>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Ostatnio słabsza forma, za co przepraszam grających moje typy, ale wydaje mi się, że na dzisiaj mam petardę, która pozwoli podreperować stan konta i zaufanie:
Mecz: Nordsjaelland - Midtjylland
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 2-1 ✅
Słabiutki start Nordsjaelland w lidze sprawił, że można na nich uświadczyć naprawdę świetne kursy. Teraz bukmacherzy dają 3,10 w meczu z Midtjylland. Goście są liderem, ale opadli z sił po świetnym starcie. Gospodarze wręcz przeciwnie - z meczu na mecz nabierają wiatru w żagle. Na temat tego meczu mogę mówić sporo, bo widziałem ostatni mecz Nordsjaelland i ostatnie dwa Midtjylland. Wynik i postawa wicemistrza Danii (Nordsjaelland) w meczu z Aarhus pozytywnie mnie zaskoczył. Nie byli w tym meczu faworytem, ale wyszli jak po swoje. Imponowała pewność w operowaniu piłką i w końcu bardzo dobra postawa defensywy. To fatalne występy formacji obronnej niszczyły Nordsjaelland mecze i wyniki, bo o tym, że mają jakość z przodu pisałem zawsze. Sam mecz był wyrównany, ale właśnie pewność i konsekwencja pozwoliły Nordsjaelland na odniesienie zwycięstwa. Wydaje się, że ta drużyna powróciła na właściwe tory i kwestią czasu jest marsz w górę tabeli. Midtjylland jest na przeciwnym biegunie. Bardzo dobry start i już długo są na pierwszym miejscu. W poprzednich analizach pisałem jednak, że to nie ta sama drużyna co wcześniej i chyba powoli uchodzi z nich powietrze. Ostatnie wyniki o tym świadczą. 4 remisy z rzędu z ekipami - powiedzmy to sobie szczerze - przeciętnymi: Viborg, Odense, Vestsjaelland, Randers. 3 z tych 4 meczów były rozegrane na terenie Midtjylland, w trzech tracili objęte wcześniej prowadzenie (w czwartym było 0-0). Czyżby braki kondycyjne? Czyżby spadki formy? Według mnie tak. W ostatnim meczu z Randers w drugiej połowie wyglądali fatalnie i gdyby mecz trwał trochę dłużej pewnie by go przegrali. Jest to chyba przyczyna wąskiej ławki rezerwowych, a w zasadzie jej braku. Duża liczba graczy leczy urazy, nie są to najważniejsi piłkarze, ale właśnie rezerwowi, przez co najlepsi są eksploatowani do granic wytrzymałości (osłabienia poniżej). Stawiam dzisiaj na gospodarzy, którzy zwyżkują i mam nadzieję, że przerwą serię 18 meczów bez porażki Midtjylland (zdecydowanie za długa, jak na ich możliwości).
Osłabienia:
Nordsjaelland:
- Uffe Bech - napastnik (2/0 - 74 minuty)
- Morten Nordstrand - napastnik (10/4 - 665 minut)
- Sören Christensen - pomocnik (5/0 - 253 minuty)
- Ivan Runje - obrońca (15/0 - 1199 minut)
- Kamal Issah - pomocnik (2/0 - 102 minuty)
Midtjylland:
- Sonni Nattestad - obrońca (1/0 - 90 minut)
- Frederik Möller - obrońca (6/0 - 301 minut)
- Jonas Gemmer - pomocnik (3/0 - 228 minut)
- Isaac Oliseh - pomocnik (1/0 - 10 minut)
- Eyjólfur Hédinsson - pomocnik (3/1 - 166 minut)
- Musefiu Ashiru - pomocnik (3/0 - 160 minut)
- Johannes Madsen - pomocnik (1/0 - 17 minut)
- Paul Onuachu - napastnik (6/0 - 72 minuty)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yurand 230

yurand

Użytkownik
Esbjerg - Aarhus
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 1,85 ⛔
BUK: MILENIUM


Kurs jak dla mnie stanowczo za wysoki ale jak to już lubię pisac: trzeba korzystac z kursu za darmo... ???? Co do meczu. Esbjerg ostatnio z lekką zadyszką, trochę się oddalił od tego drugiego miejsca, które zajmował przez chwilę. W LE idzie im naprawdę dobrze, ale trzeba też zajac się ligą krajową, żeby za bardzo się nie oddalic od miejsc premiowanych pucharami. Myślę, że Esbjerg strzeli tutaj dwie bramki i to na minimum. Powinno to wejsc jak w masło. Dlaczego? Chocby dlatego, że grali 2,5 miesiąca temu właśnie na stadionie Esbjerga i wtedy gospodarze wygrali aż 5-1!!! Dlaczego więc teraz mieliby również nie wygrac? Tym bardziej, że Aarhusowi nie idzie już tak dobrze jak na początku sezonu. Dlatego polecam ten typ, ponieważ jest dosc prawdopodobny. Jak dla mnie 80% szans na przejście jest ????
Powodzenia!
 
M 0

midnight_89

Użytkownik
Esbjerg - Aarhus / over 2,5⛔⛔⛔
1,85 Bet 365
Na dziś taka alternatywa ode mnie na mecz Górnika i Getafe. Grają dziś dwie bardzo overowe drużyny. Gospodarze średnia goli w sezonie to 3,7 u siebie 4. Natomiast drużyna gości to odpowiednio 3,2 i 3,8. Overek więc bardzo prawdopodobny i kurs zachęcający.
Pozdrawiam.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Nordsjaelland - Midtjylland
TYP: BTS - KURS: 1,65 ✅
BUK: MILENIUM


3 dni temu te drużyny grały normalnie w lidze. Wówczas Midtjylland odniósł pierwszą porażkę w tym sezonie. Nordsjaelland chyba naprawdę powraca do dobrej dospozycji. Spotkanie skończyło się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. Czy teraz będzie podobnie? A może Midtjylland będzie chciał wziąc rewanż? Myślę, że najbardziej prawdoopodobny typ to obie strzelą. I to właśnie dzisiaj zagram na podstawie. Polecam i życzę powodzenia! ????
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Lyngby - Esbjerg
TYP: BTS - KURS: 1,60
BUK: MILENIUM


Bardzo ciekawy mecz pucharowy dzisiaj w Danii. Lyngby podejmie Esbjerg u siebie. Esbjerg u siebie już nie tak mocny, przynajmniej tak się wydaje po tych ostatnich słabych wynikach. Tyle że Esbjerg na wyjazdach strzela i traci. A lyngby u siebie jest drużyną, która potrafi grac dobrze w piłkę, dlatego myślę, że obie strzelą powinno przejsc. Myślałem też nad gołą dwójką za 2 oczka ale jednak wolę BTS. Pozdro!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Lyngby - Esbjerg 1 dnb @ 2,5 ✅✅✅ 3-0

Lyngby na 3 miejscu w drugiej lidze Dunskiej 25 pkt na 14 meczy bramki +8, Esbjerg w lidze 6 miejsce, na 13 kolejek 17 pkt, +6 bramki.

W esbjerg na pewno zabraknie kontuzjowanych Fellah (m3/0) i (m10/0)
Na pewno do składu tez nie zostaną włączeni Bakenga (f6/2) i Ronnow (g13/0)
Lyngby w pełnym składzie.
Esbjerg walczy na trzech frontach, liga europejska, liga dunska i puchar. W lidze Europejskiej radzą sobie dobrze po 2 wygrane i 1 porażka, ale w lidze Duńskiej widać już efekty wypompowania zawodników, ostatnie 3 mecze to porażki. Na pewno ich priorytetem będzie liga europejska i liga Duńska (bo jeśli chcą awansować za rok to musza znaleźć sie na odpowiedniej pozycji) a wiec puchar raczej odpuszcza.
Ostatnie 11 spotkań Lyngby to 9 zwycięstw, 1 remis i jedna porażka, także prezentują świetną formę.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Vestsjaelland - Broendby
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
vs.

Nie chciałbym nazywać tego typu &quot;betem dnia&quot;, czy tym podobne, bo pewniak to nie jest (chociaż podobno pewniaków w ogóle nie ma). Ale widzę tutaj ogromną szansę i gram przeciwko masówce. Kurs na Broendby spada w szybkim tempie, spadł o około 3 dziesiętne, to dało bardzo dobre kursy na DNB w stronę gospodarzy.
Nie wiem szczerze mówiąc, jakie argumenty ma tu mieć drużyna Broendby. To, że jest to znana nazwa i w pewnym sensie jakaś tam marka w duńskim futbolu - o niczym to nie świadczy. Tabela nie kłamie - jest to dziesiąta drużyna w tabeli. Gdyby nie to, że niedawno zaczęli odnosić jakieś lepsze wyniki, to tkwiliby głęboko na szarym końcu. Ostatnio passa sześciu spotkań bez porażki - zdecydowanie za długa, jak na umiejętności i problemy tej drużyny. Na wyjeździe notują serię 3 meczów bez porażki. Kiedy ostatni raz mieli tak dobre passy? Trzeba sięgnąć do bardzo odległych archiwów. Ostatnie dwa mecze bez strzelonej bramki, ja znam przyczynę - brak najlepszego strzelca - Simona Makenioka. Reasumując - nie widzę argumentów za gośćmi, mimo tego kurs spada - bardzo zastanawiające. Może to typowanie Broendby po znanej nazwie powoduje te ruchy, sam nie wiem.
Vestsjaelland to przede wszystkim bardzo dobra obrona. Niepokojący pod tym kątem był ostatni mecz z Viborgiem, kiedy to przegrali 4-1. Ale muszę uspokoić wszystkich, którzy wchodzą ze mną w ten typ. Vestsjaelland było w tym pojedynku lepszą drużyną, dziwi porażka, a najbardziej jej rozmiar. Statystyki potwierdzają moje słowa. Brakowało skuteczności z przodu, a Viborg wykorzystał wszystko co miał - cały sekret tak wysokiej porażki. Wcześniej dobry mecz u siebie - wygrany 2:1 z Esbjergiem. Minusem po stronie gospodarzy jest brak Thiago, który robi różnicę z przodu, ale i bez niego u siebie Vestsjaelland powinno stwarzać zagrożenie.
Małe podsumowanko: mierzą się sąsiedzi w tabeli. Mierzą się drużyny o podobnych umiejętnościach. Przy czym Vestsjaelland gra u siebie. Value na Wikingów jak skurczybyk. Jeszcze jedno - w tej kolejce wygrywali tylko faworyci, a to zdarza się stosunkowo rzadko. Czas na przełamanie.
Obiecane osłabienia:
Vestsjaelland:
- Oliver Lund - obrońca (13/0 - 1149 minut)
- Sören Berg - pomocnik (12/0 - 606 minut)
- Thiago - napastnik (13/3 - 970 minut)
Broendby:
- Thomas Kahlenberg - pomocnik (7/0 - 590 minut)
- Simon Makienok - napastnik (11/7 - 820 minut)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yurand 230

yurand

Użytkownik
Mecz: Vestsjaelland - Broendby
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365

vs.


Nie chciałbym nazywać tego typu &quot;betem dnia&quot;, czy tym podobne, bo pewniak to nie jest (chociaż podobno pewniaków w ogóle nie ma). Ale widzę tutaj ogromną szansę i gram przeciwko masówce. Kurs na Broendby spada w szybkim tempie, spadł o około 3 dziesiętne, to dało bardzo dobre kursy na DNB w stronę gospodarzy.

Nie wiem szczerze mówiąc, jakie argumenty ma tu mieć drużyna Broendby. To, że jest to znana nazwa i w pewnym sensie jakaś tam marka w duńskim futbolu - o niczym to nie świadczy. Tabela nie kłamie - jest to dziesiąta drużyna w tabeli. Gdyby nie to, że niedawno zaczęli odnosić jakieś lepsze wyniki, to tkwiliby głęboko na szarym końcu. Ostatnio passa sześciu spotkań bez porażki - zdecydowanie za długa, jak na umiejętności i problemy tej drużyny. Na wyjeździe notują serię 3 meczów bez porażki. Kiedy ostatni raz mieli tak dobre passy? Trzeba sięgnąć do bardzo odległych archiwów. Ostatnie dwa mecze bez strzelonej bramki, ja znam przyczynę - brak najlepszego strzelca - Simona Makenioka. Reasumując - nie widzę argumentów za gośćmi, mimo tego kurs spada - bardzo zastanawiające. Może to typowanie Broendby po znanej nazwie powoduje te ruchy, sam nie wiem.

Vestsjaelland to przede wszystkim bardzo dobra obrona. Niepokojący pod tym kątem był ostatni mecz z Viborgiem, kiedy to przegrali 4-1. Ale muszę uspokoić wszystkich, którzy wchodzą ze mną w ten typ. Vestsjaelland było w tym pojedynku lepszą drużyną, dziwi porażka, a najbardziej jej rozmiar. Statystyki potwierdzają moje słowa. Brakowało skuteczności z przodu, a Viborg wykorzystał wszystko co miał - cały sekret tak wysokiej porażki. Wcześniej dobry mecz u siebie - wygrany 2:1 z Esbjergiem. Minusem po stronie gospodarzy jest brak Thiago, który robi różnicę z przodu, ale i bez niego u siebie Vestsjaelland powinno stwarzać zagrożenie.

Małe podsumowanko: mierzą się sąsiedzi w tabeli. Mierzą się drużyny o podobnych umiejętnościach. Przy czym Vestsjaelland gra u siebie. Value na Wikingów jak skurczybyk. Jeszcze jedno - w tej kolejce wygrywali tylko faworyci, a to zdarza się stosunkowo rzadko. Czas na przełamanie.

Obiecane osłabienia:

Vestsjaelland:

- Oliver Lund - obrońca (13/0 - 1149 minut)
- Sören Berg - pomocnik (12/0 - 606 minut)
- Thiago - napastnik (13/3 - 970 minut)

Broendby:

- Thomas Kahlenberg - pomocnik (7/0 - 590 minut)
- Simon Makienok - napastnik (11/7 - 820 minut)
No nie ma pewniaków... Grałem tu BTS za 1,70 i też nie weszło... ???? Też bardziej mi pasował Vestsjaelland, bo dobry futbol u siebie grał ten beniaminek, zasatanawiałem się też nad kursem za 2,90, że gosp. +1,5 bramki... Nic nie weszło. Szkoda. Ale futbol jest nieprzewidywalny czasem.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Viborg - Midtjylland X @ 3.50
Dwie drużyny lubiące remisy i będące bez nich od dwóch kolejek. Obie drużyny wyraźnie w kryzysie. Ostatnie mecze słabe. Goście zaledwie 1-3-1, gospodarze 2-1-2. Puntów prawie tyle samo. Żadnych serii dających nadzieję na lepszą grę. Midtjylland to obecny lider z bilansem 7-6-1, remisować więc lubią. Viborg 5-5-4 - sytuacja podobna. Wydaje mi się, że żadna ze stron nie będzie dziś dominującą i raczej będą wszyscy patrzeć przez pryzmat nie przegania niż szarapania o wygraną.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
⚽ Viborg - Midtjylland X @ 3.50
Dwie drużyny lubiące remisy i będące bez nich od dwóch kolejek. Obie drużyny wyraźnie w kryzysie. Ostatnie mecze słabe. Goście zaledwie 1-3-1, gospodarze 2-1-2. Puntów prawie tyle samo. Żadnych serii dających nadzieję na lepszą grę. Midtjylland to obecny lider z bilansem 7-6-1, remisować więc lubią. Viborg 5-5-4 - sytuacja podobna. Wydaje mi się, że żadna ze stron nie będzie dziś dominującą i raczej będą wszyscy patrzeć przez pryzmat nie przegania niż szarapania o wygraną.
Popieram kolegę wyżej. Jednak też wziąłbym poprawkę na to, że Viborg zremisował w Midtjylland 0-0, gdzie gospodarze mieli oszałamiającą przewagę. Myślę, że w tym meczu będzie bramkowo, jednak na remis uważałbym, bo Midtjylland będzie chciał zapewne wziąc rewanż za to co się stało jakieś dwa miechy temu. Poza tym ostatnio obudzili się nareszcie i nie stracili w ostatnim meczu bramki. I to z nie byle kim, bo z Esbjergiem, pokonując przyjezdnych 3-0. Może i jedna jaskółka wiosny nie czyni ale prawdopodobne jest to, że lider, który tak roztrwonił swoją przewagę, czuje już oddech innych na swoich plecach i nie mogą już tak grac jak przez ten cały miesiąc, gdzie praktycznie non stop remis za remisem szedł... Myślę, że typ BTS za 1,60 w MILENIUM✅ powinien przejsc gładko... Czemu? Może dlatego, że Midtjylland traci i strzela na wyjazdach bramki. Dodatkowo Viborg jest drużyną, która w tym sezonie w każdym meczu u siebie częstowała rywala co najmniej jedną bramką, dlatego OBIE STRZELĄ to chyba najpewniejszy typ na dziś z tego meczu... Co do wyniku, myślę, że 1-3 może się skończyc...

No i jeszcze powracam z editem, bo mamy tutaj najprawdopodobniej kurs za darmo, przynajmniej jak dla mnie... Bo kto nie chce 2,30 za darmo?
W drugiej duńskiej NordicBet Ligaen znalazłem na dzisiaj ciekawy mecz - Hvidovre - AB Kopenhaga. Wychodzi chyba pewna &quot;jedyna&quot; ⛔... Dlaczego? Już tłumaczę...
Więc, najciekawsze jest dla mnie to, że Hvidovre przecież ostatnio zagrało naprawdę fajny mecz na wyjeździe z Horsens, który wygrali 2-0. A drużyna Horsens to przecież aktualne drugie miejsce w tabeli! Co jest jeszcze ciekawsze - w połowie sierpnia Hvidovre grało u siebie z AB i padł wynik aż 4-0 dla gospodarzy! Wiadomo, mecz meczowi nierówny, ale ostatnie spotkanie, które Hvidovre wygrało i mecz z połowy sierpnia przekonały mnie, żeby dzisiaj zagrac ten mecz na &quot;gołej jedynce&quot;. Przecież gospodarze będą podpudowani zwycięstwem z dobrym rywalem... Dlatego myślę, że 2,30 w Milenium jest jak najbardziej do wzięcia! Polecam gorąco!
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-DANIA: NordicBet Ligaen
Spotkanie:Hvidovre-AB Kopenhagen
Typ:1
Kurs:2.30
Buk:Bet 365
Spotkanie dwóch drużyn z dołu z tabeli 10 Hvidovre 15pkt(4-3-8) z 11 Ab Kopenhaga
13 pkt(3-4-8).Gospodarze w domu notuja bilans (2-2-3) a goście na wyjazdach spisują się bardzo słabo(1-1-6).Do postawienia na Hvidovre mnie aktaulna forma obu zespołow ,gospodarze w ostatnich dwóch kolejkach zremisowali u8 siebie z liderem Hobro 1-1 i pokonali wicelidera Horsens na wyjeżdzie 2-0.Zgoła odmienna jest postawa gości w ostanich 5 kolejkach zdobyli tylko 1 punkt przegrywając 4 mecze w tym 3 z rzędu.Dodatkowo wśród gości zabraknie dzisiaj obrońcy Ibenfeldta i kapitana Klausa Likke.Biorąc pod uwagę walkę o utrzymanie ,myślę ,że Hvidovre wykorzysta swoją aktualną formę i kryzys gości i pokonana w tyym meczu gości.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - FC Kopenhaga
vs.

Właściwie traktuję to jako 72% lokatę, naprawdę nie widzę opcji, żeby obie drużyny nie strzeliły bramki. Esbjerg to najlepsza ofensywa ligi, nie ulega to żadnym wątpliwościom, zawodzi niestety obrona i stąd niska pozycja. Głównie w ataku tkwi siła Esbjerga, strzelili najwięcej bramek w całej lidze (26 w 14 meczach) i najwięcej w meczach domowych (16 w 7 spotkaniach). Teraz kolejne liczby na potwierdzenie moich słów wyżej co do obrony. Esbjerg to najsłabsza obrona w lidze nie licząc Sonderjyske, które jest bezkonkurencyjne w tej statystyce. 23 bramki stracone w 14 spotkaniach to nie jest wynik godny drużyny aspirującej (tak myślę) do mistrzostwa Danii. Wiem, jak wyglądają mecze kiedy Esbjerg jest gospodarzem. Futbol totalny, sunięcie do przodu - bez znaczenia z kim grają. W ostatnim meczu ligi europejskiej z Elfsborgiem (1-0) wynik mógłby wynosić mniej więcej 5-2, gdyby postarali się o lepszą skuteczność, a goście wykorzystali swoje sytuacje. Właśnie, apropos Ligi Europejskiej - Esbjerg zapewnił sobie awans do fazy pucharowej i teraz w pełni może skupić się na lidze, bo tam przez natężenie meczów, czy to w LE, czy w Pucharze Danii potracili masę punktów i teraz trzeba je odrabiać. Gospodarze wyjdą po trzy punkty, będą atakować, a znając ich obronę - pewnie coś stracą. Kopenhaga jest w olbrzymim gazie, ludzie przejechali się ostro na nich w LM, kiedy wzięli ich za jakiś ogórków, a tymczasem oni pokonali faworyzowany Galatasaray 1-0. Istotnie, ostatnio obudzili się i notują dobre wyniki, zanotowali też duży skok w ligowej tabeli. Ale główną ich siłą jest własny stadion - Parken, gdzie są niepokonani od 10 spotkań. Ale na wyjeździe mają zgoła odmienną passę, bo nie wygrali od 4 meczów. Ogólnie w lidze wygrali tylko jeden wyjazd, zremisowali dwa mecze i przegrali trzy. Ostatnio są w gazie i na pewno podbudowani dobrym wynikiem w LM i bramkę pewnie strzelą (zwłaszcza biorąc pod uwagę słabą defensywę Esbjerga), ale czy wygrają? Według mnie to słaby mecz na przełamanie.
Ponadto widzę tu bramkę Micka van Burena. Zawodnik, który był ostatnio pod formą i kilka razy siedział na ławce, po wejściu na murawę w meczu Ligi Europejskiej zrobił na mnie duże wrażenie. Piłka go szukała, był aktywny, walczył, dodatkowo miał duże wsparcie w publiczności. Jest to największa nadzieja Esbjerga na bramki, kiedy on przeżywał kryzys formy, kryzys formy przeżywała cała drużyna. W wyżej wspomnianym meczu był blisko strzelenia bramki, ale ostatecznie zapisano to jako samobójcze trafienie obrońcy. Do tej pory 5 bramek i według mnie dzisiaj czas na szóstą, a kto wie - może więcej.
Tak powinno być:


Propozycje:
▶ BTS @1,72 bet365
▶ Esbjerg DNB @2,75 WilliamHill
▶ Mick van Buren strzeli @3,25 bet365

I symbolicznie:
▶ Esbjerg wygra i BTS @6,25 WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yurand 230

yurand

Użytkownik
Randers - Aalborg
TYP: BTS - KURS: 1,60 ✅
BUK: MILENIUM


Tutaj widzę łatwą kasę. Kurs praktycznie za darmo, prosi się aby go zgarnac... Randers ostatnio, wydaję mi się, że wziął się trochę do roboty, a naprawdę muszą, bo są blisko strefy spadkowej. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe 3-1 z najsłabszym jak na razie Sonderjyske i dwa remisy po 1-1 (odpowiednio u siebie z Kopenhagą i na wyjeździe z liderem - Midtjyllandem). Aalborg również w gazie. Z 4 ostatnich spotkań wygrał 3 i zaliczył jedną porażkę ze świetną Kopenhagą na wyjeździe, to ich usprawiedliwia. Aalborg trochę sensacyjnie na drugim miejscu, z sześciopunktową stratą to Midtjyllandu. Na pewno będą chcieli gonic lidera, jednak Randers ma nóż na gardle i na pewno zrobi wszystko aby wygrac to spotkanie... Obie drużyny muszą - a więc obie drużyny strzelą! Warto też wspomniec, że ich ostatnie spotkanie, które zostało rozegrane w na stadionie Randers zakończyło się wynikiem 3-2. Jutro gospodarzem będzie również Randers, zobaczymy jak to wyjdzie, ale BTS tutaj jest najpewniejszym typem na jutro! POWODZENIA!
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Piłka nożna, Dania 1 liga
Fredericia - Vejle BK
oba zespoły strzelą gola - kurs 1,55
Analiza:
Ciekawy typ w 1. lidze duńskiej (czyli drugiej), gdzie Fredericia podejmuje Vejle BK. Grają sąsiedzi w tabeli, dzieli ich tylko jedna lokata i jeden punkt (7miejsce 24 pkt z 6 miejscem 25 pkt.) Gospodarze bardzo dużo strzelają i sporo tracą, na własnym terenie strzelili 20 , ale stracili aż 14. Natomiast goście na wyjeździe strzelili już 16 bramek, więc wielka szansa, że dziś coś ukłują.
Typ potwierdzają też ostatnie pojedynki bezpośrednie na tym terenie:
22/08/13 Fredericia - Vejle 1:1
28/04/13 Fredericia - Vejle 1:1
29/04/12 Fredericia - Vejle 2:2
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Hobro - Nordsjaelland
Typ: BTS
Kurs: 1,62
Bukmacher: ComeOn
vs.

Wynik: 1-3 ✅
Jedyny buk, jakiego znalazłem, który oferuje taki zakład na to spotkanie to ComeOn. W sumie nic dziwnego, inni bukmacherzy nie chcą stracić :cool: W Pucharze Danii zmierzą się: lider drugiej ligi duńskiej Hobro oraz przedostatnia drużyna Superligaen, wicemistrz kraju, czyli dobrze znana ekipa Nordsjaelland. Zacznijmy od gospodarzy, o których wiem mniej, niż o gościach, bo nie oglądam zaplecza duńskiej ekstraklasy. Lecz po wynikach można stwierdzić, że jest to bardzo dobra ekipa i co najważniejsze - w świetnej formie. 9 zwycięstw z rzędu na swoim stadionie, 6 meczów z rzędu bez porażki. 13 meczów z rzędu z bramką na własnym obiekcie. Zasłużone prowadzenie w NordicBet Ligaen. W ostatnim meczu na przykład zwyciężyli mocną ekipę i bezpośredniego rywala w walce o awans do Superligaen - Lyngby i to aż 3:0. Podejdą do tego spotkania z dużą dozą pewności siebie i na bramkę będzie ich stać na pewno. Ułatwi to zadanie z pewnością obrona Nordsjaelland, która do najlepszych nie należy. Tracą masę bramek, ostatnio uległo to nieznacznej poprawie, ale przerwa reprezentacyjna mogła wpłynąć nieco na rozprężenie zawodników. Goście z pewnością potraktują puchar poważnie, bo wydaje się, że to będzie w tym sezonie ich jedyna furtka do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Ostatni mecz w tych rozgrywkach, wygrany 3:1 z Midtjylland (lider ekstraklasy) dał do zrozumienia, że Nordsjaelland gra w tym Pucharze o wszystko. Goście dzisiejszego meczu są ostatnio w dużym gazie (6 wygranych na 8 meczów) i bramkę strzelą dzisiaj luźno. Tym bardziej, że ofensywa tego zespołu nigdy nie była słaba, piętą achillesową była obrona. Podsumowując - dość pewnie wchodzę w BTS w tym meczu, kurs nie należy do najwyższych, ale w tej całej zabawie głównie chodzi o to, by być na ✅. Po tym meczu powinien on zawitać na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
SuperFrank wg oddsportal jest kilka buków oferujących taki typ m. in.: Bwin Paddypower Redbet, czy Marathonbet. W Bwinie kurs 1,7 więc już warto się pofatygować, żeby tam zagrać a nie w Comeon. Sam typ bardzo mi się podoba i sobie go pobrałem od ciebie.
Po jakimś czasie post do usunięcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Sonderjyske - Esbjerg
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
vs.


Wynik: 1-0 ⛔

Pojedynek ostatniej i najgorszej drużyny Superligaen z reprezentantem Danii w Lidze Europejskiej (mają już zapewniony awans do 1/16). Esbjerg w lidze zajmuje ósme miejsce i nie jest to dobry wynik, jak na ekipę, która z powodzeniem walczy w europejskich pucharach i aspiruje do mistrzostwa Danii. Przez natężenie spotkań: liga, Puchar Danii i LE wpadli w październiku w kryzys. Teraz mają z głowy Puchar Danii (już odpadli) i LE (już mają awans). Zostaje tylko liga. I największy nacisk z pewnością będzie położony na te rozgrywki. W ostatnich dwóch meczach (Elfsborg (1:0), Kopenhaga (1:1)) widziałem symptomy poprawy w postawie niebiesko-białych. Szwedom powinni strzelić +/- 4 bramki, a urwanie punktów Kopenhadze będącej w tak dobrej formie to wynik godny pochwalenia. Liczę, że po przerwie reprezentacyjnej powrócą do swojej dobrej postawy i co najważniejsze - zaczną w końcu punktować. Sonderjyske to zdecydowanie ligowy outsider i nie sądzę, by mogli wydostać się z bagna, w którym się znaleźli, bo w całej stawce nie widzę ekipy słabszej od nich. Ostatnie miejsce (11 punktów w 15 kolejkach), najmniej strzelonych bramek (13), najwięcej straconych bramek (31), najsłabsza postawa u siebie (7 punktów w 7 meczach i tylko 6 strzelonych bramek). To tylko trochę liczb, które mają na celu ukazanie, jak słaba jest to ekipa, wyróżniająca się swoją nieudolnością na tle reszty stawki. Ostatnie 6 spotkań w ich wykonaniu to 6 porażek i bilans bramkowy 4-19. Nie mam za co ich pochwalić, a chciałbym wskazać jakieś plusy, by analiza nie brzmiała na tak jednostronną. Na ich 2 zwycięstwa w ostatnich czternastu spotkaniach składają się: wygrana z będącym wtedy w przeogromnym kryzysie Nordsjaelland 2:0 oraz zwycięstwo nad Randers (również 2:0), kiedy to Randers grało w osłabieniu od 14 minuty po czerwonej kartce dla Schwartza. Sonderjyske niechybnie zmierza do drugiej ligi i myślę, że nawet przerwa reprezentacyjna nie pomoże im na poprawienie wyników i morale. W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się już raz i pewnie wygrał Esbjerg w stosunku 4:1. Jutro nie zdziwi mnie podobny wynik.
Osłabienia:
Sonderjyske:
- Bo Storm - pomocnik (6/1) - 297 minut
- Henrik Hansen (kapitan) - pomocnik (15/2) - 1212 minut
- Sören Mussmann - obrońca (10/0) - 582 minut

- Ayoub Sörensen - pomocnik (1/0) - 2 minuty
- Mikael Uhre - napastnik (3/0) - 67 minut
Esbjerg:
- Magnus Lekven - pomocnik (11/0) - 798 minut
- Mohammed Fellah - pomocnik (4/0) - 76 minut
- Jesper Rasmussen - pomocnik (12/3) - 448 minut
Brak Hansena to duże osłabienie. Zagrał do tej pory we wszystkich meczach, ponadto jest kapitanem drużyny. Po drugiej stronie istotnym minusem jest brak Magnusa Lekvena - gościa, który jeśli może też zawsze wychodzi w pierwszym składzie. W obu drużynach brakuje również po jednym zawodniku, którzy występowali w mniejszym wymiarze, ale również są ważni. W Sonderjyske obrońca Mussmann, a w Esbjergu super-rezerwowy Rasmussen. Teoretycznie więc po równo, tyle że Esbjerg ma szerszy skład i aż tak bardzo strata zawodników ich nie zaboli.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Mecz: Sonderjyske - Esbjerg
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
vs.

Pojedynek ostatniej i najgorszej drużyny Superligaen z reprezentantem Danii w Lidze Europejskiej (mają już zapewniony awans do 1/16). Esbjerg w lidze zajmuje ósme miejsce i nie jest to dobry wynik, jak na ekipę, która z powodzeniem walczy w europejskich pucharach i aspiruje do mistrzostwa Anglii. Przez natężenie spotkań: liga, Puchar Danii i LE wpadli w październiku w kryzys. Teraz mają z głowy Puchar Danii (już odpadli) i LE (już mają awans). Zostaje tylko liga. I największy nacisk z pewnością będzie położony na te rozgrywki. W ostatnich dwóch meczach (Elfsborg (1:0), Kopenhaga (1:1)) widziałem symptomy poprawy w postawie niebiesko-białych. Szwedom powinni strzelić +/- 4 bramki, a urwanie punktów Kopenhadze będącej w tak dobrej formie to wynik godny pochwalenia. Liczę, że po przerwie reprezentacyjnej powrócą do swojej dobrej postawy i co najważniejsze - zaczną w końcu punktować. Sonderjyske to zdecydowanie ligowy outsider i nie sądzę, by mogli wydostać się z bagna, w którym się znaleźli, bo w całej stawce nie widzę ekipy słabszej od nich. Ostatnie miejsce (11 punktów w 15 kolejkach), najmniej strzelonych bramek (13), najwięcej straconych bramek (31), najsłabsza postawa u siebie (7 punktów w 7 meczach i tylko 6 strzelonych bramek). To tylko trochę liczb, które mają na celu ukazanie, jak słaba jest to ekipa, wyróżniająca się swoją nieudolnością na tle reszty stawki. Ostatnie 6 spotkań w ich wykonaniu to 6 porażek i bilans bramkowy 4-19. Nie mam za co ich pochwalić, a chciałbym wskazać jakieś plusy, by analiza nie brzmiała na tak jednostronną. Na ich 2 zwycięstwa w ostatnich czternastu spotkaniach składają się: wygrana z będącym wtedy w przeogromnym kryzysie Nordsjaelland 2:0 oraz zwycięstwo nad Randers (również 2:0), kiedy to Randers grało w osłabieniu od 14 minuty po czerwonej kartce dla Schwartza. Sonderjyske niechybnie zmierza do drugiej ligi i myślę, że nawet przerwa reprezentacyjna nie pomoże im na poprawienie wyników i morale. W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się już raz i pewnie wygrał Esbjerg w stosunku 4:1. Jutro nie zdziwi mnie podobny wynik.
Osłabienia:
Sonderjyske:
- Bo Storm - pomocnik (6/1) - 297 minut
- Henrik Hansen (kapitan) - pomocnik (15/2) - 1212 minut
- Sören Mussmann - obrońca (10/0) - 582 minut

- Ayoub Sörensen - pomocnik (1/0) - 2 minuty
- Mikael Uhre - napastnik (3/0) - 67 minut
Esbjerg:
- Magnus Lekven - pomocnik (11/0) - 798 minut
- Mohammed Fellah - pomocnik (4/0) - 76 minut
- Jesper Rasmussen - pomocnik (12/3) - 448 minut
Brak Hansena to duże osłabienie. Zagrał do tej pory we wszystkich meczach, ponadto jest kapitanem drużyny. Po drugiej stronie istotnym minusem jest brak Magnusa Lekvena - gościa, który jeśli może też zawsze wychodzi w pierwszym składzie. W obu drużynach brakuje również po jednym zawodniku, którzy występowali w mniejszym wymiarze, ale również są ważni. W Sonderjyske obrońca Mussmann, a w Esbjergu super-rezerwowy Rasmussen. Teoretycznie więc po równo, tyle że Esbjerg ma szerszy skład i aż tak bardzo strata zawodników ich nie zaboli.
Ebjerg aspiruje do mistrzostwa Anglii? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: FC Kopenhaga - Viborg
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 4-1 ✅

Po wczorajszej wpadce trzeba się zrehabilitować. Wybieram BTS w meczu mistrza Danii z beniaminkiem. Dlaczego? Otóż w środę gospodarze grają chyba najważniejszy mecz w Lidze Mistrzów - z Juventusem. To ten mecz w dużej mierze zadecyduje o pozycji Kopenhagi w tabeli. Myślę, że będzie on siedział gospodarzom w głowach podczas konfrontacji ligowej. Oczywiście są faworytem i najpewniej wygrają, ale czy będą wylewać siódme poty, żeby osiągnąć to zwycięstwo? Nie wydaje mi się. Otóż gospodarze strzelą na pewno. Nie widzę opcji, by tego nie zrobili. Natomiast dlaczego strzeli Viborg? Imponuje mi ich skuteczność. Potrafią mieć 4 sytuacje bramkowe i być drużyną gorszą i i tak strzelić 4 bramki (jak z Vestsjaelland). Jeśli nie idą akcje, strzelają z daleka. Po prostu nie boją się strzelać bramek. Myślę, że Kopenhagi się nie przestraszą i również ukłują. Kurs na to bardzo dobry, a w większości buków są wyższe, więc moim zdaniem warto pobrać.

Mecz: Aalborg - Nordsjaelland
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 1-1 ✅

A teraz z kolei bet365 wystawił najwyższy kurs na to zdarzenie. Nie rzuca on na kolana, ale w mojej opinii jest bardzo pewny. Aalborg u siebie to potęga, jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Ostatni raz ponieśli porażkę u siebie 4 kwietnia 2013 roku w meczu z... Nordsjaelland. Ale to była inna ekipa. Wiele razy pisałem o zmianach w kadrze drużyny z Farum podczas letniego okienka transferowego. Aalborg ma na swoim obiekcie (zresztą na wyjazdach też) wsparcie jednych z bardziej fanatycznych kibiców w lidze. Na mnie osobiście największe wrażenie robią właśnie kibice Aalborga. To sprawia, że piłkarze często grają jak na skrzydłach i ciężko ich pokonać. U siebie z chimeryczną defensywą, jaką jest Nordsjaelland powinni strzelić. Goście też raczej strzelą. Dlaczego? Zacznę od tego, że podczas, gdy piłkarze Aalborga tylko trenowali - Nordsjaelland grało. Zagrali w poniedziałek mecz w Pucharze Danii, wygrany z Hobro 3-1. A więc są w rytmie meczowym, są w formie i humory też pewnie dopisują. Podejdą do spotkania z wiceliderem z pewnością swoich umiejętności. Są ostatnio w świetnej formie, od 25 września przegrali tylko raz - z FC Kopenhaga. Dziwne, że mimo tego zajmują przedostatnie miejsce. Przyczyną tego były katastrofalne wyniki na początku sezonu. Teraz się pozbierali i nie zdziwię się, jeśli pod koniec sezonu będą jeszcze walczyć o jakieś wyższe cele niż utrzymanie. Ofensywę mają bardzo dobrą, liczba strzelonych zaledwie 16 bramek jest myląca, ponieważ Nordsjaelland gra bardzo ofensywnie i zawsze stwarza dużo okazji. Nie zawsze je wykorzystują i to jest główny problem. BTS to główny typ, ale mam jeszcze kilka przemyśleń:
▶ Obie drużyny strzelą i Nordsjaelland wygra @6,00 WilliamHill
▶ Powyżej 4 bramek @5,00 bet365

Za drobne pieniążki na pewno puszczę. Dawno na stadionie Aalborga nie było strzelaniny, a Nordsjaelland to idealny przeciwnik, by stworzyć wspaniały spektakl. I moim zdaniem goście mają spore szanse na dobry wynik, stąd pierwszy typ. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Dania - Superliga
Spotkanie.FC Midtjylland - Brøndby
Typ.x
Kurs.3,40
Bukmacher.Unibet
Data.24.11.2013 g.19.15
Analiza.
Dunaka Superliga i spotkanie pomiedzy zespolami FC Midtjylland - Brøndby .Typuje w tym spotkaniu podzial punktow.Ekipa gospodarzy to aktualny lider tabeli ktory ma na swoim koncie 30 oczek dzieki 8 wygranym,6 remisom i zanotowali takze 1 przegrana.Natomiast ekipa gosci to aktualnie 5 pozycja i 21 oczek w dorobku i bilans meczy 5-6-4.Tak wiec widac,ze obie ekipy dosc sporo meczy remisuje bo odpowiednio na 15 meczy 6 remisow na koncie .Drugi argument to ostatnia forma obu ekip FC Midtjylland - 2-3-1,natomiast Brøndby 3-3-0 tak wiec tu nie ma przewagi lider tabeli bo ostatnio wiedzie mu sie srednio i tutaj duza szansa ekipy z Kopenhagi na urwanie punktow.Po trzecie to historia ostatnich spotkan pomiedzy tymi ekipami przemawia za remisem...
16/08/13 SUPE Midtjylland - Brondby 5:2
17/03/13 SUPE Brondby - Midtjylland 1:1
28/10/12 SUPE Midtjylland - Brondby 1:1
23/09/12 SUPE Midtjylland - Brondby 1:1
Tak wiec may na 4 ostatnie spotkania ,az 3 wyniki remisowe,co oznacza,ze po za ostatnim meczem obie ekipy dzielily sie punktami.Patrzac na aktualna forme i historie spokan pomiedzy tymi ekipami sklanaim sie na typ,ze w tym spotkaniu zobaczymy wynik remisowy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom