>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dania 2-ga Dywizja Wschód: Svebolle – Rishoj 14.10.2012. godz. 13.00
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt

Gospodarze ekipa Svebolle notuje w ostatnim czasie tragiczne wyniki, ostatnie 5 spotkań to porażki ale co najgorsze to w tych meczach stracili aż 19 bramek przy tylko 3 strzelonych. Ogólnie w lidze mają tych bramek najwięcej straconych bo aż 31 w 10 pojedynkach. Na własnym boisku jak do tej pory zanotowali tylko porażki i najprawdopodobniej zapowiada się na kolejną gdyż ich rywal w bardzo dobrej formie nie przegrał od 5 spotkań. Widzę tutaj minimum 4 bramki z kliku powodów: gospodarze tak jak wspomniałem wyżej tragicznie w obronie i trzy bramki dla gości będących w dobrej formie nie powinno być problemem. Swoją zdobycz bramkową myślę że powinni również poprawić gospodarze którzy będą chcieli zrobić wszystko by wreszcie coś ugrać na swoim boisku, a goście w meczach wyjazdowych potrafią tracić bramki gdyż w 5 pojedynkach mają ich na koncie 10. Ostatni powód to prawo serii a mianowicie goście notują serię 5 spotkań underowych co na niższą ligę duńską w moim odczuciu jest zbyt długą serią i dzisiaj powinna ona spokojnie zostać przełamana.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
2 dywizja, wschód
FC Helsingør - Skjold Birkerød
FC Helsingør --- 1.57 ✅
FC Helsingør 1/1
--- 2.30 ✅
bet365
FC Helsingør podejmuje na własnym obiekcie Skjold Birkerød. Pewniaczkiem dla mnie jest zagranie w tym meczu &#39;czystej jedynki&#39;. Potencjał po stronie gospodarzy bezapelacyjnie. FC Helsingør celuje w awans do 1 dywizji i trzeba przyznać, że początek sezonu pokazał, że ten cel jest bardzo możliwy. Ostatnie dwie kolejki jednak kompletnie nie udane. Dwie wysokie porażki z mocnymi B 1908 3-1 oraz Næstved BK 1-4. Trzecia porażka z rzędu? Nie ma takiej opcji. Piłkarze FC Helsingør doskonale zdają sobie sprawę, że strata punktów w dzisiejszym pojedynku sprawi, ze sytuacja w tabeli nie będzie kolorowa. Zainkasowanie trzech oczek pozwoli awansować nawet na 3 miejsce w tabeli. Jest o co grać. Rywal wydaje się być odpowiedni, by przełamać złą passę. Skjold Birkerød to przeciętna ekipa, potrafiąca przeplatać solidne występy ze słabymi. Na wyjazdach gra całkiem nieźle, ale na &#39;Helsingør Stadion&#39; nigdy nie grało się łatwo. Historia spotkań, choć krótka, pokazuje, że nie dane było piłkarzom z Birkerød wywieźć ani jednego punktu. Liczę, że dziś tradycja zostanie podtrzymana i faworyci tego pojedynku zainkasują trzy punkty. Nie polecam grać żadnych handicapów. Można spróbować 1/1 po niezłym kursie (2.30). Przede wszystkim warto grać pewną wygraną gospodarzy. Mecz o 13. Polecam.
4-1. Helsingør pewny win ;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
FC Nordsjælland-Silkeborg IF FT 3:0
FC Nordsjælland 1,57 Betsafe ✅ :spokodfhgfh:

Gra w Lidze Mistrzów trochę zaszkodziła Nordsjælland jeśli chodzi o ich wyniki w lidze duńskiej, ale gdzieś muszą te punkty zdobyć, no i jak nie z kim innym jak nie z Silkeborg, które przyjeżdża bez swojego najlepszego strzelca Marvina Pourie (10/6, czyli 6 z 11 bramek całej drużyny), który pałzuje za kartki podobnie jak podstawowy pomocnik Jesper Mikkelsen (12/0), do tego kontuzjowany jest inny napastnik Jesper Bench (11/1) i w poprzednim sezonie podstawowy obrońca Thorbjörn Rasmussen (6/0), ciekawie może byc także w przypadku kontuzji bramkarza Heinze, wtedy jego miejsce zająłby 17-letni Nikolaj Flo, ponieważ bramkarze nr 2 i nr 3 także są kontuzjowani, ale to musiałby być już mega pech ???? .
W Nordsjælland zabraknie w zasadzie tylko nie mających pewnego miejsca w składzie Mikkela Beckmana (9/1) i Raweza Lawana (5/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Aalborg BK - Sonderjyske

To jedyne spotkanie 13 kolejki Superligi duńskiej zaplanowane na dzień 20 października.
Gospodarz tego meczu, to wicelider, który w 12 spotkaniach zgromadził aż 27 goli tracąc przy tym 12. Goście również potrafią strzelać w 12 spotkaniach zdobyli 17 goli tracąc ich już znacznie więcej, bo aż 23. Statystyki przemawiają za zespołem Aalborga, ale w dniu dzisiejszym gospodarze nie zagrają w pełnym składzie. Kilku graczy zostało bowiem powołanych do drużyny U21 i w ich miejsce szansę dostaną ich młodsi zmiennicy. Trener Søndergaard nie ma większych zmartwień w swoim zespole, od samego początku powinien wystąpić Bechmann, Absalonsen, Hansen i Vibe. Uważam, iż pomimo gorszych statystyk, dobrej formy gospodarzy oraz odległości 200 km, goście w tym meczu nie są na straconej pozycji i strzelą przynajmniej jednego gola. Kurs również nie jest najgorszy, wart pobrania.
Typ: goście strzelą gola &lt; STS &gt; 1.35 ✅ 2:1
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Nordsjaelland-Aalborg 3.75
Osobiście zastanawiam sie nad zagraniem na drużynę gosci która jest w solidnej formie.Do tego dochodzi spotkanie z Juve w tym tygodniu a mecze w Lm pokazały że po nich drużynie gospodarzy nie gra sie za dobrze nie wygrali jeszcze gdy przyszło im grać w tygodniu a czasu na regenerację jeszcze mniej gdyż grali w wtorek wiec tylko 3 dni.W meczu z Juve zostawili kawał zdrowia na boisku co z pewnością się dzisiaj odbije. Goscie powinni to wykorzystać i odejsc od Norde na 7pkt.po takim kursie żałował bym gdybym nie zagrał po meczu z Szachtarem jedynie remis z Randers 1:1 po meczu z Chelsea 3:0 z Odense na wyjeździe teraz remis 1:1 po cieżki meczu z drużyną która z pewnoscia jest w stanie pokonac dzisiaj gospodarzy jak wróce do domu sprawdzę czy w drużynie gosci nie ma jakiś nieciekawych kontuzji podstawowych graczy . U gosci nie zagra Gotfredsen. Dosc pewnym typem na to spotkanie jest :
Aalborg strzeli ~1.38
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Horsens-FC Kopenhaga✅✅✅1:0
Typ: 12
Kurs: 1,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ktoś popatrzyłby na to spotkanie i powiedziałby, że goście muszą wygrać to spotkanie. Możliwe, ale to jest piłka nożna i w niej wszystko jest możliwe, nawet zwycięstwo gospodarzy. Ja jestem niemal pewien, że w tym spotkaniu nie padnie remis. Ostatnie 5 meczy w wykonaniu gospodarzy, to mecze zakończone remisem. Ogólnie mają najwięcej remisów z całej ligi, bo 7 z 13 dotychczasowych meczy. U siebie jeszcze nie wygrali, kolejny passa do przełamania. FC Kopenhaga ostatnie 3 wyjazdowe spotkania zakończyła podziałem punktów.
Pass do przełamania w tym spotkaniu jest co niemiara i dlatego proponuję typ 12. Sam obstawiłem to spotkanie;)
Powodzenia;)
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Ja postawiłem w STSie, że Kopenhaga wygra jedną bramką.. Kurs mnie skusił, chyba 3,85 był ???? mam nadzieję, że tak się skończy, i ja będę zadowolony i Ty ????
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
@UP No niestety gospodarze postawili twarde warunki ????

Esbjerg-Silkeborg✅✅✅ 1:0
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na wstępie zaznaczam, że jest to dość odważny typ! Dlaczego gospodarze mieliby wygrać to spotkanie? Obie drużyny po 14 meczach w tym sezonie mają 11 pkt na koncie. Jednakże goście mają o wiele gorszą obronę - 31 bramek straconych w lidze daje średnio nieco ponad 2 bramki na mecz!! Dla porównania gospodarze dotychczas stracili 17 bramek.
Warto spojrzeć jak Esbjerg prezentuje się przed własną publicznością. Statystyka 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki nie wygląda zbyt dobrze, ale popatrzmy jakie drużyn gościły na ich stadionie (kolejność - od ostatniego spotkania)

Esbjerg - Sonderjyske (8 drużyna tabeli) 1-2
Esbjerg - FC Copenhagen (1 drużyna tabeli) 2-2
Esbjerg - Odense (6 drużyna tabeli) 3-0
Esbjerg - Horsens (7 drużyna tabeli) 0-0
Esbjerg - FC Copenhagen (1 drużyna tabeli) 1-2


Jak widać przeciwnicy niełatwi, wszyscy w tabeli wyżej. Warto wspomnieć, że ostatnia porażka z Sonderjyske była dość pechowa bo bramkę 2 bramkę stracili w doliczonym czasie gry.
Co do gry Silkeborg na wyjazdach nie będę się rozdrabniał na poszczególne mecze, warto zanotować, że ich bilans na obcym terenie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Ich bilans bramkowy to 8:19, przy 7 rozegranych spotkaniach daje to średnią prawie 3 straconych bramek na mecz!

Forma obu zespołów jest porównywalna - gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki, a goście odpowiednio 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki.

Wydaje mi się, że to spotkanie będzie dość zacięte, ale gospodarze wygrają to spotkanie 1 bramką.
Mniej ryzykownym sugeruję 1X po kursie 1,27;)
Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18:30.
Powodzenia;)

EDIT:
Tak jak przypuszczałem, spotkanie było zacięte, w pierwszej połowie gospodarzom udało się strzelić jedynego gola w całym spotkaniu i zatrzymać 3 pkt u siebie.
Mam nadzieję, że komuś przydał się typ:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Dania - Superliga
Spotkanie.AGF Aarhus - FC København 0:2 ✅
Typ.under 2,5 gola
Kurs.2,06
Bukmacher.Betsson

Analiza.
Dzisiaj w Dunskiej Superlidze dojdzie do spotkania pomiedzy zespolami AGF Aarhus - FC København .Faworytem w tym meczu wydaja sie byc goscie,lecz ja wybralem tutaj typ na malo bramek w meczu,a mianowicie under 2,5 gola po kursie 2,06.Glownym powodem tej decyzji sa ostatnie spotkania tych zespolow w Aarhus.A oto wyniki tych spotkan...

12.08.2012 1. liga 5. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 3 - 0
09.04.2012 1. liga 25. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 0 - 0
04.12.2011 1. liga 18. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 0 - 0
02.10.2011 1. liga 11. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 1 - 1
28.03.2010 1. liga 23. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 0 - 0
07.03.2010 1. liga 19. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 5 - 0
15.08.2009 1. liga 5. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 0 - 1
19.04.2009 1. liga 25. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 1 - 0
23.11.2008 1. liga 15. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 2 - 1
10.08.2008 1. liga 4. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 1 - 0
Na 10 ostatnich spotkan zanotowalismy ,az 7 underow,a jesli spojrzymy tylko na mecze gdy gospodarzem byla ekipa Aarhus to wtedy zawsze notowalismy under 2,5 gola w meczu.Mysle,ze dzisiaj bedzie podobnie i nie zobaczymy tutaj zbyt duzej ilosci bramek.Po takim kursie warto sprobowac.Polecam
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Aalborg BK - Midtjylland @ 1,34 Pinnacle Sports
1:3 ⛔

Spotkanie kończące 15 rundę duńskiej superligi, rozpocznie się o godzinie 19.
Gospodarze zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli z 26 punktami na koncie. W przypadku zwycięstwa z drużyną Midtjylland awansują na drugie miejsce wyprzedzając tym samym Nordsjaelland o jeden punkt. Na własnym boisku grają bardzo dobrze i solidnie. Na sześć rozegranych już meczy wygrali cztery, zremisowali raz i również raz przegrali. Ogólem strzelili 12, a stracili 5 bramek.
Goście są na dalekim miejscu, zajmują dopiero 10 lokatę (zeszły sezon zakończyli na trzecim miejscu). Na wyjazdach niczym nie zachwycają, nie wygrali ani razu, przegrali aż pięć spotkań, a ostatnio udało im się zremisować 2-2 z Nordsjaelland. Stracili dwukrotnie więcej bramek niż udało im się strzelić.
Drużyny te spotykały się już wielokrotnie. Na ostatnie dziesięć meczy sześć razy górą był Aalborg (w tym pięć razy u siebie), trzy razy to Midtjylland wygrywał (raz tylko na wyjeździe), a jeden mecz zakończył się podziałem punktów. Midtjylland na pewno będzie próbował odbudować swoją pozycję z ubiegłego sezonu, jednak uważam że to gospodarze mają w tym momencie większe szanse na wygraną.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
18.11.2012. godz. 14.00
Spotkanie: Aalborg - Horsens - wynik 2:0 ⛔ :;/:
Typ: over 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze aktualnie zajmują 3 miejsce ostatnio 3 porażki z rzędu w których to stracili aż 8 bramek zdobywając tylko 1, stąd strata do lidera wynosi już 9 punktów. Jeżeli chodzi o mecze u siebie to nie ma znowu takiej rewelacji 4 zwycięstwa 1 remis i dwie porażki, bramki 13:8 Dziś podejmują 7 ekipę ligi Horsenes, która w przeciwieństwie do gospodarzy nie przegrała od pięciu kolejek a w meczach wyjazdowych są jedyną niepokonaną ekipa w lidze 1 zwycięstwo i 4 remisy. Teraz sprawa over w tym spotkaniu. Gospodarze będą dążyć do przełamania ostatnio złej passy (a jeśli chcą się liczyć w walce o mistrza to to spotkanie trzeba wygrywać w innym przypadku strat do lider może się jeszcze zwiększyć) a gdzie tego nie zrobić jak przed własną publicznością, jednak główny mankament to ostatnio bardzo słaba gra w defensywie. Goście którzy ostatnio dobrze sobie radzą zrobią wszystko by pozostać niepokonaną ekipą wyjazdową a przy dzisiejszym zwycięstwie zrównają się liczbą punktów z dzisiejszym rywalem i tym samym przybliżą się do czołówki . Tak więc obu ekipą remis w tym spotkaniu za bardzo nie będzie zadawalał. Kolejna sprawa goście po overowym początku sezonu zanotowali serię 6 underów tak więc najwyższa pora na przełamanie a że pierwsze spotkanie tych ekipa w tym sezonie pokazało ze lubią sobie postrzelać (1:4 dla Aalborga) jest dobra okazja do tego. I kolejny powód do over to właśnie to pierwsze spotkanie i chęć rewanżu dzisiejszych gości za tą wysoką przegraną przed własną publicznością.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Randers-Midtjylland FT 2:1 zagrali bardzo &quot;ciekawego&quot; łamańca ????
Randers 1.96 Betsafe 2/10 ✅:spokodfhgfh:
Landspokal Cup. Midtjylland broni się w lidze przed spadkiem, w niedzielę czeka ich ważny mecz ligowy z Silkeborgiem, puchar jest dla nich w tym momencie kulą u nogi.
Dzisiaj zagrają bardzo osłabieni, zabraknie bramkarza Jakoba Haugaarda (5/0), obrońców Kristiana Baka Nielsena (14/1), Kolje Afriyie (10/0) i Noah Olawale Ojuola (3/0), pomocnika Rilwana Hassana (16/2) i napastników Mortena Rasmussena (14/0), Sylvestra Igbouna (13/4) i Marco Larsena (12/1). W lidze na wyjeździe w 9 meczach zdobyli tylko 5pkt.
Randers dzisiaj bez aż tak poważnych osłabień, nie zagrają obrońcy Remco van der Schaaf (9/0) i Anders Egholm (2/0) oraz pomocnika Lasse Rise (8/2). Randers w lidze przyzwoicie, u siebie też nie najgorzej 5-1-3.
Ciekawie wygląda h2h, ostatni raz Midtjylland wygrał na stadionie Randers w 2008 roku, większość bezpośrednich spotkań wygrywali gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś nie zagrają:
Midtjylland - Silkeborg
Midthylland: Rasmussen, Madsen, Koch, Igboun, Sviatchenko, Nielsen
Silkeborg: Holst, Silic
Kopenhaga - Randers
Kopenhaga: Bolanos, Gislason, Vetokele
Randers: Egholm, van der Schaaf, Davies
Nordsjaelland - Brondby
Nordsjaelland: Sise, Okore, Christensen
Brondby: Bernburg, Hansen, Larsen
Z braku czasu same nazwiska bez liczby spotkań, zainteresowani łatwo sprawdzą

to jak masz z braku czasu podawac tylko nazwiska to zaoszczedz sobie i tego czasu
Tobie tez polecam zaoszczędzić czas na pisanie komentarzy ktore nic nie wnoszą...
Zrobilem liste nazwisk z wiekszosci lig europejskich i dopisanie do nich liczby spotkan i wyszukanie tego zajelo by kolejne kilka godzi
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
to jak masz z braku czasu podawac tylko nazwiska to zaoszczedz sobie i tego czasu
Trudno poświęcić 5 minut na znalezienie dwóch liczb?

Midtjylland:
-Rasmussen(14/0)
-Madsen(0/0)
-Koch (ewentualnie Korch, bo Kocha nie ma w kadrze, jest to bramkarz) (0/0)
-Igboun(13/4)
-Sviatchenko(15/0)
-Nielsen(14/1)
Silkeborg:
-Holst (13/0)
-Nie wiem jaki Silic, ewentualnie Solic, bramkarz (0/0)

Kopenhaga:
-Bolanos(15/1)
-Gislason(7/0)
-Vetokele(3/1)
Randers:
-Egholm(2/0)
-van der Schaaf(9/0)
-Davies(12/0)

Nordsjaelland:
-Sise(0/0)
-Okore(17/2)
-Christensen(15/3)

Brondby:
-Bernburg(0/0)
-Hansen(?/?)
-Larsen(?/?)
Ostatniej dwójki nie wiem, bo jest tam dwóch braci Hansen i Larsen.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Absencje:
Aalborg - Aarhus
Aalborg: Thomsen (P 7/0), Dalsgaard (N 17/1), Ahlmann (O 17/0)
Aarhus: Kure (O 8/0), Skhirtladze (N 8/1), Haland (O 4/0), Jorgensen (P 9/1)
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Dania, Superligaen
Spotkanie : AGF Aarhus - Silkeborg IF 3:3 ✅
Typ : over 2,5
Kurs : 1,85
Bukmacher : Bet365


Analiza : Na dzisiaj wybrałem mecz 20 kolejki duńskiej Superligaen pomiędzy AGF Aarhus, a Silkeborg IF. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy tracą tylko trzy punkty do trzeciej drużyny w tabeli. Natomiast goście znajdują się na ostatnim miejscu w tabelio i do bezpiecznej pozycji tracą dwa punkty. Oba zespoły mają więc o co grać w dzisiejszym spotkaniu. A potrafią grać overowo (2,5). Jedna jak i druga drużyna w tym sezonie zanotowały 11 overów 2,5. W meczach między sobą także pada dużo goli (trzy z pięciu to over 2,5; a w dwóch zabrakło tylko po jednej bramce). Zapowiada się więc ciekawy pojedynek między drużynami Aarhus i Silkeborg, a także ich snajperami: Johannssonem (11 goli) i Pourie (8 goli).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Czas na debiutancką analizę na forum ;)
Aarhus - Silkeborg 1 2,0 (najwyżej 2,15 - myBet) ⛔
Bet356| 5j
Po tym jak kursy urosły na gospodarzy widzę value w tym typie. Dlaczego większość próbuje grać w drugą stronę ? No bo teoretycznie Aarhus będzie osłabiony brakiem kilku graczy. Tyle, że ostatnio grali w podobnym składzie i ograli na wyjeździe 3-0 Aalborg, który zdecydowanie bardziej cenię od ich dzisiejszych rywali. Co ciekawe Aarhus gra w tym sezonie słabo przed własną publicznością, natomiast Silkeborg lepiej na wyjazdach. Jeśli dodamy, że od roku 2005 Aarhus nie wygrał przed własną publicznością z Silkeborgiem to można zrozumieć małą masówkę w stronę gości.
Statystyki nie grają i ja zaufam intuicji, która mówi mi, że dziś gospodarze sprawią radość swoim fanom i w końcu przełamią się z tą drużyną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom