>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja dzisiaj gram takie rzeczy:
Sparta - Vitkovice podwojna szansa 0-0 @1.86✅
Vitkovice nie maja prawa narzekac na wyniki przeciko Sparcie, dodatkowo ze strata zaledwie punktu do wicelidera HK. Jednak uwazam, ze w tym meczu bedzie im niezmiernie ciezko nie tylko wygrac, ale i ugrac jakiekolwiek punkty. Sparta ostatnio wzmocniona Buchtele, ktory zamienil KHL na czeska Ekstralige. Rozegral jeden mecz w nowych barwach, jednak nie przeszkodzilo mu to w zanotowaniu 3 pkt (1G+2A). Dodatkowo w zespole gosci nie ujrzymy Kvetonia co znacznie obnizy sile ataku gosci. Sparta to jednak Sparta i choc wszystkie znaki wskazuja ze powinni ten mecz wygrac, to czuje, ze nie wszystko tu moze pojsc po ich mysli, a goscie tez nie zmierzaja oddac punktow bez walki. Mysle, ze w spotkaniu nie zobaczymy wiecej niz 6 bramek, ale nie decyduje sie grac nic z kategorii under/over. Moim typem na ten mecz jest podwojna szansa na remis. Mysle, ze zwlaszcza w 1 tercji ten zaklad ma spore szanse.
Trzyniec - Jihlava 1/+4.5 @1.99✅
Trzyniec chcac znalezc sie w gornej czesci podzialu przed PO dzis musi wygrac i pewnie to zrobi, choc nalezy pamietac, ze ostatnie spotkanie obu ekip bylo bardziej szczesliwe dla Dukli. Stalownicy musza odrabiac straty do wyprzedzajacych ich ekip. Na razie poz zasiegiem jest dla nich 1 pozycja, ale strata do drugiego HK to &quot;tylko&quot; 7 pkt wiec nie jest to wiele. Mysle ze dzis Ocelari troche sobie tez postrzelaja i zapewnia sami pokrycie linii 4.5 lub znaczaco przyczynia sie aby ta linia zostala pokryta. Dukla powinna jedna max dwie bramki dorzucic. Tak czy inczej mysle ze zwyciestwo gospodarzy jest dzis bezdysksusyjne, zagadka pozostaje rozmiar.
Liberec - Zlin [email protected]✅
Gospodarze moga sie juz w pelni skupic na poprawie swej pozycji w tabeli, gdyz ich piekna przygoda z hokejowa liga mistrzow zakonczyla sie w polfinalowej serii przeciwko Vaexjoe. Mysle ze Liberec stac na powalczenie o kwalifikacje do PO i na tym teraz skupia swoje wszystkie sily. Nie bedzie juz rozpraszac ich walka na dwa fronty. Dzis stoja przed wysmienita okazja na odrobienie czesci strat, gdyz do Zlinu traca 9 punktow. Smialo wiec mozna powiedziec, ze jest to mecz nie za 3 pkt, a przynajmniej za 6 ???? Mecze miedzy obiema ekipami sa zazwyczaj wyrownane wiec i dzis nie spodziewam sie dominacji ktorejkolwiek ze stron, wiecej szans daje jednak gospodarzom i uwazam, ze uda im sie dzis odprawic gosci z kwitkiem
Chomutov - Pardubice [email protected]✅
Piraci sa jedna z ekip, ktore beda odpierac ataki chocby wspomnianego Liberca. Poki co zajmuja ostatnie 4 miejsce premiowane walka o play off i zapewne beda go nie tylko bronic, ale liczyc na poprawe swej pozycji. Nadarza sie ku temu swietna okazja, gdyz przed nimi w tabeli znajduje sie wlasnie ekipa Dynama, do ktorej traca 4 pkt. Swietna okazja by zlapac styk. Trzeba jednak przynzac, ze by tego dokonac to Piraci beda musieli zagrac swoj najlepszy hokej, bo ekipa z Pardubic radzi sobie na wyjadach znakomicie, a ostatnio przywiezli punkty od takich ekip jak Pilzno, HK czy, badz co badz, Sparta. Goscie sa niewygodnym rywalem i potrafia zagrac naprawde swietne zawody, mimo to kibicuje dzis Piratom i uwazam, ze ten mecz jest w ich zasiegu. Kieruje sie tutaj osobista sympatia wiec zalecam nie sugerowac sie moja analiza na ten mecz ;)
Mlada Boleslav - Kometa [email protected]⛔
Typ podyktowany swietna forma Komety w koncowce sezonu. Ostatnio co prawda przytrafila im sie porazka, jednak uczciwie nalezy oddac, ze nie z byle kim. Mysle, ze dzis wroca na zwycieski szlak. Mlada co prawda rowniez w nienajgorszej formie, jednak wygrywa mecze, ktore sa w jej zasiegu. W meczach ze zdecydowanymi faworytami gubia sie i nie potrafia nawiazac walki. Za taki wlasnie mecz uwazam dzisiejsza potyczke. Mysle, ze Kometa nie bedzie sie patyczkowac i w 60 minut rozstrzygnie mecz na swoja korzysc
Olomouc - Pilzno podwojna szansa 1-1 @1.94⛔
Stawiam tutaj na niespodzianke, choc tak naprawde nie rozpatruje tego w kategorii niespodzianki. Olomouc to solidna ekipa, przeciw ktorej gra sie ciezko, zwlaszcza w jej hali. Ciekawie wyglada historia potyczek miedzy obiema ekipami w tym sezonie gdyz zadna z ekip kompletnie nie potrafi nawiazac walki z gospodarzami. Dwa wysokie i pewne zwyciestww Pilzna u siebie (10-0 i 6-0), rownie wysokie zwyciestwo Olomunca (5-0). Nie sadze aby dzis az tak zdominowali lidera, lecz mysle ze zwyciestwo nie powinno nikogo zdziwic. W razie czego podwojna szansa.
Hradec Kralove - Litvinov 1tercja/spotkanie 1/1 @2.09⛔
Uwazam, ze wicelider stanie na wysokosci zadania i rozprawi sie gladko z ekipa z przedostatniego miejsca. HK musi odpierac ataki ekip, ktore z pewnoscia beda miec chrapke na 2 pozycje przed PO, strata 11 pkt do liderujacego Pilzna juz chyba zbyt duza. Mysle, ze dzisiaj od pierwszej minuty mecz bedzie pod kontrola gospodarzy. Dlatego tez gram od pierwszej tercji ich zwyciestwo. Litvinov bedzie mial szczescie jezeli strzeli choc jedna bramke
Pozdrawiam i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka ja spróbuję dziś uderzyć w Vitkovice. Mają oni w tym sezonie ewidentny patent na Prażan, ale i nie tylko w tym sezonie, bo ostatnie 7 potyczek do zwycięstwa biało-niebieskich. Bartosak znakomicie spisuje się w bramce a zespół z Ostravy z łatwością zdobywa bramki w niemal każdym meczu. Z kolei Sparta ma czwartą najgorszą defensywę jeśli chodzi o stracone bramki. Gorzej jest tylko w Litvinovie, Libercu i Chomutovie. Sparta wygrała co prawda dwa ostatnie mecze, ale wygrana na Jihlavie to raczej powinność niż prognostyk zwyżkującej formy, a z HK po prostu wyszarpane zwycięstwo po dogrywce. Jedyne co kłądzie lekką rysę na Vitkovicach jest ich postawa na wyjazdach w ostatnim okresie, choć porażka u lidera,0:4 w HK, czy w nieobliczalnym i walecznym Zlinie nie są czymś za co można zganić, ale już np strata punktów we wspomnianej Jihlavie, chluby nie przynosi. Myślę, że dziś jest okazja poprawić bilans &quot;venku&quot;. Kurs 2.5 mnie osobiście zachęca do grania.
W meczach Trzyńca, czy Hradec Kralove kurs na zwycięstwo nie powala, poszukałbym tutaj tropem kolegi rybarza indywidualnych typów na kanadske bodovani i uparcie będę stawiał na Rotha, bo kurs 2,15 bardzo ładny, a jest to zawodnik kluczowy w przewagach, potrafi świetnie przymierzyć spod niebieskiej jak i dograć (piątkowa prostopadła asysta jaką wypuscił Ruzickę sam na sam w Pilznie to dla mnie majstersztyk!!). Jeśli chodzi o Mountfield to kurs może niższy Bednar 1,6 bo to jednak olbrzymie doświadczenie i świetny asystent, lub Cerveny 1,7 bo najlepszy strzelec zespołu, a z kim nie poprawiać bilansu jak nie z Litvinovem?
Zlin o ile w końcu odczarował klątwę Liberca, to zrobił to u siebie i to po cieżkich bojach 3:2d i 4:3, jednak na północy Czech bilans ma fatalny i lodowisko pod Jestedem to bardzo trudny teren. Myślę że Liberec jest w stanie dziś dopisać kolejne jakże ważne oczka do tabeli, jeśli chce uniknąć barażu. Czy Zlin jest w stanie wygrać dwa wyjazdy z rzędu? Możliwe, ale skłąniałbym się jednak ku gospodarzom. Myślę też może tu paść kilka bramek, obrona Liberca zawsze coś wpuszcza, a Kasik w Zlinie nie będzie zawsze bronił jak z nut. Poza tym wzajemne spotkania na ogół obfitują w minimum 4 bramki.
Kometa myślę jak najbardziej do grania czystą dwójką.
Pilzno w Ołomuńcu może mieć problemy i coś czuję że pełnej puli punktów nie wywiozą dzisiaj. Wzajemne potyczki w tym sezonie są strasznie jedno stronne 10:0 i 6:0 dla Skody i 5:0 dla Kogutów. Dziś myślę, że zakręci się koło remisu, bo obie ekipy nawet &quot;chetnie&quot; dzielą się punktami.
Pardubice w nowy rok wkroczyły z zębem, 5 kolejnych meczy z punktami (4 zwyciestwa za 3 pkt i porażka po karnych), dopiero w piątek na zero. Myślę że w Chomutovie czeka nas otwarty mecz i popis strzelecki i siatki będą często trzepotać od krążków.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Ja się znów skieruję w remis Sparty. Vitkovice to godny przeciwnik i na pewno będzie im ciężko. Na ten moment gospodarze poniżej oczekiwań, goście wręcz odwrotnie. Obie drużyny dość rzadko remisują, ale dzisiaj powinny się podzielić punktami. Można powiedzieć, że mecz trochę nieprzewidywalny więc nie ma co stawiać za dużą ilość piniążków.
- REMIS @4.35 LVBET ✅ ???? 3:3 Sparcianka znowu nie zawiodła;)
Ostatnio zaproponowany łamaniec siadł, ale dzisiaj nie sądzę aby remis utrzymał się do pierwszej tercji. Z moich dawniejszych obserwacji pamiętam, że Sparta lubi od początku przycisnąć, a potem w drugiej tercji dochodzą do głosu przeciwnicy dlatego znów for fun postawię łamańca

- ŁAMAK 1/X @16 LVBET było blisko :/
A tak całkiem poważnie, to proponuję się skierować w stronę Liberca z Zlinem. Barany to przede wszystkim drużyna własnego boiska (a raczej tafli) a gospodarze muszą zapomnieć o cienkim meczu z Vaxjo w półfinale, wziąć się do roboty i opuścić strefę playout bo byłby to wstyd gdyby musieli grać o utrzymanie, zamiast brać udział w fazie playoff gdzie wszystko jeszcze byłoby możliwe.
Białe Tygrysy Liberec @1.88 LVBET ✅ ???? 7:0
Swoją drogą Sparcianka nie wygrała z Vitkovicami od 2 lat, ciekawy jestem czy dzisiaj się przełamią... Raczej przegrać nie powinni, więc liczę na ten remis drugi raz pod rząd u siebie :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Siemka ????
Jest tam kto? Dajcie jakiś znak,a bedzie się działo ;)
Pozdrawiam ????
Jestem jeszcze chwilę. W Twoim imieniu będę kibicował Gulasowi (niekoniecznie jego drużynie ???? ), bo za chwilę wybieram się właśnie do Ołomuńca. A z kumplami jak już gdzieś jedziemy, to murem za gospodarzami, by wtopić się w tłum ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Tak przeglądam właśnie nominacje olimpijskie ;) Tylko 7 graczy z ELH w reprezentacji Czech,u Słowaków 14,jak dobrze policzyłem :confused: Hmm...Brakuje mi Ruzicki, Michalka, Bednara... Warto zaznaczyć,że Maxwell jedzie na Igrzyska z reprezentacją USA.
Czech Republic:
Brankáři (3):
Pavel Francouz (Čeljabinsk, KHL), Dominik Furch (Omsk, KHL), Patrik Bartošák (HC VÍTKOVICE RIDERA).
Obránci (8):
Ondřej Němec (HC Kometa Brno), Jakub Nakládal (Jaroslavl, KHL), Tomáš Kundrátek (N. Novgorod, KHL), Vojtěch Mozík (Podolsk, KHL),Jan Kolář, Michal Jordán (oba Chabarovsk, KHL), Ondřej Vitásek(Chanty-Mansijsk, KHL), Adam Polášek (Soči, KHL).
Útočníci (14):
Martin Erat (HC Kometa Brno), Jan Kovář (Magnitogorsk, KHL), Roman Červenka, Michal Birner (oba Fribourg, Švýcarsko), Michal Řepík (Slovan Bratislava, KHL), Lukáš Radil (Spartak Moskva, KHL), Jiří Sekáč (Kazaň, KHL), Tomáš Zohorna (Chabarovsk, KHL), Roman Horák (Podolsk, KHL), Dominik Kubalík (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Milan Gulaš, Tomáš Mertl (oba HC Škoda, Plzeň), Michal Vondrka(Piráti Chomutov), Petr Koukal (Mountfield HK).
Słowacja :
Brankáři:
Ján Laco (HC Sparta Praha, Česko), Branislav Konrád (HC Olomouc, Česko), Patrik Rybár (Mountfield HK, Česko).
Obránci:
Ivan Baranka (HC VÍTKOVICE RIDERA, Česko), Michal Čajkovský(Jekatěrinburg, KHL), Dominik Graňák (Mountfield HK, Česko), Marek Ďaloga, Juraj Mikuš (oba HC Sparta Praha, Česko), Tomáš Starosta(Dukla Trenčín), Juraj Valach (Piráti Chomutov, Česko), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň, Česko).
Útočníci:
Martin Bakoš (Bílí Tygři Liberec, Česko), Tomáš Surový, Miloš Bubela, Patrik Lamper (všichni Banská Bystrica), Marcel Haščák (HC Kometa Brno, Česko), Lukáš Cingeľ (Mountfield HK, Česko), Tomáš Marcinko (HC Oceláři Třinec, Česko), Ladislav Nagy, Marek Hovorka(oba Košice), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha, Česko), Peter Ölvecký(Dukla Trenčín), Michal Krištof, Matej Paulovič (oba Nitra), Matúš Sukeľ (Liptovský Mikuláš).
Co do dzisiejszej kolejki,to Michalek wyrwał zwycięstwo dla Sparty ???? Bednar 4 asysty i pogrom w Hradcu. Trinec mądrze rozegrał mecz, szkoda,że Ruzicka się nie udzielił bo mi zmasakrował piekny kupon:mad: Liberec się przejechał po Zlinie. Kasik w końcu gorszy dzień...
A propos następnej kolejki to już nie mogę doczekać się meczu we wtorek,gdzie zobaczymy powtórkę z zeszłorocznego finału. Kometa dzisiaj mnie nie przekonała,a Liberec się rozpędził. Spodziewam się znowu dobrego meczu Kvapila,bo będzie grał przeciwko Komecie z którą zdobył Mistrzostwo. Wydaje mi się,że tu będzie konkret motywacja i będzie się chciał pokazać. Lakatos też ostatno fajnie pogrywa. Patrząc przez pryzmat dzisiejszej kolejki i dyspozycji obu zespołów,to Liberec jest dla mnie faworytem. Pesan to poukładał i trzeba się wspinać bo dołują w tabeli
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Jestem jeszcze chwilę. W Twoim imieniu będę kibicował Gulasowi (niekoniecznie jego drużynie ???? ), bo za chwilę wybieram się właśnie do Ołomuńca. A z kumplami jak już gdzieś jedziemy, to murem za gospodarzami, by wtopić się w tłum ????
Szkoda gospodarzy, którzy stracili w 2 tercji 2 bramki grając w osłabieniu. A zwłaszcza tej, kiedy to grając o jednego mniej, jeden z zawodników złamał kij i bronili w zasadzie we trzech, co skończyło się bramką.
Młyn gospodarzy nie zawiódł - doping cały czas, ucichli tylko na moment po stracie czwartej bramki. Lecz za chwilę znów doping i podziękowanie po meczu za walkę.
Zimni Stadion faktycznie zimny - troszkę zmarzliśmy ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
I jak Panowie to widzicie na jutro? Ja to widzę tak :
Litvinov - Jihlava / over 4.5 @ 1.75 fortuna edit: 1-3 na styku,szans było sporo .Nie wiem co tam się w Vervie dzeje,ale wyglądają fatalnie. Dzisiaj pokazali słabość i bezradność i to przed własnymi kibicami::zoltakartka:
Obie drużyny już raczej muszą pogodzić się z tym,że zostaną w strefie barażowej. Taki trochę mecz o nic dwóch najgorszych drużyn ELH. W związku z tym spodziewam się otwartego meczu,bo obie drużyny w obronie nie błyszczą. Dużo lepiej w ataku,co uważam,że przyniesie sporo bramek. W ostatnich meczach ligowych tych drużyn pada sporo goli i idę tym tropem.
Zlin - Mlada Boleslav / under 5.5 (z dogrywką) @ 1.52 ✅
Tutaj przekonuje mnie postawa obu bramkarzy. Po jednej stronie Kasik,po drugiej Maxwell. Obaj prezentują ostatnio wyśmienitą formę. Obaj są dla mnie przesłanką do postawieia na under. Kasik kryzysowa 2 tercja z Libercem,ale mam wrażenie,że to chwilowa słabość i będzie chciał się pokazać na swoim lodzie. Zarówno Zlin jak i Mlada mają niskie wyniki bramkowe w swoich meczach. Gorsza jest tylko Jihlava
Liberec / x- Kometa @ 1.52 ✅
Szlagier! ;) Powtórka zeszłorocznego finału. Obie drużyny w formie. Ja tutaj idę w stronę Liberca,o czym pisałem w poście powyżej.
Punktacja kanadyjska:
Kvapil @ 1.58✅
Hubl @ 1.63✅
Polansky @ 1.75⛔
Gerhat @ 1.80 ⛔
Lakatos @ 2.11 ✅
Roth @ 2.08 ⛔
Koukal @ 1.60 ⛔
Troncinsky @ 2.08✅
Hamill @ 2.15 ⛔
Hehe ;) Można se pomixować o_O
edit: Zawiódł Litvinov ! Ocelari zwycięstwo i w sumie dobry był mecz,niestety niski wynik w Trincu popsuł mi kupony. Było sporo szans Polanskego i Rotha... No ,ale cóż ...to hokej ;) Żeby zamykać kupony na zielono to trzeba robić większą selekcje. Takie wnioski na dziś...
Pozdrawiam ????
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
[email protected] Fortuna ✅ Lekko, łatwo i przyjemnie. Liberec wraca na salony!
Tutaj tabelą bym się nie sugerował. Gospodarze sobie radzą dużo lepiej u siebie niż na wyjeździe i muszą zacząć punktować, żeby nie doszło do sensacji i playoutów z ich strony. Myślę, że teraz po Lidze Mistrzów solidnie popunktują, a w fazie playoff najlepsza czwórka, tudzież półfinał jest w ich zasięgu. Kometa oczywiście też bardzo mocna, ale chyba poprzez przyzmat ostatnich meczów minimalnie bardziej cenie sobie Liberec. Mecz będzie zapewne wyrównany i osobiscie za wieksza stawke zagram sobie 1X, ale licze na komplecik gospodarzy. Komecianka ostatnio dostała piątke na Mladzie, to i Liberec powinien postrzelać. Kometa ma dużą przewagę i pewne miejsce w tabeli więc gospodarze muszą, goście mogą ????
Zlin - Mlada (Remis) @4.0 Fortuna ⛔ Bieda taka z remisami, że klękajcie narody
Powinien być to dość wyrównany mecz, dwie drużyny trochę mniej znaczące w stawce, ale Zlin wciąż walczy o playoffy wyższego rzędu, czyli od ćwierćfinałów, a mlada o wyjście z playout. Zresztą sytuacja jest trochę zagmatwana, między tymi drużynami tylko pięć punktów, a jedni walczą o pierwszą szóstkę, a drudzy o pierwszą dziesiątkę. Nie wiem kto tu będzie bardziej zmotywowany, ale wyczuwam tu remisik, który nie zadowoli ani jednych ani drugich. W pryzmacie ostatnich meczy, trochę lepiej wygląda Mlada, ale grają na wyjeździe więc wszystko nam się tu optymalizuje w kierunku wyrównanego , ciezkiego meczu.
Żadnego remisu ???? no cóż, może w następnej kolejce się uda :cool:
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Tu bym się trochę nie zgodził, że dla Dukli i Vervy jutrzejszy mecz i każdy kolejny są o nic, bo jeśli jeszcze mają nadzieję, to dosłownie każdy punkt jest na wagę złota, w końcu najpierw jest grany playout najgorszej czwórki a tam punkty zostają po sezonie zasadniczym. Owszem, raczej na pewno wszystkie ekipy powyżej wspomnianej dwójki nie dadzą się dogonić, niemniej gdyby udało się zbliżyć na 4-6 punktów to w playout kto wie kto wie. Ale na dzień dzisiejszy i orzez pryzmat sezonu to Dukla i Verva zagraja baraż z dwiema najlepszymi ekipami zaplecza.
Co do braku Ruzicki w kadrze, czy innych to spokojnie, oewnie ktoś jeszcze wyoadnie z kontuzja i beda dodatkowe powołania.
Z perspektywy Ocelari dziś świetny news - Marcinko przedłużył kontrakt o kolejny rok :)
A już jutro przyjeżdża Sparta, czyli klasyk i to co Tygryski lubią najbardziej :) liczę na sporo bramek i wielkie emocje :)
Generalnie ciężki tydzień dla Hutników, jutro Sparta, w piątek derby w Ostravie a w niedziele Hradec. Może to byc kluczowy tydzień w walce o pozycję wyjściową do play off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja niestety nie wyrobiłem się z tą kolejką i obawiam się, że jeśli kolejki będą rozgrywane w tygodniu to może się to częściej powtarzać.
Od piątkowej kolejki chyba również pobawię się w asystentów i wrzucę coś, to będziecie mogli zagrać odwrotności ???? bo ile razy postawię, że zapunktuje to nie ma punktu nawet lider kanadyjki w meczu w którym pada 8 bramek, a jeśli dam, że nie zapunktuje to akurat ten koleś &quot;macza palce&quot; przy jedynej bramce meczu. Spróbuję odwrócić to fatum
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam ????
Jutro zapowiada się ciekawa kolejka, więc czas na rozkminy ????
Litvinov - Sparta bez remisu @ 1.41 fortuna✅
Zacznę od tego spotkania,bo uważnie śledziłem mecze obu ekip w poprzedniej kolejce i najłatwiej wyciągnąć mi wnioski. Litvinov zagrał z Jihlavą fatalnie. Nie wiem co tam się dzieje w szatni,ale coś jest nie tak. Trzeba przede wszystkim popracować nad głową i motywacją! Potrafią powalczyć na wyjeżdzie z liderem z Pilzna, wpakować im 4 gole,a potem totalna padaka u siebie. Aż ciężko mi tutaj wyciągnąć jakieś pozytywy w kierunku Litvinova...no może poza Lukesem i Kantorem. Na pewno jest potencjał w tej drużynie,ale czy będą w stanie poukładać to wszystko na jutro i rozegrać wyrównane spotkanie na tle zmotywowanego przeciwnika...wątpię
Sparta mimo porażki w Werk Arenie zagrała bardzo przyzwoite spotkanie. Nie strzelili bramki,ale na tle mocnego przeciwnika pokazali solidną, poukładaną grę. Mało kar, dobra taktyka, sporo szans w ataku. Na Ocelari nie starczyło,ale na Litvinov powinno wystarczyć.
Lukes @ 1.70⛔
Michalek @ 1.90✅
Vitkovice - Ocelari Trinec / podwójna szansa 0-0 @ 1.88⛔
Derby ! Dla mnie trudny mecz do typowania zwycięzcy. Raczej mecz walki z niskim wynikiem i dużym prawdopodobieństwem remisu
Pardubice - Mlada Boleslav / obie drużyny strzelą 2+ @ 1.88✅
Pardubice zwyżkują...a i Mlada się obudziła.Jestem ciekaw tego meczu,jednak coś mi mówi,że mimo solidnych bramkarzy zobaczymy tutaj sporo goli. Obie drużyny nastawione ofensywnie a w Pardubicach ostatnio pada sporo bramek...
Troncinsky @ 2.00⛔
Kotvan@ 2.08⛔
Do meczy Liberca i Komety podchodzę ostrożnie,mimo,że wydają się być zdecydowanymi faworytami.
Tutaj jednak jak zawsze warto spróbować
Bakos /kb+ @ 1.70✅
Erat / gol @ 3.40⛔
W meczu Pilzno - HK kusi mnie remis po 1 tercji;) @ 2.51✅
Co Wy na to? Piszcie posty, komentarze,dawajcie lajki, reputy ;) Niech temat żyje,a może kiedyś trafimy wszystko na zielono ????
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Liberec - Ołomuniec @1.61
Litvinov - Sparta @1.80
Kometa - Zlin @1.65
Jihlava - Chomutov @2.40
Pardubice - Mlada X @4.05
Pilzno - Hradec X @4.05
Vitkovice - Ocelari X @4.05
Narazie takie pierwsze przemyślenia, zastanowie się nad podpórkami do tych remisów i poleci analiza dzisiaj pod wieczór lub jutro z rana, myślę, że można skleić jakiś rozsądny kupon ????
_____________________________________________________________________________
Na dzień dzisiejszy postanowiłem zagrać sobie takie mecze: (zaktualizowane kursy)

Pirati Chomutov lub remis @1.52 / Fortuna

Gospodarzami meczu jest jedna z dwóch najsłabszych drużyn, a mianowicie Jihlava, która jest beniaminkiem. Wiedzie im się w najwyższej lidze słabo i wraz z Litvinovem są pretendentem do spadku. Chomutov są pozycję nad nimi, ale w przeciwieństwie do gospodarzy to oni mają jeszcze szanse wygrzebać się z dołka i rzutem na taśmę wejść do playoff co da im pewny luz i utrzymanie. Gospodarzom bardzo rzadko udaje się wygrać z Piratami, a w tym sezonie ich bilans to dwa remisy i wygrana dzisiejszych gości. Teoretycznie typowałbym zwycięstwo gości, ale martwi mnie wzrost kursów więc bez ryzyka zagram sobie z remisem, moim zdaniem gospodarze nie mają argumentów aby wygrać ten mecz po trzech tercjach. Piraci tracą raptem dwa punkty to bezpiecznego miejsca więc kiedy zapunktować jak nie w meczu z outsiderem.
Sparta Praga @1.87 / Fortuna

Gospodarze to dno i kilometr mułu. Nawet u siebie ogoliła ich najsłabsza Jihlava. Jeśli nic nie zmienią w swojej grze to polecą pewnie do drugiej ligi, podobnie jak Karlove Vary rok temu. Cudu być nie powinno, a obowiązkiem Prażan jest wygrana, bo jest jeszcze szansa na miejsca 1-6, gdzie mają 3 punkty straty do Ołomuńca. Co jak co, ale Sparta to jednak pół klasy lepszy zespół i mają jeszcze o co grać, (chociaż gospodarze poniekąd też potrzebują punkty do playout). Ciężko powiedzieć czy gospodarze coś poprawią w swojej grze, ale w moim mniemaniu raczej w to wątpię. Sparta must win!

Kometa Brno @1.65 / Fortuna

Zlin jest raczej drużyną własnej tafli, tam są groźni, a wyjazdowo pokazali w Libercu formę dostając 7 do jaja. Kometa jest dużo lepszym zespołem, a barany mogą spaść jeszcze do playoutów, ale wątpię czy dzisiaj coś przywiozą z brna. Zlin będzie do końca walczył o playoff, ale raczej u siebie. Kometa u siebie powinna ten mecz ogarnąć. Mogą powalczyć z Vitkovicami i Trzyńcem o trzecie miejsce, a wiadomo im wyżej tym słabszy rywal w playoff.
Liberec @1.62 / Fortuna

Białe Tygry się w końcu przebudziły i powoli wspinają się do góry, są jeszcze w playout dlatego za wszelką cenę muszą łoić innych, zwłaszcza u siebie. Ostatnie trzy mecze to gwałty na Litvinovie, Komecie i Zlinie, gdzie w kazdym meczu pokryli handi -3.5 . Dzisiaj się nie spodziewam już masakry, ale wygrać powinni. Goście na ostatnie 5 meczy to 3 porazki i jedna po dogrywce.

Mlada X2 @1.69 / Fortuna

Pardubice raczej tego nie wygrają, Mlada potrzebuje punkcików do playoff bo są na granicy. Gospodarze dość wysoko, ale to raczej nie zasługa umiejętności, a raczej woli walki. Nie spodziewał bym się tu wygranej Pardubic. Mlada ostatnio ograła Zlin na cieżkim terenie, więc chyba wszystko idzie ku spokojnemu utrzymaniu.

Vitkovice - Trzyniec Remis @4.05 / Fortuna

Podobny potencjał druzyn ze wskazaniem na gości. Gospodarze w tym sezonie zaskakują wysoką pozycją. Myślę, ze drużyny podzielą się tutaj punktami. Mecz powinien być bardzo wyrównany.
Hradec Kralove lub remis @1.77 / Fortuna
Goście nie są bez szans. Pilzno już raczej z pewnym pierwszym miejscem po rundzie zasadniczej, ale Hradec jest przeciez vice-liderem. Pilzno u siebie jeszcze bez porazki, no ale kiedy jak nie teraz...? Tylko Mountfield jest w stanie ograc ich na własnym terenie. Ostatni mecz w grudniu to 6:0 dla dzisiejszych gości. Dopatrywałbym się tutaj mimo wszystko niespodzianki i brak pełnej puli punktów dla Pilzna
Stawka: 10 zł
Kurs: 92.04
MW: 809.95
Ja gram sobie za przysłowiową dyszkę ;)
Mocno w kratkę dzisiaj :/ Znowu cała kolejka bez żadnego remisu :eek: No nic, próbujemy znowu w następnej kolejeczce
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
1 461

123pro123

Użytkownik
to ja zacznę od punktacji kanadyjskiej, a później parę słów o moim zdaniu na tę kolejkę
wszyscy na +0.5
Vitkovice - Lev J. @1.75⛔
Trzyniec - Adamsky M. @1.90⛔
Chomutov - Vondrka M. @1.60⛔
Sparta - Buchtele J. @1.75✅
Hr. Kralove - Koukal P. @1.67⛔
Kometa - Hruska J. @1.90✅
Olomouc - Las M. @2.31⛔
Liberec - Bakos M. @1.70✅
Pardubice - Marosz R. @1.75⛔
Czyli kanadyjka jak zwykle ;)
wszyscy zawodnicy to jedni z najaktywniejszych w swoich zespołach i w całkiem niezłej dyspozycji, obawiam się tego Lasa najbardziej, ale stawiam, że Olomuniec coś strzeli, więc może akurat to ten zawodnik lub da chociaż asystę. Obawiam się również o gole dla Trzyńca, no ale próbuję.
Vitkovice - Trzyniec 1 DNB @1,81⛔
Myślę, że gospodarze nie dadzą się pokonać, a już na pewno nie sądzę, aby nie zdobyli tutaj ani punktu. Jest o co walczyć bo obie ekipy dzieli zaledwie punkt w ligowej tabeli, więc spodziewam się prawdziwej wojny, co za tym idzie myślę, że nie będziemy oglądać tutaj wielu bramek. Zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu, ale wydaje mi się, że powinno wejść. Mam kilka typów na ten mecz, jednak trzymam się pierwszej myśli
Jihlava - Chomutov 2 DNB @1.97⛔
Tutaj także skorzystam z opcji ze zwrotem. Nie mogę zagrać inaczej niż na zwycięstwo Piratów. H2H na korzyść gości, lekka przewaga również chyba po ich stronie. Mecz pewnie na styku, ale myślę, że Piraci chcą sobie zapewnić jeszcze te play off by choć na chwilę przedłużyć sobie nadzieję, że być może ten sezon jeszcze nie jest stracony
Litvinov - Sparta 2 @1.81✅
Czyste zwycięstwo gości w 60 minutach, kurs bardzo ładny a Litvinov gorzej niż słaby. Mimo trudnego sezonu Sparta ten mecz powinna bezproblemowo rozstrzygnąć na swoją korzyść. Gospodarze przegrywają wszystko i z każdym więc musieliby się naprawdę mocno postarać, by zaskoczyć Spartę.
Pilzno - HK 1 DNB @1.64✅
Po raz kolejny w tej kolejce wspomagam się opcją DNB. Myślę, że w spotkaniu na szczycie górą będą gospodarze, którzy mimo iż mają wciąż jeszcze bezpieczną przewagę, to dziś ostatecznie rozwiążą kwestię pozycji lidera i zwycięzcy sezonu zasadniczego. Jeśli dziś wygrają to sezon mogą dokończyć na pół gwizdka i zapewne będą do tego dążyć. Zwycięstwo da też pewnego rodzaju przewagę psychologiczną. Liczę na świetny mecz
Kometa - Zlin 1 @1.65✅
Myślę, że gospodarze nie będą dziś zbyt gościnni. Ostatnie 3 mecze to 3 porażki, a tuż przed nimi zwycięstwo właśnie ze Zlinem. Historia powinna więc zatoczyć koło, a Kometa powinna wrócić na zwycięski szlak. Świetna okazja na przełamanie. Zlin na wyjazdach w kratkę, a Kometa wciąż bardzo blisko 3 pozycji przed PO. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy
Liberec - Olomouc 1 @1.62✅
Tutaj również gospodarze nie powinni mieć problemów z wywalczeniem pełnej puli. Są mocni na swoim lodzie, a przeciwnicy w tym roku na wyjeździe odnotowali same porażki. Oczywiście ta seria pewnie kiedyś się skończy, ale chyba nie dziś. Tygrysy jeśli mają ambicję zagrać o coś więcej niż obrona przed spadkiem mają obowiązek wygrać ten mecz
Pardubice - Mlada B. 1 @2.01✅
W ostatnim spotkaniu również stawiam na zwycięstwo gospodarzy. W tabeli bardzo ciasno a dzięki paru ważnym zwycięstwom Dynamo ma teraz bardzo dobrą pozycję do tego aby jednak powalczyć o PO. Obie ekipy dzieli zaledwie 2 punkty i moim zdaniem są to teamy na podobnym poziomie. Oba nieco niefrasobliwe w defensywie co zapowiada nam ciekawy i bogaty w bramki mecz. Zastanawiałem się nad DNB, ale tak jak w pierwszym przypadku stawiałem na pierwszą myśl, tak też czynię i tutaj
pozdrawiam i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
44 kolo ????
Sparta Praha / over 4.5 - HC Skoda Pilzno @ 3.30 fortuna ⛔ ( edit: 2-4 i ciekawy mecz ???? )
W niedzielnym spotkaniu w O2 Arenie spodziewam się ciekawego meczu i bramek. Obie drużyny spory potencjał ofensywny. Sparta dopiero teraz zaczyna nabierać kształtu pod ręką Vyborneho. Ostatnio widzimy zaangażowanie całej ekipy i raczej ofensywną taktyke. Aktywni Buchtele, Jarusek, Pech, Forman...w obronie Michalek, Daloga...do tego filar Sparty Jarek Hlinka. Wyklarował się ten zespół i przed play off będzie chciał pokazać swoje aspiracje. Tym bardziej z liderem
Pilzno ma już raczej w kieszeni puchar Prezydenta i myślę,że teraz mogą trochę odpuścić..Po wygranej z HK umocnili się na tyle,że pewnie przyjdą słabsze mecze,szczególnie wyjazdowe z mocnymi przeciwnikami. Pilzno ma jednak spory potencjał ofensywny i pewnie coś ustrzelą, bo Mertl ✅ (2 gole/asysta) i Gulas ✅ (asysta) będą chcieli punktować.
Nie wiem czy jutro wystąpi Marcinko,ale jeśli nie,to warto coś zagrać w kierunku Rakosa, Petruzalka ✅ (asysta/ i zwycięski karny ????), Chmielewskiego ✅ / gol . W derbach bardzo aktywni. W sumie to Trinec po ciężkich spotkaniach i z HK różnie może być, ale wyglądali naprawdę dobrze z Vitkami.
Zakładając,że Zlin i Chomotov powalczą u siebie to może warto wrzucić kb+
Bukarts @ 1.58✅ / 2 asysty
Vondrka @ 1.62✅ / gol
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 461

123pro123

Użytkownik
No to jedziemy dalej. Na jutro pogram troche na niespodzianki, bo ostatnio cos ich nie bylo zbyt wiele. W niektorych przypadkach nie sa to moze nieespodzianki wielkiego kalibru, a raczej jedne z mozliwych scenariuszy bo trzeba przyznac ze w zadnym meczu nie widze zdecydowanego faworyta, moze poza spotkaniem w Olomuncu
Zlin - Jihlava 02 @2.12⛔
Mysle, ze Dukla, ktora ostatnio notuje przyzwoite wyniki jutro kolejny raz nas zaskoczy. Buki faworyzuja mocno Zlin ale jakos mnie to nie przekonuje. Ostatnio troche poprzegrywali, dali sie ograc u siebie Mladej, meczu moze i nie przegraja, ale opcja na Dukle z remisem po takim kursie bardzo kusi i wcale nie jest tak nierealna. Jihlava zbiera te punkciki i choc nie ma juz w zasadzie szans na PO to jednak udalo sie wyprzedzic Litvinov i opuscic ostatnie miejsce. Mysle ze remis jak najbardziej w zasiegu Dukli
Olomouc - Litvinov 1 @1.65✅
Jak na ten moment to swietny kurs na to zdarzenie. Litvinov tragiczny i nic nie zapowiada aby przed koncem sezonu zasadniczego mieli wspiac sie jeszcze w gore w tabeli. Najpewniej skoncza juz na tej ostatniej pozycji. Dla gospodarzy sytuacja wciaz niejasna, w tabeli ciasno i kazdy jeszcze chce uniknac play out wiec punkty na pewno sie przydadza i w Olomuncu nikt zapewne nie watpi, ze jutro bedzie ich juz o 3 wiecej
Chomutov - Kometa - pierwsza druzyna zdobedzie +2.5 bramki @2.02⛔
Chcialbym postawic na Piratow, ale obawiam sie ze mistrz Czech na ten moment to zbyt wysoka polka, ale jednak oczekuje otwartego fajnego meczu i mam nadzieje bogatego w bramki. Ostatnio nie punktowal Vondrka, wiec byc moze teraz sie to uda. Stawiam jednak ze Piraci wyjda jutro z dobrze nastawionymi celownikami. Po cichu licze nawet na niespodzianke i odprawienie mistrza z kwitkiem
Sparta - Pilzno 1 dnb @1.81⛔
Kontynuuje swoja mysl z poprzedniej kolejki. Pilzno wygralo mecz za 6 pkt i teraz moga nieco spuscic z tonu. Mysle ze Sparta jutro poradzi sobie z wymeczonymi na pewno goscmi, ktorzy w nogach beda mieli wczorajszy mecz z HK. Gospodarze jutrzejszego spotkania w zasadzie juz od poczatku ostatniego spotkania kontrolowali jego przebieg i mogli pozwolic sobie na madre gospodarowanie silami wiec sadze ze beda jutro o jedno tempo szybsi. W razie czego biore opcje zwrotu w przypadku remisu
Mlada - Liberec zwyciestwo 1 @1.78⛔
Tutaj mysle ze gora rowniez beda gospodarze, lecz nie bede zabezpieczal sie zwrotem. Zagram natomiast opcje ich wygranej nawet po dogrywce lub karnych. Liberec ostatnio swietna dyspozycja, ale uwazam ze jutro zostana zastopowani. Glownie dlatego ze swietna serie zwyciestw i to efektownych odnotowali na wlasnym lodzie. Jutro przyjdzie im wystapic w roli gosci. Obie ekipy dziela jedynie dwa punkty. Spodziewam sie prawdziwej wojny ze wskazaniem na gospodarzy
Trzyniec - Hradec Kralove liczba bramek - 4.5 @ 1.98✅
Tutaj natomiast mysle ze beda prawdziwe hokeojowe szachy. Obie ekipy przesadnie nie overuja w tym sezonie. HK wrecz mozna odniesc wrazenie probuje grac pilkarskie wyniki bazujac na swietnie zorganizowanej defensywie i strzelajac 1-2 bramki. Mysle ze kto pierwszy strzeli ten bedzie mial wiecej szans na wygrana a niewykluczone ze bramka strzelona jako pierwsza bedzie zarazem ta ostatnia. Przypomne tylko ze obu ekipom ta sztuka udala sie nie tak dawno. Spodziewam sie niskiej liczby bramek i mysle ze linia 4.5 to dosc rozsadny i mozliwy scenariusz
Pozdrawiam i powodzenia
E:
Blisko bylo, ale jednak wiekszosc czerwono. Liberec juz w gornej polowce tabeli, koncowka sezonu bedzie niesamowita ;) a teraz na NHL ALL STAR GAME ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
No to jedziemy dalej. Na jutro pogram troche na niespodzianki, bo ostatnio cos ich nie bylo zbyt wiele. W niektorych przypadkach nie sa to moze nieespodzianki wielkiego kalibru, a raczej jedne z mozliwych scenariuszy bo trzeba przyznac ze w zadnym meczu nie widze zdecydowanego faworyta, moze poza spotkaniem w Olomuncu
Zlin - Jihlava 02 @2.12
Mysle, ze Dukla, ktora ostatnio notuje przyzwoite wyniki jutro kolejny raz nas zaskoczy. Buki faworyzuja mocno Zlin ale jakos mnie to nie przekonuje. Ostatnio troche poprzegrywali, dali sie ograc u siebie Mladej, meczu moze i nie przegraja, ale opcja na Dukle z remisem po takim kursie bardzo kusi i wcale nie jest tak nierealna. Jihlava zbiera te punkciki i choc nie ma juz w zasadzie szans na PO to jednak udalo sie wyprzedzic Litvinov i opuscic ostatnie miejsce. Mysle ze remis jak najbardziej w zasiegu Dukli
Olomouc - Litvinov 1 @1.65
Jak na ten moment to swietny kurs na to zdarzenie. Litvinov tragiczny i nic nie zapowiada aby przed koncem sezonu zasadniczego mieli wspiac sie jeszcze w gore w tabeli. Najpewniej skoncza juz na tej ostatniej pozycji. Dla gospodarzy sytuacja wciaz niejasna, w tabeli ciasno i kazdy jeszcze chce uniknac play out wiec punkty na pewno sie przydadza i w Olomuncu nikt zapewne nie watpi, ze jutro bedzie ich juz o 3 wiecej
Chomutov - Kometa - pierwsza druzyna zdobedzie +2.5 bramki @2.02
Chcialbym postawic na Piratow, ale obawiam sie ze mistrz Czech na ten moment to zbyt wysoka polka, ale jednak oczekuje otwartego fajnego meczu i mam nadzieje bogatego w bramki. Ostatnio nie punktowal Vondrka, wiec byc moze teraz sie to uda. Stawiam jednak ze Piraci wyjda jutro z dobrze nastawionymi celownikami. Po cichu licze nawet na niespodzianke i odprawienie mistrza z kwitkiem
Sparta - Pilzno 1 dnb @1.81
Kontynuuje swoja mysl z poprzedniej kolejki. Pilzno wygralo mecz za 6 pkt i teraz moga nieco spuscic z tonu. Mysle ze Sparta jutro poradzi sobie z wymeczonymi na pewno goscmi, ktorzy w nogach beda mieli wczorajszy mecz z HK. Gospodarze jutrzejszego spotkania w zasadzie juz od poczatku ostatniego spotkania kontrolowali jego przebieg i mogli pozwolic sobie na madre gospodarowanie silami wiec sadze ze beda jutro o jedno tempo szybsi. W razie czego biore opcje zwrotu w przypadku remisu
Mlada - Liberec zwyciestwo 1 @1.78
Tutaj mysle ze gora rowniez beda gospodarze, lecz nie bede zabezpieczal sie zwrotem. Zagram natomiast opcje ich wygranej nawet po dogrywce lub karnych. Liberec ostatnio swietna dyspozycja, ale uwazam ze jutro zostana zastopowani. Glownie dlatego ze swietna serie zwyciestw i to efektownych odnotowali na wlasnym lodzie. Jutro przyjdzie im wystapic w roli gosci. Obie ekipy dziela jedynie dwa punkty. Spodziewam sie prawdziwej wojny ze wskazaniem na gospodarzy
Trzyniec - Hradec Kralove liczba bramek - 4.5 @ 1.98
Tutaj natomiast mysle ze beda prawdziwe hokeojowe szachy. Obie ekipy przesadnie nie overuja w tym sezonie. HK wrecz mozna odniesc wrazenie probuje grac pilkarskie wyniki bazujac na swietnie zorganizowanej defensywie i strzelajac 1-2 bramki. Mysle ze kto pierwszy strzeli ten bedzie mial wiecej szans na wygrana a niewykluczone ze bramka strzelona jako pierwsza bedzie zarazem ta ostatnia. Przypomne tylko ze obu ekipom ta sztuka udala sie nie tak dawno. Spodziewam sie niskiej liczby bramek i mysle ze linia 4.5 to dosc rozsadny i mozliwy scenariusz
Pozdrawiam i powodzenia
Ja jednak ostrożnie podchodzę do meczu w Olomoucu. Litvinov się wzmocnił,czara goryczy może się przelała i zagrają dobry mecz. Liberec z Mladą raczej powalczy. Zlin trudno ograć na ich lodzie i wątpię,że uda się to Dukli. Tutaj idąc w stronę Jihlavy to Cahotsky kb+ @ 1.75
Trzymam kciuki za Piratów, ale coś mnie remis kusi ;)
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Podobnie jak 123pro123 sądzę, że Dukla jest w stanie urwać punkciki w Zlinie, bo dosyć dużo ostatnio tych remisów w regulaminowym czasie notowała. Zlin to żaden potentat by bez problemowo ograć outsidera. Mecz pewnie będzie wyrównany, no chyba że gospodarze szybko sobie ułożą go pod siebie. Warto zauważyć, że Dukla ma zdecydowanie najmniej kar zebranych w sezonie, więc Zlin nie będzie miał pewnie wielu okazji by wykorzystać przewagi, z resztą jest bardzo kiepski w wykorzystywaniu przewag, Dukla zaś najgorsza w lidze pod tym względem. Niestety obawiam się jednak, ze piękna seria Jihlavy musi się skończyć, a Zlin jednak też musi się przebydzić, zwłaszcza u siebie by nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, wszak balansują na krawędzi Play Out i barażu o playoff (ach to czeskie Predkolo ???? ). Poza tym jednak Kasik to uznana firma i może dziś &quot;zasunać roletę&quot; w bramce. W poprzednich wzajemnych spotkaniach padało mało goli i dziś chyba będzie podobnie.
Rozpędzona ostatnio Kometa znów miała jakieś zderzenie z obcym ciałem niebieskim i nieco wypadła z toru lotu, porażka po walce z HK, później dwukrotnie solidne bęcki na wyjazdach na północy Czech. Owszem ostatnia kolejka dosyć łatwe zwycięstwo ze Zlinem, ale kimże jest ten Zlin....Ciekawe jak dzisiaj wypadną w Chomutovie, który wydawało się, że wraca na dobry tor, jednak znów jakaś taka gra w kratkę. Piraci mają jednak bardzo dobry bilans z Kometą i w tym upatruję dla nich szansy. Chyba jednak najlepiej będzie w tym meczu wybvrać coś na bramki by myślę że 4-5 bramek powinno wpaść. W Komecie chetnie stawiam na body Krejcika, bo jest to ofensywnie nastawiony obrońca, a kurs zawsze na niego nieco ponad 2, dziś jednak 1,82 co i tak jest dobrym kursem do małego AKO.
Podobnie jak rybarz uważam że w praskiej O2 Arenie będzie dziś dobry mecz. Mimo, ze Pilzno ma ostatnimi czasu patent na Prażan, to jednak wyjazdowo nie są tak porywajacym zespołem jak na lidera. Są po ciężkim i prestiżowym meczu, przewaga spora, nic nie muszą. Z kolei Sparta od pięciu meczy zaczyna wyglądać coraz solidniej, pewne zwycięstwa na taflach outsiderów, dobry mecz w Trzyńcu, odczarowane Vitkovice i pokonany po walce HK. Może i zespół nie porywa, ale chyba idą w dobrą stronę, dodatkowo ciągle się wzmacniają nowymi-starymi graczami. Najpierw wrócił Buchtele i już zaczął rzadzić - pierwszy mecz gol i dwie asysty, w Werk Arenie gol, jednak nieuznany i słusznie, bo ewidentnie kopnął krązek, co widać w powtórce i dziwi mnie ze komisja ligi twierdzi, ze gol miał być uznany a wideoarbitra zawiesili. No ale cóż, w komisji siedzą same klauny, cytując właśnie Buchtelego, który za te słowa o wideoarbitrze dostał karę finansową. Oprócz niego do Sparty wraca też Repik, więc skład wygląda coraz ciekawiej. Myślę, że Sparta będzie coraz groźniejsza i może okazać się czarnym koniem obok Liberca, zwłaszcza że wszystko jest możliwe, gdyż miejsca 6-12 dzielą zaledwie 3 punkty, więc roszady będą co kolejke.
Apropos Liberca to Tygrysy odzyskały ostatnio pazury - maraton czterech meczy u siebie i komplet punktów ze stosunkiem bramek 21-3!! To robi wrażenie. Dziś jednak wyjazd i to ciężki, bo pojedynek derbowy z Mladą, która ostatnio też zaczęła punktować. H2H na korzyść Liberca i mimo wszystko chyba jednak nie powinni dzisiaj przegrać. Wyraźnie poprawili grę obronną, która była ich największą bolączką, w ofensywie widać chemię i głód bramek. Mlada jednak jest dosyć chimeryczna. Ostatnio dobrze pokazywał się w Libercu Lakatos - dziś kurs na niego 2, myślę, że kuszący.
O meczu Ołomuńca z Litvinovem nie ma się co wiele rozwodzić, każde inne rozstrzygnięcie niż trzypunktowe zwycięstwo Kogutów będzie sensacją. Zwłaszcza, że godpodarze ostatnio notują dołek, a punkty są na wagę złota, bo za plecami cały peleton, chetnych na Play Off. Verva seria 10 porażek z rzędu - to mówi samo za siebie..... Aczkolwiek pozyskali właśnie trzech zawodników m.in. byłego zawodnika Ołomuńca - Juraja Mikusa, który przychodzi z KHL ze Slovanu Bratysława by pomóc w utrzymaniu Vervy. Może ukłuje byłą drużynę?
Na koniec &quot;mój&quot; mecz, czyli Stalownicy w boju o drugie miejsce (a właściwie o przybliżenie się na punkt) właśnie z drugim Mountfieldem HK. Sam nie wiem co myśleć o tym meczu, bo strasznie nie lubię starć z HK, jakoś nie leży ta ekipa Trzyńcowi, niezbyt dobrze wspominam starcia z tym zespołem. Co mnie bardzo cieszy poprawiła się gra obronna Ocelari - ze Spartą na zero (już myślałem, że nie dożyję tej chwili ;)), z Vitkami tylko jadna dosyć przypadkowa bramka. Coś mi się wydaje, ze dziś może być znów bardzo wyrównany, taktyczny mecz jak z Prażanami. HK to solidna, najlepsza defensywa w lidze. Mecz ważny, można rzec o 6 punktów, więc raczej cel uświęci środki. Nie wiem czy zagra Marcinko, a to kluczowy gracz, absorbujący uwagę pod bramką i w końcu drugi najlepszy w punktacji Ocelari. Wrócił za to Petrużalek, Rakos po kontuzji aktywny i głodny gry. Świetnie pokazują się też młodzi wychowankowie bracia Kovarcik i Cienciala. Chyba bym tutaj spróbował kursu na bramki w pierwszej tercji. Czuję że Trzyniec jak to ma w zwyczaju od razu rzuci się na rywala by ustawić mecz więc albo sami coś wbiją, albo....dostaną coś z kontry...
Chomutov - Kometa liczba bramek (60min) powyżej 4,5 - kurs 1,68
Sparta - Pilzno gospodarz nie przegra - kurs 1,44
Zlin - Jihlava podwójna szansa na gospodarzy - kurs 1,45
Mlada Boleslav - Liberec gość nie przegra - kurs 1,57
Olomouc - Litvinov gospodarze strzelą powyżej 2,5 bramki - kurs 1,45
Trzyniec - Hradec Kralove liczba bramek (60 min) poniżej 5,5 - kurs 1,5
Kurs łączny 11,98, stawka przysłowiowa dyszka - 105,42 EWK
Punktacja kanadyjska over 0,5
Vondrka 1,62
Krejcik 1,82
Buchtele 1,8
Lakatos 2
Kurs 10,67 ot tak za &quot;piątaka&quot; 46,68
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Coś na jutro:
Sparta - Brno 1X 1.45 ✅
Prażanie 3 punkty nad strefą spadkową, ale również 3 punkty do &quot;6&quot; bez konieczności play-out. Spodziewam się zaciętego meczu, nie wykluczam dogrywki.
Mountfield - Olomouc 1 1.55 ✅
Olomouc zbytnio nie radzi sobie z drużynami z czołówki na wyjazdach. Dla gospodarzy świetna okazja do zgarnięcia pełnej puli po ostatnich 2 porażkach, tym bardziej, że Trzyniec punktuje w meczach z trudnymi rywalami.
Vitkovice - Chomutov X2 1.9 ⛔
Gospodarzy widziałem kilkukrotnie na żywo i pisałem już o tym wcześniej - technicznie najsłabsi z czołówki (jeśli można o nich mówić, że są czołówką - w tym roku o nią zahaczają). Bazują na ambicji i zaangażowaniu.
Tutaj szukam niespodzianki - Vitkovice w lekkim kryzysie. Do czwórki raczej nie wskoczą, poza piątkę nie wypadną. Chomutov walczy o play-out. A jak pokazuje H2H z poprzednich sezonów - nie zdarzyło się, by nie wygrali z Vitkovicami choć raz w sezonie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
Sparta Praha (zwycięzca) - Kometa Brno @ 1.85 fortuna
Jeszcze niecały miesiąc temu twierdziłem,że Sparta nie ma potencjału na walkę o najwyższe cele. No i chyba włodarze klubu też tak stwierdzili,bo Sparta bardzo się wmocniła. Do ekipy dołaczył Daloga z Kunlun, Buchtele i Repik ze Slovana,no i teraz kolejne wzmocnienie w postaci centra Petra Holika z Mladej.( edit: sorki,Holik w Komecie ,zle doczytałem,Nemec w Mladej) Pomijam Laco,który przegrał walkę w bramce z Aittokallio. Sparta nie żartuje przed play offami i patrząc jeszcze przez pryzmat doświadczenia i warsztatu Vyborneho ,to zaczyna naprawdę dobrze to wyglądać. Uważam tak mimo niedzielnej porażki z Pilznem. Wynik dla Sparty nie korzystny,ale było to bardzo wyrównane spotkanie. Sparta tylko 4 kary za mecz,a mimo to w osłabieniu w ciągu minuty dostali 2 facki o_O Wyrównali,ale w 3 tercji zabrakło szczęścia
Co do Komety,to już zdawało się,że pocisną w górę tabeli...a tu klaps! posypały się kontuzje i posypały się wyniki. Jutro podobno wraca już Necas i Gulasi i to na pewno dobre info w stronę Komety. Wydaje mi się jednak,że na obecnym etapie sezonu, to Sparta jest w tym pojedynku faworytem. Warto też zaznaczyć,że w dotychczas rozegranych 3 spotkaniach między tymi ekipami w tym sezonie zawsze wygrywali gospodarze
Pilzno (-1.5) - Mlada Boleslav @ 1.91
Mam świadomość,że Pilzno lideruje w tabeli z dużą przewagą. Wydawało mi się,że trochę odpuszczą grając wyjazd ze Spartą...Nie odpuścili! Jutro u siebie,gdzie potrafią miażdzyć przeciwników,grając bez presji,mocni w PP,to dla kibiców powinni zdecydowanie wygrać. Mamy jeszcze jedną kolejkę przed olimpijską przerwą i liczę,że powołani do reprezentacji Mertl i Gulas zagrają dobre spotkanie i nie będą się oszczędzać. Potencjał jest nieporównywalny do przeciwnika. Nie doczytałem się jakichś znaczących braków w Pilznie... Na przeciw słabiutka,bez pomysłu Mlada. Do tego Maxwell poległ po świetnej serii,bo Liberec zaaplikował mu 3 gole w 13 min i musiał pojechać na ławe. Odszedł Holik do Sparty.To raczej nie pomoże Mladej. Do tego ten Kyhos który raczej potrafi drużynę położyć niż podnieść...Stawiam zdecydowanie na gospodarzy
Podobnie jak kolega jinx uważam,że Piraci nie są na straconej pozycji. Bukmacherzy uważają jednak inaczej i może warto to wykorzystać ;) Liberec na fali z przymęczonym Trincem, choć zwycięską serię Ocelari trzeba podkreślić!...hmmm? Litvinov,który w końcu powinien przerwać złą passe...
Ogólnie kursy wysokie na jutrzejszą kolejkę i jeszcze będzie trzeba coś pokombinować. Jak fortuna wystawi kursy na zawodników,to coś dorzucę,bo jutro czuję overova kolejkę;)
Kvapil @ 1.55
Bednar @ 1.58
Pech @ 1.67
Kolejka na ⛔
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom