic aby przegrac. Wiadomo ze takie rzeczy sie zdarzaja, ale mam nadzieje ze nie dzisiaj. Astralis Faze 50/50 ale postawilem na Astralis. Mam wrazenie ze jednak potrafia sie spiac w najwazniejszych momentach i wygrac. A taki to jest moment. Nie Esl Sydney nie Cologne, nie Dreamhack, a Major.
Mikael_14 - mozna laczyc w Totalbecie zdarzenia z jednej mapy?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
HR - Liquid: 1 mapa ace. 2 mapa ace @5 i @5 ⛔ ⛔
Sprawa dosyć prosta. Jak masz na takich zawodników na mapie, to szanse na to są całkiem spore. Głownie liczę na twistza lub Elige z liquid bądź na isse z HR, choć ostatnio Angel zgarnął ace w meczu z fnatic. Było mnóstwo sytuacji w których Issa zgarniał juz po 4 fragi na rundę. Był tez 1 ace Elige w tym turnieju. Bardziej na czutke typ.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja gram po 0.5j ze BiG na 1 i na 2 mapie wygra obie pistoletowki i mape po kursie 11. BIG na turniejach Lanowych w tym roku wygrywa 56% pistoletowek,a Navi tylko 49 %. Ponadto Smooya w dobrej formie przed wlasna publicznoscia to moze sie udac. Dodalbym ze NaVi nie gra teraz jakiegos super CS&#39;a. Zaczeli grac lepiej dopiero jak piwo zaczeli chlac, ktore trzymali pod stolem, a komentatorzy mowili ze to soczek jablkowy ???? )). Dzisiaj piwa na pewno nie bedzie wiec i gra sie nie bedzie tak kleic. Na powaznie mowiac BIG w Kolonii u siebie pokazalo sie dobrze, tutaj sie meczyli ale uwazam ze przed zywa publicznoscia pojdzie im znaczniej lepiej bo to taka druzyna.

Ponadto kto wiecej Headshotow ?
tabseN - Smooya ----&gt; tabseN 1.7 Totalbet
Tabsen 44% w ostatnich 6 miesiacach Smooya 24%, mysle ze statystyka tym razem bedzie po mojej stronie.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Wyglada na 2:0 dla navi, sa w znakomitej formie, zadna mapa Big nie pomoze. Ja oczyma wyobrazni widze takie wyniki
Navi 2:0
Complexity
Liquid 2:0
Astralis
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jakoś tak mikael_14 chyba nie uzmyslowilismy sobie ze Navi tez dobrze wiedziało ze big wybierze dusta i mieli 4 Dni na konkretny trening tej mapy ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Big - Navi - Druga mapa - bez dogrywki - 1.62 - Na żywo ✅✅ Łatwa kasa
Czułem w powietrzu 2:0 dla Ukraińców, ale nie chciało mi się stawiać, bo mam jeszcze &quot;długoterminówki&quot;. Jednak to co widzę na pierwszej mapie, wręcz mnie zmusza do zagrania tego zakładu. BIG nie istnieje, nie mają żadnego argumentu. Wiem, że mecz meczowi nie równy i tak samo jest z mapami, ale tutaj nie widzę żadnej nadziei dla Niemców. Simpel tak kosi, że robi nam się powoli MVP turnieju. Mam wrażenie, że zobaczymy Ukraińców w Finale. Trzeba podkreślić, że druga mapa to pick Navi. Ostatni mecz BIG na Nuke to klęska z Col. Czuję powtórkę
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Widać, że to jest dzień NaVi. Ciężko będzie już się podnieść BIG. eryk93 myślę podobne, że druga mapa dla Navi to formalność.
Myślę, że BIg przegrali już ten mecz w głowach. Ekipie Zeusa wszyskto wychodzi, natomiast BIG wręcz przeciwnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Moim zdaniem przede wszystkim wygrali mecz na banowaniu - wszyscy się spodziewali dusta od BiG i NaVi lekcje odrobiło. A nuke od NaVi jednak mało kto - znaczy jasne, to mapa na której mają przewagę ale raczej spodziewaliśmy się czegoś innego ;) No i dominowali ekonomicznie nad rywalem,a BiG to ekipa której siłą było &quot;utillity usage&quot; a teraz tego utillity nie mieli. Czysto skillowo NaVi ich zjada i to żadna niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom