>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Wtopiłem na tym Nordsjaelland, ale taką wtopę mogę wybaczyć. Oglądałem w sumie ze 30 minut meczu i jak dla mnie ich gra była imponująca: krótkie piłki, szybka wymiana podań, wychodzenie na pozycję, ta drużyna wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie, ciekawe czy tak dobrze wyglądali na tle Odense czy z każdym w lidze sobie tak pogrywają? Na wszelki wypadek jeśli by zdobyli mistrza to lepiej by było, żeby Śląsk na nich nie trafił.
 
M 135

mhm

Użytkownik
podoba mi sie taki glos. Jezeli masz dobre typy i pociagniesz je progresja to bedziesz do przodu. Jezeli kazdy typ bedzie taki jak na Nordsjaelland to bedziesz bogaty. Ja zagralem over i niestety zabraklo otwarcia w tym meczu. Odense minimalisci po 1 pkt wybiegli.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Odense minimalisci po 1 pkt wybiegli.
Zgadzam się. Poza rzutem wolnym w pierwszej połowie w doliczonym czasie gry nie zagrozili bramce gospodarzy. Zamurowali własną bramkę i osiągnęli to co chcieli. Choć w ostatnich 10 minutach to powinno być 3-0 ;-)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 2
Blokhus - Viborg
Over 4.5 gola
4.33
Williamhill

Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi duńskiej. Zmierzy się ze sobą Blokhus i Viborg. Gospodarze to ostatnia drużna w lidze. Goście są na 4 pozycji w lidze i walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywek. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola.
Po pierwsze obie drużyny dzieli przepaść. Blokhus notuje fatalne wyniki. Mają na koncie 8 porażek z rzędu w tym w ostatniej kolejce 7:0 z Esbjerg. Viborg to czołowa drużyna w 2 lidze duńskiej. Walczą o awans do Superligaen. Po drugie obie drużyny zaliczają w tym sezonie wysokie wyniki. Gospodarze na 22 mecze mieli 6 razy over 4.5 gola i aż 12 razy over 3.5 gola. Goście na 21 meczy mieli 2 razy over 4.5 gola i 9 razy over 3.5 gola. Po trzecie ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 4:2 dla Viborg. Dzisiaj moim zdaniem będzie bardzo podobnie. Stawiam 1:4 dla drużyny gości.
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: DANIA: 2-ga Dywizja Wschód
05.06.2012 15:00
Hvidovre - Sollerod-Ved.
Typ: Hvidovre
Kurs: 1.40 Bwin

Analiza:

Przed nami jedna z trzech kolejek, która dzieli nas od poznania zwycięzcy Drugiej Dywizji Wschodniej w Lidze Duńskiej. Naprzeciw siebie staje pretendent do tytułu ekipa Hvidovre, która aktualnie plasuje się na 2 pozycji oraz drużyna Sollerod-Ved. która walczy o utrzymanie w lidze. Zaczynając od gospodarzy. Buki stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta otóż są oni jednym z pretendentów do zdobycia tytułu mistrzowskiego oraz wywalczenia miejsca premiującego awansem. Jeszcze kolejkę temu znajdowali się na 1 pozycji obecnie są na 2 i maja stratę 2 pkt do drużyny Hellerup. Ostatnie 3 kolejki zdecydują o tym kto zostanie mistrzem myślę, że obie te drużyny przejdą przez te 3 spotkania jak burza i nie pozostawią złudzeń drużynom kto w tym roku wiódł prym w lidze. Drużyna Hvidovre w rewelacyjnej formie z ostatnich 5 spotkań wygrała 4 i uległa raz ekipie Hellerup czyli pretendentowi do mistrzostwa mecz ułożył się dla nich wspaniale ale tylko w początkowej części tego spotkania, gdyż drużyna Hvidovre prowadziła 3:0 aby ulec 5:3 myślę, że to była wpadka, którą piłkarze zrekompensują swoim kibicom tylko w taki sposób że wygrają wszystkie spotkania które przed nimi w lidze. 2 faktem przemawiającym za ekipa Hvidovre jest prawo serii, drużyna Hvidovre nigdy nie straciła punktów 2 razy pod rząd więc i w tym przypadku najprawdopodobniej tak się stanie. Teraz trochę opisując sytuację gości. Aktualnie znajdują się 2 miejsca nad strefa spadkową ale dzielą ich tylko 3 pkt. Obecnie prezentują się bardzo dobrze wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań niestety ostatnio odnieśli remis, który być może ich złamać. Sądzę, że nie nadrobili zaległości z całego sezonu i pierwsze spotkanie, które zakończyło się wynikiem 3:6 dla Hvidovre, będzie tłem do tego spotkania w którym pewnie wygrają gospodarze pokonując rywali po raz drugi.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 2 Wschód
B 1908 - Elite 3000
Over 3.5 gola
2.35
Bwin

Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi duńskiej z dywizji wschodniej. W spotkaniu 28 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą B 1908 i Elite 3000. Gospodarze to 6 drużyna w lidze, a goście są o jedną pozycję niżej. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań na temat mojego dzisiejszego typu.
Przede wszystkim drużyna goście zaliczyła najwięcej meczy spośród wszystkich drużyn w lidze (jest ich 16) gdzie padały co najmniej 4 gole. Elite 3000 na 27 meczy miało aż 14 razy over 3.5 gola. Daje to więcej niż 50% wszystkich meczy. To główny argument przemawiający za dzisiejszym typem. Drugi to bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami. Ostatnie 3 mecze między B 1908, a Elite 3000 kończyły się wynikami 4:2, 2:1 i 3:1. Jak widać 2 razy padł wynik wyższy niż 3 gole. Moim zdaniem dzisiaj istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ty meczu wpadną 4 gole lub więcej. Stawiam na podział punktów. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: 1. Division
Spotkanie:AB Kopenhagen - Bronshoj
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Stawka 41.53j
Pw 27j

✅ 2:2 ✅
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie AB Kopenhagen broniącą się przed spadkiem [11 pozycja w tabeli] a zajmującym środkowa częścią tabeli Bronshoj [5 lokata] trochę matematyki :


AB Kopenhagen
miejsce w tabeli 11 ilość goli strzelonych/wpuszczonych [na 24 spotkania] 27:41
Grając u siebie [ 12 spotkań] 16:18
Bronshoj
miejsce w tabeli 5 ilość goli strzelonych/wpuszczonych [na 24 spotkania] 31:31
Grając na wyjeździe [ 12 spotkań] 18:18
w ostatnich 5 spotkaniach strzelili łącznie 14 i wpuścili 17 bramek co daje nam 2,8 bramek strzelonych i 3,4 wpuszczonych

bilans bezpośrednich spotkań to :


Bronshoj AB Kopenhagen 0 : 4

Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 1
Bronshoj AB Kopenhagen 0 : 4
Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 0
AB Kopenhagen Bronshoj 4 : 0
Bronshoj AB Kopenhagen 1 : 4
AB Kopenhagen Bronshoj 3 : 1
Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 2
AB Kopenhagen Bronshoj 0 : 0

co daje 3,3 gola na spotkanie .
hulio90 GRATY​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Niestety moją analizę skończyłem pisać później niż B_R_U_T_U_S, więc wyszło, że napisałem ją na marne, ale tak to jest jak zaczyna się godzinę przed meczem. Wrzucę ją tutaj jeśli komuś się spodoba to będzie to dla mnie powód do radości.
Dyscyplina : Piłka nozna, Dania, 1 Dywizja
Spotkanie : AB Kopenhagen - Bronshoj
Typ – powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs – 1.55
Buk - Expekt
Analiza :

Witam.
Na dziś mimo słabej oferty z piłki nożnej znalazłem ciekawy zakład na mecz AB Kopenhagi z Bronshoj. Obie drużyny na co dzień występują w 1 Dywizji (odpowiednik naszej 1. Ligi).
Drużyna gospodarzy jak na razie po 24 kolejkach zajmuje 11 pozycję w stawce 14 zespołów. Do niższej ligi spadają 3 ostatnie drużyny, więc AB Kopenhaga, aby być pewna utrzymania potrzebuje 6 punktów. Możemy jednak wywnioskować, że nie będzie to łatwe patrząc na 5 ostatnich meczy tego zespołu:
Næstved BK 2 - 1 Akademisk Boldklub
Akademisk Boldklub 2 - 1 Roskilde
Skive 1 - 1 Akademisk Boldklub
Akademisk Boldklub 0 - 2 Vejle-Kolding
Randers FC 3 - 1 Akademisk Boldklub
Do tego dochodzą problemy kadrowe, ponieważ w zespole gospodarzy nie mogą wystąpić:
-Jens Waltorp (bramkarz)
-Mads Lund Brandis (obrońca)
-Emil Farver (obrońca)
-Marc Dal Hende (pomocnik)
-Semere Haile(pomocnik)
-Muamet Asanovski(pomocnik)
-Simon Okosun (pomocnik)
-Gunnar Zachariasen(pomocnik)
-Nicolai Melchiorsen(pomocnik)
Drużyna Ab Kopenhaga będzie musiała więc radzić sobie bez podstawowego bramkarza. Widać także duże braki w pomocy i troszkę mniejsze w obronie. W miejsce niedostępnych zawodników, będą musieli wskoczyć zawodnicy zespołu juniorskiego.

Natomiast zespół dzisiejszych gościu plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli. Piłkarze Brønshøj BK nie walczą już w tej chwili o nic. Nie mają żadnych szans na awans, ale są też pewni utrzymania. Drużyna w ostatnich pięciu meczach notowała następujące wyniki :
Brønshøj 1 - 3 Viborg FF
Fredericia 0 - 5 Brønshøj
Brønshøj 0 - 0 Esbjerg fB
Vestsjælland 3 - 1 Brønshøj
Brønshøj 2 - 2 Hjørring
Do tego trener gościu nie będzie mógł skorzystać z usług:
-Mikkel Jensen (pomocnik)
-Cheikh Sarr (obrońca)

Ważnym faktem jest też to, że w ostatnich pięciu spotkaniach między tymi zespołami czterokrotnie padał wynik powyżej 3 bramek:

Bronshoj- AB Kopenhagen 0 : 4
Bronshoj- AB Kopenhagen 2 : 1
Bronshoj- AB Kopenhagen 0 : 4
Bronshoj- AB Kopenhagen 2 : 0
AB Kopenhagen- Bronshoj 4:0
Spotkanie pomiędzy Ab Kopenhaga - Brønshøj BK jest meczem derbowym, a wiadomo, że takich meczów nie odpuszcza żądna z drużyn. Mimo ogromnych problemów kadrowych w zespole gospodarzy mówi się głośno o walce do końca, o każdy punkt, który może pomóc w walce o utrzymanie. Drużyna gości także nie będzie chciała zrezygnować ze zwycięstwa w tym pojedynku i pokazać kto jest lepszy. Myślę, że mimo tego, że w Ab Kopenhaga nie będą mogli wystąpić ważni zawodnicy, to ich zastępcy siłą woli będą starali się nadrobić braki. Według mnie żądna z drużyn nie odpuści i zobaczymy co najmniej te 3 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nowy sezon w Danii 2012/2013 już wystartował. Co ciekawe w pierwszej kolejce częściej wygrywali goście aniżeli gospodarze. Ale mniejsza o to. Zestaw par na 2 kolejkę wygląda następująco:

Najciekawsza para to Fc Midtjylland-Fc Nordsjaelland, ci pierwsi mieli trudnego rywala w pierwszej kolejce, bowiem trafili na Fc Kopenhagen - a wicemistrz kraju nie pozostawił złudzeń ogrywając ich u siebie 4:2. Nordsjaelland (obecny mistrz) natomiast piękne zawody zagrał ogrywając na wyjeździe Horsens 0:4. Teraz też jest faworytem do zgarnięcia pełnej puli. Nie wiem czemu buki faworyzują gospodarzy. Zakład 2 DNB po 2,15 jest według mnie do brania na miękko. W spotkaniu Silkeborg If-Ac Horsens trudno ocenić kto może wygrać, bo gospodarze zaczęli sezon od mocnego uderzenia pokonując na wyjeździe 2:3 ekipę beniaminka Esbjerg. Horsens będą chcieli w końcu zapunktować, bo pierwszy mecz chcieliby z pewnością już dawno zapomnieć. Obie ekipy grały ostatnio 6 maja i wygrała drużyna Horsens 0:1. Ale to był jeszcze poprzedni sezon. Lecz teraz z typowaniem uważałbym. Odense Bk-Randers Fc to pojedynek, który powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Odense zakończyło poprzedni sezon na 10 miejscu i ledwo utrzymali się w lidze, lecz pierwszy mecz nowego sezonu wygrali 1:0. Randers Fc to beniaminek, który dostał solidne lanie 6:1 z Sonderjyske w 1 kolejce nowego sezonu. Teraz nie powinno być aż tak wysoko, jednak na wygraną piłkarze Randers będą musieli poczekać do momentu gdy zagrają na własnym obiekcie. Sonderjyske-Fc Kopenhagen uważam że drużyna z Kopenhagen sprowadzi na ziemię w tym spotkaniu gospodarzy, którzy rozpromienieni pierwszym ligowym zwycięstwem, będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Nie z taką drużyną jak Kopenhaga, która nie przegra tego meczu. X2 takie solidne wędruje w stronę gości, którzy w pierwszej kolejce podnieśli się ze stanu 0:2 do 4:2! Ogromne brawa dla nich. Takie mecze motywują, po takich meczach wiara czyni cuda, nie można w beznadziejny sposób przegrać kolejnej potyczki. A Sonderjyske patrząc na poprzedni sezon wcale nie są twierdzą u siebie.SpotkaniaAalborg Bk-Brondby If oraz Aarhus Gf-Esbjerg Fb powinny oscylować około remisu, dlatego pewne faworyzowanie którejś z ekip nie ma sensu. Może minimalnie Aarhus ma więcej atutów. Jeśli zagra na przyzwoitym poziomie to nie przegra z beniaminkiem. Solidny średniak ligowy powinien dać radę. Natomiast Aalborg Bk-Brondby If to typowy mecz walki średniaków, gdzie typowanie należy omijać z daleka.
TYPY 20-23 lipiec

Fc Midtjylland-Fc Nordsjaelland 3:1

2 DNB / 2.15
Silkeborg If-Ac Horsens 0:2

1X / 1.36
Odense Bk-Randers Fc 0:1

1 / 1.50
Sonderjyske-Fc Kopenhagen 1:1

X2 / 1.28
Aalborg Bk-Brondby If 2:1

X / 3.25
Aarhus Gf-Esbjerg Fb

1 DNB / 1.42
wszystkie typy od bukmachera
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: LFA Lolland - Naestved
Typ: 1X
Kurs: 2.10
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek Duńskiej 2 dywizji regionu wschodniego w którym to zmierzą się zespół LFA Lolland z Naestved. Gospodarze tego spotkania poprzedni sezon zakończyli na 9 pozycji natomiast sezon 2010/2011 zakończyli na 4 pozycji co pokazuje, że jest to typowy średniak Duńskiej III ligi. Goście natomiast w ubiegłym sezonie spadli z 1 dywizji do 2 mając jeden z najgorszych bilansów spotkań wyjazdowych w których to stracili 33 bramki w 13 występach co daje ponad 2 stracone bramki na każde wyjazdowe spotkanie. I chodź bilans ten był w wyżej klasie rozgrywkowej to jednak wyraźnie widać, że Naestved nie radzi sobie na wyjazdach. Dla gospodarzy jest to pierwsze spotkanie gdyż nie grali oni w 1 kolejce natomiast goście rozegrali spotkanie u siebie przegrane jak się później okazało 1:2 z zespołem Hvidovre. Powracając do tego spotkania wydaje mi się, że gospodarze będą chcieli dobrze rozpocząć nowy sezon ligowy grając maksymalnie zmotywowanie bo przecież ze spadkowiczem który jak już w/w bardzo słabo prezentował się na wyjazdach w I dywizji stąd mój typ to 1X po bardzo dobrym kursie.
0:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Elite 3000 - Bornholm
W tym spotkaniu wszystko wskazuje na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy. Elite weszło w sezon świetnie dwa razy gromiąc rywali 4-1,6-0 i wykańczając w końcówce Avarte dwoma trafieniami. Goście natomiast odnieśli do tej pory 3 porażki w lidze i nie sądzę, żeby byli w stanie w tym spotkaniu w jakikolwiek sposób przeciwstawić się gospodarzom, którzy się wydają być głównym faworytem do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Szkoda, że nie ma szerszej oferty na handicapy na to spotkanie bo sądzę, że byłaby możliwość trafienia bardzo wysokiego kursu.
Elite 3000 1 (0-1) 1.65 Expekt
Over 4.5 3.15 Unibet Gdyby była możliwość to grałbym handicap -2 i -3 a tak to można pobawić się w overa, bo gospodarze powinni roznieść gości.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
FC Nordsjælland - Brøndby IF FT 0:0
FC Nordsjælland 1,53 Betsson ⛔

FC Nordsjælland chyba złapało w końcu formę, na co wskazują ostatnie trzy zwycięstwa, efektowne u siebie 4:1 z Sonderjyske i 6:1 z Silkeborg oraz wyjazdowa wygrana 1:0 z Aarhus, dzisiaj liczę na podtrzymanie tej serii w meczu z Brøndby, które w tym sezonie najprawdopodobniej powalczy tylko o środek tabeli. Goście na dzisiejszy mecz przyjeżdżają osłabieni brakiem dwóch ważnych pomocników, Mike Jensena (7/0) i Francka Semou (7/0), którzy pałzują za kartki. Do tego klub przed tygodniem sprzedał, chyba swojego najlepszego zawodnika, Michaela Krohn-Dehli (6/0) do Celty Vigo za 1M€, już bez niego w składzie Brøndby tylko zremisowało u siebie z ostatnim w tabeli Esbjerg (1:1), a także minimalnie pokonali 10 drużynę 2 Dywizji-Wschód Nordvest (2:1) w Pucharze Danii.
Nordsjælland dzisiaj bez większych osłabień, kontuzjowani są obrońca Henrik Kildentoft (2/0) i napastnik Joe Sise (0/0), poza tym miejsca w kadrze zabrakło dla często pełniącego rolę zmiennika Andersa Christiansena (4/0).
Jeśli chodzi o statystyki to Nordsjælland zajmuje w tej chwili 3 pozycję w tabeli (14pkt, 4-2-1, 18:7), bilans u siebie 2-1-0, bramki 11:3.
Brøndby jest na miejscu 10 (5pkt, 1-2-4, 6:10), bilans na wyjeździe 0-1-2, bramki 3:6.
Nordsjælland ma dzisiaj w ręce wszystkie atuty potrzebne do zwycięstwa, kurs 1,53 wygląda w tym spotkaniu całkiem przyzwoicie.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
HB KØGE-LYNGBY BOLDKLUB FT 0:5
LYNGBY 2,11 Betsson ✅:spokodfhgfh:

Køge może nie mieć kim dzisiaj postraszyć w ataku, zabraknie ich najlepszego strzelca, kontuzjowanego Andersa Kaagha (6/3), poza nim nie zagra także inny napastnik Fabinho (4/0), oraz pomocnicy Marcel Rømer (2/0) i Bo Stromer (0/0). W drużynie gości bez kontuzji i kartek, wszystko wygląda w porządku.
Obecnie Køge zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, bez żadnego zwycięstwa, bilans 0-4-2, bramki 5:7 (trochę obawiam się tej dużej liczby remisów).U siebie 0-2-1, bramki 3:4.
Lyngby z kolei jest na drugim miejscu (jeśli dzisiaj wygrają to powrócą na fotel lidera),ogólnie 4-1-1, bramki 10:8, bilans na wyjeździe 1-0-1, bramki 2:4.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
2 liga duńska:
Koge - Lyngby

Koge - Lyngby 2 --- 2.10 ✅
Koge - Lyngby 2/2 --- 3.40 ✅
Lyngby powyżej 1,5 --- 1.90 ✅
(kursy z bet365)

Druga liga duńska i pojedynek ostatniej drużyny Koge z drugą ekipą w tabeli - Lyngby. Po 6 kolejkach humory w obu ekipach z goła odmienne. Koge wystartowało fatalnie, nie notując ani jednego zwycięstwa. Stosunek punktowy dzisiejszych gospodarzy nie powala - 4 pkt po 4 remisach. Dziś rywal z wyższej półki. Lyngby ma ochotę na awans do duńskiej ekstraklasy i dziś powinni bez większych problemów ograć Koge. Goście dzisiejszego pojedynku grają bardzo dobrze. Ostatnią porażkę (i jedyną) zanotowali 11 sierpnia, ulegając na wyjeździe nieobliczalnemu Vestsjaelland 4-1. Poza tym wyniki bardzo obiecujące. 4 zwycięstwa i jeden remis. Chłopaki mają o co grać - zwycięstwo w tym meczu da im pozycję samodzielnego lidera. Rywal pod formą, więc wydaje mi się, że gol w pierwszej połowie dla gości ustawi to spotkanie. Nie ma co owijać w bawełnę, trzeba brać, bo kursy naprawdę zadowalające. Początek spotkania o godzinie 19.

Edit: Jedno słowo - bajka ;) Pewne zwycięstwo gości 5:0.
3/3, elegancko ✅
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
3 liga duńska:
Hrvidovre IF - Avarta
Hrvidovre 1 --- 1.30 ⛔
Hrvidovre 1 (-1.5) --- 1.975 ⛔
Hrvidovre 1/1 --- 1.83 ⛔
2 dywizja duńska i spotkanie pomiędzy Hrvidovre i Avarta. Gospodarze tego meczu są w kapitalnej formie. Wygrywają mecz za meczem czy to w lidze czy w pucharze Danii. Ostatnią porażkę zanotowali 16 czerwca(!) w ligowym spotkaniu przeciwko Rishoj (1-2). Żeby było zabawniej, porażka ta miała miejsce jeszcze w poprzednim sezonie. W tym zaś Hrvidovre zdecydowanie lideruje w tabeli z kompletem zwycięstw. Dziś nie powinni mieć żadnych kłopotów z Avartą. Goście nie zachwycają, 9 pozycja w lidze. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami nie pozostawia złudzeń (3 pewne zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy na 4 mecze). Hrvidovre dziś pokrywa handicap i pewnie sięga po 3 pkt. Innej opcji nie ma. Początek meczu o godzinie 18.30.

EDIT: Czerwono! Pierwsza porażka w sezonie Hvidovre (0-1). Tak, tak - Hvidovre, nie Hrvidovre ????
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - Superliga
Data: 17.09.2012 19:00
Spotkanie: Aarhus - Midtjylland
Typ: X
Kurs: 3.54
Bukmacher: pinnaclesports

Ostanie spotkanie kończące dziewiątą kolejkę w Superlig spotkają się sąsiedzi z tabeli. Gospodarze okupują siódma pozycje a tuz pod nimi ekipa z Midtjylland z ta samo ilością uzbieranych 11 pkt. Obie ekipy w podobnej formie w ostatnich spotkaniach, z tym wyjątkiem ze gospodarze odnieśli trzy zwycięstwa na wojażach wyjazdowych, gdzie nie grzeszyli skutecznością bowiem w omawianych trzech spotkaniach strzelali w kazdym spotkaniu po cztery bramki Horsens 1:4 Silkeborg 0:4 Varde 1:4 i podobnie u gosci gdzie po okresie słabszej gry wreszcie weszli na odpowiednie tory i w ostatnich trzech spotkaniach uzbierali dwa zwycięstwa i raz remisując po okresie słabszej dyspozycji gdzie zanotowali trzy porażki. Jak dla mnie obie ekipy zadowolą sie podziałem pkt. zeby nie przerywac dobrej passy. W spotkaniach bezpośrednich obie ekipy nie doznały kompromisu w paru ostatnich spotkaniach zawsze ktoras z drużyn odnosiła zwycięstwo, dzis pora na przełamanie tego trendu.
 
L 0

lucky2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - Superliga
Data: 24.09.2012 19:00
Spotkanie: Aalborg-Esbjerg
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna
Nie będę się tutaj dużo rozpisywał powiem po prostu ze Aalborg jest na fali, 6 zwycięstw z rzędu, wszystkie pokryte podwójnym handicapem. Drużyna gości zaś na ostatnie 6 meczy raz wygrali 2 zremisowali i 3 przegrali. Ja osobiście gram tutaj handicapem na gospodarzy po kursie 2,8 ;)
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Popieram typ powyżej
Aalborg - Esbjerg
Gospodarze na fali, wygrane 6 ostatnich spotkań, a styl mówi sam za siebie:
4:1 Horsens (w)
3:0 Midtjylland (d)
4:0 Odense (w)
4:0 Sonderjyske (w)
3:0 Skovbakken (w-puchar)
4:0 Randers (d)
Tak więc w 6 spotkaniach bilans 22-1 w bramkach robi wrażenie. Goście to beniaminek, który póki co jest zagubiony w wyższej klasie rozgrywkowej i zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 6 punktów. Mimo to ich wyniki to nieznaczne porażki jedną bramką bądź remisy. Pogromu więc nie będzie ale skromne zwycięstwo gospodarzy widze tu jak najbardziej a kurs kusi.
Edit: Aalborg bez obroncy - Bogelunda (0/0) i pomocnika - Augustinussena (9/1). Goście w optymalnym składzie
Aalborg 1.70 7/10
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
FC Midtjylland-SønderjyskE FT 1:3

Fajne kursiwo na SønderjyskE (4,25 Betsafe), czystej dwójki tu nie zaryzykuję, ale myślę, że można coś pograć w stylu:
SønderjyskE (+1) 1,95 Betsafe ✅ :spokodfhgfh:
lub BTS 1,58 Betsafe ✅ ????
Midtjylland dzisiaj bez trzech obrońców, Erik Sviatchenko (9/0), Kolja Afriyie (5/0) i doświadczony Kristian Bak Nielsen (8/0) są kontuzjowani. SønderjyskE w zasadzie tylko bez Eyjólfura Hédinsson (4/1).
Niestety nie mam więcej czasu na pisanie analizy, ale sugeruję się głównie osłabieniami gospodarzy i słabą formą obu zespołów.


Aż żal ściska pewne części ciała, że nie zagrałem czystej dwójki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dania 2
Viborg - A. Boldklub
Over 3.5 gola
2.40
Pinnacle


Na piątek wybrałem mecz z zaplecza ekstraklasy duńskiej. Zmierzy się ze sobą Viborg i Akademski Blodklub. Gospodarze to 5 siła w lidze, a goście plasują się na przedostatniej pozycji w lidze (11 pozycja). Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola, a poniżej kilka zdań na temat dlaczego właśnie wybrałem ten typ.
Po pierwsze różnica pomiędzy drużynami. Gospodarze w 12 meczach zdobyli 2 razy więcej punktów od przyjezdnych. Zagrają przed własną publicznością co jeszcze bardziej stawia ich w roli faworyta. Po drugie statystyka bramkowa Viborgu. Gospodarze są najbardziej overową druzyną w lidze. W meczach z ich udziałem pada średnio 4.00 gola na mecz. Zaliczyli 11 razy over 2.5 gola w 12 meczach i 6 razy over 3.5 gola. Tak więc 50% meczy Viborgu kończy się wynikiem wyższym niż 3 gole. Co ciekawe najwyższe wyniki zaliczają na swoim boisku: 4:1, 2;1, 5;0, 2:1, 2:1, 7:1. To są ich wyniki z tego sezonu z własnego boiska. W 6 meczach mieli 3 razy over 3.5 gola, a 3 razy zabrakło tylko jednego gola do osiągnięcia pułapu +3.5 gola. Żeby nie było tak łatwo to trzeba wspomnieć o drużynie przyjezdnych, która zalicza w tym sezonie więcej underow niż overow. Gracze Blodklub mieli 2 razy w tym sezonie over 3.5 gola w 12 meczach. Nie wiele jednak liczę na gospodarzy i na ich ofensywny styl gry przed własną publicznością. W tym sezonie na 6 meczy u siebie zdobyli aż 21 goli. To robi wrażenie. Stawiam 3:1 dla piłkarzy Viborgu i na over 3.5 gola. Ostatnie mecze miedzy tymi drużynami z 2012 roku kończyły się wynikami 2:1 i 2:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom