>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Duńska ekstraklasa ruszyła, tematu nie ma, więc zakładam.

Drużyny Superligi 2013/14



Drużyny 1st Division 2013/14



Drużyny 2nd Division wschodniej i zachodniej

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Nordsjaelland
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.69
Bukmacher: Efortuna

Wynik: 4-0 ✅

vs.
Pamiętam doskonale wyśmienitą końcówkę ubiegłego sezonu w wykonaniu drużyny Esbjerg. Przejrzyjmy zatem, czy coś tam się nie zmieniło. Po prawej kadra z najlepszego wiosennego spotkania z Odense (wygrana 6:2), po lewej dzisiejsza:
1. Frederik Rønnow
1. L. Hradecky​
2. Kian Hansen
2. Kian Hansen​

4. Davidson Drobo-Ampem
3. P. Ankersen​
6. Magnus Lekven
4. Davidson Drobo-Ampem​

8. Jeppe Andersen
6. Magnus Lekven​

9. Mick van Buren
7. S. Ernemann​
10. Emil Lyng
9. A Smarason​
11. Mikkel Agger
10. Emil Lyng​

12. Sebastian Andersen
12. Sebastian Andersen​

15. Jonas G. Hansen
15. Y. Toutouh​
16. Jeppe Højbjerg
19. Jakob Ankersen​

17. Casper Nielsen
20. Hans Henrik Andreasen​

19. Jakob Ankersen
21. Jerry Lucena​

20. Hans Henrik Andreasen
22. J. Lange​
21. Jerry Lucena
23. Jonas Knudsen​

23. Jonas Knudsen
24. N. Hogh​
31. Jesper Rasmussen
30. M. Rosenorn​
32. Martin Braithwaite
32. Martin Braithwaite​

7 zawodników podstawowego składu zostało, więc trzon jest zachowany. Oprócz tego 3 zawodników szerokiego składu.
Kto odszedł, kto przyszedł?​

Klub nastawił się na zarobek. Oto statystyki odchodzących zawodników:
- Arnor Smarason - napastnik (18/6 - 1066 minut)
- Jesper Lange - napastnik (30/4 - 1802 minuty)
- Steven Somers - obrońca (1/0 - 63 minuty)
- Lukas Hradecky - bramkarz (33 - 32 stracone bramki - 2970 minut)
- Steffen Ernemann - obrońca (23/1 - 1454 minuty)
- Nicolai Högh - obrońca (24/0 - 2087 minut)
Smarason grał połowę sezonu opuścił z powodu kontuzji. Pozbyto się więc dość ważnych zawodników, ale jak mówiłem - nie została zaburzona równowaga. Sprowadzono głównie młodzież, dość utalentowaną. Wprowadzono również trzech graczy z akademii. Do klubu przybył również nowy szkoleniowiec. Sparingi Esbjerg: 4 spotkania - 4 wygrane, w tym jedna z dzisiejszym przeciwnikiem - Nordsjaelland.

Nordsjaelland na równi pochyłej. Od czasu kiedy zdobywali mistrzostwo sporo się zmieniło. W zeszłym sezonie zajęli drugie miejsce, lecz już przez prawie całą rundę rewanżową wiadomo było, kto sięgnie po mistrzostwo - Kopenhaga tylko dzięki fatalnej końcówce zachowała przewagę &quot;jedynie&quot; pięciu punktów.
Transfery z i do Nordsjaelland:
Odeszli najlepszy obrońca Jores Okore (29/4 - 2577 minut) oraz motor napędowy Joshua John (22/10 - 1622 minuty). Z Kopenhagi przyszedł napastnik Martin Vingaard (19/2 - 951 minut), z drugoligowego Viborga również atakujący Kim Aabech (26/9 - 2252 minuty) oraz młody skrzydłowy Jens Stryger Larsen (30/3 - 2594 minuty). Myślano głównie o ofensywie, a to strata Okore będzie odczuwalna najmocniej. Zresztą świadczą o tym sparingi wicemistrza Danii: 4 mecze - 3 porażki, 1 zwycięstwo - bilans bramkowy 6:12.
Pisząc ten ostatni akapit zupełnie naturalnie rzucił mi się do głowy typ na over 2.5 bramki na co jest dobry kurs 1.88. Nordsjaelland raczej będzie chciało wykorzystać swoje nowe atuty w ataku, będą szukać bramki. Polegać na dziurawej obronie raczej nie można i tu otwiera się szansa na trafienia dla gospodarzy.

Zobaczymy jak będzie, typu nie jestem w 100% pewny, bo to dopiero pierwsza kolejka, ale zaufam Esbjergowi po tym co widziałem w ich wykonaniu w końcówce zeszłego sezonu i widząc ich formę w sparingach. Nordsjaelland na przeciwnym biegunie. Zabezpieczam się DNB, bo jak wspomniałem - to dopiero pierwsza kolejka, więc różne cuda mogą się zdarzyć. Pozdrawiam serdecznie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Esbjerg-Aalborg under 2,5 1,85 100=185 bet365
Obie drużyny według transfermark kadrowo takie same. Od 2009 roku nie było w tych meczach żadnego overu 2,5, a drużyny grają ze sobą 4 razy w sezonie. Patrząc na historie pierwszych kolejek w lidze duńskiej większość meczy jest underowe. Wydaje mi się że jest to rozsądny typ po przyzwoitym kursie.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Aalborg
Typ: over 2.5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365​


Wynik: 1-2 ✅


vs.

Dla mnie mimo wszystko bardziej prawdopodobny jest over. Esbjerg w pierwszym meczu pokazał wielką skuteczność - wygrał 4:0 z Nordsjaelland. Skuteczność pokazał sprowadzony z Excelsioru holender van Buren - strzelił dwie bramki. Kolejne dwie dołożył Braithwaite. Co do gry z przodu można zatem być optymistą - 4 bramki zaaplikowane wicemistrzowi to wynik lepszy niż dobry. Gospodarze zapewne więc strzelą i strzelą być może więcej niż raz. Ale moim zdaniem Aalborg nie jest tu bez szans. W pierwszym meczu ligi pokonał u siebie 2-1 FC Kopenhagę, czyli mistrza kraju. Potem nie był w stanie zdobyć bramki z gruzińskim Dila Gori w meczu eliminacji do Ligi Europejskiej, ale stworzył w tym meczu aż 32 sytuacje bramkowe. Wynik bardzo dobry - ile można mieć pecha - dziś, jeśli powtórzą grę z meczu z Gruzinami powinni się przełamać i strzelić. Może też więcej niż raz - nie wykluczam tego, zwłaszcza że Esbjerg w okienku transferowym pozbył się podstawowego bramkarza Hradecky&#39;ego, a w jego miejsce sprowadzono utalentowanego golkipera z Horsens - Frederik Rönnowa. To 20-latek, więc tak niedoświadczonemu golkiperowi może w każdym momencie przydarzyć się wpadka. Wg mnie over w tym meczu jest dużo bardziej prawdopodobny niż under, a buki oferują na takie zdarzenie bardzo dobry kurs. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
michupo 79

michupo

Użytkownik
Midtjylland - Brondby @ 2,05 unibet

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce, dotychczas wygrali wszystkie cztery mecze - strzelili osiem bramek, stracili dwie. Widać, że są w dobrej formie, szczególnie Nigeryjczyk Sylvester Igboun, zdobywca trzech bramek. Goście całkiem przeciwnie, mają na koncie dwa punkty, (remis u siebie z beniaminkami FC Vestsjaelland i Viborg - uratowany w ostatniej minucie), strzelili 3, a stracili 6 bramek. Uważam, że Midtjylland wygra to spotkanie na własnym boisku prezentując akutalną formę, w szczególności biorąc pod uwagę brak formy przeciwników.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Midtjylland - Brondby
KRAJ/LIGA: Dania / Superliga
TYP: 1 (-0,5) AH
KURS: 2,06
BUK: Sbobet
STAWKA: 3/10
✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Dziś w Superlidze Duńskiej rozpoczynamy 5 kolejkę ligową. Midtjylland zajmujący 1 pozycję podejmować będzie 10 Brondby. Już w poprzednim sezonie goście bronili się przed spadkiem w tym zanosi się podobnie. Brondby to już nie ta ekipa co kiedyś. Forma obu drużyn bardzo się różni http://www.livesports.pl/mecz/AJL9Een7/#tabela;form;overall;5 dlatego też taki kurs przy obecnej formie to rewelacja i aż żal nie zagrać ???? Kursy obecnie dziwnie się układają ale ja uważam że wygrają gospodarze ???? . h2h http://www.livesports.pl/mecz/AJL9Een7/#h2h;overall ostanie 3 mecze to remisy zatem czas na wygraną ???? .
Gospodarze bez: O. Korch Br (0m), S. Villafañe O (0m, 0br), I. Oliseh P (1m, 0br), R. Hassan P (0m, 0br), T. Janssen N (0m, 0br) oraz P. Andersson P (2m, 1br)
Goście bez: D. Stenderup O (0m, 0br) oraz F. Semou P (0m, 0br)

Powodzenia ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Dania / Superligaen
Spotkanie: Midtjylland ₋ Brondby
Typ: BTS ? Tak
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ostatni mój typ jeśli chodzi o dziś. W Duńskim Superligaen rozpoczyna się 5 kolejka gdzie niepokonane jak do tej pory Midtjylland podejmuje przed własną publicznością drużyne końca tabeli jaką jest Brondby. Pierwsze miejsce z trzecią od końca drużyną powinno się teoretycznie zakończyć wygraną gospodarzy czego dowiemy się dopiero o 18:30. Typ stawiam na to ze obie drużyny strzelą bramkę w tym spotkaniu, z racji tego że Brondby gra biede, ale jest zawsze w stanie strzelić gola przeciwnikowi. Na forum widze że masówka leci na wygraną i sam o tym myślałem by postawić na Midtjylland, ale wydaje mi sie że moze tu utrzeć nosa drużyna przyjezdnych z racji tego jakie są absencje w kadrze gospodarzy, Midtjylland: O. Korch Br (0m), S. Villafañe O (0m, 0br), I. Oliseh P (1m, 0br), R. Hassan P (0m, 0br), T. Janssen N (0m, 0br) oraz P. Andersson P (2m, 1br). Przyjezdni zagrają bez: D. Stenderup O (0m, 0br) oraz F. Semou P (0m, 0br). Na stronie internetowej znalazłem informacje że wraca do składu Kenneth Zohore oraz Mathias Gehrt. Ostatnie 3 spotkania między sobą obu drużyn:
17-03-2013 Brøndby IF - FC Midtjylland 1-1
28-10-2012 FC Midtjylland - Brøndby 1-1
23-09-2012 FC Midtjylland - Brøndby 1-1
wynik: Midtjylland 5:2 Brondby / ✅ zaliczony !
 
stanley-63 861,6K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga
- Hobro : Bronshoj .... lider wygrał ale skromne 1:0 ⛔
- Hobro ( handi, -1.5 ) ⛔
- 2.850 / Bet365
..
lider 2 ligi Duńskiej podejmuje dziś ostatnią drużynę Bronshoj i patrząc na formę obu drużyn nie widzę innej opcji jak przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy , będzie to ich drugi pojedynek na swoim terenie w tym sezonie i w pierwszym meczu pokonali spadkowicza z Superlig zespół Silkeborga gromiąc go aż 5:0 , gdy zajrzymy do wyników gości to w 3 dotychczas rozegranych spotkaniach 3 porażki najpierw na inaugurację sezonu porażka z Silkeborg 4:1 i potem 2 spotkania u siebie najpierw z AB Kopenhaga 1:2 i ostatnio z Hvidovre 1:3 no i dziś myślę kolejna przynajmniej dwoma bramkami !
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: FC Kopenhaga v. Aarhus ⛔ 1:1
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kto by się spodziewał, że FC Kopenhaga, 10-krotny mistrz Danii, obrońca tytułu tak słabo zacznie sezon. Po 4 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w lidze, z dorobkiem jednego punktu. Pierwszy mecz z Aalborgiem przegrali na wyjeździe 1:2, kolejny, również wyjazdowy, przegrali 0:1 ze świetnie spisującym się zespołem Midtjylland (5 kolejek - 15 punktów), po to by w 3. z kolei meczu przegrać u siebie z zespołem Randers 1:3 (pomimo prowadzenia 1:0 w meczu). W poprzedniej kolejce zanotowali remis z zespołem Nordsjaelland, gdzie dwukrotnie prowadzili. Stosunek bramek w tych meczach wynosi 4:8. Patrząc na składy i transfery, drużyna Kopenhagi sprzedała jednego ważnego zawodnika Andreasa Corneliusa, ale do składu dołączył m.in. Olof Mellberg, który z pewnością pomoże druzynie.
Natomiast drużyna Aarhus w ubiegłym sezonie zajęła 7. miejsce w tabeli ligowej. Obecnie znajduje się na 5. pozycji, z dorobkiem 6 punktów, na który złożyły się 2 wygrane i 2 przegrane mecze. Aarhus pokonał zespoł Vestsjaelland 2:0 oraz Nordsjaelland 2:1 oraz uległ zespołowi Midtjylland 0:2 oraz Esbjerg 1:5. Należy zauwazyć, że w pojedynkach bezpośrednich na boisku z Kopenhadze dość często padał remis. Na 4 ostatnie spotkania aż 3 zakończyły się bezbramkowym remisem, a tylko 1 wygraną gospodarzy 3:0. W pozostałych spotkaniach również padały remisy, jednak myślę, że niewarto patrzeć na mecze sprzed ładnych kilku lat.
Podsumowując, drużyna z Kopenhagi zanotowała falstart w rozgrywkach i jakby na tę drużynę nie patrzeć, w końcu muszą wygrać. Dzisiaj przed własną publicznością będzie im na pewno łatwiej niż na wyjazdach. 4 kolejne mecze bez zwycięstwa, mało tego, tylko 1 punkt w 4 meczach, z pewnością ich mobilizuje. Nie wypada, aby Mistrz Danii, uczestnik obecnej Ligi Mistrzów tak słabo radził sobie w lidze. Dziś idealny moment na zwycięstwo a i kurs zachęca do pobrania.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Sonderjyske - Viborg X2 1,91 6/10 i under 2,5 1,9 5/10 bet365✅
Sonderjyske jak narazie słabo w tym sezonie zespół wygrał tylko jeden mecz u siebie i strzelił tylko 3 gole(wszystkie pomocnik Madsen). Dzisiaj ofensywa gospodarzy jest osłabiona nie wystąpi: Bechmann( 8 goli w tamtym sezonie), Fabricius(4) i Absalonen(2). Biorąc pod uwagę ze Viborg jeszcze w tym sezonie nie wygrał dzisiaj powinni pokusić się o to zwycięstwo. Można tez wziąć under bo obrona gospodarzy jest bardzo dobrze poukładana w tym sezonie jak na razie stracili tylko 3 bramki.​
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Data: 25.08.2013
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: FC Kopenhaga v.Vestsjaelland
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin
Analiza: Moja analiza będzie bardzo podobna do wczorajszego meczu, który znów zakończył się niepowodzeniem dla drużyny ze stolicy Danii. FC Kopenhaga zremisowała z zespołem Aarhus 1:1. Meczu co prawda nie oglądałem, jednak same statystyki napawają optymizmem i myślę, że Kopenhaga była bliska zwycięstwa. 18 sytuacji bramkowych i 6 strzałów na bramkę to niezły wynik.
Specjalnie rozwodzić się na temat spotkania nie będę, 2 posty wyżej napisałem wszystko co chciałbym zawrzeć i tutaj. 5 meczów Kopenhagi - 2 punkty. Mistrz kraju kontra bieniaminek, może w końcu komplet punktów dla Mistrza? Pobieram już dzisiaj, bo w dniu meczu to pewnie do 1,3 spadnie.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Viborg - Esbjerg fB @ 2,20 william hill

Viborg po pięciu kolejkach ma na koncie 6 punktów, bilans 1-3-2, bramkowy 10-9. Na własnym boisku remisowali dwukrotnie. Viborg zagra bez kapitana, obrońcy Mikkela Raska co na pewno będzie osłabieniem.

Esbjerg ma 9 punktów, trzykrotnie wygrywał i dwukrotnie remisował, bilans bramkowy 14-6. Pomijając kontuzjowanego Jacoba Nielsena (który nie gra od początku sezonu) dostępny jest pełny skład, ponadto po chorobie zadebiutować może w lidze napastnik Diouf, wypożyczony z Kopenhagi. Trener Niels Frederiksen powiedział, że Chcielibyśmy pojechać do Francji w ufności, wiarą we własne możliwości i przeczuciem czegoś dobrego, a jeśli gracze chcą grać przeciwko Saint-Etienne w czwartek, muszą pokazać walkę z Viborg.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Aalborg BK - Midtjylland @ 2,75 bet365
Aalborg ma na koncie siedem punktów, bilans 2-1-2, bramkowy 6-6. Zagrają bez napastnika Jeppe Curtha (4 mecze/1 bramka), pomocnika Andreasa Bruhna (niewielka strara, zagrał tylko kilkanaście minut) i pomocnika Hállura Hánssona.
Midtjylland jest liderem ligi, wygrał wszystkie pięć spotkań, bilans bramkowy 13-4. Na jutrzejszy mecz niedostępny jest jedynie pomocnik Petter Andersson, który grał niepełne dwa mecze.
Obie drużyny strzelą: 1,65
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: Viborg v. FC Kopenhaga ✅✅✅ 1-4
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Ile jeszcze muszę czekać na zwycięstwo FC Kopenhagi w tym sezonie? Oby niedługo, bo to będzie moje 3. podejście do wygranej tej drużyny. 6 meczów - 3 punkty, miejsce 11 na 12, seria: 3 porażki i 3 remisy. Tak fatalnej postawy Mistrza Danii nie pamiętają pewnie najstarsi kibice.
Co tu dużo pisać o tym meczu, Kopenhaga musi w końcu wygrać, ale na pewno nie będzie miała łatwego zadania. Viborg to zespół, który w tym sezonie w 6 spotkaniach zanotowali 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka). W meczach domowych wygrali z Esbjerg i dwukrotnie zremisowali z Brondby i Randers. Bramki - 7:5. Z kolei Kopenhaga w meczach wyjazdowych, raz zremisowała, a 2 zakończyły się porażką. Drużyna Viborg to tegoroczny beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w ubiegłym sezonie wygrali swoją ligę i awansowali. Ostatni spotkanie pomiędzy tymi drużynami to rok 2008, więc dosyć dawno i raczej nie jest istotne.
Cóż, Kopenhaga w 7. spotkaniu może w końcu doliczy do swojego konta punktowego 3 &quot;oczka&quot;. Mam taką nadzieję ????
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: Viborg v. FC Kopenhaga
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Ile jeszcze muszę czekać na zwycięstwo FC Kopenhagi w tym sezonie? Oby niedługo, bo to będzie moje 3. podejście do wygranej tej drużyny. 6 meczów - 3 punkty, miejsce 11 na 12, seria: 3 porażki i 3 remisy. Tak fatalnej postawy Mistrza Danii nie pamiętają pewnie najstarsi kibice.
Co tu dużo pisać o tym meczu, Kopenhaga musi w końcu wygrać, ale na pewno nie będzie miała łatwego zadania. Viborg to zespół, który w tym sezonie w 6 spotkaniach zanotowali 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka). W meczach domowych wygrali z Esbjerg i dwukrotnie zremisowali z Brondby i Randers. Bramki - 7:5. Z kolei Kopenhaga w meczach wyjazdowych, raz zremisowała, a 2 zakończyły się porażką. Drużyna Viborg to tegoroczny beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w ubiegłym sezonie wygrali swoją ligę i awansowali. Ostatni spotkanie pomiędzy tymi drużynami to rok 2008, więc dosyć dawno i raczej nie jest istotne.
Cóż, Kopenhaga w 7. spotkaniu może w końcu doliczy do swojego konta punktowego 3 &quot;oczka&quot;. Mam taką nadzieję ????
Patrząc na postawę defensywy Kopenhagi, która w każdym spotkaniu tego sezonu traci co najmniej jedną bramkę oraz biorąc pod uwagę rewelacyjną formę napastnika Viborg, Dalgaarda( 6 meczów/7 goli), jako dobry typ nasuwa się Viborg-strzeli- 1,42( bwin).
Co więcej patrząc dalej w statystyki, na ostatnie 22 spotkania wyjazdowe Kopenhagi w Superligaen, tylko raz zdarzyło się, żeby zwyciężyli zachowując czyste konto( Aarhus- Kopenhaga 0-2, 4.11.2012). Oprócz tego, w tych 22 spotkaniach również tylko raz padał bezbramkowy remis( Brondby- Kopenhaga 0-0, 5.05.2013).
W ostatnim spotkaniu Kopenhagi z Vestsjaelland, zakończonym 1-1, goście a dokładnie Borges zachowując zimną krew mógł 2 razy po kontrach pokonać bramkarza gospodarzy, który swoją drogą zawinił przy bramce dla gości.
Co więcej zakontraktowany niedawno nigeryjski napastnik Adi, który od początku tego sezonu w barwach Trencina wykazywał kapitalną formę w lidze i w el. LE, zdobywając łącznie w 7 spotkaniach 10 goli, który co więcej zdobył gola w debiucie w barwach Kopenhagi, właśnie w meczu z Vestsjaelland, nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Viborg, ponieważ okazało się, iż nie ma on pozwolenia na pracę w Danii.
Biorąc także pod uwagę bardzo dobrą formę Viborgu w tym sezonie, którzy w ostatnich spotkaniach odprawiali z kwitkiem Sonderjyske( 3-0) oraz Esbjerg( 3-1) warto rozważyć mimo wszystko typ 1X- 2,1( bwin).
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Spotkanie: Esbjerg fB - Midtjylland BTS @1,77 betfair

Spotkanie siódmej kolejki, start o godzinie 15.
Esbjerg to aktualnie szósta drużyna w lidze, na koncie 9 punktów. Trzy wygrane, trzy przegrane - bilans bramkowy 15:9, innymi słowy lubią strzelać gole, choć przy tym często je tracą. U siebie bilans bramkowy to 10:3. W spotkaniu nie zagra kapitan zespołu, środkowy pomocnik Hans Henrik Andreasen (kontuzja małego palca u nogi), zagra za to Mohammed Fellah, ofensywny pomocnik pozyskany przedwczoraj z Valerenga Oslo gdzie zagrał blisko połowę meczy w lidze. Jak jest napisane na oficjalnej stronie klubu, mamy świadomości jak poszło w meczu z Viborg (przegrany 1-3), ale musimy się zemścić. Mecz z FC Midtjylland będzie prawdziwą walką, podniesiemy się po dwóch porażkach w lidze. Jeśli mamy pozostać w górnej połowie tabeli - wygramy.
Midtjylland to lider ligi, seria pięciu wygranych z rzędu została przerwana po ostatnim wyjazdowym meczu z Aalborg, zakończonym remisem 1:1. Bilans bramkowy 14:5, na wyjeździe 6:2. Skład w sumie bez zmian, jest kilka kontuzji, ale są to gracze którzy w tym sezonie albo w ogóle nie grali, albo zagrali kilkanaście minut więc osłabień w zasadzie nie ma. To trudny wyjazdowy mecz przeciwko dobrej drużynie, ale podchodzimy do niego optymistycznie. Jedziemy do Esbjerg, aby wygrać.
Spodziewam się zaciętej walki, ataków z obu stron, sądzę więc, że bramki powinny paść dla każdej z drużyn.
1-1 ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Patrząc na postawę defensywy Kopenhagi, która w każdym spotkaniu tego sezonu traci co najmniej jedną bramkę oraz biorąc pod uwagę rewelacyjną formę napastnika Viborg, Dalgaarda( 6 meczów/7 goli), jako dobry typ nasuwa się Viborg-strzeli- 1,42( bwin).
Co więcej patrząc dalej w statystyki, na ostatnie 22 spotkania wyjazdowe Kopenhagi w Superligaen, tylko raz zdarzyło się, żeby zwyciężyli zachowując czyste konto( Aarhus- Kopenhaga 0-2, 4.11.2012). Oprócz tego, w tych 22 spotkaniach również tylko raz padał bezbramkowy remis( Brondby- Kopenhaga 0-0, 5.05.2013).
W ostatnim spotkaniu Kopenhagi z Vestsjaelland, zakończonym 1-1, goście a dokładnie Borges zachowując zimną krew mógł 2 razy po kontrach pokonać bramkarza gospodarzy, który swoją drogą zawinił przy bramce dla gości.
Co więcej zakontraktowany niedawno nigeryjski napastnik Adi, który od początku tego sezonu w barwach Trencina wykazywał kapitalną formę w lidze i w el. LE, zdobywając łącznie w 7 spotkaniach 10 goli, który co więcej zdobył gola w debiucie w barwach Kopenhagi, właśnie w meczu z Vestsjaelland, nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Viborg, ponieważ okazało się, iż nie ma on pozwolenia na pracę w Danii.
Biorąc także pod uwagę bardzo dobrą formę Viborgu w tym sezonie, którzy w ostatnich spotkaniach odprawiali z kwitkiem Sonderjyske( 3-0) oraz Esbjerg( 3-1) warto rozważyć mimo wszystko typ 1X- 2,1( bwin).

Podpinam się pod typ na 1X, pograłem już wczoraj, a dziś można łapać nawet po 2,25 w B365. Przecież Kopenhaga nie zaczęła grać piachu w tym sezonie, tylko już na wiosnę - poczynając od Prima Aplillisowego żartu jakim była porażka ze słabiutkim Silkeborgiem mistrz Danii wygrał ledwie 1 ligowe spotkanie od początku kwietnia! Napisane zostało, że faworyt ma problemy z defensywą, a zauważyć trzeba, że oni w tym czasie zaledwie dwa razy zdobyli w meczu więcej niż jedną bramkę. Można grać na Kopenhagę licząc na przełamanie, ale czy warto to robić po kursie ok 1,7 ? Dla mnie na pewno nie i stawiam dziś na beniaminka radzącego sobie bardzo dobrze na początku sezonu.

Viborg 1X 2,25 b365 ⛔
Viborg DNB 4,0 Tipico ⛔



Kopenhaga się przełamała, graty dla tych co pograli ;)
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Randers FC - SonderjyskE @ 2,10 bet365

Randers po sześciu spotkaniach ma 9 punktów na koncie. Bilans 2-3-1, bramkowy 10:9. Ostatnio grali ciężkie mecze m.in. z Esbjerg (wygrana 3:2), Midtjylland (przegrana 1:3) czy spotkania kwalifikacyjne do Ligi Europy, skąd ostatecznie odpadli. Dotychczas w lidze, na własnym boisku strzelali na bramkę przeciwnika średnio 17 razy na mecz. Na mecz z Sonderyjske dostępny cały skład, brak zawieszeń czy kontuzji.

Sonderyjske zdecydowanie nie jest w formie. Na koncie pięć punktów, bilans 1-2-3 i bramkowy 4:9. Nie wygrali spotkania wyjazdowego w lidze od 14 kwietnia. Co prawda ostatni mecz wyjazdowy wygrali 1:0, ale był to mecz pucharu krajowego ze średniakiem z trzeciej ligi. Co więcej, zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie. Dotychczas w lidze, na wyjazdach strzelali na bramkę przeciwnika średnio 10 razy na mecz. W spotkaniu nie zagra środkowy obrońca Hallgrímur Jónasson (grał we wszystkich meczach ligowych), pomocnik Bo Storm (dwa mecze) i napastnicy Johan Absalonsen (dwa mecze) i Kenneth Fabricius (cztery mecze). Do gry za to wraca napastnik Tommy Bechmann, który w tym sezonie zagrał zaledwie 20 minut.
W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrywał Randers, dwukrotnie 2:0. Liczę na kolejną wygraną gospodarzy.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Spotkanie:Randers-Sonderjyske

Typ: 1
Kurs: 2.11
Data: 02.09.2013
Godzina: 18:30
Bukmacher:[URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']Pinnacle[/URL] Sports
Analiza:

Randers zajmuje 7 miejsce w lidze z 9 punktami i mają bilans 2-3-1 ,Sonderjyske jest na 10 z 5 punktami z bilansem 1-2-3 .Goście przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań,po dobrym początku wygranej nad Brondby i remisie z Odense dostali zadyszki.Co sezon walczą po utrzymanie w lidze ,przed sezonem sprzedali najlepszego strzelca z ostatniego sezonu Lasse Vibe i pomocnika Hedinssona. Wydaje się, że mają problemy ze zdobywaniem bramek strzelili 1 gola w ostatnich 3 meczach.Dodatkowo dzisiaj nie zagrają Fabricius, Absolonsen i Sorensen,Becchmann,Jonasson ,którzy sa kontuzjowani lub zawieszeni.Randers przystąpią do meczu w pełnym składzie , przegrali oni tylko 1 z ostatnich 5 meczów w lidze.Wygrali z i FC Kopenhaga na wyjeżdzie 3-1 i Esbjerg u siebie 3-2 ponosząc porażkę tylko z liderem z Midtjylland.Randers w poprzednim sezonie wygrał obydwa mecze z Sonderjyske u siebie i na wyjeżdzie w stosunku 2-0.
 
N 7

nrth

Użytkownik
Hobro - Koge
Typ 1X
Kurs 1,44 bet365
Lider z Hobro podejmuje trzecią drużynę w tabeli Koge. Patrząc na ich ostatnie 5 spotkań to bilans przedstawia się następująco. Gospodarze 4 zwycięstwa i jedna porażka a goście 2 zwycięstwa, tyle samo remisów i 1 porażka. Hobro miało piękną passe aż pięciu zwycięstw pod rząd aż w końcu musieli się potknąć i przegrali z Lyngby na wyjeździe. Właśnie to zwróciło moją uwagę na to spotkanie. Ta porażka nie wątpliwie wylała kubeł zimnej wody na zawodników i jestem przekonany, że drugiego meczu pod rząd nie przegrają. Ostatni ich mecz między sobą był jeszcze w zeszłym sezonie z tym, że Koge było gospodarzem. Padł tam wynik 1:1 także tym bardziej nie wierze, że u siebie lider przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom