>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
Aalborg - Midtjylland
TYP: BTS - KURS: 1,60 ⛔ WYNIK: 1-0
BUK: MILENIUM

Na ten mecz chyba czekają wszyscy, którzy śledzą Superligaen. Wicelider (AaB) podejmie lidera duńskiej ekstraklasy. Obie drużyny w ostrym sztosie. Potwierdzają to ostatnie wyniki obu drużyn. AaB ostatnio pogromiło Aarhus na wyjeździe 2-5, a Midtjylland dwie kolejki temu pokonał na wyjeździe Kopenhagę aż 5-1! Jak widac więc obie drużyny w bardzo dobrej dyspozycji i bardzo możliwe, że żadna z drużyn nie będzie chciała przegrac meczu i padnie po prostu remis. Ja jednak bardziej liczę na Midtjylland. Rozegrali genialny mecz z Kopenhagą i na pewno nie przestraszą się Aalborga. Dodatkowym atutem do mojego typu jest fakt, że Midtjylland w każdym meczu na wyjeździe strzelał dotychczas przynajmniej bramkę. Jednak defensywa gości nie jest żelazna i często tracą bramki, szczególnie właśnie na wyjazdach. Jeśli chodzi o absencje to po obu stronach zabraknie ważnych defensorów (Sviatchenko - Midtjylland i Dalsgaard - AaB). Dodatkowo po stronie Aalborga zabraknie napastnika Jacobsena 16/5 oraz po stronie przeciwnej pomocnika Anderssona 9/1. Jeśli jednak miałbym typowac zwycięzce tego pojedynku to poszedłbym w stronę gości. 1-2 - bardzo prawdopodobny scenariusz. Polecam i pozdrawiam!
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Aalborg - Midtjylland
Typ: Aalborg wygra do zera
Kurs: 4,00
Bukmacher: WilliamHill
Wynik: 1-0 ✅

Szlagier i mecz na szczycie duńskiej Superligi. W tym meczu prawdopodobnie gra mistrz sezonu 2013/14. To spotkanie może dać odpowiedź na to, kto z tej dwójki tak naprawdę jest mocniejszy i może dać zwycięzcy pozytywnego kopa na resztę sezonu. Aalborg jest jedną z tych drużyn, o których obronę nie trzeba się martwić, szczególnie kiedy grają u siebie. Na 11 spotkań stracili jedynie 5 bramek. U siebie przeważnie spychają przeciwnika do głębokiej defensywy. Oczywiście goście to lider ligi, więc tak łatwo nie będzie, ale myślę, że i tak Aalborg będzie przeważał i będzie trzymał grę z dala od własnego pola karnego. Nie spodziewam się szalonego meczu, raczej undera i zwycięstwa wicelidera 1/2-0. Zagrałbym &quot;Aalborg i poniżej 2,5&quot; po lepszym kursie @5,50 w bet365, ale nie wiem jak gra może potoczyć się przy zakładanym przeze mnie 2:0, być może Aalborg rozgromi Midtjylland, jak Midtjylland to zrobiło przy 3:1 z Kopenhagą - poszli za ciosem i wygrali 5:1. Dlaczego uważam, że Midtjylland dzisiaj nie urwie punktów gospodarzom? Ciężko powiedzieć tak naprawdę dużo o ich formie. Na starcie przegrali 1:2 ze średnim Odense, potem wygrali z Kopenhagą, która przy 1-3 grała już w &quot;10&quot;, a poza tym drużyna ze stolicy jest w słabej formie, o czym pisałem nie raz, no i potwierdzili moje słowa w starciu ze słabym Sonderjyske (remis 0:0). No i Midtjylland pokonało 2:0 wspomniane Sonderjyske w ostatniej kolejce. Mecz bez historii. Aalborg za to prezentuje się świetnie na wiosnę: dwa razy rozgromili Aarhus (4:1 i 5:2), zremisowali 2:2 z groźnym Brondby, a stracili prowadzenie w doliczonym czasie gry. Jedyny słabszy wynik to 0:0 z Vestsjaelland u siebie mimo przewagi, ale beniaminek jest bardzo dobry na wyjazdach, potwierdził to wczoraj pokonując Nordsjaelland 2:1. W Aalborgu siłą napędową i największą gwiazdą jest skrzydłowy Kasper Kusk, nadzieja duńskiej piłki, który strzelił 3 bramki w tych 4 spotkaniach (a w całym sezonie 15) i myślę, że dzisiaj jeśli myśli o poważnie o swojej przyszłości musi wpisać się na listę strzelców biorąc pod uwagę wagę spotkania. Bet365 płaci za jego bramkę i również taki typ polecam: Kasper Kusk strzeli @3,40 ⛔.
A to mała próbka umiejętności młodego skrzydłowego:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
yurand 230

yurand

Użytkownik
Randers - Aarhus GF
TYPY:
BTS TAK - KURS: 1,70 ✅ WYNIK: 1-3
Randers over 1,5 gola - KURS: 1,95 ⛔
BUK: MILENIUM

Wielkie gratki dla SuperFranka za bardzo dobry typ powyżej. Nie spodziewałem się takiego wyniku... ;)
Tymczasem kończymy kolejkę w duńskiej Superligaen meczem Randers - AGF. Pobieram BTS na to spotkanie i polecam również drugi typ choc już nie tak gorąco jak pierwszy ????
Spotykają się typowe średniaki ligi, choc muszą walczyc przed spadkiem, bo są na bardzo niskich miejscach (odpowiednio 9 miejsce AGF i 10 Randers). Jeżeli chodzi o ekipę Randers to słabo zaczęli rundę wiosenną (dwa remisy na wyjazdach z beniaminkami i porażka u siebie z Broendby). Aarhus trochę lepiej (remis z Kopenhagą u siebie, wygrana z Sonderjyske na wyjeździe oraz sromotna porażka u siebie z AaB). W ekipie Randers zabraknie Brock-Madsena, którego prawdopodobnie zastąpi wracający do składu Schwartz. Drużyna gości zagra bez swojego golkipera S. Rasmussena. U siebie ekipa Randers ma bilans 3-4-4 (14:19), AGF zaś na wyjazdach traci bardzo dużo bramek (17:22). Co ciekawe obie drużyny grały ze sobą towarzysko w styczniu i Randers wygrał 2-1. W rundzie jesiennej w październiku obie ekipy grały na tym samym samym stadionie i wówczas padł wynik 2-2.
Ciężko w tym meczu wskazac zwycięzcę. Gram na bramki i jednocześnie polecam w szczególności BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Randers - Aarhus
Typ: Randers wygra
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Wynik: 1-3 ⛔

Nie przychodzi mi nic lepszego do głowy związanego z tym meczem. Oglądałem ostatni mecz Randers z Vestsjaelland i to dzisiejsi gospodarze byli dużo lepszą drużynę, mieli przewagę, stracili bramkę z niczego i musieli odrabiać straty, co częściowo uczynili, ratując remis. Przyczyną niezdobycia 3 punktów był napastnik Randers Baye Djiby Fall, który raził nieskutecznością. Dzisiaj do składu wraca Ronnie Schwartz, który jest podstawową opcją w napadzie Randers. Do tej pory zgromadził 9 bramek w lidze i na pewno ma nadzieję na więcej. Myślę, że ta roszada w ataku spowoduje poprawienie skuteczności i obrócenie naprawdę dobrej dyspozycji drużyny w punkty. Za to na pewno dzisiejsi goście formą nie błyszczą. Dwa razy dali się rozgromić Aalborgowi (1:4 i 2:5), zremisowali z będącą w kryzysie Kopenhagą i pokonali 2:1 słabe Sonderjyske. W 4 spotkaniach stracili 11 bramek, być może jest to związane z absencją podstawowego bramkarza Steffena Rasmussena, ale jego zabraknie również dzisiaj, więc to żadna okoliczność łagodząca. Pod tym względem są przeciwieństwem Randers, bo drużyna, którą dzisiaj typuję straciła jedynie 3 bramki w 3 meczach i grają naprawdę solidnie w defensywie. Aarhus wypada nieco lepiej w ataku, bo strzelili 5 bramek w tych 4 meczach, natomiast Randers tylko 2 w 3, ale pisałem już wcześniej, że są podstawy, by wierzyć w przełamanie gospodarzy pod tym względem. Stawiam na gospodarzy, którzy wg mnie są po prostu lepsi i ich dotychczasowa pozycja (10) jest nieadekwatna do umiejętności. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansują na 6 miejsce i oddalą się od miejsc spadkowych, więc jest o co grać. To samo dotyczy gości, ale moim zdaniem mają oni dzisiaj mniej argumentów.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hobro - Fredericia 1 dnb @ 1,53✅
Bet365

Przewaga między tymi ekipami dość znaczna, Hobro lider z przewagą dość wysoką nad resztą, natomiast goście to środek tabeli. Zadziwia mnie forma Hobro u siebie 8/8 wygranych na własnym stadionie w lidze, obiecujące tak że wyniki w sparingach, czego nie można powiedzieć o rywalach. Kursy bardzo przyjemne, a na wyjeździe Fredericia ciekawego bilansu nie ma. Jak dla mnie pewny bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Dania Superrligaen
Godzina:
15:00
Spotkanie: AB Kobenhavn - Lyngby
Typ: Lyngby DNB

Kurs: 1.55

Bukmacher: eXpekt

Analiza: mecz derbowy, gdzie goście na to spotkanie wyruszają aż w podróż na
odległość 6 kilometrów na boisko swoich rywali.
Nie widzę w tym przypadku podziału
goście/gospodarze a widzę fajny kurs ! Dla Kobenhavn nie zagra obrońca M. Ibenfeldt 14/0,
a legenda tej drużyny, oraz kapitan pomocnik K. Lykke 13/1 opuścił klub. Ostatnie
dwa spotkania prezentują się tak :
06/10/13 Lyngby BK 2 - 1 Akademisk Boldklub
21/08/13 Akademisk Boldklub 0 - 3 Lyngby BK

 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Midtjylland - FC Nordsjaelland
TYPY:
BTS - KURS: 1,65 ⛔
Midtjylland over 1,5 gola - KURS: ok. 1,90 (w innych bukach) ⛔ WYNIK 0-1 Midtjylland bez pojęcia. Z taką formą mistrza nie będzie.
BUK: MILENIUM

Tak, wiem, że Nordsjaelland gra w tym sezonie kupę na wyjazdach. Ale Nordsjaelland zawsze ma sposób, żeby sforsowac obronę Midtjylland. Na 6 ostatnich meczy między tymi drużynami w lidze padały wyniki BTS-owe. Nordsjaelland jednak ostatnio zdobywa te bramki na wyjazdach i jakoś jestem spokojhny o ten typ. Midtjylland zagra kolejny mecz bez swojego defensora Erika Sviatchenko (17/3). Po drugiej stronie nie ma poważniejszych absencji. Obrona Midtjylland nie należy do żelaznych, chociaż u siebie mają całkiem dobry bilans - 7-3-1 (21:8). Midtjylland ostatnio przegrał bardzo ważny mecz z Aalborgiem (0-1), który mógł zawazyc o mistrzostwie i zapewne zdają sobie sprawę, że ten mecz muszą po prostu wygrac, żeby utrzymac 2-punktową przewagę nad drugim AaB. Stawiam na wynik 2-1 i polecam przede wszystkim BTS. Pozdrawiam.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Sonderjyske - Aalborg
Typ: Aalborg wygra
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365

Wynik: 3-2 ⛔


Rozumiem, że w Danii każdy może ograć każdego, ale taki kurs na Aalborg biorę z pocałowaniem ręki. W wielu innych ligach w starciu ostatniego zespołu z wiceliderem mielibyśmy @1,70-@1,80 max. i taki też kurs ja wystawiłbym w tym meczu. Sonderjyske widziałem w meczu z Kopenhagą. Zagrali fatalnie, mimo tego osiągnęli swój cel, czyli 0-0. Dopisało im szczęście, bo nie było ani obrony (przypominam sobie 3 setki przeciwnika), ani ataku (nie przypominam sobie naprawdę groźnej akcji Sonderjyske). Ich wyniki w rundzie wiosennej są... dziwne. Pokonali 4:0 Vestsjaelland, przegrali 1:2 z Aarhus, 0:2 z Midtjylland, no i remis 0:0 z FCK. W sumie bez zaskoczeń, tylko po tym co oglądałem w meczu z Kopenhagą zachodzę w głowę, jak oni strzelili aż 4 bramki Vestsjaelland.

Aalborg na wiosnę w świetnej formie. 5 meczów: 3 wygrane, 2 remisy. 12 bramek strzelili, 6 stracili. Na wyjazdach zdobył aż 11 z tych 12, więc można być optymistą. Ta drużyna obecnie jest na fali, są w najlepszej formie w całej lidze. Ciekawy jestem tylko, jak podziałają na nich dwa zdarzenia: zwycięstwo z Midtjylland w ostatniej kolejce i porażka Midtjylland z Nordsjaelland w tej kolejce. Dla niewtajemniczonych informacja: to oznacza, że Aalborg może zająć dzisiaj fotel lidera. Mam nadzieję, że nie zadziała to na nich paraliżująco, lecz mobilizująco. Są dużo lepsi od rywala i powinni wygrać.

Ciekawostka: grałem mistrzostwo Aalborga 3 tygodnie temu (analiza kilka postów w tym temacie) po kursie @9,00. Ciekawe, jaki kurs mamy teraz :razz:

Mecz: Kopenhaga - Randers
Typ: BTS (obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365

Wynik: 1-1 ✅


Nie ufam Kopenhadze. Kurs na ich zwycięstwo jest śmieszny, a mam wątpliwości, czy wygrają. Randers jest dużo lepszym zespołem, niż mówi tabela. Ostatni mecz Randers z Aarhus był fatalny w ich wykonaniu. Gorzej być już nie może, spodziewam się twardego resetu u gości na tak prestiżowy mecz. Tym bardziej, że wpadli do strefy spadkowej. Do składu wprowadzany powoli jest Schwartz, co powinno zwiększyć skuteczność Randers. Kopenhadze można spokojnie urwać punkty. Zrobiły to: Aarhus, Midtjylland, Sonderjyske, a Odense było bardzo blisko. Stołeczni nie trafili z formą i będzie im ciężko powalczyć o mistrzostwo. Ale próbować muszą, więc spodziewam się walki i co najmniej jednej bramki z ich strony. U siebie strzelają niemal w każdym meczu. Randers z kolei strzelało w ostatnich pięciu ligowych wyjazdowych potyczkach, więc to też dobry prognostyk dla typu. DNB na gości @5,00 też warto rozważyć. Grają dwie drużyny bez formy, więc zdarzyć może się wszystko.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Sonderjyske - Aalborg
TYP: Aalborg wygra - KURS: 2,05 ⛔ WYNIK 3-2 ⛔ Jak widac, rysy pojawiają się także na AaB.
BUK: MILENIUM

Taki kurs na ekipę gości to jakaś paranoja. Sonderjyske broni się przed spadkiem, a AaB walczy o mistrza i to wielce prawdopodobne, że już dzisiaj AaB może objac prowadzenie w lidze. Midtjylland znowu mnie zawiódł. To już nie ta sama ekipa co na początku sezonu. Dla mnie to jest prezent bukmacherów. Kursy powinny wynosic 4 na 1,70. Fakt, że w drużynie AaB zabraknie defensora Dalsgaarda (18/2) oraz napastnika Jacobsena (16/5). Po drużynie gospodarzy zabraknie pomocników Madsena (19/3) oraz Gundelacha (12/0). Jednak prawdopodobnie przyszły mistrz Danii jest po prostu lepszą ekipą niż słaba drużyna gospodarzy i pobieram ten kurs. Dla bardziej ostrożnych polecam 2DNB w tym samym buku po kursie 1,52. Jednak goście zdają sobie sprawę z ogromnej szansy objęcia prowadzenia w Superligaen. POLECAM!
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dania, Superliga
FC Kopenhaga-Randers
FC Kopenhaga 1.50 bwin ⛔
Gram Mistrzow Danii na przelamanie. W tym sezonie Kopenhaga gra slabo. Zajmuja 3 miesjsce w lidze i maja juz 5 pkt straty do drugiego miejsca gwarantujacego eliminacje do Ligi Mistrzow i 7 pkt do lidera, ktory ma mecz rozegrany wiecej. Jakos nie wyobrazam sobie aby FC Kopenhagi zabraklo w Lidze Mistrzow jako reprezentatnt Danii. Zespol, ktory praktycznie co roku daje o sobie znac w Europie. Ostatnie 2 mecze grali na wyjezdzie i zdobyli 4 pkt. Ostatni mecz u siebie to sromotna porazka z liderem az 1-5 i wydaje mi sie ze pilkarze Kopenhagi musza kibicom jakos to zrekompensowac, a z kim jak nie z Randers. Randers druzyna, ktora zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, gra w kratke i nic specjalnego nie pokazuje. Jak pisalem na poczatku stawiam zwyciestwo Kopenhagi na przelamanie.
Dania, I liga
Silkeborg-Hvidovre
Silkeborg 1.40 bwin ✅
Silkeborg -1 2.15 bwin
✅
Tu stawiam na faworyta do awansu do Superligi, czyli zespol Silkeborg. Silkeborg to spadkowicz z Superligi, ktory napewno chce wrocic do najwyzszej klasy rozgrywkowej w Danii. 4 zwyciestwa w lidze ostatnie mowia same za siebie, a dzis graja z zespolem, ktory walczy o utrzymanie, Hvidovre gra w kratke i z takim zespolem, takiego pokroju co Silkeborg powinni przegrac. W tym sezonie obie druzyny juz graly i u siebie Silkeborg wygral 4-2. Stawiam na pewne zwyciestwo Silkeborgu! Mecz o godz 13.45.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Aarhus - Esbjerg o2,5 @ 1,80✅
Bet365

Obie ekipy mocno overowe, faworyem w tym meczu moim zdaniem Esbjerg mimo tego, iż grają na wyjeździe. Po przerwie w całkiem niezłej formie, pną się w górę tabeli, czołówka w tej kolejce przegrywała, więc to doskonała okazja na dojście bliżej. Ciekawym jest, że Aarhus nie gra najlepiej u siebie, a Esbjerg na wyjazdach słabo, więc cięzko cokolwiek wykombinować kto ten mecz wygra. Ja jednak stawiam na over z kilku powodów, pierwszy już wymieniłem, że są to overowe ekipy. Obie sporo strzelają, ale Aarhus ma przede wszystkim kłopot z defensywą. Drugim czynnikiem jest to, że w obu klubach braknie pierwszych bramkarzy, nie jest to zmiana z poprzedniego meczu na ten, ale głównie w Aarhus, od kilku meczów, widać tą zmianę, gdyż zmiennik w każdym meczu wyciąga piłkę z bramki lub więcej. Do tego w ekipie gospodarzy zabraknie Andersa Kure, obrońcy, 17/0. Jedyną informacją, która troszkę nie pomaga jest brak Olssena u gospodarzy, który na 4 mecze 4 razy trafił do bramki rywali. Mimo to overek zapowiada się dość fajnie, kurs dobry ja na tą ligę, średnia ilośc goli na mecz obu ekip to kolejno 3,4 i 4 gola na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Aarhus - Esbjerg
Typ: over 2,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill

Wynik: 0-3 ✅


Wczorajszy dzień słodko-gorzki. Najpierw w niewytlumaczalny sposób poległ Aalborg. Zagrali fatalnie w obronie, ale chyba jeszcze gorzej w ofensywnie. Nawet przy 3 bramkach Sonderjyske powinni łatwo wygrać. Potem robotę zrobili Kopenhaga i Randers, czyli BTS. Tak jak przewidywałem stołeczna ekipa znowu zgubiła punkty.

Na dzisiaj wybieram over w meczu Aarhus - Esbjerg. Obie ekipy slabiutkie w obronie. Jeśli chodzi o Aarhus to dowodem na to są mecze z Aalborgiem, gdzie wicelider ośmieszal Aarhus przed własną widownią, a Esbjerg co prawda na wiosnę nie traci tak dużo, lecz dalej popełnia głupie błędy w obronie (patrz mecz z Viborgiem). Obie ekipy grają o 3 punkty, potrzebne do tego, żeby złapać kontakt z miejscami premiowanymi europejskimi pucharami. Punkty straciła cała pierwsza czwórka, więc stawka jest naprawdę wysoka. Nie spodziewam się jednak scenariusza, w którym jedna bramka decyduje o wyniku. Obie ekipy mają świadomość, że główną słabością rywala jest obrona, więc powinniśmy ujrzeć otwarty mecz z co najmniej trzema bramkami. Esbjerg wiosną mocno poprawił się na wyjazdach, Aarhus u siebie niemal zawsze strzela. Kolejka jest overowa, więc liczę na podtrzymanie tej tendencji. Kurs na over co najmniej niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Vestsjaelland
Typ: Esbjerg powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Wynik: 0-0 ⛔

O Esbjergu pisałem wiele. Bardzo mocna ofensywa jak na standardy tej ligi (zresztą nie tylko, pokazali się w LE). Udowodnili swoją siłę z przodu w wyjazdowym meczu z Aarhus, wygrywając 3:0. Są w świetnej formie po zimowej przerwie, transfery bardzo dobre (bramkarz Dubravka oraz napastnik Pusić), nawet poprawili się mocno w defensywie, co wydawało się nie wykonalne, po tym co oglądałem jesienią. Początkowym moim zamiarem był w tym meczu BTS, bo Vestsjaelland jest zawsze groźne na wyjazdach, ale biorąc pod uwagę odmienioną obronę gospodarzy - nie zagram tego. Poza tym goście są w słabej formie - pokazali to przegrywając u siebie z beznadziejnym na wyjazdach Viborgiem 0:1. Esbjerg jest w ostrym gazie, przez pięć wiosennych kolejek awansował z 11 na 5 miejsce i będzie walczył o europejskie puchary. Wiadomo, że będzie musiał nadejść słabszy moment, ale moim zdaniem jeszcze nie teraz i warto korzystać z takiego zakładu po lepszym kursie niż zwycięstwo gospodarzy (1,66). Jak wygrają to jestem przekonany, że nie skończy się 1:0, to nie ten typ drużyny. Zwłaszcza u siebie tworzą bardzo dużą liczbę sytuacji, zawsze ofensywnie nastawieni, czasem szwankuje skuteczność, ale zakład powinien zostać pokryty.
Dalsze bety (mam na oku dwa) może dzisiaj po południu, może jutro. Wrzuciłem tylko ten, bo mecz odbywa się dzisiaj, a czas mnie goni.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Duńska: 31.03.2014 19:00
Spotkanie: Nordsjelland - Aarhus
Typ: Nordsjelland
@ 1.80 Bet365
Jak wyczytałem, drużyna AGF Aarhus po tym jak z funkcji trenera zwolniono Petera
Sørensena i na jego miejsce wskoczył Jesper Fredberg to w drużynie tej całkiem zapanowała
inna, gorsza atmosfera. Drużyna ta zmierza wolnym krokiem do tego by mieć miano
najgorszej w lidze. Goście bez Eckersley 1/0, Juel Andersen 19/2, Oduro 10/0, Egdebi 0/0,
Rasmussen 16/0, oraz Petersen 21/0. Żeby tak wszystko ładnie nie wyglądało to
gospodarze również osłabieni lecz tylko jednego zawodnika, z racji tego ze jest jeszcze
dwóch ale nie zagrali ani jednego spotkania dla tej drużyny, a jest nim A. Christiansen 21/1.
Ostatnie spotkania obu ekip :
18/10/13 AGF Aarhus 0 - 1 FC Nordsjælland
03/08/13 AGF Aarhus 2 - 1 FC Nordsjælland
29/03/13 FC Nordsjælland 4 - 2 AGF Aarhus
16/11/12 AGF Aarhus 0 - 2 FC Nordsjælland
19/08/12 AGF Aarhus 0 - 1 FC Nordsjælland
28/04/12 FC Nordsjælland 5 - 3 AGF Aarhus
- ogółem rzecz ujmując to obie ekipy w tym spotkaniu nie wyglądają na faworytów lecz Nordsjælland jest zdecydowanie drużyną lepiej grającą u siebie + absencja dla Aarhus
także dziś na czysto w stronę gospodarzy.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Duńska: 04.04.2014 18:30
Spotkanie: Hvidore - Marienlyst
Typ: Hvidore @ 1.40 Bet365
Dla odważnych polecam tu handi -1. Spotkanie w/w drużyn to szczebel ligi Duńskiej, a
dokładnie 1. Dywizja. Goście w tym spotkaniu bez A. Winding 4/0, oraz Patrick Pedersen 6/0,
są to kluczowi gracze lecz rozegrali tylko pierwszą część sezonu a z drugiej aż do
końca są wykluczeni z powodu kontuzji jakich doznali w rozgrywkach ligowych. Goście
mają dodatkowo trzech zawieszonych graczy jakimi są najlepszy ich strzelec J. Udesen 20/6,
C. Bannis 18/1, oraz B. Hansen 16/0 . We wrześniu ubiegłego roku Hvidore pokonało
ich 3:2. Drużyna Marienlyst odkąd jest w 1 Dywizji to na 20 spotkań jakie do tej pory
w ramach tej ligi zostały rozegrane, tylko 2 razy wygrała i 2 razy zremisowała,
gdzie reszta to same przegrane. Na wyjeździe rozegrali 10 spotkań i przegrali
handicapem 7 razy ! Jest to drużyna która kompletnie nie radzi sobie na wyjeździe.
- Zagrałbym tu handicap lecz dodam to spotkanie do AKO. Hvidore dwa ostatnie
spotkania u siebie wygrała !
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Liga Duńska 03.04.2014 1 Dywizja 18:30
Spotkanie: AC Horsens-Hobro
Typ: Hobro over 1,5 bramki Kurs: 3,45 UNIBET
Postanowiłem zaryzykować tym typem gdyż drużyna gości zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli a gospodarze 3.
Ostatni wynik między tymi zespołami to:
Horsens 2-5 Hobro 25.08.2013r

Cóż spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 ⛔
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: FC Kopenhaga - Sonderjyske
Typ: Kopenhaga -1
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Wynik: 2-0 ✅

Kopenhaga jest w słabej formie na wiosnę, co już wiele razy pisałem. Prawdopodobnie pożegnali się z mistrzostwem, ponosząc porażkę z Aalborgiem w ostatniej kolejce. Nie oznacza to jednak tego, że mają złożyć broń i nie walczyć już o jak najwyższą pozycję. Szansę na grę w LM w Danii daje również drugie miejsce. Mistrzowie z ubiegłego sezonu mogą być w słabej formie, ale skład dalej mają bardzo mocny i dużo lepszy od dzisiejszego rywala. Sonderjyske ostatnio odnosi bardzo dobre wyniki, w mojej opinii za dobre jak na ich małe umiejętności. Zaczęło się od remisu u siebie z Kopenhagą 0:0, szczęśliwym, ponieważ Kopenhaga stworzyła sobie trzy &quot;setki&quot; i mogli spokojnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Potem jeszcze bardziej fartowne zwycięstwo z Aalborgiem 3:2, w którym (kładę rękę na serce, nie przypominam sobie więcej) Sonderjyske stworzyło sobie tylko trzy okazje na bramkę i wszystkie wykorzystało. Aalborg napierał tak mocno, że co chwilę nadziewał się na zabójcze kontry. No i potem remis z Odense, mniej szczęśliwy, bo do 88 minuty Sonderjyske prowadziło, ale tak naprawdę tego prowadzenia być nie powinno, bo znowu to przeciwnicy byli ekipą lepszą. Kopenhaga podrażniona porażką z Aalborgiem, Kopenhaga u siebie na Parken, Kopenhaga, która pewnie nie powiedziała ostatniego słowa w walce o wyższą pozycję. Wydaje mi się, że to optymalny przeciwnik, aby zakończyć szczęśliwą serię gości. Jako ciekawostkę podaję fakt, iż te drużyny mierzyły się na terenie Kopenhagi od 2000 roku 10 razy, 9 razy wygrali gospodarze, padł 1 remis. Bramki: 29:5. Po prostu miażdżąca statystyka dla gości, liczę na jej podtrzymanie dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Duńska: 12.04.2014 17:00
Spotkanie: Midtjylland - Odense
Typ: Odense X2
@ 1.85 Bet365 Drużyna gospodarzy w tym spotkaniu bez kilku swoich kluczowych graczy :

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wygraną 2:1 dla Odense.
Ekipa Odense od czterech spotkań niepokonana lecz tu nie ma się czym chwalić..
trzy remisy zaliczyła ze słabszymi drużynami od siebie i wygrali z Brondby (4 miejsce).
Drużyna Odense w ubiegłym sezonie ogromnym szczęściem uchroniła się od zajęcia
w końcowej klasyfikacji miejsca spadkowego, także teraz delikatny wzrost formy.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Duńska Superliga 2013/2014
Spotkanie: Nordsjaelland - Esbjerg
Typ: 1DNB
Kurs: 1,77
Bukmacher: Unibet
Data i godzina: 14.04.14 19:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie ostatni mecz 26. kolejki duńskiej Superligi pomiędzy Nordsjarlland a Esbjerg. Gospodarze zajmują siódme miejsce w lidze, goście są na szóstej pozycji. Obie ekipy mają tyle samo punktów – w 25 ligowych pojedynków zdobyły po 33 punkty.

Nordsjaelland w trzech ostatnich spotkaniach ligowych zdobył 7 punktów, to efekt zwycięstw z wiceliderem Midtjylland i dziesiątym Aarhus oraz remisu z dziewiątym Vestsjaelland. Gospodarze rozegrali 13 meczów ligowych przed własną publicznością: siedem z nich kończyło się ich zwycięstwem, cztery razy dzielili się punktami z goścmi i dwukrotnie przegrywali (dwukrotnie z Vestsjaelland).

Goście w ostatnich trzech spotkaniach zgromadzili 4 punkty: wygrali z dziesiątym Aarhusem, zremisowali z dziewiątym Vestsjaelland i przegrali w ostatniej kolejce z czwartym Brondby (Esbjerg nie wykorzystał rzutu karnego na wagę remisu). Bilans wyjazdowy tej ekipy to 4Z-1R-7P.

W składzie Nordsjaelland nie ma większych ubytków: nie zagra tylko pomocnik Soren Christensen, jednak ten zawodnik przez cały sezon pojawił się na boisku tylko czterokrotnie.

Natomiast w składzie Esbjerg zabraknie kilku ważnych postaci takich jak: Frederik Ronnow (podstawowy bramkarz gości 18/0), Jonas Knudsen (obrońca, 24/1), Emil Lyng (napastnik, 16/2), Jens Askou (obrońca, 13/0), Martin Pusić (napastnik, 6/2) i Jerry Lucena (obrońca, 5/0)

Gospodarze stoją przed szansą pokonania sąsiada w tabeli a zwycięstwo sprawi, iż do LE będzie brakować im ledwie 3 „oczek”. Goście walczą o te same cele, jednak dysponują złym bilansem wyjazdowym, grają w znacznym osłabieniu (brak podstawowego bramkarza, podstawowego obrońcy grającego przez cały sezon oraz napastnika i obrońcy grających w większości spotkań). Cześć graczy rezerwowych również jest kontuzjowana i nie zastąpią swoich kolegów w tym meczu.

Sądzę, iż pieniądze postawione na wicemistrza Danii będą najlepszą sportową inwestycją tego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom