>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
reflex 103

reflex

Użytkownik
Panowie tak sobie czytam i czytam i troche mnie to juz wszystko bawi. Po co Wy sie klocicie kazdy z Was ma swoje zdanie i tyle. Ja dorzuce kilka groszy ode mnie. Rozniebywa nie jest prawda to co piszesz, ze kazdy jest w plecy i kazdy przegrywa bo to mit i to w dodatku nieprawdziwy. Wierz mi, ze sa ludzie, ktorzy potrafia wygrywac fajne sumki ale fakt faktem sa i tacy, ktorzy wszystko wtapiaja. Podzielilbym to cale spoleczenstwo na 4 grupy:
a) nalezy do niej 80% gracze, ktorzy przeleja 100zl i sie bawia nic nie wiedzac ale graja co moze wepchnac ich w konsekwencji w nalog.
b) 10% gracze, ktorzy obracaja kwotami do 1000zl robia powierzchowne analizy i czasem jest plus a czasem minus. Oni sa juz wkreceni i tez moga isc w strone nalogu.
c) 9% Gracze, ktorzy podchodza do tego powaznie analizuja spotkania dlugo z wielu aspektow i podchodza do tego z mozgiem. Nie liczy sie dla nich ilosc a jakosc. Bo wierzcie mi ale perelki mozna wypatrzec. Ich budzety sa wieksze i obrot gotowka jest znaczny. W tej grupie sa zawsze ludzie, ktorzy miesiac w miesiac sa na plusie tylko pytanie czy jest to 1000zl czy 10,000zl wszystko zalezy od stawek. Dla potwierdzenia jest wielu graczy nawet na forum, ktorzy maja yield dodatni przez kilka miesiecy lub w perspektywie roku wiekszosc miesiecy maja zielonych co daje zysk, wiec macie odpowiedz czy fachowcy dla, ktorych takie fora to strata czasu rowniez maja problemy z posiadaniem tak owego.
d) 1% Ludzie, ktorzy maja dostep do fixow badz je bezposrednio ustawiaja.

Tak wiec odpowiedz brzmi tak ale to tak to zaledwie 10% z calej masy grajacych. Nie wiem czy to duzo lub malo, ale taka jest przykra prawda i tyle. Zdobadzcie wiedze, umiejetnosci dobre strony z info inne fora zagraniczne i kolekcjonujcie wiedze i rzecz jasna trafiajcie do tej 9% grupy tego zycze Kazdemu.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Panowie, może jakieś rady, co robić żeby być na + a nie na - ? Czy istnieje na to jakiś patent ? Zależałoby mi szczególnie na wypowiedziach takich &quot;specjalistów&quot; jak: reward, bukzaplac czy Damian09. Czy podzielilibyście się z Nami tę tajemną wiedzą ? bardzo proszę
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
maxhardcore Twoje pytanie jest prowokacją. Widzę, że ban za poprzednie ekscesy w temacie Ci się skończył... Jak nie potrafisz bez emocji dyskutować merytorycznie to nie pisz po prostu. Bo ponownie skończy się banem.
 
R 13

reward

Użytkownik
Ja wiem swoje... inni swoje.
Ja za specjalistę się nie uważam, ale kilka wskazówek mogę podać jako osoba która gra na zakładach bukmacherskich około 7 lat.

Po pierwsze, potrzebny jest kapitał. Jeśli ktoś myśli, że będzie regularnie „zarabiał” na bukmacherce choćby taką średnią krajową tj. około 3300zł, mając do dyspozycji mały kapitał to się grubo myli. Aby zarabiać trzeba mieć pewien kapitał przeznaczony na grę i to kapitał który nie jest potrzebny na życie…
Według mnie kwota 20-30 tys. zł to absolutne minimum, aby móc zacząć obstawiać trochę „grubiej”, jeśli ktoś dysponuje 2-3 tys. zł to niech nie liczy na zarabianie dużych kwot w perspektywie długofalowej odnosząc się do czasu.

Po drugie opanowanie emocji i stresu… to według mnie 40% szans na pomnażanie kapitału.
Mając większy zasób gotówki po 2-3 przegranych człowiek inaczej myśli niż osoby które wysyłają tasiemca i liczą, że ze 2zł wygrają kilka tys. zł

Po trzecie, grać wyłącznie singlami, albo góra 2-3 zdarzenia. Im mniej zdarzeń tym mniejsze ryzyko przegranej, a co za tym idzie utraty kapitału.

Po czwarte to nie grać na siłę, tzn. nie obstawiać codziennie tak żeby tylko zagrać…

Po piąte, gra wyłącznie za max. 3-5% posiadanego kapitału na kupon.

Po szóste to stosować odpowiedni system stawkowania gry… ja polecam D&#39;Alembert

Po siódme to analiza meczu który mamy zagrać. Analiza odnosząca się zarówno do statystyk jaki i do własnej wiedzy oraz intuicji.

Po ósme to gra w dobrej firmie bukmacherskiej tzn. takiej która nie szuka tylko gracza rekreacyjnego oraz takiej, która nie nakłada limitów po kilku grubszych zagraniach. Ja osobiście polecam betfair.com jako bukmachera dobrego dla singli oraz z bukmacherów naziemnych to MILENIUM, jeśli ktoś chciałby grać za 1-2 tys. zł to nie będzie miał problemów aby wysyłać kupony, dostępne punkty, mało limitów, dobra oferta… nie piszę więcej na ten temat, aby nie być posądzony o reklamę.

Po dziewiąte grać z nastawieniem zabawy, nie traktować zakładów bukmacherskich jako formy stałego miesięcznego utrzymania… zakłady bukmacherskie muszą być formą „dobrej fuchy, dodatkową pracą” przynoszącą dochody.

Po dziesiąte to nie zapominajmy też o szczęściu… jak mówi Doktor Jan – najbogatszy Polak:
…”łut szczęścia jest więcej wart niż worek złota”…

Na zakończenie napiszę tylko, że bawią mnie opinie, uwagi i komentarze osób, którzy twierdzą, że bukmacherka to nic innego jak hazard itp. itd. etc…

Wkładając na lokatę w banku np. 50000. zł z całkowitą ochroną kapitału na 5% netto w ujęciu rocznym otrzymujemy 2500zł, przy zamrożeniu kapitału na rok. Pytam się: czy mając taki kapitał człowiek, który traktuje zakłady bukmacherskie nie zarobi w roku więcej niż na tej lokacie ? Jeśli ktoś odpowiada twierdząco że NIE tzn., że nie powinien w ogóle zabierać się do gry na zakładach. Pozostaje mu tylko do czytania strona hazardzisci.org

Myślę, że nie powiedziałem nic nowego, ale ludzie, którzy wiedzą o co chodzi i znają temat oraz podchodzą do zakładów dojrzale to doskonale mnie rozumieją.
 
K 0

knorfix

Użytkownik
45 stron lania wody ,powielane te same teksty ,pisanie po sto kroć tego samego w innej formie. ????
Każdy mądry w temacie ,a jak przyjdzie co do czego to większość na minusie.
A odpowiedź jest prosta na zadane w temacie pytanie ,czy da się żyć ?
Pewnie ,że tak ! Tylko trzeba trafiać typy.
Ja grając od czerwca ubiegłego roku ,byłem pewny tylko 4 spotkań na 100% przez te wszystkie miesiące.
 
L 0

loocas

Użytkownik
Osobiście uważam, że mając 500 zł na starcie i wiedzę popartą doświadczeniem jest wysoce prawdopodobne wyciągnąć na miesiąc ok. 3000 zł. Wystarczy trafić jedno zdarzenie dziennie po kursie 1,50 za stawkę 200 zł, co daje 100 zł zysku. Czy znalezienie tylko jednego takiego zdarzenia na dzień jest trudne? Wg mnie nie.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Osobiście uważam, że mając 500 zł na starcie i wiedzę popartą doświadczeniem jest wysoce prawdopodobne wyciągnąć na miesiąc ok. 3000 zł. Wystarczy trafić jedno zdarzenie dziennie po kursie 1,50 za stawkę 200 zł, co daje 100 zł zysku. Czy znalezienie tylko jednego takiego zdarzenia na dzień jest trudne? Wg mnie nie.
Czyli musisz trafić jedynie 30 zdarzeń w miesiącu po kursie 1,5 zaiste proste, życzę powodzenia :razz:
Wtopy oczywiście mieć nie można bo cały plan bierze w łeb.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Osobiście uważam, że mając 500 zł na starcie i wiedzę popartą doświadczeniem jest wysoce prawdopodobne wyciągnąć na miesiąc ok. 3000 zł. Wystarczy trafić jedno zdarzenie dziennie po kursie 1,50 za stawkę 200 zł, co daje 100 zł zysku. Czy znalezienie tylko jednego takiego zdarzenia na dzień jest trudne? Wg mnie nie.
Jak nie masz 500zł weż kredyt w banku i załóż temat w kuponach i zobaczymy czy To takie trudne ???? Bo według mnie z taka kwotą się nie zawalczy ;)
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Osobiście uważam, że mając 500 zł na starcie i wiedzę popartą doświadczeniem jest wysoce prawdopodobne wyciągnąć na miesiąc ok. 3000 zł. Wystarczy trafić jedno zdarzenie dziennie po kursie 1,50 za stawkę 200 zł, co daje 100 zł zysku. Czy znalezienie tylko jednego takiego zdarzenia na dzień jest trudne? Wg mnie nie.
To jest tylko 600% miesiecznie, czyli 7200%(72 razy wiecej) rocznie.

Idąc tym tropem gdybys, poweidzmy startowal nie od 500zl, a od 10tys. Po roku mialbys 720tys(juz nawet nie licze procentu skladanego, tak by bylo znacznei wiecej).
Po kolejnym roku byloby 51.840tys(51 milionow i 840tys).

I za jakies 10 lat mialbys wszystkie pieniadze swiata ????
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Ale zalozmy super minimalistyczna wersje i mialbys tylko 100% rocznie i trzymalbys rowna forme przez lata.

To zaczynajac od 10tys. po 10 latach mialbys, uwaga 10240tys, czyli ponad 10 milionow.

A jak Ci powie kilku forumowych optymistow, 100% w skali roku jest jak najbardziej realne;)


PS. To ostatnie zdanie, to oczywiscie ironia ????
 
K 0

knorfix

Użytkownik
Ale i co znowu zeszliście do tego samego schematu ,żeby być na plusie bla bla bla ,trzeba trafiać typy.
I nie jest ważne to czy stawką będzie 2 zł czy 2 tysiące ,wystarczy po prostu dobrze trafiać typy.
A kursy można grać 1,10 czy 6,00 tylko wystarczy je prawidłowo trafić.
I nie jest ważne na prawdę to czy masz kapitał 20 tysięcy czy 20 zł ,bo przy złej skuteczność można wszystko stracić.
Ot cała filozofia.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Osobiście uważam, że mając 500 zł na starcie i wiedzę popartą doświadczeniem jest wysoce prawdopodobne wyciągnąć na miesiąc ok. 3000 zł. Wystarczy trafić jedno zdarzenie dziennie po kursie 1,50 za stawkę 200 zł, co daje 100 zł zysku. Czy znalezienie tylko jednego takiego zdarzenia na dzień jest trudne? Wg mnie nie.
A po co szukać jakiegoś zdarzenia na siłę na dzień ? Nie lepiej walnąć 1 spotkanie najlepsze według nas za 1000 albo 2000 ? Możesz mieć skuteczność na miecha 100 % oddając np: 20 typów po 50zł ja walne za 1000zł jeden i mam taką samą skuteczność jak ty . Czym mniej kuponów tym lepiej , dobra analiza, siedzenie w jednej lidze, dwóch w zupełności wystarcza. Większość stawia co się da bez sensu, jak już czymś się zajmować i tracić czas to trzeba robić to dobrze. I zakładanie tematów według mnie moje typy mija się z celem tam idzie masowa ilość typów.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
sledzac uwaznie przez caly rok rozgrywki na pewno jestes w stanie znalezc 10 takich meczow, ktoryj jestes pewny niemal na 100%, np takie Fulham-Juve 1X po 1.4 dla mnie bylo superpewne. I wlasnie te 10 razy do roku zagrac grubiej i liczyc na skutecznosc 80-90%. Z tym ze wtedy to by bylo tylko dorabianie.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Ale i co znowu zeszliście do tego samego schematu ,żeby być na plusie bla bla bla ,trzeba trafiać typy.
No i nieprawda bo przy systemach typu progresja czy d&#39;alambert możesz mieć skuteczność typów na poziomie 5-10% i być na sporym plusie.

Jeśli chodzi o analizę to na podstawie składowych informacji sportowych nic nie wyciągnięcie bo buki to uwzględniają w kursach ???? Nad tym pracuje cały sztab wyspecjalizowanych ludzi.
Zawsze mnie bawili kolesie niby to analizujący mecze a później po kliku godzinach &quot;ciężkiej pracy&quot; typujący np: Real Madryt jak pewniaka do awansu do 1/4 finału LM ????
Jedyny sens analizy jest gdy macie dostęp do informacji do których nie mają dostępu inni (nie mówię o fixach i insiderach) ale np: znacie trenera zespołu znacie ludzi w środku zespołu, wiecie jaka jest atmosfera, nastawienie, mobilizacja itp. Wtedy w przypadku tego jednego zespołu można mówić o jakiejś minimalnej przewadze nad bukmacherem w tym jednym aspekcie jakim jest analiza przedmeczowa. Reszta przypadków to czysta złuda przewagi nad bukiem kto będzie chciał wierzyć ten uwierzy kto nie ten straci bo statystyki mówią swoje.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Jedyny sens analizy jest gdy macie dostęp do informacji do których nie mają dostępu inni (nie mówię o fixach i insiderach) ale np: znacie trenera zespołu znacie ludzi w środku zespołu, wiecie jaka jest atmosfera, nastawienie, mobilizacja itp.

Jedno rowna sie drugie....
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
autorowi postu chodziło o to byś wszedł w te działy i zobaczył czy ludzi wygrywają stale od dłuższego czasu czy tez czasem są na plus a czasem na minus.
Stały zysk praktycznie dadzą sure bety.
jak masz duży kapitał to i możesz wyciągnąć 2-3%z jednego ale podejrzewam że takiego nie masz.
To traktuj grę w buk&#39;ach bardziej jako hobby z którego można mieć jakiś zysk.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
To da się żyć z tej bukmacherki czy się nie da? Bo przeczytałem cały ten temat i dalej niewiem.
Ja osobiście pewnie długo bym nie ujechał, ale jest to opcja na dobre zarabianie pieniędzy. Osobiście znam gościa który w ciągu tygodnia jest wstanie wyciągnąć z buka nawet 5 tysięcy tak więc odpowiednia strategia może stać się nawet dobrym środkiem dochodu pieniędzy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom