>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Duńska, godz 19:00
FC Midtjylland - Aalborg BK 2:3 ⛔
TYP: X
KURS: 3,49
BUK:pinnacle

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 dojdzie do spotkania pomiędzy zespołem FC Midtjylland a zespołem Aalborg. Faworyta tego meczu jest ciężko ustalić lecz ja jestem za zespołem gospodarzy który walczy o tą wymarzoną 4 pozycję.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 7 pozycji z dorobkiem 37 oczek i do 4 miejsca mają jedynie 5 punktów straty. A jeśli ten mecz wygrają to będą mieli jedynie 2 oczka straty ponieważ na 4 pozycji znajdują się ich dzisiejsi rywale. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 5 meczy wygrali, 7 zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili 17 bramek.
Natomiast goście tego meczu w lidze są na 4 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 6 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i stracili 22 bramki.
Ostatni mecz oraz ostatnie ich 5 spotkań przedstawiłem na poniższym obrazku:


Jak widać oba zespoły źle nie grają. Teraz przedstawię wam ubytki w dzisiejszym spotkaniu obu zespołów:



Na koniec daję przypuszczalny skład w jakim oba zespoły się zmierzą:


Moim zdaniem padnie remis w tym meczu.​
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Duńska, godz 18
FC Nordsjaelland - Odense BK
TYP: 1
KURS: 1,95
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 18.30 rozpocznie się ciekawe spotkanie pomiędzy zespołem FC Nordsjaelland a zespołem Odense BK. Faworytem są gospodarze ale powiem szczerze że kursy są dość wysokie jak na zespół gospodarzy.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 2 pozycji z dorobkiem 54 oczek i jeszcze walczą o pierwszą pozycjię chociaż jest to mało realne. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 9 meczy wygrali, 5 meczy zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 36 goli i stracili 14 bramek. A więc jak widać u siebie dosyć dobrze się spisują. W ostatnich 5 meczach 3 mecze zremisowali, 1 mecz przegrali i 1 mecz wygrali.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 7 pozycji z dorobkiem 37 oczek w sumie już o nic nie walczą więc nie mają co się spinać i grają na luzie bez emocji. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy i 5 meczy przegrali, zremisowali i wygrali. A więc ładnie się to rozłożyło. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 22 bramki. W ostatnich 5 meczach przegrali oni 4 mecze i jeden mecz zremisowali. A więc jak widać fatalnie się spisują.
Niestety co do kontuzji nie mam sprawdzonego info więc nie będę czarował. Uważam że kursy są dość przesadzone więc warto jest postawić na zespół gospodarzy bo po takich kursach warto grać a stawiam że wygrają 2:1.​
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Duńska, godz 19
AC Horsens (-1 AH) - Silkeborg IF
TYP: 1
KURS: 3,20
BUK: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawy mecz pomiędzy dwoma drużynami które w lidze Duńskiej znajdują się na ostatnich pozycjach. A dokładniej chodzi o zespół AC Horsens który zmierzy się na własnym terenie z zespołem Silkeborg. Faworytem tego meczu są gospodarze.
Gospodarze w lidze znajdują się na 11 pozycji z dorobkiem 31 oczek i do strefy bezpiecznej mają tylko 2 punkty straty. A więc jak wygrają ten mecz to znajdą się w strefie bezpiecznej. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 4 mecze wygrali, 5 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 26 bramek. A więc jak widać aż tak źle się nie prezentowali. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 1 mecz wygrać i zremisować oraz 3 mecze przegrać. Ten sezon mają fatalny lecz jeszcze mogą go uratować wygrywając ten mecz i pozostając w lidze.
Goście tego meczu w lidze są na ostatniej pozycji z dorobkiem 29 oczek i do strefy bezpiecznej mają 4 oczka straty. A więc i oni mają szansę na pozostanie w lidze bo do końca jeszcze 2 kolejki. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 4 mecze wygrali, 3 zremisowali i Az 8 przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 33 bramki. A więc jak widać słabo się spisują na wyjazdach. W ostatnich 5 meczach 1 mecz wygrali, 2 zremisowali i przegrali.
U gospodarzy w tym meczu nie wystąpi jedynie:
Nabil Aslam OB M:17 G:1 ( zawodnik niepowołany)
A u gości z tych ważniejszych problemów nie wystąpią 2 zawodnicy:
Lasse Heinze GK M:25 (zawodnik kontuzjowany)
Frank Hansen PO M:29 G:1 (zawodnik zawieszony)
Simon Jakobsen OB M:13 (zawodnik niepowołany)
Ja dzisiaj postanowiłem zaryzykować dlatego daję -1 na zespół gospodarzy a jeśli wygrają 1 bramką to zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
16.05. 19:00
Brondby IF - FC Nordsjaelland Brondby @2 5/10 bet365

Brondby ma spaść z ligi? To się w głowie nie mieści. Na 2 kolejki do końca klub ze stolicy zajmuje 11 miejsce z punktem straty do bezpiecznej strefy. Co ważne z Horsens, które zajmuje 10 miejsce zagra w ostatniej kolejce na wyjeździe. Horsens gra dzisiaj z Sonderjyske na wyjeździe. Brondby z kolei dzisiaj z nie grającym już o nic Nordsjaelland. Drugie miejsce goście mają już pewne i nic tego nie zmieni. Trener trochę pozmieniał skład.

Prawdopodobny skład FCN:

J. Hansen - Gundelach, Runje, Okore, Mtiliga - Stockholm, Christensen, Ticinovic, Christiansen - Aynaoglu, R. Bueno

Jak widać nie ma Nordstranda (napastnik, 22/7), Johna (napastnik, 22/10), Lorentzena (pomocnik, 20/4). Oni w ogóle do Kopenhagi nie pojechali. W ataku dwa ogórki Bueno (8/0 - zaledwie dwa mecze zaczynał na boisku) i Aynaoglu (5/1 - zawsze z ławki, uzbierał zaledwie 172 minuty w sezonie). W obronie ponoć ma być jeszcze zmiana i zadebiutować ma Pereira (0/0).

Brondby bez Goodsona (obrońca, 18/2). Dla nich to mecz o życie i spodziewam się, że wyjdą z niej zwycięsko.

✅ 4-0, +5j.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
I jeszcze pogram mecz z 2 ligi:

16.05. 19:00
Frederica - AB Kopenhaga AB Kopenhaga @3.09 3/10 pinnacle

Jeśli goście chcą się utrzymać to muszą wygrać. Bezpośredni rywale do utrzymania czyli Skive i Bronshoj grają dzisiaj ze sobą. W poniedziałek w ostatniej kolejce Kopenhaga gra u siebie z Lyngby, które awansować i tak nie może bo Viborg nawet jeśli jutro przegra to i tak w ostatniej kolejce dostanie walkower za mecz z Fryn. Czyli szanse na zachowanie 2 ligi są spore.

✅ 1-2, +6,27j.
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Superliagen Dania
Spotkanie: Esbjerg - Odense
Typ: Esbjerg
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home

Dziś sobie wynalazłem bardzo ciekawe spotkanie w 1 lidze duńskiej. Jest to mecz pomiędzy drużyną Esbjerg która na chwile obecną zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 44 punktów i bilansem meczy u siebie 8/2/5. Drużyna która stawi im czoła to Odense, które plasuje się na miejscu 8 z dorobkiem 37 punktów i bilansem na wyjeździe 5/5/6. Patrząc na h2h widać że we wszystkich meczach rozgrywanych pomiędzy tymi drużynami zawsze wygrywało Odense, lecz mnie interesuje obecna forma a nie przesłanki z dawniejszych lat. (Wisła Kraków dawniej też siała postrach, a teraz to szkoda gadać). Zmieniają sie zawodnicy, działacze, trenerzy etc. i to wszystko wpływa na morale drużyny co w gruncie rzeczy przekłada sie na wynik spotkania. Jak w/w drużyna Esbjerg w starciach z Odense nie miała wielu wygranych, lecz ostatnich 5 spotkań przyjezdnych to porażki z drużynami nawet u dołu tabeli. Starałem się dociec temu, jaki jest tego powód, szukałem na stronie oficialnej ale ciężko o jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Jeśli Esbjerg wygra to spotkanie a drużyna Aalborg dzisiejsze przegra, to obie drużyny zamienią się swoimi miejscami i wtedy Esbjerg zajmie miejsce 4 w tabeli, które daje mu możliwość gry w Pucharach Europejskich, zwłaszcza że jest to dziś przedostatnia kolejka w lidze duńskiej.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Jeśli Esbjerg wygra to spotkanie a drużyna Aalborg dzisiejsze przegra, to obie drużyny zamienią się swoimi miejscami i wtedy Esbjerg zajmie miejsce 4 w tabeli, które daje mu możliwość gry w Pucharach Europejskich, zwłaszcza że jest to dziś przedostatnia kolejka w lidze duńskiej.
Tyle, że Esbjerg zdobył puchar Danii, więc ma zagwarantowane miejsce w pucharach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arjen 18

arjen

Użytkownik
i to jest chyba powód tak wysokiego kursu... ???? ale tak to jest jak człowiek nie sprawdzi wszystkich informacji, trzeba miec nadzieję, że podejdą do tego spotkania poważnie ????
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nordsjaelland - Esbjerg
Esbjerg @ 2.45 Bwin
Goście w pełnym składzie, podczas gdy u gospodarzy zabraknie ponad połowy podstawowych zawodników. Są to: Runje(28/0), Christensen(26/6), Christiansen(22/3), Lorentzen(20/4), John(22/10), Nordstrand(22/7), Ticinovic(18/2), Mtiliga(26/2), Stokholm(30/5). Nordsjaelland jest już pewne swojego drugiego miejsca. Esbjerg potrzebuje zwycięstwa, by być pewnym utrzymania czwartej lokaty. Atakować będzie Aalborg, który zagra mecz z pewnym trzeciej lokaty Randers. Ścignąć ich może jeszcze Midtjylland, ale nie mam pojęcia jak tam jest liczone przy równej liczbie punktów. Najsmaczniejsze kursy niestety przespane, ale nadal warto bo pewnie przed meczem będzie jeszcze mniej. A z tak rozbitym rywalem aspirujący do gry w Europie goście powinni dać radę.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Liczone jest tak, ze gole zdobyte-gole stracone= kto ma wiecej ten jest wyzej, jezeli tyle samo to gra sie na terenie neutralnym mecz
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
AB Copenhagen -vs- Lyngby 1 2,2 ✅
Bet365


Gospodarze walczą o utrzymanie, mają tyle samo punktów co przedostatnie Skive i jeśli chcą sobie samodzielnie zapewnić byt muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. Goście to jedna z mocniejszych ekip w lidze duńskiej jednak na awans szans już nie mają, gdyż Viborg dopsiuje z automatu 3 pkt za walkower z Fyn. Krótko mówiąc ostatnia kolejka, dla gości mecz o pietruchę, dla gospdarzy o życie, więc kurs ponad 2 pobieram bez pytań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Mecz AB z Lyngby odpuszczam, bo tak faworyzać ABK to jest po prostu chore. Zwłaszcza, że goście nie grają o pietruszkę, chcą zapewnić sobie 3 miejsce. Trener zabrał na mecz cały najsilniejszy skład, wrócił do gry Boysen (napastnik, 30/6). No i zawodnicy chcą godnie pożegnać się z trenerem, który po sezonie odchodzi do Esbjergu.

Za to zagram drugi ważny mecz o utrzymanie w lidze.

20.05. 14:00
Hobro IK - Skive IK Skive @2.25 4/10 unibet + Skive -2,5 @14 1/10 tempobet

Stosunki między Hobro a Skive są bardziej niż dobre. Wymieniają się zawodnikami, zresztą to są praktycznie sąsiedzi. Obie miejscowości nie dzieli nawet 50 kilometrów. Ale Skive ma o tyle trudną sytuację, że musi liczyć na potknięcie ABK, bo bilans bramkowy mega niekorzystny. No ale jak już wyżej napisałem szanse na x2 dla Lyngby są spore więc Skive od początku zaatakuje i powinno swoją częśc planu wykonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
W Superlidze wszyscy rzucili się na Esbjerg, może i słusznie patrząc na skład Nordsjaelland, ale ja skupię się na meczu o utrzymanie.
20.05. 17:00
AC Horsens - Broendby Kopenhaga Brondby DNB @1.79 6/10 pinnacle
Broendby wygrywając w ostatniej kolejce 4-0 z Nords przy porażce Horsens wydostało się ze strefy spadkowej i przed ostatnim spotkaniem w sezonie wyprzedza ich o 2 punkty. To oznacza, że remis na CASA Arena im wystarczy. Gospodarze muszą zaatakować, ich urządza jedynie zwycięstwo. W składzie Horsens zabraknie tylko Nworuha (napastnik, 26/2). Brondby tradycyjnie bez Akpovety (napastnik, 19/0). Pisałem już wcześniej, że nie wyobrażam sobie spadku Brondby. Zwłaszcza teraz kiedy im wystarczy remis. Ale na pewno goście na ten remis nie zagrają, coś powinni spokojnie trafić z jakiejś kontry. DNB dla mnie idealne.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
pytanie o LE
Czy ktoś może orientuje się jak to będzie z awansem do LE?
Esbjerg wygrał puchar i może znaleźć się na miejscu ligowym premiowanym do LE, więc miejsce przechodzi na finalistę- Randers którzy też się kwalifikują z ligowej pozycji. Awans do LE przechodzi dalej w dół ligowo/pucharowo?? Zmieni to nastawienie Aalborg do świata delikatnie np., Midtjyllandu też..
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Nordsjaelland - Esbjerg
Esbjerg @ 2.45 Bwin

Goście w pełnym składzie, podczas gdy u gospodarzy zabraknie ponad połowy podstawowych zawodników. Są to: Runje(28/0), Christensen(26/6), Christiansen(22/3), Lorentzen(20/4), John(22/10), Nordstrand(22/7), Ticinovic(18/2), Mtiliga(26/2), Stokholm(30/5).
Ponad to w dzisiejszym meczu w składzie FC NORDSJÆLLAND zagrają U19:

▶ Mathias Meyer Knudsen 1994 r. ▶ Hakan Redzep 1994 r. ▶ Philip Zinckernagel 1994 r.
▶ Kristian Lindberg 1994 r. ▶ Nicolai Johannesen 1994 r. ▶ Andreas Maxsø 1994 r.
▶ Pascal Gregor 1994 r. ▶ Mikkel Jensen 1995 r.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - Superliga
Spotkanie: Horsens - Brondby
Typ: BTS - yes ⛔(0:1)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnia 33- kolejka duńskiej superligi a w niej pojedynek na śmierć i życie czyli o utrzymanie. Gospodarze 34 pkt i 11 miejsce czyli pierwsze spadkowe. Goście 2 oczka więcej, 10 miejsce i póki co utrzymanie. Jak łatwo policzyć Brondby do utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej wystarczy remis, Horsens potrzebuje natomiast zwycięstwa i 3 pkt, które pozwolą na przeskoczenie w tabeli gości. Więc mecz na pewno będzie zacięty w którym żadna z drużyn nie odpuści, obie drużyny będą bardzo zmobilizowane i dadzą z siebie wszystko. Nie można tego meczu stawiać inaczej więc jak BTS. Polecam też oczywiście overy.
Dodam, że gospodarze w ostatnich 10 meczach u siebie 8 razy strzelali chociaż 1 gola. Dzisiejsi goście taka sama statystyka jeśli chodzi o wyjazdy. Do tego takie a nie inne okoliczności meczu więc stawiam nic innego jak BTS. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom