>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja pieprze...
Czuję się jak w maju 2012 roku po tragedii we Wrocławiu. Najbardziej utalentowany żużlowiec ostatnich lat, człowiek który na motorze czuł się jak ryba w wodzie, który po rocznej karencji wrócił i robił wszystkich jak chciał teraz... Cała kariera w sekundę... Ba, co tam kariera, teraz tylko modlić się żeby lekarze odwalili kawał dobrej roboty i zrobili co w ich mocy.
Filmiku na bank nie obejrzę, wystarczy mi na żywo upadek z 13 maja &#39;12.

PS: PS i Ostafiński to kur:przeklina:
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Proszę nie piszcie teraz o typach żużlowych i to jakie ekipy bez Warda nie mają szans. Wiem, że to jest forum bukmacherskie ale teraz niech wszystko zejdzie na boczny tor. Ch*j mnie obchodzi, że kupony zawalił dzisiaj Hancock, Kildemand po prostu ch*j !! Od kiedy Daria przekazała tę informację w magazynie cały czas siedzę jak wryty, nie mogę w to uwierzyć i beczę... po prostu ryczę jak dziecko. Przy okazji niech obroncy Pedersena zastanowią się nad słowami &quot;Pedersen jeździ jak jeździ ale jest potrzebny dla żużla&quot;... Co prawda ten upadek to była wina Darcy&#39;ego bo go pociągnęło i poleciał ale żużel to bardzo niebezpieczny sport do jasnej ku*wy!! Choć lekarz Falubazu nie pozostawia złudzen to trzeba wierzyć, że ta operacja coś da, że jednak będzie czucie w nogach i Darcy będzie dał rade chodzić. Przestanmy mówić czy on kiedyś jeszcze wyjedzie na tor... Darcy teraz w szpitalu nie tylko walczy o zdrowie ale także o życie... :? aż ledwo co mi to przeszło przez język to co napisałem :-( módlmy się aby dzisiaj w nocy czy jutra rano były tylko dobre informacje!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dokładnie. Nie pozostało nic innego jak modlitwa za Darcyego. Fatalna kontuzja i olbrzymia strata dla światowego żużla, bo Darcy nie miał sobie po powrocie równych i widać, że kocha speedway. Na pewno przyda mu się wsparcie kibiców, żeby małymi kroczkami wrócił do w miarę normalnego życia, bo mimo młodego wieku i dużych sił to o ściganiu już chyba nie może być mowy jeśli diagnoza jest potwierdzona ???? Ja też siedzę od dwóch godzin wryty.
A ten pajac z przeglądu niech się goni :/ jak można coś takiego pisać w momencie kiedy jeszcze nic nie jest na 100% pewne !!?? wstyd
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeśli Ward będzie chodził to będzie to cud. Wielki dramat i tragedia tego chłopaka - jednego z większych talentów w tym sporcie. Ryczeć się chce... Ja rozumiem całą złość, hejt na Ostafińskiego, ale wystarczy przeczytać wypowiedź lekarza klubowego Falubazu oraz poczytać o tego typu urazach w necie, by wiedzieć jakie są tego skutki. Łudzę się że wszyscy się mylą i to błędna diagnoza (nikt nie jest nieomylny) ale jeżeli rzeczywiście ma przerwany rdzeń kręgowy to jest to koniec jego kariery. Jeszcze nikt po takim urazie nie wrócił do pełnej sprawności.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Falubaz na 13 zapowiedział oficjalny briefing prasowy i tam przekazą informacje na temat stanu zdrowia Darcyego. Płotki nie są za dobre ???? ale trzeba poczekac do tej 13 i się modlić o cud,że jednak pierwsze diagnozy były mylne. Holder napisał na twitterze,żeby nie wierzyć we wszystko co pisza, więc tego się trzymajmy i czekajmy na te oficjalne informacje. Trzymaj się Darcy!!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, tak jak Wy trzymam kciuki i nie chciałbym wyjść na tego złego, ale wg moich informacji Falubaz ogłosi to, czego wszyscy się domyślamy i w co nikt z nas nie chce wierzyć. Z informacji krążących po internecie - Darcy ma zostać przetransportowany do Austrii i tam mają się zając nim jacyś specjaliści. Do tego w pomóc Wardowi mocno ma zaangażować się Monster.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Stabiliny, przekazali tylko, że Darkiego życiu nic nie zagraża i na tym kończą się dobre informacje. Zgilotynowany rdzeń kręgowy oznacza kalectwo do końca życia niestety natury się nie oszuka. Pozostaje mi życzyć Darkiemu jak i rodzinie wytrwałośći i cierpliwośći w jakże trudnej i ciężkiej rehabilitacji jaka czeka Australijczyka. Get well Darky !!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
https://www.youtube.com/watch?t=915&amp;amp;v=y2vrX4z4aRc
Od 9 minuty sytuacja z Darcym. Potem w 12 wraca ziomeczek z karetką i mówi, że Darcy mówił, że go boli ręka i nogi, więc wtedy jeszcze czucie było...może jednak najczarniejszy scenariusz się nie sprawdzi.
Trzeba wierzyć do końca.
Ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to co się stało. Mój ulubiony zawodnik, nie jestem w stanie sobie wyobrazić że nie wyjedzie już na tor.
Wierzę że się uda. Monster zapowiedział, że sfinansuje wszystko co będzie potrzebne Darkiemu także szacunek dla nich. Rehabilitacja w Austrii ponad 10 melonów dolarów będzie kosztowała.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Pojawiły się kursy na fazę finałową:
Ekstraliga
365 Leszno 1,33 Wrocław 6,00 Tarnów 7,50 Toruń 11,00
BSejf Leszno 1,25 Tarnów 6,00 Wrocław 8,00 Toruń 15,00
PLŻ
365 Rybnik 1,40 Daugavpils 3,50 Ostrów 9,00 Bydgoszcz 34,00
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
BWIN: Leszno 1,36 Wrocław 7,00 Tarnów 8,00 Toruń 10,00
Ponad to to STS wystawił ofertę na awans do finału:
1) Leszno - Toruń 1,10 4,95
2) Wrocław - Tarnów 1,85 1,75
Osobiście uważam że jeżeli ktoś może zatrzymać Leszno to będzie to Toruń. Kurs na Leszno wybitnie przesadzony (no chyba że buki coś więdzą i jednak Holder rzeczywiście odpuszcza sobie na ten moment starty) i uważam że wyższy będzie na leszczynian w meczu domowym z Toruniem więc nie ma tego co ruszać. Dlaczego Toruń? Dlatego że jest to jak dla mnie na ten moment jedyna drużyna która moim zdaniem może wypracować sobie solidną zaliczkę u siebie i bronić ją w rewanżu. Ja coś czuję że to nie będzie łatwy dwumecz dla Unii. Leszczynianiom zawsze ciężko jechało się na motoarenie, a Toruń w Lesznie ostatnio zawsze te 40 punktów przekracza. Warunki są dwa: po pierwsze musi pojechać Holder, jeśli zrobi sobię przerwę to Unia się przejedzie po Toruniu, po drugie Doyle i Miedziak muszą z siebie coś więcej wykrzesać przede wszystkim u siebie. Na wyjeździe na Miedziaka nie liczę, ale u siebie może fajny wynik wyskrobać co zrobi różnicę. W rewanżu pamiętajcie że tor w Lesznie pasuje Lagucie i Przedpełskiemu. Doyle i Holder też tam potrafią jechać. 50:40 w 1 meczu może wystarczyć do skutecznej obrony w rewanżu. Jeżeli chodzi o Leszno to zdecydowanie wygrali rundę zasadniczą, ale pamiętajcie że żadnych pogromów tutaj nie było a większość meczy była na styku. Zawsze ktoś w tej drużynie zawalił mecz, jak nie Nicki to Emil, jak nie Emil to Nicki, słabsze mecze miał też Przemo czy Zengi. Nie wiem z czego to wynika ale Unia na wyjazdach spisuje się moim zdaniem lepiej niż u siebie, więc jeśli Toruniowi udałoby się wygrać te 50:40 to mogą spokojnie podchodzić do rewanżu. W Lesznie tylko Grudziądz, Tarnów i Rzeszów nie zrobili 40 punktów. Oczywiście uważam że Leszno jest faworytem, ale wystawianie kursu 1,10 na awans z dwumeczu w takim sporcie jakim jest żużel gdzie jedna kontuzja wywraca wszystko do góry nogami to dla mnie gruba przesada, więc jestem w stanie poszukać tutaj niespodzianki, ale pogram to dopiero wtedy kiedy będę miał pewność że Holder wystartuje.
Co do drugiej pary to jest to para bardzo wyrównana, a fakt że Wrocek pojedzie w Czewie sprawia że niewiadoma jest jeszcze większa. Gdyby jechali u siebie we Wrocławiu to postawiłbym zdecydowanie na Wrocek, bo po pierwsze tam atut toru był niesamowity, po drugie to Wrocek praktycznie samym Janowskim i Drabikiem uzbierali w Tarnowie 43 punkty, wsparcia ze strony Woffindena nie było żadnego (tylko 7 punktów z czego 3 pkt zdobyte na Jakobsenie, jeden na Mroczce, Kołodzieju, Gale i Dąbrowskim). Tarnów też słabiutko pojechał z Rzeszowem, ale za to świetnie w ZG i Toruniu więc kompletnie nie wiem co o tej drużynie myśleć. Na razie się wstrzymuję z typowaniem tej pary, czekam na raport kibiców z Częstochowy na temat toru na jakim trenuje Sparta, jest on typowo częstochowski czy typowo Baronowy? Jeśli będzie Baronowy to skłaniałbym się bardziej ku Wrockowi, jeśli bardziej do walki to raczej na Tarnów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja się nie zgodzę z przed mówcą; kurs nie jest przesadzony, jest dobrze wystawiony, co nie oznacza, że warty gry (za niski do gry).
- Holder jest rozbity po złamaniu kręgosłupa Darciego (tego Skóra nie przewidział oczywiście), ponad to dobre miał sezony 2012, 2013, później kontuzja i fatalny sezon 2014, 2015 też zaczął słabo, a jak już coś tam zaczął jechać... wiem co się stało
- Gomólski rok temu miał śr na poziomie 1,700 na bieg w Tarnowie, jak i na wyjazdach. W tym roku kompletnie zawodzi szczególnie na wyjazdach. Śr na mecz 4... to w tym dwumeczu ile zrobi 6 może 7... trochę mało
- Doyle jechał najrówniej cały sezon, ostatnie podajże 3 mecze nieudane, od kilku zawodów coś tam się mówi o przemęczeniu, ale w Szwecji i Anglii nie zawodzi, objawienie sezonu w EE dla mnie...
- Miedziński jedzie totalną klapę, sezony 2012 i 2013 dobre, a nawet bardzo dobre, 8-10 pkt na mecz, rok temu już nieco gorzej spadła średnia, ale sezon 2015 to katastrofa wg mnie. Stracił miejsce w każdym klubie zagranicą, jeździ tylko w Polsce. Na motoarenie tylko 1 dobry mecz z Falubazem, ale pewnie temu że zapalił ziółko z Saszą przed meczem :p. Dla mnie para Holder-Miedziński 2-3 lata temu była postrachem ligi, w tym sezonie to dostarczyciele punktów
- Grisza Łaguta jak jeździł na kredyt, to jeździł dobrze. Rok temu kontuzja, zawirowanie wokół Częstochowy, nie wpłyneły na niego dobrze. Grigoryi jeździ w tym sezonie dobrze, ale należy pamiętać że to jego najgorszy sezon od damien dawna
- Fajfer po skończeniu wieku juniora trafi do II ligi, chłopak miał się rozwijać w Toruniu, a jego kariera stoi w miejsc jak Pulczyńskich, z rówieśnikami cos tam zdobywa, od seniorów dostaje lanie. W tym dwumeczu nie wróże mu więcej niż 2-3pkt
- Przedpełski najlepszy zawodnik, tylko on robi robi różnicę; ale należy pamiętać, że przeszedł operacje wyrostka. Ma na powrót jak na żużlowca sporo dni, ale zawsze operacja to operacja (info niepotwierdzone), sztab szkoleniowy z Torunia jak i sam zawodnik milczą, chcą to ukryć przed konkurencją
Leszno świadomie wybrało Toruń jako przeciwnika, myślałem że będą chcieli jechać z Wrockiem, ale się myliłem. Anioły mają najgorsze sezony od lat Holder, Miedziak, Łaguta, Gomólski. Sami widzimy co się dzieje z tą drużyną jak nie pojedzie jeden z liderów - czyt. ostatnie słabe mecze Doyla i mamy porażki. Porażka z outsaiderami z Rzeszowa i Grudziądza, u siebie; porażka z Lesznem, tylko remis z Tarnowem.
Dla mnie ten dwumecz skończy się po I meczu na MT, gdzie gospodarze przegrają, a do Wielkopolski pojadą już tylko na wycieczkę.
Co do drugiego dwumeczu jestem skłony postawić na Tarnów @1,75. Wrocław traci atut swojego toru. Można powiedzieć, że tylko Drabik będzie u siebie. Janowski Woffinden i Jędrzejak we Wrocku zrobili by w trójkę 33-34 oczka. W Częstochowie wątpie by przekroczyli 28... Tomek na wyjazdach słaby, liderzy coś tam zgubią. Wrocek wszedł do playoffów przez ten &#39;dziwnie&#39; przygotowany tor przez Barona, na wyjazdach ambitnie bronili bonusów. Teraz tego handicapu nie mają.
Wręcz przeciwnie jest w Tarnowie, tam jak zawodnicy w piątek, sobote potrenują przed meczem, a w dniu zawodów jest ta sama pogoda co na treningu to ciężko pokonać gospodarzy. Spodziewałbym się wyrównanego meczu w Czewie, ale w Tarnowie, ekipa Betardu nie ma szans na zwycięstwo.
 
Do góry Bottom