>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
#178
North (-1.5) - Sharks @1.52 BAH Aha... No comment
Stawka: 5j
⛔5 j
Dla mnie, nawet w Best of 3 nie widzę szans na wygranie choćby mapy przez Brazylijczyków. Różnica klas jest wyraźna, do tego Sharks nie gra overpassa który wydaje się być niezbyt mocną opcją w puli Duńczyków. Może North sthrowuje, ale na ten moment nie umiem znaleźć mapy którą mogliby Brazylijczycy wygrać. Cache, który byłby nadzieją dla Sharks, Duńczycy powinni zbanować od razu. Na takim trainie niby wysoki procent wygranych ale najpoważniejsi rywale to chyba PACT, z którym przegrali czy Isuurus które kojarzę jedynie z występu na WESG ostatnim. Zagrałbym nawet mocniej ale North to jedna z tych ekip które lubią przegrać niemożliwy do przegrania mecz stąd stawka średnia. Myślałem nawet nad dorzuceniem wygranej Ghost nad Order jutro i zrobieniem z tego dubla, ale tam w Bo3 może być różnie, a dzisiejszych meczów nie widziałem bo byłem w pracy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#181
21:00 HAVU - x6tence Galaxy Powyżej 2.5 @1.94 BaH
Stawka: 3 j
✅2.82 j
#182
21:00 HAVU - x6tence 2:1 @4.13 BaH
Stawka: 1 j
✅3.13 j

Fajnie dziś wyszło ;) Wraca zielony kolor, oby na dłużej, ale 16-0 na nuke to się nie spodziewałem, nie ma co ukrywać ;)
Inferno, dust zbanowane, zostaje więc opcja na np. cache i overpassa jako picki. Jest potencjał na 3 mapy wg mnie. Dalej x6 wywala traina i zostaje mirage/nuke jako decider. Finów bym nie skreślał w kontekście wygranej nawet ;) Stawki takie a nie inne bo i turniej taki niezbyt prestiżowy
 
uzytkownik-24118 2,1K
#185
LDLC awansuje do EU minor @1.90 STS
Stawka: 4 j
⛔4 j
Już wyjaśniam czemu tak. Jak wygląda drabinka LDLC ? Moim zdaniem bardzo dobrze. Na początek grają z Valiance i moim zdaniem mają przewagę puli, delikatną, bo delikatną ale jednak. Zapewne nie na 2-0, ale 2-1 mogą ogarnąć. Później z dużym prawdopodobieństwem grają na ENCE. To będzie ich pierwsza szansa na awans. Jeśli się nie uda to wtedy prawdopodobnie na wygranego Fragsters - MIKSTURA. Z całym szacunkiem dla Mikstury ale mix nie powinien mieć podjazdu do do poważnego zespołu, a Fragsters ma chyba większe problemy niż awans do minora. Ostatnio słaba forma i sporo zawirowań.
Zakładając że LDLC nie wygra z Valiance, to mają Windigo w dolnej drabince - są raczej lepsi i później przegranego z pary Optic - Heroic zapewne. Obie te formacje niby niezłe, ale bez rewelacji - mecz dobry, mecz słaby, mecz dobry, mecz fatalny. LDLC będzie faworytem w tym starciu. Ja więc próbuję grać ich awans
 
uzytkownik-24118 2,1K
#186
Vitality NIE awansuje do EU minor @3.40 STS
Stawka: 1j
⛔1 j
Stawka taka, bo to było zarezrwowane dla &quot;czutek&quot;. I to jest taka czutka. A w zasadzie nie zrozumienie kursów wystawianych przez bukmachera. Francuzi mają jeden atut - Zywoo, ale nie był sprawdzony na tle mocnych rywali. OK, z Virtus Pro nie powinni mieć większych problemów, ale przecież nie wystarczy ograć Virtusów do awansu. Potem mają prawie na pewno mouz i raczej faworytem nie będą, a potem też wcale nie łatwy mecz z kimś z dolnej połówki z prawdopodobnie czwórki: Kinguin, Sprout, North, ex-Space Soldiers. Pewnie będą w tym meczu faworytem, ale chyba kurczę nie aż takim na 1,20 -3,40 w kierunku ich awansu - większym faworytem jedynie mouz. A uważam, że łatwiejszą drogę od nich na minora ma choćby ENCE (1,50 na awans - można grać) czy LDLC (1.90 - proponowane powyżej). Wygrali jeden turniej jak dotąd i to nie jakoś specjalnie mocno obsadzony, do closed quali weszli z ostatnich elimek a tu STS robi z nich faworyta i bardzo mocnego do awansu. O nie, tak to nie jest na pewno - są jednym z kandydatów, ale no nie po takich kursach.
Kinguin, Sprout czy ex-Space Soldiers to wcale nie musi być dla tej francuskiej formacji spacer, myślę, że i Sprout a zwłaszcza Kinguin, o ile wreszcie będą grać równo są w stanie ewentualnie z nimi powalczyć
 
uzytkownik-24118 2,1K
#188
3DMAX (+1.5) - Red Reserve @1.41
Stawka: 5 j
⛔5 j
Dla mnie RR ma trochę za dużo luk (nuke, inferno, nawet mirage) i myślę że przynajmniej jedną (a może i nawet dwie i wygrają) mapy zgarną Francuzi.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#189
Alternate - Valiance (-4.5) - 2 mapa @1.86
Stawka: 4 j
✅2.55 j

#190
Bpro - Panthers
HAVU - Gunrunners
AKO: 2.22 BAH
Stawka: 4 j
⛔4 j
Tutaj ofc Bpro.
Przepraszam za wpadkę, po konsultacjach z sumadą liczę jakby było Bpro. A od jutra nie będzie pogrubiania, a pisanie typu poniżej - pozwoli to mam nadzieję uniknąć tego typu wpadek ;)
#191
Vexed - Red Reserve (2. mapa)
Alternate - Valiance (2. mapa)
AKO: 1.85
Stawka: 4 j
✅2.51 j
#189 i #191 z eToto
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Na Panthers widzę kursy wszędzie 2.19 do 2.5. Razem z Havu powinieneś mieć kurs AKO &gt; 3.2
Czy na pewno grasz na Panthers i po wyraźnie niższym niż obecnie kursie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
#194
Alternate Attax - AGO
Typ: AGO @2.00 Fortuna
Stawka: 3j
Czemu tak? Z kilku powodów. Zacznę nietypowo - od wad tego pomysłu. AGO jest niestabilne - mogą zagrać fenomenalnie, żeby za dosłownie parę minut grać fatalnie. Ale teraz plusy - AGO zbanuje nuke (co oczywiste) i pewnie overpassa. Nie będzie cache - bo to stały ban Attax. Do tego raczej bez d2. Zostaje inferno, mirage, train. Mirage powinien być wyborem Polaków. Niemcy - albo inferno albo train. Zależy od dnia. Do tego trzeba sobie powiedzieć że to chyba ostatni lub jeden z ostatnich meczów Attax w tym zestawieniu personalnym - odchodzi Syrson, co zostało potwierdzane wczoraj, do tego odchodzi HUNDEN.
To nie jest tak, że jestem pewny że sobie AGO poradzi na 100% ale ich szanse na 2-0 w tym meczu oceniam wyżej niż 50%. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
#196
Arena Bulls - mCon
Typ: Arena Bulls @1.57
Stawka: 2 j
✅1.14 j
Miało być w dublu z GUNRUNNERS, ale podobno Giants nie zagrają więc nie będę bez sensu czekał aż potem rozliczą zwrot ;) Zostaje tylko singiel ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Na grudzień typów już raczej nie będzie, ale jeszcze nie rozliczam miesiąca ani roku - myślę, że niedziela wieczór albo poniedziałek po południu to są realne terminy rozliczenia, bo może się uda coś znaleźć na końcówkę miesiąca. Będzie podsumowanie roku (tematu, bo istnieje od połowy lipca) i oczywiście miesiąca.
A teraz typ na styczeń
#197
HLTV - Top 20 - zwycięzca - s1mple @3.40 STS
Stawka: 2 j
To żaden pewniak, ale dla mnie kurs przesada. Kandydatów do najlepszego gracza 2018 roku jest dwóch - jednym jest s1mple, drugim device. Uważam, że gdyby nie fenomenalna gra (drużynowa, ale i indywidualna) Astralis na przestrzeni roku to nie dałoby się złapać takiego kursu. Jest oczywiście ryzyko że device dostanioe nagrodę za osiągnięcia drużynowe, bo ranking tego samego portalu najlepiej oddaje ich przewagę. Ale indywidualnie Ukraińcowi niczego nie brakuje, miejsce w rankingu NaVi zawdzięcza głównie jego postawie - zresztą nieprzypadkowo jedyne sytuacje gdy MVP turnieju trafiało do gracza z drużyny która nie wygrywała turnieju to był to Ukrainiec właśnie. Może i device jest faworytem bukmacherów, ale jak się popatrzy na występy simple, to przy całym tym wahaniu formy NaVi to najsłabszy występ to 1.19 rating 2.0 podczas finałów Pro Ligi (7 sezonu) i ELEAGUE CS:GO Premier. Device też niby nieźle, ale IMHO trochę słabiej - jego odbiór jest zaburzony przez wyniki Astralis, ale impact na grę swojego zespołu miał na pewno większy simple. Za drobne spróbuję, bo kursy szalone IMHO trochę.

Jeszcze jedna uwaga - w polskich bukach zakład ma deadline na 31.12 12:00 w STS i 13:00 w LVBet. Natomiast w BaH można go niby stawiać do 15.1 co jest o tyle dziwne, że rozstrzygnięcie pewnie w okolicach 18-20 stycznia ale TOP 20 zacznie się pojawiać na stronie pewnie już od 1-2 stycznia. Jeszcze jedna sprawa - jakbym miał oceniać indywidualne skille graczy - to wtedy simple, device, Niko. Natomiast jak zaczniemy brać pod uwagę wyniki drużyn, to notujące generalnie słaby sezon FaZe i może się okazać że dupreeh będzie wyżej od Bośniaka. Więc może ktoś się skusi na H2H (jest w BaH) na dupreeha w parze z Niko - kurs 2.35.
Dla zainteresowanych typem - rozstrzygnięcie 20 stycznia, w okolicach godziny 20:00 zapewne
 
uzytkownik-24118 2,1K
Miałem czekać z rozliczeniem, ale w sumie nie ma na co. Oferty nie ma i pewnie do ESEA MDL Relagation w przyszły weekend chyba wiele tego nie będzie. Dlatego rozliczam grudzień:
Zagranych kuponów: 21
Bilans: 10-1-10 (Wygrane - Zwroty - Przegrane)
Suma stawek: 73 j
Zysk: 1.06 j
Yield 1.43 %

Ciężki miesiąc do obstawiania - większość czołowych zespołów dość szybko zakończyła granie i druga połowa miesiąca to było szukanie ciekawych opcji wśród drużyn 2, 3 czy nawet niższych kategorii. Nie wyszło mi kompletnie typowanie closed quali do minora (12 j postawionych, wszystko w plecy), ale i tak udało się zrobić delikatny plus na koniec miesiąca. Styczeń może być podobnie niełatwy do obstawiania, ale liczę że znów co najmniej &quot;zero&quot; uda się zrobić

Koniec grudnia to też okazja do podsumowania roku
Zagrane kupony: 196
Bilans: 89-6-101 (W-Z-P)
Suma stawek: 693 j
Zysk:
51.40 j
Yield: 7.42 %

Podsumowanie miesiąca jest na 100% poprawne, roczne mam nadzieję że także. Jeśli ktoś grał tylko za granicą (1xbet, BaH, Uni) to może być ciut więcej, jak tylko polskie, opodatkowane buki to pewnie nieco mniej. Nie spodziewałem się że uda się osiągnąć taki wynik - prawie 7.5 % zysku na prawie 200 kuponów zagranych to chyba nie taki zły wynik? Może nie jakiś super , zresztą uważam, że znajdzie się tu na forum sporo osób lepszych ode mnie, ale dostałem od administracji szansę typowania w VIPach (za co serdecznie dziękuję) i staram się tą szansę w miarę moich możliwości wykorzystywać.
Mam nadzieję że w 2019 roku dalej temat będzie w miarę możliwości zielony, ale co los przyniesie - zobaczymy. Ja dołożę wszelkich starań żeby dalej prezentować przyzwoity poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Do góry Bottom