>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
DANIA SUPERLIGAEN 2011/2012

Tabela sezonu 2010/2011


Po przerwie wracamy na Duńskie boiska. Czy mistrzostwo obroni FC Kopenhaga? Wszystko wskazuje na to, że tak, gdyż w Danii od sezonu 2008/2009 króluje niepodzielnie. Co zdziałają beniaminki Koge i Aarhus? Kto zakwalifikuje się do europejskich pucharów, a kto spadnie? Na te i na wszystkie inne pytania odpowiedź otrzymamy za niecały rok ;)

Powodzenia w typowaniu i niech liga Duńska wyjdzie na ✅
 
duo 303

duo

Użytkownik
Midtjylland - Silkeborg typ:1X @1.19 ⛔⛔⛔

Gracze Midjylland poprzedni sezon zakończyli na 4 miejcu zaś ich dzisiejsi rywale - Silkeborg zostali sklasyfikowani jedno oczko niżej. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w trakcie przygotowań do sezonu i mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla dzisiejszych gospodarzy. Bilans bezpośrednich spotkań to 13-2-5. Midtjylland zaczęli sezon od wyjazdowego meczu eliminacji Ligi Europejskiej przeciwko Walijskiemu TNS. Wracając do meczy przygotowawczych obu zespołów to oprócz meczu między sobą, Midtjylland rozegrało mecze z St. Pauli (porażka 1:0) i z Werderem (wygrana 4:5), zaś Silkeborg grał jeszcze z Odense i przegrał 3:1. Jak widać forma w obu zespołach jest diametralnie różna. Dodam, że zeszłoroczny bilans Midtjylland u siebie to 8-7-2 zaś Silkeborgu na wyjeździe to 3-7-7. Właśnie dlatego postanowiłem się zabezpieczyć remisem i traktuję mecz jako pewniak. Oczywiście można pograć czystą jedynkę, która także nie powinna zawieść.

Ryzykowniej
Midtjylland @1.85
⛔⛔⛔

Miał być pewniak, a wystarczyła czerwona kartka w 8 minucie meczu :;/:
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Szwecka Superligaen 2011
Nordsjaelland - Lyngby
Typ: X
Kurs: 3.65
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Oba zespoły ostatnio zawodzą i nie prezentują najwyższej formy. Gospodarze dzisiejszego pojedynku odpadli z LE z drużyną Sportingu.
Lyngby w ostatnim meczu przegrali z Odense na wyjeździe 3:1. Z racji tego, że dzisiejszy gospodarz wyjazdowy mecz miał 3 dni wcześniej, a obie drużyny mają kiepski bilans w ostatnich meczach, podział punktów powinien być sprawiedliwy.
GL
/E:
⛔3j
brawo swergoc!
 
S 408

swergoc

Użytkownik
FC Nordsjælland vs. Lyngby BK
Typ: 1
Kurs: około 1,85
✅
O 16.00 rozpocznie się mecz duńskiej ligi pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami. Wg mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. Po 6 kolejkach zajmują 7 miejsce mając 7 punktów. Może i nie jest to dobry wynik, ale u siebie nie przegrali jeszcze.
Lyngby jest zespołem, który nie potrafi grać na wyjazdach. Po 6 meczach mają 4 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w lidze. I tu trzeba zaznaczyć, że te 4 punkty zdobyli grając jako gospodarz.
H2H - Nordsjaelland nie przegrali z Lyngby nigdy na własnym obiekcie. Co prawda tych meczy za dużo nie było, no ale jednak..
Kursy na gospodarzy rosną. Nie wiem czemu, jednak i tak uważam, że dzisiaj wygrają. W tej chwili można złapać ten mecz po kursie 1,75-1,95 (BetClic-Tobet)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
FC Midtjyalland - AC Horsens

Przed nami dokończenie 11. kolejki na duńskich boiskach. Spotkają się ze sobą dwaj godni siebie rywale. Midtjyalland po przeciętnym początku sezonu gra coraz lepiej. Poza porażką z Aarhus gospodarze mogą się pochwalić czterema zwycięstwami w ostatnich pięciu meczach. Co więcej, Midtjyalland był skuteczne i strzelało w tych spotkaniach całkiem sporo goli. W międzyczasie udało się też awansować do 1/8 finału krajowego pucharu, aplikując słabiutkim rywalom 6 goli. Wiele wskazuje na to, że dzisiaj po raz kolejny obejrzymy skuteczny zespół gospodarzy. Po ostatnich sukcesach atmosfera w drużynie jest niezła. Historia pokazuje, że to gospodarze słusznie są faworytem tego pojedynku.
Horsens również w ostatnich kolejkach gra bardzo przyzwoicie. Pomijam pewne zwycięstwa z zespołami z niższych lig w pucharze, ale na uwagę zasługuje fakt, że goście nie przegrali żadnego z ostatnich 3 meczów, potrafili za to ograć Odense czy SonderjyskE. Ciężko powiedzieć czy forma jest już stabilna i dziś goście powalczą jak równy z równym z Midjyalland. Wydaje mi się, że jednak miejscowi będą mieć przewagę i będą bliżej zwycięstwa. Nie gram jednak na nich, bo od 10 spotkań nie zanotowali remisu, a kiedyś musi się przydarzyć. Mam za to inny wariant.
Horsens potrafiło zdobyć choćby jednego gola we wszystkich dotychczasowych meczach na wyjeździe. Tak samo jak Midtjyalland u siebie. Forma obu zespołów niezła. Morale wysokie. Wniosek prosty: BTS.

FC Midjytalland - AC Horsens
Typ: BTS - 1,57 ⛔
Typ: X - 3,50 ⛔
Bet365
 
S 408

swergoc

Użytkownik
FC Midtyjylland - Sonderjyske
Dzisiaj o godzinie 19:00 rozegrany zostanie mecz kończący kolejkę duńskiej ligi. Wg mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze.
W tygodniu oba zespoły grały w pucharze. Tylko goście awansowali. Awans rodził się w bólach, bo przyszedł dopiero po dogrywce. Czyli zawodnicy Sonderjyske mają więcej minut w nogach przed tym spotkaniem. Chociaż od potyczek pucharowych minęło kolka dnia, więc nie powinno to zrobić większej różnicy.
FC Midtyjylland przegrali w pucharze z FC Nordsjælland. Zespół ten jest oczko w tabeli wyżej, ale jeśli dziś gospodarze wygrają to rywala przegonią i wezmą swego rodzaju rewanż. Na ten aspekt bardzo liczę. Poza tym zespół na który dzisiaj gram jest w bardzo dobrej formie. Od 5 kolejek niepokonani. 4 zwycięstwa i remis w ostatniej kolejce ze słabiutkim Koge co będzie kolejnym czynnikiem do zwycięstwa, ponieważ muszą udowodnić, że to była tylko wpadka przy pracy. No i genialny bilans meczy u siebie. Na 7 meczy 6 zwycięstw i 1 porażka. Genialne.
Rywal dość słaby. Dopiero 9 miejsce w tabeli. Forma taka sobie. Ostatnie 5 meczy to bilans 1-1-3. Ostatnia kolejka to porażka z AC Horsens 1-4 u siebie.
H2H na korzyść gospodarza dzisiejszego.
Typ: 1
Kurs: 1,55
Edit: jak do tej pory mieliśmy pecha w tym temacie bo kiedy nie stawialiśmy na Midtyjylland to oni nas zawodzili. Pora to zmienić.
Edit 2: no to już wiemy, że jak jeszcze kiedyś najdzie nas pomysł stawiania na nich to absolutnie nie wolno tego zrobić...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Puchar
Spotkanie: FC Copenhagen - Nordsjaelland 2:0 ⛔
Typ: BTS
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na PARKEN, zostanie rozegrane spotkanie w ramach Pucharu Danii, będzie to spotkanie ćwierć finałowe, pomiędzy ekipą FC Copenhagi a drużyną Nordsjaelland. Zacznę od tego, że dziwi mnie kurs na gości, 6.00 na ekipę, która dokładnie miesiąc temu w ramach ligowych potyczek właśnie ze stadionu PARKEN, wywiozła 3 punkty, pokonując Copenhage 1:3, co więcej 6.00 na drużynę &quot;Lwów&quot; czyli wicelidera SAS Ligaen? Jak dla mnie lekkie nieporozumienie... W drużynie Copenhagi nie dzieje się ciekawie, pomimo tego, że są liderem ligi, tak naprawdę jest sporo sprzeczek, pomiędzy piłkarzami a trenerem. Nordsjaelland udało się wygrać Puchar Danii w zeszłym roku.
W drużynie gospodarzy zabraknie Peter Larsson, Thomas Delaney, Martin Bergvold, Kenneth Zohore. Do składu wraca jednak Cesar Santin, najlepszy strzelec drużyny. Nordsjaelland bez kontuzji, praktycznie najmocniejszy skład, jaki mogą wystawić. Trener w wywiadzie, którego udzielił, mówił, że bardzo zależy im na pucharze Danii i zrobią wszystko, by dziś zwyciężyć na PARKEN.
Według mnie mają ku temu spore szanse, skoro udało się im wygrać dokładnie miesiąc temu i to aż 1:3, to dlaczego dziś mieli by tego nie powtórzyć. Pozatym, trener Roland Nilsson, nie wykluczył tego, że w dzisiejszym spotkaniu, pomimo tego jak ono jest ważne, będzie robił rotacje w składzie...
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
FC København vs. AGF Aarhus typ: FC København @ 1.55
wynik: 0:0
⛔

Dawno nie zaglądałem do Skandynawii ,ale spodobał mi się bet na jedynkę w tym spotkaniu co oczywiście sobie pobieram. Kopenhaga straciła szansę na awans do fazy pucharowej ligi europejskiej z racji tylko zremisowanego spotkania z FC Vorskla Poltava a pechowcem okazał się być strzelec obu bramek D. N&#39;Doye który strzelił najpierw bramkę samobójczą po czym kilka minut później ustalił wynik spotkania na (1-1) i to przekreśliło ich szansę na wyjście z grupy. Tak więc gospodarze muszą się skupić na lidze w której przewodzą z minimalną przewagą czterech oczek nad FC Nordsjælland. Rywal AGF Aarhus co prawda znajduję się na wysokiej czwartej lokacie z 28-punktami ale gra tylko przeciętnie ,ostatnie wyniki to dwa zwycięstwa remis i porażka oraz porażka w pucharze krajowym z mniej znanym Vejle-Kolding ,ekipą niższej ligi. P. Sørensen trener gości jutro bez kilku ważnych ogniw S. Petersen (14/1), K. Povlsen (12/0) obaj to pomocnicy oraz brak drugiego najlepszego strzelca zespołu P. Graulund (12/5) rywal bez obrońców M. Jorgensen (8/0) i J. Thomsen (7/0). Myślę ,że spokojnie tutaj warto grać na aktualnych mistrzów Danii.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Dania 1
Sonderjyske - Odense
Over 3.5 gola
3.10
Tobet

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Zmierzy się ze sobą Sonderjyske i Odense. Jest to mecz w ramach 18 kolejki spotkań. Gospodarze są na 9 pozycji w ligowej tabeli, a goście na 8 miejscu. Obie ekipy dzieli 1 punkt.

Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy zaliczyły w tym sezonie sporo meczy, w których padały 4 gole lub więcej. Gospodarze mieli takich spotkań 7 (na 17 meczy), a goście aż 9 (więcej niż 50%). Po drugie Odense jest nabardziej &quot;overową&quot; druzyną w lidze. W tabeli under/over jest na 1 pozycji. W ich meczach pada średnio 3.41 gola. Po trzecie obie ekipy lubią ze sobą grać ofensywnie. W ostatnim meczu pomiędzy nimi padło 6 goli (4:2).

Zagrają sąsiedzi w tabeli. Odense ma największą średnią goli na mecz (zdobyte/stracone). Historia spotkań między nimi przemawia za overem. Moim zdaniem w tym meczu na 75% będzie over 2.5 gola. Szansę na over 3.5 gola oceniam 50/50, a kurs 3.10 jest bardzo zachęcający. Stawiam 2:2.
✅
70 minuta wynik: 0-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaczyna również grać liga Duńska. Także zaczynamy typowanie na FORUM.BUKMACHERSKIM.COM
Midtjylland - Lyngby
Już dziś o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Midthylland a Lyngby, Gospodarze zakończyli poprzednią rundę na czwartej pozycji ze stratą 6pkt do drugiego w tabeli Nordsjaelland albowiem te miejsce daje szanse grania w eliminacjach do ligi mistrzów. Gospodarze mają ambitne plany na ten sezon w tym celu Riddersholm wprowadził ciekawe metody treningowe sparingi natomiast pokazały że się w niezłym gazie ostatnie 3 okazały się zwycięstwem. Drużyna rozegrała również grę kontrolną z Wisła Kraków gdzie wygrali 3:2. Wyglądali bardzo ciekawie na boisko jednak oni byli na innym etapie przygotowań , Drużyny jak dotąd spotykały się 13 razy, z czego 7 wygrali gospodarze, 4 remisy i 3 porażki. Na własnym terenie wygrali cztery mecze. Lyngby w tej chwili lokuje się na miejscu spadkowym i nie wiele wskazuje na to aby ta drużyna walczyła o coś więcej w tym sezonie.

Win Midtjylland @@ 1,50
1:2 ⛔


Aalborg -Fc Kopenhaga
Aalborg lokuje się na siódmej pozycji w tym sezonie na puchary nie mają już co liczyć o czym zresztą zarząd doskonale wie, stają naprzeciw drużyny lidera z Kopenhagi. Zespół przejęty przez syna Romana Abramowicza ma podobno wysoką premię za wywalczenie dziesiątego mistrzostwa kraju. Czym szybciej to zrobią tym większa premia w dodatku trener Jensen , do zespołu dołączyli Ozgan, Abdellaoue, Stasgaad. W zespole utrzymano dwóch napastników N&#39;Doya oraz Cesara Santina. Drużyny od lat mierzą się między sobą łącznie 57 spotkań z czego 28 wygrała drużyna Kopenhagi, 13 Aalborga i 16 remisów. Jednak statystyki nie grają lecz gracza, Drużyna gospodarzy może mieć problem dzisiaj ze składem nie wygląda to u nich najlepiej i trener Nielsen musi ustawić swój zespół naprzeciw najlepszej drużynie ligi. Typuje zwycięstwo gości.
Win Kopenhaga @@ 1,87
wynik: 1:1 ⛔
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Nie wiecie co sie stało w meczu Aalborg-Kopenhaga??????? Ostatni mecz na kuponie, już świetuje, Kopenhaga strzela gola w 93 minucie, już otwierałem szampana a tu grają, grają, grają, grają..95 minuta..grają, grają...97 minuta...grają, grają, grają, 99 minuta grają grają grają...101 minuta GOL! REMIS! Aalborg 1-1...Jak to możliwe??? Kto ogladal mecz?
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania, Superliga
Spotkanie: Odense - Silkeborg 2:2 ⛔
Typ: Odense
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclick

Analiza:
Start rundy wiosennej w duńskiej ekstraklasie. Mecz Odense - Silkeborg. Odense wicemistrz kraju w rundzie jesiennej nie zachwycił i zajmuje odległe jak na tę drużynę miejsce w tabeli. Myslę, że czas rozpocząć marsz w górę tabeli a wiadomo, że najlepiej rozpocząć taki marsz w meczu na własnym terenie. W drużynie gospodarzy w okresie przygotowawczym do rundy błyszczał Hans Henrik Andreasen który zdobył aż 8 bramek. Drużyna Silkeborg przyjeżdża na stadion wicemistrzów bardzo mocno osłabiona. Zabraknie przede wszystkim Christiana Holsta, ofensywnego pomocnika, filaru drużyny, który dla Silkeborga strzelił 5 bramek oraz zaliczył 5 asyst. Oprócz niego nie zagra także etatowego środkowego obrońcy Thorbrojna Holsta Rasmussena, który rozegrał 18 spotkań, Martina Svensona (6 spotkań 1 asysta) i zawieszonego Jespera Mikklesena - lewego pomocnika (12 spotkań 1 gol 1 asysta). W ekipie gospodarzy zabraknie bramkarza - Jespera Christiansena którego zatąpi jednak równie doświadczony 30 letni Mads Toppel. Zabraknie też młodego Daniela Hoegha i Mohameda Kalilou Traore (zagrał w 12 spotkaniach zdobył 1 gola i zaliczył dwie asysty). Uważam jednak, że straty po stronie gości są dużo poważniejsze. Poniżej przedstawiam pełne zestawienia na jutrzejsze spotkanie.
Odense:
Goalkeeper: Mads Toppel
Defence: Espen Ruud
Defence: Anders Møller Christensen
Defence: Bernard Mendy
Defence: Tore Reginiussen
Midfield: Eric Djemba-Djemba
Midfield: Hans Henrik Andreasen
Midfield: Andreas Johansson
Midfield: Rasmus Falk Jensen
Midfield: Bashkim Kadrii
Forward: Morten Skoubo
Substitute player: Jacob Schoop
Substitute player: Kasper Larsen
Substitute player: Christian Sørensen
Substitute player: Stefan Wessels
Substitute player: Oliver Larsen
Substitute player: Rurik Gislason
Substitute player: Daniel Krog
Substitute player: Timmi Johansen
Silkeborg:
Goalkeeper: Lasse Heinze
Defence: Jesper Mikkelsen
Defence: Sune Kiilerich
Defence: Thorbjørn Holst Rasmussen
Defence: Dennis Flinta
Defence: Simon Jakobsen
Defence: Christopher Poulsen
Midfield: Daniel A. Pedersen
Midfield: Christian Holst
Midfield: Frank Hansen
Midfield: Jeppe Illum
Midfield: Kasper Risgård
Forward: Jesper Bech
Forward: Henrik Pedersen
Substitute player: Kaimar Saag
Substitute player: Sebastian Svärd
Substitute player: Marvin Pourie
Substitute player: Sebastien Moneron
Substitute player: Josip Solic
Substitute player: Nicolaj Ritter
Odense posiada dosyć dobry bilans meczów bezpośrednich z Silkeborgiem mianowicie 2-2-1 w ostatnich pięciu grach. Można też odnieść wrażenie, że w obu obozach nastawienie do tego meczu jest troszke inne. W drużynie gospodarzy, pełna mobilizacja i zapowiedzi o marszu w górę w rundzie wiosennej, który trzeba rozpocząć od jutrzejszego spotkania. U gości spodziewają się raczej trudnej przeprawy. Biorąc pod uwagę wszystkie przedstawione wyżej czynniki myślę, że Odense udanie rozpocznie nową rundę i warto uwzględnić ten mecz wybierając spotkania z poniedziałkowej oferty.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
No i zabrakło koncetracji w końcówce meczu...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 1
Odense - Silkeborg
Over 3.5 gola
3.25
Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Jest to spotkanie kończące inaugurację &quot;wiosny&quot; w Danii. Gospodarze są na ósmym miejscu w ligowej tabeli, a goście są o jedno oczko wyżej.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Swój typ argumentuję statystykami. Otóż drużyna gospodarzy jest najbardziej &quot;overową&quot; drużyną w lidze. Oznacza to, że w meczach Odense pada najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn w lidze. Ich średnia goli na mecz to 3.44
Jeśli chodzi o linię +3.5 gola to Odense w tym sezonie na 18 meczy miało aż 10 razy over 3.5 gola co daje średnią około 60% wszystkich meczy. Dla mnie kurs jaki wystawił angielski buk jest prezentem. Over 2.5 gola w tym meczu murowane. Over 3.5 gola oceniam 50/50, a kurs 3.25 to spore vuola.
----
wynik 2:2 ✅
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Nie wiecie co sie stało w meczu Aalborg-Kopenhaga??????? Ostatni mecz na kuponie, już świetuje, Kopenhaga strzela gola w 93 minucie, już otwierałem szampana a tu grają, grają, grają, grają..95 minuta..grają, grają...97 minuta...grają, grają, grają, 99 minuta grają grają grają...101 minuta GOL! REMIS! Aalborg 1-1...Jak to możliwe??? Kto ogladal mecz?
Jak to możliwe to nie wiem. Ale pierwsza bramka dla gości była w 90+3 a remisowa w 90+8 a nie jak piszesz 101. No rzadko się zdarza że sędzia tyle dolicza ale jednak. Np w Anglii niedawno też w jakimś meczu było 90+8. Pech zdarza się po prostu.
FC København vs. SønderjyskE typ: SønderjyskE nie strzeli @ 1.90 ✅
Coś słabnie nam w lidze wielokrotny mistrz Danii ,ale teraz doskonała okazja by się przełamać i oddalić od zbliżającego się FC Nordsjælland na kolejne cztery punkty. W ciekawych okolicznościach padł remis w meczu z Aalborg BK kiedy to mecz trwał prawie 100-minut najpierw już w doliczonym czasie gry bramka D. N&#39;Doye by na chwile przed końcem gospodarze uratowali remis za sprawą N. Helenius. Gospodarze towarzysko mierzyli się z dobrymi firmami jak Szachtar (2-0) czy klub z Oslo (5-0) plus porażka w meczu w Moskwie ze Spartakiem (1-0). Goście raczej się utrzymają ale licząc ostatnie cztery mecze w tym trzy towarzyskie ponieśli oni same porażki. W ubiegły weekend wyprzedziło ich będące tuż za nimi Brøndby IF klub również ze stolicy i zakończyło się to (1-0) po bramce z karnego. Jedynym i najważniejszym brakiem jest kontuzja podstawowego bramkarza - Australijczyka Coe (18/0) już tydzień temu zastępował go K. Stenild jednak jego debiut był mało okazały i puścił bramkę. W szeregach gospodarzy zabraknie kontuzjowanego obrońcy P. Larsson (4/0). Reasumując jeśli goście nie poradzili sobie na wyjeździe z dużo słabszym rywalem i nawet nie strzelili bramki to czemu mieli by to zrobić z aktualnym mistrzem kraju który w zeszłym sezonie wygrał ligę z przewagą prawie 30-punktów nad drugim zespołem ,a sam kurs naprawdę bardzo dobry.
  • 17.07.2011SonderjyskE - Copenhagen 0:2
  • 01.05.2011Copenhagen - SonderjyskE 3:0
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Midtjylland - Horsens 4:1
Jest potwierdzenie z oficjalnej strony http://www.fcm.dk klubu Midtjylland odnośnie ich problemów kadrowych. W dniu dzisiejszym szanse debiutu ma 2 młodych piłkarzy (Morten Koch i John Madsen), którzy mogą dzisiaj zagrać w momencie braków takich graczy jak: Igboun(19/6), który jest zawieszony.W drużynie gospodarzy zabraknie również Poulsena(17/4), Ipsy(9/0), Albrechtsena(13/0), Janssena (17/5) i Borringa (17/3) którzy są kontuzjowani. Warto zauważyć, że wymienieni piłkarze strzelili 18 na 28 bramek całego zespołu od początku sezonu. Tak więc braki mogą okazać się kluczowe. W poprzedniej kolejce Midtjylland u siebie uległo niespodziewanie przedostatniej drużynie Lyngby. Czyżby faktycznie brak kilku piłkarzy tak wpłynął na grę zespołu? Dzisiaj zobaczymy. Bo Horsens jest jednak w tym sezonie wymagającym przeciwnikiem, który strzela dosyć dużo goli. Jednak dzisiaj doczytałem, że nie ma podstawowego bramkarz w ich ekipie. Jochumsen (18/0) nie został powołany na mecz, ale nie wiem kompletnie z jakiego powodu. W sumie nie znając informacji o brakach kadrowych dzisiaj w sts-ie do kuponu dorzuciłem BTS na to spotkanie i tego się będę trzymał, aczkolwiek myślę, że goście są w stanie coś tutaj ustrzelić, biorąc pod uwagę formę i braki kadrowe gospodarzy.
Horsens over 0.5 gola@1.42 Tobet ✅
Horsens over 1.5 gola
@3.20 Tobet ⛔
BTS @1.90 Tobet ✅
over 2.5 gola 2.10 Tobet ✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 1
Lyngby - Odense 1:0 ⛔
Over 3.5 gola
3.20

Tobet

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Zmierzy się ze sobą jedenaste w tabeli Lyngby i znajdujące się na ósmej pozycji Odense. Jest to mecz w ramach 21 kolejki spotkań.Stawiam w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Swój typ opieram na statystykach ekipy gości. Ale zacznijmy od drużyny gospodarzy. Lyngby rozegrało w tym sezonie ligowym 20 meczy. W 6 spotkaniach mieli powyżej 3.5 gola. Ich średnia bramek na mecz (stracone/zdobyte) to 2.70 goli. Odense z kolei to najbardziej overowa ekipa w lidze. Oznacza to, że w meczach z udziałem tej drużyny pada najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn &quot;Superligaen&quot;. Średnia goli Odense to 3.35 gola i co ważne zaliczyli oni aż 11 razy over 3.5 gola w 20 meczach. Jest to ponad 50% wszystkich spotkań. Moim zdaniem warto dzisiaj postawić, że w meczu z Lyngby wpadnie kilka bramek. Ja stawiam na remis 2:2 i over 3.5 gola.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
FC Kopenhaga-Midtjylland typ: FC Kopenhaga @ 1.55 typ: H (0-1) @ 2.30
wynik: 0:0 ⛔


Po raz kolejny wychodzę z typem na mistrzów Danii (po ostatnim udanym) zgodnie z oczekiwaniami gospodarze wygrali ostatnie spotkanie (2-0) przy czym nie stracili bramki ,a kolejnego swojego gola w sezonie dołożył Senegalczyk D. N&#39;Doye razem już (11-bramek). Co tu dużo mówić o zespole ze stolicy powoli zaczynają budować przewagę nad grupą pościgową która wynosi cztery oczka i by dalej wzrastała dziś jest potrzebne zwycięstwo ,a najlepiej przekonujące zwycięstwo bo grają z ekipą z czwartego miejsca. FC Midtjylland zaliczył falstart na inauguracje rundy rewanżowej przegrywając ze słabym Lyngby BK u siebie (1-2) jednak tydzień później po tych wydarzeniach było już zdecydowanie lepiej ,bo udało się ograć wysoko (4-1) i to wyżej notowane AC Horsens ,co pozwoliło im się zbliżyć do trzeciego miejsca już na tylko dwa oczka. Przekonujące ostatnie zwycięstwo jednak nie każe mi tutaj się bać grania nawet z handi ,bo w zespole jest sporo osłabień. M. Albrechtsen (13/0), K. Nielsen (17/3), K. Ipsa (9/0) cała trójka to obrońcy dalej w pomocy zabraknie zawieszonego A. Salami (10/0) oraz M. Albæk (18/1) zaś w ataku zabraknie drugiego najlepszego strzelca ,Holendra T. Janssen (17/5) dla odmiany w szeregach miejscowych największym osłabieniem jest brak obrońcy Jorensena (8/0). Myślę ,że pewny jest typ na jedynkę a z handi zobaczymy ale wydaję mi się że może być dobrze.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
21.kolejka, 19.03.2012,godz: 19:00

vs

Ostatni mecz 21. kolejki duńskiej Superligi. Do walki stanie ostatnia drużyna w tabeli, HB Koge, z 7 Aalborgiem, które ma jeszcze dość realne szanse na walkę o europejskie puchary. Zacznijmy więc od gospodarzy. Po rundzie jesiennej zespół opuścił najlepszy snajper Christoffersen, jednak to nie wszystko. Zespół Koge będzie dziś poważnie osłabiony. Zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma. Co gorsza trener ma ogromne problemy z obsadą bramki i dzisiaj stanie w niej trener bramkarzy drużyny HB Koge. Na wiosnę rozegrali 2 mecze, w pierwszym ulegli Horsens, a ostatnio niespodziewanie pokonali Silkeborg.
Aalborg dzisiaj wystąpi w najmocniejszym ustawieniu. Na wiosnę spisują się dobrze, zremisowali z pretendentem do tytułu- FC Kopenhagą, a także pokonali Lyngby. W pierwszym meczu między tymi drużynami, Aalborg rozbił Koge na własnym stadionie 4:1. Dzisiaj, uwzględniając osłabienia gospodarzy, a także różnicę klas między zespołami decyduje się na:

HB Koge vs Aalborg -0.5 @ 2.080 ||
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Koge - Aalborg
Aab powyżej 1.5 gola@1.90 - bet365

Szalikowiec zaproponował całkiem niezłą propozycję. Całkowicie się do niej przychylam. Dodam, że w ekipie gospodarzy zabraknie również zawieszonego podstawowego obrońcy -
Thomasa Sorensena (17/0) . Aab faktycznie walczy dalej o puchary, szanse na zajęcie 3 lokaty na koniec sezonu są bardzo duże. Poniżej ostatnie H2H pomiędzy obiema ekipami. Raczej zdecydowanie na korzyść AaB.
27/08/11 HB Køge 1 - 4 AaB 16/05/10 AaB 0 - 0 HB Køge 21/03/10 HB Køge 0 - 3 AaB 02/08/09 HB Køge 0 - 5 AaB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom