>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
Odense - Midtjylland
TYP: BTS - KURS: 1,65 ✅ Mówiłem, że mają Duncana ;) 38&#39; 1-1 ;)
BUK: MILENIUM

Rusza w końcu moja ukochana liga ;) Czekam jeszcze na rozpoczęcie takich lig jak norweska, fińska, szwedzka czy islandzka... Achhh! Będzie koszenie buków ???? Ale do rzeczy:
Śledziłem zmagania sparingowe Midtjyllandu bardzo dokładnie. Nic się nie zmieniło za bardzo od rundy jesiennej. Nadal tracą dużo bramek i to ze słabymi zespołami... W tamtej rundzie praktycznie w każdym spotkaniu stracona bramka. Dodatkowo Midtjylland zagra bez swojego strzelca Igbouna, który pauzuje za kartki. Mimo to jednak Midtjylland ma swoich kilku innych strzelców typu Duncan czy Uzochukwu, którzy zrobią swoje w tym meczu. OB też ma kilka absencji (Vadocz, Hansen) Liczę na wynik 1-1. Warto wspomniec, że w poprzedniej rundzie również padł wynik 1-1. Pozdrawiam i polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Brondby - Aalborg
TYP: BTS - KURS: 1,70 ✅ 22&#39; 1-1 ✅
BUK: MILENIUM

Kolejny dzień zmagań duńskiej Superligi. Pod lupę wzięłem dzisiaj spotkanie wicelidera (goście) z 5 zespołem ligi (gospodarz). AaB ma dużą szansę dogonic dzisiaj na 1 punkt Midtjylland, który wczoraj się potknął po raz kolejny. Jednak goście łatwego zadania nie będą mieli, ponieważ tracą na wyjazdach sporo bramek. Fakt, że dużo ich zdobywają, ale bilans ośmiu rozegranych spotkań wyjazdowych 15-15 tylko to potwierdza. Myślę, że w tym spotkaniu padnie wynik 1-1. Polecam!


Viborg - Randers
TYP: Viborg - KURS: 2,63 ⛔ 1-1
BUK: MILENIUM

Trochę dziwi mnie dlaczego kursy na to spotkanie idą w górę jeśli chodzi o gospodarzy. Powertowałem trochę i znalazłem sporo absencji jeśli chodzi o gości. Nie zagra defensor Tamboura, pomocnik Kamper i główny strzelec drużyny gości Schwartz. Ciekawe jest to, że Viborg w tym sezonie w każdym meczu u siebie zdobywa przynajmniej jedną bramkę, a o wiele częściej zdobywa ich dwie, dlatego jeśli ktoś znajdzie na necie opcję Viborg strzeli +1,5 gola to radzę nawet to prędzej zagrac. Kursy na to zdarzenie powinny oscylowac w granicach 2,50-2,70 a więc piękny kursik ???? . Polecam i pozdrawiam!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Aarhus - FC Kopenhaga
Myślę że zespół z Kopenhagi nie był w przerwie zimowej &#39;&#39;wesoły&#39;&#39; ze względu na pozycję jaką musieli się zadowolić a w ich wypadku jest to trzecia lokata ze stratą 6pkt. do lidera z Midtjyllandu. Miałem okazję oglądać kilka sparingów Kopenhagi i muszę przyznać że piłkarze Solbakkena realizowali założenia w stu procentach jednak mecze towarzyskie a ligowe to zupełnie coś innego, piłkarze Aarhus większość potyczek towarzyskich przegrywali.Zespół z Kopenhagi odzyskał Cornelisua który nie zwojował Premier League a jego bramki w Kopenhadze do dzisiaj pamiętają wszyscy, ogromne wzmocnienie dołączył także do zespołu Hogli z Club Brugge. Jeśli szybko obaj wkomponują się do zespołu to Kopenhaga straty zacznie odrabiać :!:.
Zwycięstwo Kopenhagi @@ 1.72
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Brondby - Aalborg / Aalborg wygra / 3.20 @ William / Start 19:00
vs

Analiza: d rużyna gospodarzy z problemami w lini obrony, gdzie nie zagrają drugi
bramkarz Falkesgaard 0/0, obrońca Almeback 13/0, obrońca Albrechtsen 16/0,
obrońca Boulahrouz 5/0, oraz obrońca Durmisi 18/1. W przerwie w obie ekipy rozegrały
spotkania towarzyskie.. Brondby :
02/02/14 CLF Brøndby IF 1 - 1 HB Køge
12/02/14 CLF Újpest 1 - 3 Brøndby IF
16/02/14 CLF Flora 0 - 3 Brøndby IF
Oraz Aalborg :
24/01/14 CLF Aalborg BK 2 - 0 AC Horsens
26/01/14 CLF Aalborg BK 2 - 0 Vejle
31/01/14 CLF Viborg FF 0 - 2 Aalborg
15/02/14 CLF IFK Göteborg 1 - 3 Aalborg
Ostatnie spotkania obu ekip [H2H] :
01/09/13 SUP Aalborg BK 2 - 1 Brøndby IF
12/05/13 SUP Aalborg BK 1 - 1 Brøndby IF
07/10/12 SUP Brøndby IF 1 - 3 Aalborg BK
22/07/12 SUP Aalborg BK 2 - 1 Brøndby IF
06/05/12 SUP Aalborg BK 1 - 0 Brøndby IF
Duży kurs na gości i nie wiem co jest tego bezpośrednią przyczyną.. może jakiś
zawodników w okienku transferowym sprzedali. Nie mam żadnego info a na oficjalnej
stronie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.
Aarhus - Copenhagen / Copenhagen wygra / 1.65 @ William / Start 17:00
vs

Analiza: gospodarze bez pierwszego bramkarza S. Rasmussen 16/0, oraz napastnika
S. Larsen 17/6 (najlepszy strzelec).
Bezpośrednie spotkania [H2H] :
18/08/13 SUP FC København 1 - 1 AGF Aarhus
28/04/13 SUP FC København 0 - 0 AGF Aarhus
04/11/12 SUP AGF Aarhus 0 - 2 FC København
12/08/12 SUP FC København 3 - 0 AGF Aarhus
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Nordsjaelland
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365

Wynik: 2-1 ✅




Kurs na BTS mnie nie zadowala (chociaż jeśli dla kogoś @1,62 jest wystarczajace to polecam - przykład Viborga z Randers oraz Aarhus z Kopenhagą (oba mecze 1-1) pokazują, że czasem lepiej zagrać bezpieczniej), więc biorę overek po świetnym kursie. Trzeba pamiętać, że to Dania, czyli drużyny raczej wolą atakować, niż bronić.

W Esbjergu zaszło trochę zmian (przyszli: bramkarz Dubravka, napastnik Pusic), ale charakterystyka drużyny pozostała podobna. Przede wszystkim atak, a obrona odgrywa rolę drugoplanową. Nie dziwię się, bo reprezentanci Danii w LE bronić nie potrafią. Potwierdziło się to w LE, kiedy Fiorentina strzeliła im 3 bramki w 45 minut. Sam Esbjerg też miał swoje okazje, strzelił raz. Dzisiaj nie wystąpią podstawowi defensywni zawodnicy: obrońca Jens Berthel Askou (13/0, 1011 minut) i młody, utalentowany bramkarz Frederik Ronnow (18/0, 1620 minut). Overowa ekipa &quot;jak w mordę strzelił&quot;.

Przyczyną atrakcyjnego kursu jest Nordsjaelland, które raczej nie kręci wysokich wyników. Ale dzisiejszy mecz widzę tak: Esbjerg narzuca swój styl gry, bo gra u siebie, a goście przyjmuja rękawicę. Są mocni z kontry, powinni cegiełkę dorzucić, tym bardziej że różnice punktowe w Danii są małe i można tu sporo ugrac punktujac od początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Esbjerg - Nordsjaelland / Nordsjaelland DNB / 2.00 @ William / Start 19:00
vs

Analiza: widziałem na kilku forach gdzie ludzie grają w stronę drużyny gospodarzy,
a ja wręcz przeciwnie. W tym spotkaniu dam szanse drużynie gości. Fakt faktem
goście bez 7 graczy i to ludzi zachęca by grać przeciwko nim ale to są mało znaczące
braki takie jak S. Christensen 4/0, J. Sise 0/0, A. Laudrup 0/0, U. Bech 2/0, oraz
K. Lorentzen 0/0. Goście bez pierwszego bramkarza F. Rønnow 16/0, oraz J. Askou 13/0.
Nordsjaelland ogólnie na wyjeździe dramat z bilansem 1/1/7 i sam się zastanawiam
dlaczego gram w ich stronę lecz widzę w tej drużynie ogromny potencjał.
Esbjerg jest obecnie w strefie spadkowej. W przerwie w trakcie sezonu Esbjerg zagrał
tylko jeden mecz towarzyski.. gdzie drużyna Nordsjaelland zagrała ich kilka z czego
żadnego nie przegrała.. myśle że są dobrze przygotowani na to by wspinać się
do góry tabeli, a przede wszystkim sa gotowi na inauguracyjne swoje spotkanie po
przerwie. Towarzyskie Nordsjaelland :
18/01/14 CLF FC Nordsjælland 3 - 0 BK Frem 1886
25/01/14 CLF FC Nordsjælland 4 - 1 Helsingborg
01/02/14 CLF FC Nordsjælland 1 - 1 Roskilde
08/02/14 CLF FC Nordsjælland 1 - 0 Astra Ploiesti
12/02/14 CLF La Unión CF 0 - 1 FC Nordsjælland
18/02/14 CLF Malmö FF 0 - 0 FC Nordsjælland
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Aarhus - Aalborg
2 (DNB) ✅✅✅
1.78
Unibet

under 3.5
1.40
bet365

Aarhus nie jest zbyt dobre w ofensywie. Przeciw Kopenhadze zagrali na remis, ale ledwo by mecz przegrali, bo bramke wyrownujaca na 1-1 strzelili dopiero w 89. minucie. W tym meczu pucharowym musza znowu zagrac uwaznie bo ofensywnie nie kreuja zbyt wiele, a w obronie maja braki kadrowe, gdyz nie zagra pierwszy bramkarz (16/0) i obronca (10/0). Z kolei w AaB nie zagra najprawdopodobniej napastnik Rasmuss Jonson (12/5) choc nie wiadomo bo jest doubtfull. Ponadto zabraknie dosc bramkostrzelnego skrzydlowego obroncy Henrikk Daalsgard (16/2) i kolejnego napastnika (16/5). AaB zagral pierwszy mecz po przerwie na wyjeździe z Brondby, i prawie udalo im sie wyciagnac wygraną, choc w drugiej polowie zostali przycisnieci przez gospodarzy Brondby. Dwie bramki padly w samej koncowce bo 89 i 90 minucie. Jak widac okazji z obu stron nie brakowalo i to ze Brondby mialo wiecej sytuacji bramkowych wcale nie oznaczalo ze zasluzyli w tym meczu na wygraną. Pierwszy mecz w lidze pomiedzy tymi druzynami zakonczyl się wynikiem 0-0. AaB jest tu druzyna odrobine lepszą, w przerwie rozegrali 3 spraringi ktore gladko wygrali w tym jeden wyjazdowy z druzyna IFK Goeteborg 1-3, natomiast Aarhus to w moich oczach zlimitowana w ofensywie druzyna ktora raczej bedzie wolala zagrac defensywnie, choc to jest puchar to jednak jakość gry stoi po stronie gosci i to oni powinni byc bliżsi wygranej moim zdaniem. Kursy juz spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Aarhus - Aalborg
Typ: Aalborg DNB
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Wynik: 1-4 ✅

Aalborg to półka wyżej niż Aarhus, walczą o mistrzostwo, podczas gdy Aarhus jest niby bezpiecznie w środku tabeli, ale myślę, że będą do końca walczyli o utrzymanie (tylko 2 punkty przewagi nad jedenastym, spadkowym miejscem). Nie oglądałem ostatniego ich meczu z Kopenhagą, ale scenariusz patrząc po statystykach był taki, że goście mieli pełną kontrolę nad meczem i stracili głupią bramkę w końcówce, która pozbawiła ich trzech punktów. O Aarhus mogę powiedzieć tyle: mieli swój czas na początku sezonu, kiedy grali naprawdę ładną piłkę i mieli dobre wyniki, a z czasem jest coraz gorzej. Aalborg przez cały sezon w równej dyspozycji, ktoś mógłby pomyśleć, że mogą odpuścić puchar, by skupić się na lidze, w której mają szanse na mistrzostwo. Moim zdaniem nie ma na to szans, bo w razie niepowodzenia zostaną bez trofeum, a jeśli się jest w tak dobrej dyspozycji jak w tym sezonie, trzeba to na maksa wykorzystać. O osłabieniach wspomniał kolega wyżej, w mojej opinii nie będą one mieć większego znaczenia, bo Aalborg permanentnie ma jakieś kłopoty, mimo tego dobrze wykorzystują głębie składu, którą dysponują i odnoszą kolejne zwycięstwa. Stawiam na gości, którzy są po prostu lepsi, a kurs mi się podoba, bo na &quot;czyste&quot; zwycięstwo Kopenhagi z Aarhus ostatnio w lidze było @1,60, a teraz mamy @1,75 na DNB Aalborg, a zespół ten jest podobnej klasy co stołeczna ekipa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Absencje w tym spotkaniu pucharowym ;) :
Aarhus bez: Bramkarz i kapitan Rasmussen Steffen 16/0, pomocnik Dominic Oduro 10/0,
napastnik Mate Vatsadze 5/1 obrońca Arthur Sorin 6/1.
Aalborg bez: napastnik Rasmus Jönsson 12/5, defender Henrik Dalsgaard 16/2 oraz
kluczowy napastnik Anders Jacobsen 16/5
..jesli to komuś pomoże w typowaniu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Nordsjaelland - Viborg
Typ: Viborg +1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Wynik: 2-0 ⛔

Nordsjaelland mocne u siebie, ale mamy rundę wiosenną po długiej przerwie zimowej i w Danii po tym okresie lubi się wszystko zmieniać. Piłkarze wicemistrza Danii zaprezentowali się bardzo słabo w pierwszym meczu rundy rewanżowej z Esbjergiem, który przegrali 2-1. W pierwszej połowie zagrali totalne dno, mieli jedną 100%-tową sytuację tylko dlatego, że stoper Esbjerga podawał wszerz boiska i napastnik Nordsjaelland przejął piłkę. W drugiej połowie zagrali trochę lepiej (efekt w postaci zdobytej bramki), ale i tak nie było dobrze. Esbjerg stwarzał duże zagrożenie i obrona Nordsjaelland naprawdę miała duże kłopoty, przypomniała mi się ich postawa z początku sezonu, kiedy hurtowo tracili bramki. Meczu Viborga nie widziałem, ale byli w stanie zatrzymać Randers, które przemknęło jak burza przez okres przygotowawczy notując bardzo dobre wyniki, więc jest to jakiś wyznacznik. Zawodnicy &quot;Zielonych&quot; są dużo lepsi u siebie, aniżeli na wyjazdach, trzeba więc liczyć dzisiaj na przełamanie. Ostatnie 6 spotkań bez ani jednego zwycięstwa. Ale nie ma się co bać, Sonderjyske tydzień temu przełamało identyczną serię wygrywając z Vestsjaelland na wyjeździe... 4-0. W Danii normalną rzeczą jest to, że przed i po przerwie zimowej widzimy dwie różne drużyny (przykład Kopenhagi z zeszłego sezonu, która miała gigantyczną przewagę po jesieni i niewiele brakowało, a straciłaby prowadzenie w lidze). Stawiam na gości, którzy są solidni (nie przekroczą pewnego poziomu, ale tak samo w drugą stronę). Nordsjaelland zagrało bardzo słabą piłkę z Esbjergiem i liczę, że to samo będzie dzisiaj.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Ligi Nordyckie - typy długoterminowe
Typ: Aalborg BK wygra Superligaen 2013/14
Kurs: 9,00
Bukmacher: bet365



W mojej opinii duże value. Powyżej mamy sytuację w tabeli duńskiej ekstraklasy. Największe szanse na końcowy triumf bet365 daje Kopenhadze, w następnej kolejności mamy Midtjylland i dopiero potem Aalborg. Tak to wygląda:

Kopenhaga @1,65
Midtjylland @3,20
Aalborg @9,00
Brondby @12,00
Nordsjaelland @51,00

Moim zdaniem Kopenhaga jest przeceniona. Strata tych pięciu punktów do lidera nie jest przypadkowa, Kopenhaga nie jest już mocnym europejskim klubem (jeszcze 3 lata temu potrafili wychodzić z grupy w LM), nie dominuje w Danii. Ostatnie mistrzostwo dość szczęśliwe, bo zagrali fatalną wiosnę. Początek tego sezonu też słabiutki, im dalej w sezon tym prezentują się lepiej - to trzeba przyznać. Ale nie jest to miażdżenie rywali jak za starych dobrych czasów. Moim zdaniem do końca będą walczyć o mistrzostwo, ale nie są aż takim faworytem.

Odpadnie w mojej opinii Midtjylland. Pisałem dużo razy o nich w rundzie wiosennej, w kilku meczach mieli naprawdę furę szczęścia i te 36 punktów jak na to co grali to bardzo dobry wynik. Rundę jesienną zaczęli od porażki z Odense i moim zdaniem to pokazuje, w którym kierunku będą zmierzać. Dzisiaj mecz z Kopenhagą, który może mocno zachwiać kursami jeśli chodzi o mistrzostwo, jeśli ktoś widzi ich na szczycie tabeli to radzę poczekać do jutra, kurs będzie dużo wyższy ;)

No i Aalborg, który moim zdaniem jest najsolidniejszy z tej całej trójki. Już dzisiaj może mieć tyle samo punktów co Midtjylland, bowiem bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo AaB z Vestsjaelland i porażka lidera z Kopenhagą, o czym pisałem wyżej. Drużyna z północy Danii jest praktycznie nie do ruszenia u siebie. Na 10 meczów wygrali 6, 4 zremisowali i mają fantastyczny bilans brakowy 17:5. Tylko 5 bramek dali sobie wbić u siebie, robi wrażenie. Tytuły zdobywa się solidną defensywą, a Aalborg ma w mojej opinii najlepszą. Kluczem będzie postawa na wyjazdach, bo tu grają w kratkę: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki i bilans 17:17. Warto jednak zaznaczyć, że notują w grze wyjazdowej stały progres, ponieważ 3 z tych 4 porażek zanotowali w sierpniu i wrześniu, a potem przegrali tylko raz - z rywalem o czołowe pozycje - Kopenhagą. Jesień zaczęli od remisu na gorącym terenie w Brondby 2:2 i wygranej na wyjeździe w pucharze Danii z Aarhus 4:1. Aalborg ma bardzo szeroką kadrę i mimo kontuzji i jesienią i teraz wiosną mają dobre rezultaty. Objawieniem jest Kasper Kusk, młody skrzydłowy, strzelec 9 bramek. On ma potencjał, by pociagnąć Aalborg do naprawdę wielkich rzeczy.

Podsumowując: Aalborg i Kopenhaga w mojej opinii powalczą o mistrzostwo, bo notują stały progres. Midtjylland odwrotnie. Reszta drużyn wg mnie jest bez szans. Na Kopenhagę jest śmieszny kurs, więc warto pakować się w Aalborg. I warto to robić już dziś, bo jutro może być mniejszy kurs, nie mówiąc o nadchodzących tygodniach ????

E: Wow, tego się nie spodziewałem: Kopenhaga 1-5 Midtjylland.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna -Dania
godzina: 18:30
spotkanie: Vestsjaelland-Randers
typ: Randers
kurs: 3.0
bukmacher: Bet365
analiza:
Mecz w dole tabeli w duńskiej Superlidze. Gospodarze będący w strefie spadkowej podejmują u siebie zespół Randers, który ma w dorobku dwa punkty więcej od zespołu gospodarzy. Gospodarze są najsłabszym zespołem w lidze,jeżeli chodzi o grę na własnym stadionie.W 9 spotkaniach zdobyli 10 punktów: 3wygrane, 1 remis i 5 porażek, a stosunek bramek to 8-15.Drużyna Randers na wyjazdach w 9 spotkaniach zdobyła 11 punktów: 2 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki, a stosunek bramek to 11-10. Vestsjaelland ma spore problemy ze stwarzaniem sytuacji strzeleckim,a co za tym idzie ze strzelaniem bramek.W dwóch dotychczas rozegranych kolejkach nie strzelili bramki.Ponadto w meczu z ostatnią drużyną ligi przegrali na własnym stadionie 0-4. Randers to spotkanie powinien wygrać, co pozwoli im po tym spotkaniu awansować aż o 4 miejsca w lidze.
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Vestsjaelland-Randers
X @ 3.30 Unibet
✅ 1-1

Obie druzyny zaczely runde wiosenna dosc slabo:
02.03.14 SUP Aalborg Vestsjaelland 0 : 0
21.02.14 SUP Vestsjaelland Sonderjyske 0 : 4
02.03.14 SUP Randers Brondby 0 : 1
23.02.14 SUP Viborg Randers 1 : 1
Mecz o 6 punktow, szczegolnie dla gospodarzy, choc w tej lidze jest scisk i z 12 druzyn nawet Randers ma zarowno szanse na Europejskie Puchary jak i na spadek, wiec nie powinno byc kalkulacji obie druzyny powinny zagrac o zwyciestwo. Randers tylko w jednym meczu wyjazdowym nie stracil bramki. Tak samo gospodarze nie stracili tylko w jednym u siebie i to na dodatek przeciw Randers w wygranej 2-0. Sadze ze tym razem obie druzyny wymienia sie bramkami i spotkanie ma szanse zakonczyc sie remisem 1-1. ???? Obie druzyny sa porownywalne i w zwiazku z tymi absencjami mysle ze podzial punktow bedzie w sam raz. Randers na wyjezdach wiekszosc meczy remisuje (2-5-2). Vestjeallend przegral u siebie na rozp. rundy wioseenej 0-4 wiec musi zagrac ostrozniej i skupic sie bardziej na defensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Aarhus - AaB
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.25
Bet365

Grali w pucharze (wygrana AaB 4-1), teraz graja w lidze. Arhus jest druzyna slabsza, ale w lidze po wznowieniu maja jeden remis, wywalczony rzutem na tasme w koncowce meczu i wygrana z ostatnia druzyna, tak wiec nic szczegolnego. AaB nie mogl przelamac w ostatnim meczu u siebie Vestjaelland, wiec teraz musza sobie odbic stracone 2 punkty, bo walka o mistrzostwo w przypadku gdy nie wygraja moze sie oddalic gdyz lider midtyland ma mecz ze slabsza druzyna. Wiec teraz nic innego jak wygrana nie powinno ich interesowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yurand 230

yurand

Użytkownik
Aarhus - Aalborg
TYP: Aalborg wygra - KURS: 2,20 ✅
BUK: MILENIUM

Popieram typ użytkownika Makaveli23. Aarhus to drużyna o klasę gorsza od AaB. Goście walczą o mistrza, walą wszystkich po kolei. W drużynie gospodarzy dalej nie zagra golkiper Rasmussen, warto też przywolac fakt, że nie zagra defensor gospodarzy, który pauzuje za kartki (A. Kure). W AaB nie zagra jedynie napastnik Jacobsen (16/5). AaB wygra ten mecz i kto wie czy nie wysoko. Na pewno będzie chciał pokazac, że remis u siebie z Vestsjaellandem to był tylko wypadek przy pracy. POLECAM GORĄCO!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Brawo chłopaki wyżej za dobre typy i brawo Aalborg. Dalej polecam pograć ich mistrzostwo. Nie wiem jaki kurs będzie po tej kolejce, ale jeszcze na pewno będzie się to opłacać. Dzisiaj po raz kolejny pokazali swoją moc.
Na jutro i ja postaram się poszukać typów, chociaż takiej perełki jak AaB już chyba nie ma. Zatem do dzieła:
Mecz: Viborg - Esbjerg
Typ: Esbjerg powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Wynik: 1-3 ✅

Widziałem obie drużyny w ostatnim okresie, więc mogę wygłosić obiektywną opinię. Choć wielu z was pewnie pamięta moje typy z jesieni 2013 i moją słabość do Esbjerga. Zraziłem się do tej drużyny, ale minęło trochę czasu i pora zaufać im na nowo. Jest to drużyna nauczona grać do przodu, ofensywa jest u nich na pierwszym miejscu. Często szwankuje skuteczność, ale na brak okazji nigdy nie mogą narzekać. Nie osłabili się zimą, wręcz przeciwnie - utrzymali wszystkich ważnych graczy (kilku odejdzie, ale dopiero po zakończeniu sezonu) i zakupili nowego napastnika - Austriaka Martina Pusicia, który w 4 meczach strzelił 2 bramki. Może to wpłynęło pozytywnie na Esbjerg, bo zaczął strzelać i Bakenga i Vestergaard. Narazie tylko van Buren wydaje się być pod formą. Ale pewnie dlatego siedzi na ławce, więc nie ma się co nim przejmować. Pokrótce przedstawiłem dlaczego lepiej zainwestować w over bramkowy Esbjerga, aniżeli ich zwycięstwo po podobnym kursie. Nie wyobrażam sobie ich zwycięstwa 1-0, a to jedyny wynik, w którym wchodzi &quot;zwycięstwo&quot;, a &quot;over 1,5 Esbjerg&quot; przegrywa. Obronę mają słabą, mogą stracić bramkę lub nawet więcej niż jedną, ale swoje powinni strzelić. Viborg jesienią był synonimem solidności, ale po tym co zobaczyłem w przegranym 0-2 spotkaniu z Nordsjaelland nie zobaczyłem w tej drużynie nic ciekawego. Obrona słaba, atak praktycznie nie istniał. Totalna mizeria. Ale u siebie mogą próbować zagrozić. Zresztą wiele drużyn w Danii zupełnie inaczej wygląda na wyjazdach i u siebie. Esbjerg jednak to półka wyżej i jeśli podtrzymają formę strzelą jutro co najmniej 2 bramki i nie będą musieli się mocno wysilać, by to zrobić. Ale ich obrona to zagadka. 2-2 nie jest abstrakcją.
Mecz: Brondby - Nordsjaelland
Typ: BTS (obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Wynik: 4-1 ✅

Spróbujmy tak. Brondby mocne u siebie, powinni strzelić łatwo. Potrafili dwa razy strzelić Aalborgowi, który ma dobrą obronę, pokonali na wyjeździe Randers. Można więc to uznać za bardzo dobry początek rundy wiosennej. Również mocno zaczęli piłkarze Nordsjaelland. Jedna słaba połowa z Esbjergiem, ale druga była już w porządku. A ostatnio w domowym spotkaniu całkowicie zdominowali Viborg. Błyszczał na skrzydle John, skuteczny jest Aabech, który strzelił wszystkie 3 bramki dla wicemistrzów Danii po zimowej przerwie. Mają fatalny bilans na wyjazdach (1 zwycięstwo, 1 remis, 7 porażek, bilans 5:18), ale nie jestem wariatem. Ten bilans jest efektem fatalnego początku sezonu, kiedy drużyna nie mogła się pozbierać po letniej wyprzedaży. Wiem, że jutro stać ich na bramkę. Jeśli powtórzą to co grali z Viborgiem, będzie dobrze. Myślę, że spotkanie będzie miało swoją dramaturgię i do końca wynik nie będzie znany, więc spróbuję również takiego zakładu: Padnie gol po 72:59 @1,83. Warto za mniejszą stawkę pograć również bramkę Alexandra Szymanowskiego @4,50 bet365, ponieważ kurs jest bardzo wysoki, a to Argentyńczyk jest drugim strzelcem Brondby w lidze i jest bardzo ważnym elementem w ofensywie gospodarzy.
Mecz: Odense - FC Kopenhaga
Typ: Odense lub remis
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Wynik: 0-1 ⛔

Bukmacherzy dalej chyba żyją w swoim świecie, gdzie Kopenhaga to postrach całej Superligaen i siła, której nikt nie może stawić czoła. Ostatnio Midtjylland brutalnie zweryfikowało realne możliwości mistrza Danii pokonując go na Parken w stolicy Danii 5-1 (!).
Odense ma swoje atuty i są w stanie sprawić jutro &quot;niespodziankę&quot;. Prosta, fałszywa, ale jednak jakaś logika mówi: skoro piłkarze Odense byli w stanie pokonać u siebie dwa tygodnie temu Midtjylland (2-1), które z kolei tydzień temu pokonało Kopenhagę (5-1), to dlaczego Odense nie miałoby wygrać i z Kopenhagą? Piłkarze jak Falk Jensen, czy Larsen napędzają Odense grę skrzydłami, a to może sprawić duży kłopot Kopenhadze. U gości morale po ostatniej porażce pewnie niezbyt wysokie, a dodatkowo muszą sobie radzić, bez pauzującego za czerwoną kartkę Olofa Mellberga. Myślę, że po taki kursie spokojnie można próbować grać na gospodarzy lub remis, bo moim zdaniem Kopenhaga tutaj nie wygra. Zresztą nie tylko poraża z Midtjylland świadczy o ich formie, również remis z Aarhus nie jest dobrym świadectwem. Z tym samym Aarhus, które Aalborg w ostatnich pokonał dwa razy 4:1 i 5:2, Kopenhaga wymęczyła remis 1:1. Ciężkie czasy dla kibiców mistrza Danii, rok temu było to samo, tylko wtedy Kopenhaga miała gigantyczną przewagę nad resztą drużyn. Teraz muszą gonić, a forma pozostawia wiele do życzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yurand 230

yurand

Użytkownik
Viborg - Esbjerg
TYP: BTS - KURS: 1,60 ✅ SZPRAJSA ???? Jak w masło ????
BUK: MILENIUM

Jedna z dwóch moich lokat na dzisiaj. Dlaczego lokat? ???? Już wyjaśniam. Otóż, Esbjerg nie grzeszy dobrą defensywą, nadal tracą bramki, choć jest i tak już znaczna poprawa niż pod koniec rundy jesiennej, gdzie tracili bardzo dużo bramek... Kolejnym ważnym aspektem jest to, że Esbjerg w meczach na wyjazdach tylko raz nie stracił bramki, a mianowicie w pierwszym wyjazdowym spotkaniu tego sezonu z Broendby, które Esbjerg wygrał 2-0. Viborg zaś jest typową drużyną własnego stadionu i nie wiem skąd buki wzięły kursy 3,60 na 2,00... Jak dla mnie powinno być 2,70 na 2,70, nawet z lekkim wskazaniem na Viborg, który u siebie w każdym meczu aplikuje rywalom minimum bramkę. Warto przywołać mecz z rundy jesiennej, gdzie Viborg właśnie u siebie podejmował Esbjerg i kursy były niemalże takie same. Potyczka zakończyła się zwycięstwem Viborga 3-1!!! Jeżeli miałbym szukać wyższego kursu poszedłbym właśnie w stronę gospodarzy, bo u siebie w tym sezonie strzelają zawsze. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że Viborg jest aktualnie na spadku i musi walczyć. To, że Esbjerg coś ukłuje jest dla mnie niemalże pewne, dlatego BTS jest dla mnie jak w masło ;)
Jeśli chodzi o absencje to Viborg praktycznie w najmocniejszym składzie. Esbjerg bez bramkarza Ronnowa, defensora Askou, do tego dwaj pomocnicy (Fellah i Rasmussen). Za kartki będzie pauzował też P. Ankersen, który jest przecież ważnym defensorem. Z tego wynika, że dzisiaj Viborg może nie tylko zdobyć bramkę czy dwie ale wygrać mecz, bo Esbjerg zdziesiątkowany jest. Cóż, 1X w tym samym buku płacą 1,64, a 1DNB aż 2,30. W 1DNB można byłoby też się pokusić za &quot;drobne&quot;, bo jak dla mnie to trochę prezent jest.
Dla mnie jednak BTS to lokata i to pobieram, ponieważ Esbjerg wrócił na dobre tory! POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Midtylland - Sonderyjskie
H -1 EH Typ: X (0,5 /10) ????
Kurs: 3.75
SB

Po wygranej 5-1 nad Kopenhagą, przychodzi gospodarzom zagrac dosc latwe spotkanie, ale ja jednak sadze ze po strzeleniu 5 bramek moze przyjsc paradoksalnie pojedynek nieco bardziej wyrownany przeciw druzynie o wiele slabszej od FCK. Lubie grac cos z typow na remis lub under w nastepnym meczu druzyny ktora ostatnio strzelila lub stracila 5 bramek. Ciezko tutaj spodziewac sie jakiegokolwiek z tych dwoch typow (na under bardzo remis) wiec zasądziłem ze warto tutaj postawic na jednobramkowa wygrana gospodarzy. Midtylland w pierwszym meczu troche sie pomeczyl z ta druzyna bo wygrali 2-1 po dwoch bramkach w koncowce, bodajze obydwu trafieniach po 80 minucie meczu. Wczesniej z tym rywalem u siebie rowniez tylko 1-0. Kursy na Midtylland po 1.5 troche slabe. Oczywiscie moga pocisnąć gosci spokojnie &gt;2 ale zgodnie z moja regula ze po strzeleniu 5 bramek moze pojawic sie kac po stronie Midtylland ???? sadze ze troche sie oni pomeczą :]
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Midtylland - Sonderyjske
TYP: Midtjylland over 1,5 gola - KURS: 1,55 ✅ WYNIK: 2-0
BUK: MILENIUM

Tak jak kolega wyżej sądzę, że to nie będzie łatwa przeprawa aktualnego lidera Superligaen. Makaveli23 dobrze myśli, bo i ja czuję jakieś 2-1, może 3-1. Bo albo gospodarze wygrają skromnie albo znowu wpier**lą kolejnemu rywalowi. Na pewno ich morale po meczu z Kopenhagą będzie bardzo bardzo wysokie. Nie pamiętam kiedy Kopenhaga dostała u siebie aż 5 bramek... Bo nawet od Realu, który grał tak niedawno dostała tylko dwa trafienia. Na pewno piłkarze Midtjyllandu sami sobie walnęli pozytywnego kopa i powinni dzisiaj pojsc za ciosem i zwyciezyc, bo AaB znowu zbliża się na niebezpieczną odleglosc 2 punktów. Gospodarze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i na pewno śledzili poczynania Aalborga, który rozprawił się srogo z rywalem. Co do ekipy gości. Po pierwszym zwycięstwie na wyjeździe z Vestsjaellandem i to aż 4-0 pomyślałem, że Sonderjyske złapało formę i powinni bez problemu się utrzymac. Nic bardziej mylnego, jeżeli Aarhus na wyjeździe wygrywa z nimi 2-1. Jeśli chodzi o absencje to w ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Erika Sviatchenko (17/3), a po stronie gości pauzującego za kartki Nicolaja Madsena (19/3). Czyli Midtjylland praktycznie w najmocniejszej paczce. Dla mnie najpewniejsze z tego zdarzenia są dwie bramki dla Midtjylland, ponieważ płacą tyle samo co za czystą jedynkę i to pobieram jednocześnie polecając Wam, bo po takim meczu jaki zagrali z Kopenhagą aż grzech jest nie pobrac kursu 1,55, jak dla mnie za darmo ???? Polecam jeszcze raz i pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Sonderjyske - Kopenhaga
Typ: BTS (obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,67 (zagrane rano 1,73) [EDIT 18:19 - teraz @1,80!]
Bukmacher: bet365
Wynik: 0-0 ⛔
duża wtopa, fatalne warunki pogodowe (wiatr) oraz rozregulowane celowniki gości

Lubię takie zakłady w meczach, którym wygrana jest potrzebna. Gospodarze bronią się przed spadkiem, narazie tą walkę zdecydowanie przegrywają, bo zajmują ostatnie miejsce, tracąc 4 punkty do bezpiecznego miejsca. Ich wyniki na wiosnę są... dziwne. Na rozpoczęcie rundy pokonali Vestsjaelland na wyjeździe aż 4:0, by kolejkę później przegrać z Aarhus u siebie 1:2, mimo prowadzenia do przerwy 1:0. Potem spodziewana porażka z Midtjylland 2-0. Tak więc ciężko przewidzieć co czerwona latarnia ligi wymyśli w kolejnym meczu. Myślę jednak, że na bramkę ich stać. W tej rundzie mają już 5 bramek na koncie, to bardzo dobry wynik. U siebie strzelali w ostatnich 7 ligowych meczach, ostatni raz nie trafili do siatki 18 sierpnia 2013 w meczu z Viborgiem, przegranym 0:3. Stawka w każdym meczu dla nich jest ogromna, więc na pewno nie odpuszcza. Kopenhaga nie ma żelaznej defensywy. Widziałem końcówkę ich ostatniego meczu z Odense. Jeśli gospodarze mieliby więcej zimnej krwi, strzeliliby wyrównującą bramkę. Nie podoba mi się u mistrzów Danii nawyk oddawania inicjatywy po objęciu prowadzenia. Było tak dwa razy: z Aarhus i Odense. Raz się to zemściło, raz nie. Uważam, że w przypadku podobnego obrotu sprawy dzisiaj Sonderjyske skarci Kopenhagę. Ale bramkę Kopenhaga dzisiaj strzeli. Strzelali w ostatnich 8 meczach na wyjeździe i jeśli poważnie myślą o mistrzostwie pokonają i druga najsłabszą obronę ligi. Ostatni raz Sonderjyske nie strzelili 10 spotkań temu, w 2009 roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom