>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

delanON TOUR

delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP Sydney SF

De Minaur Alex vs Paire Benoit

De Minaur Alex @1.97 unibet ✅
Uważam ze to będzie najcięższy sprawdzian dla Alexa w tym turnieju, mimo to mocno w niego wierze. W poprzednich analizach juz trochę o nim pisałem, teraz po meczu z Lopezem jestem jeszcze bardziej pewny jego gry. Jak tylko rozgryzł Hiszpana zaczął go zalewac passing shotami, po czym ładnie usypiał go nudną grą żeby skończyć szybką piłka w ostatnie centymetry kortu. Gra mega dojrzale, owszem zdarza mu się podpalić ale to ułamek jego błędów, których popełnia zwyczajnie mało. Można mu zarzucicjedynie słaby drugi serwis i wypomnieć kilka podwojnych, ale to jak już pisałem siedzi w cieniu jego gry. Jak sam powiedział jest na fali, i wg mnie ta fala się tutaj dalej utrzyma, bo jak połknie Paire to potem z górki po puchar. I tego siętrzymam ;)
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP Sydney F

Medvedev Daniil vs De Minaur Alex

De Minaur Alex -1.5 game @1.85 Unibet
Liczyłem, że zamiast Medvedeva będzie tutaj Fognini i będzie to formalność, no ale ten postanowił dać się zbić juz w półfinale. Alex w meczu z Paire zagrał trochę gorszy tenis niż np. z Lopezem, bylo więcej ue niz zazwyczaj, ale o ile to nie jest tendencja spadkowa to na Rosjanina sił jeszcze wystarczy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
AO Q-3R

Novak Dennis vs Soeda Go
Soeda Go -2.5 games @1.90 1xbet
Po raz kolejny idę w Japończyka w tych kwalifikacjach, przeciwnik podobny do poprzedniego czyli grajek poziomu futuresów, młodszy i dużo mniej ograny. Bez niespodzianki, Soeda powinien go zjeść.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
AO 1R

Jako, że to pierwsza runda, wszytko gram za pół stawki.

Kukushkin Mikhail vs Gojowczyk Peter
Gojowczyk Peter -2.5 games @1.72 1xbet
Gojowczyk rozpoczął sezon znacznie lepiej niz jego przeciwnik, ktory dodatkowo w swoim ostatnim meczu skreczował, co może podważać jego formę na AO. Ale pomijając już ten fakt, Niemca widziałem kilkukrotnie w akcji w tym roku i wg mnie jest on tu mocnym faworytem.

Donaldson Jared vs Ramos Albert
Donaldson Jared -1.5 games @1.95 1xbet
Kursy wg mnie rozstawione nie do końca równo, dlatego chętnie pobieram ten typ. Ramos to typowy ziemniak, a Donaldson, chociaż mniej doświadczony, jest dużo bardziej ograny na hardzie. Jeśli wziąć pod uwagę spotkania w tym sezonie to po stronie Donaldsona widzimy m.in. wygrane z Simonem czy Thompsonem, a po stronie Ramosa 2 porazki (swoją drogą z innymi clayowcami).

Kokkinakis Thanasi vs Daniil Medvedev
Daniil Medvedev @2.25 1xbet
Kursy na otwarciu były na poziomie 1.7 vs 1.8, wiec spora masówka poszła w stronę gospodarza. Ja idę w druga stronę, bo nie widzę tylu argumentów za Kokkinakisem żeby pobierać go po kursie 1.5. Medvedev ostro wszedł w sezon, wygrał turniej w Sydney obijając w finale mojego faworyta De Minaura, i po m.in. tym pojedynku moge stwierdzic, że jest w dobrej formie na zjedzenie kangura.

Zverev Mischa vs Chung Hyeon

Chung Hyeon -1.5 set @1.60 unibet zwrot
Nie widzę tutaj szansy dla Zvereva na ugranie wiecej niż jednego seta. Chung 10 lat młodszy, szybki, zwinny i w dobrej formie, w przeciwieństwie do Mischy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Querrey Sam vs Feliciano Lopez
Over 3.5 sets @1.53
Paire Benoit vs Garcia Lopez Guillermo
Paire Benoit @1.40
Berdych Tomas vs De Minaur Alex
Over 3.5 sets @1.62

AKO @3.47 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
AO 2R
Schwartzman Diego vs Ruud Casper
Ruud Casper @4.00 Unibet
Ruud Casper +6.5 games @1.85 Unibet
Over 34.5 games @1.80 Unibet

No powariowali z tymi kursami, ale ja nie narzekam tylko biorę. Gram z dwóch powodów: widziałem mecz Schwartzmana z Lajovicem, który powinien się wstydzic ze tego nie wygrał, a drugi jest taki, że go po prostu nie lubię. Fakt, miał całkiem nie zły poprzedni sezon zarówno na clayu jak i na hardzie ale teraz to już nie to samo, momentami oczy bolały od oglądania go. Gdyby Lajovic nie wyrzucał co trzeciej piłki na aut a co piątej w kosmos zbierając tym samym chyba nie całe 100 UEs to odesłałby go do domu. Ruud naturalnie tez nie zagrał nie wiadomo jak, ale i przeciwnika miał w lepszej formie, i serwis ładniej siedział, i te wymiany czasem dało się oglądać. Mecz wg mnie 40-60, wiec gdyby tu były kursy na poziomie 1.5 vs 2.2 to bym się może zastanawiał, ale 4.0 na Norwega biorę z chęcią. Oczywiście ostrożniejmożna pograć na Handi setowe bądź over setowy
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Seppi Andreas vs Karlovic Ivo
Seppi Andreas -2.5 games @1.96 1xbet
Jak dla mnie Dr Ivo, którego pełen wachlarz zagran opisuje termin serve&amp;volley, w końcu polegnie. Seppi w gazie i w dobrej formie, na pewno znajdzie pomysł jak podyrygować Karlovicem, któremu dzisiaj dodatkowo bardziej nie będzie chciało się biegac po korcie i odbijać piłki.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Rennes Challenger 1R
Gombos Norbert vs de Schepper Kenny
de Schepper Kenny @1.95 1xbet
Uchiyama Yasutaka vs Pospisil Vasek
Pospisil Vasek -2.5 games @2.04 1xbet
Ymer Elias vs Stakhovsky Sergiy
Ymer Elias @1.92 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
AO SF

Chung Hyeon vs Federer Roger

Chung Hyeon +6.5 games @1.76 unibet
Klasycznie Berdycha głowa uległa Rogerowi, bo forma bardzo dobra, może nie na mecz ale pierwszy set był na wyciągnięcie ręki przy dwóch bitych set-pointach. Ogólnie trochę to potrwało zanim Fedex się dogrzał, do tego czasu oddał trochę punktów Tomkowi, zaczęła się delikatna frustracja, to jeszcze wzmocniła sprzeczka z sędzią i gdzieś wtedy powoli się uruchamiał. Berdych grał stanowczo za mało odważnie, dużo nie przemyślanych zagrań zwłaszcza przy siatce, żeby w kolejnych setach móc coś zagrozić. Co do Rogera to martwił mnie jego serwis, który dopiero z biegiem setów zaczynał być regularny, bo jak pisałem pierwszy set to masa błędów, słabe pierwsze podanie i DFs w kluczowych momentach. Jeśli w tym meczu to się powtórzy, to Chung może być tym pierwszym, który urwie tutaj seta. Osobiście najbardziej idę w stronę dobrze wyglądającego handicapu dla Koreańczyka, bo kursy dość podobne do overa setowego, a jest dodatkowe zabezpieczenie gdyby jednak Chung zdołał doprowadzić jedynie do tie-breaków.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Rennes Challenger 1R

Bolelli Simone vs Berankis Ricardas
Bolelli Simone @2.08 1xbet
Faworytem jest tu Berankis, wynika to z faktu wyższej pozycji w rankingu oraz wiadomej, nienagannej formy w tym roku, bo ma na tą chwilę bilans 3/4 przy 1/0 Bolelliego i nie do końca dającej się przewidzieć dyspozycji. Jeśli jednak pokaże swój dobry tenis to powinien poradzić sobie z Litwinem, bo umiejętności ma bezapelacyjnie większe, tylko głowa lubi zawieść. Kurs zachęcający do gry, pozostaje liczyć, że Włoch podejdzie do tego meczu na poważnie.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
AO SF
Cilic Marin vs Edmund Kyle
Suma podwójnych błędów serwisowych powyżej 6.5 @1.82 forbet
Dość niska linia na ilość DF w półfinale szlema, który w mojej opinii będzie bardzo wyrównany, dlatego odpuszczam granie na czystą wygrana któregokolwiek, chociaż kurs na Brytyjczyka kuszący. Wątpię, by mecz skończył się w 3 setach, a to klucz do powodzenia typu. Idąc w czysta statystykę, Cilic vs Nadal na 4 sety nabił 8 DF, Cilic vs Carreno na 4 sety 4 DF. Ze strony Edmunda- z Dimitrovem 4 sety i 4 DF, z Seppim 4 sety i 3 DF. Tak więc sumując w każdym pojedynku linia by się pokryła, dodatkowo tendencja w obu przypadkach moze byc raczej wzrostowa biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, dlatego myślę że 7 podwójnych powinno tu gładko wejść.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Rennes Challenger 2R

Guinard Manuel vs Gulbis Ernest

Guinard Manuel +4.5 games @1.77 1xbet
Guinard Manuel @2.81 unibet

Mocno polecam oba typy, choć kursy na czysty win pospadały z 5.60 na otwarciu, to przeciwko Gulbisowi nawet okolice 3 wygląda apetycznie.
Halys Quentin vs Vatutin Alexey
Halys Quentin @1.70 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Newport Beach Challenger

Fritz Taylor vs Opelka Reilly
Fritz Taylor -2.5 games @2.18 1xbet
AO F

Cilic Marin vs Federer Roger
Correct score 0:3 @2.48 unibet
Uważam, że Rogera stać na to by odprawić Chorwata bez utraty seta, tym samym przejść cały szlem ogrywając kazdego 3:0. Jak dla mnie jedyna szansa dla Cilica to pierwszy set, jeżeli sie nie uda go złamać i utrzymać kiedy będzie się rozgrzewał to już kolejne powinny być formalnością.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dallas &amp; Quimper Challenger
McDonald Mackenzie vs Tiafoe Francis
McDonald Mackenzie @2.00 unibet

Paul Tommy vs Kudla Denis

Kudla Denis @1.47 unibet

Ignatik Uladzimir vs Hemery Calvin
Ignatik Uladzimir @2.25 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dallas Challenger

Smyczek Tim vs McDonald Mackenzie
(stawka) 2/1: McDonald Mackenzie -1.5 games @1.91 1xbet
Kudla Denis vs Fritz Taylor
1/1: over 24.5 games @1.91
1/2: Fritz Taylor @2.14

1xbet
 
Do góry Bottom