>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dania 2-ga Dywizja Wschód: Svebolle – Rishoj 14.10.2012. godz. 13.00
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt

Gospodarze ekipa Svebolle notuje w ostatnim czasie tragiczne wyniki, ostatnie 5 spotkań to porażki ale co najgorsze to w tych meczach stracili aż 19 bramek przy tylko 3 strzelonych. Ogólnie w lidze mają tych bramek najwięcej straconych bo aż 31 w 10 pojedynkach. Na własnym boisku jak do tej pory zanotowali tylko porażki i najprawdopodobniej zapowiada się na kolejną gdyż ich rywal w bardzo dobrej formie nie przegrał od 5 spotkań. Widzę tutaj minimum 4 bramki z kliku powodów: gospodarze tak jak wspomniałem wyżej tragicznie w obronie i trzy bramki dla gości będących w dobrej formie nie powinno być problemem. Swoją zdobycz bramkową myślę że powinni również poprawić gospodarze którzy będą chcieli zrobić wszystko by wreszcie coś ugrać na swoim boisku, a goście w meczach wyjazdowych potrafią tracić bramki gdyż w 5 pojedynkach mają ich na koncie 10. Ostatni powód to prawo serii a mianowicie goście notują serię 5 spotkań underowych co na niższą ligę duńską w moim odczuciu jest zbyt długą serią i dzisiaj powinna ona spokojnie zostać przełamana.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
2 dywizja, wschód
FC Helsingør - Skjold Birkerød
FC Helsingør --- 1.57 ✅
FC Helsingør 1/1
--- 2.30 ✅
bet365
FC Helsingør podejmuje na własnym obiekcie Skjold Birkerød. Pewniaczkiem dla mnie jest zagranie w tym meczu &#39;czystej jedynki&#39;. Potencjał po stronie gospodarzy bezapelacyjnie. FC Helsingør celuje w awans do 1 dywizji i trzeba przyznać, że początek sezonu pokazał, że ten cel jest bardzo możliwy. Ostatnie dwie kolejki jednak kompletnie nie udane. Dwie wysokie porażki z mocnymi B 1908 3-1 oraz Næstved BK 1-4. Trzecia porażka z rzędu? Nie ma takiej opcji. Piłkarze FC Helsingør doskonale zdają sobie sprawę, że strata punktów w dzisiejszym pojedynku sprawi, ze sytuacja w tabeli nie będzie kolorowa. Zainkasowanie trzech oczek pozwoli awansować nawet na 3 miejsce w tabeli. Jest o co grać. Rywal wydaje się być odpowiedni, by przełamać złą passę. Skjold Birkerød to przeciętna ekipa, potrafiąca przeplatać solidne występy ze słabymi. Na wyjazdach gra całkiem nieźle, ale na &#39;Helsingør Stadion&#39; nigdy nie grało się łatwo. Historia spotkań, choć krótka, pokazuje, że nie dane było piłkarzom z Birkerød wywieźć ani jednego punktu. Liczę, że dziś tradycja zostanie podtrzymana i faworyci tego pojedynku zainkasują trzy punkty. Nie polecam grać żadnych handicapów. Można spróbować 1/1 po niezłym kursie (2.30). Przede wszystkim warto grać pewną wygraną gospodarzy. Mecz o 13. Polecam.
4-1. Helsingør pewny win ;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
FC Nordsjælland-Silkeborg IF FT 3:0
FC Nordsjælland 1,57 Betsafe ✅ :spokodfhgfh:

Gra w Lidze Mistrzów trochę zaszkodziła Nordsjælland jeśli chodzi o ich wyniki w lidze duńskiej, ale gdzieś muszą te punkty zdobyć, no i jak nie z kim innym jak nie z Silkeborg, które przyjeżdża bez swojego najlepszego strzelca Marvina Pourie (10/6, czyli 6 z 11 bramek całej drużyny), który pałzuje za kartki podobnie jak podstawowy pomocnik Jesper Mikkelsen (12/0), do tego kontuzjowany jest inny napastnik Jesper Bench (11/1) i w poprzednim sezonie podstawowy obrońca Thorbjörn Rasmussen (6/0), ciekawie może byc także w przypadku kontuzji bramkarza Heinze, wtedy jego miejsce zająłby 17-letni Nikolaj Flo, ponieważ bramkarze nr 2 i nr 3 także są kontuzjowani, ale to musiałby być już mega pech ???? .
W Nordsjælland zabraknie w zasadzie tylko nie mających pewnego miejsca w składzie Mikkela Beckmana (9/1) i Raweza Lawana (5/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Aalborg BK - Sonderjyske

To jedyne spotkanie 13 kolejki Superligi duńskiej zaplanowane na dzień 20 października.
Gospodarz tego meczu, to wicelider, który w 12 spotkaniach zgromadził aż 27 goli tracąc przy tym 12. Goście również potrafią strzelać w 12 spotkaniach zdobyli 17 goli tracąc ich już znacznie więcej, bo aż 23. Statystyki przemawiają za zespołem Aalborga, ale w dniu dzisiejszym gospodarze nie zagrają w pełnym składzie. Kilku graczy zostało bowiem powołanych do drużyny U21 i w ich miejsce szansę dostaną ich młodsi zmiennicy. Trener Søndergaard nie ma większych zmartwień w swoim zespole, od samego początku powinien wystąpić Bechmann, Absalonsen, Hansen i Vibe. Uważam, iż pomimo gorszych statystyk, dobrej formy gospodarzy oraz odległości 200 km, goście w tym meczu nie są na straconej pozycji i strzelą przynajmniej jednego gola. Kurs również nie jest najgorszy, wart pobrania.
Typ: goście strzelą gola &lt; STS &gt; 1.35 ✅ 2:1
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Nordsjaelland-Aalborg 3.75
Osobiście zastanawiam sie nad zagraniem na drużynę gosci która jest w solidnej formie.Do tego dochodzi spotkanie z Juve w tym tygodniu a mecze w Lm pokazały że po nich drużynie gospodarzy nie gra sie za dobrze nie wygrali jeszcze gdy przyszło im grać w tygodniu a czasu na regenerację jeszcze mniej gdyż grali w wtorek wiec tylko 3 dni.W meczu z Juve zostawili kawał zdrowia na boisku co z pewnością się dzisiaj odbije. Goscie powinni to wykorzystać i odejsc od Norde na 7pkt.po takim kursie żałował bym gdybym nie zagrał po meczu z Szachtarem jedynie remis z Randers 1:1 po meczu z Chelsea 3:0 z Odense na wyjeździe teraz remis 1:1 po cieżki meczu z drużyną która z pewnoscia jest w stanie pokonac dzisiaj gospodarzy jak wróce do domu sprawdzę czy w drużynie gosci nie ma jakiś nieciekawych kontuzji podstawowych graczy . U gosci nie zagra Gotfredsen. Dosc pewnym typem na to spotkanie jest :
Aalborg strzeli ~1.38
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Horsens-FC Kopenhaga✅✅✅1:0
Typ: 12
Kurs: 1,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ktoś popatrzyłby na to spotkanie i powiedziałby, że goście muszą wygrać to spotkanie. Możliwe, ale to jest piłka nożna i w niej wszystko jest możliwe, nawet zwycięstwo gospodarzy. Ja jestem niemal pewien, że w tym spotkaniu nie padnie remis. Ostatnie 5 meczy w wykonaniu gospodarzy, to mecze zakończone remisem. Ogólnie mają najwięcej remisów z całej ligi, bo 7 z 13 dotychczasowych meczy. U siebie jeszcze nie wygrali, kolejny passa do przełamania. FC Kopenhaga ostatnie 3 wyjazdowe spotkania zakończyła podziałem punktów.
Pass do przełamania w tym spotkaniu jest co niemiara i dlatego proponuję typ 12. Sam obstawiłem to spotkanie;)
Powodzenia;)
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Ja postawiłem w STSie, że Kopenhaga wygra jedną bramką.. Kurs mnie skusił, chyba 3,85 był ???? mam nadzieję, że tak się skończy, i ja będę zadowolony i Ty ????
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
@UP No niestety gospodarze postawili twarde warunki ????

Esbjerg-Silkeborg✅✅✅ 1:0
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na wstępie zaznaczam, że jest to dość odważny typ! Dlaczego gospodarze mieliby wygrać to spotkanie? Obie drużyny po 14 meczach w tym sezonie mają 11 pkt na koncie. Jednakże goście mają o wiele gorszą obronę - 31 bramek straconych w lidze daje średnio nieco ponad 2 bramki na mecz!! Dla porównania gospodarze dotychczas stracili 17 bramek.
Warto spojrzeć jak Esbjerg prezentuje się przed własną publicznością. Statystyka 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki nie wygląda zbyt dobrze, ale popatrzmy jakie drużyn gościły na ich stadionie (kolejność - od ostatniego spotkania)

Esbjerg - Sonderjyske (8 drużyna tabeli) 1-2
Esbjerg - FC Copenhagen (1 drużyna tabeli) 2-2
Esbjerg - Odense (6 drużyna tabeli) 3-0
Esbjerg - Horsens (7 drużyna tabeli) 0-0
Esbjerg - FC Copenhagen (1 drużyna tabeli) 1-2


Jak widać przeciwnicy niełatwi, wszyscy w tabeli wyżej. Warto wspomnieć, że ostatnia porażka z Sonderjyske była dość pechowa bo bramkę 2 bramkę stracili w doliczonym czasie gry.
Co do gry Silkeborg na wyjazdach nie będę się rozdrabniał na poszczególne mecze, warto zanotować, że ich bilans na obcym terenie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Ich bilans bramkowy to 8:19, przy 7 rozegranych spotkaniach daje to średnią prawie 3 straconych bramek na mecz!

Forma obu zespołów jest porównywalna - gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki, a goście odpowiednio 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki.

Wydaje mi się, że to spotkanie będzie dość zacięte, ale gospodarze wygrają to spotkanie 1 bramką.
Mniej ryzykownym sugeruję 1X po kursie 1,27;)
Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18:30.
Powodzenia;)

EDIT:
Tak jak przypuszczałem, spotkanie było zacięte, w pierwszej połowie gospodarzom udało się strzelić jedynego gola w całym spotkaniu i zatrzymać 3 pkt u siebie.
Mam nadzieję, że komuś przydał się typ:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Dania - Superliga
Spotkanie.AGF Aarhus - FC København 0:2 ✅
Typ.under 2,5 gola
Kurs.2,06
Bukmacher.Betsson

Analiza.
Dzisiaj w Dunskiej Superlidze dojdzie do spotkania pomiedzy zespolami AGF Aarhus - FC København .Faworytem w tym meczu wydaja sie byc goscie,lecz ja wybralem tutaj typ na malo bramek w meczu,a mianowicie under 2,5 gola po kursie 2,06.Glownym powodem tej decyzji sa ostatnie spotkania tych zespolow w Aarhus.A oto wyniki tych spotkan...

12.08.2012 1. liga 5. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 3 - 0
09.04.2012 1. liga 25. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 0 - 0
04.12.2011 1. liga 18. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 0 - 0
02.10.2011 1. liga 11. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 1 - 1
28.03.2010 1. liga 23. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 0 - 0
07.03.2010 1. liga 19. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 5 - 0
15.08.2009 1. liga 5. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 0 - 1
19.04.2009 1. liga 25. AGF Aarhus - FC Kopenhaga 1 - 0
23.11.2008 1. liga 15. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 2 - 1
10.08.2008 1. liga 4. FC Kopenhaga - AGF Aarhus 1 - 0
Na 10 ostatnich spotkan zanotowalismy ,az 7 underow,a jesli spojrzymy tylko na mecze gdy gospodarzem byla ekipa Aarhus to wtedy zawsze notowalismy under 2,5 gola w meczu.Mysle,ze dzisiaj bedzie podobnie i nie zobaczymy tutaj zbyt duzej ilosci bramek.Po takim kursie warto sprobowac.Polecam
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Aalborg BK - Midtjylland @ 1,34 Pinnacle Sports
1:3 ⛔

Spotkanie kończące 15 rundę duńskiej superligi, rozpocznie się o godzinie 19.
Gospodarze zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli z 26 punktami na koncie. W przypadku zwycięstwa z drużyną Midtjylland awansują na drugie miejsce wyprzedzając tym samym Nordsjaelland o jeden punkt. Na własnym boisku grają bardzo dobrze i solidnie. Na sześć rozegranych już meczy wygrali cztery, zremisowali raz i również raz przegrali. Ogólem strzelili 12, a stracili 5 bramek.
Goście są na dalekim miejscu, zajmują dopiero 10 lokatę (zeszły sezon zakończyli na trzecim miejscu). Na wyjazdach niczym nie zachwycają, nie wygrali ani razu, przegrali aż pięć spotkań, a ostatnio udało im się zremisować 2-2 z Nordsjaelland. Stracili dwukrotnie więcej bramek niż udało im się strzelić.
Drużyny te spotykały się już wielokrotnie. Na ostatnie dziesięć meczy sześć razy górą był Aalborg (w tym pięć razy u siebie), trzy razy to Midtjylland wygrywał (raz tylko na wyjeździe), a jeden mecz zakończył się podziałem punktów. Midtjylland na pewno będzie próbował odbudować swoją pozycję z ubiegłego sezonu, jednak uważam że to gospodarze mają w tym momencie większe szanse na wygraną.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
18.11.2012. godz. 14.00
Spotkanie: Aalborg - Horsens - wynik 2:0 ⛔ :;/:
Typ: over 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze aktualnie zajmują 3 miejsce ostatnio 3 porażki z rzędu w których to stracili aż 8 bramek zdobywając tylko 1, stąd strata do lidera wynosi już 9 punktów. Jeżeli chodzi o mecze u siebie to nie ma znowu takiej rewelacji 4 zwycięstwa 1 remis i dwie porażki, bramki 13:8 Dziś podejmują 7 ekipę ligi Horsenes, która w przeciwieństwie do gospodarzy nie przegrała od pięciu kolejek a w meczach wyjazdowych są jedyną niepokonaną ekipa w lidze 1 zwycięstwo i 4 remisy. Teraz sprawa over w tym spotkaniu. Gospodarze będą dążyć do przełamania ostatnio złej passy (a jeśli chcą się liczyć w walce o mistrza to to spotkanie trzeba wygrywać w innym przypadku strat do lider może się jeszcze zwiększyć) a gdzie tego nie zrobić jak przed własną publicznością, jednak główny mankament to ostatnio bardzo słaba gra w defensywie. Goście którzy ostatnio dobrze sobie radzą zrobią wszystko by pozostać niepokonaną ekipą wyjazdową a przy dzisiejszym zwycięstwie zrównają się liczbą punktów z dzisiejszym rywalem i tym samym przybliżą się do czołówki . Tak więc obu ekipą remis w tym spotkaniu za bardzo nie będzie zadawalał. Kolejna sprawa goście po overowym początku sezonu zanotowali serię 6 underów tak więc najwyższa pora na przełamanie a że pierwsze spotkanie tych ekipa w tym sezonie pokazało ze lubią sobie postrzelać (1:4 dla Aalborga) jest dobra okazja do tego. I kolejny powód do over to właśnie to pierwsze spotkanie i chęć rewanżu dzisiejszych gości za tą wysoką przegraną przed własną publicznością.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Randers-Midtjylland FT 2:1 zagrali bardzo &quot;ciekawego&quot; łamańca ????
Randers 1.96 Betsafe 2/10 ✅:spokodfhgfh:
Landspokal Cup. Midtjylland broni się w lidze przed spadkiem, w niedzielę czeka ich ważny mecz ligowy z Silkeborgiem, puchar jest dla nich w tym momencie kulą u nogi.
Dzisiaj zagrają bardzo osłabieni, zabraknie bramkarza Jakoba Haugaarda (5/0), obrońców Kristiana Baka Nielsena (14/1), Kolje Afriyie (10/0) i Noah Olawale Ojuola (3/0), pomocnika Rilwana Hassana (16/2) i napastników Mortena Rasmussena (14/0), Sylvestra Igbouna (13/4) i Marco Larsena (12/1). W lidze na wyjeździe w 9 meczach zdobyli tylko 5pkt.
Randers dzisiaj bez aż tak poważnych osłabień, nie zagrają obrońcy Remco van der Schaaf (9/0) i Anders Egholm (2/0) oraz pomocnika Lasse Rise (8/2). Randers w lidze przyzwoicie, u siebie też nie najgorzej 5-1-3.
Ciekawie wygląda h2h, ostatni raz Midtjylland wygrał na stadionie Randers w 2008 roku, większość bezpośrednich spotkań wygrywali gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś nie zagrają:
Midtjylland - Silkeborg
Midthylland: Rasmussen, Madsen, Koch, Igboun, Sviatchenko, Nielsen
Silkeborg: Holst, Silic
Kopenhaga - Randers
Kopenhaga: Bolanos, Gislason, Vetokele
Randers: Egholm, van der Schaaf, Davies
Nordsjaelland - Brondby
Nordsjaelland: Sise, Okore, Christensen
Brondby: Bernburg, Hansen, Larsen
Z braku czasu same nazwiska bez liczby spotkań, zainteresowani łatwo sprawdzą

to jak masz z braku czasu podawac tylko nazwiska to zaoszczedz sobie i tego czasu
Tobie tez polecam zaoszczędzić czas na pisanie komentarzy ktore nic nie wnoszą...
Zrobilem liste nazwisk z wiekszosci lig europejskich i dopisanie do nich liczby spotkan i wyszukanie tego zajelo by kolejne kilka godzi
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
to jak masz z braku czasu podawac tylko nazwiska to zaoszczedz sobie i tego czasu
Trudno poświęcić 5 minut na znalezienie dwóch liczb?

Midtjylland:
-Rasmussen(14/0)
-Madsen(0/0)
-Koch (ewentualnie Korch, bo Kocha nie ma w kadrze, jest to bramkarz) (0/0)
-Igboun(13/4)
-Sviatchenko(15/0)
-Nielsen(14/1)
Silkeborg:
-Holst (13/0)
-Nie wiem jaki Silic, ewentualnie Solic, bramkarz (0/0)

Kopenhaga:
-Bolanos(15/1)
-Gislason(7/0)
-Vetokele(3/1)
Randers:
-Egholm(2/0)
-van der Schaaf(9/0)
-Davies(12/0)

Nordsjaelland:
-Sise(0/0)
-Okore(17/2)
-Christensen(15/3)

Brondby:
-Bernburg(0/0)
-Hansen(?/?)
-Larsen(?/?)
Ostatniej dwójki nie wiem, bo jest tam dwóch braci Hansen i Larsen.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Absencje:
Aalborg - Aarhus
Aalborg: Thomsen (P 7/0), Dalsgaard (N 17/1), Ahlmann (O 17/0)
Aarhus: Kure (O 8/0), Skhirtladze (N 8/1), Haland (O 4/0), Jorgensen (P 9/1)
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Dania, Superligaen
Spotkanie : AGF Aarhus - Silkeborg IF 3:3 ✅
Typ : over 2,5
Kurs : 1,85
Bukmacher : Bet365


Analiza : Na dzisiaj wybrałem mecz 20 kolejki duńskiej Superligaen pomiędzy AGF Aarhus, a Silkeborg IF. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy tracą tylko trzy punkty do trzeciej drużyny w tabeli. Natomiast goście znajdują się na ostatnim miejscu w tabelio i do bezpiecznej pozycji tracą dwa punkty. Oba zespoły mają więc o co grać w dzisiejszym spotkaniu. A potrafią grać overowo (2,5). Jedna jak i druga drużyna w tym sezonie zanotowały 11 overów 2,5. W meczach między sobą także pada dużo goli (trzy z pięciu to over 2,5; a w dwóch zabrakło tylko po jednej bramce). Zapowiada się więc ciekawy pojedynek między drużynami Aarhus i Silkeborg, a także ich snajperami: Johannssonem (11 goli) i Pourie (8 goli).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Czas na debiutancką analizę na forum ;)
Aarhus - Silkeborg 1 2,0 (najwyżej 2,15 - myBet) ⛔
Bet356| 5j
Po tym jak kursy urosły na gospodarzy widzę value w tym typie. Dlaczego większość próbuje grać w drugą stronę ? No bo teoretycznie Aarhus będzie osłabiony brakiem kilku graczy. Tyle, że ostatnio grali w podobnym składzie i ograli na wyjeździe 3-0 Aalborg, który zdecydowanie bardziej cenię od ich dzisiejszych rywali. Co ciekawe Aarhus gra w tym sezonie słabo przed własną publicznością, natomiast Silkeborg lepiej na wyjazdach. Jeśli dodamy, że od roku 2005 Aarhus nie wygrał przed własną publicznością z Silkeborgiem to można zrozumieć małą masówkę w stronę gości.
Statystyki nie grają i ja zaufam intuicji, która mówi mi, że dziś gospodarze sprawią radość swoim fanom i w końcu przełamią się z tą drużyną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom