>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Doxxbet

D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Chciałbym bardzo dokładnie i obrazowo przedstawić perfidne oszustwo ze strony bukmachera Doxxbet. Jakim prawem Tacy oszuści mogą tak po prostu działać na rynku, tego nie rozumiem.





Mecz zakończył się o godzinie 20:14 dnia 21.10.2012 wg oficjalnej strony włoskiej serie A1. Kupon został anulowany dokładnie 23 minuty po zakończeniu meczu. Zakład został zawarty 19.10.2012 o godzinie 10:21 a więc bukmacher miał ponad dwie doby na anulowanie zakładu przed jego rozpoczęciem gdyby coś było nie tak.

Tutaj podaję link do statystyk z meczu oraz czasu trwania spotkania. http://www.legavolleyfemminile.it/TabellinoGara.asp?IdGara=57787


Drugi przykład oszustwa, który miał miejsce szybciej niż ten w przypadku meczu Chieri . Niestety nie spojrzałem nawet w jaki sposób DOxxbet potraktował mój poprzedni zakład. Wówczas zmieniłbym bukmachera przed postawieniem kolejnego kuponu.





Mecz zakończył się o godzinie 18:39 dnia 06.10.2012 wg oficjalnej strony ligi francuskiej. Kupon został anulowany dokładnie 53 minuty po zakończeniu meczu. Zakład został zawarty 06.10.2012 o godzinie 10:20 . Tutaj również było bardzo dużo czasu aby anulować zakład w razie gdyby coś się nie zgadzało.

Tutaj podaję link do statystyk oraz czasu trwania spotkania.
http://datavolley.lnvstats.com/2012/DataVolley/Women/&amp;amp;LAF006-1213.pdf


Poniżej przedstawiam dowód na godzinę zawarcia zakładów.




A tutaj odpowiedź na mój email. Kolejne oszustwo :

Witamy, Informujemy, że wspomniane przez Pana kupony zostały anulowane chwilę
po ich obstawieniu z powodu przebiegającej zmiany kursu.
Jest to zgodne z
naszym regulaminem.

Co oznacza przebiegająca zmiana kursu ? Nie mam pojęcia. Rozumiem natomiast, że nie mogę zawierać zakładów na zdarzenia na które kursy ulegają zmianie ale nie z powodu odwrócenia tychże kursów omyłkowo przez bukmachera tylko po prostu z faktów, które stawiały w roli faworyta zespół Chieri oraz Albi.





 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Ja natomiast mam dobre wspomnienia z DOXXbet . Jakieś 4 lata temu sie u nich zarejestrowałem i skorzystałem z bonusa, ale okazało sie ze wplacilem przez MB i nie przyslugiwał mi. Napisalem na support i poprosilem czy moga mi ten bonus dopisac. I ku mojemu zdziwieniu, pani grzecznie mi odpisala ze w drodze wyjatku dopiszą hehe.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wypłacał ktoś ostatnio z DOXXbet na MB?
Ile czasu im to zajęło?
wypłata zlecona wczoraj, zatwierdzona/na koncie dziś rano.
Weryfikacja dowód osobisty.
z uwagi na zmianę kursu po zatwierdzeniu kuponu
Wszystkie kupony są wysyłane do akceptacji i na 33 kupony zagrane w tym buku aż 14 mam odrzuconych !!! czyli po prostu trzeba sprawdzać po kilku minutach, bo można się nadziać...
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Podobnie jak Darwin88 absolutnie nie polecam. Zagrałem kilkanaście dni temu dubla po kursie 3,14. Średnia rynkowa była około 3-3,05 (następny buk w kolejności miał 3,12 więc nie ma mowy o żadnej pomyłce kursowej). Kupon nie wszedł - ale wchodzę następnego dnia i widzę w historii że odrzucono (z uwagi na zmianę kursu po zatwierdzeniu kuponu ???? ) ten kupon niedługo po tym jak go puściłem. Całe szczęście że akurat nie wszedł ale to sprawia że gra tam nie ma żadnego sensu i prawdopodobnie nigdy już tam nie zagram.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
3 takie ostatnimi czasy przegrane kupony:

Całkowity kurs 52,66 (20 spotkań)

Całkowity kurs 45,48 (18 spotkań)

Całkowity kurs 34,55 (21 spotkań)


Więc jest czym poszaleć ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja na swoją pierwszą wypłatę czekałem i się nie doczekałem ponieważ przegrałem kasę a po 5 dniach od zlecenia wypłaty na moneybookers przyszedł do mnie email że nie mam środków na koncie do wypłaty. Brałem też udział w promocji wyślemy ci karty do pokera jak 1 pkt wyrobisz w pokerroomie, karty szły 3 tygodnie przyszły w małej kopercie zapakowane w ciasnym kartonowym opakowaniu (ledwo się tam mieściły ktoś na siłę je tam chyba upychał) szkoda tylko że kilka z nich było połamane.
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Jeśli dostałem tam bonus 70 euro i muszę go obrócić 5 razy , czy jest możliwość by gdzieś sprawdzić ile jeszcze zostało do obrotu ?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wypłacić wypłacisz tylko każdy przed wypłatą przechodzi weryfikację wypłaty na konto bankowe kosztują 11 zł więc polecam wpłacać wypłacać mb albo neteller
 
Do góry Bottom