>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Jedyny minus, że nie da sie powiększyć na full screen :-( i nie wiem jak u Ciebie ale mi jakoś od 2 tygodni zacina sie co kilka minut i musze odświeżyć strone
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja z kolei polecam hokej na onhockey.tv upominaja sie o wylaczenie adblocka wiec wyskakuje minutowa reklama ale idzie ladnie, bardzo wysoka jakosc i naprawde wiele hokeja do wyboru
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
28 kolejka
Pilzno - Trinec @ 1.90 fortuna ⛔ 4-3 po dogrywce. Ocelari powalczyli...to cieszy????choć zesrali mi kupon:eek:
Trinec w ostatniej kolejce pokazał charakter z Kometą.Brawo!!! Można powiedzieć,że ten mecz wygrał dla Ocelari Hamerlik w obronie wespół z Ruzicką w ataku. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obu drużyn,szczególnie bramkarza Ocelari,bo było tam kilka setek (Cermak, Malllet ). Nie mam jeszcze info co do składu Ocelari na niedzielny mecz i ciekawe,czy wróci Hrubec do bramki. Co jednak dało się zauważyć w ligowych spotkaniach przed meczami LM to tendencja stalowników do przegrywania tychże meczy. Jutro pojedynek z liderem,który skupia się tylko na lidze,w której wręcz dominuje. Może być tak,że Ocelari troszkę odpuszczą to spotkanie a Pilzno w niedziele przed własną publicznością,nie obciążone występem w LM poprostu zdominuje Trinec. Jestem ciekaw waszych opini w tym temacie
Liberec - Litvinov / over +4,5 (łącznie z dogrywką i karnym) @ 1.58✅
Liberec się rozpędza. Nie utrzymali ostatnio meczu z HK i doszło do dogrywki,jednak 1 tercja to była dominacja Bilych Tigrów. Mają solidną ekipe i ich gra jest coraz bardziej poukładana. Wiele do drużyny wniósł Kvapil,który jest aktywny w każdym spotkaniu. Mają fatalny bilans wyjazdowy,jednak u siebie potrafią walczyć z najlepszymi i zdobywają cenne punkty. Jutro zawita do Liberca przeciętniak z Litvinova,który coś ostatnio łapie oddech po mocnej serii. Jest to jednak z tego co pamiętam 3 drużyna ligi pod kątem strzałów na bramkę. W związku z tym spodziewam się overa.Liberec przed LM i tutaj mam dylemat,ale można spróbować 1/+4.5 @ 2.71, Kvapil✅✅/gol + 3 asysty, Bakos ✅✅/ 2 gole + 2 asysty, Cerny (kb+)⛔
Mlada Boleslav - Pirati Chomotov/x @ 2.02⛔
Mam wrażenie,że Kyhos po początkowym impulsie jaki dał zawodnikom, gdzie Mlada rozjechała Zlin, potem wygrana w Trincu (tam miał coś do udowodnienia) to teraz przyjdzie lekki kryzys. Znamy to z Trinca w zeszłym sezonie. Już w meczu z Jihlavą drużyna zagrała słabo. Nie mam zaufania do tego trenera...No a Piraci w kryzysie,ale to bardzo solidna drużyna i potrafiąca grać wyjazdy. Muszą zacząć punktować. Kurs zachęcający,żeby spróbować zagrać na Piratów. Vondrka⛔,Klepis✅ (+kb)
Stastny (kb+) @1.67⛔
Kudrna (kb+) @1.67✅ ✅/ gol,asysta
Wrzucajcie swoje przemyślenia. Pozdrawiam
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega rybarz szedłbym w wygraną lidera i nawet nie tyle, ze są liderem i grają jak na lidera przystoi, bardziej uważam, że Ocelari nie będą się na ten mecz jakoś wyjątkowo spinać. Oczywiście jeśli wejdą dobrze w spotkanie i uda się objąć prowadzenie, to na pewno powalczą, jeśli jednak Pilzno ustawi sobie mecz, to nie wierzę, że Stalownicy będą &quot;umierać&quot; za wynik. Już pojutrze mają arcy ważny mecz w Lidze Mistrzów, którą widzę bardzo szanują i traktują poważnie. Mówię &quot;arcyważny&quot; ponieważ pierwszy mecz u siebie, więc konieczne jest zdobyć jakąś przewagę przed cieżkim rewanżem, gdyż Szwedzi będą na pewno groźniejsi u siebie. Brynas myślę jest w zasięgu Trzyńca, dlatego na dziś moim zdaniem wtorkowy mecz jest w ich głowach priorytetem, liga wiadomo w połowie, punktów można jeszcze zebrać sporo, a LM to prestiż i okno wystawowe na Europę.
Kolega rybarz podobnie jak ja dostrzega analogię pracy Kyhosa w Mladej do ubiegłorocznego epizodu w Trzyńcu, gdzie passa trwała nieco dłużej, ale coś chyba jest z tym trenerem, że niekoniecznie zawodnicy mają z nim &quot;chemię&quot;. Nie sądzę jednak, aby teraz MB podupadła, to nadal bardzo solidni, klasowi zawodnicy, których pewnie nie jeden klub Extraligi chciałby mieć w składzie. Myślę, że dałbym im dzisiaj kredyt zaufania, zwłaszcza, że przed własną publiką nie można sobie pozwolić na łomot, a Chomutov moim zdaniem nie jest w stanie wiele ugrać, ofensywa się nie klei, zeszłoroczny bohater w bramce Laco, aktualnie bez formy. No chyba, że zadziała tutaj jakiś czynnik psychologiczny i wspomnienie z Play Off, gdzie Mlada miała już Piratów na łopatkach - 2:0 w serii i powrót na własną taflę, a jednak poległa w serii 2:3.
Liberec powinien sobie teoretycznie poradzić z Chemikami, zwłaszcza, że ostatnia seria domowych spotkań z potentatami (Hradec, Pilzno, Kometa, Trzyniec i Sparta) wyszła całkiem pozytywnie i Tygrysom należy się szacunek za to jak się pokazali. Pozytywnym impulsem okazał się Kvapil, który szybko wkomponował się w drużynę i od razu zaczął punktować. Pytanie jednak czy też jednak myślą już o wtorkowej potyczce z Zurichem (też zaczynają u siebie). Liberec akurat musi ciułać każdy punkcik, chociać tabela na razie bardzo spłaszczona i ewentualna strata lub zysk nie będzie odczuwalna na tą chwilę. Czuję, że może się tu zdarzyć mały figielek i jednak Litvinov wywiezie punkty, bo po świetnym meczu z HK ma prawo przyjść słabszy dzień.
W telewizyjnym hicie spodziewam się mimo wszystko wygranej gospodarzy. Hradec gra równo, skutecznie, a Kometa po jednym zrywie znów porażka, fakt że zatrzymał ich bramkarz Ocelari, ale tak klasowy zespół powinien być skuteczniejszy. Dziś znó może się spotkać z &quot;zasłoniętą roletą&quot; w bramce. Bilans H2H przemawia za Kometą, nawet w meczach na lodzie Mountfieldu, ale....znów ta Liga Mistrzów ???? Mistrzowie Czech lecą do fińskiej Jyvaskyli.
W Zlinie spodziewam się, że zakręci się koło remisu, jednak chyba bym nawet zaryzykował w stronę gości.
Z kolei w Ołomuńcu może wydarzyć się chyba wszystko, dałbym jednak kredyt zaufania gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dzisiaj niestety złe kombinacje na kuponach i generalnie ⛔ Ocelari niespodziewanie powalczyli i posypali mi najlepszy kupon. No trudno,to jest sport,hokej... Ocelari !!! ????
Wyrażnie dzisiaj zaznaczyła się Liberecka współpraca Kvapil+ Bakos i trzeba iść w tym kierunku w kontekście meczu LM z Zurichem. Ocelari też dzisiaj pokazali siłe i do meczu z Brynas nie powinno się nic zmienić. Ruzicka super forma i jakość.
Ocelari - Brynas @ 2.00/ Ruzicka gol, Marcinko (kb+)
Liberec - Zurich @ 2.17 / Bakos,Kvapil (+kb)
Jyväskylä - Kometa / under 5.5 @ 1.60
Swoją drogą ciekawe czy fortuna wystawi kb,jeśli nie to trzeba skorzystać z Tipsportu, bo typy do grania, a tam raczej będzie szeroka oferta
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Pytanie, czasu malo bo za godzine mecze ale czemu tak niski kurs na bramki w meczu sparta vitkovice?. Wiem ze w niedziele byl festiwal i 10.goli ale no dzis ciezki rywal potrafiacy wygrac z kazdym tracacy malo bramek. Overowy wydaje mi sie mecz Pilzna i w to wchodze..
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dzis dla zabawy za pare groszy takie cos
Zlin - Hradec Kralove - podwojna szansa 1-1 @2.00⛔
Juz kiedys o tym wspominalem ze Zlin jest druzyna tym lepsza im lepszego maja naprzeciw siebie przeciwnika. Uważam, że jeśli wyjdzie im pierwsza tercja to mają szansę na zgarnięcie dziś pełnej puli. Zwłaszcza, że ostatnie mecze HK na wyjazdach kończą się ich porażkami. Uważam, że skoro nie tak dawno potrafiły ich pokonać Pardubice to i Zlin tym bardziej dziś będzie to w stanie zrobić. Gram w razie czego podwójną szansę, choć tak naprawdę coś mi podpowiada, że tutaj może się zdarzyć niespodzianka i gospodarze ugrają dziś wszystkie punkty
Pilzno - Mlada B. 1/+5.5 @3.10⛔
Również uważam, że tutaj będzie overowo bo zarówno jedna jak i druga drużyna potrafią sobie urządzić prawdziwą strzelaninę. Myślę, że lider pokaże swoją moc i udowodni wyższość. Liczę, że po stronie Mladej również coś wpadnie - 6 bramek w meczu jak najbardziej realne
Sparta - Vitkovice 2 @3.60✅
Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, więc ja po raz kolejny kontruję i upatruję szansy w typie na gości. Rzadko kieruję się h2h, ale tutaj aż się prosi. Vitkovice po prostu potrafią grać przeciwko Prażanom. W tym sezonie dopiero raz skrzyżowali kije i było to blisko 3 miesiące temu, ale odnotować należy, że VItkovice gładko rozprawiły się ze Spartą. Oczywiście w tym momencie zwłaszcza Sparta w niczym nie przypomina ekipy sprzed 3 miesięcy, ale mimo wszystko na przekór bukom gram na gości i to zwycięstwo w regulaminowym czasie, choć zdaję sobie sprawę że będzie o to piekielnie trudno.
Dodatkowo podobnie jak Rybarz uważam, że czeskie drużyny grające dziś na swoim lodzie postarają się aby przygoda w LM trwała jak najdłużej. Myślę że zarówno Ocelari @2.00✅ jak i Liberec @2.17 ⛔odprawią w 60 minutach z kwitkiem swoich rywali.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Po dzisiejszym meczu Liberca... stwierdziłem (tutaj sporo przkleństw), że :confused: lepiej wykorzystam czas na wędkarstwo i złowienie sandacza na wigilijną kolację ;) Brawo Ocelari ! ????
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Kvapil to nie jestem pewien czy w ogole jest zgloszony do LM w barwach Liberca bo tam terminy jakies byly a on chyba wzmocnil Tygrysy pozniej
Bakos pewnie jakas kontuzja, bo nie sadze zeby po wyeliminowaniu Frolundy dali mu odpoczac bo przestali te rozgrywki traktowwc powaznie. Panowie nie ma tego zlego, choc tez jestem w plecy przez Liberec, ale... na rewanz bedzie lepszy kurs a pamietajmy ze to wlasnie w Szwecji Liberec awansowal, bo u siebie przegrali
Tak czytam strone Liberca i chyba jednak to zaplanowana akcja ze zagrali w odmlodzonym skladzie, szkoda nieuwagi przed meczem, choc z drugiej strony w wywiadzie dwa dni przed meczem Bakos nic nie mowi o tym jakoby mial pauzowac a wrecz zapewnia ze podejda do tego meczu jak do kazdego innego
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Kvapil to nie jestem pewien czy w ogole jest zgloszony do LM w barwach Liberca bo tam terminy jakies byly a on chyba wzmocnil Tygrysy pozniej
Bakos pewnie jakas kontuzja, bo nie sadze zeby po wyeliminowaniu Frolundy dali mu odpoczac bo przestali te rozgrywki traktowwc powaznie. Panowie nie ma tego zlego, choc tez jestem w plecy przez Liberec, ale... na rewanz bedzie lepszy kurs a pamietajmy ze to wlasnie w Szwecji Liberec awansowal, bo u siebie przegrali
Tak czytam strone Liberca i chyba jednak to zaplanowana akcja ze zagrali w odmlodzonym skladzie, szkoda nieuwagi przed meczem, choc z drugiej strony w wywiadzie dwa dni przed meczem Bakos nic nie mowi o tym jakoby mial pauzowac a wrecz zapewnia ze podejda do tego meczu jak do kazdego innego
No właśnie. ja oglądałem niedzielny mecz z Litvinovem i nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Kvapil z Bakosem rozegrali świetne zawody gdzie bawili się hokejem. Po Frolundzie wszyscy poklaskiwali Libercowi i byłem pewien,że u siebie pociągną LM. A oni sobie zagrali jakiś sparing i tak odpuścić skład! Pesan gdzieś w studiu CT, skupiony na czeskiej młodzieżówce,zamiast ciągnąć klub... Nie wiem na co liczyli,chyba,że sie samo wygra. Masakra jakaś!, do teraz mi się czkawką ten mecz odbija. Fakt też nie zajrzałem na klubową stronę :mad:Racja,że Kvapil i Redenbach z powodu przepisów nie mogli wystąpić. Szkoda,bo chyba ogólnie w tym sezonie w LM już nie zagrają (nie doczytałem)
Ciekawe co z rewanżem,bo kurs na awans Liberca @ 3.84.
Mam nadzieje,że Ocelari wygrają LM bo jak narazie,to chyba najbardziej im zależy. Nie widzę teraz kursu,ale przed ĆF kręcił się ok @ 9.50 i może trzeba postawić na nich...
No niewiem,dla mnie ranga tych rozgrywek bardzo spada,jak widzę taką postawe klubów jak np. wczoraj Liberca. Nie czaje dlaczego tak się dzieje,jeszcze na tym etapie. Dlatego Brawo Ocelari!!! ,bo otoczyli zapas,jak to mówią Czesi i mają 2 bramkową zaliczkę.
Tak sobie też myślę,że głównym problemem ELH jest tempo gry. Jak przyjdzie się zmierzyć z top drużynami europejskimi to brakuje szybkości i trzeba trochę czasu na lodzie,żeby wypracować swój styl i złapać rytm
Mam nadzieje jednak,że zobaczymy czeską drużyne w półfinale, a może i zobaczymy czeski finał? Kto wie;)
Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Typy na sucho ;) fortuna
Vondrka (kb+) @ 1.45
Kvapil (kb+) @ 1.50
Marcinko (kb+) @ 1.60
AKO @ 3.48⛔
Poletin (-kb) @ 1.67
Burian (-kb) @ 1.35
Smolenak (-kb) @ 2.08
AKO @ 4.69⛔
Martin Ruzicka gol @ 2.40⛔
Vitkovice - Sparta / under 5.5 @ 1.78⛔
Kometa (-1.5) - Mlada @ 2.05✅
Co myślicie?
Pozdro dla wszystkich fanów czeskiego hokeja ???? i ukłon w stronę 123pro123 i OcelovehoFandy???? Może uda się kiedy spotkać na meczu;) no i wytypować wspólnie kolejkę na ✅
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ja dziś poszedłbym w strone Trinca, ekipa mocna 3 ostatnie mecze to czyste winy na tafli gospodarzy. Festiwali bramkowych nie bylo ale zwyciezcow sie nie sadzi.. chyba ze rotacja po Lidze Mistrzow?
Kurs ok 1,8
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Jeśli o mnie chodzi to ja jestem na każdym meczu Ocelari, więc nic tylko pisać, zgadać się i wspólnie śledzić mecz ???? Zwłąszcza, ze końcem roku szykuje się fajny maraton, trzy meczyki 22, 28, i 30 - a jak to fajnie strona klubu wczoraj określiła - trzy zwierzęta w ogniu smoka (Trygrys, Kogut i Baran) ????
Co do LM to Trzyniec zagrał kapitalny mecz, widać, ze mają jakiś patent na Szwedów. Praktycznie cały mecz pod kontrolą i napór od początku, długo brakowało niestety skuteczności lub szczęścia, a najgorsze ze po dominacji przez 3/4 drugiej tercji przyszedł gol dla Szwedów i to taki &quot;z d....&quot;, niestety znów Hrubec dał sobie wcisnąć gola między siebie a słupek, niemal z zerowego konta, ale mimo to bohater meczu, wybronił spotkanie. Na szczęście trzecia tercja to swietny &quot;obrat&quot; i wynik bardzo korzystny, troszkę niedosyt bo mógł być ciut jeszcze lepszy, wynik 4:1 byłby świetną zaliczką, bo 3:1 jest dosyć &quot;śliskie&quot;, Szwedzi u siebie na większej tafli mogą odrobić, zwłaszcza, ze Brynas złapało formę, na początku sezonu na dnie, teraz jednak są w gazie. Wicemistrzostwo jednak zobowiązuje. Najgorsze że rewanż ponoć koliduje ze zgrupowaniem kadry na którą powołano Ruzickę i Douderę, jeśli to prawda że przez reprę zabraknie ich w rewanżu no to niezła kicha.
No właśnie, za chwilę znowu przerwa na kadry, czyli znowu zacznie się wrózenie z fusów, jedni złapią formę inni stracą, kto wie może Piraci się obudzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
HK / under 5,5 - Pilzno @ 3.35 fortuna/ 6-0 ;)⛔
Hit kolejki! Mecz na szczycie ELH
W tym sezonie Pilzno dominuje w lidze i strzela sporo bramek. Teraz już po domowej serii i wyjazd do Hradca. Tutaj lekko nie będzie,bo HK ostatnio też w formie,jeszcze wmocnieni Smolenakiem,który w swoim pierwszym meczu już się dobrze pokazał ,strzelił bramkę i uważam,że HK potrzebowało takiego solidnego napastnika.... Co jest kluczowe dla tego spotkania,to, że nie zagra Milan Gulas oraz ,że nawet jeśli Pilzno przegra,to pozostanie liderem. Raczej szykuje się mecz walki,bramkarze solidni na wysokim %. Jesteśmy przed reprezentacyjną przerwą. No zobaczymy. Niski remis też prawdopodobny. Transmisja na CT Sport
Smolenak (kb+)/gol ✅, Mertl (kb+)⛔
Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka po przerwie ????
Będzie się teraz działo! Już kolejka po przerwie na reprezentacje za nami,liga wpada w rytm,a i intensywność spotkań spora. Do tego tradycyjny Spengler Cup z udziałem HK. Co do reprezentacji w One Cannel Cup to pokazali się bardzo przyzwoicie. Trzeba zaznaczyć,że mieli okazje na dobry występ gracze ELH i tutaj na wysoką ocenę zasłużyli Erat,Vondrka,Ruzicka... Przemyśleń miałem więcej,bo śledziłem turniej,ale nie wylałem tego na klawiature w odpowiednim czasie i pewnie przyjdzie na nie czas przed olimpiadą ;)
Jutro zaczyna się Spengler Cup i tutaj stawiam na overy. To tradycyjny poświąteczny turniej w Szwajcarskim Davos. Z tego co czytałem to już na pierwszą kolejkę bilety wyprzedane,także możemy się spodziewać otwartego hokeja. W zeszłym roku to w pierwszej fazie było sporo gry pod publike i odpuszczania obrony :
28.12. 20:15 Dyn. Minsk Davos 4 : 5
28.12. 15:05 Lugano Mountfield HK 4 : 3
27.12. 20:15 Davos Kanada 3 : 4
27.12. 15:05 Mountfield HK Jekatěrinburg 4 : 3
26.12. 20:15 Dyn. Minsk Kanada 7 : 4
26.12. 15:00 Lugano Jekatěrinburg 4 : 2
Myślę nawet,że jest jutro value w kursie na HK / remis @ 2.46 fortuna, a nawet HK /over 4,5 @ 6.2. Klub traktuje ten turniej prestiżowo i z tego co widzę na ich klubowej stronce to wysłali mocny skład z Rybarem w bramce.Myśle,że nie są bez szans. Nie wiem jak tam Kanada,ale pewnie wyślą któryś tam ich reprezentacyjny garnitur,jeszcze niezbyt dopasowany i możemy zobaczyć wesoły hokej. Pewnie w dalszej fazie turnieju podciągną,bo nawet jak jutro przegrają to nic nie oznacza. Z resztą w zeszłym roku przegrali pierszy mecz z Dynamem Mińsk 7-4 i wygrali turniej ;)

Co do jutrzejszej kolejki,to na pierwszy rzut oka dobry kurs na Olomouc @ 2.1, no i w (kb+) Erat, Kvapil, Gulas @ AKO 2.88. Ciekawy kurs na (kb+) Hubl@ 1.70 i Lakatos @2.08. Tyle na razie po świątecznym przejedzeniu ;) A jak Wy to widzicie na jutro? Pozdrawiam
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ahoj!
Dnes mame tady Vanocni kolo TELH tak pod&#39;me na to! Jakby to powiedzieli bracia Czesi ????
Na pierwsze danie dzisiaj mamy pojedynek najbardziej utytułowanych ekip w Czechach - Kometa - Dukla, oba po 12 tytułów mistrzowskich. Teraźniejszość jednak sprawia iż jest to starcie mistrza z beniaminkiem. Obrońcy tytułu popadają w tabeli coraz niżej, za ostatnich 11 spotkań wygrali raptem dwa, z kolei Jihlava potrzebuje każdego punktu. Mimo ambicji i waleczności przyjezdnych stawiam jednak, ze doświadczenie Komety weźmie tutaj górę i punkty zostaną w Brnie, nie wykluczam jednak że dopiero po dogrywce/karnych. Obie ekipy mają sporo remisów na koncie, z resztą cała liga jest dosyć remisowa, można próbować moim zdaniem.
Stalownicy z Werk Areny dziś na drugim końcu Czech z &quot;Litvajzem&quot; i patrzac na ostatnie wyniki obu ekip tu też można by się pokusić na remis, jednak czy Trzyniec zremisuje trzeci mecz z rzędu? Verva ostatnio ładnie zaskoczyła w Pradze i przed swiętami odczarowała w końcu klątwę stadionu w Zlinie. Myślę, że jednak Trzyniec odpoczął po emocjach z Ligi Mistrzów, skłąd w miarę optymalny bez plagi kontuzji nie licząc Rotha,Hrni i Svaciny, którzy już od dawna nieobecni. Myślę, że po walce ale jednak poradzą sobie z Chemikami. Ciekawy kurs (2.11) na punkt kanadyjcki Adamskiego, trzeci w klasyfikacji Trzyńca,pewnie zagra w formacji z Polanskim, znają się jak łyse konie, może coś zapisze dziś w protokole.
Liberec z uwagi na bilans u siebie powinien sobie poradzić z bardzo przeciętnymi Piratami. Całkiem możliwe, ze wpadnie tutaj kilka bramek, myślę że można próbować jakiegoś overa.
Vitkovice w niesamowitym gazie, 7 wygranych z rzędu, druga najlepsza ofensywa ligi, powinni dziś u siebie potwierdzić swoją formę, bo Mlada Boleslav, bardzo chimerycznie, a ostatni wyjazd wygrali miesiac temu w Trzyńcu. no chyba że ktoś lubi ryzykować, to można zagrać odwrotnie w myśl zasady, ze każda seria ma swój koniec ????
Pilzno jak przystało na lidera, powinien wypełnić swój obowiązek i odprawić z kwitkiem Padrubice.
Ołomuniec ostatnio zaskoczył wbijając HK 5 goli na ich tafli, jednak całkiem możliwe, że miejscowi byli już myślami na Spengler Cup. Nie odbierajac jednak nic Kogutom, myślę, że są w stanie ograć Baranów ze Zlina, bo ostatnie dwa mecze u siebie z nimi to porażki, czas więc by się odkuć.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
33 kolejka
Olomouc / -6.5 - Sparta @ 3.15 fortuna
Może zacznę od spostrzeżeń z 32 kolejki. Koguty ograły Smoki i utwierdziłem się w tym,że to solidny i poukładany team. Przynajmniej na tym etapie sezonu. Mają 5 spotkań z rzędu bez porażki. Mimo,że Ocelari mogli zdominować mecz przy wyniku 3-1, to dali się dogonić i ostatecznie przegrali. Martwi mnie słaba gra Trinca w przewagach,co zawsze było ich atutem:confused: Wracając do Olomouca, to moim zdaniem są w dobrej dyspozycji i na własnym lodzie są zdecydowanym faworytem ze Spartą. Raczej szykuje się zacięcie i under. Sparta dzisiaj z Libercem dobry mecz w obronie,ale Liberec standardowo padaka na wyjazdach i tak właściwie Jarusek wystrzelał Tygrysy. Sparta nie ma mocnego ataku. Drużyna nie błyszczała,a Michalek chyba pozbył zęby bo dostał krążkiem w szczene :mad: i musiał zejść do szatni i już nie wrócił. Nie wyglądało to dobrze:eek: Warto zaznaczyć,że bramke Sparty wmocni Pirat Laco. Co do graczy to trzeba wyróżnic Buriana w Olomoucu i może trzeba by wrzucić gola na niego,bo dzisiaj miał sporo szans i strzelał. No a w Sparcie Jarusek się odnalazł i dzisiaj 3 gole.
Co do Liberca,to ostatnie spotkania 1 formacja prawie nie istnieje. Kvapil,Bakos,Bulir muszą odpalić,bo to bardzo jakościowi gracze jak na ELH,co nie raz pokazali i tutaj może warto iść tym tropem w meczu z Pardubicami (no chyba,że odpalą po Sylwestrze ???? jak wróci Pesan z kadry i kopnie im do pyrdeli hehe)
Litvinov - Chomotov @ 3.05 fortuna
Piraci złapali wiatr w żagle. Wreszcie dali sporo frajdy swoim kibicą i ograli dzisiaj lidera z Pilzna. Efektowny mecz wygrany 7-6 po dogrywce. Oj się działo! Mam wrażenie,że Piraci dostali impuls,wyczyściło się w szatni i teraz zagrają dobry hokej,bo to drużyna ze sporym potencjałem. Świetny mecz rozegrał Huml i tutaj kb+ do grania,kapitan Vondrka kb+
Litvinov z Trincem wyglądał tragicznie i dzisiaj liczyłem,że przegrają,ale wygrali 0-2 z Mladą,która gra fatalnie mimo dobrych zawodników! Mecz z gatunku ciężkich do oglądania! No ale w sumie spodziewaliśmy się tego po Kyhosie...
Chodzi mi po głowie remis Vitkovice - Kometa @ 4.2 o_O
Dzięki za komentarze????
Pozdrawiam


.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom