>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Duńska ekstraklasa ruszyła, tematu nie ma, więc zakładam.

Drużyny Superligi 2013/14



Drużyny 1st Division 2013/14



Drużyny 2nd Division wschodniej i zachodniej

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Nordsjaelland
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.69
Bukmacher: Efortuna

Wynik: 4-0 ✅

vs.
Pamiętam doskonale wyśmienitą końcówkę ubiegłego sezonu w wykonaniu drużyny Esbjerg. Przejrzyjmy zatem, czy coś tam się nie zmieniło. Po prawej kadra z najlepszego wiosennego spotkania z Odense (wygrana 6:2), po lewej dzisiejsza:
1. Frederik Rønnow
1. L. Hradecky​
2. Kian Hansen
2. Kian Hansen​

4. Davidson Drobo-Ampem
3. P. Ankersen​
6. Magnus Lekven
4. Davidson Drobo-Ampem​

8. Jeppe Andersen
6. Magnus Lekven​

9. Mick van Buren
7. S. Ernemann​
10. Emil Lyng
9. A Smarason​
11. Mikkel Agger
10. Emil Lyng​

12. Sebastian Andersen
12. Sebastian Andersen​

15. Jonas G. Hansen
15. Y. Toutouh​
16. Jeppe Højbjerg
19. Jakob Ankersen​

17. Casper Nielsen
20. Hans Henrik Andreasen​

19. Jakob Ankersen
21. Jerry Lucena​

20. Hans Henrik Andreasen
22. J. Lange​
21. Jerry Lucena
23. Jonas Knudsen​

23. Jonas Knudsen
24. N. Hogh​
31. Jesper Rasmussen
30. M. Rosenorn​
32. Martin Braithwaite
32. Martin Braithwaite​

7 zawodników podstawowego składu zostało, więc trzon jest zachowany. Oprócz tego 3 zawodników szerokiego składu.
Kto odszedł, kto przyszedł?​

Klub nastawił się na zarobek. Oto statystyki odchodzących zawodników:
- Arnor Smarason - napastnik (18/6 - 1066 minut)
- Jesper Lange - napastnik (30/4 - 1802 minuty)
- Steven Somers - obrońca (1/0 - 63 minuty)
- Lukas Hradecky - bramkarz (33 - 32 stracone bramki - 2970 minut)
- Steffen Ernemann - obrońca (23/1 - 1454 minuty)
- Nicolai Högh - obrońca (24/0 - 2087 minut)
Smarason grał połowę sezonu opuścił z powodu kontuzji. Pozbyto się więc dość ważnych zawodników, ale jak mówiłem - nie została zaburzona równowaga. Sprowadzono głównie młodzież, dość utalentowaną. Wprowadzono również trzech graczy z akademii. Do klubu przybył również nowy szkoleniowiec. Sparingi Esbjerg: 4 spotkania - 4 wygrane, w tym jedna z dzisiejszym przeciwnikiem - Nordsjaelland.

Nordsjaelland na równi pochyłej. Od czasu kiedy zdobywali mistrzostwo sporo się zmieniło. W zeszłym sezonie zajęli drugie miejsce, lecz już przez prawie całą rundę rewanżową wiadomo było, kto sięgnie po mistrzostwo - Kopenhaga tylko dzięki fatalnej końcówce zachowała przewagę &quot;jedynie&quot; pięciu punktów.
Transfery z i do Nordsjaelland:
Odeszli najlepszy obrońca Jores Okore (29/4 - 2577 minut) oraz motor napędowy Joshua John (22/10 - 1622 minuty). Z Kopenhagi przyszedł napastnik Martin Vingaard (19/2 - 951 minut), z drugoligowego Viborga również atakujący Kim Aabech (26/9 - 2252 minuty) oraz młody skrzydłowy Jens Stryger Larsen (30/3 - 2594 minuty). Myślano głównie o ofensywie, a to strata Okore będzie odczuwalna najmocniej. Zresztą świadczą o tym sparingi wicemistrza Danii: 4 mecze - 3 porażki, 1 zwycięstwo - bilans bramkowy 6:12.
Pisząc ten ostatni akapit zupełnie naturalnie rzucił mi się do głowy typ na over 2.5 bramki na co jest dobry kurs 1.88. Nordsjaelland raczej będzie chciało wykorzystać swoje nowe atuty w ataku, będą szukać bramki. Polegać na dziurawej obronie raczej nie można i tu otwiera się szansa na trafienia dla gospodarzy.

Zobaczymy jak będzie, typu nie jestem w 100% pewny, bo to dopiero pierwsza kolejka, ale zaufam Esbjergowi po tym co widziałem w ich wykonaniu w końcówce zeszłego sezonu i widząc ich formę w sparingach. Nordsjaelland na przeciwnym biegunie. Zabezpieczam się DNB, bo jak wspomniałem - to dopiero pierwsza kolejka, więc różne cuda mogą się zdarzyć. Pozdrawiam serdecznie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Esbjerg-Aalborg under 2,5 1,85 100=185 bet365
Obie drużyny według transfermark kadrowo takie same. Od 2009 roku nie było w tych meczach żadnego overu 2,5, a drużyny grają ze sobą 4 razy w sezonie. Patrząc na historie pierwszych kolejek w lidze duńskiej większość meczy jest underowe. Wydaje mi się że jest to rozsądny typ po przyzwoitym kursie.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Aalborg
Typ: over 2.5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365​


Wynik: 1-2 ✅


vs.

Dla mnie mimo wszystko bardziej prawdopodobny jest over. Esbjerg w pierwszym meczu pokazał wielką skuteczność - wygrał 4:0 z Nordsjaelland. Skuteczność pokazał sprowadzony z Excelsioru holender van Buren - strzelił dwie bramki. Kolejne dwie dołożył Braithwaite. Co do gry z przodu można zatem być optymistą - 4 bramki zaaplikowane wicemistrzowi to wynik lepszy niż dobry. Gospodarze zapewne więc strzelą i strzelą być może więcej niż raz. Ale moim zdaniem Aalborg nie jest tu bez szans. W pierwszym meczu ligi pokonał u siebie 2-1 FC Kopenhagę, czyli mistrza kraju. Potem nie był w stanie zdobyć bramki z gruzińskim Dila Gori w meczu eliminacji do Ligi Europejskiej, ale stworzył w tym meczu aż 32 sytuacje bramkowe. Wynik bardzo dobry - ile można mieć pecha - dziś, jeśli powtórzą grę z meczu z Gruzinami powinni się przełamać i strzelić. Może też więcej niż raz - nie wykluczam tego, zwłaszcza że Esbjerg w okienku transferowym pozbył się podstawowego bramkarza Hradecky&#39;ego, a w jego miejsce sprowadzono utalentowanego golkipera z Horsens - Frederik Rönnowa. To 20-latek, więc tak niedoświadczonemu golkiperowi może w każdym momencie przydarzyć się wpadka. Wg mnie over w tym meczu jest dużo bardziej prawdopodobny niż under, a buki oferują na takie zdarzenie bardzo dobry kurs. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
michupo 79

michupo

Użytkownik
Midtjylland - Brondby @ 2,05 unibet

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce, dotychczas wygrali wszystkie cztery mecze - strzelili osiem bramek, stracili dwie. Widać, że są w dobrej formie, szczególnie Nigeryjczyk Sylvester Igboun, zdobywca trzech bramek. Goście całkiem przeciwnie, mają na koncie dwa punkty, (remis u siebie z beniaminkami FC Vestsjaelland i Viborg - uratowany w ostatniej minucie), strzelili 3, a stracili 6 bramek. Uważam, że Midtjylland wygra to spotkanie na własnym boisku prezentując akutalną formę, w szczególności biorąc pod uwagę brak formy przeciwników.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Midtjylland - Brondby
KRAJ/LIGA: Dania / Superliga
TYP: 1 (-0,5) AH
KURS: 2,06
BUK: Sbobet
STAWKA: 3/10
✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Dziś w Superlidze Duńskiej rozpoczynamy 5 kolejkę ligową. Midtjylland zajmujący 1 pozycję podejmować będzie 10 Brondby. Już w poprzednim sezonie goście bronili się przed spadkiem w tym zanosi się podobnie. Brondby to już nie ta ekipa co kiedyś. Forma obu drużyn bardzo się różni http://www.livesports.pl/mecz/AJL9Een7/#tabela;form;overall;5 dlatego też taki kurs przy obecnej formie to rewelacja i aż żal nie zagrać ???? Kursy obecnie dziwnie się układają ale ja uważam że wygrają gospodarze ???? . h2h http://www.livesports.pl/mecz/AJL9Een7/#h2h;overall ostanie 3 mecze to remisy zatem czas na wygraną ???? .
Gospodarze bez: O. Korch Br (0m), S. Villafañe O (0m, 0br), I. Oliseh P (1m, 0br), R. Hassan P (0m, 0br), T. Janssen N (0m, 0br) oraz P. Andersson P (2m, 1br)
Goście bez: D. Stenderup O (0m, 0br) oraz F. Semou P (0m, 0br)

Powodzenia ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Dania / Superligaen
Spotkanie: Midtjylland ₋ Brondby
Typ: BTS ? Tak
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ostatni mój typ jeśli chodzi o dziś. W Duńskim Superligaen rozpoczyna się 5 kolejka gdzie niepokonane jak do tej pory Midtjylland podejmuje przed własną publicznością drużyne końca tabeli jaką jest Brondby. Pierwsze miejsce z trzecią od końca drużyną powinno się teoretycznie zakończyć wygraną gospodarzy czego dowiemy się dopiero o 18:30. Typ stawiam na to ze obie drużyny strzelą bramkę w tym spotkaniu, z racji tego że Brondby gra biede, ale jest zawsze w stanie strzelić gola przeciwnikowi. Na forum widze że masówka leci na wygraną i sam o tym myślałem by postawić na Midtjylland, ale wydaje mi sie że moze tu utrzeć nosa drużyna przyjezdnych z racji tego jakie są absencje w kadrze gospodarzy, Midtjylland: O. Korch Br (0m), S. Villafañe O (0m, 0br), I. Oliseh P (1m, 0br), R. Hassan P (0m, 0br), T. Janssen N (0m, 0br) oraz P. Andersson P (2m, 1br). Przyjezdni zagrają bez: D. Stenderup O (0m, 0br) oraz F. Semou P (0m, 0br). Na stronie internetowej znalazłem informacje że wraca do składu Kenneth Zohore oraz Mathias Gehrt. Ostatnie 3 spotkania między sobą obu drużyn:
17-03-2013 Brøndby IF - FC Midtjylland 1-1
28-10-2012 FC Midtjylland - Brøndby 1-1
23-09-2012 FC Midtjylland - Brøndby 1-1
wynik: Midtjylland 5:2 Brondby / ✅ zaliczony !
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga
- Hobro : Bronshoj .... lider wygrał ale skromne 1:0 ⛔
- Hobro ( handi, -1.5 ) ⛔
- 2.850 / Bet365
..
lider 2 ligi Duńskiej podejmuje dziś ostatnią drużynę Bronshoj i patrząc na formę obu drużyn nie widzę innej opcji jak przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy , będzie to ich drugi pojedynek na swoim terenie w tym sezonie i w pierwszym meczu pokonali spadkowicza z Superlig zespół Silkeborga gromiąc go aż 5:0 , gdy zajrzymy do wyników gości to w 3 dotychczas rozegranych spotkaniach 3 porażki najpierw na inaugurację sezonu porażka z Silkeborg 4:1 i potem 2 spotkania u siebie najpierw z AB Kopenhaga 1:2 i ostatnio z Hvidovre 1:3 no i dziś myślę kolejna przynajmniej dwoma bramkami !
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: FC Kopenhaga v. Aarhus ⛔ 1:1
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kto by się spodziewał, że FC Kopenhaga, 10-krotny mistrz Danii, obrońca tytułu tak słabo zacznie sezon. Po 4 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w lidze, z dorobkiem jednego punktu. Pierwszy mecz z Aalborgiem przegrali na wyjeździe 1:2, kolejny, również wyjazdowy, przegrali 0:1 ze świetnie spisującym się zespołem Midtjylland (5 kolejek - 15 punktów), po to by w 3. z kolei meczu przegrać u siebie z zespołem Randers 1:3 (pomimo prowadzenia 1:0 w meczu). W poprzedniej kolejce zanotowali remis z zespołem Nordsjaelland, gdzie dwukrotnie prowadzili. Stosunek bramek w tych meczach wynosi 4:8. Patrząc na składy i transfery, drużyna Kopenhagi sprzedała jednego ważnego zawodnika Andreasa Corneliusa, ale do składu dołączył m.in. Olof Mellberg, który z pewnością pomoże druzynie.
Natomiast drużyna Aarhus w ubiegłym sezonie zajęła 7. miejsce w tabeli ligowej. Obecnie znajduje się na 5. pozycji, z dorobkiem 6 punktów, na który złożyły się 2 wygrane i 2 przegrane mecze. Aarhus pokonał zespoł Vestsjaelland 2:0 oraz Nordsjaelland 2:1 oraz uległ zespołowi Midtjylland 0:2 oraz Esbjerg 1:5. Należy zauwazyć, że w pojedynkach bezpośrednich na boisku z Kopenhadze dość często padał remis. Na 4 ostatnie spotkania aż 3 zakończyły się bezbramkowym remisem, a tylko 1 wygraną gospodarzy 3:0. W pozostałych spotkaniach również padały remisy, jednak myślę, że niewarto patrzeć na mecze sprzed ładnych kilku lat.
Podsumowując, drużyna z Kopenhagi zanotowała falstart w rozgrywkach i jakby na tę drużynę nie patrzeć, w końcu muszą wygrać. Dzisiaj przed własną publicznością będzie im na pewno łatwiej niż na wyjazdach. 4 kolejne mecze bez zwycięstwa, mało tego, tylko 1 punkt w 4 meczach, z pewnością ich mobilizuje. Nie wypada, aby Mistrz Danii, uczestnik obecnej Ligi Mistrzów tak słabo radził sobie w lidze. Dziś idealny moment na zwycięstwo a i kurs zachęca do pobrania.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Sonderjyske - Viborg X2 1,91 6/10 i under 2,5 1,9 5/10 bet365✅
Sonderjyske jak narazie słabo w tym sezonie zespół wygrał tylko jeden mecz u siebie i strzelił tylko 3 gole(wszystkie pomocnik Madsen). Dzisiaj ofensywa gospodarzy jest osłabiona nie wystąpi: Bechmann( 8 goli w tamtym sezonie), Fabricius(4) i Absalonen(2). Biorąc pod uwagę ze Viborg jeszcze w tym sezonie nie wygrał dzisiaj powinni pokusić się o to zwycięstwo. Można tez wziąć under bo obrona gospodarzy jest bardzo dobrze poukładana w tym sezonie jak na razie stracili tylko 3 bramki.​
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Data: 25.08.2013
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: FC Kopenhaga v.Vestsjaelland
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin
Analiza: Moja analiza będzie bardzo podobna do wczorajszego meczu, który znów zakończył się niepowodzeniem dla drużyny ze stolicy Danii. FC Kopenhaga zremisowała z zespołem Aarhus 1:1. Meczu co prawda nie oglądałem, jednak same statystyki napawają optymizmem i myślę, że Kopenhaga była bliska zwycięstwa. 18 sytuacji bramkowych i 6 strzałów na bramkę to niezły wynik.
Specjalnie rozwodzić się na temat spotkania nie będę, 2 posty wyżej napisałem wszystko co chciałbym zawrzeć i tutaj. 5 meczów Kopenhagi - 2 punkty. Mistrz kraju kontra bieniaminek, może w końcu komplet punktów dla Mistrza? Pobieram już dzisiaj, bo w dniu meczu to pewnie do 1,3 spadnie.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Viborg - Esbjerg fB @ 2,20 william hill

Viborg po pięciu kolejkach ma na koncie 6 punktów, bilans 1-3-2, bramkowy 10-9. Na własnym boisku remisowali dwukrotnie. Viborg zagra bez kapitana, obrońcy Mikkela Raska co na pewno będzie osłabieniem.

Esbjerg ma 9 punktów, trzykrotnie wygrywał i dwukrotnie remisował, bilans bramkowy 14-6. Pomijając kontuzjowanego Jacoba Nielsena (który nie gra od początku sezonu) dostępny jest pełny skład, ponadto po chorobie zadebiutować może w lidze napastnik Diouf, wypożyczony z Kopenhagi. Trener Niels Frederiksen powiedział, że Chcielibyśmy pojechać do Francji w ufności, wiarą we własne możliwości i przeczuciem czegoś dobrego, a jeśli gracze chcą grać przeciwko Saint-Etienne w czwartek, muszą pokazać walkę z Viborg.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Aalborg BK - Midtjylland @ 2,75 bet365
Aalborg ma na koncie siedem punktów, bilans 2-1-2, bramkowy 6-6. Zagrają bez napastnika Jeppe Curtha (4 mecze/1 bramka), pomocnika Andreasa Bruhna (niewielka strara, zagrał tylko kilkanaście minut) i pomocnika Hállura Hánssona.
Midtjylland jest liderem ligi, wygrał wszystkie pięć spotkań, bilans bramkowy 13-4. Na jutrzejszy mecz niedostępny jest jedynie pomocnik Petter Andersson, który grał niepełne dwa mecze.
Obie drużyny strzelą: 1,65
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: Viborg v. FC Kopenhaga ✅✅✅ 1-4
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Ile jeszcze muszę czekać na zwycięstwo FC Kopenhagi w tym sezonie? Oby niedługo, bo to będzie moje 3. podejście do wygranej tej drużyny. 6 meczów - 3 punkty, miejsce 11 na 12, seria: 3 porażki i 3 remisy. Tak fatalnej postawy Mistrza Danii nie pamiętają pewnie najstarsi kibice.
Co tu dużo pisać o tym meczu, Kopenhaga musi w końcu wygrać, ale na pewno nie będzie miała łatwego zadania. Viborg to zespół, który w tym sezonie w 6 spotkaniach zanotowali 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka). W meczach domowych wygrali z Esbjerg i dwukrotnie zremisowali z Brondby i Randers. Bramki - 7:5. Z kolei Kopenhaga w meczach wyjazdowych, raz zremisowała, a 2 zakończyły się porażką. Drużyna Viborg to tegoroczny beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w ubiegłym sezonie wygrali swoją ligę i awansowali. Ostatni spotkanie pomiędzy tymi drużynami to rok 2008, więc dosyć dawno i raczej nie jest istotne.
Cóż, Kopenhaga w 7. spotkaniu może w końcu doliczy do swojego konta punktowego 3 &quot;oczka&quot;. Mam taką nadzieję ????
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: Viborg v. FC Kopenhaga
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Ile jeszcze muszę czekać na zwycięstwo FC Kopenhagi w tym sezonie? Oby niedługo, bo to będzie moje 3. podejście do wygranej tej drużyny. 6 meczów - 3 punkty, miejsce 11 na 12, seria: 3 porażki i 3 remisy. Tak fatalnej postawy Mistrza Danii nie pamiętają pewnie najstarsi kibice.
Co tu dużo pisać o tym meczu, Kopenhaga musi w końcu wygrać, ale na pewno nie będzie miała łatwego zadania. Viborg to zespół, który w tym sezonie w 6 spotkaniach zanotowali 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka). W meczach domowych wygrali z Esbjerg i dwukrotnie zremisowali z Brondby i Randers. Bramki - 7:5. Z kolei Kopenhaga w meczach wyjazdowych, raz zremisowała, a 2 zakończyły się porażką. Drużyna Viborg to tegoroczny beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w ubiegłym sezonie wygrali swoją ligę i awansowali. Ostatni spotkanie pomiędzy tymi drużynami to rok 2008, więc dosyć dawno i raczej nie jest istotne.
Cóż, Kopenhaga w 7. spotkaniu może w końcu doliczy do swojego konta punktowego 3 &quot;oczka&quot;. Mam taką nadzieję ????
Patrząc na postawę defensywy Kopenhagi, która w każdym spotkaniu tego sezonu traci co najmniej jedną bramkę oraz biorąc pod uwagę rewelacyjną formę napastnika Viborg, Dalgaarda( 6 meczów/7 goli), jako dobry typ nasuwa się Viborg-strzeli- 1,42( bwin).
Co więcej patrząc dalej w statystyki, na ostatnie 22 spotkania wyjazdowe Kopenhagi w Superligaen, tylko raz zdarzyło się, żeby zwyciężyli zachowując czyste konto( Aarhus- Kopenhaga 0-2, 4.11.2012). Oprócz tego, w tych 22 spotkaniach również tylko raz padał bezbramkowy remis( Brondby- Kopenhaga 0-0, 5.05.2013).
W ostatnim spotkaniu Kopenhagi z Vestsjaelland, zakończonym 1-1, goście a dokładnie Borges zachowując zimną krew mógł 2 razy po kontrach pokonać bramkarza gospodarzy, który swoją drogą zawinił przy bramce dla gości.
Co więcej zakontraktowany niedawno nigeryjski napastnik Adi, który od początku tego sezonu w barwach Trencina wykazywał kapitalną formę w lidze i w el. LE, zdobywając łącznie w 7 spotkaniach 10 goli, który co więcej zdobył gola w debiucie w barwach Kopenhagi, właśnie w meczu z Vestsjaelland, nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Viborg, ponieważ okazało się, iż nie ma on pozwolenia na pracę w Danii.
Biorąc także pod uwagę bardzo dobrą formę Viborgu w tym sezonie, którzy w ostatnich spotkaniach odprawiali z kwitkiem Sonderjyske( 3-0) oraz Esbjerg( 3-1) warto rozważyć mimo wszystko typ 1X- 2,1( bwin).
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Spotkanie: Esbjerg fB - Midtjylland BTS @1,77 betfair

Spotkanie siódmej kolejki, start o godzinie 15.
Esbjerg to aktualnie szósta drużyna w lidze, na koncie 9 punktów. Trzy wygrane, trzy przegrane - bilans bramkowy 15:9, innymi słowy lubią strzelać gole, choć przy tym często je tracą. U siebie bilans bramkowy to 10:3. W spotkaniu nie zagra kapitan zespołu, środkowy pomocnik Hans Henrik Andreasen (kontuzja małego palca u nogi), zagra za to Mohammed Fellah, ofensywny pomocnik pozyskany przedwczoraj z Valerenga Oslo gdzie zagrał blisko połowę meczy w lidze. Jak jest napisane na oficjalnej stronie klubu, mamy świadomości jak poszło w meczu z Viborg (przegrany 1-3), ale musimy się zemścić. Mecz z FC Midtjylland będzie prawdziwą walką, podniesiemy się po dwóch porażkach w lidze. Jeśli mamy pozostać w górnej połowie tabeli - wygramy.
Midtjylland to lider ligi, seria pięciu wygranych z rzędu została przerwana po ostatnim wyjazdowym meczu z Aalborg, zakończonym remisem 1:1. Bilans bramkowy 14:5, na wyjeździe 6:2. Skład w sumie bez zmian, jest kilka kontuzji, ale są to gracze którzy w tym sezonie albo w ogóle nie grali, albo zagrali kilkanaście minut więc osłabień w zasadzie nie ma. To trudny wyjazdowy mecz przeciwko dobrej drużynie, ale podchodzimy do niego optymistycznie. Jedziemy do Esbjerg, aby wygrać.
Spodziewam się zaciętej walki, ataków z obu stron, sądzę więc, że bramki powinny paść dla każdej z drużyn.
1-1 ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Patrząc na postawę defensywy Kopenhagi, która w każdym spotkaniu tego sezonu traci co najmniej jedną bramkę oraz biorąc pod uwagę rewelacyjną formę napastnika Viborg, Dalgaarda( 6 meczów/7 goli), jako dobry typ nasuwa się Viborg-strzeli- 1,42( bwin).
Co więcej patrząc dalej w statystyki, na ostatnie 22 spotkania wyjazdowe Kopenhagi w Superligaen, tylko raz zdarzyło się, żeby zwyciężyli zachowując czyste konto( Aarhus- Kopenhaga 0-2, 4.11.2012). Oprócz tego, w tych 22 spotkaniach również tylko raz padał bezbramkowy remis( Brondby- Kopenhaga 0-0, 5.05.2013).
W ostatnim spotkaniu Kopenhagi z Vestsjaelland, zakończonym 1-1, goście a dokładnie Borges zachowując zimną krew mógł 2 razy po kontrach pokonać bramkarza gospodarzy, który swoją drogą zawinił przy bramce dla gości.
Co więcej zakontraktowany niedawno nigeryjski napastnik Adi, który od początku tego sezonu w barwach Trencina wykazywał kapitalną formę w lidze i w el. LE, zdobywając łącznie w 7 spotkaniach 10 goli, który co więcej zdobył gola w debiucie w barwach Kopenhagi, właśnie w meczu z Vestsjaelland, nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Viborg, ponieważ okazało się, iż nie ma on pozwolenia na pracę w Danii.
Biorąc także pod uwagę bardzo dobrą formę Viborgu w tym sezonie, którzy w ostatnich spotkaniach odprawiali z kwitkiem Sonderjyske( 3-0) oraz Esbjerg( 3-1) warto rozważyć mimo wszystko typ 1X- 2,1( bwin).

Podpinam się pod typ na 1X, pograłem już wczoraj, a dziś można łapać nawet po 2,25 w B365. Przecież Kopenhaga nie zaczęła grać piachu w tym sezonie, tylko już na wiosnę - poczynając od Prima Aplillisowego żartu jakim była porażka ze słabiutkim Silkeborgiem mistrz Danii wygrał ledwie 1 ligowe spotkanie od początku kwietnia! Napisane zostało, że faworyt ma problemy z defensywą, a zauważyć trzeba, że oni w tym czasie zaledwie dwa razy zdobyli w meczu więcej niż jedną bramkę. Można grać na Kopenhagę licząc na przełamanie, ale czy warto to robić po kursie ok 1,7 ? Dla mnie na pewno nie i stawiam dziś na beniaminka radzącego sobie bardzo dobrze na początku sezonu.

Viborg 1X 2,25 b365 ⛔
Viborg DNB 4,0 Tipico ⛔



Kopenhaga się przełamała, graty dla tych co pograli ;)
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Randers FC - SonderjyskE @ 2,10 bet365

Randers po sześciu spotkaniach ma 9 punktów na koncie. Bilans 2-3-1, bramkowy 10:9. Ostatnio grali ciężkie mecze m.in. z Esbjerg (wygrana 3:2), Midtjylland (przegrana 1:3) czy spotkania kwalifikacyjne do Ligi Europy, skąd ostatecznie odpadli. Dotychczas w lidze, na własnym boisku strzelali na bramkę przeciwnika średnio 17 razy na mecz. Na mecz z Sonderyjske dostępny cały skład, brak zawieszeń czy kontuzji.

Sonderyjske zdecydowanie nie jest w formie. Na koncie pięć punktów, bilans 1-2-3 i bramkowy 4:9. Nie wygrali spotkania wyjazdowego w lidze od 14 kwietnia. Co prawda ostatni mecz wyjazdowy wygrali 1:0, ale był to mecz pucharu krajowego ze średniakiem z trzeciej ligi. Co więcej, zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie. Dotychczas w lidze, na wyjazdach strzelali na bramkę przeciwnika średnio 10 razy na mecz. W spotkaniu nie zagra środkowy obrońca Hallgrímur Jónasson (grał we wszystkich meczach ligowych), pomocnik Bo Storm (dwa mecze) i napastnicy Johan Absalonsen (dwa mecze) i Kenneth Fabricius (cztery mecze). Do gry za to wraca napastnik Tommy Bechmann, który w tym sezonie zagrał zaledwie 20 minut.
W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrywał Randers, dwukrotnie 2:0. Liczę na kolejną wygraną gospodarzy.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Spotkanie:Randers-Sonderjyske

Typ: 1
Kurs: 2.11
Data: 02.09.2013
Godzina: 18:30
Bukmacher:[URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']Pinnacle[/URL] Sports
Analiza:

Randers zajmuje 7 miejsce w lidze z 9 punktami i mają bilans 2-3-1 ,Sonderjyske jest na 10 z 5 punktami z bilansem 1-2-3 .Goście przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań,po dobrym początku wygranej nad Brondby i remisie z Odense dostali zadyszki.Co sezon walczą po utrzymanie w lidze ,przed sezonem sprzedali najlepszego strzelca z ostatniego sezonu Lasse Vibe i pomocnika Hedinssona. Wydaje się, że mają problemy ze zdobywaniem bramek strzelili 1 gola w ostatnich 3 meczach.Dodatkowo dzisiaj nie zagrają Fabricius, Absolonsen i Sorensen,Becchmann,Jonasson ,którzy sa kontuzjowani lub zawieszeni.Randers przystąpią do meczu w pełnym składzie , przegrali oni tylko 1 z ostatnich 5 meczów w lidze.Wygrali z i FC Kopenhaga na wyjeżdzie 3-1 i Esbjerg u siebie 3-2 ponosząc porażkę tylko z liderem z Midtjylland.Randers w poprzednim sezonie wygrał obydwa mecze z Sonderjyske u siebie i na wyjeżdzie w stosunku 2-0.
 
N 7

nrth

Użytkownik
Hobro - Koge
Typ 1X
Kurs 1,44 bet365
Lider z Hobro podejmuje trzecią drużynę w tabeli Koge. Patrząc na ich ostatnie 5 spotkań to bilans przedstawia się następująco. Gospodarze 4 zwycięstwa i jedna porażka a goście 2 zwycięstwa, tyle samo remisów i 1 porażka. Hobro miało piękną passe aż pięciu zwycięstw pod rząd aż w końcu musieli się potknąć i przegrali z Lyngby na wyjeździe. Właśnie to zwróciło moją uwagę na to spotkanie. Ta porażka nie wątpliwie wylała kubeł zimnej wody na zawodników i jestem przekonany, że drugiego meczu pod rząd nie przegrają. Ostatni ich mecz między sobą był jeszcze w zeszłym sezonie z tym, że Koge było gospodarzem. Padł tam wynik 1:1 także tym bardziej nie wierze, że u siebie lider przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom