>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
jak Vuković pokazywał L-kę kibicom Wisły to pewnie biłeś mu brawo.

a tak w ogóle to co się stało, że Legia pojechała do &quot;nożowników&quot;, jak zwykliście ich nazywać. Rozumiem, że zadziałała zasada: &quot;mamy szanse na mistrza, zmieniamy poglądy o 180 stopni, jedziemy.&quot;
Vukovic prezentuje forme sportową, dzięki której nikt mu nie wypomni, że jedyne co może to się napinać po meczu. No i nie przypominam sobie, żeby był zawieszany dyscyplinarnie tyle razy co Małecki, a to troszki zmienia postać rzeczy. Ale spoko dla niektórych świat jest czarno biały.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=rzepek1;2787471]I po co się tu o cokolwiek kłócić [...]
... a kto się tutaj kłóci? Czy zauważyłes w moim ostatnim poscie jakiś element kłótni?
[...] jednak to co wyprawiają Ci z Krakowa woła o pomstę. Mało gdzie zdarza się, żeby startować na kibica przeciwnej drużyny we własnym mieście z nożem, bo akurat jest za np. Cracovią ... [...]
Nie chcę nikogo usprawiedliwiać bo to nie moja &quot;walka&quot;
ale weź łaskawie pod uwagę, że osoby z ekipy przeciwnej również chodzą właśnie ze sprzętem. Gdybym należał do jakiejkolwiek z ekip (chyba nie sądzisz, że każdy &quot;szalikowiec&quot; łazi z maczetą?) to dla własnego bezpieczeństwa także chodziłbym osprzętowany. To jest jak domino.
Byleś łaskaw wspomnieć o &quot;własnym mieście&quot;. Nie wiem czy znasz specyfikę Stoł. Kr. M. Krakowa ponieważ tam jednak nie mieszkasz ale weź pod uwagę, że &quot;czyje jest Miasto&quot; stanowi w głowach prowadzących tę &quot;walkę&quot;,
właśnie kwintesencję, sedno.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Zmieniając trochę temat z kiboli na normalnych kibiców - każdy ma swoje ulubione kluby, swoich idoli itp, itd. Akurat ja kibicuję tym z Warszawy od kilkunastu lat, jednak nie mogę się nadziwić, jaki sens ma odpalanie rac w trakcie meczu ? Chodzi mi akurat chociażby o te na początku spotkania z Wisłą. Nie dość, że normalni kibice nie mogą obejrzeć meczu, bo widzą tylko dymy, nie mówiąc już o tych przed telewizorami, a do tego sędzia musi się zastanawiać czy przerwać na chwilę spotkanie czy też nie. Nie dzieje się to TYLKO za sprawą kibiców (L), jednak w kilku innych klubach również. W cywilizowanej Europie takie zdarzenia nie mają miejsca, a jeśli już to nakładane są odpowiednie kary zarówno na kibiców, jak i na klub. No cóż... Ja osobiście mam nadzieję (z innej beczki), że kibice wszystkich miast w Polsce przynajmniej w trakcie Euro będą ze sobą żyli w zgodzie.
może gdybyś odszedł od telewizora i przeszedł się na stadion, zobaczył efekt odpalonych rac, poczuł ich &quot;zapach&quot; na żywo dostrzegłbyś ich urok.
Co do cywilizowanej europy to wiadomości na ten temat czerpiesz chyba tylko z portali typu wp.pl bądź onet, radzę poszukać odpowiednich źródeł z relacjami ze stadionów cywilizowanej europy to może zmienisz zdanie.
z mojej strony eot
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
może gdybyś odszedł od telewizora i przeszedł się na stadion, zobaczył efekt odpalonych rac, poczuł ich &quot;zapach&quot; na żywo dostrzegłbyś ich urok.
Urok jest ale tylko dla tych co je odpalają. Wyobraź sobie:
1) odszedłem od telewizora
2) no nie uwierzysz - nawet czasem pojawię się na meczu Legii
3) siądź sobie niedaleko tych odpalających, a usłyszysz wspaniałe słowa kibiców: k**a znów je odpalili idioci
4) wspaniały zapach, szczególnie dla tych najmniejszych kibiców ????
5) zawodnicy również uwielbiają grać we mgle
Achhh ten urok odpalanych rac.
Mówiąc o cywilizowanej Europie mam na myśli normalne kraje, a nie Rosję ????. Przypatrz się na mecze ADO Den Haag i wtedy zacznij mówić o krajach &quot;cywilizowanych&quot; ????.
Jak widać mentalność tych wszystkich internetowych znawców się nie zmienia, jednak napisać tylko cokolwiek złego, to zaczyna się robić wielkie halo, bo jak to może być, że ktoś ma swoje zdanie ? ???? No to również więcej nie mam zamiaru pisać.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Akurat ja kibicuję tym z Warszawy od kilkunastu lat
To wal cyfrą na ilu byłeś ich meczach w ciągu tych kilkunastu lat (o wyjazdach nawet nie mówię), nie myl z C+

Ja osobiście mam nadzieję (z innej beczki), że kibice wszystkich miast w Polsce przynajmniej w trakcie Euro będą ze sobą żyli w zgodzie.
To chyba jest jakiś żart, mi to się nawet w głowie nie mieści
z takich mocnych spotkań derbowych jak Krakowa,Łodzi,Warszawy,Śląska czy Trójmiasta
(jeżeli jakieś pominąłem sorry) i co bo jest euro to co pijemy razem browarki i co dalej k..
nie wierzę
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
conti73 Od walenia przecież są twoi koledzy nie pamiętasz ?. Tak bardzo Cię to boli, że ktoś pojedzie z innego miasta na mecz? Nie uważam się za kibola, bo nim nie jestem, ale za normalnego kibica, który może czasem pojechać na mecz drużyny, którą lubi oglądać. Popatrz zwieracze już puściły, nie ? ???? No i o cyfrach to ty lepiej nie mów, bo przecież macie ich za mało w naszej lidze (patrz: punkty). ????. Ktoś powiedział o piciu browarków ? Tak właśnie macie nasrane w tej głowie, że od razu wszystko się wam uroi. Żyjąc w zgodzie miałem na myśli to, że kibice z innych krajów będą mogli w spokoju obejrzeć mecze swoich reprezentacji, a nie stać przed stadionem, gdzie grupka idiotów krzyczy chociażby &quot;Lechia Gdańsk&quot; podczas meczów reprezentacyjnych i będą bali się wejść na stadion ????. Coraz więcej mądrali, więc pozostaje mi pójść na tematy niezwiązane z piłką. Widzę, że jest tu wystarczająca ilość prawdziwych znawców ???? .
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Szanse na mistrzostwo IMO:
Legia - 40% najtrudniejszy terminarz, Ruch, Korona, Lech, Jagiellonia u siebie, dwa wyjazdy teoretycznie łatwe, choć niewdzięczne - Widzew i Lechia. Kadrowo najsilniejsi, ale forma słabiutka od początku rundy, wyłączając doskonały mecz we Wrocławiu. u siebie 8-10 pkt będzie dobrym wynikiem, wyjazdy minimum 4 pkt. Łącznie 12-15 pkt. Na koniec: 57-60 pkt.
Ruch - 20% Górnik, ŁKS (prawdopodobnie już I-ligowy) i Lechia (prawdopodobnie o nic juz nie walcząca) u siebie, 7-9 pkt w zasięgu, wyjazdy do Warszawy bardzo trudne, ale w formie są dobrej, Legię mogą łyknąć, Polonię tym bardziej. 3 maja na Cracovii, już I-ligowej.
4-6pkt powinni zdobyć. łącznie 11-15 pkt. na koniec sezonu: 55-59 pkt.
Śląsk - 15% - najlepszy terminarz (Jaga, Bełchatów i Zagłębie u siebie, wyjazdy do Wisły która o nic nie gra, do Gdańska i do B-B), mimo trudnej sytuacji w klubie nie skreślałbym. U siebie 7-9 pkt, na wyjezdzie 2-7 pkt) w sumie: 51-57 pkt
Polonia - 20% - nowy trener, dość silna i szeroka kadra, u siebie Ruch, Cracovia i Zagłębie. Co najmniej 7 pkt. Wyjazdy - Górnik - bardzo nierówna drużyna, mogą wygrać, trudny wyjazd do Lecha i w ostatniej kolejce Bielsko. Wszystko może się zdarzyć. 4-9 pkt . W sumie 11-16pkt. Końcowo: 51-57 pkt.
Korona - 4% - wyniki ponad stan, terminarz nie najgorszy, choć też trudne mecze z Warszawie i z Lechem u siebie
Lech - 1% - duża strata, trudne mecze z Legią, Koroną i Polonią, musiałby się zdarzyć cud.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ładny wysyp legionistów, aż tak ugodziło?! Jechaliście po Małym to pokazał co o Was myśli i tyle, no ale dalej szopkę trzeba kręcić...
Phillips: &quot;Wisła, która o nic nie walczy&quot; w tej lidze dłuższa seria wystarczy i śmiało to 4 miejsce może być, 2 sprawa, że trzeba chcieć...
Osobiście życzę jak najlepiej Ruchowi, jak dotychczas podobają mi się najbardziej i przyszła kolejka sporo nam da w kwestii przyszłego MP. Legia trochę tych pauz za kartki nałapała, ostatnio u siebie same remisy, zależy jakie kursy jeszcze będą, ale warto rozważyć Ruch DNB.
Niestety w kwestii pucharów Ruch nie wygląda obiecująco i tu jest mankament co do Niebieskich. Śląsk mam nadzieję, że minimum 3 miejsce utrzyma, o 4 miejsce bić się będzie Polonia,Korona,Lech i wierzę głęboko, że również Wisła.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a tak w ogóle to co się stało, że Legia pojechała do &quot;nożowników&quot;, jak zwykliście ich nazywać. Rozumiem, że zadziałała zasada: &quot;mamy szanse na mistrza, zmieniamy poglądy o 180 stopni, jedziemy.&quot;
widzę ,że znasz sytuacje tak jak Małecki język angielski

a co do ligi ciekawie jest ,i o to chodzi najciekawszy mecz i raczej on może zadecydować o mistrzostwie Ruch-Legia,gdzie Legia zagra w okrojonym składzie typować go nie typuje bo ciężko coś przewidzieć
Wisła z taką grą będzie miała ciężko przejść Ruch w PP ,a gdzie tu mowa o pierwszej czwórce ,ale zobaczymy.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Urok jest ale tylko dla tych co je odpalają. Wyobraź sobie:
1) odszedłem od telewizora
2) no nie uwierzysz - nawet czasem pojawię się na meczu Legii
3) siądź sobie niedaleko tych odpalających, a usłyszysz wspaniałe słowa kibiców: k**a znów je odpalili idioci
4) wspaniały zapach, szczególnie dla tych najmniejszych kibiców ????
5) zawodnicy również uwielbiają grać we mgle
Achhh ten urok odpalanych rac.
Mówiąc o cywilizowanej Europie mam na myśli normalne kraje, a nie Rosję ????. Przypatrz się na mecze ADO Den Haag i wtedy zacznij mówić o krajach &quot;cywilizowanych&quot; ????.
Jak widać mentalność tych wszystkich internetowych znawców się nie zmienia, jednak napisać tylko cokolwiek złego, to zaczyna się robić wielkie halo, bo jak to może być, że ktoś ma swoje zdanie ? ???? No to również więcej nie mam zamiaru pisać.
No jasne. Kupmy popcorn, kielbaski, zimny soczek i ogladajmy mecze w ciszy i skupieniu.... Kolego, to jest stadion, pilka nozna, emocje. Nie wymyslaj historyjek krytykujacych race. Daja one niesamowity efekt wizualny i dzieje sie to wszedzie - wpisz sobie w YT: &quot;bangalos im spiel&quot; i zobacz jak to wyglada na stadionach cywilizowanego kraju jakim sa Niemcy - chociazby w ostatniej kolejce.
Myslisz, ze zawodnikom to przeszkadza ? Nawet nie wiesz jak ich to mobilizuje. Wyobraz sobie. Stoisz na murawie, kilka tysiecy gardel zagrzewa cie do walki - widzisz oszalamiajaca pirotechnike - w zylach czujesz zapach wojny. Teraz juz wiesz, jestes gotowy do boju ! I mowie ci to jako byly pilkarz.
Czuje wielki szacunek do wszystkich Ultrasow (nie mylic z kibolami) za prace ktora w to wszystko wkladaja, za serce, za cierpliwosc, za czas ktory dla swojej druzyny poswiecaja. Bez nich, stadion mialby urok/atmosfere niedzielnej mszy odpustkowej. Z twoim &quot;kibicowaniem&quot; faktycznie lepiej, abys nie ruszal sie sprzed telewizora.
A co do &quot;zgody&quot; podczas Euro. A jaka ty bojke miedzy kibicami Polski pamietasz ? 95% bedzie mialo wylane z jakiego miasta przyjechales. Watpie, aby byly przyspiewki lokalnych druzyn na stadionie oraz poza nim.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Olbrzymie osłabienie Wisły Kraków

Kolejna fatalna wiadomość dla Michała Probierza. Trener Wisły Kraków nie będzie mógł skorzystać już w tym sezonie z Osmana Chaveza.

- Chavez jest raczej wykluczony do końca sezonu. Nie zagra prawdopodobnie już w ogóle, ewentualnie za trzy tygodnie. Ma uraz kolana, na razie czekamy na badania końcowe - powiedział Probierz.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Małeckiego ładnie podsumowali dzisiaj po meczu Zagłębie - Jagiellonia.
Powiedzieli żeby lepiej dali pograć 16 letniemu Kleberowi niż jemu hehe
I jak widać nie jest tak że on nie ma szacunku tylko u kibiców Legii bo swoim pajacowaniem irytuje nawet ekspertów piłkarskich.
No ale jaki klub taki poziom piłkarzy ???? (nie ten sportowy poziom)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przecież co mecz w Krakowie to Foxx na k.net musi tumanom tłumaczyć to samo. Ile można. Poza tym to nie temat kibicowski.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To nie temat kibicowski ale najwyraźniej
osoby, których potencjalnie, osoba Patryka Małeckiego bezpośrednio dotyczy najmniej
mają dzisiaj z nim jakiś dziwny problem.
To jakiś problem jest, że wg 1 kwietniowych doniesień pokazał znak &quot;nauki jazdy&quot; ;)
Media podtrzymując 1 kwietniową wieść &quot;twierdzą&quot;, że pokazał &quot;odwrotną elkę&quot; a skąd ta pewność, że odwrotną? Z trybun patrząc to chyba prawidłową? ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Śląsk wstrzymał premie dla piłkarzy !

We Wrocławiu ostatnio krucho z pieniędzmi, o czym piłkarze zespołu przekonują się niemal na każdym kroku. Jak donosi &quot;Gazeta Wrocławska&quot; klub postanowił zawiesić premie dla zawodników za zdobycie w zeszłym sezonie wicemistrzostwa Polski.


- Powiedziałem piłkarzom, żeby skoncentrowali się na grze. W tej chwili wypłata zaległych premii za wicemistrzostwo Polski została faktycznie zawieszona - zdradził prezes Śląska Piotr Waśniewski.

Jak podaje &quot;Gazeta Wrocławska&quot; w grę może wchodzić kwota nawet dwóch milionów złotych. Bieżące zobowiązania klubu wobec piłkarzy będą wypłacane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

W minionym tygodniu bardzo dużo mówiło się o problemach finansowych Śląska. Główni udziałowcy klubu nie mogą dojść do porozumienia w sprawie inwestowania w zespół, a wiadomo, że skarbiec wicemistrzów od dawna świeci pustkami.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Media podtrzymując 1 kwietniową wieść &quot;twierdzą&quot;, że pokazał &quot;odwrotną elkę&quot; a skąd ta pewność, że odwrotną? Z trybun patrząc to chyba prawidłową? ????
A patrząc z perspektywy boiska to nie powinien pokazywać &quot;L&quot; tylko popukać się w czoło ???? Patryk &quot;Najman&quot; małecki powinien wziaść się za dobre treningi aby ktoś z ligi Estonia ewentualnie Słowacja mógł go dostrzec bo w Wiśle z takimi wybrykami długo miejsca nie zagrzeje.Generalnie na miejscu Probierza przed nowym sezonem zaczął bym czystki od niego właśnie.No chyba że potege Wisły chce budowac na pajacach ....
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Patryk już pokazał, jakim jest gwiazdorem, więc jaki sens o nim cokolwiek pisać? Odwrócona &quot;L&quot; ? No cóż, jak drużynie brakuje 11 pkt do lidera, to nie dziwne, że chwyta się czegokolwiek, aby zirytować kibiców przeciwnej drużyny ????. Jednak o Małeckim kończąc, ciekawsza jest informacja o tym, jakoby &quot;Agrest&quot; nie mógł podołać tej stracie do ówczesnego lidera ????. Wstrzymane premie dla piłkarzy? Może lepiej wspomnieć o zadłużeniu całej drużyny i buncie zawodników? No ale cóż, od jakichkolwiek wypowiedzi jest przecież fabik ( ???? ???? ) i spółka. ???? [pedałom stanowcze nie].
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Może lepiej wspomnieć o zadłużeniu całej drużyny i buncie zawodników? [...]
Tematy zadłużeń klubów były wielokrotnie wałkowane w tzw. mediach.
http://legia.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Legia-Warszawa-zadluzona,artykul,123270,1,721.html

Jeśli ktoś na dzisiejszą noc chce się podniecić takimi właśnie wiadomościami, to przyjemnej nocy z gazetą życzę ????
(Edit: nieważne nawet czy nawiązałem w tym momencie do tematu zadłużenia Śląska czy Wisły ..., bo zreflektowałem się poniewczasie, że być możne chodziło o Śląsk. ... No ale z tego powodu nie będę przecież teraz kasował takiej długiej mojej wypowiedzi ???? )

Jeśli chodzi o zadłużenie Wisły to jest to problem jedynie dla pismaków i osób, którzy chłoną ich wypociny jak lemingi.
Napisany na jednym z blogów felietonik rozmnaża się w Internecie z prędkością Światła. Widzę już te blogowe i często nawet nie zmienione zdania codziennie w nowym &quot;publikatorze&quot;. Żal chwyta mnie za serducho łącznie z bólem, gdy patrzę na taki upadek polskiego dziennikarstwa.
Pisanie o zadłużeniu Wisły jest więc cool. Tak bardzo cool jak w zeszłej rundzie o pomaganiu sędziowskim akurat tylko Wiśle z Krakowa.

Rzeczywistość jednak wygląda inaczej niż chcieliby ci, którzy chcieliby aby wyglądała inaczej niż wygląda.
Jak wygląda? Wisła SSA jest spółką córką Telefoniki, której to Właściciel ani matce ani córce krzywdy nie da zrobić.
Inaczej niż pozostali chimeryczni i o cechach wschodniomożnowładczych właściciele polskich klubów, Pan Cupiał trwa przy Wiśle już lat kilkanaście a sypnie groszem jak zwykle. W najgorszym wypadku jedna spółka będzie dłużnikiem drugiej? I cóż z tego?
Ponadto, UEFA odblokuje w końcu zaległe pieniążki wypracowane w Lidze Europy.
Pan Cupiał wprowadził właśnie oszczędnościową wersję funkcjonowania klubu. I tylko tyle. Zespół będzie bardziej personalnie polski. Czyż nie o to chodziło części &quot;komentatorom&quot; różnej maści i znawcom piłki nożnej?
Przez ostatnie 10 lat zdobyliśmy dzięki Panu Cupiałowi właśnie tyle Mistrzostw Kraju ile nasi oponenci spod znaku rzeczonej litery &quot;L&quot; przez całe swoje istnienie począwszy od momentu założenia Ich klubu przez krakowskich (szerzej: małopolskich) legionistów Marszałka Piłsudskiego ???? .
I to nie koniec. Powiedziałbym, że nowy początek.

Wojciechowscy, Walterzy, Drzymałowie ... Przepraszam, jeśli Kogoś pominąłem. Kibicom, mającym takie i podobne osoby za &quot;patronów&quot;, mecenasów klubów, które kochacie nie dziwię się ogólnemu zdenerwowaniu. To jest codzienny stres przecież związany z tym czy mecenas, dla którego nie ma żadnej różnicy czy kupić Polonię, Legię czy Lechię ma dzisiaj aby dobry humor i czy zrobi to bądź tego nie zrobi.
Miłej nocy z gazetkami.
 
mati777 6

mati777

Użytkownik



Drużyna Wisły Kraków ma być w przyszłym sezonie bardziej polska. Taką deklarację złożył wiceprezes ds. sportowych Białej Gwiazdy, Jacek Bednarz. Zdradził on, że do Krakowa niemal na pewno trafią Arkadiusz Głowacki i Paweł Brożek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom