>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy buk ma zamiar się rozwijać jeszcze ? Chodzi mi o poszerzenie oferty na np. rzuty rożne.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
co Ci po ich rozwoju jak tam limity od razu na dzień dobry... założyłem konto kilka dni temu, na plus na pewno szybka weryfikacja i pomocny support, niestety przy kwotach kilkuset złotowych jest już problem żeby sobie cokolwiek pograć, także nawet jak Ci te rożne dodadzą to pewnie z limitem max 50 zł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 185

adikos

Użytkownik
na Dafabecie Europejskim są kiepski stawki, na Azjatyckiej wersji są przyjmowane stawki sporo wyższe.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
na Dafabecie Europejskim są kiepski stawki, na Azjatyckiej wersji są przyjmowane stawki sporo wyższe.
no i właśnie z tym zagadnieniem mam pytanie jeśli chce mieć lepsze warunki do gry to zakłada się Azje ta ? Tylko że jakoś nie umiem znaleźć (albo źle szukam) tej stronki i hmm będę miał te ich dziwne znaczki i przez translator trzeba grać ???? ?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
no i właśnie z tym zagadnieniem mam pytanie jeśli chce mieć lepsze warunki do gry to zakłada się Azje ta ? Tylko że jakoś nie umiem znaleźć (albo źle szukam) tej stronki i hmm będę miał te ich dziwne znaczki i przez translator trzeba grać ???? ?
Nie da się już rejestrować w azjatyckiej wersji. Możesz u jakiegoś ich klona ewentualnie.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Pytanie do graczy którzy są klientami dafa dłuższy czas?? Czy oni mają jakieś godziny w tygodniu, w których realizują przelewy na Skrill?? Wypłacalem ze trzy razy i zawsze była to kwestia godzin. Aktualnie moja ostatnia wyplata wisi od piątku 23 i czeka na potwierdzenie.
 
A 63

awax

Użytkownik
czy może ktoś doradzić, którego wybrać?
do niedawna grałem na azjatyckiej wersji Dafabet ale zaczęli wprowadzać jakieś dziwne opłaty przy wypłacie na Skrill i neteller sięgające 3% więc się będę żegnał z nimi...
chodzi o akceptację Polaków, nie wprowadzanie indywidualnych limitów, dostępność Skrill i Neteller, brak opłat przy wpłacie i wypłacie no i kursy oczywiście najwyższe
aaa, i najważniejsza sprawa czyli bezproblemowość weryfikacji konta i pewność wypłat
ktoś pokieruje?
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Mam takie pytanie,obrociłem bonus ale kasa nadal nie jest do wypłaty.
Jak wchodze w Moje konto-Bonus to nadal bonus widnieje a przy obrocie jest 0.00
Trzeba kliknać X przy bonusie czy kasa zniknie? Live chat narazie niedostepny.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Mam takie pytanie,obrociłem bonus ale kasa nadal nie jest do wypłaty.
Jak wchodze w Moje konto-Bonus to nadal bonus widnieje a przy obrocie jest 0.00
Trzeba kliknać X przy bonusie czy kasa zniknie? Live chat narazie niedostepny.
Pewnie mają problem z naliczaniem obrotu - było tak w przeszłości. Musisz uderzyć do supportu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
dzisiaj ja niestety już nie mogę wejść na stronkę.
w domu mam internet z vectry i brak połączenia
w komórce mam transmisję danych z play i też brak połączenia
natomiast u kumpla co ma neostrade da radę wejść
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
ja niestety już nie mogę wejść na stronkę.
U mnie chodzi, ale to b. słaby bukmacher więc u nich nie gram i płakać też nie będę jak go zablokują.
Buk ten nie pozwala na VPN ani nie zabezpiecza Polaków przed blokadą poprzez alternatywny adres swojej strony - więc wyplacać kasę i machać łapką na pożegnanie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
U mnie chodzi, ale to b. słaby bukmacher więc u nich nie gram i płakać też nie będę jak go zablokują.
Buk ten nie pozwala na VPN ani nie zabezpiecza Polaków przed blokadą poprzez alternatywny adres swojej strony - więc wyplacać kasę i machać łapką na pożegnanie.
Tak też zrobiłem i chyba to najlepsze wyjście z tej całej sytuacji. ???? Pozdrawiam
 
A 185

adikos

Użytkownik
VPN nie jest potrzebny do grania w Dafabet, a skoro nie jest potrzebny to nie muszą dawać żadnego alternatywnego adresu bo można grać na zwykłym adresie.
 
thomasfly 62

thomasfly

Użytkownik
Czy komuś również nie działa dafabet na komórce z LTE z Play? Przy włączonym wifi (UPC) działa normalnie na tej samej komórce.. Blokują dostęp czy o co chodzi?
 
Do góry Bottom